Maliye

Borcunuzu Konsolide Etmek için 17 En İyi Şirket (Kredi Kartları Dahil)

Mevcut aylık kredi ödemenizi yapmak için mi uğraşıyorsunuz? Borcunuzu birleştirdiğinizde, daha düşük bir faiz oranı ödeyerek paradan tasarruf edebilirsiniz. Ve yakın gelecekte yükselecek faiz oranları ile kredilerinizi konsolide etmekbugün beklerseniz kıyasla ekstra para biriktirebilirsiniz.

Kredi kartı borcunuz, öğrenci kredileriniz veya tıbbi borcunuz varsa, bazı şirketler, borçlarınızı daha düşük bir faiz oranı ve daha esnek geri ödeme koşulları ile tek bir aylık ödemede birleştirmenize yardımcı olabilir.

Burada% 0 APR kredi kartı seçenekleri hakkında bilgi edinin.

Borç Konsolidasyonu Nedir?

Borç konsolidasyonu, yüksek faizli borç bakiyenizin bir bölümünü bir aylık ödeme ile tek bir kredi olarak birleştirdiğinizde ortaya çıkar.

Örneğin, iki kredi kartı bakiyesini ve mevcut bir kişisel krediyi birleştirirseniz, üç aylık ödemeleri potansiyel olarak daha düşük bir faiz oranıyla tek bir aylık ödemede birleştirirsiniz.

Bir borç konsolidasyonu kredisi genellikle yüksek faizli borçlarınız için geçerlidir:

 • Tıbbi borç
 • Kredi kartı borcu
 • Bireysel krediler

Konut kredisi kredileri ve öğrenci kredilerinin farklı faiz oranları ve geri ödeme koşulları gibi borç borcu kredileri de borç türüne ve kredi puanınıza bağlı olarak farklı faiz oranlarına sahiptir. Dolayısıyla, öğrenci kredileri ve kredi kartı borcunuz varsa konsolide etmek istiyorsanız, iki farklı krediye başvurmanız daha iyi olabilir çünkü refinansmanlı öğrenci kredileriniz hala kredi kartlarınızdan daha düşük faiz oranına sahip olabilir.

Ayrıca, öğrenci kredi bakiyenizi bir borç konsolidasyon kredisi haline getirebilirsiniz, ancak öğrenci kredilerinizi yeniden daha düşük bir faiz oranı elde etmek için yeniden finanse etmekten neredeyse her zaman daha iyi olacaktır.

Borç Konsolidasyon Kredilerinin Faydaları

Bir borç konsolidasyon kredisinin en iyi yararlarından biri, kredi puanınızı bozmadan borcunuzu ödemenize yardımcı olabilmeleridir. Gözbebeklerine borçlu olduğunuzda, herkesin son dolarınızı almaya çalışırken “yardım” etmeye çalıştığını hissedebilirsiniz.

Tek sorun, en iyi ilgilerinin her zaman sizin çıkarınıza en iyi şekilde çıkmamasıdır, çünkü size aylık ücretler veya daha yüksek faiz oranları yükleyerek daha fazla kazanç elde ederler.

Faiz Ödemelerinde Binlerce Kaydet

Bir borç konsolidasyonu kredisi kullanarak mevcut kredi kartı bakiyenizi ödersiniz ve bu hesaplar tekrar “güncel” hale gelir. Halen dengenizi geri ödemek zorundasınız, ancak ciddi oranda daha düşük bir faiz oranı ödeyebileceğiniz için yüzlerce hatta binlerce dolar tasarruf edebilirsiniz.

Ayrıca, belirli bir süre içinde tüm bakiyeyi geri ödemeye zorlayan sabit bir ödeme planına da sahipsiniz. Başka bir deyişle, borçlarınızı sağlamlaştırmak finansal olarak sorumlu olmanızdan sorumlu tutulmanızı sağlar.

Dengenizi kredi kartı şirketinizle tutarak, yalnızca minimum aylık ödeme yapmanız yeterlidir, bu yalnızca 35 TL olabilir. Kredi kartları bir döner hesap olduğundan, yalnızca aylık faiz giderlerinizi daha da artıran bakiyenize eklemeye devam edebilirsiniz.

Bir Borç Konsolidasyon Kredisi ile Ne Kadar Tasarruf Edebilirsiniz?

Bir borç konsolidasyon kredisi buna değer mi? Ne kadar para biriktirebileceğine bağlı.

İşte borç konsolidasyon kredisi size ne kadar para kazandırdığının hızlı bir senaryosudur. Şu anda 15.000 dolarlık kredi kartı borcunuzun% 15 faiz oranına sahip olduğunu varsayalım.

1. Seçenek: Kredi kartı şirketinizle minimum aylık ödemeyi yapmaya devam edin

Mevcut kredi kartınız üzerindeki bakiyeyi muhafaza ederseniz ve bakiye tutarına eklemezseniz, tahmini minimum aylık ödemeniz önümüzdeki 376 ay için 337 $ olacaktır (bu 31 yıl!) Ve toplam faiz olarak 18,229 ABD dolarıdır. Asıl 15.000 dolarlık bakiyeniz 36,458 $ olur; orijinal bakiye tutarınızın iki katı.

