Maliye

13 En İyi Drop Shipping Tedarikçiler

Dolayısıyla, çevrimiçi bir şey satmak istiyorsunuz, ancak envanteriniz için depolama alanınız veya satılan her bir öğenin gönderilme zamanı yok. Damla nakliye tedarikçileri girin.

Damla nakliye ile, ürünü fiziksel ürüne dokunmak zorunda kalmadan çevrimiçi satıyorsunuz. Ayrıca, alıcıyı bir tedarikçi ile bağlayarak her satıştan bir komisyon kazanırsınız.

Damla Nakliye Nedir?

Drop shipping, minimum çaba ile “düşük al ve yüksek sat” yapmanın dijital versiyonudur. Size toptan fiyatta bir ürün satan tedarikçilerle ortaklık yapıyorsunuz ve bunları perakende fiyat için alıcıya satıyorsunuz.

Temel bir örnek olarak, gürültü önleyici kulaklık satmak istediğinizi varsayalım, tedarikçinin maliyeti 15 dolar ve bunları 20 dolara satıyorsunuz. Her satışta 5 dolar kazanırsınız.

Damla nakliye ile, para kazanmak için yalnızca bu basit adımları izlemeniz gerekir:

  • Çevrimiçi bir tedarikçi ile ortak olun
  • Ürün listelemelerinizi çeşitli e-ticaret platformlarına gönderin
  • Alıcı bir satın alma işlemi yapar ve tedarikçi ürünü doğrudan alıcıya gönderir.

Sattığınız fiziki ürüne asla dokunmanız gerekmez. Bir satış yaptığınızda, ürün tedarikçisi ürünü depodan müşteriye otomatik olarak gönderecektir.

Aşağıda, bir gönderici tarafından bir öğeyi nasıl satın aldığımı gösteren kişisel bir örnek verilmiştir. New York'ta bir satıcıdan eBay'de bir içme suyu filtresi satın aldım. Filtreler aslında Michigan'daki üreticiden evime gönderilmiştir. New England bölgesinde yaşamadığımdan, paket New York eyalet hattını hiç geçmedi.

Damla Nakliye Avantajları

Drop Shipping'i toptancılığa ya da kullanılmış eşyalara kıyasla dikkate almanız gereken çeşitli nedenler vardır.

Tedarikçi Depoları ve Ürünü Gönderir

Bırak nakliye, fiziksel ürünü kullanmadan ürün sattığınız için heyecan verici bir çevrimiçi yan harekettir. Bu gelir akışı, gizli hazineler için bahçe satışlarını ve tasarruf mağazalarını aramaktan daha az zaman alabilir. Envanterinizi oluşturmaya çalışırken zaman harcamak yerine, ilk satışınızı daha erken yapmak için drop shipping web sitenizi oluşturmayı ve ürünlerinizi çevrimiçi olarak listeleyebilirsiniz.

Minimum Ön Ödeme Maliyetleri

Bazı damla nakliye tedarikçileri ön ödeme gerektiren bir finansal taahhüt gerektirse de (düşünsel güvenlik teminatı), damgasını düşürmek, toplu olarak sipariş vermekten ve öğeleri kendiniz postalamaktan daha ucuz olabilir. Para kazanmaktan daha fazla zaman harcayacak, bir çevrimiçi mağaza inşa edecek ve çeşitli çevrimiçi pazarlarda ürünlerinizi listeleyerek satış yapabilirsiniz.

Hemen Para Kazanmak

Son olarak, gönderim bedeli, satış ortaklığı pazarlaması gibi diğer çevrimiçi gelir stratejilerine kıyasla daha hızlı bir ödeme yapabilir veya sabit bir gelir elde etmek için birkaç ay alabilen reklamları yayınlayabilir. Çevrimiçi alışveriş mağazanız olsa bile, henüz çok fazla trafik çekmemekle birlikte, pazar yerleri olan Amazon, eBay veya Bonanza'da satış yapabilirsiniz. EBay veya Amazon'da kullanılmış öğeleri sattıysanız, bir öğeyi listeledikten sonra ne kadar hızlı satabileceğinizi bilirsiniz.

Çevrimiçi gelirinizi çeşitlendirmek için bu yan işe devam etmeye karar verebilirsiniz, ancak paraya ihtiyaç duyduğunuzda drop shipping daha iyi bir seçenektir.

