Maliye

2018'de Ödenen 27 En İyi Anket Uygulaması

Telefonunuzdan para kazanmanın en kolay yollarından biri hangisidir? Çevrimiçi anketler.

Düzinelerce site size nakit veya hediye kartıyla ödeme yapan ücretli anketler sunmaktadır. Diğer birçok çevrimiçi mağaza, alışveriş girişlerinizle ilgili olarak piyango girişine ilişkin görüşünüze ilişkin fikirlerinizi sormaktadır.

En iyi anket uygulamalarını kullanmak, zamanınızdan en fazla para kazanmanızı sağlar ve 15 dakika veya daha kısa sürede para kazanmak istiyorsanız bir göz atmaya değer.

Mobile için En İyi Anket Uygulamaları

Bilgisayarınızdan eriştiğiniz birkaç anket sitesine zaten ait olabilirsiniz, ancak aynı zamanda bir mobil uygulamayla anketleri de alabilir misiniz? Değilse, telefonunuzda veya tabletinizde hareket halindeyken anket almak için aşağıda listelenen anket ağlarından birine katılmanız gerekir.

Aksi belirtilmedikçe, her uygulama Android ve iOS cihazlar için kullanılabilir.

1. Ipsos I-Say

Ipsos I-Say, en saygın anket uygulamalarından biridir; Belki geçmişte bir Ipsos anketi almanız istenmiştir.

Amazon hediye kartlarını nakit olarak tercih ederseniz, Ipson I-Say'ın Amazon hediye kartları için 5 dolarlık bir alt ödeme eşiği vardır. Walmart ve Starbucks gibi favori mağazalarınıza PayPal ödeme veya hediye kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

Ayrıca, bir takvim yılında tamamladığınız anket sayısına bağlı olarak yıllık bir sadakat bonusu alacaksınız. Her ankette Ipsos, anket sonuçlarını doğru bir şekilde tahmin ederek ek ödüller kazanmak için Poll Predictor oyununu oynamanıza izin verir.

Her dört ayda bir, Ipsos ayrıca, i-Say puanları kazanmak için on kişiyi de rasgele seçiyor!

2. Swagbucks

Swagbucks, video izleme, web'de gezinme ve ürün numunelerini test etme gibi anketlerden ve diğer küçük görevlerden para kazanmanın en kolay yollarından biridir.

Swagbucks anketlerinin çoğu 15 dakika veya daha az sürer ve her gün birden fazla ankete katılabilirsiniz. Düzenli olarak, ay boyunca bonus puanları da sadakat bonusu olarak kazanabilirsiniz.

Swagbucks'ı düşünmenin bir başka nedeni düşük ödeme eşikleridir. Amazon da dahil olmak üzere favori restoranlarınıza ve perakendecilere 3 $ gibi küçük hediye kartları için ödül puanlarınızı (SB'ler) paraya çevirmeye başlayabilirsiniz..

PayPal parasını tercih ederseniz, minimum ödeme eşiği 25 ABD dolarıdır. Hediye kartları nakit kadar değerli olabileceğinden, yine de alışveriş yapacağınız mağazaya hediye kartı alabilirsiniz.

Mümkün olan en yüksek puanları kazanmak için, Swagbucks incelememize göz atın.

3. Shopkick

Route 66'daki vuruşlarınızı elde ederken, Shopkick her alışveriş gezisini eğlenceli hale getirecektir. Bir ürün satın aldığınızda mağazalarda yürürken, ürün barkodlarını tararken ve bonus puan kazanarak puan kazanırsınız.

Shopkick, seyahatiniz, ürün yerleşiminiz ve marka görüşlerinizle ilgili bazı kısa sorular sorabilir.

Bununla birlikte, alışveriş alışkanlıklarınız araştırmacılara hangi markaları satın almayı tercih ettiğiyle ilgili olarak Shopkick ile ayaklarınız ve cüzdanınız ile oy kullanacaksınız.

Shopkick ile video izleyerek, ürünleri incelemek için seçkin çevrimiçi mağazaları ziyaret ederek ve fikirlerinizi paylaşarak para kazanabilirsiniz.

Her etkinlikle, hediye kartları için seçtiğiniz perakendeci veya restorana itilebilecek tekme kazanırsınız.

4. Pinecone Araştırma

Sıkı bir programa sahip olduğunuz için her gün anket davetleriyle bombalanmak istemiyorsanız, Pinecone Research mükemmel bir fırsattır.