2. Seçenek: Borcunuzu% 5,99 Faiz Oranı için Konsolide Edin

Borcunuzu iki yıllık bir kredi ve% 5,99 faizle birleştirerek, yalnızca yaklaşık 1.000 dolar ödeyeceksiniz. Bu borç birleştirme kredisine geçerek 17.000 dolar tasarruf demektir. Sadece kredi kartı şirketinizle minimum aylık ödeme yapmak yerine.

Bu tasarrufları gerçekleştirmek için, iki yıllık bir kredinin 655 dolarlık aylık ödemeyle yapılması gerekecek, ancak iki yıl boyunca piyonları kıstırıp sıkıştıracağım.

Bu sadece bir örnektir ve borç konsolidasyonu kredisi hesap makinesiyle ne kadar tasarruf edebileceğinizi görmek için kendi rakamlarınızı eklemeniz gerekir. Ne kadar tasarruf edebileceğinizi gördükten sonra, kredi başvurusunda bulunmanız için daha zorlanabilirsiniz.

Borcunuzu Nasıl Konsolide Edebilirsiniz?

Borcunuzu konsolide etmek genellikle kredi için ilk başvuru yaptığınız zaman kadar kolaydır. Ancak borcunuzu pekiştirmek için doğru ve yanlış bir yol var. Borç konsolidasyonunun size para ve birkaç baş ağrısını kurtarabilmesi için size doğru yolu göstereceğiz.

En önemli şey Krediyi mümkün olan en düşük faiz oranıyla elde etmek. En düşük faiz oranını elde etmek için, krediyi en kısa geri ödeme süresiyle (iki yıl vs beş yıl) seçmeniz ve kredi bakiyesini mümkün olduğunca düşük tutmanız gerekir (örneğin, 15.000 $ yerine sadece 5.000 $ borç verin).

Şu anda bakiye miktarınızı azaltmak için büyük bir toplu ödeme yapamayabilirsiniz, ancak kredinizi geri ödemek için kaç yıl gerektiğini seçebilirsiniz. Şimdilik, aylık ödemeyi yapabileceğinizden emin olduğunuz sürece mümkün olan en kısa kredi koşullarını seçin.

Sadece Borcunuzu Ne Zaman Konsolide Edin…

Birçok durumda borç konsolidasyonu kredileri, mevcut borç geri ödeme yönteminizden daha iyi bir seçenektir. Ancak, bu nedenlerden dolayı sadece borç konsolidasyon kredisi için başvurmalısınız:

 • Daha az kümülatif faiz ve ücret ödersiniz
 • Borcunu erteleyeceksin

Borç veren kredisini kabul etmeden önce, toplam kredi maliyetinizin tam olarak ne zaman ödeneceğini göreceksiniz. Bu oranı mevcut borç ödemeleriniz ile ödeyeceğiniz tahmini faizle karşılaştırabilirsiniz.

Bir yan not olarak, sadece aylık ödemeyi karşılayabiliyorsanız bir kredi teklifini kabul etmelisiniz. Başlangıç ​​bütçemiz aylık harcamalarınızı ve tasarruflarınızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olabilir, böylece mümkün olan en yüksek aylık ödemeyi yapmak için mümkün olan en fazla paraya sahip olursunuz. Şu anda iki yıllık bir kredi için aylık ödemeyi karşılayamıyorsanız, üç yıllık veya dört yıllık bir krediyi dikkate alın. Kullanılabilir geliriniz arttıkça, kredinizi erken para cezası olmaksızın ödemek için ekstra ödeme yapabilirsiniz.

Borç Konsolidasyon Şirketi'nde Ne Bakmalı?

Borcunuzu pekiştirebilecek yüzlerce borç konsolidasyonu şirketi var. Belki bazıları sizi arar veya postada bir kartpostal gönderir. Yasal bir şirket olabilirler. Ancak, gizli ücretler veya hükümler varsa, en iyi ilginizle çalışmayabilirler.

Aşağıdaki ücretleri talep etmeyen bir şirkete bakmalısınız:

 • Başvuru ücreti
 • Erken ödeme cezaları
 • Tanıtım veya “teaser” faiz oranları yok

Birçok borç verenler bir kaynak ücreti talep etmemektedir ve diğerleri kredi bakiyesinin% 1 ila% 6'sı arasında bir ücret talep etmektedir. Kaynak ücreti kredi profilinize, kredi büyüklüğüne ve geri ödeme koşullarına bağlıdır. Tekliflerini kabul etmeden önce düşündüğünüz herhangi bir borç veren için “iyi baskı” nı okuduğunuzdan emin olun.

Sabit Faiz Oranları ve Değişken Faiz Oranları

Hemen her durumda, İlk önce sabit faiz oranı kredisine başvurmalısınız. Kredinin tüm ömrü boyunca aynı faiz oranını ödeyeceksiniz. Kredi faiz oranları tarihsel olarak düşük seviyelerdedir ve yakın gelecekte artması öngörülmektedir. Değişken oranlı bir krediyle, ödemeniz her bir oran artışıyla artar. Aylık ödeme tutarınızı tahmin etmek için kolaylaştırın ve bugün düşük bir oran elde edin.

