Maliye

Skillshare Gözden Geçirme: Side Gig Skills Herkes Gelirlerini Arttırmayı Öğrenebilir

Ödeme zamları sadece gerçekleşmez. Çoğu zaman, işyerinizde veya yanınızdaki rekabet gücünü korumak için yeni beceriler öğrenmeniz beklenir.

Zamanınız sınırlıdır, ancak ilerlemeyi sürdürmeyi öğrenmeye devam etmeniz gerektiğini biliyorsunuzdur. İşte bu yüzden hustlers, bir saatten daha kısa sürede yeni beceriler öğrenmek için Skillshare gibi çevrimiçi öğrenme hizmetleri kullanıyor! Ve Skillshare, okuyucularıma yeteneklerini geliştirmek için iki aylık ücretsiz bir deneme sunuyor - daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin!

Skillshare
4

özet

Skillshare, para kazanmak için gereken her şeyi kapsayan 17.000'den fazla video dersi sunuyor. Artı, okula geri dönmek daha ucuz ve daha hızlı.

 

Skillshare'da Ne Öğrenebilirsiniz?

Skillshare teklifleri 17.000'den fazla video dersi para kazanmak için herhangi bir beceriyi kapsayan. 9'dan 5'e kadar bir işte çalışmanız ve yıllık performans değerlendirmesinde patronunuzun tavsiye ettiği bazı yeni becerileri öğrenmeniz ya da web sitelerinin oluşturulmasına yönelik bir yan işe başlamak istiyorsanız ancak uzman kılavuzluğuna ihtiyacınız varsa Çevrimiçi hizmetlerinizin nasıl tanıtılacağını anlamanıza yardımcı olmak için.

Çoğu sınıf bir saat veya daha azdır, bu da öğrenmeyi kolay ve rahat bir hale getirir. Tüm sınıflar kendiliğinden yönlendirilir, böylece dersleri kendi zamanınızda tamamlayabilirsiniz.

Kendinden güdümlü derslere ek olarak, sınıf materyallerini güçlendiren projelere de katılabilirsiniz. Bir grupta öğrenmeyi tercih ediyorsanız veya bir kursu tamamladığınızdan emin olmak için ek bir hesap verebilirlik istiyorsanız, Skillshare ayrıca öğretmeniniz ve arkadaş sınıf arkadaşlarınızla etkileşimde bulunmak için atölye çalışmaları sunar.

Bazı atölyeler, takipçi takipçilerinizi 1.000 takipçinin nasıl artırılacağını öğrenmeyi içerir. Gündelik işinizde veya yan sıralarda zamanınızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacak bir verimlilik atölyesi bile alabilirsiniz.

Herşey Web Sitesi Yönetimini Öğrenin

Belki bilgisayar becerilerinizde biraz pasifsiniz ve blogunuzdan para kazanmak için web sitesi yönetimi hakkında daha fazla bilgi edinmeniz gerekiyor. Bu durumda, bu popüler Skillshare sınıflarını düşünmelisiniz:

 • Google Analytics
 • SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)
 • Pazarlama
 • Microsoft Excel Pivot Tabloları Oluşturma

Google Analytics’te bir saatlik bir ders alarak, bir uzmandan öğrenebilir ve becerilerinizi güçlendirmek için sınıf projesini tamamlayabilirsiniz. Böylelikle, Analytics'e işte bir daha eriştiğinizde kendinize güvenle söyleyebilir, “Ben bilmek bu nasıl yapılır!"

Ayrıca “Intro to Mobile App Design” veya “3D Printing” gibi daha gelişmiş konularda da ders alabilirsiniz. Ayrıca, Skillshare eğitmenleri de nitelikli tasarım uzmanlarına yüksek talep ile grafik tasarım veya BT güvenliği gibi diğer ihtiyaçlarınızı da size öğretebilir. senin gibi!

İş Liderleri için de Sınıflar Var!

Tanıtılmadan önce liderlik becerileri gösterilmelidir. Skillshare eğitmenleri aynı zamanda sektörlerinde lider düşünce liderlerinden olan eğitmenlerden Yönetim ve Liderlik kursları sunmaktadır.

Örneğin, Sunum Essentials sınıfını Simon Sinek'in en çok izlenen ikinci TED konuşmasıMükemmel bir sözlü sunum yapmayı öğrenmek. Ya da popüler yazarın yazarı Joseph Grenny tarafından sunulan Önemli Konuşmalarını da düşünebilirsiniz. Önemli Konuşmalar iş liderliği kitap serisi.

Girişimciler ve Freelancerlar, Tekerleği Yeniden İnşa Etmemeli

Herhangi bir işte başarı, bir takım girişimidir. Bir serbest çalışan olarak, her şeyi kendin yapamazsın. Tekerleği yeniden icat etmeye çalışmak yerine, Skillshare muhtemelen aradığınız “kolun içinde” var!

Bunlar alabileceğiniz en yüksek dereceye sahip girişimci fikirli sınıflardan bazıları:

 • Size daha fazla satış alacak basit WordPress tasarım ipuçları
 • YouTube Kanalı oluşturma
 • Fikirleri Yüksek Büyüme İşlerine Dönüştürmek
 • Çevrimiçi Mağaza Kurmak
 • Kendini Tanıtma Sanatı

Kendi işinizi herhangi bir beceri veya hobi hakkında başlatabildiğiniz için, seçenekleriniz sınırsızdır. Beceri setinizi geliştirmeye yardımcı olabilecek bir Skillshare sınıfı olup olmadığını anlamak için hızlıca bir saniye bekleyin. Şanslar, son derece olumlu geri bildirimlerden seçim yapabileceğiniz birkaç tane olacak.