Çok sayıda davetiye almayacaksınız, ancak her anketin anket başına 3 dolarlık daha yüksek bir ödemesi var. Pinecone Research, yayınlanmamış ürünler için ücretli görüş anketleri ve ürün testleri sunmaktadır.

Diğer anket uygulamalarının bazıları gibi, iki haftada 500 dolarlık nakit çekilişlerine ve 4.500 dolarlık üç aylık çekilişe de gireceksiniz.

5. Ulusal Tüketici Paneli

Ulusal Tüketici Paneli, ücretli anket uygulaması konseptine biraz farklı bir yaklaşım getiriyor. Tüketici marka görüşlerine ilişkin düzenli anket davetleri olsa da, hafta için satın aldığınız ürünlerin barkodlarını taramak için daha fazla zaman harcarsınız.

Ibotta ile bakkal satın aldığınızda barkodları tarama alışkanlığınız var, bu yüzden barkodları taramak alışveriş yapmak için ödenen en iyi ikinci adım.

Ürün barkodlarını Ulusal Tüketici Görüşü ile taramanın bir başka heyecan verici nedeni de, aktif bir üye olduğunuz için tarama başına daha fazla ödeme yapmalarıdır. Anketlerden ve ürün taramasından kazandığınız puanlar, nakit veya ticari amaçla kullanılabilir.

Ayrıca düzenli nakit hediyelerine de gireceksiniz!

6. InboxDollars

InboxDollars, kazanç fırsatlarınızı çeşitlendirmek için katılabileceğiniz lider bir Swagbucks alternatifidir.

Ücretli anketler, InboxDollars ile para kazanmanın bir yoludur, ancak e-postaları okumak, ürünleri test etmek, kuponları kullanmak, çevrimiçi alışveriş yapmak ve videoları çevrimiçi izlemek için de ödeme alırsınız. Ayrıca, sadece kaydolmak için 5 $ bonus para kazanacaksınız.

InboxDollars için en popüler ödeme yöntemi nakit paradır ancak puanlarınızı da perakende hediye kartları için de kullanabilirsiniz.

Ayrıca, A.ş. TrustPilot derecesi 10 üzerinden 8.1.

7. iPoll

Anketler ve gizemli alışveriş, iPoll ile iki potansiyel gelir akışıdır. Alışveriş yaparken, iPoll uygulamasını açın ve şu anda ziyaret ettiğiniz mağaza veya restoranda herhangi bir gizemli alışveriş yapıp yapmadıklarını görün. Değilse, büyük olasılıkla kabul edilmeyi bekleyen bir anket davetiyesi var.

iPoll'un ödeme seçenekleri:

 • PayPal nakit
 • Amazon hediye kartları
 • itunes hediye kartları

minimum rehinden kurtarmak: $25

Ayrıca, tamamlanan her iPoll etkinliği için 10.000 $ 'lık çeyrek nakit çekilişe de girilir.

8. MySurvey

Sesinizi, yayınlanan aylık Kongre Panosu Tüketici Güven Anketine dahil etmek ister misiniz?Wall Street Dergisi veNew York Times?

MySurvey size nakit, hediye kartları ve ticari ödüller için kullanılabilecek puanlarla size ödül veren düzenli anket fırsatları sunar. 2014'ten beri MySurvey üyelerini ödüllendirdi 32 milyondan fazla ödeme PayPal nakit ve Amazon hediye kodları dahil.

Amerika Birleşik Devletleri dışında yaşıyorsanızÜyelik birçok uluslararası ülkeye açık olduğu için MySurvey, indireceğiniz ilk anket uygulamalarından biri olmalıdır.

9. KazançStation

Günlük anket almayı planlayan Android kullanıcıları, her hafta ek olarak 3.50 ABD doları artı bonus ödül çarkında bir dönüş kazanmanızı sağlayan EarningStreak ile günde en az 0,25 ABD doları kazanarak sadakat bonusu nedeniyle EarningStation'ı da dikkate almalıdır.

Çevrimiçi anketlerin yanı sıra, çevrimiçi alışveriş yapabilir, videoları izleyebilir ve ek puan kazanmak için kuponları kullanabilirsiniz.

