Maliye

Bir Gün Çevrimiçi 10 Dolar Yapmak için 32 Yolları

Para çevrimiçi yapmak harika geliyor, değil mi? Kendi programında para kazanırsın. Her gün çevrimiçi olarak 10 dolar kazanabilirseniz, her gün boş zamanınızın küçük bir kısmı ile birlikte olabilirsiniz? Bu 10 dolar, önemli bir değişim miktarını telafi etmek için zaman içinde toplanabilir.

Günümüzün çılgın dolandırıcılık dünyasında ve bilginin aşırı yüklenmesi durumunda, çevrimiçi olarak güvenli bir şekilde para kazanmanın en iyi yolunun ne olduğunu belirlemek zor olabilir. Çevrimiçi olarak günde 10 dolar kazanmak için bazı harika (ve güvenli) yerlerin bir listesini hazırladım.

Görüşünüz için Nakit Kazanın

1. Gelen Kutusu Dolar

Gelen Kutusu Dolar, anket almak, video izlemek ve alışveriş yapmak gibi basit etkinlikler yapmak için para kazanmanızı sağlar. Muhtemelen zaten yaptığınız her şey, ancak aktivitelerinize para kazanabilirsiniz.

2. Swagbucks

Swagbucks anketleri tamamlamanızı isteyecek ve karşılığında Swagbucks kazanacaksınız. Bu Swagbucks, popüler perakendecilere hediye kartları veya PayPal üzerinden nakit olarak kullanılabilir.

Swagbucks'ta kazandığınız miktar değişken olabilir, ancak kaydolmaya değer. Ek bir bonus, arkadaşlara atıfta bulunursanız, ömür boyu kazançlarının% 10'unu kazanacağınızdır.

3. Pinecone Araştırma

Pinecone Research, sizin görüşünüz için size nakit ödeyecek bir anket sitesidir. Basit anketler yapmanız gerekiyor ve bazı para kazanabilirsiniz.

4. Harris Anketi

Harris Poll sizin görüşünüz için size ödeyecek bir anket sitesidir. Bir kez kaydolduktan sonra, sadece anket fırsatları için siteyi kontrol edin ve kazanmaya başlayın!

5. Anketi Junkie

Survey Junkie, bahsetmeye değer bir anket sitesidir. Anketlere cevap vermek için puan kazanacaksınız, sonra puanlarınızı nakit veya hediye kartları için nakit olarak ödeyebilirsiniz.

6. SurveySavvy

SurveySavvy, görüşünüz için size nakit ödeyecek başka bir anket sitesidir. Her gün biraz ekstra para kazanmanın kolay bir yoludur.

Hızlı Nakit için Basit Görevler Tamamla

7. Clickworker

Clickworker, metin oluşturmayı veya düzeltmeyi, anketlere katılmayı veya verileri kategorize etmeyi içeren küçük görevleri tamamlamanız için size ödeme yapacak bir şirkettir. İşinizin PayPal tarafından onaylanması veya haftalık olarak doğrudan depozito yapılmasıyla ödeme alacaksınız.

8. OneSpace

OneSpace, yalnızca insanların baş edebileceği küçük işleri yapmak için size ödeme yapacak başka bir web sitesidir. Görev başına ödeme düşüktür, ancak bir günde bu küçük görevlerin çoğunu tamamlayabiliyorsanız, 10 dolarlık hedefinize ulaşabilirsiniz.

9. mTurk

mTurk Amazon'dur ve insanları (sizin gibi) küçücük, ancak insan zekası gerektiren çok küçük görevleri yerine getiren bir pazardır. Görevler bir fotoğraftaki nesneleri tanımlamayı, verileri araştırmayı ve ses ve veri doğrulamasını kopyalamayı içerebilir.

Görev başına ödeme düşüktür, ancak günde birkaç kez yapabiliyorsanız, çevrimiçi olarak günde 10 dolar kazanma hedefinize kolayca ulaşabilirsiniz.

10 Dolara Yolunuzu Yazın

10. iWriter

Ad her şeyi söylüyor, çeşitli web siteleri için içerik yazıyor olacaksınız. Ödeme, serbest yazı için harika değil, ancak ödeme alacaksınız.

Rütbeleri geçerseniz, iWriter'de makale başına yaklaşık 15 dolar kazanabilirsiniz. İstediğiniz kadar çok veya az çalışmak da çok kolay.

