Maliye

Honey Chrome Extension ─░ncelemesi: Scam veya Legit?

Bal, Chrome, Safari, Opera, Microsoft Explorer ve Firefox ile çal─▒┼čan ücretsiz bir taray─▒c─▒ uzant─▒s─▒d─▒r. Favori çevrimiçi ma─čazalar─▒n─▒z için ödeme yaparken kupon kodlar─▒n─▒ otomatik olarak arayarak para tasarrufu yapman─▒za yard─▒mc─▒ olur.

Bal her zaman size zaman─▒n yüzde 100'ünü kupon kodlar─▒ bulam─▒yor olsa da, internetten al─▒┼čveri┼č yapmaya e─čilimliyseniz, indirmeye ve kullanmaya de─čecek ücretsiz bir uzant─▒d─▒r.

Ben asl─▒nda Bal'─▒ kendim kulland─▒m, çünkü bir ürünü sat─▒n almak için ödeme yaparken Google kupon kodlar─▒n─▒ kullanma e─čilimindeyim, ancak indirimler bu ┼čekilde sadece yüzde 30 oran─▒nda çal─▒┼č─▒yor.

Bal ile olan deneyimlerimde, asla bir kupon koduyla para biriktirmedim, ama ben did sat─▒n almakla ilgilenen ürün için beni daha ucuz bir sat─▒c─▒ya yönlendirdi─činden, Amazon'da birkaç dolar tasarruf etmeyi ba┼čard─▒. (Kupon sitelerinin yapamayaca─č─▒ bir ┼čey.)

Bu kupon kodlar─▒ Googling ve RetailMeNot gibi sitelere ini┼č yerine, para kazanmak için iyi bir yol oldu─čunu dü┼čündüm. Genel olarak kupon siteleri vuruldu veya kaç─▒r─▒ld─▒, bu yüzden Bal'─▒n bu süreci otomatikle┼čtirmeye yard─▒mc─▒ olaca─č─▒n─▒ ve kurtarmam için daha fazla yol bulaca─č─▒n─▒ dü┼čündüm.

─░┼čte size bir dahaki sefere al─▒┼čveri┼č yapmak istedi─činizde, Honey hakk─▒nda bilmeniz gerekenler.

Bal Chrome Uzant─▒s─▒
3.5

özet

S─▒k s─▒k çevrimiçi al─▒┼čveri┼č yaparsan─▒z ve kupon kodlar─▒n─▒ kendiniz avlamak zorunda kalmadan para kazanmak için kolay bir yol ar─▒yorsan─▒z, Bal'─▒ deneyin. Kullan─▒m─▒ tamamen ücretsizdir ve size burada birkaç dolar kazand─▒rsa bile, yine de buna de─čer.

Ancak, çok s─▒k çevrimiçi al─▒┼čveri┼č yapm─▒yorsan─▒z ve taray─▒c─▒n─▒z─▒ karma┼č─▒k hale getiren ba┼čka bir uzant─▒ istemiyorsan─▒z, bu güçlük çekmeye de─čer olmayabilir.

 • Bal'─▒ dene
 • Taray─▒c─▒ Uzant─▒s─▒ nedir?

  Taray─▒c─▒ uzant─▒lar─▒, taray─▒c─▒n─▒z için küçük uygulamalar gibidir ve Chrome'u di─čer taray─▒c─▒larda kullanma e─čilimimin ba┼čl─▒ca nedenlerinden biridir. Chrome'un her türlü kullan─▒┼čl─▒ uzant─▒yla dolu büyük bir pazar─▒ var ve t─▒pk─▒ telefonunuz için yap─▒lan uygulamalarda oldu─ču gibi, her uzant─▒n─▒n, yorumcular─▒n be─čenisini veya be─čenmedi─čini gösteren bir derece vard─▒r.

  Bazen kullanaca─č─▒m─▒ dü┼čündü─čüm uzant─▒lar─▒ sildi─čimi itiraf ediyorum, ancak günün sonunda, sadece taray─▒c─▒mdaki h─▒z─▒ yava┼člat─▒yor, bu yüzden son kullanmad─▒─č─▒m tüm uzant─▒lar─▒ kald─▒rd─▒m.