İki en popüler ödül seçeneği, bakiyeniz 25 ABD dolarına ulaştığında PayPal nakit ve Amazon hediye kartlarıdır. Ancak, ödül puanlarınız 10 $ 'a ulaştığında puanlarınızı diğer perakendeciler ve restoranlara da hediye edebilirsiniz.

10. MobileXpression

MobileXpression, mobil tarama etkinliğinizi paylaşma dışında hiçbir şey yapmamanızı sağlayan bir uygulamadır. Birçok çevrimiçi anket sitesi, fikirlerinizi paylaşmak için baloncukları doldurmanızı gerektirir.

Sıradan bir ara vermeniz gerektiğinde, MobileXpression mobil veri kullanımınızı izleyerek fikrinizi toplar. Tek yapmanız gereken uygulamayı indirmek, telefonunuzdaki interneti kullanmak ve (en önemlisi) ödeme almak!

MobileXpression'a katılmak ücretsizdir ve nakit, hediye kartları ve ürünlerle ödeme yapabilirsiniz. Haftalık bir ticaret ödülü de var.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz:

 • Android uygulaması
 • iOS uygulaması

11. Toluna

En büyük çevrimiçi anket sitelerinden biri Toluna'dır. Aşağıdaki aktivitelerin tadını çıkarabilirsiniz:

 • Çevrimiçi anketler
 • Ürün testi
 • Diğer Toluna üyeleriyle sosyalleşin

Puanlarınız PayPal nakit, Amazon hediye kartları, çekiliş kayıtları ve diğer birçok hediye kartı fırsatı için kullanılabilir.

Toluna, en büyük çevrimiçi anket platformlarından biri olduğu için, en büyük şirketlerden bazılarıyla ortaklık kuruyorlar, bu nedenle fikriniz, daha küçük anket siteleriyle olduğundan daha fazla ağırlık taşıyabilir.

Mevcut cep telefonu planınız, televizyon izleme alışkanlıklarınız ve kullandığınız diğer herhangi bir ürünle ilgili görüşlerinizi paylaşmak için davet edilmeniz mümkündür.

12. MyPoints

BzzAgent kazançlarınızı MyPoints ile birleştirebilirsiniz. Bu Swagbucks alternatifi anketleri almak, web'de arama yapmak, video izlemek, çevrimiçi alışveriş yapmak, basılabilir kuponları kullanmak ve oyun oynamak için size ödeme yapar.

MyPoints, 1996'dan bu yana online para kazanmalarına yardımcı oluyor ve şimdi siz de katılmanız ve ekstra bir kazı kazanmanız için mükemmel bir zaman!

Geri ödeme seçenekleri Swagbucks'a çok benziyor, ancak bazı hediye kartlarının diğerlerinden daha ucuza satın alınabileceğini düşünebilirsiniz. Potansiyel geri ödeme seçenekleriniz şunları içerir:

 • Paypal nakit
 • Vize hediye kartları
 • 70 perakende ve restoran hediye kartı
 • Birleşik MileagePlus sık uçan mil

13. CashCrate

CashCrate, ayda 50 dolar kazanmak için iki günlük anket almanızı sağlar. Çevrimiçi oyunlar, çevrimiçi alışveriş ve arkadaşlara gönderme de dahil olmak üzere diğer çevrimiçi etkinliklere katılarak daha da fazla kazanabilirsiniz.

Puanlarınız postayla çekle nakit olarak kullanılabilir. Paranızı postaya aldıktan sonra, bir indirim bonusu kazanmak için fotoğraf çekmeyi unutmayın.

İki milyondan fazla üye CashCrate'e ve sadece Katılmak için 13 yaşında olmak zorunda.

14. Harris Anketi

Harris Poll, ücretli anket hareketinin temelini oluşturuyor ve bulguları ulusal haberlerde sıklıkla belirtiliyor.

Aslında, bir genç olarak bir iş aradığımda, Harris Poll panelist oldum çünkü 13 yaşındayken siz de katılabilirsiniz. Günümüzün gençleri ve çocukların kalbine biraz ekstra para kazandırmak için hala fırsatlar sunuyorlar.

Harris puanlarınızı favori mağaza ve restoranlarınıza hediye kartları için kullanabilirsiniz. Ve, her tamamlanmış anket için düzenli nakit çekilişlerine otomatik giriş kazanırsınız.

Harris Poll'in şu anda yalnızca bir Android uygulaması var.

