Maliye

Ibotta gibi 18 En ─░yi Uygulamalar

Herkes paray─▒ sever! Temel ihtiyaçlar için al─▒┼čveri┼č yaparken, daha fazla para biriktirmek istiyoruz ve a┼ča─č─▒daki uygulamalar, dolar─▒n biraz daha uza─ča gitmesine yard─▒mc─▒ olacak.

Bu makaledeki tüm uygulamalar, her cüzdan bilinçli al─▒┼čveri┼čçinin bildi─či ve sevdi─či inan─▒lmaz bir uygulama olan Ibotta'ya çok benziyor.

Ibotta nedir?

Ibotta a┼čina de─čilseniz, bu ma─čazada geçirdi─činiz para için geri ödeyecek bir uygulama. Evet, makbuzunuzun foto─čraf─▒n─▒ çektikten sonra size nakit verecektir. Biliyorum, gerçek olamayacak kadar iyi geliyor! Yine de biraz para tasarrufu için gerçek bir yoldur.

Ald─▒─č─▒n─▒z nakit miktar─▒, uygulamadaki mevcut tekliflere dayanmaktad─▒r. Tasarruflar─▒n─▒z─▒ en üst düzeye ç─▒karmak istiyorsan─▒z, al─▒┼čveri┼č yapmadan önce tekliflere göz atabilirsiniz. Ayr─▒ca, Ibotta, paran─▒z─▒ istedi─čin gibi PayPal'a gönderecek. Ibotta orada sadece nakit geri uygulamas─▒ de─čil, a┼ča─č─▒da sadece al─▒┼čveri┼č için ödeyecek birçok uygulamalar─▒n bir listesi.

Bu uygulamalarla kazanabilece─činiz para, temelde ücretsiz parad─▒r, bu yüzden bundan yararlanamayaca─č─▒n─▒z bir sebep yoktur!

En ─░yi Para ─░ade Uygulamalar─▒

1. Shopkick

Shopkick, birkaç farkl─▒ ┼čey için puan ya da ÔÇťvuru┼čÔÇŁ verecek çok yönlü bir uygulamad─▒r. Bu uygulama ile para kazanmak için bir ┼čey sat─▒n almak zorunda bile de─čilsiniz!

Shopkick'in ödeyece─či ilk ┼čey sadece perakendecileri seçmek için yürür, evet sadece ma─čazaya gitmek zorundas─▒n─▒z. Bir ma─čazaya girdi─činizde, uygulaman─▒n GPS özelli─či, ma─čazadan ayr─▒ld─▒─č─▒n─▒zda otomatik olarak hesab─▒n─▒za girer.

Uygulaman─▒n ma─čaza bölümüne gidip hangi ma─čazalar─▒n walk-in vuru┼člar─▒n─▒ sundu─čunu görebilirsiniz. Bu özelli─čin en iyi yan─▒, hiçbir ┼čey sat─▒n alman─▒z bile gerekmiyor!

Zaten bir ma─čazaya gitmeyi planl─▒yorsan─▒z, bu yapmay─▒ planlad─▒─č─▒n─▒z bir ┼čey kar┼č─▒l─▒─č─▒nda para kazanmak için harika bir yoldur. Mevcut ma─čazalar─▒n listesini bile kontrol edebilir ve baz─▒ kolay noktalar─▒ kazanmak için eve dönü┼č yolunda bir kaç durabilirsin.

Ek vuru┼člar kazanmak istiyorsan─▒z, ürün barkodlar─▒n─▒ taramaya ba┼člayabilirsiniz. Tarama barkodu özelli─či yaln─▒zca gerçek ma─čazadayken kullan─▒labilir, bu yüzden zaten bir ma─čazada olmad─▒─č─▒n─▒z sürece uygulamay─▒ bulmay─▒ denemeyin. Her ma─čazada puan için barkod tarama olmasa da, baz─▒ puanlar kazanman─▒n h─▒zl─▒ bir yolu olabilir.

