Maliye

Para Öğretimi İngilizce Çevrimiçi yapmak için 5 Yolları

Çocukların öğrenmesine yardımcı olmak ve fazladan para kazanmaya çalışmak istiyorsanız, çevrimiçi İngilizce öğretmeyi düşünmelisiniz.

Dershane ve öğretim yan hustles çeşitli farklı seçenekler gelir ve farklı özel ders şirketleri için çeşitli nitelikleri vardır.

Çevrimiçi bir öğretmen olarak, sahip olmanız gereken temel nitelikler öğretmek istediğiniz konuların ustalığı ve harika bir öğretmen olması için gereken sabır ve tutkudır.

Online eğitmenler kiralayan çeşitli özel ders şirketleri, çok çeşitli derslerde ve öğrenci yaşlarında uzmanlaşmıştır.

Özel ders fazladan para getirmeyi sevdiğiniz bir yol gibi görünüyorsa, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli seçenekler vardır.

Çevrimiçi İngilizce Öğretmek için Ödenen En İyi 5 Şirket

Dışarıda birçok seçenek var, ancak başlamanıza yardımcı olacak en önemli şeyler.

1. VIP KID

Eğer bir üniversite dereceniz varsa, Çin'de öğrencilere hitap eden bir özel ders olan VIPKID ile bir yan koşuşturma için doğru aday olabilirsiniz.

VIPKID, Çinli öğrencilerin akıcı bir şekilde İngilizce konuşmayı öğrenmelerine yardımcı olacak eğitmenleri işe alır. Son zamanlarda VIPKID ile öğretmenlik yapan ve süreçte ciddi yan etkilere sahip olan Sarah K. ile konuşma fırsatım oldu.

Sarah, online İngilizce öğretmeye başladığından beri öğrendiklerini paylaşacak kadar nazikti.

İyi korunmuş cüzdan: VIPKID nedir ve ne yapar?

Sarah: VIPKID, Çinli çocuklara uluslararası bir okul deneyimi sağlamak amacıyla kuruldu. Öğretmenin, kendi evlerinin rahatlığında yapması avantajı vardır.

Öğretmenleri 4-15 yaş arasındaki Çinli öğrencilerle bağlayan bir çevrimiçi platform kullanıyorlar. Ayrıca öğretmenlere öğrencilere öğretmek için gerekli ders planlarını sağlar.

Program, ABD Ortak Çekirdek standartlarına dayanmaktadır ve öğrencilere bire bir ders vermektedir. Öğrenciler herhangi bir beceri seviyesine sahip olabilirler; İlk İngilizce kelimeleri öğrenenlerden pratik olarak akıcı olan öğrencilere. Kelime dağarcığını ve konuşma becerilerini geliştirmeye çalışırken, ana dili konuşanlarla konuşma konusunda yardıma ihtiyaçları olabilir.

İyi korunmuş cüzdan: VIPKID'yi nasıl öğrendiniz ve onlarla öğretmeye başlamak için neye karar verdiniz?

Sarah: Onlarla bir öğretmen olarak çalışan bir arkadaşımdan öğrendim. Öğrencilere öğretmeyi çok eğlenceli yapıyordu ve aynı zamanda çok iyi para kazanıyordu - bunu da denemeyi tercih ettim.

İyi korunmuş cüzdan: Bir insan çevrimiçi öğretim yaparak ne kadar para kazanabilir?

Sarah: Bir öğretmen, programla seçtiği kadar para kazanabilir. Öğretmenler, öğretilen sınıf başına ödenir, bu yüzden ne kadar yapmak istediğinize karar verdiğinizde, programınızı buna göre açarsınız.

Gece baykuşları genellikle biraz daha fazla para kazanabilir. Her ne kadar öğretmenlerin çoğu ayda ortalama 700 - 2000 dolar arasındadır. VIPKID ayrıca yeni öğretmenlerin kaydolması için bonuslar, ödüller, başvuru bonusları ve Pekin'e gitmek için yılda iki kez yarışmalar düzenliyor!

İyi korunmuş cüzdan: Öğretmenler için gerekli nitelikler nelerdir?