Drop Shipping'den Nasıl Kar Edilir?

Bırak nakliye karlı olabilir, ancak başarılı bir satıcı olmak için bilmeniz gereken ticaretin birkaç sırrı vardır.

  • Faktör piyasası ücretleri ve nakliye masrafları satış maliyetinize
  • En hızlı nakliye süreleri için ePacket veya USPS veya FedEx gibi bir yurtiçi nakliye hizmetini gönderin
  • Bir satış yapıldığında göndericiyi anında haberdar etmek için bir uygulama kullanın (e-posta veya salyangoz posta yerine)
  • İsim markalı ürünleri satmayın (büyük olasılıkla knockoffs)
  • En ucuz ürünleri her zaman satmayın (kötü şekilde yapılmış olabilir ve yüksek geri ödeme oranı vardır)

“Satıcı” olduğunuz için, bir alıcının bir sorumluluğu veya şikayeti olduğunda müşteri hizmetleri temsilcisi olmanız gerekir. Aşağıdaki nedenlerle alıcıya para iadesi yapmanız gerekebilir:

  • Öğe kırık geldi
  • Yanlış öğe gönderildi
  • Alıcı hiç öğe almadı

Bu olaylar karınızı en aza indirir, bu yüzden doğru tedarikçiyi seçmek çok önemlidir.

En İyi Drop Shipping Tedarikçiler Nasıl Bulunur?

Başarılı bir damla nakliyeci olmak, bazı başlangıç ​​çabaları gerektirir. Ortaklık detaylarını görüşmek için doğrudan farklı üreticilere başvurmanız gerekecektir.

Gemiyi düşürdüğünüzde, eşyalarınızı satmak için bu iki farklı yolu takip etmelisiniz:

  • Kendi online mağazanızı oluşturun
  • Dilek gibi e-ticaret sitelerinde ilanınızı tanıtın

Listelediğiniz daha fazla yer, ulaştığınız daha fazla kitle. Örneğin, kendi arkadaş grubunuzu ve kaç kişinin yalnızca Amazon veya eBay'de alışveriş yaptığını düşünün. Drop Shipping tedarikçileri genellikle ürünlerini birden fazla online pazarda satmanıza izin verir, ancak bazı platformlar liste ve sipariş sürecini sorunsuz hale getirir.

1. Shopify

Shopify, muhtemelen "hepsi bir arada" drop shipping platformunda oldukları için drop shipping satıcılarının sevgilisidir. Aşağıdaki aktiviteler için Shopify'ı kullanabilirsiniz:

  • Damla nakliye tedarikçileriyle ortak olun
  • Çevrimiçi mağaza oluştur
  • Öğelerinizi Amazon ve eBay gibi e-ticaret pazarlarında listeleyin

Haftalık drop shipping eğitici web seminerlerine kayıt olabilirsiniz ve hemen Shopify'ın Oberlo uygulamasıyla satışa başlamak için hızlı bir şekilde mağazanıza ürünler ekleyebilirsiniz. Oberlo, 500 ürün listeleyebilmenizi ve her ay 50 satış yapabilmenizi sağlar.

Shopify'ı kullanmanın bir diğer avantajı da, gönderim hizmetinin web sitesine manuel olarak girmeniz gereken nakliye detaylarını e-postayla göndermek için tedarikçinize güvenmek yerine, her gönderiyi mağazanızda kolayca takip edebilmenizdir. Ayrıca, eğer satmak için sahipseniz kendi fiziksel veya dijital eşyalarınızı da satabilirsiniz.

Şimdiye kadar, Shopify, sizin gibi 85 milyondan fazla satışı tamamlamış nakliye girişimcilerine yardımcı oldu!

2. Büyük Ticaret

Ayrıca kendi web sitenizi oluşturmak ve drop shipping öğelerinizi diğer çevrimiçi marketlerde de listelemek için BigCommerce kullanabilirsiniz. BigCommerce üzerinden ücretsiz olarak birkaç drop shipping tedarikçisiyle doğrudan bağlantı kurmak mümkündür. Diğer durumlarda, tedarikçileri bulmak için kendi araştırmanızı yapmanız ve daha sonra ürünlerinizi BigCommerce mağazanızda listelemeniz gerekecektir.

