Maliye

7 Bugünün Finansmanını İyileştirmek için Son Derece Kolay Yollar

Mevcut finansal durumunuz ne olursa olsun, her zaman geliştirebilirsiniz. Daha az para harcayarak, daha az para harcayarak veya alışveriş yaparak olsun, her zaman iyi ayarlanmış bir alan vardır, böylece finansal hedeflerinize ulaşmak için daha yakın olabilirsiniz. Size yardımcı olmak için, mali refahınızı iyileştirmek için yedi fikir aşağıda verilmiştir.

1. Kredinizi Kontrol Edin

Kredinizin iyi durumda olduğunu bilmek önemlidir. Birkaç yıl önce, eşim sahte hesap onun adı ve biz düzenli olarak bizim kredi kontrol için olduğunu buldum tek nedeni açıldı vardı. Kredi raporunu temizlemeyi bitirdik, ama dikkat etmesek daha da kötü olabilirdi.

Kredi Susam adlı bir site kullanacağım hemen hemen bedava olarak kredi puanınızı verin Kullanımınızı gösteren bir harf notuna sahip CARD kredi raporu ile birlikte. Hileli bir etkinlik olmadığından ve kredinizin iyi durumda olduğundan emin olmak için kredinizi yılda birkaç kez kontrol ettiğinizden emin olun.

2. Küçük Görevler Yaparken Para Kazanın

Hızlı bir şekilde ekstra hamur yapmanın bir yolu boş zamanlarınızda görev yapmaktır. Çok sayıda çevrimiçi fırsat olsa da, burada bir kaç iyi kullanıcı var.

Anket Junkie size anketler için ödeme yapacak ve Better Business Bureau ile A + ratingine sahip olacak. Bu site harika çünkü yapacaklar Paypal ile anında nakit ödeme yaparsınız.

Swagbucks, internette gezinmek, video izlemek vb. Her gün yaptığınız şeyler için size nakit ödeyecek. Üyeleri için 194 Milyon Dolar ödediler.

3. Evinizde bir oda kiralayın

Hiç kullanmadığın ekstra bir yatak odan var mı? Eğer öyleyse, ekstra para kazanmak için kiralamayı düşünebilirsiniz.

Airbnb, kısa süreli konuklar için evinizde bir odayı listeleyebileceğiniz bir web sitesidir. Airbnb'yi kullanarak bir otelde kalmak yerine kiralık odalar aramak için milyonlarca gezgin var.

Bu dönüşler inanılmaz olabilir! Arkadaşım Steve ve karısı, boş odalarını kiralamak için ayda 1000 dolar kazanıyorlar.

4. Bir Robot Kullanarak Paradan Tasarruf Edin

Kullanılmayan aboneliğinizi iptal edecek, paranızı geri alacak ve faturalarınızı yeniden müzakere edecek Trim adlı ücretsiz bir araç var. Ortalama kişi fatura başına 30 dolar tasarruf ediyor. Tek yapmanız gereken kayıt olmak, bir hesap bağlamak ve robotik yardımcısı size para tasarrufu yapabileceğiniz yollar yollayacaktır.

Aslında gerçekten çok havalı ve kullanımı kolaydır.

5. Ücretli Sürüş İnsanlar Etrafında

Yeni insanlarla tanışmak ve para kazanmanın bir yoluna ihtiyacınız varsa, Lyft gibi bir şirket için araba sürmek kontrol etmeye değer olabilir. İstediğin saatlerde çalışıyorsun ve ödeme iyi. Dostum Ryan, taraftaki insanlar için araba sürmek için ayda 800 dolar kazanıyor.

Şu anda Lyft, oldukça tatlı olan 250 dolarlık bir ikramiye bonusu sunuyor.

6. Yüksek Verimli Bir Tasarruf Hesabı Açın

Tasarruflarında hiçbir şey yapma konusunda bıktınız mı? Eh, o günler geride kaldı. CITBank'a göz atın olduğu % 1,55 ödeyerek ve FDIC sigortalıdır.

Onlar sahip Minimum 100 ABD doları hesabı açmak ve en iyi bölüm var sıfır bakım ücreti.

7. Yüksek Faizli Borcunuzu Yeniden Değerlendirin

Kredi kartı borcunuz varsa, o zaman YAPMA Bu seçeneği gözden kaçırmayın. Ortalama kredi kartı faiz oranı yaklaşık% 15 ile, bu size uzun mesafe üzerinde bir ton para kazandırabilir.

