Maliye

Ucuz tuval baskılar satın almak için 8 yol

Bir sanat aşığı iseniz, duvarlara çekici tuval baskıları ve diğer duvar sanatı türleri ile kaplanma fikrini gerçekten beğenebilirsiniz.

Kalbi şarkı yapan sanat hakkında bir şey var. Bir eve ya da müzeye kaç kez girdiniz ve duvarlarda görünenlerle tamamen içeri girdiniz.

Misafir odasında asılı bir tuval resmi olan bir arkadaşım var. O odaya girdiğimde her zaman yardım edemem ama o resim tarafından çizilemem. Renkli, parlak ve neşeli. Ve ben onu istiyorum.

Ancak, kaliteli sanat resimleri ve baskılar pahalıdır! İsteğe bağlı gelirde ayda yüzlerce veya binlerce dolara izin veren bir bütçeyle yaşamadığınız sürece, bir sanat koleksiyonunda tonlarca para harcamayı haklı çıkaramayabilirsiniz.

Neyse ki, bir servet harcamadan tuval baskılar satın alabilirsiniz yolları vardır.

Ucuz Tuval Baskılar Nasıl Alınır

Yukarıda bahsettiğim gibi, tuval baskısı ile ilgili olası sorunlardan biri, süper pahalı olabileceğidir. Yüzlerce dolara mal olan tuval baskılarını bulmak sıra dışı değil.

Sınırsız bir bütçeniz varsa, bu iyi olur. Ancak, çoğumuz için tek bir tuval üzerine birkaç yüz dolar harcadığımız için sadece bir seçenek değil.

Neyse ki, bir ayın değerinde bakkal parasını tuval baskısına harcamak tek seçeneğiniz değil.

Tuval baskılarını düşündüğünüzden çok daha ucuza satan birkaç web sitesinin listesi. Eviniz için alabileceğiniz iki tip tuval baskı vardır:

  • Çeşitli sanat sahnelerine ait önceden hazırlanmış kanvas baskılar
  • Evden yüklediğiniz fotoğrafların tuval baskıları (DIY kanvas baskıları)

Kanvas baskılar satan her web sitesi hakkında konuştuğumda, önceden tasarlanmış baskılar, DIY kanvas baskıları veya her ikisinin de sahip olup olmadığını paylaşacağım.

Ayrıca, her şirketin gönderim bedeli için ne yüklediğine de elimden geleni yapmaya çalışacağım.

Art Deco, Empresyonizm, vb. Gibi özel bir tema arıyorsanız, önceden tasarlanmış kanvas baskılar güzeldir. DIY kanvas baskılar, sanat koleksiyonunuza kişiselleştirme için harika bir yol olabilir.

Örneğin, ailenizin bir DIY kanvas baskısını alabilirsiniz. Ya da bahçenizde veya en sevdiğiniz yerde bir doğa manzarasının resmini gösteren bir tane oluşturabilirsiniz.

Sanat tarzınız ya da ev dekor stiliniz ne olursa olsun, sizin için uygun fiyatlı tuval baskılar vardır. İşte bu baskıları satın almak için kontrol etmek için en iyi web siteleri.

1. Ucuz Tuval

Ucuz Tuval üzerine DIY tuval baskılar konusunda uzmanlaşmıştır. En sevdiğiniz yüksek kaliteli fotoğrafınızı yüklersiniz, farklı boyutlarda bir tuval baskısına dönüştürürler.

Aşağıdaki gibi küçükten büyüğe boyutlarını seçebilirsiniz:

  • 8×8
  • 12×12
  • 11×14
  • 16×20
  • 18×24
  • 24×36
  • 30×40

Gördüğünüz gibi, boyut seçimi her dekor stiline uyabilir. Fotoğrafı yükledikten sonra, çeşitli tuval boyutlarında görüntüleyebilirsiniz.

Resmi çeşitli şekillerde de eğebilirsiniz, böylece baskının kenarlarının nasıl görüneceğini görebilirsiniz. Bu, gerçekten yararlı bulduğum sitenin güzel bir özelliği.

Fiyatlar da süper uygun fiyatlı, 8 × 8 baskı için 9,08 dolardan başlıyor. Bonus: Ayrıca çerçeveleme, duvara montaj veya duvara asma sistemi gibi ekstralar da ekleyebilirsiniz. Ekstra koruma için daha yüksek kalitede sarma talep edebilirsiniz.

Şirket ile gönderim, sipariş vermeyi seçtiğiniz fotoğrafın boyutuna göre değişecektir. 11 × 14 fotoğraf tasarladığımda, fotoğraf için 14.08 dolar ve standart gönderim bedeli 14,80 dolar. Ayrıca gönderimi hızlandırmayı da seçebilirsiniz, ancak daha fazla paraya mal olur.

