Maliye

Anketler olmadan Posta ile Ücretsiz Örnekleri Almak için 16 Yolları

Anket siteleri her yerde yalnızca örnek anketleri tamamlarsanız ücretsiz örnekler ve başka şeyler vaat eder. Bazıları için cazip olsa da, anket yapmak için çok zaman harcamak istemeyebilirsiniz.

Neyse ki, ankete katılım olmadan ücretsiz örnekleri posta yoluyla gönderecek yerlerle bağlantı kuracak pek çok site var.

Şirketler, çeşitli nedenlerden dolayı tüketicilere ücretsiz örnekler sunmaktan hoşlanırlar: Birincisi, geçmişte ürünlerini duymuş olabilecek ya da duymamış olabilecek potansiyel müşterileri önünde şirket ve marka isimlerini alır.

İkincisi, tüketicilerin ücretsiz ürünleri denemelerine izin vermeleri, bunları kullandıkları mevcut markayı bırakmaları ve bu örnek ürün markalarını düzenli olarak kullanmaya başlamasıyla onları kazanabilir.

Mevcut yüz temizleyici ve vücut losyonu markasını ücretsiz bir örnekle buldum. Her ikisinden de farklı markaları deniyordum ve bunlardan herhangi biriyle son derece mutluydu. Bir gün bir arkadaşım bana CeraVe yüz temizleyici ve losyon örneği verdi.

Marka dermatolog tarafından önerildi, bu yüzden denemeyi düşündüm. CeraVe'yi düzenli olarak kullanıyorum - ve şimdi çocuklarım - üç yıldan fazla süredir. Ve her şeyden ötürü, şirket arkadaşlarının dermatoloğuna ürünlerini ücretsiz olarak vermişti.

Posta yoluyla ücretsiz örnekler isteyerek benzer bir deneyiminiz olabilir. Bu nedenle, posta yoluyla ücretsiz numune alma yollarını paylaşan en popüler sitelerden bazılarının listesini derledim.

1. Ücretsiz Sayfalar

Free Stuff Times, ücretsiz gıda ürünleri, güzellik ürünleri, sağlık ürünleri ve daha fazlasını nasıl alacağınızı size gösterecektir.

Ve onların sol kenar çubuğunda, size posta yoluyla ücretsiz şeyler sunma hakkını veren belirli bir bağlantı var.

2. FreeSamples.org

Ücretsiz Samples.org güzellik, evcil hayvan, yiyecek, sağlık, ev ve çeşitli freebie teklifleri de dahil olmak üzere birkaç kategoride freebie teklifleri paylaşıyor.

Bilgiler, web sitelerine göre 24 saatte bir güncellenir. Bu, süresi dolmuş tekliflere rastlanma şansınızın oldukça düşük olduğu anlamına gelir.

3. FreeStuff.com

Free Stuff.com da kendi kenar çubuğunda bir yer vardır (bu site için sağdaki kenar çubuğu), “Posta ile ücretsiz örnekler” sekmesine tıklayıp istediğiniz yere gelebilirsiniz.

Site ayrıca bir ton başka freebie bilgisi paylaşıyor ve çekilişler de çekiyor.

4. Freebies gidin

Go Freebies, sitelerinde çeşitli ücretsiz kullanılabilir örneklerin paylaşılmasını sağlar. Bu yazı için sitelerini araştırırken, ücretsiz kahve, ücretsiz şampuan örnekleri ve ücretsiz banyo ve vücut ürünü örnekleri için örnekler buldum.

Bu sitenin her zaman diğer siteler kadar çok sayıda ücretsiz örnek teklifi olmamasına rağmen, kontrol edilmeye değer olabilir.

5. Freeflys

Freeflys hisseleri, gıda, güzellik, çocuk, sağlık ve diğer kategorilerden oluşan bir dizi ücretsiz örnekleri paylaşır. Bu sitede çok sayıda ücretsiz örnek sunuyor. Ayrıca sağ kenar çubuğunda, sizi posta yoluyla ücretsiz örnek almak için özellikle sizi yönlendiren bir sekme vardır.

6. Kadınlar Freebies

Kadınlar Freebies, kadınlara yönelik bir site. Araştırmamın yapıldığı sırada kendi sitesinde paylaştıkları posta yoluyla ücretsiz örneklerin şu anki teklifleri arasında şunlar vardı:

 • Ücretsiz çorap
 • Ücretsiz tişört
 • Ücretsiz kahve örnekleri
 • Özgür ruj

Ve dahası. Ana merkez bilgi alanında, mevcut tekliflerinin tümünü doğrudan alabilecek bir “postayla ücretsiz örnekler” kategorisi vardır.

