Maliye

2018 yılında 23 En İyi Kişisel Kredi Şirketleri

Para ödünç almanız gerekiyorsa, bulduğunuz ilk borç verenle gitmeyin. Kredi, kredinizi önemli ölçüde daha pahalı hale getirebilecek yüksek faiz oranları ve katı geri ödeme koşulları ile gelebilir. Tuzuna değecek herhangi bir kişisel kredi şirketi size ücretlerle baş etmeyecek ve rekabetçi bir faiz oranı sunacak.

Daha düşük bir faiz oranını güvence altına almak için kişisel krediler size para kazandırabilir. Ayrıca, kredi puanınızı yaptığınız her ödemeyle de artırabilirler. Bonus: Bireysel krediler sabit bir borçlanma tutarı olduğundan, kredi kartlarıyla yaptığınız gibi bakiyeye ekleyemezsiniz. Bu borçtan kurtulmayı ve dışarıda kalmayı kolaylaştırır.

Çok fazla insan% 15,% 20 veya bazen daha fazla borç faiz oranı ödemek zorunda olduğunu düşünüyor. Sadece kredi kartınız, tıbbi bakım sağlayıcınız veya perakendeci ücretleriniz bu ücrete takıldığınız anlamına gelmez. Öğreneceğin gibi, Borcunuzu kişisel bir kredi ile yeniden finanse edebilir ve daha düşük faiz oranı alabilirsiniz. Kişisel kredinizle faiz oranınızı tek hanelere indirmeniz bile mümkün olabilir..

Bir kişisel kredi nedir?

Daha önce hiç kişisel bir kredi duymamışsanız veya hafızanızı yenilemeniz gerekiyorsa, kişisel bir kredigüvensiz teminat gerekmeyen kredi. Kredi kartı veya öğrenci kredilerinize benzer şekilde çalışır.

Kişisel bir krediye sahip olmanın bir yararı, çoğu durumda, parayı istediğiniz gibi harcayabiliyor olmanızdır.

Aşağıdaki nedenlerden dolayı kişisel bir kredi kullanabilirsiniz:

 • Daha düşük faiz oranı için mevcut yüksek faizli borçların yeniden tasfiyesi
 • Refinans öğrenci kredileri
 • Evini yenile
 • Küçük bir işletme başlat
 • Tıbbi faturaları öde
 • Diğer kişisel harcamaları öde

Bir kişisel krediye başvurmak için # 1 sebep Mevcut yüksek faizli borcunuzu yeniden finanse etmektir. % 25 gibi yüksek bir faiz oranına sahip olan kredi kartı borcuna kıyasla, kişisel bir kredi bir pazarlık olabilir - faiz oranınız% 5,99 gibi düşük olabilir.

Faiz Üzerinden Tasarruf Edin

Bu tek karar sizi kurtarabilir binlerce aksi takdirde faizle ödeyeceğiniz dolar. Eğer bakiyeyi kredi kartlarınızda tuttuysanız veya borçlarınızı pekiştirmediyseniz, bankalara ve borç verenlere çok daha fazla para ödeyebilirsiniz.

Kişisel krediler, aynı zamanda, öğrenci kredilerini yeniden finanse ediyorsanız, size para kazandırabilir. Öğrenci kredisi faiz oranları çoğu zaman tüketici borcunun çoğundan daha ucuzdur, ancak her zaman değil. Daha düşük oranlı bir kredi ürününe konsolide olursanız, öğrenci kredi oranlarınıza bağlı olarak, onbinlerce dolar tasarruf edebilirsiniz.

Kişisel kredi temel bilgilerini hala merak ediyorsanız, bu makalenin en altına gidin. Farklı türde krediler, faiz oranlarının nasıl hesaplandığı ve kişisel bir krediye nasıl başvurabileceğiniz hakkında bilmeniz gereken her şeye sahibiz.

Aksi takdirde, en iyi kişisel kredi şirketleri için önerilerimizi okuyun.

En İyi Kişisel Kredi Şirketleri

Sadece sizin için en iyi kişisel kredi şirketlerinden bazılarını araştırdık. Aşağıda belirtilen şirketler büyük kredi seçenekleri sunuyor ve gizli ücretlere sahip değiller.

Bu şirketlerin bazılarında, menşe ve başvuru ücretlerini ödemek zorunda kalabileceğinizi unutmayın. Ancak, yüksek faizli krediler kredi kartı faiz oranlarına kıyasla binlerce dolar tasarruf edebilirsiniz.

Çok fazla kişi yüksek faizli kredi veya kredi kartı kullanmayı düşünürken, borç para almanın tek yolu. Ama aslında, orada daha düşük faiz oranı seçenekleri var.