  ┼×u anda, Chrome'da, LastPass, Tam Sayfa Ekran Yakalama, Loom ve MixMax dahil olmak üzere dört uzant─▒y─▒ aktif olarak kullan─▒yorum. ChromeÔÇÖda yakla┼č─▒k üç ay boyunca BalÔÇÖ─▒ kulland─▒m. ┼×imdi sadece Bal'─▒ Safari'de kullan─▒yorum çünkü kullanma e─čilimindeyim. Taray─▒c─▒dan büyük bir fark görmedim.

  ─░lk kez indirdikten ve Amazon'da al─▒┼čveri┼č yapt─▒ktan sonra, Bal'─▒n di─čer uzant─▒lardan biraz daha müdahaleci oldu─čunu fark ettim. Ödeme s─▒ras─▒nda, benim için indirimin arand─▒─č─▒n─▒ bildirmek için ekran─▒m─▒n sa─č taraf─▒ndaki Honey'in bir mesaj─▒n─▒n kayd─▒─č─▒n─▒ fark ettim.

  Bal Hakk─▒nda Bilmeniz Gerekenler

  Bal, binlerce çevrimiçi ma─čaza için kupon kodlar─▒n─▒ otomatik olarak arayabilen ve uygulayabilen bir araçt─▒r. 5 milyonu a┼čk─▒n kullan─▒c─▒yla, Honey 2013 y─▒l─▒ndan beridir ve kat─▒lmaya tamamen ücretsizdir.

  ─░┼čte Bal hakk─▒nda faydal─▒ bilgiler:

  • Bal─▒n yaln─▒zca Chrome ile birlikte kullan─▒lmas─▒ gerekmez. Safari, Firefox, Microsoft Internet Explorer ve Opera dahil olmak üzere ço─ču önemli taray─▒c─▒yla çal─▒┼č─▒r.
  • LA Times'a göre, kullan─▒c─▒lar al─▒┼čveri┼č yaparken ayda ortalama 32 dolar tasarruf ediyorlar, ancak toplamda 170 milyon dolar indirim yapt─▒lar
  • Uzant─▒, kupon kodlar─▒n─▒n i┼če yaray─▒p yaramad─▒─č─▒n─▒ ö─črenmek için bir tür crowdsourced teknolojisini (Waze'e benzer) kullan─▒r.

  Al─▒┼čveri┼činizin ödeme k─▒sm─▒na gittikten sonra (hangi sitede olursan─▒z olun), Bal dü─čmesini t─▒klayabilirsiniz. Al─▒┼čveri┼č sepetinize kupon kodlar─▒n─▒ (bunlar─▒ bulabilir) otomatik olarak uygular. Ayr─▒ca Amazon ile çal─▒┼č─▒yor, ancak tecrübemde, uzatma bana hiçbir kupon bulamad─▒.

  ┼×irket, i┼č ortakl─▒klar─▒ yapt─▒─č─▒ 21.000 çevrimiçi sat─▒c─▒yla komisyonlardan para kazan─▒yor ve bu tüccarlar─▒n yakla┼č─▒k 9 bini Bal komisyonlar─▒ ödüyor.

  Bal bir aldatmaca m─▒?

  Bal kesinlikle bir aldatmaca de─čil. Onlar Los Angeles ┼čehir merkezinde yerle┼čik me┼čru bir ┼čirket.

  Kurucu, Ryan Hudson, çocuklar─▒ için bir pizza sipari┼č etti─činde Bal için fikrini dü┼čündü ve ödeme s─▒ras─▒nda bir kupon kodu girmesi istendi.

  Bir indirim istiyordu ama çocuklar─▒ biraz pizza için açlard─▒ ve evlerinde açl─▒ktan ötürü bir kod aramak istemiyordu. Kupon kodu bulma sürecini otomatikle┼čtirmenin ne kadar iyi olaca─č─▒n─▒ dü┼čündü ve Bal için fikir ortaya ç─▒kt─▒.