Sarah: Öğretmenlerin lisans derecesi (herhangi bir konuda, öğretim tercih edilmekle birlikte) yanı sıra çocuklarla ilgili pratik deneyime sahip olmaları gerekmektedir (Cub Scout liderleri, öğretmenler, okul öncesi öğretmenleri, Pazar öğretmenleri vb. Gibi etkinlikler şeklinde).

İyi korunmuş cüzdan: Çevrimiçi İngilizce öğretmenin en sevdiğiniz şeyleri nelerdir?

Sarah: Öğretmeyi çok seviyorum. Benim en sevdiğim şeylerden biri düzenli öğrencilerimi tanımak ve onları öğrenmek ve büyümek için izlemek.

Öğrencilerimden biri ABD'ye seyahat etmeyi planlıyor ve buluşup tanışmadığımızı sordu! Çocukların sınıflarını ve öğretmenlerini sevdiğini bilmek çok heyecan verici! 25 dakikalı sınıfın sonunda çocukların bitmesini istemediği bu kadar tatlı bir duygu!

İyi korunmuş cüzdan: Derslerinizi normal yaşamınız ve diğer işlerinizle nasıl planlayabilirsiniz?

Sarah: Benim için planlama çok kolay. Sabah uyanır ve ailem uyanmadan önce öğretirim. Programımı, sabah 8'den önce çalışmam gereken şekilde koordine ediyorum, böylece gün için planladığım diğer şeylere ulaşabilirim.

Eğer fazladan bir saat istiyorsam, kendi çocuğumun yatmaya başlamasından ya da sabah erken saatlerde uyanmasından sonra gece çalışabilirim.

Harika olan şey, istediğim kadar az veya çok çalışabilmem ve saatlerimi kendi hayatımın programına dayandırabiliyorum! Esneklik muhteşemdir ve günler istemem ya da başkalarının programına ders vermem gerektiğinden, benim için önemli olan olaylara her zaman izin verdiğimden emin olabilirim!

İyi korunmuş cüzdan: Çevrimiçi İngilizce öğretmeyi düşünen insanlar için ne gibi tavsiyeleriniz var?

Sarah: Çevrimiçi İngilizce öğretmek istiyorsanız, tüm esnekliği ile bile, hala bir iş olduğunu unutmayın. En iyisini vermeniz ve bu süreçteki çocuklarla eğlenmeniz için hazır ve hazır olmalısınız.

Ve harika bir iş olsa da, her zaman kolay değildir. Çalışmak zorundasın. Size verdikleri materyalleri incelemek için zaman ayırın, öğretmen akıl hocalarının tavsiyelerini dinleyin ve sabırlı olun; Hasta programınızı doldurmak için bekliyor ve öğrencilerinizle sabırlı! Bu çocuklar AMAZING ve öğrettiğin her sınıfta en iyi çabalarına değer.

Diğer gerçekler

VIPKID ile öğretim hakkında bilmek isteyebileceğiniz diğer bazı şeyler.

 • Bir öğretmen olmak için Çince bilmek zorunda değilsiniz, ancak yararlıdır ve saat başına daha fazla para ya da ebeveynler tarafından daha fazla rezervasyon alabilir. Bazı ebeveynler, çocuklarının öğretmenlerinin en azından bazı Çinlileri bilmesini tercih ederler.
 • Dersler, çocukların öğretmenlerinden, öğretmenin ne söylediğini anlamalarına yardımcı olan sahne, el ve beden dili ve diğer ipuçları ve püf noktaları aracılığıyla öğretmenlerinden öğrenmelerini sağlayacak şekilde oluşturulmuştur.
 • Gelirinizi en üst düzeye çıkarmak istiyorsanız, öğretmek için haftada en az 7.5 saat ayırmalısınız. Pekin'deki ebeveynlerden en çok talep edilen talimatlar Pazartesi'den Cuma'ya sabah 6'dan akşam 10'a kadardır. ve cumartesi ve pazar günleri 09:00 ile 10:00 saatleri arasındadır. Pekin zamanı.
 • Her hafta 7.5 saatlik bir vardiya çalışması şart olmamakla birlikte, en fazla kullanılabilirliğe sahip öğretmenler genellikle en çok rağbet gören öğretmenlerdir. Ayrıca, öğretmenler haftada sadece 7,5 saat çalışmakla sınırlı değildir, ancak istedikleri kadar zaman dilimi planlayabilirler. Bu nedenle, en uygun saatlerde kendilerini planlayan öğretmenler, en fazla para kazanma şansına sahiptir.
 • Öğrencinin ders deneyimini en üst düzeye çıkarmak ve öğrencinin ihtiyaçlarının% 100'ünün karşılanmasını sağlamak için tüm VIPKID sınıflarına birebir öğretilir.
 • Her sınıf için tüm eğitim materyalleri öğretmenlere verilmektedir. Ancak, öğretmenler dersleri zamanın ötesinde inceleyerek hazırlamalıdırlar.