11. Bir blog başlatın

Bir blog oluşturmak uzun ve zor bir süreçtir, ancak bir ton işin peşinden koşmaya gönüllü olursanız, ödeme büyük olabilir. İlk günlerde günde 10 dolar kazanmanız pek olası değildir, ancak zamanla bu hedefe ulaşabilir (hatta aşabilir).

Başlamak için küçük bir yatırım yapacağız, ancak sitenizdeki bağlı kuruluş pazarlama, reklamlar, sponsorlu yayınlar ve satış ürünleri dahil olmak üzere bloglamadan para kazanmanın birçok yolu vardır.

12. Textbroker

Textbroker bir serbest yazma sitesidir. İstediğiniz kadar çok veya az yazabilecektiniz, ancak serbest yazı için para ödüyorlar.

Şirket her hafta size para ödeyecek, bu yüzden hızlı bir şekilde para kazanmak istiyorsanız harika bir seçenek olabilir.

13. Contentgather

Contentgather, harika içerikler oluşturmanızı ve paranızı istediğinde size ödeme yapmanızı isteyen bir başka serbest yazı sitesidir. İstediğiniz kadar çok veya az yazmayı seçebilirsiniz.

10 Dolar Çevrimiçi Kazanmak için Daha Fazla Yol

14. Fiverr

Fiverr, serbest çalışanlar için bir hizmet sunacak çevrimiçi bir platformdur. Diğer çevrimiçi platformlar gibi, yazma veya fotoğrafçılık gibi belirli bir beceriye sahip olmanız gerekmez.

Fiverr'de bir satıcı olarak, 5 dolar için istediğiniz her şeyi satabilirsiniz. Bir dezavantaj, PayPal üzerinden ödeme almanızdır (bu size bir ücret alır) ve Fiverr de bir yüzde alır, bu yüzden günde 10 dolardan fazla kazanmanız için günde 2'den fazla konser tamamlamanız gerekir.

Bununla birlikte, 5 $ 'dan fazla ücret alabileceğiniz bazı görevler ve şeyler de vardır. Bir acele işi yaparsanız veya temel görevden daha fazla iş çıkarırsanız.

15. Ibotta

Ibotta, makbuzlarınızı alımlardan yüklemeniz için size ödeme yapar. Temel olarak, makbuzunuzu yükledikten sonra belirli öğeleri satın almak için para kazanacaksınız.

Bu, ekstra para kazanmanın en kolay yolu olabilir, sadece alışverişe gittikten ve ne kadar kazandığınızı gördükten sonra makbuzunuzun fotoğrafını çekmeniz yeterlidir!

16. eBatlar

eBates, çevrimiçi satın alımlarınızda para kazanmanızı sağlayacak bir web sitesidir. Çevrimiçi alışveriş yaptığınızda, alışveriş yaptığınızda cebinizde ekstra bir çift dolar tutmanın harika bir yolu olabilir.

Çevrimiçi olarak ne sıklıkla alışveriş yaptığınıza bağlı olarak, günde 10 dolardan fazla tasarruf edebilirsiniz.

17. GörevRabbit

Elinizde biraz fazla zaman varsa TaskRabbit mükemmeldir. Nakit alacağınız her türlü basit görevi alabileceksiniz.

Bu bir web sitesi aracılığıyla yapılsa da, bazı görevler evinizin dışında fiziksel bir yolculuk gerektirebilir.

18. InstaGC

InstaGC, video izlemek ve anket yapmak gibi küçük görevleri tamamlamak için para kazanmanızı sağlayacak bir web sitesidir. Bu platformda en az zamanla en fazla parayı elde etmek için en iyi seçenekleri bulmak biraz zaman alabilir.

19. Decluttr

Decluttr, evden çıkmadan eski şeylerinizi satmanıza izin veren bir uygulamadır. Eski CD'lerinizi, DVD'lerinizi ve diğer elektronik cihazlarınızın barkodlarını kolayca bir gün içinde kolayca satmak için tarayın.

Her gün bunu yapamayacağınız halde, evi temizlemenize ve biraz para kazanmanıza yardımcı olacak harika bir yol olabilir.

20. Poshmark

Poshmark şeyler satmak ve bazı nakit yapmak için yardımcı olacak başka bir uygulama. Elektronik yerine, paranıza dolabınızdaki güzel kıyafetleri ve diğer moda eşyaları satmanızı sağlar.

Yine, bu muhtemelen her gün yapmak için mümkün değil ama kesinlikle birkaç gün evden çıkmadan 10 dolar kazanmanıza yardımcı olabilir.

