Maliye

Paribus Review: Tasarrufu Kolaylaştırın

Sadece satın aldığınız ürünü daha azına satıldığını bulmak için kaç kez satın aldınız? Bana saydığımdan daha çok kez oldu.

Aslında, geçen ay büyük bir çift siyah elbise botu satın aldım. E-posta gelen kutuma gelen reklam, botların 39.99 dolara satıldığını ve bunun iyi bir fiyat olduğunu düşündüğünü söyledi. Bu yüzden, botları çevrimiçi alışveriş sepetime ekledim, ücretsiz gönderim seçeneğini belirledim ve satın alma işlemini tamamladım.

Ertesi hafta, aynı mağazadan başka bir reklam aldım ve satın aldığım botların daha düşük bir fiyata satıldığını gördüm - 25 dolar.

Ben 15 $ tasarruf vazgeçmeyeceğim, bu yüzden çevrimiçi geri gitti ve hızlı bir şekilde $ 25 bot sipariş ve onları evimin yakınında bir mağazaya doğrudan sevk vardı.

İlk çift evime geldiğinde, onları dükkana getirdim, iade ettim ve ikinci çift botu içeren gemi-mağaza paketimi aldım.

Önlenemediğim bir rahatsızlıktı, Paribus adında bir para tasarrufu hizmeti aldım.

Paribus nedir?

paribus
5.0

özet

Paribus, çevrimiçi olarak satın aldığınız ürünlere fiyatlar düştüğünde paranızı geri almanıza yardımcı olan bir hizmettir.

Bağımsız online fiyat izleme servisi ile, uygun mağazalardan geri ödeme borcunuzun olup olmadığını kolayca öğrenebilirsiniz.

 • Buradan Kaydolun
 • Paribus, çevrimiçi olarak satın aldığınız ürünlere fiyatlar düştüğünde paranızı geri almanıza yardımcı olan bir hizmettir.

  Bağımsız online fiyat izleme servisi ile, uygun mağazalardan para iadesi yapıp yapmadığınızı öğrenebilirsiniz.

  İşte nasıl çalışıyor: Web sitelerinde bir dakikadan az süren ücretsiz bir Paribus hesabına kaydolarak başlıyorsunuz. Paribus'u da telefonunuza indirebilirsiniz.

  Ardından Paribus'u e-posta gelen kutunuza bağlarsınız. Bu, Paribus Makbuz Alıcısı'nın çevrimiçi alımları tanımlamasına izin verir. Ya da PC ya da dizüstü bilgisayarınızda e-posta erişimi yoluyla fiyat ayarlama geri ödemelerini kolayca izleyebilirsiniz.

  Çevrimiçi alışverişlerde kullandığınız birden fazla e-posta adresiniz varsa, çevrimiçi alışveriş için kullandığınız her e-posta adresi için bir Paribus hesabı açabilirsiniz. Bununla birlikte, e-posta hesapları tek bir Paribus hesabında birleştirilemez. Belki de bu daha sonra ekleyecekleri bir özellik olacaktır.

  Kayıt olduktan sonra, Paribus Makbuz Alıcısı, e-posta kutunuza (veya kutulara) gelen makbuzları izlemek için çalışır ve makbuzlardaki öğeler için fiyat düşüşlerini kontrol eder.

  Uygun bir hak talebi tespit edildikten sonra, Paribus sizin adınıza perakendeci ile irtibata geçer ve geri ödeme isteğinde bulunur.

  Uygun bir fiyat ayarlaması perakendeciden onaylandığında, Paribus paranızı geri almanızı sağlar - hepsi. Tasarrufların% 100'ünü tutuyorsunuz.

  Paribus'a, satın alma işlemi için ödediğiniz kredi kartına erişim izni vermeniz bile gerekmemektedir. Geri ödeme mağazası, yalnızca, ödemeyi yaptığınız kredi veya banka hesabına göre kredilendirir veya kredi kartınıza geri ödeme yapılması uygun bir seçenek değilse, tasarruf edilen tasarruf tutarı için mağaza kredisi verir.

  Perakendecilere bağlı olarak, para iadeleri genellikle Paribus'tan üç ila yedi iş günü içinde alınır.

  Paribus nasıl çalışır?

  2014 yılında kuruluşundan bu yana Paribus, kullanıcılarına yönelik olarak 6,5 milyon ABD Doları tutarında dava açtı. Paribus algoritmaları, e-posta gelen kutunuzda bulunan gönderim ve sipariş onay e-postalarına dayanarak, en son satın alma işlemlerini (son 30 günde yapılanlar) tanımlayarak çalışır.

  Fiyat farklılıkları bulunduğunda, Paribus sizin adınıza çalışmaya devam eder ve hizmetleri için herhangi bir ücret talep etmez. Daha önce de belirtildiği gibi, Paribus'a kaydolmak ücretsizdir ve herhangi bir fiyat ayarlama ücretinin% 100'ünü cebinize geri koymaktadırlar.

  Paribus Tarafından İzlenen Uygun Mağazalar

  Paribus, onlarca farklı mağazayı izlemek için sizin adınıza çalışır ve sürekli olarak listeye daha fazla mağaza eklemek için çalışır.

  Paribus şu anda Kohl, Eski Donanma, Hedef, Walmart, Sears, Wayfair, Costco gibi bir çok tanınmış perakendeciden gelen makbuzları izliyor.

  Paribus Güvenli mi?

  Paribus, 256 bit SSL şifreleme ile banka düzeyinde güvenlik kullanır.

