Maliye

29 Ödenen iyi online ev işleri

Ev işlerinden uygun saatlerle çalışmak istiyor musunuz, fakat telefonda konuşmak istemiyor musunuz? Sessiz bir çalışma alanınız yoksa ve müşteri hizmetleri sektöründe çalışmak istiyorsanız, çevrimiçi sohbet işleri bir olasılıktır.

Daha fazla müşteri yardım için internete gittikçe, müşteri hizmetleri sohbet işleri popülerlik kazanıyor.

Son yıllarda, muhtemelen düzenli olarak sunulan sohbet desteğinde kullandığınız daha fazla marka gördünüz. Şimdi başkalarına bir sohbet destek ajanı olarak yardım etme şansın var.

Kim Online Sohbet İşler Çalışabilir?

Çevrimiçi sohbet işleri, aşağıdaki girişimciler için harika bir evden çalışma fırsatı olabilir:

 • Küçük çocukların ebeveynleri
 • Özel bir çalışma alanına sahip olmayan kişiler
 • Telefonda konuşmak istemeyenler

Bu çevrimiçi işler, kullanıcıların sohbetin anlık iletişimini telefonla aramayı tercih ettiğinden daha yaygın hale geliyor. Sessiz, dikkat dağıtıcı bir çalışma ortamına ihtiyacınız olmaması nedeniyle, ev ofis gereksinimleri çevrimiçi sohbet işlerinde daha hafiftir.

Sürekli rahatsızlık yaratan sıradan çocuklarla dolu bir ev istemese de, küçük çocuklarınız veya gürültülü bir eviniz varsa, çevrimiçi sohbet işleri bir olasılıktır. İki küçük çocuğa sahip olduğum için, telefon temelli işlerden kişisel olarak kaçınılıyorum çünkü evimiz dikkat dağınıklığı gerektirmeyen gereksinimleri karşılamıyor.

Çevrimiçi sohbet işlerini değerlendirmenin bir başka nedeni de, telefonda konuşmaktan hoşnut olmayan müşterilere gerek duymamanızdır. İdeal adayların daha önce müşteri hizmetleri deneyimi olacak.

Evde müşteri hizmetleri veya bir çağrı merkezine gidip gelme, telefon görüşmesi yapmak yerine müşterilerle sohbet etmek daha az stresli olabilir.

Çevrimiçi Sohbet İşleri için Nasıl Hak Kazanılır?

Çevrimiçi sohbet işlerinin yeterlilik gereksinimleri, diğer müşteri hizmetleri işlerinden genellikle daha az katıdır, ancak herkes sohbet işine giremez.

Hala bu temel gereksinimlerin bazılarını karşılamanız gerekiyor:

 • En az 5 Mbps güvenilir internet bağlantısı indir
 • Minimum 35 WPM yazma hızı
 • En az yazım hataları ve net iletişim
 • Birden çok konuşmayı bir kerede ele al
 • Dostu ve profesyonel bir tutum
 • Evden çalışmak için kendi kendine disiplin

Bu pozisyonlara hak kazanabilmek için bazı şirketler iki yıl önceki müşteri hizmetleri deneyimine ihtiyaç duyabilir.

Ayrıca tam zamanlı çalışmak ve ayrıca geceleri ve hafta sonları da kullanılabilir. Esnek saatlere sahip pek çok yarı zamanlı pozisyon da mevcut.

En İyi Çevrimiçi Sohbet İşlerini Bulma

Bir online sohbet işi bulmak için birçok fırsat çeşidi vardır. Aşağıdaki şirketlerin ve platformların listesi ilk önce kontrol etmeniz gereken yerlerdir. Bazı şirketler şu anda işe alınmayabilir, ancak düzenli olarak kontrol etmelisiniz.

Ayrıca, belirli pozisyonlara hak kazanabilmek için bir üniversite diploması veya önceki müşteri hizmetleri deneyiminiz olması gerekebilir. Diğer firmalar, düzenli ofis ziyaretleri için bölge ofislerine sürüş mesafesinde yaşamanızı gerektirebilir.

