Maliye

Ücretsiz Gaz almak için 8 Legit Yolları

Borç getirisini hızlandırmayı ve zenginlik oluşturmayı önerdiğimiz yollardan biri, harcamalarınızı mümkün olduğunca azaltmaktır. Mücadele Her Şey Bütçesini kullanarak, günlük harcamalarınızda harcadığınız parayı azaltmanın veya ortadan kaldımanın yollarını bulabilirsiniz.

Örneğin, araba, hayat ve ev sahibi sigorta poliçelerinde yıllık daha düşük bir prim alabileceğinizi görmek için farklı sigorta şirketlerine başvurabilirsiniz.

Market alışverişlerinde para tasarrufu yapmanın yolları da vardır. Menü planlamasında, işlenmiş gıdaların satın alınmasından kaçınılması ve satışların alışverişi ile market bütçenizi önemli ölçüde azaltabilirsiniz. Nakliye masrafları, düşebileceğiniz başka bir bütçe alanıdır.

Yolculuğunuzu birleştirerek arabanızla (yani ayrı bir gezi yapmak yerine işten eve giderken bakkal dükkanında durmak), hız sınırlama yasalarına uymak ve arabanızı iyi bir şekilde tutmak için gaz maliyetlerinden tasarruf edebilirsiniz. daha az kullanarak. Ve eğer biraz zaman koyarsanız, serbest gaz elde etmek için yollar bile bulabilirsiniz.

Serbest Gaz Nasıl Gidilir?

Arabanız için gaz almak, muhtemelen fazla bir şey yapamayacağınızı düşündüğünüz masraflardan biridir. Her ne kadar benzin masraflarını azaltmak, benzin masraflarını paylaşmak, ve bu dört kuruşluk kuponları marketlerde kullanmak gibi bazı bariz yollar olsa da, gerçekten de doğalgazı bedavaya almanın yollarını bulabilir misiniz?

Gerçek şu ki, ücretsiz olarak gaz alabileceğiniz yollar var. Tüm yöntemler tüm insanlar için işe yaramayacaktır, ancak bu yollardan birisini bile ücretsiz olarak gaz almak için kullanabiliyorsanız, nakliye masraflarını azaltabilir ve borç ödemelerinizi veya diğer finansal hedeflerinizi hızlı bir şekilde izlemek için tasarrufları kullanabilirsiniz.

1. Swagbucks'tan Gaz Kartlarını Alın

Swagbucks, insanları muhtemelen yaptıkları şeyleri yapmak için ödedikleri bir şirkettir. Swagbucks ile video izleyerek, internette dolaşarak, anketleri tamamlayarak ve çevrimiçi alışveriş yaparak puan kazanırsınız.

Swagbucks ile tamamladığınız her aktivite için, ücretsiz hediye kartları satın almak için kullanabileceğiniz puanlar kazanırsınız - gaz kartları dahil. Daha sonra, kendi bütçenizden ödemek yerine, bedava gaz almak için kazandığınız gaz kartlarını kullanabilirsiniz.

2. Aracınızdaki Reklamları Düşünün

Free Gas Help'de, arabanıza reklam vermek için ücretsiz gaz kartlarını kazanabilirsiniz. Kapı mıknatıslarından komple araç sargılarına kadar çeşitli reklam mekanları sunarlar.

Arabanızda hangi tür reklamların bulunduğunu seçersiniz, böylece rahatsız olduğunuz reklamlarla gezmek zorunda kalmazsınız. Arabanızdaki reklamlarla birlikte dolaşırken, yerel benzin istasyonları için ücretsiz aylık gaz kartları kazanıyorsunuz.

Tam bir araba sargısı için, ücretsiz gaz kartlarında ayda 200 dolar kadar ödeyecekler.

Hizmetlerini kullanmak için bazı şartlar var. Örneğin, hizmetlerinden yararlanabilmek için her ay en az 1.000 mil sürmeniz gerekir. Ayrıca iyi durumda bir arabanız olmalı. Programlarında sürücülerin iyi bir sürüş kaydına sahip olmalarını ve geçerli bir otomatik sigorta bulundurmalarını isterler.

Bu sürüş niteliklerini karşılıyorsanız, Free Gas Help'e başvurun ve her ay ücretsiz gaz parası alabilmenizin bir yolu olup olmadıklarını öğrenin.

Arabanıza reklam vermeniz için size ödeme yapacak başka şirketler de var. Bununla birlikte, hepsi yasal değil, bu yüzden, hangi şirketlere üye olduğunuzun olası dolandırıcılıklardan haberdar olup olmadığına dikkat edin.