  Ayrıca, kişisel bilgilerinizi güvenli ve güvenli bir şekilde saklamak adına, saldırı önleme sistemleri, sıkı erişim kontrolleri, VPN (sanal özel ağ) hizmetleri ve özel güvenlik duvarları gibi çeşitli çok seviyeli güvenlik mekanizmalarını da kullanırlar.

  Paribus'u Kullanmak İçin Belirli Bir E-posta Sağlayıcısı Kullanmalı mıyım?

  Paribus, Gmail, Yahoo, Outlook, AOL, Comcast, Cox, Live, AIM ve Hotmail gibi en büyük web posta servis sağlayıcılarını destekliyor ve daha fazla e-posta ortağı eklemek için çalışıyor.

  Başka Ne Paribus Hakkında Bilmem Gerekir?

  Paribus, çevrimiçi, uygun perakendeciler ve mağazalarda yapılan alışverişlerde geri ödeme almak için çalışan bağımsız, online fiyat izleme hizmetidir. Şu anda mağaza içi satın alımları desteklemiyor.

  Servis, müşterilerin satın aldıkları ürünler için gerekenden daha fazla ödemenize gerek kalmadan, bu mağazaların sundukları para tasarrufu politikalarından yararlanmasına yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

  Ayrıca, perakendecilerin farklı geri ödeme politikalarına sahip olduklarını ve bu politikaların geri ödemenizi tamamlamak için zaman zaman ek işlem yapmanız gerekebileceğini unutmamak önemlidir.

  Mümkünse, Paribus sizden herhangi bir etkileşim olmadan para iadesi alır. Ve Paribus tüm e-postalarınızı taramaz - sadece işlem verileri olanları.

  Şu anda, Paribus sadece Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılan alışverişlerde kullanılabilir. Paribus, e-postanızı veya diğer kişisel bilgilerinizi de satmaz. Kişisel bilgilerinizi gizli tutmayı taahhüt ederler.

  Paribus, satın aldıkları ürünler satışa çıktığında müşteriler için tasarruf etmeyi kolaylaştırır.Şahsen deneyimlediğim gibi, bir ürünü daha önce satın almanızın ardından daha düşük bir fiyat almak için çok fazla iş gerekiyor. Yaptığınız önceki satın alma işlemlerinde ek para tasarrufu sağlayabilecek tüm mağaza reklamlarının izlenmesi, çoğu kullanıcının sekmeyi tutması için de gerçekçi değildir.

  Paribus bu işi elinizden alır ve bu birikimleri sizin için bulur ve yaşamda keyif aldığınız şeylere daha fazla zaman ayırmanızı sağlar.

  Videoyu izle: Paribus İncelemesi Fiyatlar Düşüşünde Otomatik Olarak Para Tasarrufu

  Popüler Mesajlar

  Kategori Maliye, Sonraki Makale

  Öğrenci Ödünç Ödemelerinizden Ötürü Örtülü Olabilir mi?
  Maliye

  Öğrenci Ödünç Ödemelerinizden Ötürü Örtülü Olabilir mi?

  Borç veren mezunların ortalama borç yükü, 2015 yılında 35.000 ABD dolarını aşan bir borç yüküyle, umutsuz öğrenciler, kredi affı ve yaratıcı ödeme seçenekleri söz konusu olduğunda tüm seçeneklerini araştırıyor. PAYE olarak da bilinen geri ödeme planı olarak öde, Başkan Obama'nın 2015 yazında programa genişletilmesi çağrısında bulunduğundan beri daha fazla inceleme ve popülerlik alan bir seçenek.
  Devamını Oku
  İhtiyaçlarınız İçin En İyi Sağlık Sigortasını Bulmak
  Maliye

  İhtiyaçlarınız İçin En İyi Sağlık Sigortasını Bulmak

  Sağlığımız söz konusu olduğunda, mümkün olan en kaliteli bakımı elde etmek esastır. Bazıları için, işveren sponsorluğunda sağlık sigortası kapsamı bunun için bir seçenek. Ancak diğerleri için, pazara çıkmak ve bir birey ya da aile sağlık sigortası planı için alışveriş yapmak gereklidir. Seçim yapabileceğiniz birçok seçenek olduğundan, zor olabilir.
  Devamını Oku
  Kitap Okuma Ödeyeceğiniz 20 Site
  Maliye

  Kitap Okuma Ödeyeceğiniz 20 Site

  Okumayı severmisin? Para kazanmak istermisin? Eğer öyleyse, sevdiğin şeyi yapman için sana para veren yan sesler bulabilirsin: kitap oku. Dışarıda kitap okumak için insanlara ödeme yapan birkaç şirket var. En sevdiğin etkinliklerden birinden keyif aldığınızı düşünün - okuma - ve bunu yapmak için ödeme alın.
  Devamını Oku
  Guardian Life Sigorta Şirketi İncelemesi
  Maliye

  Guardian Life Sigorta Şirketi İncelemesi

  Bir hayat sigortası poliçesi için alışveriş yaptıysanız, bu tür kapsama alanlarının genel finansal planlamanız için ne kadar önemli olduğunun farkında olabilirsiniz. Çünkü, o olmadan, sevdiklerinizi veya diğer mağdurları mali sıkıntı riski altında bırakabilirsiniz. Bir hayat sigortası planı satın almadan önce, aklınızda bulundurmanız gereken bazı farklı kriterler var.
  Devamını Oku