1. Fiverr

Ayrıca, profilinizi Fiverr'de canlı bir destek sunarak, temel bir konserin 5 $ maliyetle gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Tabii ki, canlı sohbet ajanı olmak gibi karmaşık görevler için daha fazla ücret talep edebilirsiniz. Çevrimiçi gerçekleştirmeye hazır olduğunuz diğer serbestleştirme görevleri varsa, bu hizmetleri gelir potansiyelinizi artırmak için gönderebilirsiniz.

Örneğin, sanal asistan olmaya veya işletme müşterileri için veri girişi hizmetleri vermeye karar verebilirsiniz.

2. Sermaye Yazma

Capital Typing, çevrimiçi müşteri hizmetleri destek temsilcilerini işe alır. Ayrıca, sizin de üstün olabileceğiniz transkripsiyon hizmetleri ve çeviri hizmetleri sunarlar. Çevrimiçi sohbet sadece mevcut günlük geliri yerine koymaya çalıştığınız bir gelir akışı olabilir.

3. Apple

Apple cihazları ile ilgili bilgi sahibi misiniz? Bir Apple Evde Danışman olarak, müşteri hizmetleri ve teknik destek sağlamanıza yardımcı olabilirsiniz. Bu iş yalnızca çevrimiçi sohbet olmayacak, ancak mevcut olan daha iyi evde müşteri hizmetleri işlerinden biri. Ücretli tatil ve ürün indirimleri alabilirsiniz.

Bir Apple Danışmanı olmak için aşağıdaki gereksinimlerin bir kısmını karşılamanız gerekecek:

 • Dikkatsiz bir işyerinde çalışın
 • Bir Apple bilgisayarı barındırabilecek bir çalışma masasına sahip olmak
 • Bir kulaklık takın

4. Arise

Arise, Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere ve Kanada'dan çeşitli Fortune 500 markaları için çevrimiçi sohbet temsilcilerini işe alıyor. Müşterilerinizle başvuru tarihinden itibaren beş gün içinde görüşmeye başlayabilir ve kendi programınızı belirleyebilirsiniz.

Çevrimiçi sohbet işleri hala nispeten yeni bir kariyer alanı olsa da, Arise bu üç kimlik bilgisine sahiptir:

 • 1994 yılından beri iş hayatında
 • Better Business Bureau (BBB) ​​ile A + derecesi
 • Beyaz Saray Kuvvetleri Girişimi Katılımı Bir parçası

Bazı çevrimiçi sohbet işleri “gerçek olamayacak kadar iyi” görünüyor ancak Arise yasal fırsatlara sahip kurulmuş bir şirket.

5. en iyi satın

Elektronik devi Buy Best Buy periyodik olarak uzak müşteri servis ajanlarını işe alır. Birincil görevleriniz müşterilere bir siparişi tamamlama konusunda yardımcı olacak ve perakende satışla ilgili diğer temel soruları yanıtlayabilecek olsa da, ürün desteği de sağlayabilirsiniz.

6. Convergys

Faydaları olan tam zamanlı bir pozisyon istiyorsanız, Convergys'i düşünün. Ev acentesi olarak teknik destek ve müşteri hizmetleri sunacaksınız. Convergys'in birçok şirket ile ortak olması nedeniyle, atanan firmanızın normal çalışma saatlerinde hazır bulunmanız gerekir.

7. Fantezi El

Elinizi denemek için bir başka yer 20 dakikalık mikro görevlerde uzmanlaşmış Fancy Hands. Fantezi Eller çoğunlukla bir defalık bir çalışma olduğundan, tutarlı çalışma için diğer önerilerinden birini düşünmek isteyeceksiniz, ancak sorununuzu çözmek için müşteriniz adına sohbet edebilir veya e-posta gönderebilirsiniz.

8. FlexJobs

FlexJobs, dolandırıcılığı ortadan kaldırmak için her gönderiyi yayınlayan bir iş kuruludur.Çevrimiçi sohbet işleri de dahil olmak üzere birçok esnek ve uzaktan iş gönderirler.

Tam iş ilanlarını görüntülemek için küçük bir üyelik ücreti ödemeniz gerekecektir, ancak sahte bir uygulamada zamanınızı harcayacağınızı merak etmek yerine büyük şirketlerle bağlantı kurabiliyorsanız küçük bir yatırım yapmaya değer olabilir.

FlexJobs ile, yarı zamanlı veya tam zamanlı işler için arama yapabilirsiniz. Bazı pozisyonlar tamamen uzakken, diğerleri haftada en az bir kez şirket ofisinden çalışmayı gerektirebilir.