Online Öğretmenliğe Nasıl Başlanır?

Tüm öğretmen adayları yasal olarak Amerika Birleşik Devletleri'nde veya Kanada'da çalışmaya uygun olmalıdır. VIPKID, potansiyel öğretmen adayları için kolay ve organize beş aşamalı bir başvuru süreci kullanmaktadır.

İlk olarak, özgeçmişinizi çevrimiçi göndermeniz gerekir. Daha sonra, değerlendirme için öğretme becerilerinizi gösterdiğiniz bire bir veya kaydedilmiş görüşme yapacaksınız.

Ayrıca, bazı ders örnek videoları izlemeniz gerekir; böylece standartların, teknolojinin ve müfredatın nasıl çalıştığına dair bir fikir edinebilirsiniz.

Daha sonra, bir akıl hocası öğretmeniyle tam uzunlukta bir ders vermeyi pratik yaptığınız bir sahte sınıf düzeni vardır. Ayrıca, biyo sayfanızı oluşturmak için öğretim sözleşmenizi imzalayacak ve kişisel bilgilerinizi yükleyeceksiniz. Bu, ebeveynlerin sizi tanımasına ve öğrencilerin öğretmenleri olarak size kitap ayırabileceği anlamına gelir.

Son olarak, akıl hocalığıyla ilgili videonuzdaki akıl hoca öğretmenlerinin geri bildirimlerini değerlendirerek öğretim becerilerinizi mükemmelleştirmeniz gerekir.

Başvuru sürecini başarıyla tamamladıktan sonra, ebeveynlerin çocuklarına açık öğretim zamanı yuvalarını ayırmasını beklersiniz.

Diğer Nitelikler Öğretmek İçin Neler Gerekir?

Öğretmen adayları bir dizi farklı mesleki uygulama alanına göre değerlendirilir. Bunlar şunları içerebilir:

 • Öğretmenin öğrencilerle iletişim kurmak için el işaretleri gibi beden dilini kullanma yeteneği
 • Öğretmenin öğrenme için uygun bir hız, ton ve şekilde konuşabilme yeteneği
 • Öğrenmeyi öğrenirken eğlenmeye yardımcı olan hevesli bir ortam yaratan olumlu ve cesaret verici bir tutum sergilemek
 • Öğretmenin, beyaz tahtalar, kuklalar veya mektup kartları gibi diğer araçlarla öğrenmeyi geliştirebilme yeteneği.
 • Uygun dilbilgisi, yapıcı ve cesaret verici bir şekilde düzelme yeteneği ve her ders saatinin etkin yönetimi de dahil olmak üzere, İngiliz dilinin ustaca ustalığı gibi diğer beceri setleri de önemlidir.

Tüm potansiyel öğretmenler Windows 7 veya daha yeni bir işletim sistemine veya en az 4 GB RAM belleğe sahip bir MAC OS 10.8x işletim sistemine ve en az 20 Mbps kablolu bir DSL bağlantısına sahip olmalıdır.

Öğretmenler ayrıca bilgisayarlarında Flash player yüklü olmalıdır. Öğretim için onaylanmış cihazlar arasında dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar, MAC ve Yüzey tabletleri bulunur.

Öğretim için kullanılan onaylı cihazlarda ayrıca bir HD harici kamera veya HD entegre kamera, mikrofonlu kulaklık ve sabit çıkış ve giriş özellikleri bulunmalıdır.

Ne Kadar Kazanabilirsiniz?

Öğretmenler bağımsız müteahhitlerdir ve otuz dakikalık öğretim zaman dilimleri için programlanırlar. Her bir zaman dilimi için ödeme 7 ila 9 $ artı teşvikler.