Dost tavsiyesi bir kelime, baz─▒ perakendeciler umursam─▒yorum, ancak di─čer perakendeciler tarama barkodlar─▒ te┼čvik etmiyor bu yüzden bunu gizli bir ┼čekilde yapmaya çal─▒┼čmak isteyebilirsiniz. Bunun d─▒┼č─▒nda bir oyun bile yapabilir ve James Bond'u iddia eden bir nokta gibi barkodlar─▒ taramaya çal─▒┼čabilirsin.

Tekme kazanmak için son bir yol asl─▒nda bir ürün sat─▒n almakt─▒r. Özel kuponlar─▒n─▒ ve indirimlerini kullanman─▒z gerekecek. Onlar─▒n uygulamas─▒nda iyi bir anla┼čma bulursan─▒z, bu büyük bir avantajd─▒r. Sat─▒n almak istedi─činiz bir ┼čey bulamazsan─▒z, o seyahatte kazand─▒─č─▒n─▒z tüm di─čer puanlar─▒ yine de saklayabilirsiniz.

┼×imdi en iyi bölüm, para kazan─▒yor. Shopkick, çok çe┼čitli perakendecilere hediye kartlar─▒ için vuru┼člar─▒n─▒z─▒ kullanman─▒za izin verecektir. Baz─▒ hediye kart─▒ seçenekleri BestBuy, Urban Outfitters, Target, Walmart, Macy's ve daha fazlas─▒n─▒ içerir.

Shopkick'i kullanman─▒n e─členceli bir yolu, bütçe dostu bir arkada┼čla bir al─▒┼čveri┼č ç─▒lg─▒nl─▒─č─▒na gidiyor. Puanlar─▒ bir araya getirebilir ya da en çok kazanana sahip olan bir ma─čara av─▒ yar─▒┼čmas─▒ haline getirebilirsiniz! E─členirken para kazanmak m─▒? Bana bir kazan-kazan durumu gibi geliyor.

2. Y─▒ld─▒z kaydetme

Kaydetme Y─▒ld─▒z─▒, bölgenizdeki çe┼čitli ma─čazalarda ayl─▒k teklifler alabilece─činiz web sitesi arac─▒l─▒─č─▒yla yiyeceklerinizi tasarruf etmenize yard─▒mc─▒ olacakt─▒r. Anla┼čma için kredi almak için mutlaka "Bu anla┼čmay─▒ istiyorum" dü─čmesini t─▒klaman─▒z gerekti─čini unutmay─▒n.

Sat─▒n almadan önce iddia etmezseniz, kredinizi alamazs─▒n─▒z. Neyse ki, bir uygulama var, böylece sadece ma─čazadaki f─▒rsatlar─▒ görüntüleyebilir ve sat─▒n almadan önce do─čru iddia edebilirsiniz.

Bu siteyi kullanabilmek için ma─čaza sadakat kartlar─▒na sahip olman─▒z gerekmektedir. Bu di─čer uygulamalar─▒n ço─čundan farkl─▒ olarak, makbuzunuzu taraman─▒z gerekmez, ma─čaza sadakat kartlar─▒n─▒z─▒ Saving Star'a ba─člaman─▒z gerekir ve sat─▒n alma i┼člemleriniz bu ┼čekilde takip edilir.

Tasarruf Y─▒ld─▒z─▒'n─▒n bir dezavantaj─▒, paran─▒z─▒ alman─▒z biraz zaman alabilir. Web sitesine göre, kredinizi almak için ortalama iki ila on dört gün sürecek, ancak 30 güne kadar sürebilir.

Kaydetti─činiz para, siz nakit ödemeye karar verene kadar hesab─▒n─▒za eklenir. Ödeme seçenekleri Amazon hediye kart─▒, PayPal ya da Amerikan Orman─▒'na ba─č─▒┼č.

3. Dosh

Dosh, bölgenizdeki belli ma─čazalarda al─▒┼čveri┼č yapmak için size geri ödeme yapacak. Yapman─▒z gereken tek ┼čey, mevcut ma─čazalar─▒n ve tekliflerin listesini kontrol etmektir, bu ma─čazada elveri┼čli bir al─▒┼čveri┼č yapt─▒ktan sonra, reklam─▒ yap─▒lan paray─▒ geri alacaks─▒n─▒z.

