Maliye

Çevrimiçi Gelir, Kitap Güncelleme ve Daha Fazla 3,542 $!

Vay. Söyleyebileceğim tek şey bu. Bu ay, geçen ay yaptığımınkiyle kıyaslandığında neredeyse iki katına çıktım ve bu, şimdiye kadarki en iyi aylık gelirden gelmiştim. İştiraklerimi tıklayarak ve kurslarımı alarak bunu mümkün kılan herkese minnettarım. Senin gibi insanlar için bugün olduğum yerde olmazdım.

Kitabımda Güncelleme

Kitabın 2. bölümünü tamamladım. Erken Nasıl Emekli ve bunları yayıncıya sundu. Bölüm 3'te başladım ve güzel bir şekilde geliyor. Her bölümün fikirlerini ortaya çıkarma sürecinden ne kadar keyif aldığımı görmek harika bir şey. Başlangıçta kitap anlaşmasını almak için bir içerik tablosu oluşturmak zorunda kaldım, bu yüzden her bölüm için içerik oluşturmak için rehberimi kullanıyorum. Ocak ayı ortası itibariyle 4. bölüme ihtiyacım var, bu yüzden her şey yolunda görünüyor.

Burada söylenenler, geçen ayın rakamları.

Kasım Gelir Dağılımı

 • Media.net: 2,97 TL
 • AdSense: $ 71,21
 • Ebates: $ (10 $) Henüz bir şey almayan 90 kişinin kayıtlı olduğu var. Eğer öyleyse, bir şey aldığınızdan emin olun, böylece paranız ve 10 $ 'lık bir hediye kartı kazanın!ÜCRETSİZ Ebates'e kayıt olmak için buraya tıklayın.
 • Bluehost: 0 $ - başladığınızda bir web sitesine ev sahipliği yapmak için ucuz bir yol.
 • EVOice: 70 $ - Bu 800 bir sayıya sahip olmanın ucuz bir yoludur ve ulusal bir varlığa sahip olmak isteyen girişimciler için mükemmeldir.
 • Amazon: 2,86 ABD doları
 • YouTube (İyi Korunmuş Cüzdan Kanalı): 5,92 ABD doları
 • YouTube (SEO Kanalı): 8,07 ABD doları
 • Kredi Susamı: $ 24 - Kredi puanınızı almanın ve kredi raporunuzu kontrol etmenin ücretsiz bir yoludur.
 • Borç Verme Kulübü: 36 $ - İnsanların nasıl para kazanabileceği ve Lending Club'ın nasıl para yatırdığınızı ve geleneksel yatırım çözümlerinden daha yüksek bir faiz oranına sahip olmanıza nasıl imkan verdiği konusunda bir yazım var.
 • Diğer Siteler: 200 $
 • Kurslarım: 475 $ - 18 Ayda 250 $ / Ay Mini Kurs ve Borç Nasıl Tasarruf Edilir
 • SoFi: 600 $ - Öğrenci kredilerini ve kredi kartı borcunu yeniden finanse etmenin harika bir yolu.
 • Affiliate Marketing Duygusu Yapma: 0 $ - Çevrimiçi para kazanmayı öğrenmek için harika bir kurs.
 • Serbest Yazma: 750 $ - Çeşitli kişisel finans siteleri için yazıyorum ve makale başına ödeme aldım.
 • Ally Invest: 240 $ - Çoğu firmanın maliyetinin yarısı olan 4,95 $ 'lık hisse senedi almak için harika bir site.
 • Anketler: 12 $ - Bu harika çünkü insanlar internetten anket doldurarak para kazanmaya başlayabilirler. İşte beğendiklerim: Opinion Outpost ve Harris Poll. Bu anket firmalarının bir üyesi olmak için size erişim sunan bir Teklif Meyve suyu üyesi olmak istiyorsanız, burayı tıklayın.
 • MyFinance: $ 93.74 - Bu, her gönderinin alt kısmında yer alan ve yalnızca kişisel finans içeriğidir. Onlarla kaydolmakla ilgileniyorsanız, bana haber verin ve sizi doğrudan onlara tanıtacağım.
 • Bakım: 1 $ - Bu bebek bakıcısı veya evcil hayvan bakıcısı olarak ekstra gelir elde etmenin bir yoludur.
 • MediaVine: $ 589.84 - Bu, WKW'da Adsense'nin yerini alan yeni reklam ağım. Şimdiye kadar bu, Adsense'den 3 - 4 kat daha iyi ödeme yapmıştı.
 • Fundrise: 350 $ - Bu gayrimenkul emlak crowdfunding üzerinden 1000 $ kadar az yatırım için başlangıç ​​için bir yoldur.

