Maliye

Ücretsiz İş Telefon Numarası Almak için 7 Yolları

İşletmeniz için ayrı bir telefon numarasına sahip olmak, yan sıralarınıza bir dereceye kadar güvenilirlik katıyor. Belki de kişisel telefon numaranız şu anda işletme numaranız olarak ikiye katlanır, çünkü ayrı bir satır ödeyebileceğinizi düşünmüyorsunuz.

Gerçekte, aslında herhangi bir iş için ücretsiz bir iş telefonu numarası alabilirsiniz. İş telefonları işletmeler için büyük bir masraf olabilir ve bu ipuçları sınırsız iş aramalarını ücretsiz yapabilmeyi mümkün kılar.

Örneğin, kişisel bir konsiyerj işiniz için bir iş numarası gerekli olabilir. İş telefon numaranız yerel veya ulusal bir varlık oluşturmak için yerel telefon numarası veya ücretsiz telefon numarası olabilir. Ya da, müşterilerinize bir seçim yapmak için iki farklı numara sunmak isteyebilirsiniz.

Ücretsiz İş Telefon Numarası? Yakalama nedir?

İkinci bir telefon numarası ödemek zorunda kalmamanın yanı sıra başka bir cep telefonu almanıza da gerek yok. Çağrılarınız mevcut cep telefonunuza iletilebilir, böylece ikinci bir cep telefonuna veya masa telefonuna ihtiyacınız yoktur.

Ücretsiz bir telefon numaranız olsa da, aşağıdakiler dahil ek hizmetler için ödeme yapmanız gerekebilir:

 • Otomatik Görevlisi
 • Canlı Resepsiyonist
 • E-postaya Sesli Mesaj
 • Birden çok uzantı veya telefon numarası
 • Ek dakika

Çoğu ücretsiz iş telefonu numarası sadece sınırlı bir süre ile gelir. Örneğin, ayda sadece 300 ila 500 serbest dakikaya sahip olabilirsiniz. Ücretsiz bir plan üzerinde günde yaklaşık 25 dakika kullanabilirsiniz. Bu dakikaları diğer ortaklarla paylaşmanız gerekiyorsa, herhangi bir aşım ücretini önlemek için ücretli bir plana geçmeniz gerekebilir.

Bazı öneriler için, telefon numaranız ücretsiz deneme süresi boyunca ücretsiz olabilir. Bu durumlarda, hangi abonelik planının sizin için en uygun olduğuna karar vermek için genellikle 30 gününüz vardır.

Ücretsiz İş Telefon Numaranızı Nereden Alınır?

Ücretsiz bir iş telefonu numarası bulabileceğiniz birçok yer var. Yerel bir numara veya ücretsiz bir numara alma şansına sahip olacaksınız. Servis sağlayıcısına bağlı olarak, kişisel cep telefonunuza iletilen gelen çağrıları alabilirsiniz. Ya da, çağrı almak veya giden aramalar yapmak için bilgisayarınızı veya masa telefonunuzu da kullanabilirsiniz.

1. ÖzgürlükPop

Birkaç yıl önce, serbest cep telefonu servisi fikri imkansız görünüyordu. Bugün, FreedomPop, serbest cep telefonu hareketinde liderdir. Kablosuz ağa bağlı olmadığınızda aşağıdaki avantajları içeren Temel Ücretsiz planlarını kullanmaya başlayabilirsiniz:

 • 200 dakika
 • 500 kısa mesaj
 • 500MB LTE veri

Bir kerelik aktivasyon ücreti 19.99 $ aktivasyon ücreti vardır, FreedomPop'un planı her ay ileride tamamen ücretsiz olabilir. Bu teknik olarak "kişisel" bir cep telefonu planı olduğundan, sadece bir yerel telefon numarası ve ayrı bir cep telefonu alacaksınız.

FreedomPop, ses, metin ve LTE verileri için Sprint taşıyıcı ağını kullanır. FreedomPop'un her ay ücretsiz hizmet sunmasını mümkün kılan şey, telefon görüşmelerinizin hücresel kuleler yerine genel wifi ağınızda yapılmasıdır.

Her ay 200 dakikaya sahip olmanıza rağmen, halka açık bir kablosuz ağa bağlı kaldığınızda teknik olarak sınırsız arama, metin ve internette sörf yapabilirsiniz.