Herhangi bir makbuz göndermek zorunda de─čilsiniz, ancak sat─▒n alma i┼člemlerinizi onaylamak için bankamatik veya kredi kart─▒n─▒z─▒ uygulamaya ba─člaman─▒z gerekir. Nakit geri ödeme seçeneklerinin ço─ču, sat─▒n alma i┼čleminizin% 5 ila% 10'u aras─▒nda de─či┼čir. Ma─čazalar sadece düzenli perakendeciler de─čil, liste de bir gece d─▒┼čar─▒ para kazanmak için ar─▒yorsan─▒z restoranlar da içerir.

Ayr─▒ca, çevrimiçi sat─▒n al─▒mlar─▒n─▒zda paran─▒z─▒ geri almak için Dosh'i de kullanabilirsiniz. ─░nternetten al─▒┼čveri┼č yaparken para kazanmak için daha fazla yol ö─črenmek istiyorsan─▒z, bir sonraki bölüme göz at─▒n.

Dosh, oteller gibi seyahat al─▒┼čveri┼člerinde de size geri ödeme yapacak. Bir otel odas─▒ndaki herhangi bir geri ödeme, seyahat masraflar─▒n─▒ dengelemeye yard─▒mc─▒ olacak, bu yüzden kesinlikle kontrol edilmeye de─čer.

Paran─▒z─▒ geri 15 dolar kazand─▒─č─▒n─▒zda, PayPal ya da do─črudan depozito ile ödeme yapabilirsiniz. Para 2 veya 3 i┼č günü içerisinde transfer edilecektir.

4. Ödeme 51

Checkout 51, sadece marketleri de─čil, herhangi bir ma─čazay─▒ kullanabilece─činiz bir uygulamad─▒r.

Al─▒┼čveri┼če ç─▒kmadan önce, Checkout 51 web sitesinde sunulan tekliflerin listesine göz at─▒n.Al─▒┼čveri┼č gezinizden sonra, makbuzunuzun resmini uygulamaya (veya web sitesine) yükleyin ve paray─▒ içeri aktar─▒n.

Checkout 51'e de─čer katan bir ek özellik de, paketin bir resmini yükleyerek çevrimiçi al─▒┼čveri┼činizden para kazanabilmenizdir. E─čer gerçekten online al─▒┼čveri┼č yap─▒yorsan─▒z, o zaman bu fark─▒nda olmak için harika bir uygulama.

PayPal'─▒n do─črudan yat─▒r─▒lmas─▒ yoluyla elektronik ödeme yapmak yerine, ödeme çekle yap─▒l─▒r. Bu, paran─▒z─▒n salyangoz posta yoluyla size ula┼čmas─▒n─▒n daha uzun sürece─či anlam─▒na gelir, ancak bu ücretsiz bir parad─▒r, bu yüzden gerçekten ┼čikayet edebilir miyiz? Para kazanabilmeniz için önce 20 dolar e┼či─čine gelene kadar beklemek zorundas─▒n─▒z.

5. Makbuz Pal

Makbuz Pal, onlar─▒n app yoluyla veya e-posta yoluyla gönderilen makbuzlar─▒ için size ödeyecek. Bir makbuz her gönderdi─činizde puan kazan─▒rs─▒n─▒z. Her 4 makbuz için 100 puan kazanacaks─▒n─▒z.

Bu puanlar─▒ hediye kartlar─▒ için Amazon, Restaurant.com ve daha fazlas─▒ gibi yerlere nakit olarak yapabilirsiniz. Puanlar─▒n─▒z─▒ kullanmaktan ne kadar uzun süre kurtulabilirsiniz ki, onlar sizin için daha de─čerli olacakt─▒r.

Daha büyük puan de─čerleri çok daha büyük bir hediye kart─▒ ödemesine sahiptir. Daha büyük bir itfa için puanlar─▒n─▒z─▒ kaydederek puan de─čerinizi neredeyse ikiye katlayabilirsiniz. Ve hepimiz daha fazla de─čerin her zaman iyi bir ┼čey oldu─čunu kabul edebiliriz.

