Çekirge Gözden Geçirme: Gerçek Bir Müşteriden Düşünceler

İşletmem ilk başladığımda, cep telefonu numaramı işletmem için birincil telefon numarası olarak kullandım. Sorun, insanların cep telefonumu aradığını ve nasıl cevap vereceğimi bilmiyordum.

Potansiyel bir müşteri olsaydı, onları profesyonel bir şekilde karşılamak isterdim. Kişisel bir çağrı olsaydı, daha rahat olmak isterdim. Meydan okuma, özellikle de birden fazla işletme sahibi olduğumdan beri, bunun hangi yolu olduğunu bilmemdi.

Bu çekirge geliyor.

Çekirge
4.5

özet

Bir iş hattına ihtiyacınız varsa, ister 800 numara ister yerel numara olsun, Grasshopper'ı orada en iyi çözümlerden biri olarak buldum.

Çekirge nedir?

Muhtemelen zaten anladığınız gibi, bir böcek hakkında konuşmuyorum. Çekirge, işletme sahipleri için sanal telefon sistemleri sunan bir şirkettir.

Çekirge inceleme videomuzu izleyin!

Çekirge'den Bir Telefon Numaram İşime Nasıl Yardım Etti

İlk önce, ulusal bir çekiciliğe sahip olmak istediğimden, Grasshopper'dan 800 numara almaya karar verdim. Bir süre sonra, hizmet veremediğim insanlardan telefon alıyordum ve yerel bir numarayla daha iyi olacağımı fark ettim. Bu yüzden geçiş yaptım ve şimdi kişisel hat ve iş alanım ayrı.

Bu neden önemli?

Kabul etmeyi ister beğenmesek de, ilk izlenimler bir şey için sayılır.

İnsanlar beni aradığında, şimdi bir iş mi yoksa kişisel bir çağrı mı olduğunu ayırt edebilirim. Bu çok büyük bir iş potansiyeli olduğunda profesyonel bir şekilde cevap verebilirim ve bu işi daha iyi bir şansa sahip olduğumu hissediyorum.

Ayrıca kişisel cep telefonu numaramın internet üzerinden sıyrılmaması anlamına geliyor. Bu harika çünkü gizliliğimden zevk alıyorum ve herkesin bana ulaşabilmesi için yayınlanmasını istemiyorum.

Özellikle bu robo çağırır. Bunlar özellikle can sıkıcı olabilir…

Ayrı bir satıra sahip olmanın yanı sıra, aynı zamanda yararlı olan diğer birçok özellik vardır.

Çekirge'nin sunduğu harika özellikler

Mobil uygulama - Bu Android ve iPhone'lar için mevcut olan çok sezgisel bir uygulama. Tüm aramalarınızı kaydeder, böylece geri dönüp iş hattınızı arayan kişilerin geçmişini görebilirsiniz. Ayrıca sesli mesajlarınızı saklayabileceğiniz ve alabileceğiniz yerdir. Aldığınız pakete bağlı olarak, bir Grasshopper yerel numarasından metin mesajları gönderebilir ve alabilirsiniz. Bu, metin istemcileri, çalışanlar ve ekip üyelerini gruplandırmak için bir SMS işlevi içerir.

Çağrı yönlendirme - Şehir dışına çıkarsanız ve sanal asistanınızın veya başka birinin iş hattına cevap vermesini istiyorsanız, bu harika bir özelliktir.

Uzantıları - Sizin için çalışan birden fazla insan var mı? Eğer öyleyse, onlara birden fazla telefon numarası almak zorunda kalmamak için bir uzantı verebilirsiniz. Harika olan şey, sınırsız sayıda uzantıya sahip olmanız ve böylece büyüdükçe daha fazla ekleme yapabilmeniz.

taşınabilirlik - Benim sahip olduğum başka bir iş için bir sabit hattım var, ama bununla ilgili zorluk, gideceğim her yerde cebimde taşıyamam. Çekirgeden yerel bir numara ile akıllı telefonumda 7/24 iş telefonuma erişebilirim. Gecenin tüm saatlerinde arama yapmak istemediğimden değil, acil bir durum olduğunda saatlerce sonra sesli mesajları kontrol etmek istiyorum.

Müzik Tutun - Eğer bir INC 500 şirketi ile karşılaşmak ve daha profesyonel olmak istiyorsanız, bu hoş bir dokunuş. Çekirge, sizi yarışmadan ayırabilmeniz için, tutunma müziği için çok sayıda seçenek sunar.

Vanity Numaraları - Hiç hatırlamak kolay ve insanlara ne yaptığınızı söyleyen bir numara istediniz mi? Örneğin, 1-800-SEO-GURU. Buna vanity numarası denir ve eğer isterseniz Grasshopper'ın sunduğu bir özelliktir.