Örneğin, geçerli bir araba reklam şirketi kaydolmak için para ödemeni istemez. Carvertise, arabanızda reklamları taşımak için size ödeme yapacak diğer geçerli şirketlerden biridir.

3. Free Gas ABD'yi ziyaret edin

Free Gas USA, 2008 yılında Büyük Durgunluğun yüksekliğinde kuruldu. Misyonu, Amerika Birleşik Devletleri'nde mücadele ailelerine benzin yardımı sağlamaktır. Bu kar amacı gütmeyen kuruluş, her ay, gelir düzeyine, gereksinimlerine, koşullarına ve hibe fonlarının kullanılabilirliğine bağlı olarak önceden belirlenmiş adaylara hibe vermektedir.

İnternet siteleri, hibelerin 50 $ 'dan 1.200 $' a kadar değiştiğini söylüyor.

Alıcılara, benzin deposunu doldurabilmek için benzin deposunu doldurabilecekleri kodlu gaz kartları verilir, böylece işe gitmek, bakkaliye almak ya da diğer gerekli sürüşler için gaz almak için para biriktirebilirler.

Kalifiye olup olmadığını öğrenmek için yapmanız gereken tek şey web sitelerine gitmek ve indirilebilir hibe başvurusunu doldurmaktır. Tüm başvuru başvuruları için gereken 5 ABD doları başvuru ücreti vardır ve başvuru yapmak için eyaletinizde yasal yaşta olmanız gerekir.

Ayrıca, hane başına bir başvuru sınırı vardır. Daha fazla bilgi için, web sitelerini ziyaret etmek için yukarıdaki Ücretsiz Gaz ABD bağlantısını tıklayın.

Serbest gaz çıkışında 50 $ kazanma şansı yakalamak istiyorsanız 2000 Freebies.

4. Anketlere Katılın

Anket Junkie gibi birçok şirket var, benzin istasyonları da dahil olmak üzere çeşitli perakendecilere hediye kartları için kullanılabilecek puan kazanmak için anketler yapmanıza izin verecek.

Anketleri doldurarak ücretsiz gaz parası kazanmanın en güzel yanı, boş zamanınız olduğunda seçtiğiniz herhangi bir yerden çevrimiçi olarak yapabilmeniz.

Randevu için bekleyen dişçi ofisinde mi oturuyorsun? Birkaç anketi doldurmak için akıllı telefonunuzu kullanın. İş yerinizde yirmi dakikalık bir ara var mı? Anketlere cevap vermek ve ekstra para kazanmak için kullanın.

Anketleri alışkanlık haline getirin ve yakında size yakın bir benzin perakendecisinden ücretsiz hediye kartı için yeterli puan kazandınız.

Yine de tüm anket şirketleri yasal değil, bu yüzden ücretsiz gaz almak için anket almak için kayıt yaptırmadan önce bu anketi üç favori anket şirketimize göz atın.

5. Ücretsiz Gaz almak için Kredi Kartı Ödüllerini kullanın

Orada nakit için, kartınıza kredi ya da hediye kartları için kullanabileceğiniz ödül puanları veren birçok kredi kartı vardır.Ödüllerle kazandığınız parayı kredi kartlarınızı kullanarak takip edin.

Ardından, aracınıza benzin koymak için ücretsiz ödül puanlarını kullanın - yani ÜCRETSİZ gaz. Bunu, benzin istasyonu hediye kartlarını satın almak için puanlarınızı kullanarak ya da ödül puanlarınızı kredi kartınıza aktararak ve daha sonra benzin deponuzu aynı dolar tutarı kadar doldurarak yapabilirsiniz.

Ücretsiz gaz almak için kredi kartı ödüllerini kullanmanın başarısının anahtarı, kredi kartı satın alımlarınızda asla faiz ödemediğinizden emin olmaktır. Diğer bir deyişle, ödül kartını sadece satın alacağınız ürünler için kullandığınızdan emin olun ve ardından her ay tam olarak ödeme yapın.

Kartı her ay tam olarak ödemezseniz, kazandığınız ödüller, kredi kartında bir bakiye taşımak için ödemeniz gereken faizle dengelenir.

6. Bölgenizdeki Yardım Kuruluşları

Birçok kez, yerel hayır kurumları, ihtiyaç duydukları kişilere, iş görüşmeleri yapmak, işe gitmek, randevu almak veya bakkaliye gitmek gibi gerekli sürüş için serbest gaza erişim sağlamak için gaz kartlarını sağlayarak yardımcı olacaktır.