─░lk ba┼člad─▒─č─▒n─▒zda, yaln─▒zca haftada 20 makbuz yüklemenize izin verilir. Uygulamay─▒ kullanmaya devam etti─činizde, göndermenize izin verilen makbuzlar─▒n say─▒s─▒ zamanla artar. Sat─▒n ald─▒─č─▒n─▒z tarihten itibaren 30 gün içinde makbuzlar göndermeniz ya da hesaba kat─▒lmaman─▒z gerekir.

Bir makbuz gönderdikten sonra, puanlar─▒n─▒z─▒ 24 saat içinde alacaks─▒n─▒z. Uygulaman─▒zda puanlar─▒n─▒z─▒ istedi─činiz zaman istedi─činiz zaman kullanabilirsiniz.

6. MobiSave

MobiSave, market al─▒┼čveri┼činizde para kazanman─▒n harika bir yoludur. Mevcut teklifler listesinden bir ürün sat─▒n ald─▒ktan sonra makbuzunuzu yükler ve en k─▒sa sürede ödeme al─▒rs─▒n─▒z.

MobiSave size PayPal üzerinden ödeme yapacak ve minimum ödeme yap─▒lmayacakt─▒r. Büyük bir art─▒, teklifinizi kullanarak 24 saat içinde size para ödeyecekleri, paran─▒z─▒ beklemek zorunda kalmaman─▒z her zaman harika bir ┼čey.

7. BerryCart

Ad─▒ndan da anla┼č─▒laca─č─▒ gibi, BerryCart çilek gibi sa─čl─▒kl─▒ g─▒da al─▒mlar─▒ için bir para iadesidir. Özellikle, BerryCart sa─čl─▒k bilinçli g─▒dalar size geri verecektir.

Sa─čl─▒kl─▒ olan nedir? Organik, glutensiz, GDO olmayan ve vegan olan yiyecek seçenekleri. Her zaman en sa─čl─▒kl─▒ seçenekleri arayan bir mü┼čteri iseniz, o zaman bu sizin için harika bir uygulama.

Uygulama size sadece nakit geri vermeyecek, ayn─▒ zamanda ürün hakk─▒nda size bilgi verecektir. BerryCart, ö─čenin hangi kategoriye girdi─čine veya birden fazla sa─čl─▒k kategorisine girmesine izin verir.

Uygulama yoluyla sat─▒n almak istedi─činiz ürünleri bulduktan sonra, ürünü hangi ma─čazada bulundu─čunu görme seçene─činiz vard─▒r. Her ma─čaza, her ma─čazada bulunmayacakt─▒r çünkü tüm ma─čazalar çok say─▒da sa─čl─▒k bilincinde seçenek ta┼č─▒mamaktad─▒r.

Ürünü sat─▒n ald─▒ktan sonra, makbuzu uygulamaya indirmeniz yeterlidir. ─░ddialar─▒n─▒z─▒n i┼členmesi genellikle 24-28 saat sürer.

Teklifler haftal─▒k olarak de─či┼čir, böylece tasarruflar─▒n─▒z─▒ en üst düzeye ç─▒karmak için s─▒k s─▒k tekrar kontrol edebilirsiniz. 5 dolarl─▒k minimum ödeme e┼či─čini kazand─▒ktan sonra, h─▒zl─▒ bir ┼čekilde PayPal üzerinden para çekebilirsiniz.

8. Walmart Tasarrufu Catcher

Walmart Tasarrufu Catcher, ┼čehirdeki en iyi f─▒rsat─▒ ald─▒─č─▒n─▒zdan emin olman─▒n en kolay yolu olabilir. Uygulamay─▒ indirdikten sonra, tek yapman─▒z gereken makbuzunuzu taramak ve geri kalan─▒n─▒ Walmart yap─▒yor.

Yerel bir rakip taraf─▒ndan daha iyi bir fiyat kar┼č─▒l─▒─č─▒nda makbuzunuzdaki tüm ürünler için daha iyi bir fiyat arayacaklar. Daha iyi bir fiyat bulurlarsa, sadece fark─▒ size ödetirler. ─░┼čte bu, gerçekten bu kadar basit.