Bu şirketten şahsen sipariş ettim. Dört çocuğumun güzel bir fotoğrafını 16 × 20 tuval baskısına dönüştürdüm. Şirket harika bir iş çıkardı ve baskı hızla geldi: 10 gün içinde.

Bonus: Yazılım, nakliye hasarından arınmış olmasını sağlamaya yardımcı olan sağlam bir kutuda geldi. Oturma odamda bir duvarda asılı bir baskı var ve üzerinde düzenli övgü var.

Basımın ne kadar ucuz yapılacağını onlara anlattığımda insanlar her zaman şok olurlar. Bu DIY baskılar, büyükanne ve büyükbabalar için harika bir hediye olur. Uygun fiyatlı ve güzel kalite.

2. Redbubble

Redbubble'ı hiç duydun mu? Redbubble, sanatçıların kendi sanatlarını yüklemeleri için teşvik edilen başka bir sitedir. Redbubble, daha sonra, özel sanatı satışa sunulan ürünlere dönüştürme işini yapıyor.

Sanatçıların çoğu yapıtlarını tişörtler, yastıklar, kupalar ve evet tuval baskılarına dönüştürecek. Buradaki fiyatlar, Canvas'da ucuza veya Dresslily'de bulacağınızdan daha pahalıdır. Ancak, hala oldukça uygun.

48 $ aralığında başlayan satılık 12 × 8 baskı buldum. Ne siparişinizin büyüklüğüne ve ağırlığına bağlı olarak, nakliye ve taşıma masraflarını da ödersiniz. Bonus: Pek çok tuval baskı siparişiyle birlikte teslim donanımı dahildir.

Bu, ev dekorunuzda özgünlük ve / veya tuhaflık arzuluyorsanız, tuval baskıları için alışveriş yapmak için harika bir yerdir.

3. Art.com

Art.com çeşitli sanat eserleri satıyor ve aynı zamanda DIY kanvas baskıları da yapacaklar. Çerçeveli tuval, çerçevesiz tuval veya kanvas setlerinden birini seçebilirsiniz. Kanvas setleri, bir büyük resmi veya benzer / koordine resim grubunu oluşturan iki veya daha fazla baskı kümesidir.

Önceden tasarlanmış çeşitli baskılar arasından seçim yapabilirsiniz. Çok sayıda İzlenimcilik ve suluboya baskılar, fotoğraflardan ve diğer sanat tarzlarından yapılan baskılar vardı.

Buradaki fiyatlar, ucuza göre Canvas'dan biraz daha yüksek. Örneğin, 10 × 8 DIY kanvas baskı 26.39 $ 'lık bir satış fiyatıyla başladı. Önceden tasarlanmış baskıların çoğu 50 $ civarında başladı.

Nakliye ve taşıma ücretleri, sipariş ettiğiniz yazdırma türüne ve ne kadar hızlı bir şekilde almak istediğinize bağlı olarak değişmiştir.

4. DeviantArt

DeviantArt, tomurcuklanan sanatçıların resimlerini sergileyip satabilecekleri bir sitedir.Bir sanatçıysanız, resminizi eğlence için veya pozlama için yükleyebilir ve gösterebilirsiniz. Ya da sanatınızı ayırt edici müşterilere satmayı seçebilirsiniz.

Bu, düşündürücü bir sanat koleksiyonunu isteyen sanat meraklısı için ne anlama geliyor? Basitçe bu, süper orijinal tuval baskılarını bulmak için harika bir site.

Baskıları fotoğraf formunda, baskı veya kanvas baskı olarak satın alabilirsiniz. Fiyatlar değişecek, ancak çoğu sanatçının fiyatlarını çok makul buldum. 35-50 $ aralığında birkaç 12 × 18 kanvas baskı sattım.

DeviantArt, kendi fotoğrafınızı yükleyebileceğiniz ve tuval baskıya dönüştürebileceğiniz DIY baskılarını satmaz. Bununla birlikte, diğer sanat sitelerinde bulamayacağınız, geniş ve benzersiz bir sanat seçkisine sahipler.

Evinizde veya iş yerinizde bu baskılardan birini satın alırsanız, başka yerlerde asılı olduğunu göremezsiniz. Bireysel, büyük ölçüde bilinmeyen sanatçılardan alışveriş yaptığınız için, çok sayıda gizli tuval baskılı mücevher seçersiniz.

Bonus: Elindeki zanaatları bir gelire dönüştürmek için çalışan gelecekteki sanatçıları destekliyorsunuz.

