Maliye

Focus T25 Workout: Şekilde Geri Dönme Zamanı

Neredeyse iki yıl önce ofiste kilo verme yarışmasında birincilik aldım ve 150 dolar civarında bir yer kazandım. Neredeyse 20 kilo verdim ve yaklaşık 180 liraya inmiştim. İyi hissettirdi, ancak yarışma bittikten sonra momentum da sona erdi. Dün eşim bana yeni bir antrenman deniyor Focus T25 Egzersiz ve günde sadece 25 dakika nasıldı. Bu bana çok çekici geldi çünkü aynı şirket (Beachbody) tarafından yaratılan P90x'ı denedim ve bu egzersizler bir saat sürdü. Zaman zaman programım çok telaşlı olduğu için sürekli olarak günde 1 saat egzersiz yapmak zordu.

Şekilde geri dönme başlangıç ​​noktasında

Eh, ben 9 DVD's, bir beslenme planı, bir egzersiz takvim ve 15lb direnç bandı dahil Focus T25 Egzersiz baz paketi satın almaya karar verdim. Bu sabah kendimi tarttım ve 208 kilo aldım. Bu, son iki yılda 28 pound kazandığım anlamına geliyor ve antrenmanımla ilgili ciddi olmaya başlama zamanı. Beni yanlış anlamayın, ben bir fitness somunu değilim ya da resimdeki adam gibi altı pakete sahip olmayı umursamıyorum. Bu evin etrafındaki şeyleri kaldırdığım zaman aldığım hafif bel ağrısını ortadan kaldırmayı umursuyorum. Ayrıca, ailemle arkadaşlarıyla ve ailemle birlikte 100 metrelik nefesimi kaybetmemeye de dikkat ediyorum.

İlk Odak T25 Egzersiz deneyimim

Bu sabah eşim ve ben Cardio olan ilk antrenman yaptım. İlk başta, sadece 25 dakika olduğu için bunun büyük bir sorun olmayacağını düşündüm, ama yanılmışım. Belki ilk 5 dakikaya yetişemedim ama sonra hızımı değiştirmem ve değiştiriciyi yapan kızı takip etmem gerekiyordu. Bir değiştirici nedir? Şekle girmeyi kolaylaştırmak isteyenler için antrenmanın değiştirilmiş bir versiyonudur. En azından ilk birkaç hafta boyunca değiştiriciyi takip edeceğimi ve tam gazın rahat geçmesini sağlayacağımı düşünüyorum.

Geçmişte neler yaptım ve neden T25 ile gidiyorum

Yukarıda bahsettiğim gibi, P90x'i denedim ama o zamanlar benim için çok fazla oldu. Egzersizler T25'in iki katı uzunluğundaydı ve haftada 6 gündü. Sadece günlük programıma sığabilecek bir şey değildi. Bu yıl spor salonuna da üye oldum. Haftada 1-3 kez gittim, ama ağırlıklı olarak ağırlık kaldırmak için, ama kardiyoya çok fazla odaklandım ya da yalınlaştım. Son olarak, size kilo vermek için ödeme yaptıkları Sağlıklı Ücret'i denedim, ancak bu bir antrenman programı değil. Bu sadece bir yarışmadır, bu yüzden kaydolmak için bir egzersiz planı yapmanız gerekir.

T25 Workout'a bir şans vereceğim. Sen nasılsın?

Hiç bir antrenman programı yaptın mı? Deneyimin nasıldı? Almayı umduğun sonuçları aldın mı?

Resim Kredisi: Bewithcin 'Kitchen

Videoyu izle: FOCUS T25 Egzersiz - YENİ Shaun T 25 Dakika Egzersizler

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Boş Zamanlarında Para Kazanmak İçin 10+ Legit Mobile Apps
Maliye

Boş Zamanlarında Para Kazanmak İçin 10+ Legit Mobile Apps

Yan hustling, geleceğin dalgasıdır. Terimleriniz üzerinde çalışmak için pek çok seçeneğiyle, bir yan koşmaya (veya ikiye) başlamak için bir neden yoktur. Burada listelenen mobil uygulamalar, istediğiniz zaman para kazanmanın on yolunu sunar. Bu listeyle ilgili en önemli şey, her uygulamanın farklı şekilde çalışması ve her birinin zamanınızın farklı miktarlarda olması.
Devamını Oku
Neden MPG bir araba satın alırken önemlidir
Maliye

Neden MPG bir araba satın alırken önemlidir

En altta yatan en zarar verici ancak sessiz harcamalardan biri, arabanız için benzin bedeli olabilir. Gaz fiyatları ortalamada 3.818 $ 'lık bir fiyatla, paradan tasarruf etmek istiyorsanız, iyi bir MPG (Miles Per Gallon)' a sahip bir otomobil satın almanın yolunun gittiği açıktır. 4 Silindir Biz FuelEconomy göre 32 MPG alır 2002 Toyota Echo sahibiz.
Devamını Oku
İyi Nitelikli Bir Avukat Nasıl Seçilir?
Maliye

İyi Nitelikli Bir Avukat Nasıl Seçilir?

Yasal temsile ihtiyacınız olduğunda, iş için en iyi avukatı seçmek istersiniz. Televizyonda, internette ve reklam panolarında reklam yapan pek çok avukatla, size hizmet etmek için hangisinin en uygun olduğunu bulmak zor. Etrafınızı sormak, araştırma yapmak, sorularınızı hazırlamak ve potansiyel avukatlarla görüşmek suretiyle, ihtiyaçlarınız için en uygun olanı bulabilirsiniz.
Devamını Oku