  Al─▒┼čveri┼č yaparken Bal Nas─▒l Kullan─▒l─▒r?

  Öncelikle, en çok kulland─▒─č─▒n─▒z web taray─▒c─▒s─▒na indirmeniz gerekiyor.

  ─░┼člemi gerçekle┼čtirebilmeniz ve indiriminizi alabilmeniz için bir Honey hesab─▒ olu┼čturman─▒z gerekecektir (Honey sizi bulursa). Facebook üzerinden giri┼č yapman─▒z─▒ sa─člar.

  Yüklendikten sonra, taray─▒c─▒n─▒zda küçük bir Bal simgesi görünecek ve ziyaret etti─činiz sitede size f─▒rsatlar buluyorsa ye┼čil renkte yan─▒p sönecektir. Bal dü─čmesine t─▒klay─▒n ve size hangi f─▒rsatlardan yararlanabilece─činizi gösteren bir liste gösterecektir.

  Bal Alt─▒n Puanlar Hediye Kartlar─▒na Dönü┼čtürülebilir

  Online al─▒┼čveri┼č yapt─▒─č─▒n─▒zda, Honey'in hediye kartlar─▒na dönü┼čtürmenize izin verdi─či Honey Gold puanlar─▒n─▒ otomatik olarak kazan─▒rs─▒n─▒z. Onlar─▒ kullanabilmek için en az 1000 Honey Gold puan─▒na ihtiyac─▒n─▒z var. ┼×u anda, 0,85 ABD Dolar─▒'na çeviren 85 puan─▒m var.

  3.700'den fazla çevrimiçi ma─čaza için al─▒┼čveri┼člerde yüzde 20'ye kadar geri ödeme yap─▒yorlar ve üç ayda bir ödeme yap─▒l─▒yor.

  Daha Fazla Puan Nas─▒l Kazan─▒l─▒r?

  Ayr─▒ca, daha fazla puan kazanman─▒n tüm yollar─▒ olan Honey Gold Bonuslar─▒n─▒, an─▒nda promosyon kodlar─▒n─▒ ve bir geri yüz yüzdesini kazanman─▒n yollar─▒n─▒ sunarlar.

  Daha fazla puan kazanmak için arkada┼člar─▒n─▒ Bal'─▒ kullanmaya davet edebilirsin.─░lk sat─▒n alma i┼člemini yapan ve ilk al─▒┼čveri┼čini yapan her arkada┼č için 5 $ kazan─▒rs─▒n─▒z.

  Bal, hesab─▒n─▒za giri┼č yapt─▒ktan sonra size özel bir ba─člant─▒ya eri┼čim sa─člayarak payla┼č─▒m bölümünü de kolayla┼čt─▒r─▒r. Do─črudan Facebook Messenger, Facebook veya Twitter hesaplar─▒na payla┼čman─▒z─▒ sa─člar.

  Ayr─▒ca, payla┼čman─▒z için benzersiz bir tavsiye sayfas─▒ olu┼čturan davetinizi özelle┼čtirmeyi de seçebilirsiniz.

  Bal Hesab─▒n─▒za Giri┼č Yapma

  Giri┼č yapt─▒ktan sonra, Honey size, size ne kadar çok kupon kullan─▒ld─▒─č─▒ ve indirimler verildi─či gibi, Eski Donanma ve Macy gibi çe┼čitli perakendecilerin üst düzey tekliflerini anlatan bir feed gösterecektir.

