Maliye

Ebay'da Para Satışı Yapın

İnternetten satış yapmak, ekstra para kazanmak için iyi bir yoldur. Geçtiğimiz hafta sonu 5 $ 'lık bir bahçe satışında bir Modem / Router aldım ve eBay'de 60 dolara sattım. Bu tür bir kâr marjını seviyorsanız, internetten satış yaparken dikkat etmeniz gereken 5 şey:

1. Ebay'de Satış yaparken Bilmeniz Gerekenlerle Sopa
Tanıdık olduğunuz öğeleri arayın. Ben Ultimate Electronics'te çalışırdım, bu yüzden farklı elektronik parçaların değerine çok aşinayım. En çok hangi ürünleri biliyorsunuz? Gereksiz risk almaktan kaçınmak için bunları arayın.

2. Öğenin Ebay'de Sattığı Fiyatı Kontrol Edin
Satın almadan önce Ebay'de ürünü arayın (henüz yapmadıysanız Ebay Mobile Uygulamasını indirin. Hem Android hem de Apple için kullanılabilir). Kullan tamamlanmış liste aslında ne için sattığını görmek için özellik. Daha önce Craigslist Fast hakkında bir şeyler satma konusunda daha önce bahsettiğim gibi, insanların listelediği şeyin önemi yok. Önemli olan, insanların aslında belirli bir ürün için alıcıdan GET yapabildikleri şeydir.

3. Ebay'da Satmak için Sadece Kaliteli Öğeler Satın Alın
Bir keresinde kırık bir aksesuarla bir eşya aldım ve hiçbir aksesuar olmadan bir fiyatın altında bir fiyatla listeledim. Açıkçası bunun çatlamış olduğunu açıkladım ama yine de olumsuz geri bildirim aldım ve BÜYÜK bir güçlük vardı. SADECE tamamen işlevsel öğeler satın aldığınızdan ve çok iyi durumda olduğundan emin olun. Alt par ürünlerle uğraşmayın.

4. Ebay'de Satılmak üzere Yüksek Marjlı Mal Alımı
5 dolar ya da daha fazla kazanabileceğim eşyaları satardım. Bunu yapmanın zorluğu, iade edilen ilk ürüne para kaybetmeye başlamanızdır. Bu günlerde nakliye ucuz değil. Öğeyi yollamak için 5 dolar ödediğinizi söyleyelim. Bu, nakliye maliyetlerinde 10 ABD doları olduğunu ve ürünü tekrar satmaya çalıştığınız anlamına gelir. 20 $ veya daha fazla kazanamadığım sürece, genellikle öğelerle uğraşmayacağım.

5. Ebay üzerinde% 100 geribildirim
Geri bildirim sistemi sayesinde Ebay'da ürünleri satın alma konusunda çok rahatım. “Kötü” satıcıları ayıklamak için harika bir iş gibi görünüyor. Bir satıcı iseniz, alıcının% 100 memnun olduğundan emin olmak için elinden gelen her şeyi yapın. Bu, aşağıdakileri içerir ancak bunlarla sınırlı değildir:

- hızlı bir şekilde gemi öğeleri
- Ürünü açıkça tanımlayın
- Müşteriyle hemen iletişim kurabilir
- ürünü güvenli bir şekilde ulaştıracak şekilde paketleyin

Son zamanlarda Ebay'de bir şey sattın mı? Eğer öyleyse, ne tür bir para kazandın?

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Peer-to-Peer Lending Yazılım Hizmetleri
Maliye

Peer-to-Peer Lending Yazılım Hizmetleri

Eşler arası kredilendirme arttıkça, eşler arası yatırımlar da artmaktadır. Ancak, peer-to-peer yatırımlarıyla ilgili komplikasyonlardan biri, yüzlerce bireysel kredi notunu içerebilen bir portföyü yönetmektir. Eşler arası yatırım yazılım hizmetleri resmin içine giriyor. P2P ile nasıl kredi alabileceğinizi merak ederek P2P İncelememizde anlamanıza yardımcı olabiliriz.
Devamını Oku
Her Yeni Ebeveynin Yapması Gereken 23 $ Finansal Taşıma
Maliye

Her Yeni Ebeveynin Yapması Gereken 23 $ Finansal Taşıma

Yeni bir ebeveyn olduğunuzda, yapılması gereken birçok karar vardır. Çocuğun yatak odası için ne tür bir mobilyaya ihtiyacınız var? Ne tür bir araba koltuğu satın almanız gerekiyor? Kasabadan çıkman gerektiğinde çocuğunu kim izleyecek? Bunlar şu anda ele alınması gereken önemli kararlar gibi görünse de, yapılması gereken diğer önemli bir karar var, ama çoğu insan göz ardı ediyor.
Devamını Oku
2018 En İyi 10 En İyi Oto Sigorta Şirketleri
Maliye

2018 En İyi 10 En İyi Oto Sigorta Şirketleri

En iyi koruma parasının satın alınmasını istiyorsanız, en iyi araba sigortası şirketlerinden birinden bir otomatik politika satın almak esastır. Saygın bir sağlayıcıdan yüksek kaliteli bir politika satın alarak, hem hayatın hem de hayatınızı değiştiren finansal kayıplardan korunma elde edersiniz. Eşsiz sigorta gereksinimlerinize göre tasarlanabilen politikalara ek olarak, en iyi araba sigortası şirketleri genellikle üstün müşteri hizmetleri, faturanızı ödeyebileceğiniz veya politika ayrıntıların
Devamını Oku
AAA Hayat Sigorta Şirketi İnceleme
Maliye

AAA Hayat Sigorta Şirketi İnceleme

Hayat sigortası, çoğu finansal planın önemli bir bileşenidir. Çünkü hayat sigortanız olduğunda, sevdikleriniz ve hayatta kalanların beklenmedik bir durumda mali olarak gidebileceklerinden emin olabilirsiniz. Bir hayat sigortası poliçesinden elde edilen gelirler, son harcamaların veya diğer büyük borçların ödenmesi ve devam eden yaşam giderleri dahil olmak üzere birçok farklı şey için kullanılabilir, böylece sevdiklerinin hayatlarını büyük ölçüde değiştirmek zorunda kalmayacakları.
Devamını Oku