Maliye

Paribus Review: Tasarrufu Kolaylaştırın

Sadece satın aldığınız ürünü daha azına satıldığını bulmak için kaç kez satın aldınız? Bana saydığımdan daha çok kez oldu.

Aslında, geçen ay büyük bir çift siyah elbise botu satın aldım. E-posta gelen kutuma gelen reklam, botların 39.99 dolara satıldığını ve bunun iyi bir fiyat olduğunu düşündüğünü söyledi. Bu yüzden, botları çevrimiçi alışveriş sepetime ekledim, ücretsiz gönderim seçeneğini belirledim ve satın alma işlemini tamamladım.

Ertesi hafta, aynı mağazadan başka bir reklam aldım ve satın aldığım botların daha düşük bir fiyata satıldığını gördüm - 25 dolar.

Ben 15 $ tasarruf vazgeçmeyeceğim, bu yüzden çevrimiçi geri gitti ve hızlı bir şekilde $ 25 bot sipariş ve onları evimin yakınında bir mağazaya doğrudan sevk vardı.

İlk çift evime geldiğinde, onları dükkana getirdim, iade ettim ve ikinci çift botu içeren gemi-mağaza paketimi aldım.

Önlenemediğim bir rahatsızlıktı, Paribus adında bir para tasarrufu hizmeti aldım.

Paribus nedir?

paribus
5.0

özet

Paribus, çevrimiçi olarak satın aldığınız ürünlere fiyatlar düştüğünde paranızı geri almanıza yardımcı olan bir hizmettir.

Bağımsız online fiyat izleme servisi ile, uygun mağazalardan geri ödeme borcunuzun olup olmadığını kolayca öğrenebilirsiniz.

 • Buradan Kaydolun
 • Paribus, çevrimiçi olarak satın aldığınız ürünlere fiyatlar düştüğünde paranızı geri almanıza yardımcı olan bir hizmettir.

  Bağımsız online fiyat izleme servisi ile, uygun mağazalardan para iadesi yapıp yapmadığınızı öğrenebilirsiniz.

  İşte nasıl çalışıyor: Web sitelerinde bir dakikadan az süren ücretsiz bir Paribus hesabına kaydolarak başlıyorsunuz. Paribus'u da telefonunuza indirebilirsiniz.

  Ardından Paribus'u e-posta gelen kutunuza bağlarsınız. Bu, Paribus Makbuz Alıcısı'nın çevrimiçi alımları tanımlamasına izin verir. Ya da PC ya da dizüstü bilgisayarınızda e-posta erişimi yoluyla fiyat ayarlama geri ödemelerini kolayca izleyebilirsiniz.

  Çevrimiçi alışverişlerde kullandığınız birden fazla e-posta adresiniz varsa, çevrimiçi alışveriş için kullandığınız her e-posta adresi için bir Paribus hesabı açabilirsiniz. Bununla birlikte, e-posta hesapları tek bir Paribus hesabında birleştirilemez. Belki de bu daha sonra ekleyecekleri bir özellik olacaktır.

  Kayıt olduktan sonra, Paribus Makbuz Alıcısı, e-posta kutunuza (veya kutulara) gelen makbuzları izlemek için çalışır ve makbuzlardaki öğeler için fiyat düşüşlerini kontrol eder.

  Uygun bir hak talebi tespit edildikten sonra, Paribus sizin adınıza perakendeci ile irtibata geçer ve geri ödeme isteğinde bulunur.

  Uygun bir fiyat ayarlaması perakendeciden onaylandığında, Paribus paranızı geri almanızı sağlar - hepsi. Tasarrufların% 100'ünü tutuyorsunuz.

  Paribus'a, satın alma işlemi için ödediğiniz kredi kartına erişim izni vermeniz bile gerekmemektedir. Geri ödeme mağazası, yalnızca, ödemeyi yaptığınız kredi veya banka hesabına göre kredilendirir veya kredi kartınıza geri ödeme yapılması uygun bir seçenek değilse, tasarruf edilen tasarruf tutarı için mağaza kredisi verir.

  Perakendecilere bağlı olarak, para iadeleri genellikle Paribus'tan üç ila yedi iş günü içinde alınır.

  Paribus nasıl çalışır?

  2014 yılında kuruluşundan bu yana Paribus, kullanıcılarına yönelik olarak 6,5 milyon ABD Doları tutarında dava açtı. Paribus algoritmaları, e-posta gelen kutunuzda bulunan gönderim ve sipariş onay e-postalarına dayanarak, en son satın alma işlemlerini (son 30 günde yapılanlar) tanımlayarak çalışır.

  Fiyat farklılıkları bulunduğunda, Paribus sizin adınıza çalışmaya devam eder ve hizmetleri için herhangi bir ücret talep etmez. Daha önce de belirtildiği gibi, Paribus'a kaydolmak ücretsizdir ve herhangi bir fiyat ayarlama ücretinin% 100'ünü cebinize geri koymaktadırlar.

  Paribus Tarafından İzlenen Uygun Mağazalar

  Paribus, onlarca farklı mağazayı izlemek için sizin adınıza çalışır ve sürekli olarak listeye daha fazla mağaza eklemek için çalışır.