21. ThredUp

ThredUp, hafifçe kullanılan giysileri (kadın ve çocuk kıyafetleri) satmak için başka bir yerdir. Eski giysilerinizi postalamak zorundasınız, o zaman bu ürünler için para alacaksınız.

Sonunda giysileriniz tükenecek olsa da, dolabınızı temizlemenin ve para kazanmanın harika bir yoludur.

22. Kitapçı

Bookscouter, evinizde yer kaplayan kitapların tümünü satmak için harika bir seçenektir. Kullanımı kolaydır ve bazı para kazanmanın hızlı bir yolu olabilir.

23. Gazelle

Gazelle, evin etrafında bir şeyler satarak para kazanmanın son yoludur. Evinizde eski akıllı telefonlarınız varsa, bunları iyi bir fiyat için Gazelle'de satın.

Kırılmış olsa bile, bir yere çekmecede toz biriktirmekten daha iyi olan bir miktar para kazanabileceksiniz.

24. Kullanıcı Testi

UserTesting sizden web sitelerini test etmenizi isteyecektir. Sadece bir web sitesine gitmeli ve verilen ekran kaydediciyi kullanarak, siteye verilen tepkileri sitenizdeki komutlar aracılığıyla kaydetmelisiniz.

Yapması çok kolay ve masaüstünüzdeyse web sitenizde 10 dolar, mobil cihazınızda ise 15 dolar kazanabilirsiniz.

Hile bir iş buluyor. Bu büyük bir konser olduğu için, test edilmesi gereken web sitelerinin daha fazla testçisi var. Yani, bunu her gün yapamazsınız, ama yapabileceğiniz zaman, harika bir gün olacak.

25. Analysia

Analysia, web sitelerini test etmek için size ödeme yapacak başka bir kullanıcı test şirketidir. Ödeme hala günde 10 dolar ve PayPal üzerinden kolayca alındı.

Birden çok kullanıcı test platformuna kaydolma teşviki, 10 dolarlık hedefinize ulaşmanıza yardımcı olacak bir iş alma olasılığınızdır.

26. Fantezi El

Fancy Hands, çok çeşitli insanlara ve şirketlere sanal asistanlık becerileri sunan bir şirkettir. Asistan olmak için başvurursanız, size bir miktar iş verilebilir.

Oran görev tarafından belirlenir ve hangi görevlerin mevcut olduğu üzerinde çalışmakta özgürsünüz.

27. Arama Motoru Değerlendiricisi

Bir arama motoru değerlendiricisi olmak, saatte yaklaşık 12 dolar ödeyen tamamen sanal bir iştir. Arama motoru sonuçlarını, aradığınız anahtar kelimelerle alakalı oldukları için değerlendirirsiniz. Bu pozisyonu sunan bir şirket Leapforce.

28. Gizemli Alışveriş

Bestmark, alışveriş yapmak için bazen alışveriş yapan bir gizemli alışveriş şirketidir. Bu, bunun için evden ayrılmak zorunda kalmayacağınız anlamına gelir. Bir mağazaya gitmek isterseniz, siteyi düzenli olarak kontrol ettiğinizden emin olun.

29. eJüri

eJury, bir Hukuk ve Sipariş bölümüyle yaptığınız gibi davranmanıza ve aynı anda ekstra para kazanmanıza izin verir.

Kaydolduktan sonra, bir davayı gözden geçirecek ve gerçek bir mahkeme davasıyla ilgili soruları cevaplayacaksınız. Ücret, vaka başına 5 ila 10 dolar arasında değişiyor ve bunu her gün yapabileceksiniz. Mevcut dava sayısı, bulunduğunuz ilçeye bağlıdır, ancak bir mahkemede tonlarca mahkemede yaşıyor olsanız bile, bunu ancak haftada bir kez yapabileceksiniz.

30. Famebit

Famebit, takip eden bir sosyal medyaya sahipseniz hedefinize ulaşmanıza yardımcı olabilecek etkileyici bir pazarlama şirketidir. Facebook, Instagram, Twitter ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm kanallarda etkileyicileri arıyorlar.

Bu kaynağın en iyi yanı, farklı sosyal medya kampanyaları için kendi oranınızı belirlemenizdir, böylece bir şeyin zamanınıza ve enerjinize değip değmeyeceğine karar verebilirsiniz. Her gün bir fırsatı garanti edemeyebilirsiniz, ancak siteyi ilgi alanlarınıza uygun olabilecek kampanyaları aramaya değer.

Sosyal medyanız ne kadar büyük olursa, ödemeniz o kadar yüksek olur.