5. Darp

Minted, kanvas baskılar da dahil olmak üzere kırtasiye, düğün davetiyeleri ve ev dekorunun eğlenceli bir kombinasyonunu satan bir sitedir.

Kişiselleştirilmiş fotoğraflarınızı çerçeveli veya diğer yapımlara dönüştürmek için geniş bir fikir seçkisine sahipler. Minted, DIY tuval baskılarını satıyor gibi görünmüyor, ancak önceden tasarlanmış tuval baskıları var.

Sundukları kanvas baskıların seçimi cazip ve fiyatlar da uygun. Yaklaşık 20 $ 'dan başlayan 5 × 7 önceden tasarlanmış kanvas baskılar alabilirsiniz. Ek bir ücret karşılığında baskınızın da çerçevelenmesini seçebilirsiniz.

Web sitesinin gönderim sayfasını kontrol ettiğimde, tüm çerçevesiz sanatın ilk öğe için 3.95 dolar olduğunu söyledi. Ek çerçevesiz öğelerin ücretsiz olarak gönderildiği söylenir.

Ancak, tuval ve diğer baskılar, sipariş ettiğiniz boyuta bağlı olarak nakliye için 4.95 $ 'dan başlar. Ek kanvas baskıları, tekrar boyutuna bağlı olarak ek nakliye ücretlerine mal olacaktır.

6. Dresslily

Dresslily el çantaları ve aksesuarları, giyim, ayakkabı ve ev dekorasyonu gibi çeşitli ürünler satmaktadır. Önceden yapılmış tuval baskıları, gördüğüm en ucuz fiyatlardan bazıları.

Web sitelerine baktığınızda, tuval baskıları için birçok farklı tema seçeneği göreceksiniz. Manzaradan çiçeklere, seyahatten, geniş çeşitliliğe sahipler. Ve nakliye ve / veya vergi öncesi 15 $ altında baskılar bulmak için nadir değildir.

Bununla birlikte, birçok baskıda (hepsi olmasa da) “Ürün fotoğrafı sadece gösterim amaçlıdır. Satılan ürün, üretici şartnamelerine, üretim bandına vb. Bağlı olarak küçük fiziksel farklılıklara sahip olabilir. Müşteriler, satın almadan önce bunu dikkatlice değerlendirmelidir. ”

Diğer web sitelerinden çok daha düşük bir fiyata tuval baskıları (veya başka bir şey) bulduğunuzda, kalitenin bir sorun olabileceğini unutmayın. Satın almadan önce bunu aklınızda bulundurun.

7. Etsy

Ünlü DIY sanatçıların web sitesi Etsy, tuval baskılarını da satıyor. Sitede önceden tasarlanmış kanvas baskılar için birçok seçenek buldum. Film sahnelerine, manzara sahnelerine, geniş bir tuval baskısı koleksiyonuna sahipler.

Site büyüktü, bu yüzden kaçırmış olabilirdim, ancak yüklediğiniz fotoğrafı mekanik olarak üretilmiş bir tuval baskısına dönüştürecek sanatçıları bulamadım.

Ancak favori fotoğrafınızı çekecek ve tuval üzerine boyayacak bir sanatçı gibi başka eğlenceli seçenekler buldum. Ayrıca en sevdiğini söyleyecek ve tuval üzerine basacak birkaç sanatçı buldum.

Bu seçeneklerin tümü farklı boyutlarda mevcuttu. Sanatçıya bağlı olarak fiyatlar da değişti. Tabii ki, el boyaması fotoğraf tuvalleri, özel bir resim için beklendiği gibi pahalı tarafında biraz vardı.

Önceden tasarlanmış tuval baskılar ve özel söyleyerek tuvaller çoğunlukla çok uygun fiyatlı. Etsy'den seçebileceğiniz çok şey var ve yerel büyük kutu mağazasında bulamayacağınız birçok orijinal tuval var.

Gönderim ve işlemeye gelince, sanatçı sitelerinde ne belirlerse onu ödersiniz. Çoğu sanatçı nakliye ve taşıma fiyatlarını şarj ederken adil olmaya çalışır.

8. Toplum 6

Toplum 6, sanatçıların eserlerini satmalarına yardımcı olmaları için Redbubble gibi çalışır. Duvar halısı, nevresim, telefon kılıfı ve evet gibi çeşitli ürünlerde sanatçı tasarımları satın alabilirsiniz; tuval baskılar.

Toplum 6'da bulduğum tasarımlar eğlenceli ve eğlendiriciydi. Bu sitede resimlerden yapılan baskıların yanı sıra fotoğraflar da yer aldı.

Fiyatlar bu sitede biraz daha yüksek çıktı: çoğu kanvas baskılar 85 $ aralığında başladı. Ancak, özgün ve orijinal sanattan bahsederken bu kötü bir fiyat değildir.

