Maliye

Tatil alışveriş için hızlı nakit nasıl yapılır

Pembe, bu bir uygulama, bazen etrafta dolaşmanın en elverişli yolu ve milyonların hedeflerine güvenli bir şekilde ulaşmalarına yardımcı oldu - ve geleneksel bir kabinden daha ucuz. Burada ne hakkında konuşuyoruz? Rideshare uygulaması, Lyft!

Muhtemelen bir binici oldunuz, ancak hiç sürücü olmayı düşündünüz mü? Tatillerin hızla yaklaşmasıyla, bu, yan gelir elde etmenin, kasiyerin veya borsada çalışan perakende satışının yanı sıra iş yerinde fazla mesai saatleri istemeniz için bir seçenek olabilir.

Bunu düşünün: insanlar tatil sezonunda daha fazla seyahat ederler, bu da çok ihtiyaç duyulan para kazanma potansiyelinizin bir Lyft sürücüsü olarak oldukça yüksek olabileceği anlamına gelir.

Şimdi düşünürseniz, ekstra bir para kazanmaya başlamak için iyi bir zaman olurdu, böylece Ocak ayında büyük bir kredi kartı faturasıyla sokulmayacaksınız, bir Lyft sürücüsü olarak çalışmak sadece gelir sorununuzun cevabı olabilir.

Neden Lytle için Sürüş Düşünmeli?

Tatil ve ek masrafları karşılamak için daha fazla para kazanmak istiyorsanız, Lyft'in sizin için en iyi seçenek olmasının birtakım nedenleri vardır.

Orada bir rideshare sürücü olmakla ilgilenen insanlar için başka seçenekler var, ancak Lyft diğer şirketlerin sunamayacağı yararları var.

Birincisi, Lyft, bazı şehirlerde, yeni sürücüler için Lyft ile bir sürücü olmak için 500 $ ya da daha fazla ekstra nakit bonuslar ödeme potansiyeline sahip olan kayıt bonusu programları yürütüyor.

Mevcut kayıt bonusu hakkında doğrudan Lyft ile kontrol edebilirsiniz.

Kendi web sitesine göre, bazı Lyft sürücüleri sadece hafta sonları arabayla sadece 800 dolar kazanabilirler.

Lyft, sürücüleri ve diğer çalışanları için destekleyici bir ortam ve pozitif bir kültür yaratmak için çok çalışmaktadır.

Lyft Sürücüsü Nasıl Olulur?

Lyft için bir sürücü olarak, insanları hedeflerine götürür ve bu süreçte para kazanırsınız. Lyft ile bir sürücü olmak için başvuru kolay. Sadece kendi web sitesine gidin ve Lyft sürücüsü olmak için yönergeleri izleyin.

Bir kişinin Lyft sürücüsü olarak onaylanması için gereken süre değişir, çünkü Lyft arka planın tüm potansiyel sürücülerini kontrol eder.

Sürecin devletinizdeki arka plan kontrolü için ne kadar hızlı olduğuna bağlı olarak, bir hafta kadar kısa bir sürede onaylanabilir veya daha uzun sürebilir.

Ayrıca bir Lyft sürücüsü olmak için araç ve diğer gereksinimler vardır.

Bir Lyft sürücüsü olmak istiyorsanız, en az 21 yaşında olmanız ve binicilere zaman ayırmanıza yardımcı olacak bir uygulamaya erişmek için bir iPhone veya Android telefona sahip olmanız gerekir.

Lyft onaylı araçlar en az beş kişinin oturması, her kişi için emniyet kemeri bulundurması ve dört kapılı olması gerekir (atlama kapıları dahil değildir, her kapı kendi tutamağına sahip olmalıdır).

Ayrıca, en az bir yaşında geçerli bir sürücü ehliyetine sahip olmanız ve aracınızın uygun bir sigorta taşıması gerekmektedir.

Lyft binici araçları için de yaş gereksinimleri vardır. Bir aracın yaş gereksinimi yaşadığınız şehre bağlıdır ve bu gereksinimler Lyft web sitesinde bulunabilir.

Kendi arabamı almazsam Lyft için sürebilir miyim?

Kendi aracınıza sahip olmasanız bile, Express Drive Kiralama Programı'nı kullanarak Lyft ile seyahat edebilirsiniz. Bu program hakkında daha fazla bilgi için Lyft web sitesine bakın.

Neden Lyft Sürücüsü Olmak Ekstra Para Kazanmak İçin Harika Bir Yoldur?

Lyft için sürüş ile ilgili güzel şeylerden biri, sürüş programınızı sizin için uygun olan saatlere göre belirlemenizdir.

Lyft için bir sürücü olarak çalışmak için müsait olduğunuzda oturum açmak için Lyft sürücüsü uygulamasını kullanın ve uygun olmadığında oturumu kapatın. Diğer bir deyişle, çalışmak istediğiniz saatleri seçersiniz.

App bölgelerinde sürmek olan sürücüleri anlatıyor. Bir sürücü işi isterse, binişi kabul eder ve yolcuyu alırlar.