En sevdiğim şirketlerden biri, size yardımcı olabileceğinden YükseltmeKredi kartı borcunuzu% 6.99'a kadar düşürünBöylece borcunuzu daha hızlı ödeyebilirsiniz.

Yüksek faizli öğrenci kredileri var mı?

Krediler, kredilerinizi% 4,99'a kadar azaltabilirsiniz. Yeniden finanse eden ortalama kullanıcı18,688 dolar faiz kaydeder.

Gördüğünüz gibi, şu anda mali durumunuzu daha iyi hale getirmenin birçok yolu var. Yarın erteleme bugün ne yapabiliyorsun?

Maliyelerinizi yıllar boyunca geliştirdiğiniz bazı yollar nelerdir?

Feragatler

Paribus, verdiğimiz bağlantıları kullanarak Paribus'a kaydolduğunuzda bizi telafi eder.

Yükseltme yoluyla yapılan krediler,% 6.99 -% 35.97 APR'lere sahiptir. Tüm krediler% 1 ile% 6 arasında bir orijin ödemesine sahiptir, bu da kredi gelirlerinden düşülür. En düşük fiyatlar Autopay gerektirir. Örneğin, 36 aylık bir dönem ve% 17,98 APR (yıllık% 14,32 yıllık faiz oranı ve% 5 kerelik bir üretim ücreti) içeren bir 10.000 ABD Doları kredisi alırsanız, banka hesabınızda 9,500 ABD doları alırsınız. 343.33 $ 'lık bir aylık ödeme. Kredinin ömrü boyunca, ödemeleriniz toplam 12.359,97 dolar olur. Kredinizdeki APR daha yüksek veya daha düşük olabilir ve kredi teklifleriniz birden fazla vade uzunluğuna sahip olmayabilir. Gerçek oran kredi puanına, kredi kullanım tarihine, kredi vadesine ve diğer faktörlere bağlıdır. Geç ödemeler veya sonraki ücretler ve ücretler, sabit oranlı kredinizin maliyetini artırabilir. Kredinin erken ödenmesi için herhangi bir ücret veya ceza yoktur.

Videoyu izle: 184. Bilgi Arayanlar Çalıştayı - 10 Ağustos 2017

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

7 Bugünün Finansmanını İyileştirmek için Son Derece Kolay Yollar
Maliye

7 Bugünün Finansmanını İyileştirmek için Son Derece Kolay Yollar

Mevcut finansal durumunuz ne olursa olsun, her zaman geliştirebilirsiniz. Daha az para harcayarak, daha az para harcayarak veya alışveriş yaparak olsun, her zaman iyi ayarlanmış bir alan vardır, böylece finansal hedeflerinize ulaşmak için daha yakın olabilirsiniz. Size yardımcı olmak için, mali refahınızı iyileştirmek için yedi fikir aşağıda verilmiştir.
Devamını Oku
Boşanmış Eşe Sosyal Güvenlik Nasıl Talep Edilir?
Maliye

Boşanmış Eşe Sosyal Güvenlik Nasıl Talep Edilir?

Çok fazla müşteriyle boşanmak zorunda kalmadığım için şanslıydım. Mali planlayıcısı olarak, ortada yakalandığınızda biraz garip olabilir, yapışkan bir durum olabilir. Geçen sene, ilk çiftler boşandıklarını bildiren ilk çiftimi aldım. Yol boyunca bir kaç tane ileri görüşme yaptık ve son zamanlarda eşim bana eski eşi olarak sosyal güvenlik yardımlarını sordu.
Devamını Oku
Uyurken Para Kazanmak için 25 Pasif Gelir Fikirleri
Maliye

Uyurken Para Kazanmak için 25 Pasif Gelir Fikirleri

Yıllarca geleneksel 9 ila 5 iş yaptım ve sonunda yanmış oldum. Bunun nasıl bir his olduğunu biliyor musun? Daha fazla özgürlük istediğimi ve pasif gelir fikrinin çok çekici olduğunu biliyordum. Birçok insanın tam zamanlı işlerini pasif gelirle bırakıp değiştirdiklerini duymuştum ama nereden başlayacağımı hiç bilmiyordum.
Devamını Oku