Bu kredi şirketleri ile fark edeceğiniz bir diğer eğilim, kredi verenlerin çoğunun geleneksel bir tuğla ve harç bankasıyla ilgisi olmamasıdır. Son on yılda, online bankacılık ve akran kredileri, şirketlerin daha düşük faizli krediler sunmasını kolaylaştırdı.

Çevrimiçi kredi şirketlerinin büyük binalar için maliyetleri mahsup etme konusunda endişelenmeleri gerekmez, bu nedenle daha düşük fiyatlar sunabilirler. Bu, daha düşük bir faiz oranına sahip bir kredi bulmanız gibi tüketicilerin daha kolay olmasını sağlar.

Yerel bankanızdan veya kredi birliğinizden kişisel bir kredi için başvurabilirsiniz. Ancak, çevrimiçi borç verenler genellikle daha az işletme gideri nedeniyle daha rekabetçi bir teklif verecektir.

Borçlarınızın faiz oranını düşürmenize yardımcı olabilecek popüler kişisel kredi şirketlerinin bir listesi. Hak kazanırsanız, borcu daha hızlı ödeyebilirsiniz.

1. Güvenilir

Güvenilir bir kredi arama motoru olduğu için bizim favori önerilerimizden biridir. Bir kerede en fazla sekiz kredi verenleri hızlı bir şekilde karşılaştırabilirsiniz. Artı, kredi kartı borcunuzu yeniden finanse etmek için kişisel krediler için oranlar% 4,99 APR kadar düşük olabilir!

Yeniden finanse etmek için öğrenci kredileriniz varsa, ayrıca federal ve özel öğrenci kredilerinizi iyileştirin. Ortalama Güvenilir kullanıcı 18,688 ABD doları tasarruf ediyor öğrenci kredilerini yeniden finanse ederek!

2. En İyi Yumurta

En İyi Yumurta, başvurunuzu onayladığında bir sonraki gün depozitosu sunar. Sabit oranlar üç ila beş yıl vadeli kredi vadesi ile% 5,99 gibi düşük bir seviyededir. 35.000 $ 'a kadar kişisel krediler sunuyorlar.

Bu, En İyi Yumurta hakkında ilk duyduğunuz zaman olabilir. Onların sahip olduklarını bilmek önemlidir A + Daha İyi İşletme Bürosu değerlendirmesi. 2.000 $ 'lık minimum borçlanma şartıyla, sadece küçük bir bakiyeniz varsa, krediye hak kazanmanız gerçekten kolay olabilir.

3. Finansal bile

Finansal bile, bu gönderide listelenen diğer şirketlerin çoğundan farklıdır, çünkü sizin için en iyi kredi şartlarını arar ve borç verenle ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verir.

Güvenilir değil, hatta tüm borç verenlerin ve bunların oranlarının bir listesini sağlamaz. Daha doğrusu, Size en iyi seçimi bile yönlendirir.

Even Financial'de bulabileceğiniz kişisel kredilere ilişkin oranlar% 4,99 gibi düşük bir orana sahiptir.Bu, şu anda kredi kartı borcunuzda ödediğiniz% 15'ten (veya daha fazlasından) büyük bir fark olabilir.

4. Yükseltme

2017 baharında başlatılan Upgrade, Lending Club'ın iki eski yöneticisi tarafından kurulan yeni bir üye. Birlikte 1000 $ 'lık borçlanma minimum ve% 6,99 gibi düşük bir APR, Yükseltme en uygun kredi verenlerden biridir. Üç veya beş yıllık bir kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Upgrade kullanarak 50.000 dolara kadar ödünç alabilirsiniz. Her şey yolunda giderse, parayı ertesi gün banka hesabınıza teslim etmeye çalışacaktır. Yükseltme, ödeme tarihinizi bile özelleştirmenizi sağlar. Bu özellik, onu bu listedeki en esnek borç verenlerden biri yapar.

5. SoFi

Düşük faiz oranları ve cömert borç verme koşulları nedeniyle SoFi bir başka tercih. SoFi'nin kişisel kredileriyle, yedi yıl boyunca 5.000 ila 100.000 dolar arasında borç alabilirsiniz. Ve ödemenizi autopay'e ayarlarsanız,% 6,99 APR gibi sabit bir faiz oranı sunar.

SoFi'nin de başka faydaları var. İnşallah, bu yardımı asla kullanmanız gerekmeyecek, fakat SoFi işsizlik koruması sunuyor. Bu özellik, işinizi kaybederseniz ödemelerinizi geçici olarak duraklatır. SoFi krediniz için üç ay boyunca ödemeniz olmayacak, ancak kredi üç aylık artışlar için, kredinin ömrü boyunca toplamda 12 aya kadar uzatılabilir.