15. YouGov

YouGov, tüketici marka fikirlerinden, günlük alışkanlıklarınızdan ve kişisel politik görüşlerinizden anketlere sahiptir. Birçok mağazaya ve restorana hediye kartı için kullanılabilecek puan kazanırsınız.

Puanlar için anket almıyorsanız, mevcut etkinlikler ve pop kültürü gibi diğer anket dışı konular hakkındaki düşüncelerinizi ifade etmek için topluluk anketlerine katılabilirsiniz.

16. Panel İstasyonu

Panel Station, çevrimiçi anketler ve mobil uygulamaların yanı sıra, hareket halindeyken de anketler alabilirsiniz. Hem Android hem de iOS için kullanılabilir.

Panel Station, 2,7 milyondan fazla tüketicinin kayıtlı olduğu uluslararası bir şirkettir. Ayrıca her yıl 2 milyon doların üzerinde üyelere teslim oluyorlar.

Panel İstasyonundaki anketler, her bir anketin uzunluğuna ve karmaşıklığına bağlı olarak 100 ila 5.000 puan arasında size kazanç sağlar. 3.000 puana ulaştığınızda bunları kullanabilirsiniz.

Puanlar çeşitli web sitelerine ve mağazalara hediye kartları için kullanılabilir.

16. Zap Anketleri

Zap Surveys bir kazan-kazan anket uygulamasıdır çünkü para kazanırsınız ve Zap Surveys küresel çocuk açlıktan kurtulmak için hayır kurumu sağlar. Hayırseverlik vermek, Zap Anketleri ile gitmek için bir neden, ancak burada üç ek neden:

 • İlk anketinizde 6 dolar kazanmanız garantili
 • Gelecek anketlerde 100 $ kazanın
 • PayPal veya Amazon hediye kartı ile ödeme alın

Anket sonuçlarınızı sosyal medyada paylaşarak ve arkadaşlara da aktararak ek para kazanabilirsiniz.

17. Mindswarms

Mindswarms ile anket başına 50 $ kazanın; bir ürünü 10 dakikalık bir video test ederek ve düşüncelerinizi paylaşarak ve kayıt oturumu sırasında yedi soruya cevap vererek.Mindswarms, en karlı anket uygulamalarından biridir ve eğer kamera utangaç değilsen denemeye değer.

Ödeme, videonuzu telefonunuzdan, tabletinizden veya web kameranızdan kaydetmenin 24 saat içinde PayPal üzerinden gönderilir.

18. Google Görüş Ödülleri

Google Play Store'da alışveriş yapıyor musunuz? Öyleyse, Google Opinion Ödülleri, Google Play kredisi kazanmanın en etkili yollarından biridir.

Google'ın ve Google'ın sadık arkadaşlarının fikrini isteyen diğer kullanıcıların oluşturduğu hızlı anketlere cevap vereceksiniz. Anket konuları, Google uygulamaları, çevrimiçi pazarlama kampanyaları ve logo tasarımları hakkındaki düşüncelerinizi sorabilir.

Ödeme anında ve siz anket başına $ 1'e kadar kazanın. Tek dezavantajı, iOS cihazları için mevcut olmaması.

19. YaşamPuanları

Bir başka heyecan verici anket uygulaması LifePoints. Aşağıdaki aktiviteler için puan kazanabilirsiniz:

 • Anketler
 • Günlük zorluklar
 • Go konum tabanlı kazanç fırsatlarından yararlanın
 • Günlük trivia sınavı
 • Kişilik profiler
 • Üç ayda bir kazanan çekilişler

Go faaliyetlerine dayalı konuma dayalı Earn, anket almadığınız zamanlarda ödül puanları kazanmanın en iyi yoludur. Coğrafi konum hizmetlerinizi etkinleştirerek, LifePoints size aylık taban puan kazandırır.

Uygulamanızı alışveriş yaptığınızda, işe giderken ya da bir koşuya çıkarken kontrol ederek LifePoints, bulunduğunuz yerdeki belirli etkinlikleri gerçekleştirmeniz için size bazı ek kazanç fırsatları sunabilir; belki bir örnek olarak gizem dükkanına davet edersiniz.

Puanlarınız Amazon, Starbucks ve iTunes dahil olmak üzere PayPal nakit veya perakende hediye kartları için kullanılabilir.

