Maliye

700 $ Hızlı Hızlı Nasıl Yapılır

Bazen hayat, paraya ihtiyacın olan bir yere seni sokar ve ona hızlı bir şekilde ihtiyacın vardır. Neyse ki, neredeyse her şeyi para kazanabileceğin bir günde yaşıyoruz.

Belki fazladan faturalarınız vardı ve kiranızı ödeyemezsiniz. Belki beklenmedik bir sağlık faturası veya araba tamir faturası vardı ve bunun için ödemek için ekstra paraya ihtiyacın var.

Birisinin 700 $ 'a çok hızlı bir şekilde hızlı bir şekilde yapması için birçok neden olabilir. Kısa bir süre içinde yedi yüz dolar kazanabileceğiniz yollar için bazı fikirler.

1. Bir Uber Sürücüsü olun

Uber gibi şirketler, başkalarına ihtiyaç duydukları yere gitmeleri için insanları işe alır. İnsanları havalimanına ya da yiyeceklerine ya da diğer randevu ve yerlere götürmek için getirebilirsiniz. Nispeten yeni bir arabanız varsa ve biraz boş zamanınız varsa, Uber sürüşü sizin için uygun olabilir.

Uber, sürücülerin, uygun olduklarında taşıma için oturum açmayı seçmelerine ve uygun olmadıklarında çıkış yapmasına izin verir. Bu, Uber işlerini kendi programınızda çalıştırabileceğiniz anlamına gelir. Uber gibi şirketler için sürücü olarak kaydolarak, başkalarına güvenli, güvenilir ve keyifli ulaşım sağlayan günde 100 $ kazanabilirsiniz.

2. Airbnb kullanarak bir oda kiralamak

700 $ 'lık hızlı bir şekilde yapmanın bir başka yolu da evinizde bir oda kiralamaktır. Airbnb gibi odalarınızı kiralamak için kiralamanıza ve kısa bir süre kalmak için bir yer arayan insanlarla bağlantı kurmanıza izin veren siteler vardır.

İnsanların geçici olarak kalmak için bir yere ihtiyaç duymasının birçok nedeni vardır. Belki bölgenizde bir rock konseri vardır ve insanların şehirde iken kalmak için bir yere ihtiyaçları vardır. Ya da farklı bir hedefe doğru yol alıyor olabilirler. Airbnb aracılığıyla, bir süre için kanepenizi veya yedek yatak odanızı kiralayabilir ve işlemde nakit para toplayabilirsiniz.

İnsanlardan daha az ücret ödeyerek normal bir otel odası için ödeme yaparsınız, bu da süreçte para kazanırken gezginlere çok şey verir.

Örneğin, gecelik 50 dolardan ücret alırsanız, sadece 14 gün içinde 700 dolar olur!

3. Eşyalarını Sat

Şansınız, evinizin ve / veya garajınızın etrafını saran büyük miktarda kullanılmayan malzeme var. Dolabında kaç yaşında giydiğin kaç elbise var? Artık kullanmadığınız oyun ya da diğer eğlence eşyaları nelerdir? Hangi ev eşyalarını ya da çocuk oyuncaklarını artık bir kez kullandıkları kullanma hakkına sahip değilsiniz?

Kullanılmayan veya istenmeyen tüm şeyleri bir araya getirin, temizleyin ve çok iyi bir şekilde temizleyin ve ardından onu çevrimiçi olarak ya da bir garaj satışı yaparak satın.

Eğer garaj satışını yapmak istemiyorsanız, bir Facebook satışına ev sahipliği yapabilir veya eşyalarınızı Decluttr gibi bir sitede satabilirsiniz.

Hızlı satış için ürünlerinizi rekabetçi bir şekilde fiyatlandırın ve 700 $ hedefinize ulaşıncaya kadar satış yapmaya devam edin.

4. Komşularınıza Yardım Edin

Birçok ev sahibi, bahar temizliği, çevre düzenlemesi ve diğer ev / bahçe işleri gibi ev işlerinde yardıma ihtiyaç duyar. Birkaç broşür hazırlayın ve komşularınıza, çok az insanın yapmasını istedikleri yıllık veya daha sık ihtiyaç duyulan görevleri almalarına yardımcı olmak için çeşitli hizmetler sunun. Sunduğunuz hizmetler için bazı fikirler şunlardır:

  • Araba yıkama ve detaylandırma
  • Temiz pencere
  • Çim biçme, bahçe temizliği ve budama
  • İç yaylı temizlik, derin temizlik, vakumlama ve tozlama
  • Evde çamaşır yardımı
  • Garaj, ev veya bodrum temizliği ve organizasyonu

Fiyatlarınızı el ilanları üzerinde açıkça belirtin ve potansiyel müşterilerin size hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlayan iletişim bilgilerini ekleyin. İşinizi iyi yaptığınızı taahhüt edin ve işiniz bittiğinde soğuk, sıkı para biriktirin.

El ilanları yapmak için zamanınız yoksa, görevleri tamamlamayı isteyen insanlarla bağlantı kuracak olan Görev Tavşanına bakın.

Mahallenizin etrafında para kazanmak için başka bir seçenek ev oturmak, bebek bakıcılığı veya evde beslenen hayvan hizmetleri sunmaktır. Tatil yaparken ya da ev sahipleri uzakta iken evcil hayvan veya çocuk bakımı yaparken bir komşunun evini izlemek, özellikle tatil veya kış kaçış saatleri gibi yoğun seyahat zamanlarında hızlı para kazanmanın harika yolları olabilir.