  Feed de size a┼ča─č─▒daki gibi ┼čeyler gösterecektir:

  • En popüler ma─čazalar ve onlardan kaç ki┼či sat─▒n al─▒yor?
  • Fiyat dü┼čü┼člerine göre Amazon'da en iyi f─▒rsatlar (yeni f─▒rsatlar her gün saat 10'da ç─▒kar─▒l─▒r)
  • Kaç bal alt─▒n puan var

  Amazon'da Al─▒┼čveri┼č Yapmak ─░çin Bal Kullan─▒m─▒

  ─░nternetten al─▒┼čveri┼č yapt─▒─č─▒mda ço─čunlukla sadece Amazon'dan sat─▒n al─▒r─▒m. Sat─▒n al─▒mlar─▒m─▒n yüzde 99'unun sadece Amazon'dan geldi─čini söyleyebilirim. Sat─▒n ald─▒─č─▒m ö─čenin o anda en uygun olan ucuz oldu─čunu do─črulamak için Bal'─▒ kullan─▒r─▒m. Bal ayr─▒ca o madde için son fiyat dü┼čü┼čleri olup olmad─▒─č─▒n─▒ da söyler.

  ─░nternetten al─▒┼čveri┼č yapmak için ço─čunlukla Amazon kullan─▒yorum çünkü, Honey'in ödeme s─▒ras─▒nda bana herhangi bir indirim veya kupon kodu bulamad─▒─č─▒n─▒ ö─črendi─čim için biraz hayal k─▒r─▒kl─▒─č─▒na u─črad─▒m. Ancak fiyat uyar─▒s─▒ özelli─či yararl─▒d─▒r çünkü en az─▒ndan en iyi anla┼čmay─▒ ald─▒─č─▒m─▒ biliyorum. Devam etmek ve sat─▒n almak için bana huzur verir.

  Fiyat Uyar─▒lar─▒ ─░çin Droplist Kullan─▒m─▒

  Droplist, özellikle baz─▒ ö─čelerin fiyata dü┼čtü─čünü anlayan pazarl─▒kl─▒ avc─▒lardan biriyseniz özellikle kullanabilece─činiz güzel bir özelliktir. Sat─▒n almay─▒ dü┼čündü─čünüz ürünün dü┼čebilece─čini ve daha sonra sat─▒n almak isteyebilece─čini dü┼čünüyorsan─▒z, fiyat─▒ dü┼čtü─čünde sizi uyaran bir takipçi olan Honey Droplist'inize ekleyin.

  Honey hesab─▒n─▒za giri┼č yapt─▒─č─▒n─▒zda Droplist'inize eri┼čebilirsiniz. Bu, ö─čenin mevcut fiyat─▒n─▒ ve kaç gün izleyece─čini gösterir.

  Son zamanlarda baz─▒ ileti┼čim kâ─č─▒tlar─▒ için Amazon'da al─▒┼čveri┼č yaparken Droplist'i denemeye karar verdim. Bir rulo $ 9.95 için sat─▒yordu ve daha dü┼čük bir fiyat bulaca─č─▒ndan ┼čüphe etmeme ra─čmen, Honey 60 gün boyunca izleyecek ve fiyat dü┼čerse bana haber verecek.

  Al─▒┼čveri┼č yaparken, uzant─▒n─▒n aç─▒ld─▒─č─▒n─▒ ve bir arama yapt─▒klar─▒n─▒ gördüm, ve birkaç kez, Honey bana bunun tavsiyesinde bulundu de─čil Amazon'da mevcut en iyi anla┼čma. Farkl─▒ bir sat─▒c─▒dan daha ucuz bir alternatif bulmak için üzerine t─▒klad─▒m. Bana biraz zaman ve çaba harcad─▒. Bu anlamda kupon kodu almad─▒m bile yard─▒mc─▒ oldu.

  Ball─▒ Seyahat

  Seyahat etmeyi seviyorsan─▒z, para biriktirmek için Honey Travel'i denemek isteyebilirsiniz. Bir dizi seyahat indirim sitesiyle çal─▒┼č─▒rlar ve uçu┼č ve oteller için f─▒rsatlar ve kuponlar bulman─▒za yard─▒mc─▒ olurlar.