  Paribus şu anda Kohl, Eski Donanma, Hedef, Walmart, Sears, Wayfair, Costco gibi bir çok tanınmış perakendeciden gelen makbuzları izliyor.

  Paribus Güvenli mi?

  Paribus, 256 bit SSL şifreleme ile banka düzeyinde güvenlik kullanır.

  Ayrıca, kişisel bilgilerinizi güvenli ve güvenli bir şekilde saklamak adına, saldırı önleme sistemleri, sıkı erişim kontrolleri, VPN (sanal özel ağ) hizmetleri ve özel güvenlik duvarları gibi çeşitli çok seviyeli güvenlik mekanizmalarını da kullanırlar.

  Paribus'u Kullanmak İçin Belirli Bir E-posta Sağlayıcısı Kullanmalı mıyım?

  Paribus, Gmail, Yahoo, Outlook, AOL, Comcast, Cox, Live, AIM ve Hotmail gibi en büyük web posta servis sağlayıcılarını destekliyor ve daha fazla e-posta ortağı eklemek için çalışıyor.

  Başka Ne Paribus Hakkında Bilmem Gerekir?

  Paribus, çevrimiçi, uygun perakendeciler ve mağazalarda yapılan alışverişlerde geri ödeme almak için çalışan bağımsız, online fiyat izleme hizmetidir. Şu anda mağaza içi satın alımları desteklemiyor.

  Servis, müşterilerin satın aldıkları ürünler için gerekenden daha fazla ödemenize gerek kalmadan, bu mağazaların sundukları para tasarrufu politikalarından yararlanmasına yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

  Ayrıca, perakendecilerin farklı geri ödeme politikalarına sahip olduklarını ve bu politikaların geri ödemenizi tamamlamak için zaman zaman ek işlem yapmanız gerekebileceğini unutmamak önemlidir.

  Mümkünse, Paribus sizden herhangi bir etkileşim olmadan para iadesi alır. Ve Paribus tüm e-postalarınızı taramaz - sadece işlem verileri olanları.

  Şu anda, Paribus sadece Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılan alışverişlerde kullanılabilir. Paribus, e-postanızı veya diğer kişisel bilgilerinizi de satmaz. Kişisel bilgilerinizi gizli tutmayı taahhüt ederler.

  Paribus, satın aldıkları ürünler satışa çıktığında müşteriler için tasarruf etmeyi kolaylaştırır.Şahsen deneyimlediğim gibi, bir ürünü daha önce satın almanızın ardından daha düşük bir fiyat almak için çok fazla iş gerekiyor. Yaptığınız önceki satın alma işlemlerinde ek para tasarrufu sağlayabilecek tüm mağaza reklamlarının izlenmesi, çoğu kullanıcının sekmeyi tutması için de gerçekçi değildir.

  Paribus bu işi elinizden alır ve bu birikimleri sizin için bulur ve yaşamda keyif aldığınız şeylere daha fazla zaman ayırmanızı sağlar.

  Videoyu izle: Paribus İncelemesi Fiyatlar Düşüşünde Otomatik Olarak Para Tasarrufu

  Popüler Mesajlar

  Kategori Maliye, Sonraki Makale

  Vantis Life Sigorta Şirketi İncelemesi
  Maliye

  Vantis Life Sigorta Şirketi İncelemesi

  Hayat sigortası kapsamı satın alırken, akılda tutulması gereken çok şey var. Bunlar kesinlikle satın aldığınız tip ve koruma miktarını içerir. Bunun sebebi, ilgilendiğiniz kişilere gitmek için yeterli mali araç olmaksızın ayrılmak istememeniz, bir hak talebinde bulunmaları gerekip gerekmedikleridir.
  Devamını Oku
  " width="370" height="280" alt="Ucuz veya Ücretsiz Kablo Almak için 6 Legit Yolları"/>
  Maliye

  Ucuz veya Ücretsiz Kablo Almak için 6 Legit Yolları

  50 $, 100 $ veya 200 $ 'lık kablo faturasının ödemesinden kurtulmanın ve ücretsiz olarak kablo almaya başlama yollarının olduğunu biliyor muydunuz? Kocam ve ben kablo TV olmadan yaşamayı denedik 2012 yılında ülkemizde küçük bir hobi çiftliği bizim banliyö evden taşındık. Biz ihtiyacımız yok ya da bizim yeni, kablo TV istiyorum emin mutlu ülke evi.
  Devamını Oku
  Ibotta İnceleme: Gerçekten Para Alış Gıdalar Yapabilir miyim?
  Maliye

  Ibotta İnceleme: Gerçekten Para Alış Gıdalar Yapabilir miyim?

  Hakkında duyduğunuz alışveriş uygulamalarının gerçekten tasarruf etmenize veya para kazanmanıza yardımcı olup olmadığını merak ettiniz mi? Para biriktirmeyi sevenler, Ibotta hakkında biraz daha fazla bilgi edinmek isteyebilirler. Eğer Ibotta'yı ve onun güçlü bir para tasarrufu uygulamasını daha önce duymamışsanız, okudum arkadaşlarım. Ibotta 4.5 Özet Eğer alışveriş yaparken para biriktirmek isterseniz ve bunu yapmak için biraz çaba sarfetmeye istekli iseniz, Ibotta uygulaması cebinizde güzel bir
  Devamını Oku