Satmaya hazır olduğunuzda BigCommerce, ürünlerinizi aşağıdaki çevrimiçi platformlarda otomatik olarak listeleyebilir:

  • Amazon
  • eBay
  • Facebook
  • Instagram
  • pinterest
  • Google Alışveriş

7/24 canlı temsilcilik desteğinin, nakliye etiketi indirimlerinin ve hatta alışveriş yapanların alışveriş yapabilmeleri için gelecekteki alışveriş yapanlar için bir ürün satın alma fırsatı sunacaksınız.

Bahşiş:CafePress ile kişisel olarak tasarlanmış kıyafetlerinizi bırakın. Tasarım ve CafePress baskılarını yükler ve öğeyi doğrudan alıcıya gönderirsiniz!

3. SaleHoo

Damla nakliye tedarikçilerinin bulunmasının bir yolu, çeşitli çevrimiçi pazarlardaki ürünleri aramak ve doğrudan üreticiyle iletişim kurmaktır. Tek sorun, bu stratejinin zaman alması ve dolandırıcılık tedarikçisiyle konuşmanız olabilir.

SaleHoo ile, doğrudan 8,000'den fazla önceden damgalı damla nakliye tedarikçisinden oluşan anında erişime sahip olursunuz. Bir ortaklığı oluşturmak için yasal tedarikçileri doğrudan arayabilirsiniz.

SaleHoo'yu kullanmanın daha değerli bir nedeni Pazar Araştırması Laboratuvarlarıdır. Drop Shipping'den sabit bir gelir elde etmenin en önemli bileşeni, talep gören ürünleri toplamaktır.

Alışveriş trendleri sürekli değişiyor ve SaleHoo'nun araştırmasıyla rekabetin önünde bir adım önde olmanıza yardımcı oluyor. Örneğin, taşınabilir bir Bluetooth hoparlör yerine kaset satarak satış yapamazsınız. Bu öğelerin her ikisini de gemiye bırakabilmenize rağmen, zamanla güncel kalmanız ve bir adım önde olmanız gerekiyor.

Son olarak, SaleHoo bir topluluk forumu da sunuyor, böylece başkalarıyla tavsiye ve takas deneyimleri kazanabilirsiniz. Yeni başlayanlar ayrıca SaleHoo'nun eğitim kursunu kullanarak dropshipping hakkında daha fazla bilgi edinebilirler.

SaleHoo kapsamlı bir dizindir, ancak hala ürünlerinizi çevrimiçi olarak zahmetsizce listelemek ve bir satış yapıldığında tedarikçiye haber vermek için Shopify veya BigCommerce gibi bir e-ticaret platformunu kullanmanız gerekir.

4. alibaba

Alibaba damla nakliye tedarikçileri bulmak için en büyük online pazar yeri olabilir. Tabii ki, alıcılar da doğrudan Alibaba'dan da satın alabilirler.

Damla nakliye, üretilen ürünleri satmanızı gerektirdiğinden, büyük olasılıkla üretim maliyetlerinin önemli ölçüde düşük olduğu denizaşırı ülkelerde yapılacaktır. Bu, alıcıya teslim edilmeden önce okyanusu geçmek için satılan bir öğe için beklemek istemediğinizde ABD merkezli tedarikçileri bulamayacağınız anlamına gelmez.

Alibaba, kriterlerinize uygun bir tedarikçi bulmak için bölgelere veya en çok seçilen tedarikçilere göre tedarikçiler aramanıza izin verir. Yurtdışı tedarikçiler için en hızlı gönderim sürelerini sunduğunuzdan emin olmak için, yalnızca 30 gün veya daha kısa bir süre için "ePacket teslimatı" sunan tedarikçiler seçin. Çoğu uluslararası tedarikçi artık rekabetçi bir alıcı olarak kalmak için bu nakliye seçeneğini sunuyor.

Tedarikçilerle hızlı bir şekilde bağlantı kurmak için Shopify Google Chrome uzantısını da kullanabileceğinizi unutmayın.

5. Doba

Doba'yı tedarikçi dizini ve envanter yönetim sistemleri için kullanabilirsiniz. Ürün listelemelerinizi doğrudan mağazanızda ve sattığınız diğer çevrimiçi pazarlarda dışa aktarmak mümkündür. Doba'nın dört farklı plan seçeneği vardır, ancak tüm seviyelerde aşağıdaki olanaklardan ücretsiz yararlanabilirsiniz:

  • Seçilen ürün kategorisi listeleri
  • Haftalık fırsatlar e-postası
  • E-posta desteği
  • Tedarikçi rapor kartları

Ürün listelemenizi Amazon ve eBay'e aktarmak istiyorsanız, bir Gelişmiş veya Pro planına geçmeniz gerekir. Gelişmiş veya Pro planı olmanın ek avantajları arasında canlı sohbet desteği ve Elite Satıcı Raporu bulunur.