Sesli mesajlar kopyalandı - Hareket halindeyseniz ve bir aramayı cevaplamak için zamanınız yoksa, sesli mesaja gidebilir ve Çekirge size sesli bir şekilde sesli bir şekilde e-posta gönderir. Bu şekilde sesli mesajlarınızı okuyabilir ve o kişiyi aramak için zamanınız olup olmadığını belirleyebilirsiniz.

Birisi size faks numaranız sorulduğunda uzun bir duraklama geçirdiniz mi?

PDF ve Faks Yetenekleri - Günümüzün dijital ortamında, genellikle bir faks kadar basit bir şey almak için alırız. Evet, belgelerin gönderilmesi için hala bir faks makinesi kullanan çok sayıda emlakçı, sigorta satış elemanı ve küçük tuğla ve harç işi var.

En benzersiz özelliklerden biri de, belgelerinizin hesabınıza faks gönderilmesi, arayanların haftada 7 gün, günde 24 saat, anında faks yoluyla talep edebileceği bir belge kütüphanesi oluşturma becerisidir. Bu, sipariş formlarını, ürün sayfalarını, katılım formlarını, hizmet sözleşmelerini ve saniyeler içinde dağıtmaya hazır daha fazlasını içerebilir.

Çekirge Planları ve Fiyatlandırma

Çekirge hakkında bir başka harika şey, seçim yapabilmeniz için birden fazla plana sahip olmaları. İster yeni başlıyor olun, ister birden fazla iş kuruyor olun, Grasshopper'ın ihtiyaçlarınıza uygun bir planı vardır. Kesin bir bütçeye sahip olsanız bile, ayda 12 dolar gibi düşük bir plana sahipler.

Oh evet, ve hangi planı seçerseniz seçin ÜCRETSİZ aktivasyon var.

özet

Bir iş hattına ihtiyacınız varsa, ister 800 numara ister yerel numara olsun, Grasshopper'ı orada en iyi çözümlerden biri olarak buldum. Onlar harika müşteri hizmetleri ve fiyatları çok uygun. Böylesine büyük bir Çekirge hayranı olduğum için, bana emrinizde 75 dolar verecek özel bir bağlantı verdiler.
Çekirge'ye kaydolmak ve aynı anda 75 $ indirim almak için buraya tıklayın.

Son bir not

Onlarla ilk kez kaydolduğumda, sevmediğim numarayı arayan insanlar müzik çalıyordu. Bu yüzden Grasshopper'ı aradım, onları normal bir zil sesiyle değiştirmelerini istedim ve 5 dakikadan daha kısa sürede sabitlendiler.Yani bu, onlarla yaptığım tek ve tek sorun oldu, ki bu da şeylerin şemasında oldukça küçük olduğunu düşünürdüm.

800 numara veya iş telefonu numarası almayı düşündünüz mü? Eğer öyleyse, aşağıdaki yorumlarda deneyimlerinizi bildirin.

Videoyu izle: Bu Duayı Okursanız Karşınızdaki Ne Kadar İstemci de Mutlaka Ondan Rızkınızı Atıştırmalık

Popüler Mesajlar

Kategori Iş, Sonraki Makale

David Orr - Kendi Firmasının Kurucusu Olmadan Önce Kurdu

David Orr - Kendi Firmasının Kurucusu Olmadan Önce Kurdu

Yeni bir Girişimcilik konusuna başlamak isteyenler, David Orr'ın daha iyi bir aday olmadığını düşündüm. Büyük ihtimalle David Orr'ı hiç duymadın. David Forbes Top 500 listesinde değil (en azından henüz). Çok milyoner değil (kesinlikle doğru yolda). David, sıradan genç çocuktan hoşlanıyor olabilir. ama ondan çok daha fazlası.
Devamını Oku
Banka Kredisi Almaz mı? SBA Yardım etmek için burada!

Banka Kredisi Almaz mı? SBA Yardım etmek için burada!

Bu, ChamberofCommerce.com'dan Megan Totka tarafından bir konuk gönderidir. Bu günlerde küçük bir işletme kredisi almak oldukça zordur. New York Federal Rezerv Kurulu'na göre, küçük işletme kredileri hala 2008'in dörtte üçünü oluşturuyor. Bu, kredi alma fikrinden vazgeçmeniz gerektiği anlamına mı geliyor?
Devamını Oku
Tavsiye Ücreti Ödeyecek 107 Web Teklifi

Tavsiye Ücreti Ödeyecek 107 Web Teklifi

Bir çoğumuz bilmeden fazladan para kazanmak için pek çok fırsata sahip olabiliriz. Bazı araştırmalar yaptım ve bir kaç web teklifi bulduğum ortaya çıktı - aslında, bunlardan en az 107 tanesi - size bir havale ücreti ödeyecek! Ve tüm bunlara bakmak zorunda değildim. Bu, boş para kazanmanın en kolay yollarından biridir.
Devamını Oku