9. Zencefil

Pozisyona bağlı olarak Ginger'da çevrimiçi sohbet etmek için bir tıbbi veya danışmanlık geçmişine ihtiyacınız olabilir. Bu uygulama aşağıdaki hizmetleri sağlar:

 • Duygusal destek hizmetleri
 • terapi
 • Psikiyatri

Bakım 7/24 kullanılabilir, bu yüzden esnek çalışma saatleriniz varsa, günün veya gecenin herhangi bir saatinde gerçekten çalışabilirsiniz.

10. Gerçekten

En büyük çevrimiçi iş tahtalarından biri olarak, gerçekten görmezden gelemezsiniz. Arama çubuğunda, mevcut konumları bulmak için “çevrimiçi sohbet işleri” veya “çevrimiçi sohbet desteği” gibi anahtar kelimeler girin. Arama sonuçlarınız, uzak sohbet ajanlarına ihtiyaç duyan yerel ve ulusal şirketlerle doldurulacaktır.

Indeed gibi iş sitelerini kullanmak, açık pozisyonlar sayfasını taraklamak için her şirket web sitesini ziyaret etmek zorunda kalmadan zaman kazanmanıza yardımcı olur. Zaman paradır ve zaman kazandırır, daha fazla para kazanma ya da düzenli bir iş-yaşam dengesinin tadını çıkarma şansı demektir.

11. Canlı Kişi

Canlı Kişi çoklu nişlerde birçok büyük şirketi temsil eder. Sohbet ve telefon desteğine ek olarak, metin mesajları veya Facebook Messenger ile iletişim kurma fırsatınız bile olabilir. Bir “içerik uzmanı” iseniz, Live Person, düzenli müşteri hizmetleri görevlerinin ötesinde daha fazla uzmanlık gerektiren fırsatlar sağlayabilir.

12. LiveWorld

Sosyal medya ve mesajlaşma desteği için, LiveWorld'ü düşünün. Yarı zamanlı çalışabilir ve satış konuşmalarıyla ilgilenebilirsiniz. Bunun yerine, sosyal medya yorumlarına yanıt verebilir veya çevrimiçi sohbet veya mesajlaşma uygulamaları aracılığıyla soruları yanıtlayabilirsiniz. İnsanlara yardım ederken sohbet etmekten hoşlanıyorsanız, LiveWorld diğer sohbet destek fırsatlarından daha ödüllendirici olabilir.

13. ModSquad

ModSquad ile Mod olarak, tutkuya dayalı istediğiniz projeleri almak için olsun. ModSquad'i bölgesel ofislerini düzenli olarak ziyaret etmenizi gerektirebilecek diğer sohbet destek şirketlerinden daha esnek hale getiren yüksek hızlı internet bağlantısıyla herhangi bir özel konumdan çalışabilirsiniz.

Her marka ve proje farklı sorumluluklar gerektirir, ancak forumları yönetebilir ve sosyal medyada başkalarıyla etkileşime geçebilirsiniz.

14. İğne

Bir İğne Avukatı olarak, en çok beğendiğiniz markaları temsil edebilirsiniz. En sevdiğiniz markalar için işlerinizi canlandırmanın yanı sıra, temsil ettiğiniz markalardan da ürünler ve ödüller kazanabilirsiniz! Çalışmak istediğiniz saatleri seçtiğiniz için, sohbet başına ödeme yaptınız.

Tüm pozisyonlar sadece sohbet içindir (evet!) Ve esnek çalışma saatleriniz vardır. İlk başvuru sürecinin tamamlanması sadece 30 dakika sürer ve profil bilgilerinizi incelemek için iki güne kadar sürer.

15. Operatör

Operatör, çevrimiçi alışveriş yapanların “operatör” araştırması yaptığı ve çevrimiçi alışveriş önerisi sunan bir alışveriş uygulamasıdır. Operatör olursanız, alışveriş yapanlara süreç boyunca rehberlik edebilir ve hatta kişisel deneyimlerinizi ürünle paylaşabilirsiniz. Satışları teşvik etmeye yardımcı olduğunuz için, her tamamlanmış satış için küçük bir komisyon bile kazanabilirsiniz.

