Maliye

Çocukken Para Kazanmak İçin 50 Yol

Bu teknoloji çağında çocuklar para kazanma konusunda çok sayıda seçeneğe sahipler. Uzun zamandır, bir çocuğun bir kaç dolar alma seçeneğinin, haftada birkaç saatliğine asgari ücretle işten çıkarıldığı günler gitti.

Çocukken para kazanmanın en iyi yolu, onların içsel girişimcilerine dokunmalarıdır!

Bir çocuğun girişimci ruhunun ve günümüzün ileri teknolojisinin birleşimi, gökyüzünün gelir potansiyeli açısından sınır olduğunu gösterir.

Çocukken para kazanmak için bu harika yollara göz atın.

1. Garaj Satışını Düzenleyin

Bu sadece acil bir nakit akışı sorununa yardımcı olacak ve evi temizlemeyecek, aynı zamanda bir çocuğun proje yönetimi becerilerine odaklanacaktır.

Bütün gün bir garajda satış yapmak istemezseniz, her zaman çevrimiçi şeyler satmayı deneyebilirsiniz. Göz önünde bulundurulması gereken bazı seçenekler Decluttr ve Letgo'dur.

2. El Sanatları Satmak

Etsy, bazı ekstra nakit satış el sanatları yapmak için sadece inanılmaz bir yol değil, aynı zamanda çocukların içsel yaratıcı benliklerine dokunmalarına da yardımcı olabilir. Zaman yönetimi becerileri de, bir Etsy işi inşa etmede çok hareketli parçaların bulunması nedeniyle devreye giriyor.

Çocukların tişörtler, tote çantalar ve üzerlerinde yaptıkları tasarımlarla daha fazlasını satmaları için diğer seçenekler Redbubble veya Cafepress.

3. Bir Tişört İşletmesini Başlatın

Çocuğunuz, insanların ne istediğini sezgisel olarak bilen bir yaratıcı mı? Bu durumda, mutlaka bir tişört işi başlatmayı ve yaratıcı taraflarını geliştirmeyi düşünmelidirler.

Bu bir Etsy mağazasında, Redbubble veya Cafepress'de satılabilecek veya yerel pazarlarda satabilecek ek bir ürün olabilir.

4. Pet Bakım Hizmetleri Teklif

Yürümek, yıkamak veya geceleyin kürklü bacaklı arkadaşlarla kalmak için, evcil hayvan bakımı çocuklar için ekstra para kazanmanın eğlenceli bir yolu olabilir.

Daha büyük çocuklar, evde beslenen hayvanların işlerini bulmak için Care.com'da bir Teen Caregiver hesabı başlatabilir.

5. Bebek Bakıcılığı İşini Başlatmak

Anneler bazen bir molaya ihtiyaç duyar. Çocuğunuz küçük çocuklarla iyi ise, bu onlar için harika bir seçenek.

Gençler ayrıca bir ebeveyn yardımı ile Care.com'da bir profil kurabilirler.

6. Tek İşler Yapın

Daha büyük çocuklar, Fiverr ve Snagajob gibi web siteleri üzerinden garip işler yapabilir. Fiverr minimum 13 yaşında ve Snagajob'un minimum yaşı 14'tür.

İhtiyacınız olduğunda hızlı para kazanmanın harika bir yolu budur.

7. Tasarım İşine Başladı

Yaratıcı alan çok para kazanabilir! İnsanların web siteleri için logoları veya daha küçük şeyleri tasarlamaya başlamayı deneyin.

Küçük grafikler için 5 $ 'a kadar Fiverr üzerinden hizmet sunabilir ve daha büyük projeler veya eklenti hizmetleri için daha fazla ücret talep edebilirsiniz.

8. Anketleri Al

Anket yapmak genellikle 18 yaşından büyük olmanızı gerektirir, ancak Kasa Kasası ile, 18 yaşın altındaki çocuklar ebeveynlerinin rızasını aldıkları sürece para kazanmak için anket yapabilirler. Bu aynı zamanda ev konforunda yapılabilecek bir iştir.

9. Bir hesap başlatın

Mila Stauffer, 289.000'i aşkın takipçinin kalbini, elçisiyle ve düşüncelerinin çok güzel videolarıyla çaldı.

Kaç yaşında olduğunu bilmek ister misin? Henüz çift hanelere bile ulaşmadı. O 3 yaşında. Ve Tylenol gibi büyük oyunculardan sponsorluklar elde edebildi.

