Maliye

Daha fazla tasarruf edebilmek için kupon almak için 11 yol

Kuponları nereden alabileceğinizi bilmek ister misiniz?

Bakkal faturanızda daha az harcama yapmaya çalışıyorsanız, haftalık menü planı ve alışveriş listesini koordine etmek başlamak için harika bir yerdir. Sadece bu iki şeyi tek başına yapmak, bakkal harcamalarınızı büyük bir şekilde kesmenize yardımcı olabilir. Bakkal bütçenize daha fazla para kazandırmak istiyorsanız, normalde satın aldığınız şeylerin kuponlarını kullanmak, bunu yapmanın akıllıca bir yoludur.

Bu aşırı kupon gösterilerini hiç izlemediyseniz, bunun doğru yapıldığını biliyorsunuz, bakkaliye için kuponlar kullanarak market faturanızı o kadar düşük tutabilirsiniz ki bu saçma. Extreme Couponing'de bir kadına bir kuruşdan bir poşetten 257 dolarlık marketle çıktım!

Ancak aşırı gitmek istemiyor olsanız bile, zaten satın aldığınız şeylerin kuponlarını kullanarak nakit para biriktirebilirsiniz. Burada, her hafta satın aldığınız bakkal ve kişisel ürünler için ekstra para biriktirmenize yardımcı olacak kuponları bulabileceğiniz onbir yer var.

1. İnternet Printables

Daha fazla sayıda üretici, müşterileri ve potansiyel müşterileri olan kuponları paylaşmak için İnternet üzerinden yazdırılabilir web siteleri kullanıyor. Bazı sitelerin kuponlarını yazdırmak için kaydolacaklarını göreceksiniz, ancak RedPlum ve Coupons.com gibi en iyi kupon sitelerinin bazıları, kayıt yaptırmanıza gerek kalmadan kuponları basmanıza izin verecektir. Ayrıca, bazı yazdırılabilir kupon siteleri, kuponlarını yazdırabilmek için cihazınıza bir kupon yazıcısı yüklemenizi isteyecektir, ancak genellikle bunu yapmak oldukça basit ve hızlı bir süreçtir.

2. Üreticiden Doğrudan

Birçok ürün üreticisi, ürünleri için kuponları paylaşan e-postalara kaydolmanızı sağlayacak web sitelerine sahiptir. Dolaplarınızı gözden geçirin, düzenli olarak kullandığınız ürünlerin listesini ve bu ürünleri yapan şirketleri yapın. Daha sonra ağdaki şirket adlarını google ve doğrudan şirket web sitesine gidin. Şirket, e-posta gelen kutunuzda özel teklifler almak için kaydolmanıza izin verecek bir topluluk veya kupon alanına sahip olmalıdır.

3. Coupons.com

Coupons.com'dan kısa bir süre önce bahsettim, ancak size nasıl çalıştıklarını daha ayrıntılı bir şekilde anlatmak istedim. Çok fazla markalı ürün satın almıyoruz, bu yüzden Coupons.com gibi bir sitenin zaten düşük olan marketlerimiz için fazla bir şey yapamayacağını düşünmüyordum. Ama her gün kullandığımız, jilet, kadınsı ürünler, diş macunu ve temizlik ürünleri gibi ürünler için kupon basıyordum. İşlem çok kolaydı (sadece istediğiniz kuponları tıklayın ve işiniz bittiğinde Print Coupons kutusunu tıklayın) ve siteyi sevdim ve bunları kullanmak için kaydolmam gerekmiyordu.

4. Pazar Gazeteleri

Büyük kupon teklifleri için Pazar gazetesini neredeyse yenemezsin. Gazetenin evinize veya dairenize teslim edilmesi birkaç nedenden dolayı en kolay ve en iyi seçenek. İlk olarak, kâğıttaki kuponları kullanarak tasarruf edeceğiniz para, gazete aboneliği için daha fazla ücret ödeyecektir, ikincisi, uygunluk oranı size para kazandıracak ve her hafta gazeteyi almak için gaz atmayacaksınız, ve üçüncü Sık sık gazete kuponlarının eklendiği yerlerin (özellikle yerel mağaza kuponlarının söz konusu olduğu durumlarda), kuponları mağazalarda bulacağınız gazetelerde değil, sadece gazete olarak teslim alacağınız.

Pazar gazetesinde genellikle üç büyük isim kupon üreticisini bulabilirsiniz: SmartSource, RedPlum ve Proctor & Gamble. Bu üreticilerin üçü de muhtemelen her gün kullanabileceğiniz düzinelerce ürün için kupon sağlıyor.