16. Kağıtsız Boru Hattı

Kağıtsız Boru Hattı, bazen iş müşterilerinin dijital dokümanları başka şirketlere göndermelerine yardımcı olmak için çevrimiçi sohbet acentelerini işe alır. Bir müşteri bir görevin nasıl tamamlanacağını anlayamadığında, bunları süreç boyunca yürütebilirsiniz. Ayrıca, diğer potansiyel müşterilerin sorularına da yanıt verebilirsiniz.

17. Presto Uzmanları

Diğer bir çok amaçlı serbest platform ise Presto Uzmanlarıdır. Müşteri hizmetleri destek hizmetlerinizi uluslararası işletmelerden çevrimiçi müşterilere sunabilirsiniz.

18. Sedgwick

Sigorta ve tazminat taleplerini ele alıyorsanız, Sedgwick için bir destek acentesi olabilirsiniz. Birçok müşteri servisi pozisyonu işe gidip gelmenizi gerektirebilir, ancak Sedgwick uygun ve uygun olduğunda makul bir yer belirleyecektir. Sedgwick 65'ten fazla ülkede müşterileri temsil ediyor, bu yüzden Amerika Birleşik Devletleri dışında da bir pozisyon bulabilirsin.

19. Sutherland Global

Sutherland Global, sanal müşteri hizmetleri temsilcilikleriyle işletmeleri temsil eder. Bu konumların çoğu telefon desteği gerektirir, ancak sohbet ve yalnızca e-posta adresleri de kullanılabilir. Sutherland birçok şirketi desteklediğinden, yarı zamanlı veya tam zamanlı çalışmanıza izin veren sürekli yeni pozisyonlar vardır.

20. Uber

Çoğu insan Uber'i para kazanmak için kullanman gerektiğini düşünüyor, ama tek yol bu değil. Uber ayrıca uzak müşteri servis temsilcilerini de işe alır. Uber'i diğer çevrimiçi sohbet işleri kadar esnek yapmayan geceleri ve hafta sonlarında müsait olmanız gerekir. Ancak, kapıda bir ayak olabilir ve yine de günlük olarak çalışmak için sürmek zorunda kalıyor.

21. Upwork

Upwork, serbest çalışanların tomurcuklanmaya başlaması için popüler bir platformdur. Çevrimiçi sohbet işlerini yarı zamanlı veya tam zamanlı saatlerle arayabilir ve bir teklif verebilirsiniz. Kişisel deneyimlerden bahsetmişken, yalnızca “Ödeme Onaylı” statüsüne sahip müşterilerden gelen işler için geçerlidir. Doğrulanmamış ödemelerin çoğu listesi dolandırıcılıktır ve size virüslü bir belgeyi göndermeye veya (daha da kötüsü) size yaptığınız iş için size ödeme yapmaya çalışmaz.

22. SimplyHired

Başka bir çevrimiçi iş arama motoru SimplyHired. Gerçekten de, çevrimiçi şirketler için açık pozisyonlar bulmak için “çevrimiçi sohbet işleri” veya “çevrimiçi sohbet aracıları” nı arayabilirsiniz.

23. Site5

Web barındırma ve desteğini bilenler için Site5 hizmetinize ihtiyaç duyabilir.Potansiyel sohbet sorumluluklarınız, olası Site5 istemcilerine yardımcı olmayı ve mevcut istemcilere teknik destek sağlamayı içerebilir. Site5 sadece telefon desteği sağlamak istemiyorsanız, iyi olabilen sohbet ve e-posta desteği sunar.

24. SiteStaff

SiteStaff, üç ila dört ayrı konuşmayı bir kerede yönetmenizi gerektirir. Çok görevli olabilirseniz, özgeçmişinizi SiteStaff'a gönderin. Şu anda işe alınmıyor olsalar bile, başvurunuz SiteStaff müşterilerinin hizmetlerini bir sonraki seviyeye taşımasına yardımcı olmak için bir Sohbet Sunucusu olarak gelecekteki açılışlar için dosyada kalacaktır.

25. Support.com

Bilgisayarlar ve yazıcılar gibi elektronik cihazlar için teknik destek sağlamanın sakıncası yoksa Support.com ile uzaktan sohbet desteği için başvurabilirsiniz. Daha fazla veri bulutta hareket ettikçe, Support'ın bulut ekibine de katılabilirsiniz. Bu destek pozisyonlarının çoğunda sadece temel teknoloji becerilerine sahip olmanız gerekir.

