Maliye

İnternet Telefon Numarası Almak için 5 Yolları

Geçmişte, bir telefon numarası almak istiyorsanız, bir dizi çemberden atlamak zorunda kaldınız. Yerel telefon şirketini aramak zorunda kaldınız, bir teknoloji çıktınız, vb.

İnternet beraberinde birçok inanılmaz fayda getirdi. İstediğiniz herhangi bir konu hakkında bilgi aramak için kullanabilirsiniz. Ya da satın almanız gereken bir ürün üzerinde en iyi fiyatları bulabilirsiniz.

Şimdi, internete bağlı bir telefon numarası da alabilirsiniz.

Neden bir İnternet Telefon Numarası Almak İstersiniz?

İnternet telefon numarasına kaydolmak anlamsız görünebilir. Sonuçta, neden yerel telefon şirketinizi aramıyor ve bu şekilde bir telefon numarası almıyorsunuz?

Bununla birlikte, bir İnternet telefon numarası almak için bağımsız bir şirket kullanmanın birçok yararı vardır. Bir İnternet telefon numarası alırsanız, önce farklı alan kodları ile telefon numarası alabilirsiniz.

Bir işletme sahibi iseniz, alan kodlarına sahip telefon numaralarının bulunması yararlı olabilir. Diyelim ki evinizde ve komşu bir eyalette iş yapıyorsunuz.

İş yaptığınız her alan için bir telefon numarası almak, müşterilerinizin her iki toplulukta bulunduğunuzu bilmelerine yardımcı olur.

İkincisi, İnternet telefon numarası şirketleri size 800 numara da atayabilir. 800 numara, evinize veya küçük işletmenize büyük bir ek olabilir.

Üçüncü olarak, bir internet telefon numarasına sahip olmak, kişisel telefon numaranızı vermeden iş işlemlerini gerçekleştirmenizi sağlar. Bu, sizi ev hattınızda arayan müşterilerin istememesi durumunda değerli bir avantajdır.

Şimdi bir internet telefon numarasına sahip olmanın faydalarından bahsettik, hadi devam edelim. Size bir internet numarası verebilecek bazı firmaların listesi.

1. eVoice

eVoice internet telefon numarası ve daha fazlasını sunar. Örneğin, eVoice ile profesyonel bir resepsiyon görevlisine çağrılarınızı cevaplayabilirsiniz. Sizin için bir mesaj alabilir veya doğrudan size yönlendirebilir.

Live Receptionist planınız, eVoice personeline, belirli işiniz için telefona nasıl cevap verileceği konusunda eğitilecektir. Müşterilerinizle konuşabilmeniz için aramaları sizin belirttiğiniz ve çağrıları aktardığınız sırada cevaplamak üzere eğitileceklerdir.

İşte çeşitli eVoice planlarının ayrıntıları.

eVoice Lite

eVoice Lite, tek şahıs veya tek kişi veya aile için harika bir telefon planı olabilir. Lite planı aylık 12,99 dolar. EVoice Lite'ın bazı özellikleri şunları içerir:

 • Altı farklı telefon numarasına erişim
 • İki uzantı dahil
 • Ayda 300 dakika konuşma süresi

Bu plan, kullanıcı içindir, ancak daha fazla plan mevcuttur.

29.99 dolarlık plan

eVoice'nin $ 29.99 planının, aşağıdakiler dahil olmak üzere Lite planından daha kapsamlı faydaları vardır:

 • 15 farklı telefon numarası
 • Beş uzantı dahil
 • Ayda 1000 dakikaya kadar konuşma süresi

Orta ölçekli iş veya ev için harika.

49.99 dolarlık plan

Büyüyen bir işiniz varsa eVoice'in $ 49.99'u sizin için iyi olabilir. Özellikleri şunlardır:

 • 30 farklı telefon numarası
 • 10 uzantı dahil
 • Ayda 2.000 dakika konuşma süresi

İşletmeniz iyi bir hızla genişliyorsa, bu sizin düşünmeniz için iyi bir plan olabilir.

79.99 dolarlık plan

EVoice'den gelen 79.99 dolarlık plan büyük işler içindir. İşte nasıl çalışır:

 • 45 farklı telefon numarası içerir
 • 15 uzantı dahil
 • Ayda 4.000 dakika konuşma süresi

eVoice, her boyutta işletme ve ev için bir plana sahiptir. Ve bonus: eVoice planlarının tümü 30 günlük ücretsiz deneme sürümü ile gelir.

Aylık dakika payınızı geçerseniz ne olacağını merak ediyor olabilirsiniz. Bu olursa, eVoice, gittiğiniz her dakika için size 3.9 sent ekleyecektir.

Ama eğer bulduğunuz zaman, eğer dakika payınızı sık sık giderseniz, planınızı yükseltmek isteyebilirsiniz. eVoice planınızı istediğiniz zaman yükseltmenize veya indirmenize izin verir. Ayrıca, tüm planlarla 30 günlük ücretsiz deneme sunuyorlar.