7. Bir Gün Örnek

“The About a day” web sitesi “Hakkında” sayfasında “elde edilmesi kolay, geçerli ücretsiz örnekler sunmaya adanmış” olduğunu söylüyor.

Bu yazının sonunda ücretsiz köpek maması, çıkartma, makyaj, kedi maması ve daha fazlasını sunuyorlar. Tüm sitelerle, posta yoluyla mevcut ücretsiz örneklerin (ve başka türlü) sık sık değiştiğini unutmayın.

8. Ücretsiz Ürün Örneklerim

Ücretsiz Ürün Örneklerim pek çok nedenden ötürü hoşlandığım bir freebie sitesidir, bunlardan biri kendi sloganıdır: “Sadece Ücretsiz. Hayır Dizeleri Eklendi. ”Artık bunlar bizim sevdiğimiz freebies çeşitleri!

Bu site, aşağıdaki gibi çeşitli kategorilerde ücretsiz örnek fırsatları paylaşmaktadır:

 • Bebek eşyaları
 • Kitaplar ve dergiler
 • Güzellik
 • Gıda
 • Sağlık
 • Ev halkı
 • Çocuklar
 • tıp
 • Çeşitli
 • Müzik
 • Parfüm
 • Evcil Hayvan
 • Şampuan

Bu ücretsiz örneklerin tümü postayla mevcut değildir, ancak çoğu da bunu yapar. Daha fazla bilgi için her bir teklifte bulunan ince baskıyı kontrol edin. Bu site, daha büyük ödüller için adınızı girmek istiyorsanız, çekilişler ve hediye bilgileri hakkında da bilgi paylaşmaktadır.

9. Özgür şeyleri seviyorum

I Love Free Things, çeşitli kategorilerde ücretsiz örnek sunumlarını paylaşan çekici, kullanımı kolay bir sitedir. Bu yazıda, burun şeritleri, çay, makyaj, dergi sorunları ve abonelikler ve daha fazlası için ücretsiz örnekler vardı.

Diğer sitelerde olduğu gibi, bu sitede listelenen tüm örnekler posta ile gönderilmeyecektir: Her teklifin ayrıntılarını okumak zorundasınız. Ancak, bu birçok ücretsiz numune ve diğer freebie ürünleri ile uygun bir site.

10. Tatlı Ücretsiz Şeyler

Tatlı Ücretsiz Şeyler, bununla ilgili birçok bilgi içeren basit bir sitedir. Kontrol ettiğimde teklifler arasında ücretsiz kedi maması örnekleri ve ücretsiz şampuan örnekleri vardı.

Bu site, diğerlerinin yanı sıra, aynı zamanda doğum günü freebies, güzel paylaşıyor. Birçok farklı restoran ve perakendeci, gerçek doğum günlerinde veya doğum günlerinin haftası veya ayı boyunca insanlara ücretsiz yemekler veya diğer ücretsiz ürünler verecektir.

Yaşadığım metropol bölgesinde, doğum günlerinde insanlara ücretsiz bir akşam yemeği veren müthiş bir et lokantası var. İyi bir arkadaşım, her ay aynı yüksek kaliteli akşam yemeğinden yararlanır ve aynı ay içinde doğum günlerine de sahip olan bir grup arkadaşıyla birlikte.

Yani, bu sitelerde posta yoluyla ücretsiz örnekleri ararken, doğum günlerinde ne tür bedava hediyeler alabileceğinizi görebilmeniz için, bazılarının doğum günü freebies bölümlerine göz attığınızdan emin olun.

11. Sadece Ücretsiz Şeyler

Just Free Stuff web sitesine gittiğinizde, doğrudan ücretsiz büyük örneklerine götürüleceksiniz. Bu sitede başka sitelere rastlamadığım birçok ücretsiz örnek öğe gördüm.

Kategorilerin listesi, ücretsiz örnekler için özel bir liste de dahil olmak üzere, çok büyük. Çoğu ücretsiz örnek bilgi yayını sizi doğrudan satıcı sayfasına götürür; İlk başta diğer sitelerden dolaşmaktan zevk almaz, bu da güzel.

Bu ücretsiz örnek site ile ilgili bir başka güzel şey de, her ay bir piyango programı ile 250 $ 'lık bir Amazon hediye kartı vermeleridir. Ücretsiz para kazanma şansına sahip olmak her zaman güzeldir.