Bir yıl içinde bakiyeyi ödeyebildiğiniz zaman sadece değişken oranlı bir kredi elde edin. Çoğu insan için, bahislerinizi korumak ve sabit oranlı bir kredi seçmek daha iyidir. Hala orijinal faiz oranınıza kıyasla para tasarrufu yapıyorsunuz ve sabit bir faiz oranıyla gelen ekstra zihin rahatınız var.

Bazı borç verenler sadece sabit faiz oranları sunarlar, çünkü değişken oranlar bir şekilde tahmin edilemezdir. Sıkı aylık gelirde yaşıyorsanız, dalgalanan oranlar gereksiz strese neden olur. Sabit bir faiz oranıyla, her ay aynı aylık ödeme tutarını yaparsınız.

En İyi Borç Konsolidasyon Şirketleri

Ne yazık ki, borç konsolidasyon alanında çok sayıda gölgeli karakter var, bu yüzden borçlarınızı birleştirmeye hazır olduğunuzda gereken özeni göstermeniz gerekiyor. Listemiz size bir kredi almanıza yardımcı olacak ve gizli ücretlerle sizi şaşırtmayacak güvenebileceğiniz şirketlerin isimlerini verir.

Otomatik aylık ödemelere kaydolmayı unutmayın. Bazı borç verenler, her ay aynı tarihte çek hesabınızdan çekilecek otomatik ödemeleri planladığınızda% 0,25 faiz oranı indirimi sunar.

Ayrıca, fazladan ödeme yapmadığınızdan emin olmak için kredi tekliflerinizi karşılaştırmak için en az üç farklı borç verenden teklif almanızı öneririz.

1. Güvenilir

Krediler, muhtemelen bireysel krediler ve öğrenci kredisi refinansmanı için borçlarınızı hızlı bir şekilde birleştirmenin en kolay yollarından biridir! Unutmayın, ne kadar erken konsolide olursanız, daha düşük faiz oranı nedeniyle daha fazla tasarruf yapabilirsiniz.

Kredilerinizi Güvenilir olarak konsolide etmek kolaydır, çünkü birden çok kredi verenlerin oranlarını tek bir arama ile karşılaştırırlar. En az üç kredi verenlerden anında kredi teklifleri alırsınız. Her bir borç verenden bireysel olarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz, ancak kredi bilgilerinizi Credible ile paylaşarak zaman kazanabilirsiniz.

Örneğin, Credible size izin verir Kredi kartı borcunuzu% 4,99 gibi düşük bir faiz oranı için konsolide edin. Dengeyi kredi kartınızla tutarak% 15 veya% 20 ödüyorsanız, bir nakit para biriktirebilirsiniz.

Ayrıca, öğrenci kredilerinizi Kredilendirilebilir hale getirdiğinizde, öğrenci kredilerinizi yeniden finanse etmek istediğinizde, bir kerede dokuz kredi verenlerin oranlarını karşılaştırabilirsiniz.

2. SoFi

SoFi üç ila on yıllık geri ödeme koşullarında aşağıdaki borç konsolidasyon kredilerini sunar:

 • Bireysel krediler
 • Öğrenci kredisi refinansman
 • Tıbbi ikamet refinansmanı
 • Mortgage refinansman

SoFi'ye özgü bir kredi avantajı işsizlik korumasıdır. İşinizi kendinize ait bir kusurdan kaybederseniz, SoFi ödemelerinizi 12 aya kadar askıya alır! SoFi kredilerinizi tokluğa sokar ve hatta kariyer koçluğu ekibiyle yeni bir iş bulmanıza yardımcı olur.

Kredileriniz borçlandırılmaya devam ederken, aylık olarak ödemeniz gereken faiz hala tahakkuk eder. Ya da, mevcut kredi bakiyesi olarak sermayeleştirilir - anapara tutarını daha büyük hale getirin - eğer borçunuz bir kez daha borçlanmadan sonra ödemeyi beklerseniz.

Ayrıca SoFi's Girişimcilik Programı ile altı aylık bir erteleme alabilirsiniz. Bu program, bir işletmeyi başlatmaya ve işleminizi yürütmek için fazladan sermayeye sahip olmanıza odaklanmanızı sağlar. Bu yardım ve işsizlik koruması, çoğu borç verenin sunmadığı ve uygulamaya değer olabileceği iki avantajdır.

3. LendingClub

Borcunuzu pekiştirmek için yerel bankanıza veya kredi birliğinize giderken, LendingClub ile biraz para kazanabilirsiniz.

LendingClub'da borç ve kredi kartı bakiyenize 1.000 ila 40.000 dolar arasında konsolidasyon yapabilirsiniz. Borç verme koşulları, 36 aylık ya da 60 aylık bir vadeyi seçmeniz gerektiğinden ve Iowa ya da Batı Virginia'da yaşayan borçlular için mevcut olmadığından, biraz daha serttir.

LendingClub'u benzersiz kılan, bir eşler arası (P2P) kredi platformu olmasıdır.Bankayı “aracı” olarak keserek kredileriniz, tıpkı sizin gibi sıradan insanlar olan bir grup bireysel yatırımcı tarafından finanse edilir. Aylık ödemenizi LendingClub'a gönderirsiniz ve LendingClub, faiz ödemelerini yatırımcılara aylık karı olarak gönderir.