İlave iş telefonu servislerine ihtiyacınız varsa, FreedomPop da ek iş hizmetleri sunmaktadır. Sadece yan işe ya da küçük işletmelere daha profesyonel bir görünüm vermek istediğinizde ve ücretsiz bir 1-800 numaraya ihtiyacınız yoksa, Temel Ücretsiz planı harika bir başlangıç ​​noktasıdır.

2. eVoice

EVoice ile 30 gün boyunca ücretsiz bir yerel numara ve 1-800 alabilirsiniz. Bu süreden sonra, eVoice Lite planı ayda 12,99 $ için aşağıdaki avantajları sunar:

 • 300 dakika
 • 2 uzantı
 • 6 sayı

Daha fazla dakika veya telefon numarasına ihtiyacınız varsa daha fazla lüks plan yapabilirsiniz.

Ayrıca canlı bir resepsiyon görevlisi 8 A.M. saat 8 Doğu standart zamanı. Çalışma saatleri dışında, eVoice otomatik görevlisi aldığınız tüm telefon görüşmelerini sahaya alır.

3. FreedomVoice

FreedomVoice ile 30 günlük ücretsiz deneme süresine sahip olursunuz, ancak vanity iş telefon numarası rastgele atanmış ücretsiz veya yerel telefon numarası yerine. Bir makyaj numarası için, bir kerelik 30 $ aktivasyon ücreti ödemeniz gerekecektir.

Dolayısıyla, müşterilerinize unutmayacakları bir telefon numarası vermek isterseniz, FreedomVoice cazip bir seçenek olabilir.

Her planla birlikte şu konsiyerj özelliklerinin tadını çıkarabilirsiniz:

 • Sanal otomatik görevlisi
 • Otomatik telefon iletme
 • Sınırsız sesli posta kutuları
 • iPhone ve Android uygulaması arama yeteneği

4. Google Voice

İş e-postanız için zaten bir Gmail hesabı kullanıyor olabilirsiniz, bu nedenle neden ücretsiz bir iş telefonu numarası alamıyorsunuz? Aşağıdaki cihazlarda ücretsiz sesli arama yapmak için Google Voice uygulamasını kullanabilirsiniz:

 • Android
 • elma
 • Bilgisayar

Uygulama sesli mesajınızı yazabilir ve spam telefon çağrılarını da filtreleyebilirsiniz. Ayrıca, spam telefon aramalarını filtrelemek ve mesajlarınızı herhangi bir cihaza iletmek de mümkündür. Google Voice uygulamasına sahip olduğunuz sürece, işletme telefon numaranıza istediğiniz yerden erişebilirsiniz.

Google Voice, yalnızca ücretsiz bir yerel telefon numarası almanıza izin verir. Ücretsiz bir numaraya ihtiyacınız varsa başka bir öneri kullanmanız gerekecektir.

5. iNum

İçin ücretsiz uluslararası iş aramaları, iNum'a bir girdap verebilirsin. Ses ve SMS iletişimi için (883) global ülke kodu olan bir telefon numarası verilecektir. Şu anda, senin iNum Phone.com ve diğer ücretsiz uluslararası telefon görüşmesi uygulamaları dahil olmak üzere çeşitli ağlar ile ücretsiz çağrılabilir.

Sonunda, iNum'unuza dünyanın herhangi bir telefonundan ücretsiz olarak ulaşılabilir. O zamana kadar, iNum uluslararası müşterilere ulaşmanın en uygun yollarından biri olabilir.

6. CallCentric

CallCentric'ten ücretsiz bir iş telefonu numarası alabilirsiniz. Sadece olumsuz, sadece ücretsiz telefon görüşmeleri alabilirsiniz ve dışarıdan çağrı yapmak için ödeme yapmanız gerekir. Gelen aramalarla ilgili olarak, sınırsız gelen aramalar alabilirsiniz.

Diğer CallCentric müşterileri ve VoIP ağlarına ücretsiz arama yapmak da mümkündür. CallCentric olmayan telefon görüşmeleri için, Kanada, Amerika Birleşik Devletleri ve Porto Riko'ya yapılan dış aramalar için dakika ya da aylık planlarla 120 dakika süreyle 1,95 ABD Doları arasında ödeme yapabilirsiniz.