Ücret, başvuru sürecinde tamamladığınız demo sınıfı performansına göre belirlenir ve teşvikler aylık derse katılım ve tamamlama ile belirlenir.

VIPKID öğretim sözleşmesi yenilenmeye geldiğinde öğretmenler yükseltmeler için uygun olabilir.

2. Tutor.com

Tutor.com, çeşitli okul konuları için insanlara ders hizmetleri sunmaktadır. Öğrencileri eğitmek için eğitmenlere ihtiyaç duyan konulardan bazıları şunlardır:

 • Matematik
 • Bilim
 • ingilizce
 • Sosyal çalışmalar
 • Yabancı Diller
 • Ve dahası.

Tutor.com'lu öğretmenler öncelikli olarak öğrencilere kolej yoluyla dördüncü sınıfa öğretmenlik yapmaktadır. Tutor.com ile bir öğretmen olmak için ya bir üniversite diplomasına sahip olmanız ya da en azından ikinci sınıf öğrencisi olmanız gerekir.

Ayrıca, öğretmek istediğiniz konuda uzman olmanız (bu yeterliliği karşılayıp karşılamadığınızı belirlemenize yardımcı olmak için sitede değerlendirme araçları vardır) ve herhangi bir haftada en az beş saat öğretmen bulunmalıdır.

Tutor.com ile ödeme düzeyiniz, öğrettiğiniz konu türlerini içeren çeşitli faktörlere bağlıdır.

İngilizce dilinde akıcılık ve güçlü sözlü ve yazılı iletişim becerileri de gereklidir.

VIPKID'de olduğu gibi, Tutor.com'lu bir öğretmen olmak için uygulamanızın bir parçası olarak sahte bir ders sınıfına da katılmanız gerekir.

Tutor.com eğitim sistemini kullanmak için Windows 7 veya daha yüksek bir işletim sistemine ve en az 4 GB ram veya daha fazlasına ihtiyacınız olacak.

Ayrıca, arazi tabanlı bir İnternet bağlantısına, çalışan bir mikrofonlu kulaklığa ve mikrofon sistemine ve Microsoft Word 2007 veya daha sonraki bir programa da ihtiyacınız olacak.

Ücret, niteliklerinize ve diğer faktörlere göre belirlenir, doğrudan Tutor.com'dan gelir ve şirketin de belirli öğretim parametrelerini karşılayanlar için teşvikleri vardır.

3. Kayıt

Enroll'un öğretmen gereksinimleri, şu ana kadar konuştuğumuz diğer şirketlerden biraz daha rahat.

Enroll ile bir öğretmen olmaya hak kazanmak için, en az on beş yaşında olmanız ve öğretmek istediğiniz konularda akıcı olmanız gerekir.

Enroll ile, ilk iki dersinizi değerlendirmek ve işinizi kurmanıza yardımcı olmak için ücretsiz olarak yürütüyorsunuz.

Bundan sonra her bir seans için ödeme alırsınız ve diğer öğretmenlere ders planı ve ders araçlarını satmak gibi Enroll ile ek para kazanma fırsatları da vardır.

4. Chegg

Chegg eğitmenleri, öğrencileri ortaokul, lise, kolej ve ötesine öğretir. Öğretmenler, aşağıdakileri içeren çeşitli farklı konuları öğretir:

 • hesap
 • Biyoloji
 • Comptuer Bilim
 • Astrofizik
 • Antitröst Kanunu
 • Zooloji
 • Ve dahası.

Ortaokullara doğru yönlendirilenler gibi düşük öğretim seviyesi gösterileri de mevcuttur. Chegg'le özel dersler ve diğer sorular hakkında daha fazla bilgi edinmek için, yukarıdaki linkten web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

5. TutaPoint.com

TutaPoint.com, öğrencilere lise seviyesindeki konuları öğretmek için öğretmenleri işe alır. Tutapoint.com'un, burada öne sürdüğümüz diğer şirketlerden daha eğitmenler için daha sıkı gereksinimleri vardır.

Onlarla bir öğretmen olmak için, en az iki yıl önce öğretmenlik veya öğretmenlik deneyimine sahip olmanız ve mevcut öğretmenler, emekli öğretmenler, öğretim görevlileri, kolej profesörleri veya öğretimde kanıtlanmış bir yeteneği olan adayları tercih etmelisiniz. diğerleri.