LendingClub ile hala faiz ödemek zorunda kalırken, düzenli bir borç veren kadar olmayabilir. Şimdiye kadar, iki milyondan fazla müşteri LendingClub'u borç almadan önce paradan tasarruf etmelerine yardım etmek için kullandı! Ve, sabit bir faiz oranı ödeyecek ve ödemenizi erkenden ödemeniz halinde asla bir ön ödeme cezası ödemezsiniz.

4. Finansal bile

Finansal bile, birkaç borç verenin kredi faizlerini bir anda karşılaştıran başka bir kredi karşılaştırma sitesidir. Even Financial'i kullanmak tamamen ücretsizdir ve 1,000 $ ile 100.000 $ arasında bir kredi talebi gönderebilirsiniz. Anında fiyat teklifi almak için kredi puanınızı, istenen borçlanma tutarını, kredi amacınızı ve iletişim bilgilerinizi vermeniz gerekir.

Faiz oranınız% 4,99 gibi düşük olabilir ve kredi uzunluğunuz 24 ay veya 84 aya kadar kısa olabilir. Hatta Finansal bir borç veren karşılaştırma hizmeti olmasına rağmen, bunlardan bir konsolidasyon kredisi için başvurursanız fazladan bir ödeme yapmazsınız.

5. Ödeme

Ödeme, kredi kartı borcunuzu yeniden düzenlemek için özel olarak tasarlanmıştır. Payoff krediniz onaylandıktan sonra, kartınızı tam olarak ödemek için paranızı kredi kartı şirketinize gönderirsiniz ve bunun yerine yeni, daha düşük aylık ödemeyi Payoff yerine yapmaya başlarsınız.

Dengenizin uygulanması için 5.000 ile 35.000 ABD doları arasında olmalı ve aşağıdaki gereksinimleri karşılamanız gerekir:

 • FICO 640 veya daha yüksek skor
 • % 50 veya daha az Borç Gelir oranı (yani, yılda 40.000 $ kazanırsanız borcunuz 20.000 ABD Doları'ndan az olmalıdır)
 • Üç yıl iyi kredi
 • Son 12 ayda cari dengeler ve birden fazla yeni taksit kredisi olmayan iki aktif kredi hesabı
 • Son 12 ayda 90 günden fazla sıfır ihmaller

Genel gereksinimleri karşılıyorsanız, uygunluğunuzu ücretsiz olarak Payoff ile kontrol edebilirsiniz ve sadece yumuşak bir sorgulama olduğu için kredi puanınızı bozmaz.

Payoff'a göre, ortalama borçlunun kredileri tam olarak ödenince FICO puanında 40 puanlık bir artış görüyor!

6. FreedomPlus

Dengeniz en az 10.000 $ ise, FreedomPlus iki yıllık bir süre için% 6,99'dan başlayan krediler sunar. Kredi başvurunuz genellikle üç saat içinde onaylanır ve tüm evraklarınız imzalandıktan sonra 48 saat içinde paranızı alırsınız. Hızlı geri dönüşün yanında, FreedomPlus ödeme tarihinizi seçmenizi sağlar.

Bir FreedomPlus kredisi için dikkate alınmak için, bu üç minimum gereksinimi karşılamanız gerekir:

 • 640 kredi puanı veya daha yüksek
 • Yıllık 34.000 dolar veya daha yüksek gelir
 • % 40'tan az borç-gelir oranı

Bu temel gereksinimleri karşılıyorsanız, iki ila beş yıllık bir geri ödeme süresiyle kredi alabilirsiniz. Ayrıca, bir imzalayan ile ödünç alırsanız ve emeklilik tasarrufunda en az 40.000 dolar varsa, ek bir faiz oranı indirimi alabilirsiniz!

7. Prosper

Prosper, sizin gibi 600.000 kişiye yardım etti - 9 milyar dolardan fazla borcu dengeleyecek. Üç veya beş yıllık bir kredi vadesi ile 35.000 $ 'a kadar borcu birleştirebilirsiniz. Ve, faiz oranları% 6,95 ile başlıyor, bu da şu andaki kredi kartı faiz oranınızın en düşük üçte biri ve en yüksekte bir orandır!

8. Yükseltme

Sabit oranlar ve 50.000 $ 'a kadar kredi bakiyesi için 36 aylık veya 60 aylık şartlar, Yükseltme'den bekleyebileceğiniz şeydir. Bir ön ödeme cezası ödemezsiniz ve Yükseltme, tüm kredi evrak işlemlerinin ardından bir gün sonra paranızı bankaya gönderir.

Ödemenizi yine de kağıt çekiyle göndermeyi tercih ederseniz, Yükseltme ek bir ücret talep etmez. Diğer çevrimiçi borç verenler, elektronik ödemelerin maliyetlerini düşük tutmak için teşvik etmek için posta ile yapılan ödemelerde ek ücret almaktadır. Elbette, otomatik ödemeleri planlamak, her ay otomatik ödeme indiriminden yararlanabileceğiniz en iyi seçenek olabilir.

9. Upstart

Eski Google çalışanları tarafından kurulan Upstart, Asgari kredi geçmişi olan genç profesyoneller için ödünç verme platformu. Faiz oranınızı tamamen kredi puanınıza dayandırmak yerine, Upstart iş geçmişinizi ve çalışma alanınızı da dikkate alır.