5. Gigs için Craigslist kontrol edin

Her şehrin Craigslist sitesinde insanların hızlı ve / veya geçici olarak yapılması gereken işleri arayan “Gigs” bölümü vardır. “Gigs” bölümünde, yazı, bilgisayarla ilgili çalışma, ev içi (ev içi iş olarak), etkinlik (konserler, partiler ve konferanslar gibi bir defalık etkinlik) dahil olmak üzere neredeyse her türlü beceri kümesine uygun çeşitli alanlarda iş olanakları mevcut ), işçilik (inşaat ve resim gibi çok çalışkan işler), mürettebat (bir dizi geçici iş olanağı sunar) ve çeşitli kısa vadeli işlerin kapsadığı yaratıcı ve yetenek bölümleri.

Örneğin, yerel Craigslist sitemdeki uygun bir konser, etkinlik başına 250 $ 'a kadar yardım amaçlı golf etkinlikleri için bir teklif oldu. Başka bir reklam, insanların DJ düğünlerini istemişti. İşe alım şirketi tüm ekipman ve eğitimi sağladı ve etkinlik başına 250 ile 400 dolar arasında ödeme yaptı. Bu fiyatlarda, bir haftasonunda potansiyel olarak 700 dolar kazanabilirsiniz.

Sadece saygın insanlarla uğraştığınız gig işlerinin listelerine yanıt verirken emin olun ve ilk önce güvenliğinizdir.

6. Teklif Verme Hizmetleri

İyi bir yeteneğiniz varsa, iş ilanlarını yanıtlayabilir veya Servis Reklamları gibi sitelerde hizmet reklamları yerleştirebilirsiniz. Yetenekli bir grafik tasarımcısı mısınız? Harika bir serbest yazar mı? Web siteleri kurabilir misin? Veya sosyal medya tanıtımını gerçekleştirir misiniz? Belki harika bir sanal asistanlık yaparsın. Çok fazla seçenek var ve işlerin çoğunu kendi programınıza göre yapabiliyorsunuz. boş zamanlarında çalışarak 700 $ hızlı yapabilirsiniz.

Arkadaşım Kayla serbest sanal asistan olarak çalışıyor ve ayda 10.000 $ kazanıyor. Başkalarının aynı şeyi yapmasına yardım etmek için bir kurs bile başlattı.

Programınızda boş zaman bulabilirseniz ekstra para kazanmanın her türlü yolu vardır. Cebinizde biraz fazladan nakit varsa, gerekli masrafları ödeyebilir veya borçtan çıkmak gibi bir finansal hedefe ulaşmak için parayı kullanabilirsiniz.

Ekstra 700 $ kazanmak için ne yapardınız?

Videoyu izle: Nasıl Yapılır? Hızlı Tren

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Frugal İnsanların 10 Alışkanlığı ve Buna Değer mi?
Maliye

Frugal İnsanların 10 Alışkanlığı ve Buna Değer mi?

Birçok insan bugünlerde nezakete yöneliyor gibi görünüyor. Büyük Buhran sırasında, meyveli bir yaşam tarzı haline gelmek zorundaydı. Birçok insanın para biriktirmek için yaptıkları eylemler, günümüz dünyasında genellikle çılgın kabul edilir. Yüzde yirmi beş işsizlik ve yüzde 50'ye yaklaşan haciz oranı sırasında insanlar para biriktirmek için ellerinden geleni yaptılar.
Devamını Oku
6 Ultimate Financial Battle Buddy'nin Nitelikleri
Maliye

6 Ultimate Financial Battle Buddy'nin Nitelikleri

Temel eğitime ilk geldiğimde bir savaş arkadaşı olarak görevlendirildim. Her asker vardı. Bir “savaş arkadaşı”, hakkında her şeyi bilmek zorunda olduğumuz bir bireydi. Nereden geldiklerini, nerede doğduklarını, herhangi bir kardeşleri olup olmadığını, en sevdikleri yiyeceklerin neler olduğunu, bekaretlerini nasıl kaybettiklerini ve tacoslu veya soğansız taco'yu sevdiklerini bilmek zorundaydık.
Devamını Oku
Yeniden K-Cup İncelemesi: Keurig için buna değer mi?
Maliye

Yeniden K-Cup İncelemesi: Keurig için buna değer mi?

Neredeyse her gün kahve içerim ve pahalı bir alışkanlık olabilir. Eğer tek bir fincan kahve makinesi olan Keurig'e sahipseniz, o zaman sadece bir fincan kahve için ne kadar pahalı olabileceğini biliyorsunuz. Dün bir Starbucks'daydım ve 12 paket Pikes Place K-cup 11,95 dolardı ve bu da bir fincan kahve başına yaklaşık 1 dolara çıkıyor.
Devamını Oku
Nasıl Craigslist bir araba satın almak ve süreç hakkında iyi hissetmek
Maliye

Nasıl Craigslist bir araba satın almak ve süreç hakkında iyi hissetmek

Geçen ay arabayı craigslist'te nasıl satacağınıza ve en çok dolar aldığına dair bilgilendirici bir yazı yazdım. Bu hafta, Craigslist'de bir araba satın alma hakkında konuşacağız. Bu yazıların her ikisi de, bu baharı Banliyösümüze tamamladıktan sonra yeni bir araca olan ihtiyacımızdan doğmuştur. Craigslist'e bir araba (veya araba satma) satın almak kolay değil.
Devamını Oku