10. Bir Takı İşletmesini Başlatın

Jess Lively, Pat Flynn'le bir podcast bölümünde, bir havuzda kuyumculuk yaptığı sırada 15 yaşındayken kendi işini yanlışlıkla başlattığını ve insanların ona gelip onu satın almak istediklerini söylüyor.

Birkaç yüz dolar yaptı. Havuzda bir gün için bir günlüğüne uzanarak bir gün için fena değil.

11. Limonata Standı Var

Bu çocuklar için gelir elde etmenin zamansız bir yoludur. Limonata standı, onlara envanter kontrolü, maliyet yönetimi, reklam ve müşteri hizmetleri ile ürün odaklı işlerin ins ve çıkışlarını öğretebilir.

12. Araba Yıkama

Araba yıkama, çocuklar para kazanmak için egzersiz yapmak için bilgisayarın arkasından ve güneşten dışarı çıkmak için mükemmel bir yoldur.

13. Bir Pageant Gösterisi kazanın

Yarışma gösterileri ile çok para kazanmak için 10 liralık bir makyaj yapmak zorunda değilsiniz. Çocuğunuzun yapmaktan hoşlandığı belirli bir beceri seti varsa ve bu oyunda gerçekten iyi durumdaysanız, kesinlikle bir yarışmaya katılmaya davet edin.

Bu beceriler şarkı söylemeyi, dans etmeyi, taklit etmeyi, enstrüman çalmayı vb.

14. Bir Tekne Temizleyici Olun

Okyanusun ya da başka bir su kütlesinin yakınında yaşıyorsanız, bu sadece büyük para kazanmak değil, biraz egzersiz yapmak için harika bir yoldur.

15. Yaşlılar için Su Bitkileri

Çoğu zaman yaşlılar çok yorgun ya da bitkilerini sulamayı unuturlar. Bu sadece bazı ekstra para kazanmak değil, topluluğa geri vermek için de büyük bir fırsat!

16. İnsanların Araba Yağı Değişimi

Yağınızı değiştirmek çoğu zaman yetişkin olmanın en korkunç görevlerinden biridir. Bir randevunuz olsa bile, bekleme odasında bekleme odasında saatlerce oturmak zorunda kalabilirsiniz!

Çocuğunuz yağın nasıl değiştirileceğini öğrenme becerisini kazanır ve müşterilerin kendi evlerinin konforunda beklemelerine izin verirse, çocuğunuza diğer yağ değiştirme hizmetlerine karşı rekabet avantajı sağlar.

17. Kırık Ön Camları Onar

Yine, bu hoş olmayan ve çoğu zaman birçok insan için bir güçlük olan beklenmedik bir görevdir. Çocuğunuz bu özel servisi sunabilir ve müşterilerini evlerinde karşılayabilirse, bu onlara bayiliklere karşı rekabet avantajı sağlayabilir.

18. Fırında Satış Var

Bu sadece bazı ekstra para kazanmak için değil, aynı zamanda mutfakta becerilerinizi geliştirmek için harika bir yoldur.

Mallarınızı bir çiftçi pazarında veya belki yerel bir iş fuarı veya el sanatları fuarında satabilirsiniz.

19. Tatil Süslemeleri

Tatil dekorasyonları her yıl koymak için zaman alabilir.Çocuğunuzun meşgul anne babalar veya yaşlılar için bu görevi yapmak için boş zamanları varsa, ekstra para kazanabilir ve topluluğa geri verebilirler.

20. Mahallenizde Fayans Derzini Temizleyin

Bu, pek çok insanın yapmak istemediği kirli ve zaman alıcı bir iştir. Fayansların ve duşların çizgileri arasında ovalamayı içerir. Kimsenin bunu yapmak istememesi gerçeğiyle kazançlı bir iş olabilir.

21. Komşularınız için Olukları Temizleyin

Kirli veya aşırı doldurulmuş olukların olması, ev sahiplerinin düzenli olarak temizlenmemesi durumunda, ev sahibi için çok fazla paraya mal olabilir. Taşınabilir bir püskürtücü kullanarak temizleyebilirsiniz. Ekstra bir servis olarak, müşterileriniz için oluk korumaları bile kurabilirsiniz. Bu onlara yol boyunca çok fazla para ve zaman kazandıracak.