Kağıdın doğrudan evinize teslim edilmesini istemez veya istemezseniz, aile üyeleri veya arkadaşlarına, kullanılmayan veya istenmeyen Pazar gazetelerini kuponlarını sizin yerinize saklarlarsa sorun.

5. Doğrudan Ürünler Üzerine

En sevdiğiniz mağazadaki market koridorlarına gidin ve satışa sundukları ürünlere doğrudan eklenen kuponlar için gözlerinizi açık tutun. Bazen kuponlar ürünün ön tarafına yapıştırılmış gibi yapıştırılır ve diğer zamanlarda da bir kolye gibi kapağa bağlanırlar. Kasiyerleri ürünleriniz sepetinize koyduğunuzda, kasiyer otomatik olarak taramayacağından emin olun.

6. Kuponları Çevrimiçi Satın Alın

Coupon Dede's, Coupon Clippers ve Klip2Save gibi web siteleri, küçük bir fiyat veya işlem ücreti karşılığında çevrimiçi olarak satın alabileceğiniz kuponlar sunar. Genellikle kupona eklenen fiyat veya kupon, kuponun değerine göre oldukça küçüktür, ancak her ihtimale karşı kontrol etmek her zaman iyi bir fikirdir.

Ayrıca, kuponları satan bazı şirketler e-posta yoluyla gönderecekler, ancak çoğu gerçek kuponu ABD Posta Servisi veya başka bir nakliye şirketi aracılığıyla size gönderecek ve eğer şirket kullandığınız kartın kuponları varsa nakliye ve taşıma ücretleri mevcut doğrudan evinize. Kuponlar için ücret talep eden siteleri kullanmadan önce kullandığınız kuponların genel tasarruflarına ilişkin satın alma fiyatının yanı sıra nakliye ve taşıma maliyetlerini de dikkate aldığınızdan emin olun.

7. Dergiler

Hemen hemen tüm dergiler, reçete yapmak için gereken ürün veya ürünlerin kuponlarının yanı sıra genellikle reçeteleri içeren ürün reklamlarıyla doldurulur. Kullandığınız ürünlerdeki kuponlar için doğrudan evinize postalanan dergileri arayın.

Gazetelerde olduğu gibi, dergileri de kullanamayacakları zaman dergilerinizde bulunan kuponları kullanabilmeniz için, aileleri ve / veya arkadaşlarınızı, okuduklarını bitirdiğinde dergileri paylaşmalarını da isteyebilirsiniz.

8. Gözyaşı pedleri veya Blinkies

Birçok market ve büyük kutu mağazaları, alışveriş yapan müşterilere üretici kuponları sağlamak için başka yöntemler de kullanıyor. Çoğu zaman bir yırtma pedi (birbirine bağlanan ve koordinat ürününü tutan rafa bağlı kuponlar yığını) veya bir blinkie (kırmızı yanıp sönen ışıklar ve açılan kuponlar ile birlikte açılan plastik kutular) bulacaksınız. Kullandığınız ürünlerin yanında gösterilen koordinat ürününü tutan raf). Bu tür kuponlardan, düzenli olarak kullandığınız ürünler veya tatiller gibi özel fırsatlardan yararlanın.

9. Haftalık Bakkal İlan

Her yerde yerel mağazalar, hafta boyunca kendi market reklamlarını tanıtan ve ürünler üzerinde kuponlar sunan haftalık market reklamları gönderir. Haftalık menü ve alışveriş listemizi yapmaya hazırlandığımızda yaptığımız ilk şey, o hafta satışa çıkacak olan yemeklerimizi koordine edebilmemiz için eve gelen haftalık bakkal reklamlarından geçmektir.

Ayrıca, birçok mağazada, alışveriş yapmaya başlamadan önce kupon sepetleri veya küpler bulunur.

10. Free Örnekleri

Çevrimiçi kayıtlar, doğrudan posta promosyonları ve mağaza içi promosyonlar, genellikle, yeni ürünleri veya satışları artırmak isteyen ürünlerin ücretsiz örneklerini sunar. Ücretsiz ürün sizin için çok ilginç görünmese de, çöp kutusuna atmadan veya çöp kutusuna atmadan önce iki kez kontrol edin: birçok ücretsiz numune, bu üründe veya şirket tarafından üretilen benzer bir üründe size para kazandıracak kuponlar bulundurur. .

11. Kupon Uygulamaları

Kupon uygulamalarını doğrudan telefonunuza indirebileceğinizi biliyor muydunuz? Birkaç farklı var, ama benim en sevdiğim uygulama Ebates. Bu uygulama, her gün yaptığınız alışverişlerde para kazanmanızı sağlayacaktır.