20. Go On Anketler

Go'daki anketler, adından çıkacağınız gibi yalnızca mobil bir anket platformudur. Minimum ödeme bakiyesi 10 ABD Doları ve PayPal özel ödeme seçeneğidir.

Haftada bir veya iki anket davetiyesi bekleyebilir ve aşağıdakiler hakkında tüketici olmayan marka görüş anketleri almak istiyorsanız aşağıdaki anket konularını seçebilirsiniz:

 • Siyaset
 • Eğlence
 • Haber
 • Spor Dalları
 • Medya ve teknoloji

Geleneksel bir kelime tabanlı anketten daha fazlasını ödeyebilecek video ve sesli anketlere katılmaya da davet edilmiş olabilirsiniz.

Kulağa hoş gelmek?

21. Watch2Earn

Videoları izlemek ve geri bildirimlerinizi paylaşmak için ödeme almak ister misiniz? Watch2Earn, videoları izlemek, uygulamaları indirmek ve test etmek ve arkadaşlara atıf yapmak gibi diğer çevrimiçi görevleri tamamlamak için ödeme alırken sizin için mükemmel bir uygulama olabilir.

Puanlarınızı PayPal nakit ve dijital hediye kartlarını Amazon dahil olmak üzere birçok satıcıya kullanabilirsiniz.

Watch2Earn'a göre, günde 100 dolar kazanmak mümkün.

Watch2Earn sadece Android cihazlar için kullanılabilir.

22. QuickThoghts

Adından da anlaşılacağı gibi, QuickThoughts kısa ve basit tüketici görüş anketleri sunmaktadır. Ne kadar kazandığınız, uzunluğa, zorluğa ve anket konusuna bağlıdır. Ödül puanlarınız nakit ve hediye kartları için kullanılabilir.

QuickThoughts, anket davetlerini e-postayla gönderir veya kişiliğinizi tamamlayan bir anketi bulmak için "Anketi bul" düğmesini tıklayabilir.

23. Panel Uygulaması

MobileXpression'a benzer şekilde, Panel App telefon veri kullanımınızı izler ve sizi anketleri de tamamlamaya davet eder. Puanlar hediye kartları veya çekiliş kayıtları için kullanılabilir.

Bir arkadaşınıza başvurduğunuzda, yinelenen bir bonus kazanmak için günlük yerlerinin bir kısmını da kazanabilirsiniz!

24. Kullanıcı Testi

UserTesting, bir video yanıtı kaydederken web sitelerini test etmek için size ödeme yapar. 20 dakikalık video başına 10 dolar ödersiniz.

Bu seçenek, MindSwarms kadar kazançlı değildir, ancak daha fazla web sitesinin test etmesine ihtiyaç duyacağından daha fazla test fırsatınız olabilir.

Ve, standart çevrimiçi anketin ötesindeki yan kazanç kazançlarınızı çeşitlendirmenin başka bir yolu.

Web sitelerini, uygulamaları ve prototipleri test etmeye başlamak için yalnızca video ve ses kayıt özelliği olan bir akıllı telefona, tablete veya bilgisayara ihtiyacınız var. Video cevaplarınız onaylandıktan sonra, tüm ödemeler PayPal üzerinden gönderilir.

25. BzzAgent

BzzAgent, sizi alakalı ürün test fırsatları ile eşleştirmek için anketler kullanır. Ürünü aldıktan sonra, test etmek ve dürüst geribildirim sağlamak için ödeme alırsınız.

BzzAgent'ın henüz test etmeniz için herhangi bir ürünü olmasa bile, bazı puanlar kazanmak için anketler alabilirsiniz.

Kuzey Amerika'da yaşıyorsanız, nakit para, hediye kartları ve Swagbucks'ın kardeş sitesi MyPoints'te ödüllendirilebilecek ödüller kazanacaksınız.

26. Apperwall

Apperwall, uygulamaları test etmenize ve Android veya iPhone'unuzdan yorum yazmanıza yardımcı olur. Yeni uygulamalar her gün test edilebiliyor ve inceleme yapmak sadece birkaç dakika sürüyor. İncelemeniz yayınlandıktan sonra kazançlarınızı PayPal üzerinden çekebilirsiniz.

Bir uygulamayı test etmek yalnızca beş dakika sürer ve bir uygulamayı bir gün test etmenize izin verilir. Her bir anket 1 dolar öder, bu yüzden her ay diğer hustle'lerinizle yapmadığınız kolay bir $ 30.