Yarışmaya girebilmek için, Facebook'ta Just Free Stuff sayfasını beğenme veya e-posta bildirimlerine kaydolma gibi küçük şeyler yapmanız isteneceğini unutmayın. Bununla birlikte, ücretsiz örnek tekliflerini sürdürmek için bu şeyleri yapmak isteyebilirsiniz.

12. Freebies.com

Freebies.com, posta yoluyla sunulan çeşitli ücretsiz örneklere sahiptir. Site, postayla hangi kullanıcıların kullanılabileceğini belirtmiyor. Bu nedenle, her birinin ince baskısını kontrol etmeniz gerekiyor.

Bu siteyle ilgili en önemli şeylerden biri, düzenli olarak (pek çok durumda olduğu gibi) düzenli olarak güncellenmesi ve farklı teklifler için tıkladığımda hiçbir hata sayfası almadığım anlamına geliyor. Farklı ücretsiz örnek teklifleri ile değerlendiriyorum.

Bu siteyle ilgili bir diğer harika şey ise, sadece üye olmak için kayıt olmak için daha fazla ücretsiz şey elde etmenize yardımcı olabilecek yalnızca üyelere ve çizimlere sahip olmaları.

13. Freebies4Mom

Freebies4Mom annelere yönelik olmasına rağmen, dünyanın geri kalanı için ücretsiz örnek teklifleri paylaşıyorlar. Son zamanlarda siteyi kontrol ettiğimde, Splenda Stevia Tatlandırıcı, Purina Cat Chow, Çay Örnekleri ve Ahududu Reçeli örneklerinden ücretsiz örnekler veriyorlardı.

Aslında, ebeveynler için yaptığım gibi anne-babalara uyabilecek ücretsiz örnekler için birçok teklif buldum. Bonus: Bu sitede sadece çekiliş ve hediye olanakları değil, güzellik ipuçları, yemek tarifleri, do-it-yourself projeleri ve sağlık ve aile konularına ilişkin makaleler paylaşan bir bloga sahipler.

Burada sevmek ve e-postalarını almak için kaydolmaya değecek bir şey var.

14. Ben Freebies Crave

Ben Crave Freebies site kullanımı kolay ve dergiler, güzellik ürünleri, evcil hayvan ürünleri ve daha fazlası gibi çeşitli kategorilerde ücretsiz örnek teklifleri vardır. Örneklerin tümü posta yoluyla gelmez, bu nedenle her biri özel olarak postayla gönderilen ücretsiz örneklere bakmak zorundasınız.

Bu sitedeki Bonus freebie bilgileri, farklı etkinliklere ücretsiz giriş biletleri, ücretsiz e-kitaplar, yarışmalar ve çekilişler, ücretsiz hediye kartları ve daha fazlasını içerir.

Ayrıca çeşitli kategorilerdeki kuponları ve diğer anlaşmaları paylaşırlar.

15. Hey Ücretsiz

Hey Ücretsizdir, başka bir harika site, ama burada belirtilenlerin bazıları gibi diğer ücretsiz tekliflerden ayrı olarak listelenmedikleri için posta ile ücretsiz örnekleri gönderenleri bulmak için teklifleri aramanız gerekecek. paylaşırlar.

Paylaşılan diğer ücretsiz teklifler arasında? Ücretsiz e-kitaplar, ücretsiz eyalet haritaları, doğum günü freebie fırsatları ve ücretsiz hediye kartı fırsatları.

Site çekici ve kullanımı kolaydır ve düzenli teklifler ekler.

16. Freebie Deposu

Freebie Depot'un ücretsiz örnek teklifleri, burada bahsettiğim diğer sitelerden biraz daha farklı görünüyordu.

Freebie Depot'ta bulduğum pek çok örnek şu şekilde çalıştı: Belirli bir işletme veya satıcıdan (örneğin, bir köpek maması şirketi) örnek bir kutu siparişi verdiniz. Size bir kargo ücreti ödemeniz koşuluyla ücretsiz örnek kutusunu gönderirler (örneğin, 12 dolar).

Ancak, ücretsiz numune kutunuza dahil olan, söz konusu şirketin ürünleri için 12 dolarlık bir kupon olup, örnek kutunuzun teknik olarak ücretsiz olması anlamına gelir.

Onlar da başka türde serbest örneklere sahipti, ancak orada çok sayıda örnek kutu buldum. Numune kutuları genellikle kullanabileceğiniz veya verebileceğiniz birkaç farklı numune ile geldiği için kontrol etmeye değer olabilir.

Bu anketler almadan posta ile alabileceğiniz ücretsiz örnekler hakkında bilgi sunan belirli siteler için var.