22. Komşularınız için Aerate Lawns

Yards sadece kesilmesi ve sulanması gerekmiyor, aynı zamanda çimenlerin sağlıklı olması için oksijene ihtiyaçları var. Bir havalandırıcıya sahipseniz veya kiralıyorsanız, bu çocuğunuz için kazançlı bir çaba olabilir.

23. Mahallenizdeki Mobilyaları Temizleyin

Mobilyaların temizlenmesi yatakları, koltukları, sandalyeleri ve daha fazlasını dezenfekte etmek anlamına gelebilir. İster inanın ister inanmayın, mobilya düzenli olarak temizlenmesi gerekiyor.

Daha fazla para kazanmak için, köpekleri olan evleri hedeflemeye çalışın. Evcil hayvan sahipleri mobilyalarını daha sık temizlemeyi tercih ederler.

24. Komşularınız için Windows yıkayın

Bir çok üst düzey evin uzun pencereleri var ve bu görevi outsource edebilir. Geliri en üst düzeye çıkarmak için, iç ve dış iş için hizmet sunabilirsiniz. Ayrıca sunduğunuz hizmetleri çok sayıda pencereli yerel mağazalara da sunabilirsiniz.

25. Komşularınız için Dolapları Organize Edin

Çocuğunuzun işleri organize etmek için özel bir hediyesi varsa, bu para kazanma fırsatı mükemmel bir seçenektir. Çoğu insanın zamanları veya dolaplarını düzenli ve düzenli tutma arzusu yoktur ve onlar için başka birisine ödeme yapmaya istekli olabilirler.

26. Evin Dışını Boya

Evin boyanması, ev sahiplerinin ya çok sıcak ya da çok soğuk olması nedeniyle sık sık kapattıkları büyük bir iştir. Ancak, çocuklar bahar tatilinde veya yaz tatilinde bu hizmeti sunabilir. İstenmeyen bir görev olduğu gerçeğinden dolayı çok fazla para da alabilirler.

27. Evin İçini Boya

Yine, bu, çoğu zaman ev sahiplerinin çıkardığı zaman alıcı bir görevdir. Bir başkasına outsource etmek için çok istekli olabilirler.

28. Evin Kapı ve Pencere Çerçevelerini Boya

Çocuğunuzun dikkatli bir eli var mı? Bu, kapı ve pencere çerçevelerinin çatlakları ile başa çıkmak açısından yararlı olabilir.

29. Boya Garajları

Garajlar genellikle herhangi bir TLC alan bir evin son kısmıdır. Çocuğunuz boş zamana sahipse ve bu sizin komşularınızın yapılacaklar listesinde yer alıyorsa, bunun üstesinden gelmeye yardımcı olabilirler. Bir ücret karşılığında, tabii ki!

30. Boya Çitleri

İnsanlar evlerinin uyum içinde hissetmesini isterler, ancak bu çok sıkıcı bir iş gerektirir. Bir ev sahibi zaten boyandığı herşeyi varsa, çocuğunuz işe başlamak için çite girebilir ve çiti boyayabilir.

31. Teklif Manikür veya Tırnak Boyama

Bir çok kadın şımartılmayı sever. Kendi evlerinin rahatlığında şımartılmak ek bir avantajdır ve çocuğunuza rekabet avantajı sağlar.

32. Fırça ve Damat Köpekler

Bir sürü köpek günlük olarak fırçalanmalı ve düzenli olarak yıkanmalıdır. Ancak, evcil hayvan sahipleri için, özellikle de uzun, kıvırcık saçları bir cocker spaniel gibi, bir güçlük olabilir.

Çocuğunuz hayvanları seviyorsa ve hayvanlara sük fornet için sabır varsa, bu onlar için kesin bir seçenektir.

33. İnsan Evlerinde Hava Filtrelerini Değiştirin

Bazı insanların yüksek tavanlara ulaşması ve filtreleri kendilerinin değiştirmesi zor olabilir. Bu, özellikle yaşlılar ya da yakında olacak bir anne için harika bir hizmettir. Bu ayrıca çocuğunuzun düzenli olarak performans gösterebileceği bir hizmettir ve onlara gelirlerini tekrarlama şansı verir.

34. Çitler yükleyin

Ev sahipleri beyaz çitin fikrini sevdiler, ama bu fikri her zaman meyvelere dönüştürmek için zamana veya iraeye sahip değiller. Çocuğunuz kullanışlı ise, ev sahibi için bunu gerçekleştirmeye yardımcı olabilirler.