CallCentric'in bu kadar ekonomik olmasının bir nedeni, internet üzerinden ses teknolojisini kullanmalarıdır. CallCentric mobil uygulamasını kullanarak, Apple veya Android cihazınızı kullanabilirsiniz. Yerel internet ağınıza bağlanmak için IP yeteneği varsa, normal bir iş masası telefonu da kullanabilirsiniz.

7. Phonebooth

Ücretsiz iş telefonu numaraları sunan başka bir VoIP uygulaması Phonebooth. Her kullanıcı için ayda 20 dolar ödeyerek bu hizmet tamamen ücretsiz değildir. İki ücretsiz telefon numarası alırsınız ve aşağıdaki sınırsız olanaklar için aylık ücret ödersiniz:

 • Ülke çapında yerel ve uzun mesafe
 • Otomatik görevlileri
 • Sesli mesajlar
 • Gruplar
 • Grup konferansları (İki ücretsiz köprü)

Diğer uygulamalar bu özelliklerden bazıları için ek bir aylık ücret talep eder ve yalnızca son bir kaç dakikanız vardır. Her ay 20 dolar ödediğiniz halde, diğer iş telefonu numarası sağlayıcılarından önemli ölçüde daha az harcama yapabilirsiniz.

Ayrıca bir sözleşmeniz de yoktur, böylece ek esneklik için aylık olarak ödeme yapabilirsiniz. Ve Phonebooth, kayıt işlemi sırasında bilmediğiniz kurulum ücretlerini ve diğer gizli ücretleri de ücretlendirmez.

Ücretsiz İş Telefon Numaranızı Nasıl Maksimize Edersiniz?

Her büyüklükteki işletmeler için maliyetleri minimumda tutmak önemlidir. Bir Fortune 500 şirketiyseniz ya da sıfır çalışanı ile serbest meslek sahibi iseniz, daha az para harcamak daha fazla kazanç demektir.

Ücretsiz bir iş telefonu numarası almak için birkaç farklı seçeneğiniz vardır, ancak her seçenek farklı işletmeler için daha iyi bir seçenektir.

Yerel Telefon Numarası veya Ücretsiz Numara?

İşletmenize bağlı olarak, yalnızca yerel müşterilere hitap edebilir veya ülkedeki tüm müşteriler için iş yapabilirsiniz. Yalnızca yerel bir numaraya ihtiyacınız varsa,% 100 ücretsiz bir işletme numarası almak daha kolaydır.

Ücretsiz bir numara almak için, genellikle rastgele atanmış bir numarayı ücretsiz olarak seçebilirsiniz. 123-FAST gibi bir makyaj numarası istiyorsanız, muhtemelen bir seferlik aktivasyon ücreti ödemeniz gerekecektir.

Cep Telefonu veya Masa Telefonu?

Cep telefonunuzu veya masa telefonunuzu iş aramaları için kullanmak isteyip istemediğinize de karar vermelisiniz. En uygun fiyatlı seçenek, mevcut cep telefonunuzu kişisel ve iş aramalarınızı yapmak için kullanacaktır. Telefonunuzdan da giden iş görüşmeleri yapmak için bir uygulamayı indirebilirsiniz.

Daha gelişmiş özellikler için bir masa telefonu da alabilirsiniz. Ya da, size% 100 ücretsiz aylık cep telefonu planı ile birlikte ücretsiz bir cep telefonu verir FreedomPop gibi bir hizmet kullanıyorsanız, sadece iş amaçlı bir cep telefonu olabilir.

Sınırsız Dakika veya Sınırlı Dakikalar?

İş telefon numaraları yalnızca telefon görüşmeleri yapmakta zorlanıyorsanız kullanılabilir. Her ay sadece 300 dakikaya kadar ücretsiz olabilirsiniz. Şirket telefonlarında birden fazla çalışanınız varsa veya günde birkaç arama yapıyorsanız, 300 dakika içinde hızlı bir şekilde yanabilirsiniz. Dakikalar için ödeme yapmanız gerekiyorsa, en iyi fiyatı sunan iş telefonu planını karşılaştırmalısınız.

VoIP uygulamaları esnektir ve herhangi bir masa telefonu, cep telefonu veya bilgisayarda arama yapmanıza izin verir. Sınırsız dakikaya ihtiyacınız varsa bu uygulamalar en iyi seçeneğiniz olabilir.

Ek İş Concierge Hizmetleri Gerekir?