Bu fayda özel krediler için duyulmamış. Diğer borç verenler, istihdam durumunuza bakılmaksızın minimum aylık ödemeyi yapmaya devam etmenizi gerektirir. Aslında, sunulan tek diğer benzer fayda birfederal öğrenci kredisi hoşgörü talebi bu, ödemelerin cezasız kalmasını sağlar.

SoFi, bunun için borç para almanızı sağlar:

 • Öğrenci kredisi refinansman
 • Tıbbi yerleşik öğrenci kredisi refinansman
 • Ev ipotekleri
 • Bireysel krediler

Ve asla bir başlangıç ​​ücreti veya ön ödeme cezası ödemezsiniz.

6. Prosper

En büyük peer-to-peer kredi verenlerden biri, 40.000 $ 'a kadar ödünç almanızı sağlayan Prosper'dir. Tüm krediler ya üç yıllık ya da beş yıllık kredi vadesi olan sabit bir orandır.

Eşler arası kredilendirme (P2P) finans endüstrisinde yeni bir olgudur. Özel yatırımcıların sizin gibi borç alanlara doğrudan borç vermelerine izin verir. Bu yapabileceğiniz anlamına gelir geleneksel banka kredisi başvuru sürecini atlayın Bu kredi daha pahalı hale getirebilir.

Borç konsolidasyon kredilerine ek olarak, Prosper ayrıca bebek ve evlat edinme kredileri için başvuruda bulunmanıza izin verir. Diğer seçenekler ev geliştirme, küçük işletme ve özel fırsat kredileridir. Ve, Prosper% 6,95 gibi düşük faiz oranlarına sahip.

7. LendingClub

Prosper gibi, LendingClub daha düşük faiz oranları sunabilen bir P2P borçlandırıcısıdır (şu anda% 6.11 gibi düşük) ve muhtemelen bir bankadan daha iyi bir onay verme şansı verir.

LendingClub sabit oran sunuyor 1.000 $ ile 40.000 $ arası kişisel krediler 36 ay (üç yıl) veya 60 ay (beş yıl) için. Başvurduğunuzda, LendingClub yumuşak bir sorgulama yapar, böylece kredi puanınız kredi başvurunuzdan etkilenmez. Onay sürecinin tamamı yaklaşık yedi gün sürer.

Kişisel krediler, küçük işletme kredileri ve otomatik refinansman için başvurmak için LendingClub'u kullanabilirsiniz.

8. LightStream

Çok düşük bir faiz oranına sahip bir kişisel kredi için pazardaysanız, LightStream’e bakın, Bu yazının 9 Ağustos 2018 tarihinde AutoPay ile% 3.09'luk bir APR elde edebilirsiniz.,

SunTrust Bank'ın bu şubesi birsabitMükemmel kredi ile iyi borçlulara% 3,09 APR. Hak kazanmak için 24 aydan 36 aya kadar bir kredi vadesi için en az 10.000 $ ödünç almanız gerekiyor. Ayrıca, otomatik ödemeler için kaydolmanız gerekir. Bu düşük oran, yeni veya kullanılmış bir araç satın aldığınızda ve yeni bir araç kredisi için sektör ortalamasından biraz daha düşük olduğunda mümkündür.

Borcunuzu konsolide etmek istiyorsanız, Lightstream, aynı zamanda, autopay ile birlikte 10,000 $ - 24.999 dolarlık kredi için% 5,89 APR borç borcu kredileri de sunuyor. Manuel ödeme yapmak yerine otomatik ödeme için kaydolduğunuzda,% 0,50 APR tasarruf edeceksiniz. Ben Franklin'in dediği gibi, “Kurtarılan bir kuruş kazanılan bir kuruş.”

9. LendKey

LendKey, öğrenci kredi borcunu yeniden finanse etmek isteyen insanlar içindir. LendKey, bir topluluk bankaları ve kredi birlikleri ağına sahiptir ve bunları öğrenci kredisi borçlarını yeniden finanse etmek isteyen borçlular ile ortaklar.

LendKey ile alabilirsiniz % 2,51 değişken APR veya% 3,49 sabit APR kadar düşük oranlar Autopay için kaydolursanız (13 Eylül 2018 itibariyle). Ayrıca, kredi başlangıç ​​ücreti yoktur ve LendKey'nin web sitesinde alışveriş yapmak için kredinize zarar vermez.

LendKey’nin borçluları ortalama 16.000 $ 'dan fazla tasarruf ediyor yeniden finanse ederek. Ayrıca, LendKey'in web sitesinde bulunan birçok borç verenler esnek ödeme seçenekleri sunar. Bazı örnekler ilk dört yıl için sadece faiz ödemelerini içerir. Bu, öğrenci kredilerini yeniden finanse ederken nadiren bulunabilecek bir faydadır.