Kredi kartlarınızı, kişisel borcunuzu ve öğrenci kredilerini Upstart ile üç yıllık veya beş yıllık bir kredi dönemi için 50.000 $ 'a kadar dengeleyebilirsiniz. Uygunluğunuzu belirlemek iki dakika alır ve ertesi gün paranızı alabilirsiniz.

10. LendingPoint

600 kredi puan aralığına yakın bir krediye sahipseniz, LendingPoint bir seçenektir. En iyi faiz oranlarını sunmasalar da, ödediğiniz mevcut faiz oranlarından daha ucuz olabilir.

Bazı yardımlar hiç yardım almadan daha iyi olabilir. LendingPoint'ten borç konsolidasyonu kredisi, bir aydan diğerine mali olarak hayatta kalmak için sürekli ödeme gününe dayanan borçlu insanların alışkanlığıyla aynı değildir.

Yalnızca iki ödeme seçeneğiniz LendingPoint ile 12 ay ve 24 aydır, bu nedenle nispeten büyük bir tutarı birleştirmeniz gerekiyorsa borcunuzu ödemek konusunda ciddi olmanız gerekir. Borçsuz ivmenin devam etmesine yardımcı olmak için LendingPoint, maaşlarınızla çakışmak için ayda iki ödeme toplar.

LendingPoint, bir ödeme gününü borç veren gibi çok ses çıkarırken, tüm gök-yüksek ücretlerini ve ödeyeceğiniz borç verenler için potansiyel% 1000 + APR ödemezsiniz.

11. LightStream

LightStream, SunTrust bankasının online borç verme bölümüdür, belki de size yakın bir şube var! Kredi kartı ve borç konsolidasyonu kredileri minimum 5,000 $ bakiyesi. SunTrust bankasına ait olmasına rağmen, LightStream'den bir kredi başvurusunda bulunmak için SunTrust üyesi olmanız gerekmez.

Uygulama deneyiminizden memnun değilseniz, LightStream 100 dolarlık bir kredi deneyimi garantisi sunar. Onlarayrıca bir rakibin oranını da yenecek (şartlar geçerlidir).

12. CashUSA

CashUSA size 10,000 $ 'a kadar kredi sunan bir bütün kredi ağına erişim sağlar. Diğer şirketlerle borç konsolidasyonu kredisi başvurusunda bulunduğunuzda, sadece bir borç veren başvurunuzu görür. Ancak, CashUSA'da isteğiniz bir kerede birden fazla kredi verenle paylaşılır. Size zaman kazandırır ve size onaylanma şansı verir!

Kredi, borç konsolidasyonu dahil, neredeyse herhangi bir amaç için kullanılabilir ve CashUSA, hizmetlerinden herhangi bir ücret talep etmez.

Geri ödeme süreniz 90 gün veya 72 aya kadar olabilir. Kredi talepleri “mükemmel krediden daha az” olsa bile birkaç dakika içinde onaylanabilir. Kredi talebinizi göndermek için bunlarla ve diğer birkaç temel yeterlilikle karşılaşmanız gerekir:

 • En az 18 yaşında
 • Vergi sonrası en az 1000 $ sabit aylık gelir
 • Kişisel bir çek hesabı
 • İş ve ev telefonu numaraları ve geçerli bir e-posta adresi sağlama yeteneği

13. Avant

Avant, borç konsolidasyonu kredileri sunmaktadır ortalama kredi ile borçlular- 600 ile 700 arasında bir kredi puanı, böylece 2,000 ila 35,000 dolar arasında borçlanabilirsiniz ve hala mevcut borç faiz oranınızdan daha az faiz ödeyebilirsiniz.

En düşük faiz oranı% 9,95 APR'dir. Dolayısıyla, bu krediyi sadece% 15 veya daha fazla bir faiz oranına sahip olan kredi kartlarınız için dikkate almak isteyeceksiniz.

Avant, rekabetçi faiz oranlarının yanı sıra, başvurunuz 4:30 PM Merkezi Standart Saati tarafından onaylandığında, bir sonraki gün depozito da sunar. Burada bahsi geçen diğer borç verenler de gelecek gün depozitolar önermektedir, ancak diğerleri parayı banka hesabınıza koymak için yedi güne kadar sürebilir.

14. PersonalLoans.com

Başka bir internet favorisi ise PersonalLoans.com. Çünkü $ 1000 kadar küçük bir kredi alabilirsiniz.

PersonalLoans, doğrudan borç veren değil, kullanıcılara borçlarını sunabilen borç verenlerle bağlantı kurmaya yardımcı olan bir hizmet sunmaktadır. Özellikle borç konsolidasyonuna odaklanmamış olmalarına rağmen, borç verenler ağ teklifinde 35.000 $ 'a kadar krediBorçları konsolide etmek için kullanılabilir.

Aşağıdakiler dahil olmak üzere, PersonalLoans.com ile bir kredi talep etmek için tanışmanız gereken bazı minimum gereksinimler vardır:

 • Minimum 580 kredi puanı
 • En az 2.000 $ aylık gelir

Bunları ve diğer birkaç temel gereksinimi karşılıyorsanız, PersonalLoans.com, sizin için çalışabilecek bir kredi bulmaya çalışmak için bilgilerinizi borç verenler ağıyla karşılaştırır.