Ayrıca, Lyft için sürüş yapmak kolaydır, çünkü hiçbir zaman ödemeleri toplama veya değişiklik yapma ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Lyft, parayı sürücüden toplar ve daha sonra haftalık olarak sürücüleri öder. Bonus: Birçok Lyft sürücüsü müşteriden de ipuçları alır, bu da tatil veya diğer harcamalar için cebinizde daha fazla nakit anlamına gelir.

Lyft için Ne Kadar Sürüş Yapabilirim?

Lyft'in web sitesinde, potansiyel sürücülerin haftada bir şehirdeki Lyft sürücüsü olarak ne kadar yapabileceklerini hesaplamasına olanak veren bir düğmesi vardır.

“Bir saat” ve büyük metropol şehirlerime girdiğimde, bu özellik bana bir Lyft sürücüsü olarak 28 dolara kadar para kazanabileceğimi söyledi.

Ücret oranları şehirden şehre değişecektir, ancak potansiyel bazı ciddi ek gelirler içindir.

Cuma geceleri, hafta sonları ve tatil günlerinde çalışan sürücüler, daha fazla binicinin olduğu büyük şehirlerde yaşayan sürücüler gibi, daha fazlasını yapma potansiyeline sahiptir.

Bu Tatilin Giderlerine Bir Plan Yaratın

Yeni Yıl'a, ekstra tatil masraflarından dolayı gelen dev bir kredi kartı faturasıyla başlamak eğlencelidir.

Bu masraflar oluşmaya başlamadan önce gelirinizi artırarak tatil giderleriniz için nakit ödeme yapmayı planlayın.

Bu ekstra parayı nasıl kazanacağınız konusunda çok fazla seçeneğiniz var, ancak ne zaman işe yarayacağınıza ve hangi işlerde çalışacağınıza karar vermenize izin veren bir şekilde para kazanabilmek hoş olmaz mıydı? almak?

Bir Lyft sürücüsü olmak, şartlarınıza ekstra para kazandırmak için harika bir seçenek olabilir. Şu an onlar yeni sürücüler için 250 $ bonus sunuyor İlk 30 günde 100 tur sürdü.

Burada bir Lyft sürücüsü olmak için kayıt olun!

Videoyu izle: LIL PUMP MAĞAZA 1000 $ AYAKKABI SATIN AL

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

" width="370" height="280" alt="Markete Bir Sonraki Ziyaretiniz İçin Kullanılacak En İyi Uygulamalar"/>
Maliye

Markete Bir Sonraki Ziyaretiniz İçin Kullanılacak En İyi Uygulamalar

Akıllı telefonlar çok pahalı. Aslında iPhone 6S'ime kendi dizüstü bilgisayarımda harcadım! Ancak, bu yüzden de benim smartphone'umu benim için çalışmaya koymanın yollarını bulmayı seviyorum. Akıllı telefonumu korumak için en sevdiğim yöntemlerden biri, tarama uygulamalarıdır. Ürünü ve aldığınız alışverişlerden alınan fişleri taradığınız türden.
Devamını Oku
4 Bu Genç Aile Nasıl Borç 40.000 $ Off Ücretli
Maliye

4 Bu Genç Aile Nasıl Borç 40.000 $ Off Ücretli

Bugün, kocasıyla birlikte on binlerce doların borcunu ödeyen Sarah'dan borç başarı hikayesini paylaşıyoruz! Bize biraz kendinden bahsedin Hi! Benim adım Sarah ve ben bir eşim ve evden çalışan bir anne ve iki küçük kızım, 2 ve 1 yaşlarım var. Kişisel finansmanı ve para kazanmayı veya tasarruf etmeyi içeren her şeyi seviyorum!
Devamını Oku
Amerika'nın en çok aile dostu havayolu şirketi ile ücretsiz uçuşlar ve daha fazlasını kazanın - Southwest Rapid Rewards Card Review
Maliye

Amerika'nın en çok aile dostu havayolu şirketi ile ücretsiz uçuşlar ve daha fazlasını kazanın - Southwest Rapid Rewards Card Review

Cömert ödül programı sayesinde, Southwest Airlines, ABD ve Karayipler'deki varış noktalarına ücretsiz uçuşlar kazanabilmek için ailelerin her zamankinden daha kolay olmasını sağlıyor. Güneybatı, sadece ücretsiz uçuşlar kazanmayı kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda ücretsiz kontrol edilen çantalar, aile yatılı ve aile seyahatleri için ideal hale getiren ek avantajlar sunar.
Devamını Oku
Yetişkin Çocukların Desteklenmesi Emekliliğinizi Nasıl Kasıtabilir?
Maliye

Yetişkin Çocukların Desteklenmesi Emekliliğinizi Nasıl Kasıtabilir?

İlk kez emeklilik hakkında konuşmak için Jack ve Peggy ile oturduğumda, hemen bir çaresizlik hissi fark ettim. Umutlu emeklilik tarihinden sadece iki yıl uzakta, Jack sonsuza dek çalışmak zorunda kalabileceğinden endişe ediyordu. Peggy gözlerinde dikkatli bir bakışla koltuğunun etrafında karıştırdı. Sanki konuyu halihazırda değiştireceğimi ümit ediyordu - sanki o kadar çaresizce ihtiyaç duyduğu yardımı istemiyormuş gibi.
Devamını Oku