┼×ehirde en iyi anla┼čma için sürekli al─▒┼čveri┼č yap─▒yorsan─▒z ancak bunu yapmak için zaman harcamak istemiyorsan─▒z, bu sizin için harika bir uygulama. Ma─čazadan ma─čazaya gitmek için saatler harcamadan en iyi anla┼čmay─▒ yapt─▒─č─▒n─▒zdan emin olabilirsiniz.

Minimum ödeme yok, bu nedenle Walmart eGift Kart'─▒n─▒z─▒ istedi─činiz zaman talep edin.

9. Dükkan Savvy

Shop Savvy, fiyat kar┼č─▒la┼čt─▒rmas─▒ için bir ö─čeyi taraman─▒za izin vererek ma─čazada para biriktirmenize yard─▒mc─▒ olur. Walmart'ta al─▒┼čveri┼č yapm─▒yorsan─▒z ve Walmart Saving Catcher'─▒ kullanm─▒yorsan─▒z, bu ┼čehirdeki en iyi anla┼čmay─▒ alman─▒za yard─▒mc─▒ olabilir.

Bu uygulama ile paran─▒z─▒ geri almazs─▒n─▒z, ancak mutlak en iyi anla┼čmay─▒ bulmak için gönül rahatl─▒─č─▒ varsa, bu size çok yard─▒mc─▒ olacakt─▒r. Bir daha asla en iyi anla┼čma hakk─▒nda endi┼čelenmenize gerek asla.

10. Getirilen Ödüller

Getirmek Ödüller, kullanmak için çok basit bir uygulamad─▒r. Di─čer birçok makbuz tarama uygulamas─▒ndan farkl─▒ olarak, bir ürünü nereden sat─▒n ald─▒─č─▒n─▒za bakmazs─▒n─▒z.

Ço─ču uygulamada oldu─ču gibi, tasarruflar─▒n─▒z─▒ en üst düzeye ç─▒karmak için bakabilece─činiz tekliflerin bir listesi vard─▒r. Anla┼čman─▒n nerede sunuldu─čunu kontrol etmek yerine, o ö─čeyi sizin için en uygun olan yere götürmeniz gerekir.

Bir dezavantaj─▒, henüz çok say─▒da teklif olmamas─▒ olabilir. Bu sadece uygulama oldukça yeni oldu─ču için, ancak hala kontrol etmeye de─čer.

Kulland─▒─č─▒n─▒z teklifler kar┼č─▒l─▒─č─▒nda puan alacaks─▒n─▒z. Her 1000 puan, 1 ABD Dolar─▒'d─▒r. En az 3, 000 puan (3 dolar) ile para kazanabilirsiniz.

Ödeme seçenekleri genellikle CVS, Target ve Amazon gibi al─▒┼čveri┼č yapt─▒─č─▒n─▒z perakendecilere hediye kartlar─▒d─▒r. Ayr─▒ca kazanc─▒n─▒z─▒ K─▒z─▒l Haç'a ba─č─▒┼člamay─▒ da seçebilirsiniz. Bu seçeneklerin tümü temelde nakit kadar iyidir, çünkü onlar─▒ yiyecek, ilaç ve di─čer temel ö─čeler gibi bir sonraki günlük ürünlerim için kullanabilirim.

11. Makbuz Hog

Sadece Makbuz Hog taraf─▒ndan ödenmesi için makbuzunu yüklemeniz gerekecek. So─čuk nakit para yerine, PayPal ya da Amazon hediye kart─▒ ile nakit olarak kullanabilece─činiz puanlar kazanacaks─▒n─▒z.Ödemeniz için puan al─▒┼čveri┼či talepleri genellikle yedi gün içinde i┼členir.

Makbuz Hog sadece marketler de─čil, herhangi bir ma─čazadan makbuz kabul edecektir.

12. Kupon Sherpa

Coupon Sherpa, ma─čazada para tasarrufu yapmak için harika bir seçenek. Coupon Sherpa ile para kazanamayacak olsan─▒z da, muhtemelen bu uygulama sayesinde oldukça az para biriktirebilirsiniz.