10. Upstart

Minimum kredi geçmişi olan genç profesyoneller Upstart'ı düşünmeli. Üç ve beş yıllık geri ödeme döneminde 1.000 $ ile 50.000 $ arası kişisel krediler sunar. Bu kredi kartı veya öğrenci kredi borcunuzu birleştirmenize yardımcı olabilir. Ayrıca bir iş kurmak veya kişisel harcamalar için ödeme yapmak için bir kredi alabilirsiniz.

Upstart, bir krediye başvurduğunuzda eğitiminizi, çalışma alanınızı ve iş geçmişinizi dikkate alır. Upstart başvurunuzu onayladıktan sonra, ertesi gün parayı alacaksınız. 2014 yılında piyasaya sürüldüğünden bu yana Upstart, kredi taleplerinde 1.4 milyar dolardan fazla fon sağladı.

İşte Upstart hakkında başka bir harika gerçek; eski Google çalışanları tarafından kuruldu. Kredilerini fiyatlandırmak ve borçlanma sürecini otomatikleştirmek için yapay zeka ve makine öğrenimi kullanan ilk kredi platformunu oluşturmak için bilgilerini kullandılar.

Sonuç olarak, Upstart diğer borç verenlerin geçebileceği borçlulara kredi sunabilir. Ancak, hala akıllı krediler yapıyorlar. Upstart, şu anda sektör ortalamasının altında bir kaçırılmış ödeme oranına sahiptir.

11. Ödeme

Payoff, kredi kartı borç konsolidasyonunda uzmanlaşmıştır ve şu ana kadar 100 milyon dolardan fazla refinanse etmiştir. Mevcut faiz oranları% 5,65 gibi düşük bir seviyededir.

Ödeyeceğiniz tek ücret bir çıkış ücreti. Payoff ile tipik ücret ödemezsiniz. Örneğin, kağıt çekiyle ödeme yaparsanız diğer borç verenler daha fazla ücret alabilir. Ancak, salyangoz posta ile yapılan Payoff ödemeleri hiçbir zaman ekstra ücret ödememektedir.

Ödeme kredisi vadesi iki ila beş yıl arasında olabilir. Payoff ayrıca, işinizi kaybederseniz aylık ödemelerinizi yeniden yapılandırmak için iş kaybı desteği de sunar. Bu fayda giderek daha yaygın hale geliyor, ancak özel borç verenler arasında hâlâ bir nadirlik var.

12. Dürüst

Bazı borç verenler, kredi başvurunuzu onaylamak veya reddetmek için yalnızca kredi raporunuza güvenir. Bununla birlikte, Earnest size mümkün olan en düşük ilgiyi elde etmek için iş geçmişiniz, gelir potansiyeliniz, üniversite deneyiminiz ve tasarruf düzenleriniz gibi “derin verileri” kullanır.

Kibar, autopay ile 2.47% APR'den başlayan değişken faizli öğrenci kredisi refinansmanı sunar. Aynı zamanda% 6,99 gibi düşük sabit oranlı kişisel krediler sunmaktadır. Kişisel kredi koşulları üç ila beş yıldır.

Bonus: Kredi, kredi puanınızı etkilemeden tahmini bir faiz oranı elde etmenizi sağlar.

13. Peerform

Peerform, birkaç P2P platformundan biridir. 600 kadar düşük kredi puanı olan borçlulara borç ver. Ortalama krediniz varsa, en üstteki% 5.32 APR kategorisine hak kazanamazsınız, ancak potansiyel olarak bir bankadan daha düşük bir faiz oranına sahip olabilirsiniz.

Peerform gibi P2P ödünç verenler son yıllarda çok başarılı oldular çünkü kredi birleştirme işlemini daha kolay hale getirdiler. Borçlular daha kolaysorumlu Mevcut borçlarını yeniden finanse etmek ve yeni finansman için de bankadan kaçmak.

Peerform ile, kredi başına 25.000 $ 'a kadar borç alabilir ve tüm kredileriniz üç yıllık (36 aylık) bir kredi vadesine sahiptir.

14. Avant

Avant, 600 ile 700 arasında bir kredi notu olan borçlulara hitap etmektedir. Faiz oranları 24 aylık bir kredi için% 9,95 seviyesinde başlamaktadır. Tüm krediler sabit faiz oranına sahiptir.

Diğer birkaç kredi verenler gibi, Avant mümkün olan en düşük faiz oranını elde etmek için eğitim ve mesleki geçmişinizde kredi puanınızın ötesine bakar.

Borç konsolidasyonu, ev geliştirme ve beklenmedik acil durumlar için Avant'dan borç alabilirsiniz.

15. Kişisel Kredileri Keşfedin

Discover Personal Loans ile sıfır ücret ödersiniz (zamanında ödeme yaptığınız sürece) ve aynı gün kredi verme kararını alabilirsiniz. Discover, 36 aydan 84 aya kadar kredi vadeleri sunuyor ve faiz oranları% 6.99 APR'den başlıyor.