Birkaç uygulama, uygulamada veya çevrimiçi olarak okuyabileceğiniz ücretsiz sesli mesaj transkripsiyonu sunar. Diğer uygulamalar ücretsiz metin mesajları ve ücretsiz gelen aramalar sunar. Ancak, müşterilerinize birilerinin cep telefonunu aradıkları izlenimini vermeyen ek hizmetlere ihtiyaç duyabilirsiniz.

Bu özellikler için fazladan ödeme yapmanız gerekebilir, ancak bazı iş telefonu numarası planları bunları ücretsiz olarak sunabilir:

 • Canlı Resepsiyonist
 • Otomatik Görevlisi
 • Birden Fazla Uzantı
 • Konferans görüşmeleri

Her ücretsiz iş telefonu numarası servisi bu ek olanakları farklı şekilde fiyatlandırır, bu yüzden en iyi fırsatı bulmak için mağazaya fiyat vermeniz gerekir.

özet

Bir telefon numarası almak için yerel telefon şirketinizi aramak yerine, bu alternatifler size ücretsiz bir numara verebilir. Ayrıca, geleneksel bir sabit hat veya kablosuz telefon şirketinden da bulamayacağınız canlı resepsiyoncular ve otomatik görevliler gibi bazı ek hizmetler alabilirsiniz. Aylık telefon faturalarında para biriktirmek istiyorsanız, işinizi büyütmek için daha fazla paranız olacak, bu da başlamak için harika bir yer!

İş telefon görüşmeleri için cep telefonu veya masa telefonu kullanıyor musunuz? Ücretsiz bir iş telefonu numarası, müşterilerle daha iyi bağlantı kurmanıza yardımcı olur mu?

Videoyu izle: STARBUCKSTAN BEDAVA İÇECEK ALMANIN 7 YÖNTEMİ

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Ev Zavallı Olmanın Önlenmesi
Maliye

Ev Zavallı Olmanın Önlenmesi

2006-2007'deki konut balonu patladığında ve konut değerleri 2012'de daha da düşük seviyelere ulaştığında, Amerika'nın ev sahiplerinin cüzdanları üzerindeki etkisi büyük bir zaman oldu. Evin hacizleri 2005'te yaklaşık 885.000 iken, U.'nun ABD'nin zaman çizelgesine göre yaklaşık% 42'lik bir artışla 1.259.000'e ulaştı.
Devamını Oku
Finansal Krizden Nasıl Kurtulur?
Maliye

Finansal Krizden Nasıl Kurtulur?

Epik bir aile tatili olması gerekiyordu. O kadar. Resim: Nashville, Tennessee'deki geçici kiracılığımıza yeni taşındık ve bir ara verdik. O zamanlar fark etmediğimiz en güzel şey, yeni okul bölgemizin “Fall Break” olarak adlandırdığı gerçeğiydi. Şimdi, Şükran Günü için okuldan ara verdik, ama bu özel kırılma, Ekim.
Devamını Oku
Bu Aile Sadece 22 Ay İçinde 62.000 ABD Doları Borcunu Nasıl Ödeniyor?
Maliye

Bu Aile Sadece 22 Ay İçinde 62.000 ABD Doları Borcunu Nasıl Ödeniyor?

62.000 $ 'dan fazla borcu nasıl elde ettiniz? Bu borç ne türden oluşuyordu? Bu benim ve kocamdan toplam kombine borç oldu. Bunun ipotek veya öğrenci kredisi borcu olduğunu söyleyebilseydim, ama ne yazık ki kredi kartlarını ve kredileri kötüye kullanmanın neden olduğu en kötü şeydi. Yasal olarak 18 yaşından sonra kredi almaya hak kazandığımız andan itibaren borca ​​girdik, çünkü basitçe basitçe karşılayamadığımız şeyleri istedik.
Devamını Oku
Sadece 1 Yılda 9,000 $ 'lık Araba Kredisini Ödenemedi
Maliye

Sadece 1 Yılda 9,000 $ 'lık Araba Kredisini Ödenemedi

Asla borçlu olmanın büyük bir hayranı olmadım. Her zaman birilerinin parasını geri ödememe ve bu sorumluluğa her gün bağlı hissetme fikrinden nefret ettim. Ancak, üniversiteden mezun olduktan sonra arabamı tamamlayan bir araba kazası geçirdim - ve hemen düşmeyecek yeni bir araba almak için, bir krediye ihtiyacım vardı.
Devamını Oku