Maliye

Ücretsiz Ayakkabı Verecek 9 Yasal Şirketler

Söylemeliyim ki, bu konuda bir makale yazmam istendiğinde biraz şaşırdım. Bedava ayakkabılar? Şirketler gerçekten bedava ayakkabı veriyorlar mı?

Birçok durumda evet, yaparlar. Bulduğum şey, ayakkabı şirketlerinin - öncelikle spor ayakkabı şirketlerinin - bazen ürün testçileri olmak için kayıt yaptıranlara ücretsiz ayakkabılar vereceğidir.

Başka bir deyişle, ayakkabıları deneyecek ve performans, stil, konfor vb. Hakkında fikirlerini verecek insanlar arıyorlar.

Ayakkabı Ürün Test Cihazlarının Yapması Gerekenler Nelerdir?

Ürün testlerine katılım kuralları her şirkete göre değişecektir. Bazı şirketler, test ettiğiniz ayakkabıları tutmanıza izin verirken, belirtilen parametrelere göre geri bildirim göndermeniz koşuluyla, diğer şirketler ayakkabılarınızı geliştiriciler tarafından analiz için geri göndermenizi ister.

Ayakkabıları geri göndermeniz istendiğinde, şirket bunları süresiz olarak saklayabilir veya analizle bittiğinde tutmak için size geri gönderebilir.

Yine de diğer şirketler, yeni bir çift ayakkabı veya hediye kartı gibi geri bildiriminizi almanız için size başka öğeler gönderebilir.

Her iki durumda da, bu programlardan birine veya daha fazlasına katılırsanız, ayakkabılara harcadığınız para miktarını ciddi şekilde azaltabilirsiniz. İşte size ayakkabı satan insanlara ücretsiz ayakkabılar verecek olan kepçe.

1. Yeni Bakiye

Yeni Denge atletik ayakkabılar, burada listelenen diğerleriyle olduğu gibi, piyasadaki en popüler atletik ayakkabılardan bazılarıdır.

Yeni Denge web sitesi ürün testi sayfasına giderseniz, ürün testçisi olmak için kaydolma talimatlarını bulacaksınız.

Yeni Denge ürün test edenlerinden, doğrudan onlara gönderilen yeni ürün prototiplerini test etmeleri istenir. Ürün test cihazı olarak, gönderdiğiniz ayakkabılarla ilgili dürüst geri bildirim istenir.

Geri bildiriminizi geri verdikten sonra, bu bilgi, ürünün kalitesini, uygunluğunu ve performansını arttırmak için çalıştığı New Balance'daki Araştırma ve Geliştirme bölümüne verilir.

2. Asics

Asics, daha çok giydiğim koşu ayakkabısının markasıdır, bu yüzden onları serbest koşu ayakkabısı veren şirketler listesinde bulmak beni heyecanlandırdı. Asics ayakkabı testi / eşantiyon programları şu anda sadece Yeni Zelanda ve Avrupa'nın bazı bölgelerinde programlar yürütüyor.

Yeni Zelanda programına Roadtester denir ve Roadtester programına başvuran ve kabul edilenler dayanıklılık, konfor ve kaliteyi test etmek için ücretsiz ayakkabılar ve potansiyel olarak diğer ürünler gönderilecektir.

Roadtester katılımcılarının daha sonra test etmek için verdikleri materyaller hakkında geribildirim vermeleri ve geri bildirimlerin Roadtester topluluğu ve Asics ekibiyle paylaşılması gerektiği belirtildi.

Asics'in ayrıca Avrupa merkezli başka bir test programı var. Web sitesine göre Asics Frontrunner programı Almanya, İspanya, İtalya, İngiltere, Güney Afrika, Hollanda, İsveç, Fransa, Avusturya, İsviçre, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Slovenya ve Macaristan sakinlerine açıktır.

Bu listede birçok ülke olmasına rağmen, Amerika Birleşik Devletleri bunlardan biri değildir. Bu programın, şirketin ihtiyaçlarına bağlı olarak yıl boyunca çeşitli zamanlarda uygulanmaya açık olduğu anlaşılıyor.

Roadtester programında olduğu gibi, kalite ve etkinliğini giymek ve test etmek için ayakkabı veya başka ürünler verilecektir. Test süresi sona erdiğinde, ürünle ilgili geri bildiriminizi vermeniz gerekir.