Bonus: “Borç veren kişinin vicdan azabı” ile karşılaşırsanız, Discover, ilk 30 gün içinde ödünç alınan tüm asılsız para cezasını iade etmenizi sağlar. Bu cömert faydayla çok fazla borç veremezsiniz.

Borçları konsolide etmek veya düğün veya tıbbi faturalarınız dahil olmak üzere büyük masraflar için ödeme yapmak için Discover'ın kişisel kredilerini kullanabilirsiniz. İnsanların kişisel kredi için başvurdukları en yaygın nedenlerden biri tıbbi harcamalar için ödeme yapmaktır.

Bu günlerde sigorta planları üzerinde daha yüksek meblağlar ve mahsuplar ile, tıbbi harcamalar hızlı bir şekilde tahakkuk ettirilebilir. Bu faturaları yönetmek için bir konsolidasyon kredisi kullanmak size para ve stres kurtarabilir.

16. PersonalLoans.com

PersonalLoans.com bir borç veren değil, kişisel bir kredi arama motorudur. Bu arama motoru size yardımcı olabilir1.000 $ gibi küçük krediler bulmak. Kredi vadenizi 90 gün veya altı yıla kadar kısa bir süre için de belirleyebilirsiniz.

PersonalLoans.com'un ağ teklifinde kredi verenler % 5,99 sabit APR ile başlayan faiz oranları ile 35.000 $ 'a kadar kredi.

Kredi teklifinizi bulmaya başlamak için tek yapmanız gereken bazı temel bilgileri içeren bir talep göndermektir. Örneğin banka hesap bilgilerinizi paylaşmanız gerekir. Ayrıca gelir ve kredi puanınızı paylaşmanız gerekecektir. Kredi verenler bilgilerinizi hızlı bir şekilde gözden geçirecek. Sadece birkaç dakika içinde büyük bir kredi teklifi ile sunulabilir!

17. FreedomPlus

FreedomPlus bir sunuyor % 4,99 sabit faiz oranı En az 15.000 dolar ödünç aldığında. Bu minimum borçlanma talebi, bu listedeki diğer borç verenlerden daha yüksektir. Ancak, yine de en az 15.000 dolar ödünç alacaksanız, başvuru yapmaya değer.

FreedomPlus'a başvurmak için en az 640'lık bir kredi puanına ihtiyacınız olacak. Ayrıca yıllık 34.000 $ veya daha yüksek maaş ve% 40'ın altında bir borç-gelir oranına da ihtiyacınız var.

Eş-imza sahibi olmanız ve varlıklarınızda en az 40.000 $ 'lık bir emeklilik hesabına sahip olmak suretiyle ek bir faiz oranı indirimi kazanabilirsiniz. Bu indirimlerin ikisi de faiz oranınızı% 2% -3 oranında azaltabilir!

18. Wells Fargo

Fiziksel şube yerleri olan köklü bir ulusal bankayı mı tercih edersiniz? Wells Fargo sunuyor Başvuru ücreti veya menşe ücreti olmadan kişisel krediler sabit oranlı bir kredi için başvurduğunuzda. Wells Fargo, tuğla ve harç veren bir borç veren olduğundan, başlangıç ​​faiz oranı, sadece online kredi verenlerden biraz daha yüksektir. Kişisel krediler için başlangıç ​​faiz oranı şu an% 6,99 seviyesinde.

Şahsen hizmet seçeneğine ek olarak, mevcut Wells Fargo üyeleri ilişki indirimlerinin tadını çıkarabilir. Örneğin bir çek hesabı açarak indirimler alabilirsiniz.

Wells Fargo'nun krediler için de hızlı işlem süresi vardır. Finansal bir bağda iseniz ve paraya hızlıca ihtiyaç duyuyorsanız, bir sonraki günlük fonları bile alabilirsiniz. Şimdi, avans kredisi için başvurmaya gerek yok.

19. Vatandaş Bankası

Bireysel krediler için başka bir tuğla ve harç seçeneği Citizens Bank'dır. Faiz oranları sabit, üç yıllık bir kredi için% 5,99'dur.Citizens Bank'la da aynı bankada işlem yaparsanız bu oran% 5.74'e düşer.

Kredi başvurunuzla herhangi bir başvuru, kaynak veya ön ödeme ücreti ödemezsiniz. Bu, pennies'i sıkıştırmaya çalışırken çok önemli bir mali nimettir. Başvuru süreci online olarak tamamlanabilir. Çoğu durumda, istediğiniz parayı iki iş günü içinde alabilirsiniz.

Citizens Banks, üç yıldan yedi yıla kadar kredi koşulları ve 5.000 ila 50.000 $ arasında kredi miktarları sunmaktadır. Citizens Bank, “güçlü bir kredi geçmişi” ve onlarla kişisel bir kredi almak istiyorsanız, 24.000 $ veya daha yüksek bir yıllık gelir elde etmenizi tercih ettiğini unutmayın.