  ─░nternetten al─▒┼čveri┼č yapmak için Bal uzant─▒s─▒n─▒ kulland─▒─č─▒n─▒zda, Bal Anahtarlar─▒n─▒ toplayabilirsiniz. Bunlar, özel otel ücretlerine eri┼čmenizi sa─člayan sanal anahtarlard─▒r. Honey Travel'ü kullanmad─▒m çünkü ço─čunlukla kredi kart─▒ portal─▒m─▒ uçu┼č rezervasyonu yapmak için kullan─▒yorum, böylece mil kazanabilirim.

  Bir ┼čey varsa, bir Google aramas─▒na veya kredi kart─▒ portal─▒yla uçu┼č rezervasyonu yapmak için fiyatlar─▒ iki kat─▒na ç─▒karmak için Honey Travel'i kullan─▒rd─▒m.

  Bal─▒n Konsepti ve Uygulamas─▒

  Sizin için kupon kodlar─▒n─▒ otomatik olarak arayan bir uzant─▒ kavram─▒ harika bir fikirdir, ancak belki de çevrimiçi kupon kodlar─▒ kavram─▒, sizi sürekli olarak paradan tasarruf edebilmek için çok titizdir.

  RetailMeNot veya di─čer kupon sitelerinde kupon kodu için bir arama yapt─▒ysan─▒z, bunun isabetli ya da özledi─čini biliyorsunuzdur. Benim tecrübemde, ço─čunlukla bir bayan oldu.

  Bal'─▒ kullanma konusundaki deneyimlerimde, üç ay sonra Chrome'da kald─▒rd─▒─č─▒m─▒ itiraf ediyorum. Bunu kald─▒rmam─▒n ana nedeni, Amazon'da bana kupon bulmad─▒─č─▒ içindi. Ayr─▒ca, kullan─▒m─▒n─▒ hakl─▒ ç─▒karacak kadar çevrimiçi al─▒┼čveri┼č yapt─▒─č─▒m─▒ sanm─▒yorum.

  Ancak, birkaç kez kontrol noktas─▒ndayken Amazon'da daha ucuz bir sat─▒c─▒ya i┼čaret etti, o yüzden burada birkaç dolar biriktirebildim.

  O zamandan beri Safari taray─▒c─▒m─▒n üzerine yükledim çünkü ücretsiz ve beni zaman zaman daha ucuz bir Amazon sat─▒c─▒s─▒na yönlendirmek için can atmayaca─č─▒m.

  Bal Kald─▒rma: Eksileri

  E─čer Google ÔÇťBal uzant─▒s─▒ÔÇŁ n─▒z varsa, ÔÇťbal nas─▒l kald─▒r─▒l─▒rÔÇŁ ─▒ içeren bir üst aramada benim tahminim, belki de bir çok insan─▒n benimle ayn─▒ ┼čeyi ya┼čad─▒─č─▒n─▒ ve bunu denedikten sonra, herhangi bir paradan tasarruf edemediklerini Bununla.

  Reddit'te, eski Honey kullan─▒c─▒lar─▒n─▒n çevrimiçi al─▒┼čveri┼č yaparken indirim bulamad─▒klar─▒ konusunda ┼čikayet ettikleri bir konu da vard─▒.

  Sonra bir blogcu Bal'─▒ bir hafta boyunca denedi. Bunun için para biriktirmeye ya da herhangi bir kupon bulmaya yard─▒m etmedi─čini fark etti. Blogcu, Asos, Urban Outfitters ve Tobi gibi sitelerde uzant─▒y─▒ denedi, ancak kupon kodlar─▒ alma konusunda çok ba┼čar─▒l─▒ olmad─▒─č─▒n─▒ söyledi.

  Bal Kullan─▒rken Bilmeniz Gerekenler

  Taray─▒c─▒n─▒zda reklam engelleyicileri varsa, Bal'─▒n düzgün çal─▒┼čmas─▒n─▒ engelleyebilir. Reklam engelleyicileri devre d─▒┼č─▒ b─▒rakabilir ve çal─▒┼čmas─▒n─▒ sa─člamak için sayfay─▒ yenileyebilirsiniz.

