Maliye

700 $ Hızlı Hızlı Nasıl Yapılır

Bazen hayat, paraya ihtiyacın olan bir yere seni sokar ve ona hızlı bir şekilde ihtiyacın vardır. Neyse ki, neredeyse her şeyi para kazanabileceğin bir günde yaşıyoruz.

Belki fazladan faturalarınız vardı ve kiranızı ödeyemezsiniz. Belki beklenmedik bir sağlık faturası veya araba tamir faturası vardı ve bunun için ödemek için ekstra paraya ihtiyacın var.

Birisinin 700 $ 'a çok hızlı bir şekilde hızlı bir şekilde yapması için birçok neden olabilir. Kısa bir süre içinde yedi yüz dolar kazanabileceğiniz yollar için bazı fikirler.

1. Bir Uber Sürücüsü olun

Uber gibi şirketler, başkalarına ihtiyaç duydukları yere gitmeleri için insanları işe alır. İnsanları havalimanına ya da yiyeceklerine ya da diğer randevu ve yerlere götürmek için getirebilirsiniz. Nispeten yeni bir arabanız varsa ve biraz boş zamanınız varsa, Uber sürüşü sizin için uygun olabilir.

Uber, sürücülerin, uygun olduklarında taşıma için oturum açmayı seçmelerine ve uygun olmadıklarında çıkış yapmasına izin verir. Bu, Uber işlerini kendi programınızda çalıştırabileceğiniz anlamına gelir. Uber gibi şirketler için sürücü olarak kaydolarak, başkalarına güvenli, güvenilir ve keyifli ulaşım sağlayan günde 100 $ kazanabilirsiniz.

2. Airbnb kullanarak bir oda kiralamak

700 $ 'lık hızlı bir şekilde yapmanın bir başka yolu da evinizde bir oda kiralamaktır. Airbnb gibi odalarınızı kiralamak için kiralamanıza ve kısa bir süre kalmak için bir yer arayan insanlarla bağlantı kurmanıza izin veren siteler vardır.

İnsanların geçici olarak kalmak için bir yere ihtiyaç duymasının birçok nedeni vardır. Belki bölgenizde bir rock konseri vardır ve insanların şehirde iken kalmak için bir yere ihtiyaçları vardır. Ya da farklı bir hedefe doğru yol alıyor olabilirler. Airbnb aracılığıyla, bir süre için kanepenizi veya yedek yatak odanızı kiralayabilir ve işlemde nakit para toplayabilirsiniz.

İnsanlardan daha az ücret ödeyerek normal bir otel odası için ödeme yaparsınız, bu da süreçte para kazanırken gezginlere çok şey verir.

Örneğin, gecelik 50 dolardan ücret alırsanız, sadece 14 gün içinde 700 dolar olur!

3. Eşyalarını Sat

Şansınız, evinizin ve / veya garajınızın etrafını saran büyük miktarda kullanılmayan malzeme var. Dolabında kaç yaşında giydiğin kaç elbise var? Artık kullanmadığınız oyun ya da diğer eğlence eşyaları nelerdir? Hangi ev eşyalarını ya da çocuk oyuncaklarını artık bir kez kullandıkları kullanma hakkına sahip değilsiniz?

Kullanılmayan veya istenmeyen tüm şeyleri bir araya getirin, temizleyin ve çok iyi bir şekilde temizleyin ve ardından onu çevrimiçi olarak ya da bir garaj satışı yaparak satın.

Eğer garaj satışını yapmak istemiyorsanız, bir Facebook satışına ev sahipliği yapabilir veya eşyalarınızı Decluttr gibi bir sitede satabilirsiniz.

Hızlı satış için ürünlerinizi rekabetçi bir şekilde fiyatlandırın ve 700 $ hedefinize ulaşıncaya kadar satış yapmaya devam edin.

4. Komşularınıza Yardım Edin

Birçok ev sahibi, bahar temizliği, çevre düzenlemesi ve diğer ev / bahçe işleri gibi ev işlerinde yardıma ihtiyaç duyar. Birkaç broşür hazırlayın ve komşularınıza, çok az insanın yapmasını istedikleri yıllık veya daha sık ihtiyaç duyulan görevleri almalarına yardımcı olmak için çeşitli hizmetler sunun. Sunduğunuz hizmetler için bazı fikirler şunlardır:

  • Araba yıkama ve detaylandırma
  • Temiz pencere
  • Çim biçme, bahçe temizliği ve budama
  • İç yaylı temizlik, derin temizlik, vakumlama ve tozlama
  • Evde çamaşır yardımı
  • Garaj, ev veya bodrum temizliği ve organizasyonu

Fiyatlarınızı el ilanları üzerinde açıkça belirtin ve potansiyel müşterilerin size hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlayan iletişim bilgilerini ekleyin. İşinizi iyi yaptığınızı taahhüt edin ve işiniz bittiğinde soğuk, sıkı para biriktirin.

El ilanları yapmak için zamanınız yoksa, görevleri tamamlamayı isteyen insanlarla bağlantı kuracak olan Görev Tavşanına bakın.