20. LendingPoint

600'e yakın bir kredi puanıyla “en yakın kredi” kredisine sahip olduğunuzda, LendingPoint üzerinden borç almayı hak edebilirsiniz. LendingPoint, kredi isteğinizi onaylamak için gelirinizi, iş geçmişinizi, finansal geçmişinizi ve kredi davranışınızı analiz eder. LendingPoint'in kredilerinin kredi kartınızdaki gibi olacağını unutmayın çünkü en düşük APR'leri% 15.49'dur.

Şu anda kredi kartlarınızla% 16'dan fazla ödeme yapıyorsanız, bu borçtan kurtulma ve kredinizi yeniden oluşturma fırsatıdır. Ancak, mevcut kart oranlarınız% 16'dan düşükse, diğer borç verenlerle kontrol etmek isteyebilirsiniz.

Nispeten yüksek faiz oranları ile birlikte, LendingPoint sadece 12 aylık ve 24 aylık kredi koşulları ile kişisel krediler sunmaktadır. Ve maksimum kredi tutarı $ 24,000.

Şu anda tüm bakiyenizi iki yıl içinde ödemeyi planlıyorsanızve bakiye geri ödendikten sonra kartınızı iptal ettiğinizde, kartınızı hemen iptal etmek için bugün LendingPoint ile yeniden ödeme yapabilirsiniz.

21. Marcus Goldman Sachs tarafından

Financial Powerhouse Goldman Sachs, web sitesine göre, “insanları mali refahı elde etmelerine yardımcı olmak” için Marcus'u yarattı. 3.500 $ 'dan 40.000 $' a kadar kişisel krediler sunuyorlar.

Web siteleri, Marcus kredisiyle hiçbir zaman hiçbir ücretin olmadığını söylüyor. Bu, başvuru ücreti, kaynak ücreti veya ön ödeme ücreti anlamına gelmez. Kredi notunuzu korumak için zamanında kredi ödemeniz gerekmesine rağmen, Marcus ile herhangi bir gecikme ücreti bile yok.

Ve faiz oranları yüzde 6,99 gibi düşük bir seviyeye sahip. Marcus 36 aydan 72 aya kadar kredi koşulları sunuyor. Tercümanı uzatırsanız, Marcus ile faiz oranlarının genellikle daha yüksek olduğunu not etmek önemlidir. Ayrıca, krediniz ne kadar iyi olursa, alacağınız faiz oranı o kadar düşük olur.

Bonus: Marcus ayrıca yüksek getiri tasarruf hesabı sunuyor. Bu yazı itibariyle% 1.85'lik bir verim ödüyor.

22. Citibank Kişisel Krediler

Citibank, 30.000 $ 'a kadar kişisel krediler sunmaktadır. % 7,99 ile% 17,99 arasında değişen faiz oranlı sabit faizli bir kredi alabilirsiniz. Kredi miktarları Citibank ile 2,000 $ ila 50,000 arasında değişir. Kredi koşulları 12 aya kadar veya 60 aya kadar müzakere edilebilir.

Ancak, 36 aydan uzun bir kredi dönemi seçerseniz, daha yüksek bir faiz oranı ödeyebilirsiniz. Ayrıca, ödemelerinizde varsayılan tutarsanız, faiz oranınız da artabilir.

23. Kredi Doğrudan

Kredi Doğrudan kişisel krediler için seçenekleri 1.000 $ ve 40.000 $ arasında bulmanıza yardımcı olacaktır. Kredi ihtiyaçlarınız için en iyi çözümü bulmanıza yardımcı olmak için borç verenlerle birlikte çalışırlar. Kredi Doğrudan, birkaç farklı türde krediyi elde etmenize yardımcı olabilir:

 • Kredi kartı refinansman kredileri
 • Borç konsolidasyon kredileri
 • Ev iyileştirme kredileri
 • Tıbbi gider kredileri

Ve dahası. Kredi Doğrudan borç para kazanmak için çeşitli yollar sunar. İlk olarak, kredi başvuru süreci sadece beş dakika sürer. İkincisi, onaylandıktan sonra tüm belgeleri bir e-doc hizmeti aracılığıyla imzalayabilirsiniz.

Üçüncü olarak, onaylanan fonlar doğrudan banka hesabınıza yatırılır. Kredi Doğrudan size mümkün olan en iyi oranı bulmak için 15-20 diğer borç verenlerle çalışır. Yalnızca belirli ABD eyaletlerinde yerleşik kişilerle çalıştıklarını unutmayın.

Seçim için 20'den fazla kredi ile, sizin için çalışan bir kişisel kredi bulma şansınız var. Kişisel krediler hakkında bilmek isteyebileceğiniz diğer bazı bilgiler.