26. Talk2Rep

Talk2Rep, sizi bir satış sohbet acentesi veya bir müşteri hizmetleri temsilcisi olarak işe alır. Talk2Rep'in ABD ve Dominik Cumhuriyeti'ndeki konumları olmasına rağmen, evdeki işleri sadece ABD'deki adaylar içindir. Bu pozisyonlar sadece sohbet edebilir veya telefon desteği de verebilir.

Anadili İngilizce konuşanlar yanı sıra, İspanyolca veya Fransızca da konuşursanız Talk2Rep de düşünmelisiniz!

27. TeleTech

TeleTech ile Ev Sahibi olabilirsiniz, ancak bu pozisyonun sadece sohbet amaçlı olmadığı için bir kulaklığa sahip olmanız gerekir. Başvuru işlemi sırasında, çalışma saatlerini sıralayın ve TeleTech açık bir proje ile programınızın kullanılabilirliği ile eşleşecektir. Çoğu proje, haftada en az 20 saat çalışmanızı gerektirir.

Başvuru sahipleri en az 17 yaşında olmalı ve ya lise diploması ya da GED eşdeğeri olmalıdır.

28. Televizyonlu

Televated, aşağıdaki görevler için canlı sohbet aracıları dahil olmak üzere birçok müşteri hizmetleri pozisyonu sunar:

 • Müşteri servis sorguları
 • Giriş siparişleri
 • Sipariş durumunu doğrula
 • Teknik destek soruları

Canlı sohbet desteği sağlamanın yanı sıra, e-posta desteği de sağlayabilirsiniz.

29. Sohbet Mağazası

Chat Shop ile canlı bir sohbet ajanı olmak, çeşitli istiyorsanız mükemmel bir seçenektir. Farklı endüstrilerden birden çok şirket için sorulara cevap vereceksiniz. Chat Shop'un belirttiği gibi, başka bir kişinin kayak tatili için rezervasyon yapmasına yardımcı olurken yatırım amaçlı gayrimenkul satıyor olabilirsiniz. Başkalarına yardımcı olmanın yanı sıra, bazı ilginç akşam yemeği konuşmaları için yapabileceğiniz çok sayıda konu hakkında da çok şey öğreneceksiniz.

Chat Shop, 80 WPM yazma hızı ve haftada 35-40 saat çalışma yeteneği ile ana dili İngilizce olan kişileri işe alır.

Çevrimiçi Sohbet İşleri Hakkında SSS

Online Chat İşler Ne Kadar Öde?

Çoğu çevrimiçi sohbet işi, 8 ile 15 dolar arasında bir saat ödüyor. Giriş seviyesi pozisyonları için, saatte 10 dolara kadar kazanmayı bekleyebilirsiniz.

Bu ücret, diğer ev tabanlı işler kadar yüksek olmasa da, işe gidip gelmemek zorunda kalmadan paradan tasarruf edersiniz. Ve şu andaki yaşam koşullarınız ev dışında çalışmanızı engelliyorsa, herhangi bir ücret hiçbir şeyden daha iyidir.

Evden İşler Ne Yapar? Sohbet İşler Gerekli?

Çevrimiçi sohbet işlerinin iş sorumlulukları büyük ölçüde müşterinizin ihtiyaçlarına bağlıdır. Bir görevi veya aşağıdakilerin bir kombinasyonunu gerçekleştirebilirsiniz:

 • Müşteri servisi
 • Satış acentası
 • E-posta desteği
 • Teknik Destek

Bir satış acentesi olarak, müşteriniz bir satış yaptığında bir baz maaş (yani 10 $ bir saat) artı bir komisyon kazanabilirsiniz. Satış dışı diğer müşteri temsilcileri, yalnızca sabit bir ücret kazanma eğilimindedir, ancak yıldız metrikleriniz varsa ücret artışları alabilir.

ABD Tabanlı Sadece Çevrimiçi Sohbet İşleri Var mı?

Bazı şirketler sadece ABD merkezli serbest çalışanlar kiralayacak, ancak diğer şirketler uluslararası ülkelerden çalışanları kabul edecekler. Çoğu şirket için en önemli iki gereksinim, yerel bir konuşma yeteneğine sahip olmak ve hızlı ve doğru bir şekilde yazabilmek.