Kupon Tasarrufu En Çok Nasıl Yapılır?

Para kazanmak için kupon kullanmak her zaman iyidir, ancak bu çılgın aşırı kuponların alışveriş yaparken kupon birikimlerini en üst düzeye çıkarmak için kullandıkları ekstra küçük ipuçları vardır.

Kuponlarınızı Düzenleyin

Kuponlarınız ne kadar organize olursa, alışveriş yapmak ve tasarruf etmek o kadar kolay olacaktır. Kuponlarınızı hem alışveriş yaptığınız mağazanın ürün bölümü hem de son kullanma tarihine kadar düzenleyin. Kuponlarınızı düzenlemek için bir sisteminiz varsa, markete zaman kazandırırsınız ve son kullanma tarihinden önce kuponları kullandığınızdan emin olursunuz.

Bakkal Menüsünü Sahip Olduğunuz Kuponlar Çevrenizde Planlayın

Haftanın mevcut kuponlarını incelediğimizde, menümüze mevcut olan satış ve kuponlar etrafında planlanıyoruz. Örneğin, patates için haftalık mağaza reklamında bir kupon varsa, farklı patates türleriyle birkaç yemek hazırlarız. Domates sosu kuponlarımız varsa, o hafta akşam yemeği için chili ve spagetti gibi şeyler planlıyoruz.

Yalnızca Aldığınız Öğelerdeki Kuponları Kaydetme

Kupon alışverişinde yaşanabilecek bir düşüş, insanları normalde paralarını harcamadıkları ürün türlerini satın almaya çekebilmektir. Hangi kuponların takılacağını ve kaydedileceğini ve hangilerinin dışarı fırlatılacağını veya başka birine iletileceğini seçerek bunu aklınızın arkasında tutun. Örneğin, tüm çerezlerinizi normalden sıfırdan pişirirseniz, kuponunuz olduğu için önceden paketlenmiş çerezleri satın almaya cesaret vermeyin. Bunları satın almak için belirli bir nedeniniz yoksa - yalnızca önceden paketlenmiş ürünleri getirmenizi isteyen bir okul etkinliği gibi - bunları rafta bırakmayı düşünün.

Çift Kupon Günleri Avantajı Alın

CVS gibi bazı marketler ve eczane mağazaları çift kupon günler sunmakta, bazı mağazalar da aynı ürün üzerinde birden fazla kupon kullanmanıza izin verecektir. Kuponlarla alışveriş yaparken bu şeyleri takip edin, böylece tasarrufları en üst düzeye çıkarır ve mevcut olduğunda ekstra tasarruf avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Bozulmayan Malzemeler veya Dondurulabilir Öğeler Üzerinde Stok

Bir kupon düzenli bir şekilde kullandığınız bozulabilen bir ürün için kullanılıyorsa, para kazanmak için birden fazla kupon kullanmayı veya mağaza kuponlarında limit almayı düşünün. Evimizde oldukça düzenli olarak belli bir marka makarna sosu yiyoruz. Sosun normal fiyatı kavanoz başına 1.42 $ 'dır, ancak her defasında bir kutuda 1.25 $ ya da 1,00 $' lık bir kavanoz için sos sunan bir üretici kuponu ya da üretici kuponu bulunur.

Bu olduğunda, genellikle üç ila altı aylık makarna sosları alırız. Bu, sezgisel görünebilir, çünkü başlangıçta daha fazlasını harcıyorsunuz, ancak yıllık bakkal faturanıza bir ton nakit tasarruf edeceksiniz.

Bir dondurucunuz varsa, dondurulmuş besinler için bu tekniği kullanabilirsiniz. Bunu daha önce dondurulmuş pizza ve pizza aperatifleri ile yaptık. Ayrıca, satışa çıktıklarında ve dondurarak bir düzine somun ya da daha fazlasını doldurarak, en sevdiğimiz baget ekmeğimizi ekmek bölümünden satın alacağız.

Çoğu ekmekler oldukça iyi donar, bu yüzden en sevdiğiniz ekmeğinizde bir mağaza veya üretici kuponu bulduğunuzda ya da iyi pişirdiğinizde, dondurucunuzda yer varsa, stoku hazırlayın.

Kuponlar Tüketimi Kullanmıyor mu?

