Maliye

Aralık ayında Çevrimiçi Gelir, Kitap Güncellemesi ve Daha Fazlası'nda $ 4,479,01!

Bu ay, 3,000 doların üzerinde online yaptığım ikinci sefer inanılmaz. Yaklaşık 7 yıldır blog yazıyordum ve aslında ondan iyi bir gelir elde etmeye başladığımı görmek harika. Unutmayın, bu benim ana gelir kaynağım değil, ipoteğimizi daha da hızlı bir şekilde ödememize yardımcı olacak harika bir yan koşuldur.

Bu ay ne oldu

Geçen ay bir Siber Pazartesi ve Black Friday satışında başarı elde ettiğimden beri, 18 aylık bir süre içerisinde kursunuzun Borç Özgürlüğü için bir Noel satışı yapmaya karar verdim. Elbette normalde 97 $ 'a gidiyor ama bu seferki satış fiyatı 24 dolardı. Daha önceki iki satış kadar satmadım, ama bu Noel zamanı olduğu için sorun değil ve insanların kendileri için değil, başkaları için hediye alma konusunda daha fazla odaklandıklarından eminim.

Facebook reklamları yapmaya başladım

Penny Hoarder'dan Kyle Taylor'dan esinlenerek, Facebook Reklamları konusunda bana yardımcı olacak birini işe almaya karar verdim. Kyle, her yıl 4 milyondan fazla Facebook hayranını ve milyonlarca dolarlık geliri biriktirdi, çünkü bu ortama hakim olmayı öğrendi. Öğrenecek çok şeyim var ama bana öğreten Monica Louie'yi işe aldım ve çalışmak harika. Farklı reklam kümelerini test etmeye başladık ve tıklama başı maliyetin (TBM) 3 sente kadar düşük bir düzeyde elde edilmesinde başarılı olduk. Amaç, bu seviyede kalabilmek ve böylece yatırımlarımın geri dönüşünü yapabilmem.

Kitabımda güncelleme

Bu yılın başlarında bir yayıncı tarafından bir kitap yazmam için işe alındı. Erken Nasıl Emekli. Yayıncıya 4 bölüm ekledim ve beşinci bölümü özetledim, bu yüzden her şey yolunda görünüyor. Kitabın on bölüm olması bekleniyor ve en az 65.000 kelime olması gerekiyor, bu yüzden kesinlikle büyük bir girişim. Ancak, bugüne kadarki ilerlemeden eminim ki, 2017'de ortanca son tarihime varacak hiçbir sorunum olmayacak.

Burada söylenenler, geçen ayki çevrimiçi gelirimin ayrıntıları.

Aralık Gelir Dağılımı

 • AdSense: 154,54 ABD doları
 • Ebates: $ (0 $) Henüz bir şey almayan 100'den fazla insanım var. Eğer öyleyse, bir şey aldığınızdan emin olun, böylece paranız ve 10 $ 'lık bir hediye kartı kazanın!ÜCRETSİZ Ebates'e kayıt olmak için buraya tıklayın.
 • Amazon: $ 30.19 - Bu benim en iyi ayım ancak Amazon'da, ancak olmasını istediğim kadar yüksek değil.
 • YouTube (İyi Korunmuş Cüzdan Kanalı): 8,51 ABD doları
 • YouTube (SEO Kanalı): 7,05 ABD doları
 • Kredi Susam: 60 $ - Kredi puanınızı almanın ve kredi raporunuzu kontrol etmenin ücretsiz bir yoludur.
 • Borç Verme Kulübü: 24 $ - İnsanların nasıl para kazanabileceği ve Lending Club'ın nasıl para yatırıp geleneksel yatırım çözümlerinden daha yüksek bir faiz oranına sahip olduğunuza dair bir yazım var.
 • Diğer Siteler: 750 $
 • Kurslarım: 312 $ - 250 $ / ay Kurtarmak Mini Kurs & Borç 18 Ay İçinde Ücretsiz
 • SoFi: 800 $ - AutoPay ile% 6.574 gibi düşük bir borcu yeniden finanse etmenin mükemmel bir yolu.
 • Affiliate Marketing Duygusu Yapma: 0 $ - Çevrimiçi para kazanmayı öğrenmek için harika bir kurs. Bu dersten öğrendiklerimi uygulamak, çevrimiçi gelirimi arttırmakta etkili oldu.
 • Serbest Yazma: 375 $ - Çeşitli kişisel finans siteleri için yazıyorum ve makale başına ödeme yapıyorum.
 • Ally Invest: 90 $ - Hisse senedi başına 4,95 $ 'lık hisse senedi satın almak için harika bir site.
 • Anketler: 132.50 - Bu harika çünkü insanlar internetten anket doldurarak para kazanmaya başlayabilirler. İşte beğendiğim iki tane var: Fikir Çıkışı ve Harris Poll. Bu anket firmalarının bir üyesi olmak için size erişim sunan bir Teklif Meyve suyu üyesi olmak istiyorsanız, burayı tıklayın.
 • MyFinance: $ 341.29 - Bu, her gönderinin alt kısmında yer alan ve yalnızca kişisel finans içeriğidir. Onlarla kaydolmayı düşünüyorsanız, bana haber verin ve sizi doğrudan onlara tanıtacağım.
 • MediaVine: $ 974.93 - Bu, WKW'da Adsense'nin yerini alan yeni reklam ağım. Şimdiye kadar bu, Adsense'den 3 - 4 kat daha iyi ödeme yapmıştı.
 • Fundrise: 350 $ - Bu gayrimenkul emlak crowdfunding üzerinden 1000 $ kadar az yatırım için başlangıç ​​için bir yoldur.