3. Nike

Ünlü Nike ayakkabı şirketi, daha iyi ayakkabılar veya diğer ürünler tasarlamak için katılımcılardan geri bildirim aldıkları bir ürün test programına da sahiptir.

Nike için ürün test cihazı olarak kaydolduğunuzda, ayakkabı, giysi veya her ikisini birden göndermeyi seçebilirsiniz. Tüm potansiyel adaylar, programa giriş için dikkate alınmak üzere, kendileriyle ilgili uygulamayı doldurmak zorundadırlar.

Potansiyel ürün test edicileri için üç mevcut uygulama vardır:

 • 18 yaş ve üstü için bir başvuru
 • 13 ila 17 yaş arası bir uygulama
 • Ebeveynler için çocuklar 12 ve daha genç çocuklar için doldurmak için bir uygulama

13'ten 17'ye kadar olan yaş düzeyindeki teste başvurusunun bir ebeveyn ile tamamlanmış olması ve ebeveyn izni alması gerektiğini unutmayın.

Onaylandıktan sonra test için ayakkabı veya başka ürünler gönderilir. Ürünü belirli bir süre için kullandıktan sonra, bir geri bildirim hesabına giriş yapmanız ve deneyiminizi paylaşmanız gerekir.

Nike daha sonra ürünü Araştırma ve Geliştirme departmanı tarafından analiz için geri göndermenizi talep ediyor.

Test edilmiş ürününüzü iade ettikten sonra, test için başka bir ürün gönderilmeye uygun olursunuz.

Not: Nike test merkezinin yakınında yaşıyorsanız, ürünleri merkezde de test etmeyi hak edebilirsiniz.

4. Reebok

Evet, şeref günlerimden başka bir büyük isim markası. Reebok ürün test cihazları, ayakkabı boyutu, demografik bilgileri, çevrenizin coğrafi yapısı, aktivite düzeyiniz ve atletik profiliniz gibi çeşitli faktörlere dayanarak test programına kabul edilmektedir.

Ayakkabı testçileri bir ayakkabı veya başka bir ürüne üç ila altı hafta süre ile gönderilir ve daha sonra bu süre zarfında ayakkabı giyerken günlük aktiviteyi kaydetmeleri istenir.

Ürün daha sonra Reebok'a iade edilir ve siz de test katılımcısıyla ürün hakkında kısa bir çevrimiçi anket doldurmanız istenir.

Reebok, potansiyel ürün test edicilerinin bilmek isteyebileceği birkaç koşula sahiptir ve bu gereksinimler, test edenlerin gereksinimleri gibi test bilgileri sayfasında yayınlanmıştır:

 • Her gün antrenman yapan veya antrenman yapan spor meraklıları
 • Test boyutlarının aralığına uyar
 • Belirtilen spor için minimum aktivite katılımını karşılayabilir
 • Montaj amaçları için vücut ölçüleri sağlayabilir
 • Bir e-posta hesabı ve İnternet erişimi var
 • İngilizce dilinde okuyabilir ve yazabilir
 • Kıta Amerika Birleşik Devletleri veya Alaska'nın bir sakinidir
 • En az 18 yaşında mı
 • Herhangi bir rakip ürünü test etmiyor
 • Ve test ettikleri ürünlerle ilgili bilgileri paylaşmayacak

Şirket ayrıca, burada sözü edilen şirketlerin çoğunda kabul etmeniz gereken diğer şart ve koşullara da sahiptir.

Not: Reebok ürün test edicileri, test ürününü iade etmek için nakliye ücretini ödemelidir, ancak ürün test programına katılmak için “teşekkür ederim” demenin bir yolu olarak ücretsiz (belirtilmemiş) Reebok ürünü gönderilecektir.

5. Brooks

Brooks'un çalışan şirketi ayrıca, adayların potansiyel olarak ücretsiz ayakkabı ve diğer ürünleri alabilecekleri bir ürün test programına da sahiptir.

Brooks koşu ayakkabısını denemekle ilgileniyorsanız, diğer yeterliliklerin yanı sıra aşağıdaki test şartlarını da karşılamanız gerekir: 18 yaşından büyük olmanız ve kıta Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşamak zorundasınız.