2. Halka Merkez

Ring Central ayrıca ev ve işyerleri için İnternet telefon numaralarına sahiptir. İşte onların planlarının özeti.

Temel Plan

Ring Central'ın Essentials Plan'ı aylık 19,99 dolardır. Bu plan 10 kullanıcıya kadar izin verir ve ücretsiz veya yerel numaralar kullanabilirsiniz. Bu planla ayda 100 dakika dakika kazanırsınız ve video konferansa da katılabilirsiniz. Video konferans dört kişi ile sınırlıdır.

Standart Plan

Ring Central ile Standart Plan, planla sınırsız kullanıcı sahibi olabileceğinize göre değişir. Buna ek olarak, ayda 1000 dakikalık ücretsiz çağrı süresi elde edersiniz. Video konferans hala dört kişi ile sınırlıdır, ancak siz de sınırsız faks İnternet olsun. Bu plan ayda 24.99 dolar.

Premium Plan

Halka Merkezli Premium Plan, diğer planlardan birkaç ek özelliğe sahiptir. İlk olarak, ayda 2,500 dakikalık konuşma süresi elde edersiniz.

Standart planın diğer özelliklerinin yanı sıra, konferans görüşmenizde de bonus kazanırsınız. Aynı anda sadece dört kişi yerine 100 kişiye kadar konferans görüşmesi yapabilirsiniz. Bu yazı, bu yazıya göre ayda 34.99 dolar.

Nihai Plan

Ring Central ile Nihai Plan ayda 49.99 $ maliyeti. Bu plan kesinlikle büyük işletmeler içindir. Bu plan, otomatik arama kaydı ve İnternet faksı ile ayda 10.000 ücretsiz dakika kazanırsınız.

Aynı zamanda bir konferans görüşmesinde 200 kişiye kadar kişi bulunma seçeneğine de sahipsiniz. Büyük iş için büyük plan. Ring Central ile küçük ve büyük planlı birçok seçenek. Ring Central, tüm planlarıyla 15 günlük ücretsiz deneme sunuyor.

3. Google Voice

Google Voice, Google hesabınızla birlikte ücretsiz bir İnternet telefon numarası verecektir. Arama, kısa mesaj ve sesli posta erişimi için Google telefon numaranızı kullanabilirsiniz.

Akıllı telefonlarda ve ev bilgisayarınızda çalışır ve cihazlarınızı istediğiniz zaman erişebilmek için senkronize edebilirsiniz. Google Voice numarası Android, iOS ve Web’de kullanılabilir. Bu seçenek, planlar için ödenen tutar kadar kapsamlı değildir, ancak kullanılabilir.

4. Özgürlük Sesi

Özgürlük Sesi üç farklı internet telefon numarası planına sahiptir. Onlarla 800 numara, makyaj numarası veya yerel numaralar alabilirsiniz. İşte her birinin ne sunduğuna ve ne kadar maliyete mal olduğuna dair bir özet.

İpucu: Ekstra tasarruf için, kayıt olduğunuzda Ebates kullandığınızdan emin olun!

Başlangıç ​​Planı

Özgürlük Sesi'nden Başlangıç ​​Planı, aylık 9,95 ABD dolarıdır. 400 dakika telefon süresi içerir. Bu plan - tüm Freedom Voice planlarıyla birlikte - bu ek özellikleri içerir:

 • Çağrı yönlendirme
 • Sanal otomatik görevlisi
 • Sınırsız sesli posta kutuları

Ve dahası. Başlangıç ​​Planı ile diğer Özgürlük Sesi planları arasındaki ana fark, maliyet ve dakika sayısıdır.

400 dakikalık planın ihtiyaçlarınız için yeterli değilse, sundukları diğer iki plandan biriyle gidebilirsiniz.

Kenar Planı ayda 19.95 dolar, 1200 dakikalık konuşma süresi içerir. Max Plan ayda 29.95 dolar, ancak sınırsız dakika içeriyor.

EVoice gibi, Freedom Voice tüm planlarıyla 30 günlük ücretsiz deneme sunuyor.

5. Centric Çağrı

Call Centric'in ücretsiz planları ve ücretli planları var. İşte Call Centric'in İnternet telefon planlarından bazılarının kısa bir özeti.

IP Özgürlüğü

IP Özgürlük planı, Çağrı Merkezine ve diğer VOIP şebekelerine sınırsız çağrı yapılmasına izin verir. Bu Çağrı Merkezli planı tamamen ücretsizdir.

Çağrı Başına Ödeme

Çağrı Merkezinde ayrıca bir konuşma başına ödeme planı vardır. Bu plana göre aylık ücret yok, ancak herhangi bir aramada dakika başına ücret ödersiniz. Dakika başına ücretler şehir ve / veya eyaletlere göre değişir.