Ortabatı'da, Kurtuluş Ordusu ihtiyaç sahibi olanlar için ulaşım fonu sağlıyor. Diğer eyaletlerde, tanklarını doldurması gereken ancak nakit paraya ihtiyacı olmayan insanlar için ücretsiz gaz kartları sağlayan kar amacı gütmeyen kuruluşlar veya kiliseler vardır.

Serbest gaza ihtiyacınız varsa, ihtiyaçlarınız için ücretsiz gaz kartları sağlayıp sağlamadıklarını öğrenmek için bölgenizdeki kiliselere ve diğer yerel hayır kurumlarına başvurun. Aynı zamanda yerel Sağlık ve İnsan Hizmetleri Departmanınızla da temas kurmayı deneyebilirsiniz, çünkü bazen ihtiyaç duyulanlara gaz kartları verecektir.

7. Perakendecilerde Gaz Kart Teklifleri için Gözünüzü Koruyun

Bazen yerel ve ulusal olarak bilinen perakendeciler, ücretsiz bir gaz kartı ile gelen ürünler için teklif var. Örneğin, ulusal çapta bilinen eczane perakendecileri olan CVS, zaman zaman nitelikli alımlarla birlikte ücretsiz bir gaz kartı sunacaktır.

Onların ExtraCare Ödül kartı belirli öğeleri satın aldığınızda verdikleri 10 dolarlık gaz kartları ve diğer avantajlar gibi freebies sağladıkları bilinmektedir.

CVS haftalık reklamlarını ve bölgenizdeki diğer yerel perakendecilerin reklamlarını, satın alınan ücretsiz gaz kartlarıyla ilgili fırsatlar için kontrol edin.

8. Seyahat İadelerini Kullanın

Düzenli olarak seyahat ediyorsanız, seyahat ederken doğru otel zincirlerinde kalarak ücretsiz gaz kartları kazanabilirsiniz.

Örneğin, Best Western, müşterilere kalifiye bir Best Western otelinde kaldıkları her seferde ödül puanları kazanmalarını sağlar.

Otellerinde kalarak belirli sayıda puan biriktirdikten sonra, Shell veya Exxon benzin istasyonlarındaki gaz kartlarını kullanabilirsiniz.

Ödüller hakkında havalı bir şey Best Western otelleri ile işaret ediyor? Asla bitmezler. Bu yüzden sık seyahat eden bir kişi olmasanız bile, puanlarınızı kazanıp zaman içinde biriktirebilir ve ardından ücretsiz bir gaz kartı için kullanabilirsiniz.

Best Western otellerinde ya da müşterilerini gaz kartlarıyla ödüllendiren diğer otellerde kalarak seyahat ödüllerinizi kaydetmek, önceden planlanmış olan tatiliniz için de doğalgaz için ödeme yapmanın harika bir yolu olabilir ve önceden planlama yaparsanız tatil masraflarını azaltmanızı sağlar.

Gazı Azaltmanın Diğer Yolları

Serbest gazı elde etmek için yukarıdaki yolların kullanılmasıyla birlikte, bütçenizde benzin maliyetlerini azaltmak için yapabileceğiniz başka şeyler de vardır.

1. Yavaş Sürüş ve Sabit Sürücü

Karayolu üzerinde sağ şeritte kalmak ve sabit ivmelerden ve frenlemeden kaçınarak daha az gazdan geçeceksiniz.

Sizinle arabanız arasındaki mesafeyi koruyarak sabit kalmanızı ve sabit frenleme ve hızlanmayı önleyebilirsiniz.

Aracınızı nazikçe hareket ettirin ve sabit olarak sürün ve depoyu daha az doldurduğunuzu göreceksiniz.

2. Aracınızın Bakımını Sağlayın

Aracınız iyi muhafaza edilirse daha az gazı da geçirecektir. Lastikleri uygun bir şekilde şişiriniz, gerektiğinde yağları ve filtreleri değiştiriniz ve arabanızda bulunması gerekmeyen ekstra ağırlıktan (örn. "Malzeme") uzak durunuz.

Bu şeyleri yaparak arabanız daha verimli çalışır ve daha az gaz kullanır.

3. En Ucuz Gazın Nerede Olduğunu Bilin

En düşük gaz fiyatlarının nereye gittiğiniz ve gideceğiniz yerlerden düzenli olarak geldiğini öğrenin. Bölgemizde Sam's Club sürekli olarak en ucuzdur - galon başına yedi ila on sent. Bu nedenle, Sam'in Kulübünü koşarken, her zaman tankı doldurmayı planlıyoruz.