35. Motorlu Evleri ve Kampçıları Temizleyin

Bu, tatile gitmek üzere olduğunu bildiğiniz veya kampçılarını sık sık kullanan kişiler sunduğunuz harika bir hizmettir. Temizlik asla eğlenceli bir iş değildir, bu yüzden muhtemelen çocuğunuzu onlar için yapmaları için çok mutludurlar.

36. Ayakkabı Parlatıcı

İnsanlar işleriyle o kadar meşguldüler ki, dolaplarını bir araya getiren küçük detayları unutuyorlar. Bu hizmetin sunulması, onların cebinde biraz daha fazla jingle olduğunda, çocuğunuzun yanı sıra daha keskin görünmekten adım adım bir moral verebilir.

37. Noel Ağaçlarının Bertarafı

İnsanlar Noel ağaçlarını seçmeyi severler, ama aslında tamamen farklı bir senaryodan sonra söküp atıyorlar. Çocuğunuz için, özellikle çocuğunuzun araba kullanabileceği ya da araba kullanabileceği birisine erişebiliyor olması ve bunun yanı sıra onları çekebilecek bir kamyon için bu harika bir seçenek olabilir.

38. Anneler için Errands'ı çalıştırın

Anneler gerçekten çok meşgul, özellikle yeni anneler. Öğle yemeği almak veya bazı bebek yiyecekleri almak için hizmetlerinizi sunmak, ekstra para kazanmanın harika bir yoludur.

39. Ot Bahçeleri

Ev sahipleri, bu sıkıcı bir görev daha olduğu gibi, bunu outsource seviyorum. Ev sahibi ve çocuğunuz için bir kazan-kazan durumu. Ev sahibi bunu yapmak zorunda değildir ve çocuğunuz ekstra para kazanır.

40. Aileler İçin Sandboxlar Oluşturun

Çocuğunuz kullanışlı ise, çevrenizdeki aileler için kum havuzları inşa edebilirler. Bu ailenin çocuk saatlerce eğlendirmek için ucuz bir yoldur.

41. Sprinkler işlet ve çalıştır

Sprinklerlerin zaman zaman muhafaza edilmesi ve onarılması gerekir.Her şey gibi, kırılabilir, sızabilir veya kurulmaları gerekebilir. Kullanışlı çocuklar için bu harika bir iş olabilir.

42. Evcil hayvanlar için kertenkele ve satmak

Çocuğunuz için kertenkele satın alan ebeveyn için ekstra para kazanma ve kazanma şansı budur. Kertenkele büyük bir marş hayvanıdır çünkü az bakım gerektirirler.

43. Yakacak Odun Toplayın ve Satın

Herkes arkadaş ve aile üyeleriyle çevrili bir ateşin tadını çıkarmayı sever. Ancak ahşabı toplamak ve parçalamak herkes için eğlenceli değil. Çocuğunuz dışarıda olmayı seviyor ve egzersizi istiyorsa, bu para kazanmak için harika bir seçenek.

44. Fon Yaratma

Çocuğunuz kayda değer bir nedenden dolayı para kazanmak istiyorsa, bağışçıya başlamak harika bir yoldur. Bir etkinliği organize etmek, çocuğunuzun iletişim ve ikna yeteneklerini uygulamada yardımcı olacaktır.

45. Mow çimenler

Bu, harika bir antrenmandan bahsetmek yerine, gelir elde etmenin klasik bir yoludur!

46. ​​Lay Sod

Daha fazla ev sahibi yeni bir yıl görmek yerine sod kullanıyor. Çocuğunuz bu görevi halledebilirse, bunu yaparken para kazanırken egzersiz yapmak için başka harika bir yoldur.

47. Yumurta Topla ve Sat

Bu, çocuğunuzun yumurtaları toplamak için tavukları korumak zorunda kalacağı için biraz daha fazla bakım gerektirir. Bununla birlikte, kar için büyük bir potansiyel var!

Yumurtalar bir Çiftçinin pazarında satılabilir ya da sadece ağızdan sözlü olarak pazarlanabilir.

48. Çiçekler Satmak

Çocuğunuzun yeşil bir başparmak ve çiçek düzenlemek için bir knack varsa, onlar yıl boyunca çeşitli tatiller ve etkinlikler için çiçek satabilirsiniz.