Bu aylık rapor, her bir kategorideki en büyük 30 ürünü gösterir. Trendleri belirlemek ve hangi ürünlerin uzun vadeli bir başarı elde ettiğini görmek için önceki aylık raporlara da erişebilirsiniz.

6. Dünya Çapında Markalar

Aylık veya yıllık ücret talep eden diğer drop shipping dizinlerinden farklı olarak, Worldwide Brands yalnızca ömür boyu erişim için tek bir ödeme gerektirir. 8 binin üzerinde tedarikçiden 16 milyondan fazla ürünü içeren dizinlerine erişebilirsiniz.

Dünya Çapında Markalar da Better Business Bureau'dan A + derecesine sahiptir! Dünyanın herhangi bir yerinde ziyaret edemeyeceğiniz dünyanın diğer tarafındaki tedarikçi firmalarla uğraşırken, saygın bir şirketten ortaklık kurarak hacimler konuşur.

Satıcıları aşağıdaki özelliklerle filtreleyebilirsiniz:

  • Göndericileri Bırak
  • Hafif Toptancılar
  • Büyük Hacimli Toptancılar
  • Anında İthalat Alış
  • Tasfiye Fırsatları

Daha fazla başkentiniz varsa, elinizi toptancılığa da denemeye karar verebilirsiniz. Sadece tedarikçiyle depo alanı kiralamanız gerekebileceğinden, sadece daha büyük kar marjı veya yüksek popülerlik derecesi olan ürünleri seçin.

7. Wholesale2B

Wholesale2B, çevrimiçi satış yapabileceğiniz bir milyondan fazla damla gemi ürünü sunmaktadır. Wholesale2B ortaklıklarınızı mağazanızla (örn. Shopify veya BigCommerce) entegre edebilir ve ayrıca öğelerinizi diğer e-ticaret platformlarında da doğrudan listeleyebilirsiniz.

Wholesale2B ile çok farklı doğrudan dışa aktarma seçenekleriniz var, ancak kullanmak istediğiniz her bir platformla bireysel bir abonelik satın almanız gerekiyor. Örneğin, Amazon için aylık 29.99 dolar ve Shopify içinse 29.99 dolar ödemeniz gerekiyor.

Bu otomatik planlar uygun olsa da, henüz yüksek hacimli bir satıcı değilseniz pahalı olabilir.Yılda sadece 67 dolara mal olan DIY Planını da kullanabilirsiniz.

İpucu: Ayrıca, gemiyi doğrudan Bonanza'ya bırakmak için Wholesale2B'yi de kullanabilirsiniz.

8. Gündoğumu Toptan

Sunrise Wholesale ayrıca kendi mağazanızı oluşturmak ve aynı zamanda Amazon veya eBay'de satış yapmak için bir drop shipping tedarikçisinin Rolodex'i sunmaktadır. Listelemeler de Shopify ve BigCommerce mağazaları ile entegre olabilir.

Ayrıca bu listede belirtilen diğer tavsiyelerin bazılarına göre daha hesaplıdırlar. En iyi seçeneğiniz, Sunrise Wholesale platformuna tam erişim için 99 $ 'lık yıllık abonelik seçmektir.

Amazon ve eBay araçlarıyla, ürünlerinizi rekabetçi bir şekilde fiyatlandırdığınızdan emin olmak için fiyatları hızlıca analiz edebilirsiniz. Envanterinizi taşımak için her bir ürünü bir zarar için satıyorsanız, paranızı kaybedebileceğinizden, fiyatlandırma gücünüz çok önemlidir.

Ayrıca, düşük envanter uyarıları alacak ve telefona, e-postaya ve canlı sohbet desteğine de erişebileceksiniz.

9. Envanter Kaynağı

Envanter Kaynağı, 28'den fazla farklı online pazar yeri ile entegre. Birden fazla ürün kategorisi için 150'den fazla farklı tedarikçiyle ortaklık kurabilirsiniz.