Toplam: 4,479,01

Para Çevrimiçi Yapma ile ilgileniyor musunuz?

Yapmanız gereken ilk adım kendi web sitenizi oluşturmaktır. En iyi bölüm, süper uygun fiyatlı olmasıdır. Bu özel teklifi tıklayarak, bugün ayda 3,95 $ gibi bir fiyat alabilirsiniz.

Sürecin daha da kolaylaştırılmasına yardımcı olmak için, sitenizi çalıştırmak ve çalıştırmak için yapmanız gereken her şeyi size gösterecek bir blogu (web sitesi) on dakikadan daha kısa bir sürede nasıl başlatacağınıza ilişkin bir eğitim oluşturdum.

Sadece üç yıl önce, günüm işimi bırakabildim çünkü yanımda bir blog vardı. Çok az başlangıç ​​maliyetiyle biraz fazladan para kazanmakla ilgileniyorsanız, neden bugün bir blog kullanmaya başlamıyorsunuz ve topu yuvarlamıyorsunuz?

İlgili: Diğer Çevrimiçi Gelir Raporlarımı Kontrol Et

Geçen ay herhangi bir ekstra gelir yaptın mı? Eğer öyleyse, lütfen aşağıdaki yorumlarda yaptığınız şeyi paylaşın!

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Henüz Emekli Olabilir miyim?
Maliye

Henüz Emekli Olabilir miyim?

Bebek borsası emeklilik yaşına doğru ilerlerken giderek daha fazla insan bu soruyu soruyor. Ailem, teyzeler ve amcaların 60'larına ve ötesine ulaştıkça kendi geniş ailemde gördüm. Emekli olabilir miyim, henüz yeterince insanın cevabı bilmediği çok yaygın bir soru haline geliyor.
Devamını Oku
Daha İyi Para Alışkanlıkları Yapmanın Rutinine Girmenin 5 Yolu
Maliye

Daha İyi Para Alışkanlıkları Yapmanın Rutinine Girmenin 5 Yolu

Herkes para yönetimi uzmanı olmak istiyor. Sonuçta, kim para stresiyle uğraşmayı gerçekten seviyor? Bu yolculuğun ilk adımı, bu makaleyi okuyorsanız, muhtemelen bir değişiklik yapmanız gereken bir değişiklik yapmanız gerektiğini farketmektir. Ardından, kendinizi yeni alışkanlıklarınıza eğitmeniz gerekir. Bir gecede gerçekleşmez ve vagonu bir iki kez düşürseniz bile çok fazla bağlılık gerektirir.
Devamını Oku
Wish gibi 36 Alışveriş, En İyi Alışveriş Siteleri ve Uygulamaları
Maliye

Wish gibi 36 Alışveriş, En İyi Alışveriş Siteleri ve Uygulamaları

Wish, çevrimiçi satılan neredeyse her şeyi bulmanıza yardımcı olan en büyük çevrimiçi alışveriş platformlarından biridir. İsterseniz aradığınız ürünü hızlı bir şekilde bulmanızı kolaylaştıran temiz arayüzü ve göz kamaştırıcı resimler nedeniyle Dilediğinizi beğenebilirsiniz. Bu alışveriş tarzını seviyorsanız, çevrimiçi alışverişten tasarruf etmenize yardımcı olabilecek Wish gibi diğer web sitelerini ve uygulamalarını denemekten keyif alabilirsiniz.
Devamını Oku
'Her Zaman Kalite Satın Almayı Öneren 3 Problem
Maliye

'Her Zaman Kalite Satın Almayı Öneren 3 Problem

Ucuza alın ve size mal olacak. Şüphesiz bu tavsiyenin bir versiyonunu daha önce duymuştunuz. Teorik olarak mantıklı. Ucuz hurda satın almak yerine, zaman ve zamanı tekrar değiştirmeniz gerekir; bu pahalı ve savurgandır, kalıcı olacak kaliteli ürünler alırsınız. Uzun vadede tasarruf edersiniz. Bu tavsiye teoride mantıklı olsa da, uygulamada bu kadar basit değildir.
Devamını Oku