Kısa cevap “hayır”. Bu, insanların kupon kullanma konusundaki değeri henüz öğrenmediklerinde sordukları ortak bir sorudur, ancak kuponlama istemiyorsanız çok zaman harcamak zorunda kalmaz. Kuponları düzenli alışveriş rutininizin hızlı ve kolay bir parçası olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bazı ipuçları.

Favori Kupon Kaynaklarını Seç

Üç favori kupon kaynağımız haftalık marketler, Coupons.com ve Sunday gazeteleridir. Kuponlar için harcadığımız zamanı en aza indirmek için, bu üç kaynağı en çok kullanıyoruz ve diğerlerine fazla zaman harcamıyoruz. Artık bu gönderiyle çok sayıda kupon kaynağınız olduğuna göre, kullanımı en kolay olanları seçin ve kupon tasarruflarınızın odağını oluşturun.

Her Hafta Bir Arada Zaman Ayarla

En çok sevdiğimiz üç kupon kaynağını kullanmak için haftada yirmi ila otuz dakika ayırdık ve zaten satın aldığımız şeylere para kazandıracak olan kuponlardan faydalandık. Haftalık menü ve market alışveriş listemizi yapmak için bir kenara koyduğumuz zamanla bu zamanı koordine etmeye çalışıyoruz. Daha sonra mağazaya bindik ve işleri hallettik, süreçte büyük para biriktirdik.

Bir sisteminiz olduğunda, kuponları kullanmanın, tasarruf edeceğiniz paraya kıyasla çok az zaman aldığını göreceksiniz.

Bakkaliye para biriktirmek için birçok yaratıcı yol var, ama bakkal faturanızda büyük para tasarrufu yapmanıza yardımcı olacak ana yollardan biri olarak kuponları gözden kaçırmayın.

Kuponlar için favori kaynaklarınız nelerdir? Markette para kazanmak için başka ne ipuçları var?

Videoyu izle: Tasarruf Etmek İçin Online Alışveriş Yapın ✔

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

GFC 070: Ortalamadan Başar Olmaya Nasıl Geçilir?
Maliye

GFC 070: Ortalamadan Başar Olmaya Nasıl Geçilir?

Http://traffic.libsyn.com/goodfinancialcents/GFC_070.Mastermind.mp3 “En çok harcadığınız 5 kişinin ortalaması sizsiniz.” Bu alıntı Jim Rhon'dan geliyor. Yaşlandıkça, bu alıntıya daha fazla odaklanmayı öğrendim. Niye ya? Çünkü ben daha iyi bir insan olmak istiyorum. Daha iyi bir baba olmak istiyorum.
Devamını Oku
Gerçekte Çalışan Bir Bütçe Nasıl Yapılır?
Maliye

Gerçekte Çalışan Bir Bütçe Nasıl Yapılır?

Muhtemelen finansal hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için bir bütçeye ihtiyacınız olduğunu biliyorsunuzdur. Birçok kişi için “bütçe” altı harfli bir kirli sözcüktür, ama olması gerekmiyor. Muhtemelen uzun vadeli finansal hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak bir bütçeye ihtiyacınız olduğunu biliyorsunuzdur, ancak çoğu insan etkili bir bütçe yaratmaya nereden başlayacağını bilmemektedir.
Devamını Oku
GFC 015'e sorun - Pretax ile Post-Vergi Arasında Emeklilik Planı Rollover Yapabilir misiniz?
Maliye

GFC 015'e sorun - Pretax ile Post-Vergi Arasında Emeklilik Planı Rollover Yapabilir misiniz?

İş değişmelerinin ne kadar yaygın olduğu ve gerçekte emeklilik birikimlerini yuvarlama ihtiyacı göz önüne alındığında bu önemli bir sorudur. Emeklilik planları şimdi iki cephede karmaşıktır - vergi öncesi ve sonrası vergi katkısı yapmak, sonra geleneksel vergi ve Roth IRA'lar arasındaki bu vergi düzenlemesinden faydalanmak için bunları ayrıştırmak.
Devamını Oku
Aileler için 15 {Şaşırtıcı Basit) Para Tasarrufu İpuçları
Maliye

Aileler için 15 {Şaşırtıcı Basit) Para Tasarrufu İpuçları

İlk oğlumuzu almadan önce, aylık harcamalarımızı ne kadar artıracağımızı çok korktum. Zaten aklıma gelen bu yeni masraftan tasarruf etmek için para kazanmak için aklımdaki fikirleri karıştırıyordum! Maliyetimizi yönetmek konusunda gayet iyiydik ama aniden tüm ceplerimde delikler olduğunu hissettim ve tüm paramız yeni bebek uçuruma düşecekti.
Devamını Oku