Ayrıca, fiyatı hızlı bir şekilde ayarlamanıza, gönderim ücretlerini belirlemenize ve mağaza envanterinizi görüntülemeniz gerektiğinde ürün türüne göre filtrelemenize olanak tanıyan çeşitli otomasyon araçlarına da erişebilirsiniz.

Bir satış yapıldığında, Stok Kaynağı derhal tedarikçiye bildirimde bulunarak bir e-posta göndermenize veya satın almayı doğrulamanıza gerek yoktur. Ve ayrıca sizin için nakliye bilgilerini de ele alıyorlar. Yani, tatile giderseniz, damla nakliye işiniz, güvenilir internet erişiminiz olmadığında uğultulu tutabilir.

10. Megagoodlar

Megagoods, tüketici elektroniği ve video oyun ürünlerinin satışında uzmanlaşmıştır. Neyse ki, bu iki kategori çok geniştir, bu yüzden ortalama çevrimiçi müşterinin aradığı öğeleri bulma konusunda bir sorununuz olmamalıdır. Örneğin, düz ekran televizyonları ve telefon şarj cihazları gibi barizleri yemek takımı gibi diğer ev eşyalarına bırakabilirsiniz.

Birçok öğe de ücretsiz gönderim sunuyor, bu nedenle bu maliyeti nihai satış değerinize dahil etmek zorunda değilsiniz. Megagoods, yeni başlayanlar için harika bir site olmasına rağmen, iyi ürün kalitesi sunan ortak markalarla iş yapmak için uğraşmak isteyebilirsiniz.

11. Ulusal Dropshippers

Ulusal Dropshippers, MSRP'nin% 33 ila% 66'sı olan ürünler sunuyor! Ürünlerinizi önerilen perakende satış fiyatı için satabiliyorsanız, satılan her bir ürün için en az% 33 kâr elde edebilirsiniz! Ürün görüntülerini ve bağlantılarınızı kendi sitenizde veya çevrimiçi pazarlarda kullanabilirsiniz.

Farklı ürün kategorilerine tıklayarak mevcut ürünlere göz atabilirsiniz. Bazı kategoriler şunları içerir:

  • giysi
  • Tencere
  • Valizler
  • Motosiklet
  • açık havada
  • Parfüm
  • Evcil Hayvan malzemeleri

Gemiyi bıraktığın her şey 10 dolara ya da daha azına mal olmaz. Bu ürünler, daha yüksek perakende değeri nedeniyle satış başına daha fazla para kazanmanıza yardımcı olabilir.

12. Ticaret Fuarına Katıl

En iyi damla nakliye tedarikçileriyle bağlantı kurmanın bir başka yolu da bir ticaret fuarına katılmaktır. Yerel ticaret fuarlarını drop shipping forumlarında veya çevrimiçi bir Google aramasında bulabilirsiniz.

Fuarlar, kurulu ve gelecek vaat eden şirketlerle tanışmak için mükemmel bir yoldur. Ayrıca, kişisel bağlantı kurarak, satmak istediğiniz ürünleri hissedip test edip, bir ilişkiyi sağlamlaştıracak uygun sorular sorarak da iletişim kurabilirsiniz.

Ticari fuarlar, herhangi bir damla nakliyecinin (yani rakiplerinizin) satın alınabileceğini doğrudan taramaktan daha özel olabilir. Ticari fuarlar, müşterilerin çevrimiçi olarak iletişim kurmasından daha fazla zaman ve enerji gerektirse de, ekstra çabalar buna değer olabilir.

13. Rekabetin Ne Sattığına Bakın

Bazı damla nakliye tedarikçi dizinleri bir bestseller listesi yayınlamak. Bu, diğer rakiplerin hangi ürünlerin satılacağına inandığını görmenin bir yoludur, ancak fikir almak için diğer çevrimiçi pazar yerlerini de arayabilirsiniz. Aşağıdaki nedenlerle diğer drop shipping storefront'larını ziyaret etmelisiniz:

  • En yaygın tedarikçileri bulun
  • Fiyatları karşılaştır
  • Henüz satmadıkları bir ürünü satabilecek misiniz?