Kişisel yürüyüşünüzü (örneğin düz ayaklı, yüksek kemerli veya nötr) ve koşu ayakkabısı boyutunu bilmeniz gerekir. Ayrıca, kullandığınız ve test ettiğiniz ürünler hakkında net ve ayrıntılı geri bildirim vermeye istekli olmanız ve sadece koşu için ayakkabıları giymeyi taahhüt etmeniz gerekir.

Başka bir deyişle, onları bahçede çalışmak için kullanmıyorlar. Şirketin test programı hakkında daha fazla bilgi için Brooks ürün test web sitesi sayfasına gidebilirsiniz.

Brooks programının SSS'lerini okurken, bazı durumlarda test ürünlerini geri göndermeniz, ancak ürünü başkalarına saklamanız için size izin verileceği gibi geliyor. Tüm iade nakliye masrafları, Brooks tarafından size postalanan ön ödemeli bir gönderim etiketi aracılığıyla ödenir.

6. Kırmızı Kanat Ayakkabı

Red Wing Shoes öncelikle iş botları üretiyor ve genellikle bu botlar için ürün test cihazları arıyorlar.

Red Wing Shoes ürün testi adaylarının Red Wing, Minnesota veya San Jose, California'daki iki üretim tesisinden birinin 60 millik yarıçapında yaşaması gerekir.

Onaylanan ürün test edicilerine, işyerinde nasıl durduklarını, konfor seviyesinin ne olduğunu, vb. Görmek için yeni botlar gönderilecektir.

Belli bir süre sonra botlar analiz için şirkete geri gönderilir. Ürün test cihazı olarak sizden ürün hakkında net ve ayrıntılı geri bildirim vermeniz istenecektir.

Red Wing Shoes, tüm nakliye masraflarını karşılar ve ayrıca kalite geri besleme performansı için test cihazlarını dengeler. Çoğu durumda, tutmak için test ettiğiniz botları geri göndererek sizi telafi ederler.

Bu şirket sadece belirli ayakkabı boyutlarına sahip olanların katılmasına izin veriyor. Kadınlar için 8M ve 10M boyutlarını ve erkekler için 9M, 11M ve 13M bedenlerini içeren bu yazıda. Web sitesine göre, bunlar şu anda test ettikleri tek boyutlardır, bu nedenle bu ürün test edicileri için pazarlık yapmayan bir niteliktir.

7. Saucony

Saucony ayakkabı şirketi de ücretsiz ayakkabılar ve diğer atletik kıyafetleri denemek için ürün testlerine bakıyor. Saucony ürün test cihazı uygulama sayfasına gittiğinizde, programa uygun olup olmadığınızı belirlemek için bir dizi soru sorulur.

Saucony, koşucuların programa katılmasıyla çok ilgiliydi. Uygulama, hangi tür yarışmacıların katılacağı, hangi tür arazilerin katıldığı ve hangi çalışma zamanı sayılarının ne olduğu gibi çalışma alışkanlıkları hakkında birçok soru içeriyor.

Uygulama ayrıca, aerobik, yürüyüş, stüdyo dersleri, vb. Gibi diğer spor türlerine katılıp katılmadığınızı sorar. Bu nedenle, bu tür sporlarla ilgilenen sporcuların da ürün test cihazları haline gelmeleriyle ilgilenebilirler.

Site, onları giydikten sonra ayakkabılarınızı iade etmenizin gerekip gerekmediğini veya bunları tutabileceğinizi söylemez. Saucony ürün test programına katılmak için en az 18 olmanız gerekiyor. Büyük Boston bölgesinde yaşıyorsanız, geliştirme yerinde yerinde testlere katılmak için bir seçeneğiniz var.

8. Zırh Altında

Zırh altında yetişkinler ve çocuklar için (ebeveyn izni ile) ürün testi uygulamaları kabul eder.

Ürün testi için bilgi sitede oldukça sınırlıydı; İşlemi başlatmak için doğrudan e-postanızı girdiğiniz bir kayıt sayfasına getirecektir.

Bulduğum bilgiler, birkaç hafta boyunca ayakkabıları giydikten sonra onları Armour Under the Underours'a iade edeceğinizi, ancak daha fazla tazminat olup olmadığını belirtmediğini belirtiyor.

9. Columbia

Evimizde çok miktarda Columbia kıyafeti giyiyoruz, ama ayakkabı giymeyi de bilmiyordum. Bu bağlantı sizi Columbia ürün test cihazı uygulama sayfasına götürecektir.