Ödeme hatt─▒n─▒n önüne yakla┼čma hissini ve kuponlar─▒ kontrol etmedi─činizi hat─▒rl─▒yorum. Coupon Sherpa ile en iyi kuponlar─▒ kolayca bulabilirsiniz.

Sadece uygulamay─▒ aç─▒n ve mevcut kuponlar için h─▒zl─▒ arama yap─▒n. Favori kuponlar─▒n─▒z─▒, ilgili kuponlara daha h─▒zl─▒ eri┼čim için bile kaydedebilirsiniz.

13. Krazy kupon han─▒mefendi

Ödeme s─▒ras─▒nda biraz para kazanmak istiyorsan─▒z Krazy Coupon Lady ba┼čka harika bir seçenektir. Uygulama vartonkolayca ma─čazada kolayca kullanabilece─činiz kuponlar.

Para kazanm─▒yor olabilirsiniz, fakat cebinizde para tutmak, cebinize koyman─▒z kadar iyidir.

14. Dükkan

Shopmium, Ibotta gibi çal─▒┼č─▒r. Sadece makbuzunuzu taray─▒n ve sat─▒n al─▒mlar─▒n─▒z tekliflerine hak kazan─▒rsa size para vereceklerdir.

En iyi bölüm, asgari ödeme yoktur. Sat─▒n alma i┼člemleriniz do─črulan─▒r ve onaylan─▒r onaylanmaz, paran─▒z ya PayPal'a veya do─črudan banka hesab─▒n─▒za gönderilir.

Çok basit, denemekten ç─▒lg─▒nca olabilir.

15. Punchcard

Birço─čumuz harcamalar─▒m─▒z─▒ en üst düzeye ç─▒karmaya yönelik giri┼čimlerinizin bir k─▒sm─▒nda bir delme kart─▒n─▒n ka─č─▒t formunu kulland─▒k. Genellikle, yerler kart─▒n─▒z─▒ 10 kez alman─▒z─▒ ve sat─▒n ald─▒─č─▒n─▒z 11. ö─čenin ücretsiz oldu─čunu veya bu sat─▒rlardaki bir ┼čeyi soracakt─▒r.

Punchcard temelde sanal bir punchcard. Ücretsiz bir sandviç yerine nakit ödüller kazanabilirsiniz. ┼×u anda Punchcard'a kat─▒lan perakendecilerin baz─▒lar─▒ Safeway, Trader Joe's, McDonald's, Best Buy, Starbucks, Target, yerel ma─čazalar ve daha fazlas─▒.

Punchcard'dan ödüller kazanmak için biraz karma┼č─▒k bir süreçten geçmek zorunda kalacaks─▒n─▒z.

─░lk olarak, uygulamada delmeye de─čer bir kart bulun. (Sadece s─▒k s─▒k olaca─č─▒n─▒ bildi─činiz ma─čazalar─▒ seçin). ─░kinci olarak, makbuzunuzu Punchcard uygulamas─▒n─▒ kullanarak sat─▒n alma i┼čleminizden sonraki be┼č gün içinde taray─▒n. Daha sonra puan için bir tekerle─či döndürme ┼čans─▒n─▒z olacak.

E─čirme ünitesindeki nokta de─čerleri 5 ila 500 aras─▒ndad─▒r, bu nedenle, her bir makbuz için kazand─▒─č─▒n─▒z puanlar─▒n say─▒s─▒ muhtemelen de─či┼čecektir. Punchcard uygulamas─▒yla kazand─▒─č─▒n─▒z puanlara mPoints denir, bunlar mPoints olarak adland─▒r─▒lan ba┼čka bir sistemde kullan─▒labilir.

Bu yüzden, iki farkl─▒ platformdan dolay─▒ ödüllendirmeniz biraz daha zordur, ancak yine de ödüllerinizi talep edebilirsiniz.

MPoints'inizi çekili┼č kay─▒tlar─▒, hediye kartlar─▒ veya fiziksel ürünler için kullanabilirsiniz. MPoint de─čerleri oldukça dü┼čüktür, ancak her küçük say─▒ önemlidir, bu da buna de─čer olabilir. Benim tavsiyem, kesinlikle ihtiyaç duydu─čunuz ya da istedi─čin bir ┼čey olmad─▒kça fiziksel ö─če itfaiyesinden kaç─▒nmakt─▒r çünkü mPoint geri ödeme de─čeri, kategorideki en dü┼čük de─čer gibi görünmektedir.