Akran kredisi platformundan veya çevrimiçi bir bankadan kredi alabilirsiniz. Hak kazanırsanız, bir borç veren size bir kredi teklifi sunacak ve size faiz oranı bilgilerini sunacaktır.

15. Kişisel Kredileri Keşfedin

Sadece% 6,99'luk APR için borç konsolidasyon kredisi alabileceğiniz Discover Personal Loans ile keşfedebilirsiniz. Geri ödeme koşullarınız, kredinizin büyüklüğüne bağlı olarak 36 ila 84 ay arasında olabilir.

Kişisel Kredileri Keşfetme düşüncesinin bir başka nedeni de kredi başvuru sürecini kolaylaştırmasıdır. Discover, yüksek faizli borcunuzu anında ödemek için kredi paranızı doğrudan alacaklılarınıza gönderir. Böylece, aylık ödemelerinizi doğrudan alacaklı yerine Discover'a gönderebilir ve daha düşük bir faiz oranı ödeyebilirsiniz.

Diğer borç verenler parayı banka hesabınıza yatırır ve bakiyeyi geri ödemek için parayı geçerli kredi hesaplarınıza göndermekten sorumlu olursunuz.

Eğer zamanınız yoksa veya banka hesabınızda para düşmesine sebep olma isteğinize karşı koyamazsanız - Discover büyük bir borç verme seçeneği olabilir.

16. Wells Fargo

Bazen, bir tuğla-harç bankasının rahatlığını yenmek zor olabilir. Wells Fargo, konsolide edilmesi gereken 35.000 dolardan fazla borcunuz varsa, rekabetçi fiyatlar ve daha yüksek borçlanma limitleri sunar. Wells Fargo gibi bir fiziki bankadan borç almanın bir başka faydası da, daha fazla rahatlık için şahsen ödeme yapabilmenizdir.

Wells Fargo ayrıca Wells Fargo ile aktif bir banka hesabınız varsa ve otomatik ödemelerde kayıtlıysanız, ilişki indirimleri de sunar. Bu indirimlerle, faiz oranınız sadece online kredi verenlerden daha ucuz olabilir. Para tasarrufu yapmanıza yardımcı olacak oranları karşılaştırmak zarar vermez.

17. Peerform

Peerform, borç konsolidasyonu konusunda tasarruf etmenize yardımcı olan bir başka P2P kredi platformudur. Bazen bir banka kullanmaktan kaçının, özellikle 600 ile 700 arasında bir ortalama kredi puanınız varsa. Başvuru süreci, diğer çevrimiçi borç verenlerden daha uzun sürebilir. Kredi başvurunuz Peerform pazarında yayınlanır ve bireysel yatırımcılar finansman sunmalıdır, ancak birkaç yüz dolarlık faiz tasarrufu yapabilirsiniz.

Borç Konsolidasyon Şirketlerinin Bu Türlerini Önlemek

Her borç konsolidasyon şirketinin sizin çıkarınıza uygun olmadığını nasıl söylediğimizi hatırlıyor musunuz?

İstiyorsun Borç yardım ve borç yönetim şirketlerinden kaçınma. Bu sektörde birçok yasal şirket olmasına rağmen, bu şirketlerin çoğunu kullanarak borç birleştirme kredisi almaktan daha fazla mal olacak.

Bu şirketler 50 $ ile 100 $ arasında değişen aylık ücret ve aylık kredi ödemenizi talep ediyorlar. Borç yönetimi şirketleri alacaklılarınızla daha düşük oranlarda pazarlık yapacak. Ya da borç konsolidasyonu kredisine başvurmanıza yardımcı olurlar. Her ay, onlara aylık ödeme gönderirsiniz ve şirket borç verene aylık ödeme yapar.

Kolaylık sağlamak için borç konsolidasyon şirketleri hiçbir şeyden daha iyidir. Borcunuzu pekiştirmenin tek yolu buysa, ekstra aylık ödeme kolaylık anlamına gelebilir.Tek sorumluluğunuz, aylık ödemenizi karşılamak için her ay çek hesabınızda yeterli para olduğundan emin olmaktır.

Alt şirketlere ait bir krediniz varsa, 580'in altında bir kredi puanına sahipseniz ve yukarıda listelenen şirketlerden biri ile onay alamazsanız, bu şirketlerden birini de düşünebilirsiniz. Aylık ücretlerinizin, sizden daha fazla ödeme yapmanıza neden olmadığından emin olun. Para biriktirmek ve borçsuz olmak için bir plan yapmak hala mümkündür.

Borç yönetimi şirketi rotasına giderseniz, Ulusal Kredi Danışmanları Vakfı tarafından onaylanmış bir şirket kullandığınızdan emin olun.

Borcunuzu Konsolide ettiğinizde Ne Yapmalı?

Borcunuzu pekiştirmek, daha fazla para ödünç almak için “hapisten kurtulun”. Mevcut bakiyenizi ödemekle hala sorumlusunuz. Tek fark, daha az faiz ödeyeceğinizdir.

Aşağıdaki üç taktik mevcut borç bakiyenize eklemediğinizden emin olmanıza yardımcı olacaktır. Normal aylık ödemenize daha fazla katkıda bulunabilirsiniz, böylece kredinizi daha da erken ödeyebilirsiniz!