Drop shipping, rekabetçi bir iştir ve mağazanızın rekabete nasıl yığıldığını bilmeniz gerekir. Kendinizi farklı kılmak diğer çevrimiçi damla göndericileriyle rekabet avantajı elde etmenize yardımcı olur. Hepiniz aynı ürünü satıyor olabilirsiniz ve satış fiyatındaki birkaç sentin farkı ya da daha hızlı bir gönderim seçeneği, dünyadaki tüm farklılıklar anlamına gelebilir.

Sahte Drop Shipping Tedarikçilerden Kaçınılması

Çoğu çevrimiçi satıcı dürüsttür, ancak her grupta her zaman kötü bir elma vardır. Paranızı alan ve yayınlayan sahte bir drop shipping tedarikçisi ile ortaklık yapmadığınızdan emin olmak için bu ipuçlarını izlemeniz gerekir.

Asla Aylık veya Yıllık Ücret Ödemezsiniz

Çoğu meşru tedarikçi, başlangıçta küçük bir mali taahhüt gerektirir. 500 $ veya 1.000 $ olabilir, ancak bu ilk para yatırma, ilk satışlarınız için bir kredi görevi görür. Örneğin, 500 TL işlemeniz gerekiyorsa, satılan envanterin ilk 500 doları için onlara ek para vermeniz gerekmez.

Sahte tedarikçiler size aylık ücret alabilir. Bu endüstri normu değildir ve kendi satıcı itibarınızı korumak için bu ortaklıklardan kaçınmalısınız.

Bu ücretlerin, SaleHoo gibi web sitelerinin sattığı satıcı dizin ücretlerinden farklı olduğuna dikkat etmek önemlidir. Dizinler sizi yalnızca satıcılarla bağlar ve çevrimiçi satış yapacağınız eşyaları göndermez, depolamaz veya üretmez.

Olağanüstü Geribildirim ile Sadece Tedarikçi Seçiniz

Çoğu dizin ve drop shipping platformunun her tedarikçi için bir geri bildirim puanı vardır. Kendinizi bir baş ağrısından ayırmak için, yalnızca en az% 90'lık geri bildirim puanı olan tedarikçiler seçin.Bazı damla nakliyecileri, platforma bağlı olarak en az% 95'lik bir oran önerecektir.

Ayrıca, bir ortaklığa girmeden önce yorumları okumak ve bir arama motorunda tedarikçi bilgilerini araştırmak için zaman ayırmalısınız. Yukarıdaki tavsiyelerden birini kullanarak, sahte bir tedarikçi bulma olasılığı büyük ölçüde azaltılmıştır, ancak her zaman dikkatli bir göz tutmalısınız.

Sadece “ePacket” veya İyi Bilinen Nakliye Hizmetlerini Kullan

Uluslararası nakliye son yıllarda büyük ölçüde iyileşmiştir. Birkaç ülke, bir ürünü bir yabancı depodan ABD'li bir alıcıya teslim etmek için beş ila otuz iş günü sürebilen “ePacket” adlı bir nakliye programına katılıyor. Daha hızlı bir gönderim süresinin yanında, paketi takip edebilmeniz gerekir. Paketin nerede bulunduğunu bilmemek, bir geri ödeme yapmanız gerekeceği anlamına gelir ve hatta satıcı koruma avantajlarından da sizi diskalifiye edebilir.

Test Önce Ürün Al

Hala bir tedarikçinin itibarının sorgulanabilir olduğunu düşünüyorsanız. Bir ortaklık kurabilir ve test satın alabilirsiniz. Ürün zamanında gelir ve beklentilerinizi karşılarsa, büyük ihtimalle meşru bir tedarikçidir. Eğer ilk kez bir dropshipper iseniz, bu test satın alma da bir alıcı bakış açısından sipariş süreci boyunca yürümek sağlar, böylece satış programınızda herhangi bir değişiklik yapabilirsiniz.

Gemiye Bırakılan En Popüler Ürünler

En popüler drop shipping öğelerini belirlemenin birkaç yolu vardır. En kolay yol, drop shipping mağaza platformunuz veya dizininiz tarafından yayınlanan en popüler ürün listelerini görmektir.

Kendi araştırmanızı gerçekleştirerek başarı elde edebilirsiniz. Ne sattığını görmek için diğer dropshipper mağazalarını ziyaret etmenin yanı sıra, fikir edinmek için Google Trendler'i de ziyaret edebilirsiniz.

