">
Maliye

Milyonerlere Emülasyonuyla Borçtan 70 Bin $ Nasıl Ödeniyor?

Bize biraz kendinden bahset

Bir iş koçuyum ve 175 milyondan fazla kişiyle röportaj yaptığım bir web şovum var. Tüm görüşmeler sitemde ücretsizdir. Son Milyoner.

70.000 dolar borcunu nasıl aldın? Bu borç ne türden oluşuyordu?

Bir Honda Civic $ 19,300, bir öğrenci kredisi olan $ 3,400, ikinci bir öğrenci kredisi 22.780 $ ve bir ev kredisi toplamı 24.560 $ olan bir kredim vardı.

O kadar borcunun olması ne hissetti?

Constricting. İstediğim seçimleri yapamadım (işimi bırakmak gibi!) Çünkü çok fazla faturam vardı.

Ne kadar zamandır onu ödeyeceksin?

16 ay.

Bu süreçte size yardımcı olmak için hangi kaynakları kullandınız?

Kitaplar! İnternetin (8 yıl önce) çok fazla hikayesi veya podcasti yoktu ve bu yüzden birçok Dave Ramsey ve Suze Orman okudum. Ayrıca ekledi cesaret için her gün Dave Ramsey şovunu dinledim.

Yol boyunca herhangi bir zorlukla karşılaştın mı?

Bir TON! Yeni araba satmak için karar vermeliydik. Üzerinde sadece 1.000 mil vardı. Artı 16 ay içinde hamileyim - bu yüzden hepsini yapmam gerekti - işim fazla, borç ödemek, vb. Hamileydim!

Bu senin evliliğini nasıl etkiledi?

Bizi birbirine daha yakınlaştırdı - bir kez başlangıçtaki farklılıklarımızı aştık!

Borcunu öderken bir yaşamda ne yapıyordun?

Talepte bulunan bir video için proje yöneticisiydim. Zaman zaman kocam profesyonel bir hokkabazdı.

Paranı ödedikten sonra nasıl hissettin?

İNANILMAZ! Borcum bittikten birkaç ay sonra işimi bırakabildim.

Borcunu ödemek isteyen insanlar için ne gibi pratik ipuçları var?

Bununla devam et. Onu bir oyun gibi görmeyi seviyorum. Markete gidip ne kadar az harcayabileceğimizi görecektim. Bunu bir oyun gibi düşündüğünüzde çok daha eğlencelisiniz. Debt Ayrıca borcunu öderken bile yolculuğun tadını çıkarın!

Borçtan uzak kalmak ya da zenginlik oluşturmak için ne gibi adımlar atıyorsunuz?

Arabalar için para ödüyorum ve kredi almıyorum. Ve ben başarılı bir iş büyümeye başladım, bu yüzden şirkette daha önce yaptığımdan daha fazlasını yaptım VE istediğim özgürlüğe ve yaptığım işe olan tutkuma sahibim! Onu daha iyi hayal edemezdim 🙂

Borcunu çabucak ödemek ister misin? Yapabileceğiniz bazı şeyler şunlardır:

Daha düşük bir faiz oranı elde edin - SoFi, kredi kartı borcunuzu AutoPay ile% 6,574'e kadar düşürecek, böylece borçlarınızı daha da hızlı bir şekilde ödeyebilirsiniz. Öğrenci kredilerini yeniden finanse ediyorlar

Çevrimiçi anketler - Boş zamanlarınızda online anket almak için ödeme alabilirsiniz. Kontrol edilecek en saygın şirketlerden ikisi Anket Junkie ve Opinion Outpost. Daha fazla para kazanmak için daha fazla anket fırsatına sahip olmanız için kaydolmaktan çekinmeyin.

Kredinizi Kontrol Edin - Credit Susame gibi bir yasal şirket kullanarak ücretsiz bir kredi raporu ve kredi puanı alın.

Kabloyu kes - Kullanmadığınız kanallar için ödeme yapmaktan sıkıldınız mı? ESPN, Disney, AMC ve daha pek çok TV kanalını ayda sadece 20 dolara götürebileceğiniz SlingTV'ye göz atın!

Borç Kartopunu Kullan - 18 ayda 52.000 dolar borç ödemek için bu yöntemi kullandık. Ücretsiz Borç Kartopu çalışma sayfamı buradan indirin.

Jaime hakkında daha fazla şey öğrenmek ve milyoner olmak için milyonerlerden öğrenmek için, Jaime'nin sitesinde, Milyoner'e yönelebilirsiniz.

Not: Bu, önemli miktarda borç ödeyebilen insanlara sahip olan “Borç Başarı Öyküleri” adlı bir dizinin bir parçasıdır. Borç Başarı Hikayeniz varsa bunu duymak isterim. Lütfen detayları bana bildirmek için iletişim sayfasını ziyaret edin.

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

GFC 094: Net Gerçekleşmemiş Takdir Kuralları
Maliye

GFC 094: Net Gerçekleşmemiş Takdir Kuralları

Http://traffic.libsyn.com/goodfinancialcents/GFC_094_NUA.mp3 20 artı yıl boyunca çalıştığı şirketten emekli olmaya hazır bir müşteriyle yaptığım konferans görüşmesini asla unutmayacağım. Hayatın ona izin verdiği kadar tasarruf etmişti ve çoğu o zaman onu kullanan şirketin hisse senedine yatırım yaptı.
Devamını Oku
GFC 087: Blogumun Arkasındaki Gizli Silahım 2 Yılda 6x Büyüyor
Maliye

GFC 087: Blogumun Arkasındaki Gizli Silahım 2 Yılda 6x Büyüyor

Http://traffic.libsyn.com/goodfinancialcents/GFC_087_-__My_Secret_Weapon_Behind_My_Blog_Revenue_Growing_6x_in_2_Years.mp3 Bir blog ile para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? İtiraf: Yapmadım. En azından ben bu blogu 2008'de başlattığımda hiç yapmadım. Nihayet keşfettiğimde, parayla ilgili blog yazmayı başarabildiğim zaman, uçuruldum.
Devamını Oku
Sömürge Hayat Sigortası İncelemesi
Maliye

Sömürge Hayat Sigortası İncelemesi

Finansal desteğiniz için size güvenip güvenmediğinize bakılmaksızın, son masraflarınız için ihtiyaç duyulan fonları yoksa, sevdiklerinize bir mali sıkıntı durumunda kalabilirsiniz. Bugün, bir cenaze ve anma hizmeti, ulaşım, çiçek, baş taş ve mezar arsası gibi diğer ilgili harcamaların maliyeti, 10,000 $ 'dan fazla bir bedele mal olabilir - bu, pek çok ailenin sahip olmadığı önemli bir miktar paradır.
Devamını Oku