Yalnızca ABD'ye yönelik pozisyonlarda bile, bazı şirketler yasal nedenlerden dolayı sadece belirli ülkelerden başvuruları kabul etmektedir. Uzaktan sohbet işine hak kazanırsanız, başvuruda bulunmayı kesinlikle dikkate almalısınız.

Yazma hızı söz konusu olduğunda, birkaç şirket dakikada en az 60 kelime (WPM) yazma hızına ihtiyaç duyar, ancak diğerleri 35 WPM hızıyla daha hafiftir.

Tüm Çevrimiçi Sohbet İşler Faydaları Sağlıyor musunuz?

Çevrimiçi sohbet işlerinin çoğu sağlık sigortası, 401k katkı payı veya ödenen süre gibi faydalar sağlamaz. Bu avantajları elde etmek için, bir çalışan olarak bireysel bir şirket ile tam zamanlı bir pozisyon için başvurmalısınız.

Bu listede belirtilen önerilerin çoğu, temsil ettiğiniz bir iş ortağı veya markayla bağlantı kuran kuruluşlardır. Bağımsız bir yüklenici olarak, sadece saatlik veya sohbet ücreti kazanırsınız. Çok fazla avantaj elde etmemekle birlikte, daha fazla program esnekliğine sahip olursunuz ve isterseniz birden çok müşteri için çalışabilirsiniz.

Çevrimiçi Sohbet İşi için Minimum Saat Sayısı nedir?

Her şirketin çevrimiçi sohbet temsilcileri için farklı bir iş yükü vardır. Yarı zamanlı pozisyonlar için, genellikle haftada en az 10 veya 20 saat çalışmayı bekleyebilirsiniz. Tam zamanlı pozisyonlarda, 35 ila 40 saat arasında çalışacaksınız.

Kaç saat çalıştığınız, müşteri hacmine ve diğer müşteri destek temsilcilerinin kullanılabilirliğine bağlıdır. Yani, bazı haftalarda başkalarına göre daha fazla saat çalışabilirsiniz. Kaç saat çalışıyor olursanız olun, çevrimiçi sohbet işleri, evden çalışırken sürekli bir gelir akışı sağlar.

Tüm Çevrimiçi Sohbet İşleri Uzak mı?

Uzak bir iş, genellikle her zaman evden çalışabileceğiniz anlamına gelir. Bazı istisnalar seyahat gerektiren bir eğitim seansı olabilir.

Bazı şirketler baştan beri uzaktan çalışmanıza izin verebilir, ancak diğerleri en fazla iki yıl boyunca çağrı merkezinde çalışmanızı gerektirebilir.Yeterli olduğunuz ve sorumlu olduğunuzu kanıtlayabildiğinizde, evde çalışma seçeneğiniz olur.

Evden uzaktan çalışmanız gerekirse, en iyi seçeneğiniz bağımsız bir yüklenici olacağınız için bir ajans veya serbest meslek platformu için çalışmaktır. En yaygın istisna, şirketlerin sizi işe almak için daha esnek olacağından, müşteri hizmetleri temsilcisi olarak geçmiş deneyimleriniz varsa.

Çevrimiçi Sohbet İşler Çalışmak için bir Üniversite Derecesi Gerekir?

Bazı istemciler çevrimiçi sohbet ajanı olmak için üniversite diplomasına ihtiyaç duyar. Çoğu durumda, biruygun Müşterilerle güvenilirlik kuran üniversite derecesi. Bilgisayarlar için teknik destek sağlıyorsanız, örneğin bir bilgisayar bilimi derecesine sahip olmak gerekebilir.

Çoğu şirket sadece lise diploması veya GED eşdeğeri ya da müşteri hizmetlerinde daha önceki tecrübeyi gerektirir. Gelen veya giden müşteri hizmetlerinde en az iki yıllık tecrübeye sahip olmak, size çevrimiçi sohbet pozisyonu için rekabetçi bir aday olur.

Çok sayıda Arka Plan Gürültüsüne Sahip Bir Çevrimiçi Sohbet İşi Alabilir miyim?