Toplam: 3542.61 ABD doları

İlgili: Diğer Çevrimiçi Gelir Raporlarımı Kontrol Et

Geçen ay herhangi bir ekstra gelir yaptın mı? Eğer öyleyse, lütfen aşağıdaki yorumlarda yaptığınız şeyi paylaşın!

Videoyu izle: Güzel Piyano Müziği 7/24: Müzik, Rahatlatıcı Müzik, Uyku Müziği, Meditasyon Müziği

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Garanti Güven Hayat Sigortası İncelemesi
Maliye

Garanti Güven Hayat Sigortası İncelemesi

Yaşınız veya istihdam durumunuz ne olursa olsun, hayat sigortası genel finansal planlamanızın ayrılmaz bir parçası olabilir. Niye ya? Yararlanıcıların gelir vergisinden muaf olabildikleri hayat sigortasından elde edilen gelirler çok çeşitli amaçlar için kullanılabilir: borçların ödenmesi, devam eden harcamalar için gelirlerin eklenmesi veya diğer sözlerin tutulması, Bir çocuğun veya torunun gelecekteki üniversite eğitimi için ödeme olarak.
Devamını Oku
Mücadele Her Şey Bütçesi
Maliye

Mücadele Her Şey Bütçesi

Kişisel finans bloglarının okuyucuları, yeni bir bütçe oluşturma ve para tasarrufu konusunda duyuyor olabilirler. Buna Meydan Okuma Herşey bütçesi denir. Challenge Her şeyin bütçesinin öncülerinden biri olan Jay Money of Bütçeler Sexy, şöyle açıklıyor: “Norm'a meydan okuma ve masraflarımın hayat kaliteden ödün vermeden olabildiğince düşük tutulması benim yeni zihniyetim.
Devamını Oku
MyFico Review: Kredinizi Kontrol Etmek İçin Kullanmaya Değer mi Var?
Maliye

MyFico Review: Kredinizi Kontrol Etmek İçin Kullanmaya Değer mi Var?

Kredi puanınızın mali hayatınızda çok büyük etkisi var, bunu yetişkin rapor kartınızın karşılığı olarak düşünmeyi seviyorum. Ancak okulun aksine, kredi puanınız sonsuza dek sizinle kalır. Yüksek bir kredi notu, kredi ücretlerinde, faiz oranlarında ve hatta gelecekteki istihdam fırsatlarına yönelik faktörlerde size tonlarca para tasarrufu sağlayabilir.
Devamını Oku
8 En İyi Seyahat Sağlık Sigortası Şirketleri
Maliye

8 En İyi Seyahat Sağlık Sigortası Şirketleri

Geçen sene her ay uluslararası ve yurt içinde seyahat ettim. Seyahatlerimin sıklığı nedeniyle seyahat sigortası yapmayı ve benim için mantıklı olup olmadığını düşünmeye başladım. Temelleri dışında seyahat sigortası hakkında fazla bir şey bilmiyordum. Bunlar uçuş iptalini ve kayıp bagaj geri ödemelerini içerebilir.
Devamını Oku