  3 Ball─▒ Alternatifler

  Di─čer kupon bulucular─▒na göz atmak isterseniz, kontrol edebilece─činiz üç alternatif vard─▒r.

  1. CouponCabin.com

  • Taray─▒c─▒lar: Internet Explorer, Chrome, Safari, Firefox
  • Bu ne yapar: Mevcut arama kodlar─▒ ve para iadesi f─▒rsatlar─▒ için gerçek zamanl─▒ olarak, Google arama sonuçlar─▒n─▒zda ve çevrimiçi al─▒┼čveri┼č yaparken uyar─▒l─▒rs─▒n─▒z.
  • ─░┼č Orta─č─▒ Perakendecilerinin Say─▒s─▒: CouponCabin, 3.000 perakende ma─čazas─▒yla ortak oluyor ve üyelerine rakiplerinden yüzde 70 daha h─▒zl─▒ ödeme yap─▒yor.

  2. KuponFollow.com

  CouponFollow, Cently adl─▒ bir uzant─▒ kullan─▒yor ve ┼ču anda yaln─▒zca Google Chrome ile kullan─▒labilmektedir.

  • Bu ne yapar: Otomatik olarak sizin için kupon kodlar─▒n─▒ bulur, test eder ve uygular
  • ─░┼č Orta─č─▒ Perakendecilerinin Say─▒s─▒: Siteleri, tam olarak ne kadar ma─čaza ile ortakl─▒k kurdu─čunu söylemez, ancak Popüler Ma─čazalar sayfas─▒n─▒ kullanarak belirli bir ma─čaza için arama yapabilirsiniz.

  3. InvisibleHand.com

  • Browers: Chrome, Firefox ve Safari
  • Bu ne yapar: InvisibleHand.com, al─▒┼čveri┼č yaparken perakendeciler ve uçu┼člar için fiyatlar─▒ izler. Web'de nerede en iyi fiyat─▒ bulabilece─činizi söyler. Ayr─▒ca, söz konusu perakende sat─▒c─▒n─▒n kullanabilece─činiz kuponlar olup olmad─▒─č─▒n─▒ size bildirir. Taray─▒c─▒ uzant─▒s─▒, al─▒┼čveri┼č yapt─▒─č─▒n─▒z bir ö─čenin veya uçu┼čun, farkl─▒ bir sat─▒c─▒dan veya seyahat sitesinden daha az─▒n─▒ kullan─▒p kullanamayaca─č─▒n─▒ size bildirir. Bildirim, ilgili sayfaya do─črudan gitmenizi kolayla┼čt─▒rmak için size bir dü─čme sunar.
  • ─░┼č Orta─č─▒ Perakendecilerinin Say─▒s─▒: Kaç tane oldu─čunu listelemez, ancak destekledikleri i┼č ortaklar─▒n─▒ görmek için perakende ve havayolu sayfalar─▒n─▒ görebilirsiniz.

  Bal buna de─čer mi?

  S─▒k s─▒k çevrimiçi al─▒┼čveri┼č yaparsan─▒z ve kupon kodlar─▒n─▒ kendiniz avlamak zorunda kalmadan para kazanmak için kolay bir yol ar─▒yorsan─▒z, Bal'─▒ deneyin. Kullan─▒m─▒ tamamen ücretsizdir ve size burada birkaç dolar kazand─▒rsa bile, yine de buna de─čer.

  Ancak, çok s─▒k çevrimiçi al─▒┼čveri┼č yapm─▒yorsan─▒z ve taray─▒c─▒n─▒z─▒ karma┼č─▒k hale getiren ba┼čka bir uzant─▒ istemiyorsan─▒z, bu güçlük çekmeye de─čer olmayabilir.

  Çevrimiçi al─▒┼čveri┼č yaparken para kazanmak için favori yollar─▒ndan baz─▒lar─▒ nelerdir?