27. EasyShift

Gizem dükkanına para almak ister misin? EasyShift, yakındaki bir mağaza veya restoranı ziyaret etmenizi, seçebileceğiniz 10 öğenin fotoğrafını çekmenizi ve alışveriş deneyiminizle ilgili kısa bir anketi yanıtlamanızı sağlar.

Bu konserlerin tamamlanması sadece birkaç dakika sürse de, her alışveriş yolculuğuna “vardiya” denir. EasyShift, ürün yerleşimini, ürün fiyatlarını ve istenen resimleri kontrol ettikten sonra 48 saat içinde PayPal üzerinden ödemenizi gönderir.

Hemen hemen her ABD şehrinde vardiya var, şimdi uygulamayı indirmek ve anında para kazanmaya başlamak için mükemmel bir gün.

özet

Video akışı için bir uygulamayı zaten kullanıyorsunuz veya telefonunuzdaki banka hesabı bakiyenizi kontrol ediyorsunuz, ancak anketlere ne dersiniz?

Henüz yapmadıysanız, şimdi güneş altında hemen hemen her konuda görüşünüzü paylaşmak için 27 farklı seçeneğiniz var.

Ayrıca, hızlı ödeme için uygun nakit veya hediye kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Favori anket konularınız neler? Telefonunuzda, tabletinizde veya bilgisayarınızda anket almayı mı tercih ediyorsunuz?

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Amerikan Tüketici Görüşü İncelemesi
Maliye

Amerikan Tüketici Görüşü İncelemesi

İnternette milyonlarca ve milyonlarca dolandırıcılık var. Hemen hemen hepsi kredi kartı bilgilerinizi veya kişisel bilgilerinizi almak için arıyoruz. En popüler dolandırıcılıklardan biri size para kazandırmayı vaat eden web siteleridir ve yapmanız gereken her şey parayı almak için bilgi girmektir. Bilgisayarınızın arkasından biraz daha fazla para kazanmak istiyorsanız, herhangi bir programa katılmanız, dolandırılma veya kişisel bilgilerinizin çalınması korkusuyla karşı karşıya gelebilirsiniz.
Devamını Oku
" width="370" height="280" alt="48,000 $ 'lık Gelir İle İki Yıldan Az Bir Zamanda 22.000 $' lık Borcunu Nasıl Ödenmemiz"/>
Maliye

48,000 $ 'lık Gelir İle İki Yıldan Az Bir Zamanda 22.000 $' lık Borcunu Nasıl Ödenmemiz

22.000 dolar borcunu nasıl aldınız? Kocam ve ben 2011 yılında evlendiğimizde 22.000 dolar borçlandık. Kredi kartı borcu olan Dontaj'ın öğrenci kredilerinden bir kısmı kaldı. Geçmişte borç aldım (araba kredileri, öğrenci kredileri, kredi kartı), ama bu noktada, hepsi ödenmişti. O kadar borcunun olması ne hissetti?
Devamını Oku
Mali Zehirli İnsanlarla Mücadele Etmenin 9 Akıllı Yolu
Maliye

Mali Zehirli İnsanlarla Mücadele Etmenin 9 Akıllı Yolu

Arkadaşlarınız, aileniz, iş arkadaşlarınız veya hatta maddi olarak zehirli insanlar olan müşterileriniz var mı? Biliyorsunuz, maddi felaketin içinde ya da kenarında yaşayan insanlar, ama neredeyse hiç normal değil gibi gözüküyor mu? Onlarla ilişkinizin zararsız olduğunu düşünebilirsiniz, ama değil.
Devamını Oku
Ev Deposu Çocuk Atölyesi: Ücretsiz Bir Şey Serin Yapın
Maliye

Ev Deposu Çocuk Atölyesi: Ücretsiz Bir Şey Serin Yapın

Çocuklarım daha gençken, onları her ay Ana Depo Çocuk Atölyelerine götürürdüm. Bu atölyeler ücretsizdir ve çocukların kendi elleriyle özgürce serin bir şeyler yapmalarına izin verir. Home Depot atölyeleri geçmişte birçok farklı projeyi içeriyor. Çocuklarımın ürettiği bazı projeler arasında bir alet kutusu, bir periskop ve bir kuş yuvası yer alıyor.
Devamını Oku