Mahallenizin etrafında para kazanmak için başka bir seçenek ev oturmak, bebek bakıcılığı veya evde beslenen hayvan hizmetleri sunmaktır. Tatil yaparken ya da ev sahipleri uzakta iken evcil hayvan veya çocuk bakımı yaparken bir komşunun evini izlemek, özellikle tatil veya kış kaçış saatleri gibi yoğun seyahat zamanlarında hızlı para kazanmanın harika yolları olabilir.

5. Gigs için Craigslist kontrol edin

Her şehrin Craigslist sitesinde insanların hızlı ve / veya geçici olarak yapılması gereken işleri arayan “Gigs” bölümü vardır. “Gigs” bölümünde, yazı, bilgisayarla ilgili çalışma, ev içi (ev içi iş olarak), etkinlik (konserler, partiler ve konferanslar gibi bir defalık etkinlik) dahil olmak üzere neredeyse her türlü beceri kümesine uygun çeşitli alanlarda iş olanakları mevcut ), işçilik (inşaat ve resim gibi çok çalışkan işler), mürettebat (bir dizi geçici iş olanağı sunar) ve çeşitli kısa vadeli işlerin kapsadığı yaratıcı ve yetenek bölümleri.

Örneğin, yerel Craigslist sitemdeki uygun bir konser, etkinlik başına 250 $ 'a kadar yardım amaçlı golf etkinlikleri için bir teklif oldu. Başka bir reklam, insanların DJ düğünlerini istemişti. İşe alım şirketi tüm ekipman ve eğitimi sağladı ve etkinlik başına 250 ile 400 dolar arasında ödeme yaptı. Bu fiyatlarda, bir haftasonunda potansiyel olarak 700 dolar kazanabilirsiniz.

Sadece saygın insanlarla uğraştığınız gig işlerinin listelerine yanıt verirken emin olun ve ilk önce güvenliğinizdir.

6. Teklif Verme Hizmetleri

İyi bir yeteneğiniz varsa, iş ilanlarını yanıtlayabilir veya Servis Reklamları gibi sitelerde hizmet reklamları yerleştirebilirsiniz. Yetenekli bir grafik tasarımcısı mısınız? Harika bir serbest yazar mı? Web siteleri kurabilir misin? Veya sosyal medya tanıtımını gerçekleştirir misiniz? Belki harika bir sanal asistanlık yaparsın. Çok fazla seçenek var ve işlerin çoğunu kendi programınıza göre yapabiliyorsunuz. boş zamanlarında çalışarak 700 $ hızlı yapabilirsiniz.

Arkadaşım Kayla serbest sanal asistan olarak çalışıyor ve ayda 10.000 $ kazanıyor. Başkalarının aynı şeyi yapmasına yardım etmek için bir kurs bile başlattı.

Programınızda boş zaman bulabilirseniz ekstra para kazanmanın her türlü yolu vardır. Cebinizde biraz fazladan nakit varsa, gerekli masrafları ödeyebilir veya borçtan çıkmak gibi bir finansal hedefe ulaşmak için parayı kullanabilirsiniz.

Ekstra 700 $ kazanmak için ne yapardınız?

Videoyu izle: Nasıl Yapılır? Hızlı Tren

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Üniversite Öğrencileri için 19 En İyi Yüksek Ödeme İşleri
Maliye

Üniversite Öğrencileri için 19 En İyi Yüksek Ödeme İşleri

Kolej pahalı - bunun hakkında hiç şüphe yok. Kolej Verilerine göre, 2017-18 öğretim yılı için ortalama üniversite harç maliyeti 25.290 $ idi. Bunun için ödeme yapmanın bir yolu mu gerekiyor? Üniversitede iyi bir iş bulmak sadece yardımcı olabilir. Orada üniversite öğrencileri için ciddi olarak yüksek ücretli işlerin olduğunu bilmek isteyebilirsiniz.
Devamını Oku
Bu yıl bir bahçe dikmek için 5 neden
Maliye

Bu yıl bir bahçe dikmek için 5 neden

Bahçemi seviyorum. Kocam ve ben ciddi bahçıvanlar değiliz, fakat domatesleri, salatalıklarını, çeşitli biberleri, otları ve meyveleri yetiştiriyoruz. Arka bahçede dört meyve ağacımız var, ancak sadece gala elma ağacı bize şu ana kadar önemli bir şey sağladı. Biz de yalnız değiliz. Ulusal Bahçe Derneği, yaklaşık 43 milyon Amerikalı'nın kendi yiyeceklerinden bazılarını yetiştirdiğini bildiriyor.
Devamını Oku
Ortak Aylık Hanehalkı Giderlerinin Listesi
Maliye

Ortak Aylık Hanehalkı Giderlerinin Listesi

Çok sayıda kişisel finans makalesi okursanız, sık sık korkunç "B" kelimesi hakkında konuşan yazarları bulabilirsiniz - bir bütçe. Bütçelerin genellikle kendilerine ekli bir alt tonu vardır, ancak meselenin gerçeği, bir bütçenin, sizin için en önemli olana para harcamanıza yardımcı olmak için kullanabileceğiniz bir araçtan daha fazlası olmamasıdır.
Devamını Oku