  Videoyu izle: Zhiyun P├╝r├╝zs├╝z Q ─░nceleme. Cep Telefonlar─▒ ─░├žin 3 Eksenli Gimbal

  Pop├╝ler Mesajlar

  Kategori Maliye, Sonraki Makale

  Nakit i├žin Kullan─▒lm─▒┼č Aletleri Nas─▒l Sat─▒l─▒r
  Maliye

  Nakit i├žin Kullan─▒lm─▒┼č Aletleri Nas─▒l Sat─▒l─▒r

  Cihazlar─▒n─▒z─▒ yak─▒nda m─▒ y├╝kseltiyorsunuz? Bu eski buzdolab─▒n─▒, dondurucuyu, ├žama┼č─▒r makinesini, kurutucuyu, sobay─▒ veya di─čer b├╝y├╝k cihazlar─▒ de─či┼čtirmeniz gerekiyor mu? ├ľyleyse, eski cihaz─▒n─▒z─▒ satabilir ve bunun i├žin para alabilirsiniz. Yenilerini sat─▒n ald─▒─č─▒n─▒z eski cihazlar─▒n sat─▒labildi─či bir├žok yer var.
  Devam─▒n─▒ Oku
  " width="370" height="280" alt="├ťcretsiz ─░nternet almak i├žin 9 Legit Yollar─▒"/>
  Maliye

  ├ťcretsiz ─░nternet almak i├žin 9 Legit Yollar─▒

  Ekstra para bulabilmeniz i├žin g├╝nl├╝k ├Â─čelerin maliyetlerini d├╝┼č├╝rmekle ilgileniyor musunuz? Fazladan para bulmak, bor├žlar─▒n─▒ ├Âdemek ya da di─čer finansal hedeflere ula┼čmak i├žin harika bir yol olabilir. Neredeyse herkesin her ay ├Âdeme yapmaya al─▒┼čk─▒n oldu─ču bir maliyet, ─░nternet eri┼čimini kar┼č─▒laman─▒n maliyetidir. Ancak ─░nternet eri┼čimini tamamen ├╝cretsiz alman─▒n bir yolu oldu─čunu bilmiyor olabilirsiniz.
  Devam─▒n─▒ Oku
  GFC 070: Ortalamadan Ba┼čar Olmaya Nas─▒l Ge├žilir?
  Maliye

  GFC 070: Ortalamadan Ba┼čar Olmaya Nas─▒l Ge├žilir?

  Http://traffic.libsyn.com/goodfinancialcents/GFC_070.Mastermind.mp3 ÔÇťEn ├žok harcad─▒─č─▒n─▒z 5 ki┼činin ortalamas─▒ sizsiniz.ÔÇŁ Bu al─▒nt─▒ Jim Rhon'dan geliyor. Ya┼čland─▒k├ža, bu al─▒nt─▒ya daha fazla odaklanmay─▒ ├Â─črendim. Niye ya? ├ç├╝nk├╝ ben daha iyi bir insan olmak istiyorum. Daha iyi bir baba olmak istiyorum.
  Devam─▒n─▒ Oku
  ─░potekler ve Krediler: Bor├žlaman─▒n Temelleri
  Maliye

  ─░potekler ve Krediler: Bor├žlaman─▒n Temelleri

  B├╝y├╝k krediler, baz─▒ insanlar─▒ peri┼čan yapar. Bu beni ┼ča┼č─▒rtt─▒. ├ľrne─čin, bir m├╝┼čterinin hayat sigortas─▒ hakk─▒nda a├ž─▒k bir ┼čekilde nas─▒l konu┼čulaca─č─▒n─▒ ve ├Âmr├╝n├╝n sona ermesiyle, bir ipotek rafinasyonu ├╝zerinden terli avu├žlar─▒n─▒ nas─▒l alabilece─čini merak ettim. Ba┼čka bir m├╝┼čteri, sistematik olarak engellilik sigortas─▒ ihtiyac─▒n─▒ g├Âz ├Ân├╝nde bulundurarak, evdeki yenilikleri ├Âdemek i├žin bir ipotek ├Âz sermayesi dizisine ba┼čvurabilir.
  Devam─▒n─▒ Oku