">
Maliye

Anketler Online Dolum yaparak Para Kazanmak için 3 Yolları

Düzenli okuyucular, hem Deacon'la hem de ben yan havalarda ekstra para kazanmanın büyük savunucuları olduğunu biliyorlar. Bu parayı kendi evinizin rahatlığında yapabilirseniz - daha da iyi!

Deacon, aylık çevrimiçi gelir raporlarıyla her ay getirdiği çevrimiçi gelirini paylaşıyor. Şimdiye dek en iyi ayı 6.000 $ 'ın üzerindeydi!

Evinizin rahatlığından elde edilebilecek kolay bir gelir kaynağı çevrimiçi anketleri doldurmaktır.

Anketleri online olarak doldurarak zengin olmayacaksınız, ancak bunu yaparak hızlı ve kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz.

Ve neden biraz fazladan para kazanmak için boş zamanınızı iyi kullanmıyorsunuz? Bugün, her gün yaptığınız şeyler için para ödeyen üç popüler ve saygın anket şirketi hakkında bilgi paylaşacağım.

Bu arada, bu anket şirketlerinin üçüne katılmak ücretsizdir. Bir anket şirketi size katılmak için ödeme yapmanızı isterse, muhtemelen bir aldatmacadır ve siz uzak durmalısınız.

Anketi Junkie

Anket Junkie 6 milyondan fazla üyesi var ve para ve diğer ödüller kazanmak için online anketler almak için popüler bir seçim. Kullanımı basit bir platform. Tek yapmanız gereken bir hesaba kaydolmak ve Anket Junkie, bilgilerinizi profilinize ve bilgilerinize göre ilginizi çekeceğini düşündüğü anketlerle eşleştirecektir.

Bir anket yaptıktan sonra puan kazanırsınız. Her bir anket için kazandığınız puan sayısı, anketin uzunluğuna bağlı olarak değişecektir. Ayrıca, arkadaşlara yönlendirerek, profil anketlerini tamamlayarak ve daha fazlasını yaparak puan kazanabilirsiniz. 1000 puana ulaştığınızda, PayPal üzerinden nakit ödeme veya çok sayıda farklı perakendeciye e-hediye kartları için kullanılabilir.

Survey Junkie'ye üye ol.

Görüş Merkezi

Web sitelerine göre, işte bu konudaki Görüş Ekspresi:

Opinion Outpost üyesi olarak, kendiniziücretli online anketlerElektronik, ilaç, politika, spor, reklam, gereçler, hatta kahvaltıda ne yediğiniz hakkında. Şirketler görüşünüze değer veriyor ve bunları paylaştığınız için sizi ödüllendirecek.

Opinion Outpost ile ilgili en önemli şeylerden biri, sizinle en çok ilişkili olan anketleri ve sizin için önemli olan şeyleri eşleştirmek için girdiğiniz kişisel bilgileri kullanmalarıdır.

Çoğu anketler yaklaşık on dakikadır, ancak daha uzun ve daha kısa anketler vardır, böylece programınıza uyanları seçebilirsiniz. Opinion Outpost üzerinden anketler alarak kazandığınız para, hediye kartları satın almak için kullanılabilir ya da Paypal üzerinden soğuk, sabit nakit olarak size ödenebilir.

Fikir İlavesi için kayıt olun.

Harris Poll

45 yılı aşkın bir süredir iş yaşamında olan Harris Poll, etrafındaki en eski ve en saygın araştırma şirketlerinden biridir. Anket sonuçları genellikle büyük haber medyası yayınlarında yayınlanmaktadır. Harris Poll ile, tamamladığınız anketler için HI Rewards kazanırsınız.

Ödüllerinizin 10 ABD doları gibi düşük bir tutarı biriktirdiğinizde, kazandığınız ödüller Walmart, Amazon ve iTunes gibi mağazalar için hediye kartları satın almanıza olanak tanır.

Harris Poll'e üye ol.

Bahsettiğim gibi, çevrimiçi anketleri doldurmak ve internette gezinmek sizi zengin yapmaz, ancak ödüller gerçekten işe yarar. Her gün kullanılmayan zamanınızı birkaç dakika ayırın (TV izlerken, randevularınızı beklerken veya eğlenmek için internette gezinirken olduğu gibi) bu süreçte biraz para kazanın. Finansal hedeflerinize ulaşmak için atabileceğiniz her adım, hayallerinize bir adım daha yaklaşmanızı sağlar.

Çevrimiçi anketleri doldurarak hiç para kazandınız mı? Deneyimin nasıldı?

Videoyu izle: DENENMİŞ YÖNTEM! İNTERNETTEN ANKET DOLDURARAK PARA KAZANMAK

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Bir Ayda 500.000 $ 'lık Borçtan Nasıl Para Kazandılar?
Maliye

Bir Ayda 500.000 $ 'lık Borçtan Nasıl Para Kazandılar?

560,000 dolar borcunu nasıl aldın? Bu borç ne türden oluşuyordu? 63.000 dolar kredi kartı borcuydu. Ayrıca, neredeyse 500.000 dolarlık bir ipotek vardı. Kısa bir süre, iş gelirim bir uçurumdan düşmek üzereyken pahalı bir ev satın aldım. Gayrimenkul krizinin hala güçlü olduğu 2010 yılında neden dalma ve ev satın aldım?
Devamını Oku
Para için Bilgisayarlar Geri Dönüşüm 4 Yolları
Maliye

Para için Bilgisayarlar Geri Dönüşüm 4 Yolları

Modern dünyada neredeyse herkes bilgisayarlara ve diğer elektronik cihazlara erişime sahiptir. Her iki yılda bir ev PC'nizi veya dizüstü bilgisayarınızı değiştirmeniz gerekir. Telefonlar, tabletler ve oyun cihazları da yıpranır veya yükseltilmesi gerekir. Eski PC'nizle yenisini değiştirdiğinizde ne yaparsınız?
Devamını Oku