16. Groupon'a yap─▒┼č

Snap by Groupon, herhangi bir ma─čazada yap─▒lan al─▒┼čveri┼člerde size geri ödeme yapar. Sadece makbuzunuzu yüklemeniz ve paran─▒n içeriye dönü┼čmesini izlemeniz gerekir. Uygulamay─▒ veya web sitesini bu platformla para kazanmak için kullanabilirsiniz.

Tipik olarak, al─▒mlar─▒n─▒z 48 saat içinde onaylanacakt─▒r. En az 20 dolar ödeme var, ancak bir kez vurduktan sonra ödemenizi isteyebilirsiniz. Bir dezavantaj─▒, kazanc─▒n─▒z─▒ almak için 60 güne kadar sürebilmesidir, ancak sonunda paran─▒z─▒ alacaks─▒n─▒z.

En ─░yi Online Nakit Geri Uygulamalar

Yukar─▒daki uygulamalar─▒n tümü, ma─čaza içi sat─▒n al─▒mlar─▒n─▒z için para kazanman─▒n harika yollar─▒ndan biridir. Ancak, tüm al─▒┼čveri┼člerinizi çevrimiçi yap─▒yorsan─▒z, sizin için çok yararl─▒ olmayabilirler.

Görünü┼če göre, ┼čimdi online olarak yiyecek sat─▒n alabilirsiniz, böylece evi terk etme te┼čviki daha da azald─▒. Çevrimiçi olan her ┼čeyle, bazen bu f─▒rsatlardan yararlanmak için ma─čazaya ula┼čmak zor olabilir, ancak endi┼čelenmeyin, baz─▒ çevrimiçi para iade seçenekleri de vard─▒r.

Sadece evde kalmaktan ho┼čland─▒─č─▒n─▒z için, paran─▒z─▒ geri kazanamayaca─č─▒n─▒z anlam─▒na gelmez! Son iki seçenek, kanepenizin rahatl─▒─č─▒ndan al─▒┼čveri┼č yapmay─▒ tercih ederseniz mükemmeldir.

17. Paribus

Paribus, listelenen uygulamalardan biraz farkl─▒d─▒r, çünkü size gerçekten geri ödeme yapmamaktad─▒r. Bunun yerine, hak etti─činiz paray─▒ iade ediyor. Neden vermek istedikleri paray─▒ hak ediyorsun?

Hiç bir ┼čey ald─▒n m─▒ ve sonra ertesi gün fiyat dü┼čer? Perakendecinin bunu yapmas─▒na izin verse bile, bir geri dönü┼č ve geri sat─▒n alma zorlu─čundan geçmenize gerek kalmadan bu tasarrufta para kazanmak güzel olmaz m─▒yd─▒?

Eh, ┼čimdi bunun için endi┼čelenmenize gerek yok çünkü Paribus online al─▒┼čveri┼člerinizi takip edecektir. Fiyat, sat─▒n ald─▒─č─▒n─▒z bir ürüne dü┼čerse, fiyat fark─▒ perakendeci taraf─▒ndan iade edilir. Para, orijinal ödeme ┼čeklinize 3 ila 7 i┼č günü içerisinde iade edilmelidir. Tek yapman─▒z gereken kay─▒t olmakt─▒r, i┼čin geri kalan─▒ Paribus taraf─▒ndan yap─▒l─▒r. Bu oldukça ┼ča┼č─▒rt─▒c─▒, de─čil mi?

Paribus, büyük olas─▒l─▒kla Costco, Walmart ve daha fazlas─▒ dahil olmak üzere al─▒┼čveri┼č yapt─▒─č─▒n─▒z büyük perakendecileri izler.

18. Ebates

Ebates bir Cashback sitesidir, ancak makbuzlar─▒ hiç taraman─▒z─▒ gerektirmez. Tüm tasarruf potansiyeli online al─▒┼čveri┼čtir, bu yüzden kendinizi fiziksel bir perakendeciye al─▒┼čveri┼če ç─▒kmayacaksan─▒z, bu sizin için!