Onlar için kaydolmadan önce freebie siteleri hakkında bilmeniz gereken bazı şeyler var.

Fine Print'i okuyun

Her ücretsiz örnek web sitesi biraz farklı çalışır. Sitenin sayfa veya diğer yerlerindeki ince yazıları okursanız ayrıntıları öğrenebilirsiniz. Bazı ücretsiz örnek siteler, e-posta adresinizi başkalarına paylaşabilir veya satabilir.

Diğer siteler, başka şeylere teklif göndermek için e-posta adresinizi kullanabilir. Çok fazla bilgi vermeden önce ne aldığınızı ve ne kadarına mal olabileceğinizi bilin.

Tüm Ücretsiz Örnekler Ücretsiz Değildir

Birçok kez web siteleri ücretsiz örnekler sunacak, ancak bunları elde etmek için biraz daha ilerlediğinizde, belirli bir gerekliliği yerine getirmeniz gerektiğini öğreneceksiniz.

Bazı siteler, bir kuruluşun e-posta listesinin üyesi olmanızı isteyebilir. Diğerleri, bir kerelik satın alma, aylık satın alma veya başka bir satın alma gereksinimi olsun, minimum satın alma gerektirebilir.

Bazen bu şartlar kural ve yönetmeliklerde derinlemesine saklanır ve dikkat edilmesi zor olabilir, bu nedenle kayıt olmadan önce tüm açıklamaları okumak önemlidir. Kredi veya banka kartı bilgileri vermeniz istenirse, bu işlem devam ederse üyelik veya başka bir ücret ödemenizin bir işareti olabilir.

Ayrıca, bu tür siteler bazen çalışma modlarını değiştirir ve ücretsiz şeyler hakkında bilgi paylaşımından başka bir tür ücretsiz olmayan teklife geçiş yapar.

Freebie web sitelerini ziyaret ederken bu tür yem ve geçiş taktikleri sakının. Bununla birlikte, tüm uyarılar arasında, ücretsiz örnekler hakkında bilgi sunan gerçekten yasal web sitelerinin bulunduğunu bilmek önemlidir.

Nasıl posta yoluyla ücretsiz örnekleri kaçırmayın emin olun nasıl

Burada, nerede bakılacağını bilen tüketiciler için sıkça mevcut olan ücretsiz örnekleri kaçırmadığınızdan emin olmak için neler yapabileceğiniz hakkında bazı düşünceleriniz var.

Bugünlerde farklı web sitelerinde dolaşan o kadar çok şey var ki, tüm bunları takip etmek zor olabilir.

Tüm ücretsiz örnek eşantiyonlarını takip etmek için aşağıdaki şeyleri yaparsanız, bu sizin için bir yardımcı olabilir.

Email Bildirimleri için Kayıt Olun

Çoğu ücretsiz örnek site, bir siteyi ziyaret ettiğinizde açılan bir harekete geçirici mesaj kutusuna sahiptir. Harekete geçirici mesaj kutusu, yeni ücretsiz örnek teklifi olduğunda doğrudan bildirim almak için e-posta adresinizi girmenizi ister.

En sevdiğiniz ücretsiz örnek sitelerden e-posta bildirimlerine kaydolmak avantajınız olabilir, böylece kullanılabilir olduklarında ücretsiz örneklere hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.

Birçok ücretsiz örnek teklifinin sınırlı miktarları mevcut olduğundan, bu, hediyeler almanıza yardımcı olacaktır.

Sizin İçin En İyi Çalışılan Sitelerin Takip Edilmesi

Posta yoluyla ücretsiz örnekler sunan tüm sitelere kaydolmak biraz bunaltıcı olabilir. Bunu yapmak için hoş geldiniz, çok fazla gelen posta kutusu gibi görünüyorsa, her site için biraz araştırma yapabilir ve en çok beğendiğiniz sitelerden e-posta bildirimleri almak için kayıt olabilirsiniz.

Nereye bakacağınızı biliyorsanız, posta yoluyla ücretsiz örnekler her yerde kullanılabilir. Bütçenizi, sağlık, güzellik, gıda, evcil hayvan, ev eşyaları ve bu alanlarda satın almanız gereken şeylerin sayısını azaltmanıza yardımcı olabilecek diğer ürünleri alarak ücretsiz olarak elde edin.

Hızlı Hareket Ettir Çünkü Serbest Örneklerin Sıkça Sunulan Değişim Türleri

Freebies sitelerden e-posta bildirimlerine kaydolmanızı önerdiğim bir nedenden ötürü, tekliflerin sık sık değişmesi, bazen de sarf malzemelerinin tükenmesi veya satıcıların yalnızca belirli sayıda malzemeyi vermek istemeleridir.