Skillshare Maliyeti Ne Kadardır?

Bazı Skillshare sınıfları ücretsiz olarak kullanılabilir, ancak 17.000'den fazla derse, projeye ve atölyeye sınırsız erişim için aylık bir abonelik ödemeniz gerekecektir. Sadık bir iyi korunmuş cüzdan hazır olarak Premium üyelik iki aylık ay 17.000'den fazla sınıfa tam erişim için.

Skillshare Premium'un tüm avantajlarından yararlanacaksınız. Premium üye olmak, reklamları (ücretsiz kursların olduğu) olmadan çevrimdışı seyredebilmenizi ve izleyebildiğiniz kadar çok sayıda sınıfa kaydolmanızı sağlar.

İki aylık ücretsiz premium üyeliğiniz sona erdiğinde, Skillshare Premium erişimini almaya devam etmek için iki farklı plan vardır:

 • Yıllık- Yılda bir kez 99 dolar (ayda 8,25 dolar)
 • Aylık- Aylık 15 ABD doları faturalandırma (180 ABD doları)

Her ay sabit bir ücret ödeyeceğinizden, iş ile ilgili olmasalar bile, keyif alabileceğiniz diğer bazı dersleri de alabilirsiniz. Yemek yapmayı ve arkadaşlarınızı etkilemek istiyorsanız, bir şef gibi nasıl doğacağınızı öğrenmek için 12 dakikalık bıçak becerileri sınıfına katılabilirsiniz!

Skillshare'dan Bireysel Dersler Alabilir miyim?

“Kursa sahip olmamaya” karar vermeden önce, bu şekilde baktığınızda, diğer kurs geliştiricilerin 200 $ ile 2,000 $ arasında ücret alacağı aynı bilgileri alıyorsunuz. Malzemenin güncellenmemesi durumunda bu kurslardan bazıları modası geçebilir.

Malzemeye erişmek için bir kerede 300 $ harcayamayabilirsiniz. Skillshare ile aynı malzemeyi daha az alabilirsiniz.Ve, bir düz ücret için istediğiniz kadar çok sınıf alabilmek, aynı malzemeyi izlemek için yüzlerce dolar tasarruf etmenizi sağlayabilir.

özet

Hepimiz zamana ayak uydurmak için yeni beceriler öğrenmeye devam etmeliyiz. Okula dönmek, yaşam kalitenizi iyileştirmek için yeni beceriler öğrenmek için her zaman ilk seçeneğiniz olmamalıdır. Birçok durumda, aynı bilgiyi, maliyet ve zamanın bir kısmı için Skillshare gibi çevrimiçi öğrenme sitelerinde öğrenebilirsiniz. Gelirinizi daha hızlı artırabilir ve zamanınızı bir sonraki hedefe odaklanarak harcayabilirsiniz!

Kullanmayı unutma bizim bağlantımız Skillshare'a iki aylık ücretsiz sınırsız erişim elde etmek için!

Videoyu izle: İngiliz Dili Değiştirilen Savaş - Mini Savaşlar # 3

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

MoneyCrashers.com'dan Andrew Schrage ile röportaj
Maliye

MoneyCrashers.com'dan Andrew Schrage ile röportaj

Düzenli okuyucuların çoğunun bildiği gibi, yakında hayatları boyunca neler yaptıklarını seven insanlarla röportaj yapacağım İyi Kept Cüzdan podcast'i piyasaya süreceğim. Size podcast'te soracağım soruların bir tadını vermek için, burada MoneyCrashers'ın kurucularından Andrew Schrage ile yaptığım bir röportaj.
Devamını Oku
Yetişkin Çocukların Desteklenmesi Emekliliğinizi Nasıl Kasıtabilir?
Maliye

Yetişkin Çocukların Desteklenmesi Emekliliğinizi Nasıl Kasıtabilir?

İlk kez emeklilik hakkında konuşmak için Jack ve Peggy ile oturduğumda, hemen bir çaresizlik hissi fark ettim. Umutlu emeklilik tarihinden sadece iki yıl uzakta, Jack sonsuza dek çalışmak zorunda kalabileceğinden endişe ediyordu. Peggy gözlerinde dikkatli bir bakışla koltuğunun etrafında karıştırdı. Sanki konuyu halihazırda değiştireceğimi ümit ediyordu - sanki o kadar çaresizce ihtiyaç duyduğu yardımı istemiyormuş gibi.
Devamını Oku
Yaşamınızı Kırpmadan Bütçenizi Kesin
Maliye

Yaşamınızı Kırpmadan Bütçenizi Kesin

Eğer benim gibi bir şey varsa, paradan nasıl tasarruf edeceğini söyleyen insanlardan bıkmışsın. Bence hepimiz bu ifadeye alışkın olduğumuz için, “Eğer doğru olmak için iyi geliyorsa, muhtemelen öyle.” Bu yüzden para biriktirmek için çok basit, pratik yollar sunarım; . Genellikle insanların paraya çevirdiği alanlar, kendi takdirine bağlı harcamalarındadır ve hayatta kalmanız için gerekli olmayan öğeleri ifade eder.
Devamını Oku