Kişisel Kredi Başvurusu

Kişisel kredi başvuru süreci bir cinch. Bazı durumlarda, aynı gün onayını alabilir ve yarın hesabınızda para kazanabilirsiniz.

Her borç veren ve kredi şirketi farklı borç verme şartlarına sahiptir. Örneğin, bir borç verenin belirli eyaletlerde borç vermesi için lisans verilmemiş olabilir. Bazı şirketler, borçlular için de minimum kredi puanı şartlarına sahiptir.

Genel olarak, kredi puanınız 640'ın üzerinde olduğu sürece, kredi verenlerin çoğu uygulamanıza bakar. Kredi verenler, şu anda ve son birkaç yıl içinde, kazançlı bir şekilde istihdam edilmiş ve sorumlu bir şekilde kredi kullanmış olursanız da bunu beğenir. Bu üç niteliği karşılıyorsanız, kişisel bir kredi için onaylanma şansınız vardır.

Kişisel kredi paranızı aldıktan sonra, kredi kartı bakiyenizi veya diğer borçlarınızı hemen ödeyin. Bu borç konsolidasyon taktiği sadece düşük faiz oranından yararlanmanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda sadece bir aylık ödemeniz olur. Daha az aylık ödeme, bütçeyi daha kolay hale getirir. Ve, ödemenizi unutmak daha zordur.

Kişisel Krediler Binlerce Dolar Kurtarabilir

Kredi kartı bakiyesi 5.600 $ ve% 21 APR olduğunu varsayalım. Bu örnekte, 5,600 $ 'lık bakiyenin tamamını ödemek için üç yıl (36 ay) gerekiyor.

Şimdi, kredi kartınıza bakiyenizi ne kadar faiz ödeyeceğinize bakalım. Üç seçeneğiniz% 21 APR kredi kartı faiz oranı veya% 10 veya% 5,99 APR ile kişisel kredi:

Faiz oranıÖdenen Toplam Faiz
21%$1,995
10%903 $ (Tasarruf = 1,092 $)
5.99%533 $ (Tasarruf = 1,462 $)

Yüksek faizli borcunuzu daha ucuz bir kişisel krediye transfer etmek için birkaç dakikanızı ayırın 1.000 $ 'dan kolayca tasarruf edebilirsiniz. Ve aylık ödemeniz de bu işlemde 30 $ düşecek.

Asgari ücretle yaşıyorsanız, aylık faiz ödemelerinizdeki herhangi bir düşüş yaşam kalitenizi büyük ölçüde artıracaktır. Daha az faiz ödemek zorunda kalmak aynı zamanda daha önce olduğu gibi aynı aylık ödemeyi yapmaya devam edebileceğiniz anlamına gelir.

Ancak, daha büyük ödemeler yapmak, ödünç alınan anaparayı daha hızlı geri öder. Bu, daha erken borçlanmanız anlamına gelir!

Kişisel Kredi Faiz Oranları Nasıl Belirlenir?

Diğer herhangi bir kredi gibi, kişisel kredi faiz oranınız kredi itibarınıza bağlıdır. Esasen şu anki kredi puanınız ve kredi geçmişiniz nedir? Krediniz ne kadar iyi olursa, yeni faiz oranınız o kadar düşük olur.

Kişisel kredi faiz oranları da aşağıdaki üç faktöre bağlıdır:

 • Ne kadar borçlusun
 • Kredi vadesi (krediyi geri ödemek için kaç ay var)
 • Sabit faiz oranı veya değişken oran

Daha uzun bir geri ödeme süresi (60 aya karşılık 36 ay) seçtiğinizde ve daha yüksek bir kredi bakiyesine sahip olduğunuzda genellikle daha yüksek bir faiz oranına sahip olacaksınız.

Böylece, iki şeyi akılda tutarak daha da fazla para biriktirebilirsiniz. Birincisi, borçlarınızı birleştirmek zorunda olduğunuzdan fazlasını ödünç almamaktır. İkincisi dengeyi olabildiğince çabuk denemek ve denemek.

Yapabildiğiniz kadar fazla ödeme yapın ve krediniz için beklenmedik paralar koyun. Beklenmedik para, fazla mesai saatlerinde, hediyeler, vergi iadeleri, ihtiyacınız olmayan şeyleri satarak vb. Bulunabilir.

Sabit Faizli Krediler ve Değişken Oranlı Krediler

Değişken faizli krediler genellikle kredi dönemi başında sabit faizli kuzenlerinden daha düşük faiz oranına sahiptir. Ancak faiz oranları yükselirse, daha uzun vadede ödeme yapabilirsiniz.

