Maliye

Ebay'da Para Satışı Yapın

İnternetten satış yapmak, ekstra para kazanmak için iyi bir yoldur. Geçtiğimiz hafta sonu 5 $ 'lık bir bahçe satışında bir Modem / Router aldım ve eBay'de 60 dolara sattım. Bu tür bir kâr marjını seviyorsanız, internetten satış yaparken dikkat etmeniz gereken 5 şey:

1. Ebay'de Satış yaparken Bilmeniz Gerekenlerle Sopa
Tanıdık olduğunuz öğeleri arayın. Ben Ultimate Electronics'te çalışırdım, bu yüzden farklı elektronik parçaların değerine çok aşinayım. En çok hangi ürünleri biliyorsunuz? Gereksiz risk almaktan kaçınmak için bunları arayın.

2. Öğenin Ebay'de Sattığı Fiyatı Kontrol Edin
Satın almadan önce Ebay'de ürünü arayın (henüz yapmadıysanız Ebay Mobile Uygulamasını indirin. Hem Android hem de Apple için kullanılabilir). Kullan tamamlanmış liste aslında ne için sattığını görmek için özellik. Daha önce Craigslist Fast hakkında bir şeyler satma konusunda daha önce bahsettiğim gibi, insanların listelediği şeyin önemi yok. Önemli olan, insanların aslında belirli bir ürün için alıcıdan GET yapabildikleri şeydir.

3. Ebay'da Satmak için Sadece Kaliteli Öğeler Satın Alın
Bir keresinde kırık bir aksesuarla bir eşya aldım ve hiçbir aksesuar olmadan bir fiyatın altında bir fiyatla listeledim. Açıkçası bunun çatlamış olduğunu açıkladım ama yine de olumsuz geri bildirim aldım ve BÜYÜK bir güçlük vardı. SADECE tamamen işlevsel öğeler satın aldığınızdan ve çok iyi durumda olduğundan emin olun. Alt par ürünlerle uğraşmayın.

4. Ebay'de Satılmak üzere Yüksek Marjlı Mal Alımı
5 dolar ya da daha fazla kazanabileceğim eşyaları satardım. Bunu yapmanın zorluğu, iade edilen ilk ürüne para kaybetmeye başlamanızdır. Bu günlerde nakliye ucuz değil. Öğeyi yollamak için 5 dolar ödediğinizi söyleyelim. Bu, nakliye maliyetlerinde 10 ABD doları olduğunu ve ürünü tekrar satmaya çalıştığınız anlamına gelir. 20 $ veya daha fazla kazanamadığım sürece, genellikle öğelerle uğraşmayacağım.

5. Ebay üzerinde% 100 geribildirim
Geri bildirim sistemi sayesinde Ebay'da ürünleri satın alma konusunda çok rahatım. “Kötü” satıcıları ayıklamak için harika bir iş gibi görünüyor. Bir satıcı iseniz, alıcının% 100 memnun olduğundan emin olmak için elinden gelen her şeyi yapın. Bu, aşağıdakileri içerir ancak bunlarla sınırlı değildir:

- hızlı bir şekilde gemi öğeleri
- Ürünü açıkça tanımlayın
- Müşteriyle hemen iletişim kurabilir
- ürünü güvenli bir şekilde ulaştıracak şekilde paketleyin

Son zamanlarda Ebay'de bir şey sattın mı? Eğer öyleyse, ne tür bir para kazandın?

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Sadece 3 Yılda 80.000 $ 'lık Borcunun Ödenmesi
Maliye

Sadece 3 Yılda 80.000 $ 'lık Borcunun Ödenmesi

80 bin dolar borcunu nasıl aldın? Bu borç ne türden oluşuyordu? Tüm öğrenci kredisi borçlarıydı. Özel bir kolejde 4 yıl olan, yılda 50.000 dolara mal oluyor (collegedata.com'a göre). Okuldayken, anneme ne kadar öğrenci kredisinde sahip olduğumu sordum. Ve bir nedenden ötürü, asla cevabı almadık.
Devamını Oku
Fandango Kolaylık Ücretinin Alınması İçin 4 Yasal Yol
Maliye

Fandango Kolaylık Ücretinin Alınması İçin 4 Yasal Yol

En büyük kızımın kendisi ve arkadaşları için Fandango aracılığıyla bilet satın aldığında, ben fiyata şok oldu! Birincisi, ilk eleme biletinin fiyatı vardı: 11.50 $ (açılış gecesinde Sonsuzluk Savaşı'nı görmek için HAD). En sevdiğimiz tiyatro için tipik bilet fiyatı bilet başına sadece 8,50 dolar, ancak prömiyerler farklı şekilde fiyatlandırılıyor.
Devamını Oku
Kitap Okuma Ödeyeceğiniz 20 Site
Maliye

Kitap Okuma Ödeyeceğiniz 20 Site

Okumayı severmisin? Para kazanmak istermisin? Eğer öyleyse, sevdiğin şeyi yapman için sana para veren yan sesler bulabilirsin: kitap oku. Dışarıda kitap okumak için insanlara ödeme yapan birkaç şirket var. En sevdiğin etkinliklerden birinden keyif aldığınızı düşünün - okuma - ve bunu yapmak için ödeme alın.
Devamını Oku
24 Fun At-Home Tarih Gecesi Fikirleri
Maliye

24 Fun At-Home Tarih Gecesi Fikirleri

Kalıcı bir ilişkinin sırrı tutarlı bir iletişim olduğunu söylüyorlar. Ya da geceler miydi? Özellikle diğer işinizle, çocuklarla, işlerle ve yaşamla uğraşmakla meşguldünüz. Ancak ilişkinin sonlanmasını istiyorsanız, eşinizle bağlantı kurmak ve bağlantı kurmak için zaman ayırmak bir zorunluluktur.
Devamını Oku