">
Maliye

Anketler Online Dolum yaparak Para Kazanmak için 3 Yolları

Düzenli okuyucular, hem Deacon'la hem de ben yan havalarda ekstra para kazanmanın büyük savunucuları olduğunu biliyorlar. Bu parayı kendi evinizin rahatlığında yapabilirseniz - daha da iyi!

Deacon, aylık çevrimiçi gelir raporlarıyla her ay getirdiği çevrimiçi gelirini paylaşıyor. Şimdiye dek en iyi ayı 6.000 $ 'ın üzerindeydi!

Evinizin rahatlığından elde edilebilecek kolay bir gelir kaynağı çevrimiçi anketleri doldurmaktır.

Anketleri online olarak doldurarak zengin olmayacaksınız, ancak bunu yaparak hızlı ve kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz.

Ve neden biraz fazladan para kazanmak için boş zamanınızı iyi kullanmıyorsunuz? Bugün, her gün yaptığınız şeyler için para ödeyen üç popüler ve saygın anket şirketi hakkında bilgi paylaşacağım.

Bu arada, bu anket şirketlerinin üçüne katılmak ücretsizdir. Bir anket şirketi size katılmak için ödeme yapmanızı isterse, muhtemelen bir aldatmacadır ve siz uzak durmalısınız.

Anketi Junkie

Anket Junkie 6 milyondan fazla üyesi var ve para ve diğer ödüller kazanmak için online anketler almak için popüler bir seçim. Kullanımı basit bir platform. Tek yapmanız gereken bir hesaba kaydolmak ve Anket Junkie, bilgilerinizi profilinize ve bilgilerinize göre ilginizi çekeceğini düşündüğü anketlerle eşleştirecektir.

Bir anket yaptıktan sonra puan kazanırsınız. Her bir anket için kazandığınız puan sayısı, anketin uzunluğuna bağlı olarak değişecektir. Ayrıca, arkadaşlara yönlendirerek, profil anketlerini tamamlayarak ve daha fazlasını yaparak puan kazanabilirsiniz. 1000 puana ulaştığınızda, PayPal üzerinden nakit ödeme veya çok sayıda farklı perakendeciye e-hediye kartları için kullanılabilir.

Survey Junkie'ye üye ol.

Görüş Merkezi

Web sitelerine göre, işte bu konudaki Görüş Ekspresi:

Opinion Outpost üyesi olarak, kendiniziücretli online anketlerElektronik, ilaç, politika, spor, reklam, gereçler, hatta kahvaltıda ne yediğiniz hakkında. Şirketler görüşünüze değer veriyor ve bunları paylaştığınız için sizi ödüllendirecek.

Opinion Outpost ile ilgili en önemli şeylerden biri, sizinle en çok ilişkili olan anketleri ve sizin için önemli olan şeyleri eşleştirmek için girdiğiniz kişisel bilgileri kullanmalarıdır.

Çoğu anketler yaklaşık on dakikadır, ancak daha uzun ve daha kısa anketler vardır, böylece programınıza uyanları seçebilirsiniz. Opinion Outpost üzerinden anketler alarak kazandığınız para, hediye kartları satın almak için kullanılabilir ya da Paypal üzerinden soğuk, sabit nakit olarak size ödenebilir.

Fikir İlavesi için kayıt olun.

Harris Poll

45 yılı aşkın bir süredir iş yaşamında olan Harris Poll, etrafındaki en eski ve en saygın araştırma şirketlerinden biridir. Anket sonuçları genellikle büyük haber medyası yayınlarında yayınlanmaktadır. Harris Poll ile, tamamladığınız anketler için HI Rewards kazanırsınız.

Ödüllerinizin 10 ABD doları gibi düşük bir tutarı biriktirdiğinizde, kazandığınız ödüller Walmart, Amazon ve iTunes gibi mağazalar için hediye kartları satın almanıza olanak tanır.

Harris Poll'e üye ol.

Bahsettiğim gibi, çevrimiçi anketleri doldurmak ve internette gezinmek sizi zengin yapmaz, ancak ödüller gerçekten işe yarar. Her gün kullanılmayan zamanınızı birkaç dakika ayırın (TV izlerken, randevularınızı beklerken veya eğlenmek için internette gezinirken olduğu gibi) bu süreçte biraz para kazanın. Finansal hedeflerinize ulaşmak için atabileceğiniz her adım, hayallerinize bir adım daha yaklaşmanızı sağlar.

Çevrimiçi anketleri doldurarak hiç para kazandınız mı? Deneyimin nasıldı?

Videoyu izle: DENENMİŞ YÖNTEM! İNTERNETTEN ANKET DOLDURARAK PARA KAZANMAK

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Bugün Finansal olarak Uygun Olmanın 5 Kolay Yolu
Maliye

Bugün Finansal olarak Uygun Olmanın 5 Kolay Yolu

Finansal olarak uyum sağlamak için beklemek için bir sebep yok. Şu andan itibaren temiz bir kayrakla başlayabilir ve ilerlemeye başlayabilirsiniz. Finansal resminizi daha iyi hale getirmek ve mali hedeflerinize ulaşma yolunda başlamak için başlayabileceğiniz beş şey. 1. Tüketici borcunu ödemek Borç, zayıflatıcı olabilir.
Devamını Oku
Jüri Hizmetinden Çıkmak
Maliye

Jüri Hizmetinden Çıkmak

Amerikalılar olarak sahip olduğumuz en önemli sivil görevlerden biri bir jüriye hizmet ediyor. Yargı sistemimizin muazzam bir parçası, hükümeti yargıç, jüri ve icracı olmasına izin vermek yerine emsallerinizi yargılayabilmeyi içerir. Yine de birçok kişi, kolaylık sağlamak için jüri hizmetinden çıkmaya çalışıyor ve bu gerçek bir utanç.
Devamını Oku
Başarılı bir İş için 10 Anahtar
Maliye

Başarılı bir İş için 10 Anahtar

Başarılı bir işletmeye sahip olmanız, yalnızca sunduğunuz ürün veya hizmetin değeri değildir. Uzun süredir devam eden bir şirketin büyük bir ürün ya da hizmete sahip olmasına rağmen, aşağıda listelenen anahtarları dikkate almadıkları için işten çıkmışlar. İşinize başlarken, başarılı bir işin pek çok yönü içerdiğini fark etmek önemlidir.
Devamını Oku
Ally Bank İnceleme - En İyi Online Bankası mısınız?
Maliye

Ally Bank İnceleme - En İyi Online Bankası mısınız?

Money Magazine geçtiğimiz günlerde Ally Bank'ı, mükemmel müşteri hizmetleri, düşük ücretler ve platformlarının kullanılabilirliğini gerekçe göstererek tüketiciler için “en iyi çevrimiçi banka” olarak adlandırdı. Ally Bank hakkındaki incelememiz hakkında daha fazla bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz. En iyi çevrimiçi banka için pazardaysanız, Ally Bank'ı deneyin. Kim 0 yapmayı sever.
Devamını Oku