Kuzey Amerika Temel

Kuzey Amerika Temel planı aylık 1,95 $ maliyeti. Bu planla ABD, Kanada ve Porto Riko’ya yapılan aramalar için 120 dakika kazanırsınız. 120 dakikalık sürenin dışındaki diğer aramalar veya çağrılar farklı oranlarda ücretlendirilir.

Kuzey Amerika 500

Kuzey Amerika 500 planı aylık 6,95 dolar. Bu planla ABD, Kanada ve Porto Riko'ya 500 dakika ücretsiz görüşme yapabilirsiniz. Ek dakika oranları bölgeye göre değişir.

Kuzey Amerika Konutları

Kuzey Amerika Konut planı aylık 19,95 dolar. Bu plan size ABD, Kanada ve Porto Riko boyunca sınırsız konut araması veriyor. Sadece konut müşterileri içindir.

Dünya Konut Seçiniz

Centric's World Select Konut planını arayın, $ 29.95 $ 'ı ve 35'ten fazla ülkeye sınırsız çağrı yapmanızı sağlar. Bu plan sadece konut kullanımı içindir.

özet

Görebildiğiniz gibi, bir İnternet telefon numarası almayı düşünürken birçok şirket ve plan arasından seçim yapmanız mümkün. Hangi şirket ve plan kullanacağınız büyük ölçüde ihtiyaçlarınıza bağlıdır.

Konut kullanımı için bir İnternet numarası istiyorsanız ve çok fazla arama yapmıyorsanız, ücretsiz bir numara muhtemelen yeterli olacaktır. Ancak, iş kullanımı için bir İnternet numarası istiyorsanız, daha dikkatli bir şekilde araştırma yapmanız gerekir.

Tüm işletmeler farklı ihtiyaçlara sahip olduğundan, işinizin boyutunu göz önünde bulundurmak istersiniz. Ne kadar arama yaptığınız ve almanız da önemlidir. Telefonunuzun ihtiyacı ne olursa olsun, sizin için doğru olan bir şirket ve plan bulabileceğinizden eminim.

Hiç bir internet telefon numaranız oldu mu? Eğer öyleyse deneyiminiz ne oldu? Yorumlar bölümünde bize bildirin.

Videoyu izle: KIZLARIN TELEFON NUMARASINI ALMAK ARTIK ÇOK KOLAY!

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

2018'de Kendinize Yatırım Yapmanın En İyi Yolu
Maliye

2018'de Kendinize Yatırım Yapmanın En İyi Yolu

Harika bir işin var, bir ev aldın, emeklilik için gayretli bir şekilde tasarruf edin, şimdi kendinize odaklanmak ve bir insan olarak nasıl büyümek istediğinizi düşünmek için harika bir zaman. Kendinize yatırım yapmak, emeklilik hesaplarını açmaktan ve geleceğe ne kadar ihtiyaç duyacağınızı hesaplamaktan daha fazlası anlamına gelir (bu önemli de olsa).
Devamını Oku
Frugal İnsanların 10 Alışkanlığı ve Buna Değer mi?
Maliye

Frugal İnsanların 10 Alışkanlığı ve Buna Değer mi?

Birçok insan bugünlerde nezakete yöneliyor gibi görünüyor. Büyük Buhran sırasında, meyveli bir yaşam tarzı haline gelmek zorundaydı. Birçok insanın para biriktirmek için yaptıkları eylemler, günümüz dünyasında genellikle çılgın kabul edilir. Yüzde yirmi beş işsizlik ve yüzde 50'ye yaklaşan haciz oranı sırasında insanlar para biriktirmek için ellerinden geleni yaptılar.
Devamını Oku
Para için Bilgisayarlar Geri Dönüşüm 4 Yolları
Maliye

Para için Bilgisayarlar Geri Dönüşüm 4 Yolları

Modern dünyada neredeyse herkes bilgisayarlara ve diğer elektronik cihazlara erişime sahiptir. Her iki yılda bir ev PC'nizi veya dizüstü bilgisayarınızı değiştirmeniz gerekir. Telefonlar, tabletler ve oyun cihazları da yıpranır veya yükseltilmesi gerekir. Eski PC'nizle yenisini değiştirdiğinizde ne yaparsınız?
Devamını Oku
Anket Sesleri İncelemesi
Maliye

Anket Sesleri İncelemesi

Çevrimiçi para kazanmayı düşünmüşseniz, muhtemelen düzinelerce ve düzinelerce anket programına rastladınız. Bu web siteleri, kanepenizin rahatlığında ekstra para kazanmak için mükemmel bir yol olabilir. Çok sayıda farklı anket sitesi bulunduğundan, hangisinin sizin için en uygun olduğuna karar vermek kafa karıştırıcı olabilir.
Devamını Oku