Ya da her zaman bu “dökmeyen” ürün fikirlerini deneyebilirsiniz:

  • Güzellik
  • Kitaplar
  • Giyim
  • Takı
  • Ayakkabı
  • Saatler
  • Telefon kılıfları
  • Telefon tamir takımları
  • Taşınabilir şarj cihazları
  • Diş beyazlatma
  • Oyuncak

En karlı öğeler, geminin hafif ve uygun fiyatlı olması. Sonuçta, nakliye ücretleri tedarikçi fiyatı kadar olabilir. Ama her zaman fiyatlara tek başına bakamayacağınızı hatırlamak zorundasınız. Tüketici talebi, özellikle bir tedarikçi küçük bir depozito gerektiriyorsa, en az sizin kadar önemli olabilir.

özet

Drop shipping nispeten yeni bir perakende konseptidir, ancak envanterinizi depolamak veya her bir öğeyi manuel olarak göndermek istemiyorsanız çok karlı olabilir. Ayrıca, çevrimiçi mağazanızı açmak veya drop shipping tedarikçilerine sahip olmak için büyük miktarda para harcamanız gerekmez. Düşüş kargo işi gerektirse de, birden çok ürünü güvenli hale getirdiğiniz ve birkaç çevrimiçi pazarda sattığınız için sabit bir gelir elde edebilirsiniz.

Şimdiye kadar drop shipping ile ne kadar başarılı olmuştur? En çok satışları nereden yapıyorsunuz? Mükemmel tedarikçiler nasıl bulunur?

Videoyu izle: Dropshipping Yöntemi İle Nasıl Başarılı Eskium?

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Allstate Hayat Sigortası Şirketi İnceleme
Maliye

Allstate Hayat Sigortası Şirketi İnceleme

Hayat sigortası almaya karar verdiğinizde ortaya çıkan bazı değişkenler var. Bu önemli ürün, genellikle eksiksiz ve iyi tasarlanmış bir finansal planın anahtar bileşenidir. Bunun nedeni, bir hayat sigortası poliçesinden elde edilen gelirlerin, sevdiğiniz ve önemsediğiniz kişilerin, günlük yaşam masraflarıyla ya da ödenmemiş - bazen de aşırı - borçlanma endişesi olmadan devam edebilmelerini sağlamaya yardımcı olabileceğidir.
Devamını Oku
Kredi Kartı Borcundan Kaçın ve Borç Verme ile Hala Ödül Kazanın
Maliye

Kredi Kartı Borcundan Kaçın ve Borç Verme ile Hala Ödül Kazanın

Kredi kartı ödülleri, nakit para ya da seyahat noktaları gibi, insanların harcamaları için kredi kartlarını kullanmaları için büyük bir çekicidir. Ancak, bu avantajlar da sizi başı belaya sokabilir. Dikkatli değilseniz, planladığınızdan ve ödeyebileceğinizden daha fazla harcama yapabilirsiniz. Bu olduğunda, kredi kartı ekstreniz ayın sonunda ulaştığında ödeyebileceğinizden daha fazla masrafınız olur.
Devamını Oku
Allianz Hayat Sigorta Şirketi İncelemesi
Maliye

Allianz Hayat Sigorta Şirketi İncelemesi

Hayat sigortası almak, herhangi bir iyi ve eksiksiz mali planın önemli bir parçasıdır. Bu önemli kapsama sahip olmanız nedeniyle, sevdiklerinizin beklenmedik olaylarda maddi zorluklarla karşılaşmalarına gerek kalmamasına yardımcı olabilirsiniz. Bu gelirler, cenaze ve son harcamaların ödenmesi, ipotek bakiyesi gibi büyük borç yükümlülüklerinin ödenmesi ve / veya devam eden yaşam giderlerinin ödenmesi gibi çeşitli durumlar için kullanılabilir.
Devamını Oku
Emekli İçin Tasarruf - “Geç” Ne Zaman, Geç mi?
Maliye

Emekli İçin Tasarruf - “Geç” Ne Zaman, Geç mi?

Bugün milyonlarca Amerikalı, bir zamanlar yaptıkları yaşam tarzını yaşamalarına izin vermek için yeterli parası olmayan emeklilik yaşına giriyor. Hayata erken yatırım yapmaya başladığımız söylenirken, çoğumuz bir sebepten ötürü değil. Yıllar boyunca “daha ​​çok biriktirebilseydim” ve “daha ​​önce başlayacaklarını” isteyen birçok insanla konuştum.
Devamını Oku