Borç Kartopu Metodu'nu takip edin

Borcunuzu daha hızlı ödemek için, Dave Ramsey'in Bebek Adımlarını da izlemelisiniz. Borç kartopu stratejisi, borcu ilk olarak en küçük bakiye ve en yüksek faiz oranıyla ödemeye odaklanır.

Borç konsolidasyonu, daha önce borçsuz olmanıza yardımcı olacak bir araçtır. Sonunda hayalini kurduğun hayatı yaşayabilirsin.

Kullanılmayan Öğelerinizi Ek Ödemeler için Sat

Kredinizi erken ödüyorsanız, tavsiye ettiğimiz borç konsolidasyon şirketleri size bir ceza talep etmeyecektir! Ek ödemeler yaparak borçlarınızı daha erken ödemeye çalışın.

Bunu yapmanın kolay bir yolu, kullanılmayan öğelerinizi satmaktır. Ekstra aylık ödeme yapmak için geliri kullanın. Ödemeyi ne kadar erken yaparsanız, ödeyeceğiniz tutar daha azdır çünkü kredi bakiyeniz daha küçüktür. Ayda sadece 20 dolar ekleyebilmeniz bile olumlu bir gelişme.

Borçtan çıkmamıza yardım etmek için 20.000 dolarlık arabamı sattım ve bunun yerine 4,000 dolar aldım. Bu öğelerden bazılarını satarak ekstra para da alabilirsiniz:

 • Kullanılan Elektronik
 • Giyim
 • Sahip olduğun başka bir şey!

Bir Yan Hustle İle Ekstra Para Kazanın

Kullanılan eşyalarınızı satarken yeterli değil, aynı zamanda bilgi ve kasınızı kullanarak ekstra para kazanmak için bir yan koşuya başlayabileceğinizi unutmayın! Yan hustlesin güzelliği, tekrar eden bir gelir kaynağı olmalarıdır. İşinize ve aile taahhütlerine bağlı olarak, istediğiniz kadar çok veya az çalışıyorsunuz.

Borç Konsolidasyon Kredileri Alternatifleri

Bazı durumlarda borcunuzu pekiştirmek mantıklı değildir. Genellikle, daha düşük bir faiz oranına sahip olmazsanız veya konsolide etmek için yeterli borcunuz yoksa budur. Bu kategorilerden birine girerseniz yapmanız gerekenler.

Mevcut Borcunuzla Daha Düşük Faiz Oranı Anlaşmak

Daha önce tutarlı bir aylık ödeme geçmişiniz ve nispeten küçük bir bakiyeniz varsa, daha düşük bir oranla pazarlık yapıp yapamayacağınızı öğrenmek için kredi kartı şirketinizi veya borç vereni arayın. Bazı durumlarda, oranınızı birkaç ay azaltabilirler. Ya da belki tüm kredi için! İşinizi, borçlarınızı bir borç konsolidasyon şirketine transfer ettiğinizi görmekten daha çok isterler.

Ödünç verenlerinizin oranını indirim yapıp yapmadığı veya olmasın, daha az kümülatif faiz ödemek için bakiyenizi mümkün olan en kısa sürede geri ödeyin.

% 0 APR Kredi Kartı için kaydolun

Kredi kartı faturanızı tam olarak ödeyemezseniz veya büyük bir satın almayı finanse etmeniz gerekiyorsa,% 0'lık bir APR'ye sahip bir kredi kartı, ilginizi çekecek miktarda para kazanmanızı sağlayabilir. Bazı% 0 APR kredi kartları, bakiye transferleri için giriş oranını sunmaktadır. Kredi kartı borcunuzu yüksek faizli bir karttan, düşük faizli veya hiç faiz kartına kadar temel olarak yeniden finanse edebilirsiniz.

Yeni APR döneminin süresi dolmadan yeni kredi kartınızdan ödeme yapabileceğinizden emin olun. Yapmazsanız, faiz oranı artacaktır.

Tasarruflarınızdan Çekin

Bakiyeniz konsolide etmek için çok küçükse, tek seçeneğiniz, ek ödemelerle bakiyeyi erken ödemek. Tasarruf hesabınızda paranız olduğunda, toplu ödeme yaparsınız. Bu ekstra ödemeyi yapmak için acil durum fonundan çekmediğinizden emin olun. Krediyi geri ödendikten sonra, tasarruf hesabı bakiyenizi yeniden başlatana kadar eski aylık ödeme tutarını kendinize ödeyin.

Ayrıca bir borç konsolidasyonu kredisi alırsanız bir toplu ödeme yapmayı düşünmelisiniz. Daha küçük bakiyeler, kredi geri ödeme koşullarınızı kısaltmaksızın daha düşük bir faiz oranı elde etmenize yardımcı olur.

özet

Borç konsolidasyon kredileri, aylık faiz ödemelerinizi önemli ölçüde düşürmenize ve borçlarınızı daha erken eritmenize yardımcı olur. En iyi borç konsolidasyon şirketlerinden birini kullanmak, gizli ücret almakla ilgili endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir. Ve kredi puanınızı süreçte iyileştirebilirsiniz.

Borcunuzu birleştirmek için 1 nedeniniz nedir?