İnsanlar iş, çocuk ve hayatta ortaya çıkabilecek diğer sorunlarla meşgul olurlar. Yine de, bayramlarda sevdiklerine minnettarlık göstermek ve bilmek isterler. Çocuğunuz doğru zamanda doğru yerde ise, bir öldürme yapabilir.

49. Kızdırma Sopaları Sat

Çocuğunuzun bir girişimci ruhu varsa, bu onlar için harika bir mevsimsel para kazanma fırsatıdır. Çocuğunuz, satışa çıktıklarında ucuza kızdırma çubukları satın alabilir ve bunları Dördüncü Temmuz veya Cadılar Bayramı gibi büyük etkinliklerde satabilirler.

50. Diğerleri

Çocuğunuzun sınıfında çocuklar için mükemmel olan şeylerle mücadele eden bir öğretmene dönüşmesini sağlayın. Çocuğunuz matematikte gerçekten iyi mi, yoksa güzel yazılar mı çıkarabiliyor? Eğer öyleyse, bu para kazanmak, iletişim becerilerini geliştirmek ve başkalarına yardım etmek için harika bir yoldur.

Çocuklarının Zamanlarının En İyilerini Yapmasını Öğretin

Çocukken para kazanmak için seçenekler, özellikle bu gün ve yaşta bol miktardadır. Ekstra para kazanmak, çocuğunuzun sevmediği asgari ücret işinde çalışmayı kastetmek anlamına gelmez.

Biraz yaratıcı düşünceye sahip olmak ve onların doğal yeteneklerini bilmek çocuğunuz için sadece kazançlı bir şey değil, aynı zamanda onların yeni beceriler edinmelerine ve yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olabilir.

Videoyu izle: ÖĞRENCİYKEN PARA KAZANMAK ??

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

" width="370" height="280" alt="48,000 $ 'lık Gelir İle İki Yıldan Az Bir Zamanda 22.000 $' lık Borcunu Nasıl Ödenmemiz"/>
Maliye

48,000 $ 'lık Gelir İle İki Yıldan Az Bir Zamanda 22.000 $' lık Borcunu Nasıl Ödenmemiz

22.000 dolar borcunu nasıl aldınız? Kocam ve ben 2011 yılında evlendiğimizde 22.000 dolar borçlandık. Kredi kartı borcu olan Dontaj'ın öğrenci kredilerinden bir kısmı kaldı. Geçmişte borç aldım (araba kredileri, öğrenci kredileri, kredi kartı), ama bu noktada, hepsi ödenmişti. O kadar borcunun olması ne hissetti?
Devamını Oku
Beni 4,1 Milyon Dolardan Fazla Kurtaran 5 Para Hack
Maliye

Beni 4,1 Milyon Dolardan Fazla Kurtaran 5 Para Hack

Finansal olarak ilerlemek söz konusu olduğunda, gelirinizi artırmak için bir yol bulmak özellikle güçlü olabilir. Emrinizde daha fazla nakit ile daha fazla tasarruf edebilir, daha fazla yatırım yapabilir ve daha büyük bir ölçekte zenginliklerini artırabilirsiniz. Kulağa harika geliyor, değil mi? Ama para biriktirmeye ne dersin? Birçok insan için para biriktirme düşüncesi onları ağlamak istemektedir.
Devamını Oku
3 Legit Ev Meclisi İşleri
Maliye

3 Legit Ev Meclisi İşleri

Yasal ev montaj işlerinin olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz. Sonuçta, bu tarz bir çok insan için mükemmel olabilir. Belki bir şeyleri bir araya getirmekten hoşlanırsın, ama evden çalışmak zorunda kalırsın. Montaj işleri harika bir iş olabilir - yaratıcı bir şeyler yapıyorsunuz ve bunun için ödeme yaparken bir şeyler yapıyorsunuz.
Devamını Oku
Transamerica Hayat Sigortası İncelemesi
Maliye

Transamerica Hayat Sigortası İncelemesi

Transamerica, dünyanın önde gelen sigorta ve finans hizmetleri şirketlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Firma dünya çapında 19 milyondan fazla müşteriye sigorta ve yatırım sunmaktadır. Transamerica'nın sloganının da belirttiği gibi, şirket - ve müşterileri - “Yarın Yapıcılar” dır. Bunun nedeni, şirketin müşterilerinin yarınlarını planladıkları her şeyi yapmaya çalıştığıdır.
Devamını Oku