Bu yazıda, hem ayakkabı hem de diğer spor kıyafetlerini test etmek için aktif olarak katılımcıları arıyorlar.

Ürün test cihazı bilgi sayfası (bulmak için “daha ​​fazla bilgi edinin” i seçin), tüm test ürünlerinin iade edilmesini gerektirdiğini belirtiyor, ancak aynı zamanda, “teşvik edici” altyazısıyla test kullanıcılarının ihtiyacını nasıl tanımladığı hakkında biraz belirsiz bir paragrafa sahip. tazmin edilmek, şirketin ne tür teşvikler sunabileceği hakkında daha fazla ayrıntıya girmediğini düşündü.

Sadece test edicileri için teşviklerinin olduğunu belirtir. Columbia spor kıyafeti seviyorsanız, bu sizin için iyi bir konser olabilir.

İnce Baskı Hakkında Bir Not

Ayakkabı ve diğer ürünlere yönelik ürün testlerini isteyen farklı siteleri düşündüğünüzde, ince baskıyı okumak önemlidir. Ürün testlerinin her bir şirketin Araştırma ve Geliştirme bölümüne doğru ve yardımcı olması için, özel test merkezi kurallarına göre katılım çok önemlidir.

Bu nedenle, bir ürün testçisi olmak için kaydolmadan önce, her bir şirketin sizden neler bekleyeceğini bilmek akıllıca olacaktır, böylece, ayakkabıların giyilmesiyle ilgili tüm yükümlülükleri yerine getirme konusunda zamanınızın olduğundan emin olabilirsiniz; ayakkabılar ve gerekirse ayakkabıları analiz için iade etme (belirtilen son tarih).

Şirketin ürün test parametresi için gerekli şartları yerine getirebilirseniz, bu uzun bir süre için ücretsiz koşu ayakkabısı içinde tutarak para biriktirmek için harika bir yol olabilir - tüm yıl olmasa bile - özellikle eğer kayıt olabilirseniz Birden fazla şirket için test ayakkabıları.

Hiç ayakkabı veya başka bir ürün türü için ürün testi yaptınız mı? Eğer öyleyse, deneyiminiz nasıldı?

Videoyu izle: GUCCI SHIRT BAIT PRANK !!

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Altı Rakamlı Bir Ay İçin 7 Temel Analiz
Maliye

Altı Rakamlı Bir Ay İçin 7 Temel Analiz

Bana çimdik. Bu kelimeler, yukarıdaki sayıyı gördüğümde nasıl hissettiğimi tam olarak açıklıyor. Asla en çılgın rüyalar hiç bir zaman tek bir ayda çok fazla para üretmeme izin verecek birden fazla iş kurabileceğimi düşündüm. Asla. Heck, üniversiteyi bitirdiğimde, bunu bir yılda yapabileceğime gerçekten inandığımdan emin değilim.
Devamını Oku
Roth IRA'ya mı yoksa Tasarruf Tasarruf Planına mı Yatırım Yapmalısınız?
Maliye

Roth IRA'ya mı yoksa Tasarruf Tasarruf Planına mı Yatırım Yapmalısınız?

Emeklilik için tasarruf, çoğu birey tarafından yaygın olarak paylaşılan bir hedeftir. Bağımsız olarak varlıklı olmadıkça veya güvende hissetmek için yeterli miktarda paranız olmadıkça, hiçbir zaman tasarruf etmenize gerek kalmayacak (bunlardan hiçbirine sahip değildim), iş yerinizde paranızı bir kenara koymak istediğinizde rahatınız ve güvenliğiniz için Emeklisin.
Devamını Oku
Erken mi Emekli? Yaklaşık 72 (t) Unutma!
Maliye

Erken mi Emekli? Yaklaşık 72 (t) Unutma!

72 Çok iyi bir sayıdır 72t ile ilgili herhangi bir finansal danışmana danışacağım ve bahse girerim ki onlara zarar verirsiniz. Popüler bir planlama yöntemi değildir, çoğunlukla ihlal edildiğinde ciddi cezalara yol açabilecek uzun kısıtlamalar söz konusudur. Müşteriler ceza ödemek istemiyorlar. Danışmanlar müşterileri ceza öderken sevmez.
Devamını Oku