Diğer nitelikler arasında Amerika Birleşik Devletleri'nde ikamet eden, geçerli bir Sosyal Güvenlik numarası bulunan ve görüşme süreci de dahil olmak üzere diğer tüm öğretmen gereksinimlerini karşılayan kişi sayılabilir.

TutaPoint.com öğretmenleri, saat başına 14 $ 'lık bir taban ödeme oranında ders vermeye başlarlar, ancak bonuslar ve teşvikler yoluyla ekstra para da kazanabilirler.

Burada sözü geçen ders veren firmalardan herhangi birinin bilinmesi, tüm şirketlerin belirli bir anda öğretmen açılışlarına sahip olmayacağı anlamına gelmez.

Her şirketin farklı zamanlarda farklı ihtiyaçları olduğu için, şu anda ek öğretmenleri işe alıp almadıklarını belirlemek için kendi web sitelerini kontrol etmek önemlidir.

Ayrıca, tüm sözleşme şartlarını ve Şartlar ve Koşullar bilgilerini, bir öğretmen olarak başvurduğunuz herhangi bir sitede okumak iyi bir fikirdir.

Vergiler Hakkında Bir Not

Bağımsız bir yüklenici olarak, VIPKID ile yaptığınız ya da üstlendiğiniz herhangi bir yan iş ile yaptığınız gelirden dolayı herhangi bir vergiden sorumlu olduğunuzu hatırlamak önemlidir.

Özel ders ve diğer yan ödemeler, gelir olarak sayıldığından, o yıl için verdiğiniz vergi oranı / parantezine göre bu gelir üzerinden vergi ödemekten sorumlu olacaksınız.

Vergi beyannamesini verdikten sonra bulabileceğiniz olası vergileri karşılamak için yan harcamalarınızın yüzde otuzunu veya daha fazlasını ayrı bir tasarruf hesabına koymanızı öneririz.

Bu gelişmiş tasarruf planı, yıl boyunca verdiğiniz geri dönüşten sonra büyük vergi faturalarına hazırlandığınızdan emin olmanıza yardımcı olacaktır. Kendinizi binlerce ekstra para kazandığınız ve bu gelirler üzerinden vergi ödemek için para bulmaya çalıştığınız bir duruma sokmak istemezsiniz.

Bir Öğretim Yan Hustle sizin için iyi bir fikir mi?

Bir öğretim tarafındaki koşunun sizin için uygun olup olmayacağını merak ediyor olabilirsiniz. Bu sorunun cevabı bir çok şeye bağlıdır.

Öncelikle, çocuklarla çalışmaktan hoşlanıyorsanız kendinize sormak isteyeceksiniz. İkincisi, sabrınız seviyesini değerlendirmek isteyeceksiniz. Deneme koşullarında bile hasta olan kişiler, çocuklara ikinci bir dil öğretme çalışmalarının daha iyi tadını çıkaracaktır.

Üçüncü olarak, başkalarına talimat verirken beceri düzeyinizi değerlendirmek istersiniz. Başkalarına yeni şeyler öğrenmeyi nasıl gösterdiğiniz konusunda iyi misiniz? Öğrencilerin geniş öğrenme stilleri dizisi ile çalışmak için bir takım farklı şekillerde açıklama yapma yeteneğine sahip misiniz?

Özel bir sabır düzeyi ve iyi bir öğretmen olmak için öğrenme sevgisi gerektirir. Bu niteliklere sahipseniz, bu tür yan koşular sizin için harika bir fırsat olabilir.

Yan hedefler, finansal hedeflerinize ulaşmak için her zaman daha fazla para kazanmanın harika bir yoludur.

Bütçenizi yalnızca şu ana kadar azaltabilirsiniz, ancak yan taraftaki para kazanırken elde edebileceğiniz para miktarının bir sınırı yoktur.

Amacınız ister mali bağımsızlık yolunda ilerliyor olsun, ister iş saatlerinizi en aza indirmenize yardımcı olmak için pasif gelir akışlarını kullanmak olsun, her zaman daha fazla para kazanmanın bir yolu vardır.