Hangi şirketlerin sürekli olarak en düşük gaz fiyatını aldığını biliyor veya sürekli olarak indirim kuponu veriyorsanız, dolumlarınızı bu istasyonlara yakın olduğunuz zaman için planlayabilirsiniz.

4. Diğer Ulaşım Formlarını Alın

Mümkün olduğunda, daha verimli olduğunda araba seyahatleri için diğer ulaşım biçimlerini dikkate alın. İşe ya da markete yakın mesafede yaşıyorsanız, bisiklete binebilir ya da güvenliyse yürümeyi düşünebilirsiniz.

Ya da kendi arabanızı işe almak yerine toplu taşımayı almak ya da bir iş arkadaşıyla birlikte araba yoluna gitmek daha ucuzsa o rotayı takip edin. Arabanızı kullandığınız süreyi en aza indirerek, daha az benzin harcayacaksınız.

5. Birazcık Rahatsız Olmak İstekli Olmak

Arabalardaki klima üniteleri, tankınızdaki gazı kullanarak çalışır. Açık pencereler ve sunrooflar rüzgar direncini artırır ve aracınızı daha az yakıt tasarrufu sağlar.

Aşırı sıcak bir durumda değilseniz ve aracınızdaki klimayı güvenli bir şekilde kullanmaktan kaçının ve pencereleri açık tutmamaya devam ederseniz, daha az gaz kullanırsınız.

6. Daha Yakıt Verimli Bir Araç Al

Ekonomik anlamda mantıklı olursanız, arabanızı daha iyi bir gaz kilometreye sahip olan başka birisine satabilirsiniz. Bununla birlikte, sadece yeni araç ödemeleri veya daha fazla borç almazsanız bunu yapmanızı tavsiye ederim.

Daha iyi gaz kilometreleri için borçlarınızı arttırmak yerine, şu anda sürmekte olduğunuz araca göre aynı veya daha az olan kaliteli kullanılmış bir araba arayın.

Gaza daha az para harcamak - ve daha az gaz kullanmanıza yardımcı olacak şekilde - sadece cüzdanınız için değil, aynı zamanda çevre için de iyidir. Aracınızın verimliliğini ve banka hesabınızın verimliliğini artırabilmeniz için burada listelenen ipuçlarından yararlanın.

Daha önce serbest gaz aldın mı? Eğer öyleyse, aşağıdaki yorumlarda bana bildirin!

Videoyu izle: Fortnite Savaşı Royale Kafatası Trooper Cilt ÜCRETSİZ Nasıl Alınır

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Para Gönderme Reklamları Yapmanın 7 Yolu
Maliye

Para Gönderme Reklamları Yapmanın 7 Yolu

Yani, bir blog başlatmak ve reklamlar ilan etmek para kazanmak ister misiniz? Blog'unuzu spam olmadan ve yalnızca hızlı bir para kazanmak için dışarı çıktığınızı düşünen okuyucuları geri çevirmeden en kolay yollardan biri reklamlardır. Ancak, web sitenizde başka bir reklam yayınlamadan veya ilk reklamınızı yayınlamadan önce, markanızdan reklam vermenin ve para kazanmanın en iyi yolunu bulmak için bu gönderiyi okuduğunuzdan emin olun.
Devamını Oku
GF ¢ 004 - Finansal Hayatınızı Yeniden Başlatmanın 5 Yolu
Maliye

GF ¢ 004 - Finansal Hayatınızı Yeniden Başlatmanın 5 Yolu

Http://traffic.libsyn.com/goodfinancialcents/GFC004.mp3 iTunes'daki “Good Financial Cents” Podcast'e abone olmak için buraya tıklayın. Suyun üstünde kalmak için mücadele ediyor musunuz? Birçok Amerikalı, bu mücadeleyle her gün uğraşıyor. Benim görevim denemek ve yardım etmektir. Future Purpose Coaching'den Karyn Lisk, “The 5 Series” adlı web semineri dizisine katılmamı istedi.
Devamını Oku
" width="370" height="280" alt="Nasıl Craigslist üzerinde Araba Satılır"/>
Maliye

Nasıl Craigslist üzerinde Araba Satılır

Arabanızı Craigslist üzerinde satmak, aşağıdaki değerli ipuçlarını kullanarak satmanız şartıyla hızlı para kazanmanın harika bir yoludur. Otomobiller genellikle doğru bir şekilde listelendiklerinde, Craigslist'de oldukça hızlı bir şekilde satış yapıyorlar. Aracınız için en iyi dolar almak ve hızlı bir şekilde satmak, aracınızı iyi bir şekilde hazırlayıp iyi bir şekilde pazarlamakla ilgilidir.
Devamını Oku