Tüm bakiyenizi bir veya iki yıl içinde ödeyemezseniz, hemen hemen her zaman sabit faizli bir kredi başvurusunda bulunmalısınız. Bu, gelecekte daha yüksek faiz oranlarına karşı korunmanıza yardımcı olacaktır.

Sabit bir oranlı kredi almak, ne oranda ödeme yaptığınızı ve ödeme tutarınızı bilmenizi sağlayacaktır.

Şu anda, çoğu borç verenler% 5,99 ile% 7,99 arasında sabit oranlı bir kredi sunacak. Değişken oranlı bir kredinin üç ayda bir ayarlanan faiz oranı% 5,49 olabilir. Her üç ayda bir, değişken oranınız artabilir, azaltabilir veya aynı kalabilir.

Sabit bir oranla, faiz oranınız kredinin tüm ömrü boyunca aynı kalacaktır. Faiz oranınız% 6 ise, asla daha yüksek olmayacaktır. Borç veren, yeni borç alanlara% 8 oranında ödeme yapmaya başlasa bile, oranınız aynı kalır! Yükselen faiz oranlarına sahip bir piyasada değişken faizli bir krediyi seçmek, hızla pahalılaşabilir.

özet

Birçok kişi yüksek faizli borca ​​para biriktirmek için tek seçenek bir borç birleştirme ajansı kullanmak olduğunu düşünüyorum. Gerçekte, borcunuzu yeniden finanse etmenin en pahalı yollarından biridir. Bir kişisel kredi başvurusunda bulunmayı düşünün. Faiz oranınızı kolayca 15 puan düşürebilir ve binlerce dolar tasarruf edebilirsiniz.

Şimdiye kadar, kişisel krediler, yüksek faizli borç verenlerin bilmenizi istemediği en iyi tutulan sır olabilir.

Videoyu izle: YAPTIĞIM EN ÖNEMLİ VİDEO! (2018 Türkiye Ekonomik Krizi)

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

" width="370" height="280" alt="LetGo İnceleme: Bir App aracılığıyla Eşyalarını Nasıl Satılır"/>
Maliye

LetGo İnceleme: Bir App aracılığıyla Eşyalarını Nasıl Satılır

Bu sene hayatımdaki eşyaları en aza indirgemeyi sağladım. Ben sadeliğe dayanırım, bu yüzden sahip olduğum şeyler sadece ihtiyacım olan şey. Benim kuralım, her şeyin bir amaca hizmet etmesi gerektiğidir. Kıyafetler için düzenli olarak giyilmelidir. Değilse, oldukça uygun bir ismi olan bir uygulamayı kullanmasına izin verdim - LetGo. LetGo, insanların yerel olarak satın alma ve satmalarını sağlayan en hızlı büyüyen uygulamalardan biri olduğu için, eşyalarınızı geri dönüştürme eğilimi (ve ayrıca en
Devamını Oku
" width="370" height="280" alt="LendKey İnceleme: Nasıl Refinanced ve $ 60.000 Off Ücretli"/>
Maliye

LendKey İnceleme: Nasıl Refinanced ve $ 60.000 Off Ücretli

Scott Perry lisansüstü okulu tamamladığında, öğrenci kredisinin ruhunu-kırma miktarına sıkışmıştı - tam olarak 60.000 dolar. Aşağıdakilerden herhangi birini finanse edebilecek miktar: Son derece küçük bir ev (ya da Alabama'da normal büyüklükteki bir ev?) Görkemli bir rüya tatili… Yıllarca IRA (neredeyse) 11 kişi için yıllık maksimum IRA katkısı Evet.
Devamını Oku
Kişisel Bakkal Alışverişi Olarak Para Kazanma
Maliye

Kişisel Bakkal Alışverişi Olarak Para Kazanma

Muhtemelen market marketinin dünyasının popülaritede ciddi şekilde büyüdüğünü biliyorsunuzdur. İnsanlar bu görevi kendi plaklarından çıkartabilmek fikrine daha fazla aşık oluyorlar. Ve mantıklı. Meşgul profesyoneller, reçel dolu zamanlamaları olan aileler ve her ne sebeple olursa olsun mağazaya ulaşamayanlar hala bakkaliye ihtiyaç duyarlar.
Devamını Oku
Net Değerinizi 100.000 $ Arttırmak İçin 4 Basit Adım
Maliye

Net Değerinizi 100.000 $ Arttırmak İçin 4 Basit Adım

Sizin, aileniz ve hayalleriniz için 100.000 dolarlık bir anlamı ne olurdu? Bu tür para hayatınızı nasıl değiştirebilir? Gelecek beş yılda net değerinizi 100 bin dolar artırabilirseniz ne olur? Net değerinizi bu miktarda arttırmak, anıtsal bir görev gibi görünebilir. Ancak meselenin gerçeği, normal bir gelire sahip olağan kişi veya aile için bile yapılabilir.
Devamını Oku