Sizin için doğru olanı bulmak için birkaç farklı yan işe koşmak ve gelir fırsatına sahip olmak zorunda kalabilirsiniz. Ancak, bir finansal hedefe ulaşmak için daha fazla para kazanmanın, insanları zamanlarını boşa harcamış gibi hissetmelerini sağladığını söylemek güvenlidir.

Gelir elde etmenin daha fazla yolunu ararken, birkaç farklı para kazanma yolunu denemekten çekinmeyin. Beceri setlerinizin ve zevk aldığınız aktivitelerin bir listesini yapın ve bu becerileri ve ilgileri kullanarak para kazanmanın yollarını araştırın.

Yumruk attığınız zaman işten ayrılabildiğiniz başka bir şirket için ikinci bir işte çalışmanın sizin için en iyisi olduğunu görebilirsiniz. Ya da kendi yan işe alım işine sahip olmayı ve zaman çizelgenizi ve müşteri listenizi tam olarak kontrol etmeyi seviyor olabilirsiniz.

İlgi alanlarınıza ve becerilerinize en uygun olanı yapın ve yan işe girişimlerinizden en iyi şekilde yararlanmanız için en iyi şansa sahip olursunuz.

En önemlisi, hedeflerinize ulaşmak için ihtiyacınız olan parayı yapmak için yeni ve farklı yollar denemekten çekinmeyin. İyi olduğunuzu ve bu becerilerle para kazanabileceğiniz tüm farklı yolları öğrenmek için şaşırabilirsiniz.

Videoyu izle: Yabancı dil öğrenmenin en hızlı yolu: KO-KO Tekniği

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Sadece 90 Gün İçinde 8,400 ABD Doları Borcunu Nasıl Ödeniyor?
Maliye

Sadece 90 Gün İçinde 8,400 ABD Doları Borcunu Nasıl Ödeniyor?

Cüzdanı koruduğu Lauren Bowling ile, 8 bin dolarlık borcu aşan ve bu konuyla ilgili bir blog başlatan Kate Bowling ile sohbet etti. Borcunu ödemek için ne yaptığını bul ve aklı başında kal. 8,400 dolar borcunu nasıl aldın? Kolej boyunca kredi kartı borcuyla mücadele ettim ve 2009 yılında okulu bıraktığımda 10 bin dolar borçla mezun oldum.
Devamını Oku
Facebook ile Para Kazanabilirsiniz 13 Yolları
Maliye

Facebook ile Para Kazanabilirsiniz 13 Yolları

Facebook, dünyanın en büyük sosyal medya ağıdır. Tam teşekküllü bir işletme sahibi olun ya da sadece bir tane ürün satıyorsanız, Facebook ile para kazanabilirsiniz. Sadece arkadaşlarına mesaj göndermek ve sınavlar yapmak için Facebook kullanıyorsan, bu önerilerin bir kısmının gelirini artırdığını ya da bir yan işe başladığını düşün.
Devamını Oku
Amerikan Ulusal Hayat Sigortası Şirketi İncelemesi
Maliye

Amerikan Ulusal Hayat Sigortası Şirketi İncelemesi

Hayat sigortası, neredeyse herkesin genel mali planının önemli bir parçasıdır. Bunun nedeni, beklenmedik bir durumun ortaya çıkması durumunda, bir kişinin diğer finansal varlıklarının aslen amaçlanan amaçları için yerinde kalmasını sağlamaya yardımcı olabilecek önemli bir araçtır. Bir hayat sigortası poliçesi için başvururken, aklınızın ön planda tutulması gereken birkaç temel kriter vardır.
Devamını Oku
Bu yıl bir bahçe dikmek için 5 neden
Maliye

Bu yıl bir bahçe dikmek için 5 neden

Bahçemi seviyorum. Kocam ve ben ciddi bahçıvanlar değiliz, fakat domatesleri, salatalıklarını, çeşitli biberleri, otları ve meyveleri yetiştiriyoruz. Arka bahçede dört meyve ağacımız var, ancak sadece gala elma ağacı bize şu ana kadar önemli bir şey sağladı. Biz de yalnız değiliz. Ulusal Bahçe Derneği, yaklaşık 43 milyon Amerikalı'nın kendi yiyeceklerinden bazılarını yetiştirdiğini bildiriyor.
Devamını Oku