Feragatler

Örneğin, AA'nın Prosper Derecelendirme Notu'na sahip olan üç yıllık 10.000 $ 'lık kredinin,% 6,95'lik bir APR oranı olan yıllık yüzde oranı (APR) için% 5,31 ve% 2,41'lik bir menfaat oranı olacaktır. 9,759 dolar alırsınız ve 36 aylık planlanmış aylık 301.10 dolar ödersiniz. Prosper A derecelendirme notuna sahip olan beş yıllık 10.000 dolarlık kredinin faiz oranı% 8.39 ve% 10.59 APR ile% 5.00 menşeli olacaktır. 9,500 dolar alacak ve 60 planlanmış aylık 204,64 dolar ödeyeceksiniz. Menfaat ücretleri% 2,41 ila% 5 arasında değişmektedir. Prosper üzerinden APR'ler, ilk kez kredi alan müşteriler için% 6,95 (AA) ila% 35,99 (İK) arasında en düşük kredi kullanan borçlular için en düşük orana sahiptir. 40.000 $ 'a kadar kredilere uygunluk, başvuru sahibi tarafından başvuru sahibi tarafından sağlanan bilgilere bağlıdır. Uygunluk garanti edilmez ve yeterli sayıda yatırımcının hesabınıza para yatırmasını ve kredi ve diğer koşulları karşılamanızı gerektirir.Ayrıntılar ve tüm şartlar ve koşullar için Borçlu Tescil Sözleşmesine bakınız. WebBank, FDIC üyesi tarafından yapılan tüm krediler.

Yükseltme yoluyla yapılan krediler,% 6.99 -% 35.97 APR'lere sahiptir. Tüm krediler% 1 ile% 6 arasında bir orijin ödemesine sahiptir, bu da kredi gelirlerinden düşülür. En düşük fiyatlar Autopay gerektirir. Örneğin, 36 aylık bir dönem ve% 17,98 APR (yıllık% 14,32 yıllık faiz oranı ve% 5 kerelik bir üretim ücreti) içeren bir 10.000 ABD Doları kredisi alırsanız, banka hesabınızda 9,500 ABD doları alırsınız. 343.33 $ 'lık bir aylık ödeme. Kredinin ömrü boyunca, ödemeleriniz toplam 12.359,97 dolar olur. Kredinizdeki APR daha yüksek veya daha düşük olabilir ve kredi teklifleriniz birden fazla vade uzunluğuna sahip olmayabilir. Gerçek oran kredi puanına, kredi kullanım tarihine, kredi vadesine ve diğer faktörlere bağlıdır. Geç ödemeler veya sonraki ücretler ve ücretler, sabit oranlı kredinizin maliyetini artırabilir. Kredinin erken ödenmesi için herhangi bir ücret veya ceza yoktur.

Kredi teklifinizi kabul edin ve paranız, gerekli doğrulamaların bir (1) iş günü içinde ACH aracılığıyla bankaya gönderilecektir. Paranın kullanılabilirliği, bankanızın bu işlemi ne kadar hızlı gerçekleştirdiğine bağlıdır. Onay tarihinden itibaren, fonlar dört (4) iş günü içinde mevcut olmalıdır. WebBank, FDIC üyesi tarafından yapılan tüm krediler.

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Eşyalarınızı Yerel Olarak Satmak için En İyi 27 Uygulama
Maliye

Eşyalarınızı Yerel Olarak Satmak için En İyi 27 Uygulama

Yerel olarak bir şey satmak istiyor musunuz, bu nedenle tüm karınız nakliye masrafları için kaybolmuyor mu? Artık yerel olarak sahip olduğunuz neredeyse her şeyi satmak için bir uygulamayı kullanabilirsiniz. Daha küçük ürünleri çevrimiçi olarak satmak için kolay ve ağrısız hale getiren uygulamalar da vardır. Satmak için eski bir ait olduğunuz bir sonraki seferde bu uygulamaları deneyin.
Devamını Oku
2018 En İyi 10 En İyi Oto Sigorta Şirketleri
Maliye

2018 En İyi 10 En İyi Oto Sigorta Şirketleri

En iyi koruma parasının satın alınmasını istiyorsanız, en iyi araba sigortası şirketlerinden birinden bir otomatik politika satın almak esastır. Saygın bir sağlayıcıdan yüksek kaliteli bir politika satın alarak, hem hayatın hem de hayatınızı değiştiren finansal kayıplardan korunma elde edersiniz. Eşsiz sigorta gereksinimlerinize göre tasarlanabilen politikalara ek olarak, en iyi araba sigortası şirketleri genellikle üstün müşteri hizmetleri, faturanızı ödeyebileceğiniz veya politika ayrıntıların
Devamını Oku
" width="370" height="280" alt="Bu aile 26 ayda borçtan 110.000 dolar nasıl para yatırdı"/>
Maliye

Bu aile 26 ayda borçtan 110.000 dolar nasıl para yatırdı

Borçtan 110 bin dolar nasıl aldınız? Bu borç ne türden oluşuyordu? 2008'de, bu güzel, akıllı, mükemmel kızı benimle evlenmeye ikna ettim. Başıma gelmek için en iyi şeydi, ve bugüne harikaydım. Aşağıda, bir tür gerçek hayat aşkı hikayesi vardır: büyülü krallıklar yok, sadece iki kişi birlikte nasıl geçeceğine dair net bir görüş elde ediyor.
Devamını Oku