Çevrimiçi sohbet işinin avantajı, müşteriyle konuşmak zorunda olmadığınızdır. Bu, yoğun bir otoyolun yanında yaşayabileceğiniz ya da yakınlarda çığlık atan bir bebek sahibi olabileceğiniz ve müşterinin akıllıca olmadığı anlamına gelir. Çevrimiçi sohbet ve e-posta desteğinden önce, sessiz bir çalışma ortamı bulmanız veya bir çağrı merkezinde çalışmanız gerekiyordu.

Açıkçası, aşırı arka plan gürültüsü konsantrasyon kaybına neden olabilir. Hala hızlı yanıtlar vermeniz ve aynı anda en fazla dört konuşmayı yönetmeniz gerekiyor. Çok fazla gürültü veya çok fazla rahatsızlık varsa, performansınız düşebilir ve potansiyel olarak konumunuzu kaybeder.

Bazı istemciler periyodik olarak telefon görüşmeleri yapmanızı gerektirebilir. Bu durumda, sessiz ve profesyonel bir çalışma ortamına sahip olmanız gerekecektir.

Özetle, bir pozisyonu kabul etmeden önce her zaman iş tanımını okuyun. Soruları sormaktan çekinmeyin, cevaplar web sitesinde gerekli çalışma ortamı hakkında sağlanmazsa.

özet

Her sektördeki şirketler kendiniz gibi müşteri destek uzmanlarına ihtiyaç duyarlar. Çevrimiçi sohbet konumu şu anda önerilerinden biri ile mevcut olmayabilir, bunun yerine başka birkaç öneriyi düşünebilirsiniz. Çevrim içi sohbet ile ev part-time veya tam zamanlı çalışmak mümkündür. Ve bu işler geleneksel telefon destek işlerinden daha heyecan verici ve daha az stresli olabilir.

Ne tür online sohbet işi istiyorsunuz? Müşteri desteği, satış desteği, teknik destek? Evdeki müşteri destek acentesi olmanın verdiği deneyimi de bize bildirin.

Videoyu izle: Hem Geziyor Hem 30 Bin TL Kazanıyor

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Yanlışlıkla Girişimci
Maliye

Yanlışlıkla Girişimci

Jon Neitzell - Kazara Girişimci Kendiniz ve işletmeniz hakkında kısa bir biyografi yazınız. İsmim Jon Neitzell. Eşim Debbie'ye 26 yıldır evlendim ve iki büyük çocuğu Ethan ve Tali var! “Boş zamanlarımda”, Lake Elmo, MN'deki River Valley Christian Kilisesi'nin kıdemli papazıyım.
Devamını Oku
Medicare için Kimler Katılabilir?
Maliye

Medicare için Kimler Katılabilir?

Medicare, ülkemiz hükümeti sağlık bakım programıdır. 33 yaşındayken, kayıt olmaktan endişe etmeden önce yıllarım var. Bununla birlikte, Medicare'e hak kazandıklarında, emekli olduklarında büyük bir caydırmaya bağlı olan birkaç müşteri var. Birçok emekliler için çok büyük.
Devamını Oku
" width="370" height="280" alt="Anketler Online Dolum yaparak Para Kazanmak için 3 Yolları"/>
Maliye

Anketler Online Dolum yaparak Para Kazanmak için 3 Yolları

Düzenli okuyucular, hem Deacon'la hem de ben yan havalarda ekstra para kazanmanın büyük savunucuları olduğunu biliyorlar. Bu parayı kendi evinizin rahatlığında yapabilirseniz - daha da iyi! Deacon, aylık çevrimiçi gelir raporlarıyla her ay getirdiği çevrimiçi gelirini paylaşıyor. Şimdiye dek en iyi ayı 6.000 $ 'ın üzerindeydi!
Devamını Oku
Baltimore Hayat Sigortası İncelemesi
Maliye

Baltimore Hayat Sigortası İncelemesi

Eğer birisine maddi olarak güveniyorsanız - ya da hayatınızda borçlarınızdan ve beklenmedik durumlarda son masraflarınızı ödemeniz gerekebilecek bir kişi varsa bile, muhtemelen hayat sigortanıza sahip olmanız gerekir. Bir ev ipoteği ve kredi kartı borcunun ödenmesi ve kayıp gelirlerin değiştirilmesi gibi herhangi bir sayıdaki hayat sigortası gelirlerini kullanabilirsiniz.
Devamını Oku