Favori freebie sitelerinizi günlük olarak kontrol etmek, posta ürün teklifleri ile freebie'yi kaçırmamanıza yardımcı olmak için hayati önem taşımaktadır.

Ancak, tekliflerin düzenli olarak değiştiğini ve sizin hoşunuza giden bir şey gördüğünüzde, ücretsiz örneğinizi hemen almak için talimatları izleyin ve kaybetme riskiyle karşılaşmadığınız sürece beklemeyin.

Posta yoluyla ücretsiz numune almak, birçok tüketicinin her gün yararlanabileceği gerçek bir bonus. Ve bazı siteler ücretsiz numunelerinizi almak için anketleri veya diğer görevleri tamamlamanızı isteyecek olsa da, sadece ne düşündükleri hakkında kelime yaymak amacıyla ücretsiz örnekleri postalayan şirketler hakkında bilgi paylaşacak birçok site var. harika ürünler.

Posta kutunuzda ücretsiz numune almaktan hoşlanıyorsanız ve kendiniz, aileniz ve evcil hayvanlarınız için hiçbir ücret ödemeden yeni ürünler denemek isterseniz, yukarıda belirtilen siteleri düzenli olarak kontrol etmek, bu ücretsiz örnekleri almanız için harika bir yol olabilir.

Ve kim bilir; Bu süreçte, kendinizi asla satın almak zorunda kalmayacağınız, asla denemeyeceğiniz ürünlere aşık olabilirsiniz.

Posta ile ücretsiz numune almak için bu sitelerden hangilerini kullandınız?

Videoyu izle: PTT Ne Nedir 01 Taahütlü Özel Hizmet

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Şubat Blog Gelir Raporu
Maliye

Şubat Blog Gelir Raporu

Çevrimiçi gelir raporlarımı paylaşmaya karar verdim, böylece blog aracılığıyla nasıl para kazandığım hakkında ayrıntılı bilgi verebileceğim. Odağım gerçekten de yakın zamana kadar blog’dan doğrudan para kazanmıyor. Her ne kadar işimi bırakabildim ve üç yıl kadar önce finansal koç ve SEO uzmanı olarak kendim için çalışmaya başladım, diğer blog yazarlarının çevrimiçi gelir raporlarını okuyorum ve parayı bıraktığımı fark ettim. Tablo bu alanda şeyleri ince ayar yapmak için daha fazla çalışmıyor.
Devamını Oku
Prosper Şikayetleri
Maliye

Prosper Şikayetleri

Neredeyse her işin varlığına karşı şikayetler var. Bu özellikle kötü işletmeler için geçerlidir, ama iyi olanlar da onları alır. Yeterli sayıda işlem yaparsanız, er ya da geç şirket ile müşteri arasında bir çelişki olacaktır. Yeterli işlemler yapın ve birkaç tane olacak. Eşler arası (P2P) kredilendirme siteleri son birkaç yılda hızla artmaktadır ve bazıları oldukça başarılıdır.
Devamını Oku
Amazon'da Para Kazanmak için 15 Yol
Maliye

Amazon'da Para Kazanmak için 15 Yol

Amazon'un kullanılmış kitaplar satan küçük bir site olarak başladığına inanmak zor. Şimdi 602 milyar doları aşan dünyanın en büyük perakendeci, üstel olarak büyümeye devam ediyor ve bazı finansal uzmanlar şirketin yakında 1 trilyon dolar değerinde olacağını tahmin ediyor. Amazon sadece online alışveriş için bir yer değil, aynı zamanda Amazon Stüdyoları aracılığıyla TV şovları ve filmler üretiyor ve 13 milyar dolara, 2017 yılında Whole Foods'ı satın alarak market işinde hak iddia ediyor.
Devamını Oku
Bilgisayar Dosyalarınızı Güvenli ve Sesli Nasıl Tutulur
Maliye

Bilgisayar Dosyalarınızı Güvenli ve Sesli Nasıl Tutulur

Bu, Paul tarafından Fiscal Geek'ten gelen bir konuk gönderi. Daha önce milyonlarca kez duyduğun bir hikaye. Ekonomi 101'de oturuyorsunuz ve futbol sahasına paraşütle binen binlerce işgalci güç görmek için kampüse bakıyorsunuz. Dizüstü bilgisayarını al ve dağlara gidip grup toplaman için arkadaşlarının kamyonetine atla.
Devamını Oku