Bu sitede yer alan sanatçıların çoğu sıra dışı bir yeteneklere sahip. Örneğin, bir sanatçı ünlü aktörlerin başlarının ünlü tarihi karakterlerin bedenlerine tuval baskıları sattı.

Bill Murray'in kafasını ünlü bir devrimci figürün bedeni üzerinde düşünün. Diğer benzer sitelerde olduğu gibi, benzersiz tuval baskıları arıyorsanız, bu kontrol etmek için harika bir site olabilir.

Nakliye ve taşıma ücretleri siparişinize bağlı olarak değişir.

özet

Yani, orada var. Uygun fiyatlı tuval baskıları alabileceğiniz sekiz farklı site. Pek çok sitenin tuval baskıları için 200 $, 300 $, 500 $ veya daha fazla ücret ödemesi olması bence, tuval baskılarını çok daha uygun bir fiyata satan sitelerin oldukça iyi bir seçimini bulduk.

Neyse ki, biz sadece değirmeni büyük kutu baskıları konuşuyoruz değil. Buradaki seçeneklerin çoğu, herhangi bir dekorasyon stiline uyan eğlenceli ve benzersiz resimlere sahiptir.

Ve DIY kanvas baskıları ile yanlış gidemem.En sevdiğin çocukların fotoğrafının veya tatil sahnesinin özel kanvasını kim istemez ki?

Evinizi tuval baskıları ile dekore etmek, ev dekor stilinize biraz derinlik kazandırmanın bir yoludur. Ve eğer bankayı bozmadan bunu yapabilirsen, bu bir çifte bonus.

Hiç burada listelenen sitelerin herhangi birinden tuval baskıları sipariş ettiniz mi? Eğer öyleyse, onları nasıl sevdiniz? Hiç DIY kanvas baskı sipariş ettin mi? Deneyimlerinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşın.

Videoyu izle: Tuval tabloya muhteşem baskı

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Seyahat için 17 Ucuz Yerler
Maliye

Seyahat için 17 Ucuz Yerler

Bu günlerde, arkadaşınızın tüm fotoğraflarını uzaktaki yerlerden görmezden gelmek zor. Eyfel Kulesi, Golden Gate Köprüsü veya Buckingham Sarayı'nı kim görmek istemez ki? Sorun şu ki, bu yerlerin tümü ziyaret etmek için aşırı pahalı. Ucuz tatil fikirleri arıyorsanız, bakmak için birçok liste var.
Devamını Oku
Fotoğraf Çevrimiçi Satış 29 En İyi Yerler
Maliye

Fotoğraf Çevrimiçi Satış 29 En İyi Yerler

Ekstra para kazanmaya başlamanın en iyi yollarından biri, hobilerinizden ve tutkularından para kazanmaktır. En çok keyif aldığınız şeyi yapmak için para kazanıyorsunuz, aynı zamanda zaten yetenekli ve zaten gerekli ekipmana sahip olabilirsiniz. Fotoğraf, doğal güzelliğe ya da kendi profesyonel resimlerimizi çekecek donanıma sahip olmadığımızdan ve fotoğraflarınızı online satarak para kazanabileceğinizden bir istisna değildir.
Devamını Oku
Marketlerde Para Tasarrufu İçin 35 Yol
Maliye

Marketlerde Para Tasarrufu İçin 35 Yol

Bakkaliye para biriktirmenin bu kadar önemli olmasının nedenlerinden biri, üzerinde en fazla kontrol sahibi olduğunuz masraflardan biri olmasıdır. Bunu düşün. Ev ödemenizi hızlı bir şekilde veya araç ödemenizi veya sağlık sigortası priminizi azaltamazsınız. Bu, para kazanmak için başka yerler bulmanız gerektiği anlamına gelir - ve bakkallar yapabileceğiniz büyük bir kategoridir.
Devamını Oku
GFC'ye sor 017 - Gelirimin Yüzdesi Emekliliğe Ne Kadar Gidiyor?
Maliye

GFC'ye sor 017 - Gelirimin Yüzdesi Emekliliğe Ne Kadar Gidiyor?

Bir başka hoşgeldin GFC'ye hoş geldiniz! Eğer cevaplamak istediğiniz bir sorunuz varsa, buradan isteyebilirsiniz. Eğer sorularınız GFC TV'de veya GFC Podcast'de yer alıyorsa, en çok satan kitabımın, Maliye Soldierin ve 50 $ Amazon'un bir kopyasının şanslı alıcısısınız. hediye kartı. Ne için bekliyorsun? Sorunuzu şimdi sorun!
Devamını Oku