31. Bana Söyle

Transcribe Me, ses dosyalarını transkribe etmek için size ödeme yapacak bir web sitesidir. Ücret, ses saatine göre 20 ABD dolarıdır, bu yüzden sadece 30 dakikalık sesleri kopyalamak, 10 dolarlık hedefinize ulaşmanızı sağlar.

Başlamak için temel bir dil becerileri testinden geçmek zorunda kalacaksınız, ancak başlamanızın ardından ne kadar çok ya da çok küçük harfle yazmak istediğinizi seçebilirsiniz.

32. Fotoğraflarını Sat

Fotoğraflarını Foap'ta sat. Telefonunuzda binlerce resim olmasa bile yüzlerce seçeneğiniz var. Bunlardan bazıları, Foap'ta satabileceğiniz harika resimler olmak zorunda.

Sadece uygulamayı indirin, bir fotoğraf yükleyin ve bir kişi bu resmi lisans satın alabilir. Sattığınız her fotoğraf için 5 dolar kazanacaksınız.

Tavsiye Son Sözleri

Bütün bunlar ekstra para kazanmak için harika bir yol. Günlük gelir açısından, bu sitelerin bazıları diğerlerinden daha istikrarlı olacaktır. Her gün 10 dolarlık hedefinizi her zaman karşılayabildiğinizden (veya geçtiğinizden) emin olmak için bu yöntemlerden birkaçını kullanmanızı tavsiye ederim.

Her ne kadar günde 10 dolara çok benzemese de, yılda 3,650 dolar (artık yılda 3.660 dolar!).Ekstra gelir asla kötü bir şey değildir! Bu parayı muhteşem bir yıl sonu muamelesine harcayabileceğinizi veya acil durum fonunuzu desteklemek için kullandığını düşünün. Bu ekstra paranın ne zaman işe yaradığını asla bilemezsiniz.

Çevrimiçi olarak günde 10 dolar kazanmak için hangi yöntemi (veya yöntemleri) kullanacaksınız?

Videoyu izle: Sanırım Zengin Oldum - Krizi Fırsata Çevirmek

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Yakezie Karnavalı
Maliye

Yakezie Karnavalı

Yakezie'ye aşina olmayanlarınız için, web'in en büyük kişisel finans ve yaşam tarzı blog ağıdır. Her hafta, blogcuların en yeni makalelerini başka bir blogcu web sitesinde öne çıkarmaları için gönderdikleri bir “Karnaval” olarak adlandırılan bir fırsat sunuyorlar. İşte bu hafta için seçimler Yakezie karnaval: Kâr Payı Büyümesi Yatırımcı @ Kâr Payı Büyüme Yatırımcı, Kâr Payına Yatırım Yapıyor - Bilime Karşı Bilişim - Başarılı temettü yatırımını tanımlama süreci, bilimden daha çok sanattır.
Devamını Oku
" width="370" height="280" alt="Ücretsiz Çocuk Kitapları Çevrimiçi ve Yerel Olarak Alınmak İçin 30 Yasal Yol"/>
Maliye

Ücretsiz Çocuk Kitapları Çevrimiçi ve Yerel Olarak Alınmak İçin 30 Yasal Yol

Çocuk kitapları: Biz onları seviyoruz, onları besliyoruz… muhtemelen onlara küçük bir servet harcadık. Anlaşılabilir. Ebeveynseniz, okumak, okumak ve daha fazlasını okumak için onlara bolca seçenek sunarak çocuklarınıza kitap sevgisini aşılamak istersiniz. Bunu kesinlikle bankayı bozmadan veya kitapların birçoğunun bir şekilde çocuğunuzun odanın köşelerinde toplanmadan yapmasını sağlayabilirsiniz.
Devamını Oku
GF ¢ 004 - Finansal Hayatınızı Yeniden Başlatmanın 5 Yolu
Maliye

GF ¢ 004 - Finansal Hayatınızı Yeniden Başlatmanın 5 Yolu

Http://traffic.libsyn.com/goodfinancialcents/GFC004.mp3 iTunes'daki “Good Financial Cents” Podcast'e abone olmak için buraya tıklayın. Suyun üstünde kalmak için mücadele ediyor musunuz? Birçok Amerikalı, bu mücadeleyle her gün uğraşıyor. Benim görevim denemek ve yardım etmektir. Future Purpose Coaching'den Karyn Lisk, “The 5 Series” adlı web semineri dizisine katılmamı istedi.
Devamını Oku