Kullan─▒m─▒ gerçekten kolay, sadece uygulamay─▒ taray─▒c─▒n─▒za yükleyin. Bundan sonra, bir geri ödeme f─▒rsat─▒ olan bir web sitesinde her zaman bir bildirim alacaks─▒n─▒z. Bu i┼člem için Ebates'i etkinle┼čtirmeniz yeterlidir ve belirli bir yüzdelik nakit para kazan─▒rs─▒n─▒z.

Evinize gönderilecek bir çek ile istedi─činiz zaman para kazanabilirsiniz.Salyangoz postalar─▒ küçük bir gecikmeye neden olsa da, bu yapt─▒─č─▒n─▒z en kolay para olabilir.

Son dü┼čünceler

Bu uygulamalar─▒n hepsi, cüzdan─▒n─▒za biraz para koyman─▒n gerçekten harika yollar─▒ndan. Herkesin yiyecek sat─▒n almas─▒ gerekiyor ve ço─ču insan yiyecek faturas─▒n─▒n daha dü┼čük olmas─▒n─▒ diliyor. Bir sonraki al─▒┼čveri┼č gezinizde biraz para kazanmak istiyorsan─▒z, bunun gibi uygulamalara kaydolmak gerçekten de kolayl─▒k sa─člamaz.

Kazanç potansiyelinizi bu tür uygulamalarla gerçekten en üst düzeye ç─▒karmak için, birden fazla kay─▒t için kaydolmay─▒ deneyebilirsiniz. Her birindeki fiyatlar ayl─▒k veya haftal─▒k olarak de─či┼čebilir, bu nedenle sizin için en iyi anla┼čma her hafta farkl─▒ bir uygulamada olabilir.

Bu hafta hangi uygulamalar─▒ deniyorsunuz?

Paribus, verdi─čimiz ba─člant─▒lar─▒ kullanarak Paribus'a kaydoldu─čunuzda bizi telafi eder.

Videoyu izle: EN ─░Y─░ IBOTTA MATCH UPS 9 / 16-9 / 22/2018

Pop├╝ler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

" width="370" height="280" alt="Amazon.com'da B├╝y├╝k Anla┼čma Scoring i├žin 4 S─▒rlar─▒"/>
Maliye

Amazon.com'da B├╝y├╝k Anla┼čma Scoring i├žin 4 S─▒rlar─▒

1. Amazon.com Fiyat Dalgalanmalar─▒ Amazon.com'un ├Â─čelerin fiyat─▒n─▒ g├╝nl├╝k veya hatta saatlik olarak de─či┼čtirdi─či bilinen bir ger├žektir. Bu konuda olduk├ža kapal─▒yken, y─▒llar i├žinde toplad─▒klar─▒ sat─▒n alma e─čilimlerini ve verilerini takip ettiklerini d├╝┼č├╝n├╝yorum. "Daha Sonra Kaydet" b├Âl├╝m├╝nde, sepetinize ├╝r├╝n ekleyerek bunu avantaj─▒n─▒za kulland─▒─č─▒n─▒zdan emin olun.
Devam─▒n─▒ Oku
Zengin bir Evlilik Ôäó 'in 7 Temel Prensibi
Maliye

Zengin bir Evlilik Ôäó 'in 7 Temel Prensibi

B├╝y├╝d├╝─č├╝m zaman, sert darbeler okulu arac─▒l─▒─č─▒yla ├žok fazla para dersi ald─▒m. B├╝y├╝mek i├žin ├žok fazla para yard─▒m─▒ ald─▒m ve ├žok ┼čey demek istiyorum. Bir keresinde, ├╝niversitedeki para konusunda k─▒sayken babam─▒n yeni bir kredi kart─▒ a├žmam─▒ ve yeni k─▒yafetler alabilmem gerekti─čini hat─▒rl─▒yorum. Sonunda, daha fazla kredi kart─▒ a├žt─▒m ve okulu bitirmek i├žin ├Â─črenci kredileri ald─▒m.
Devam─▒n─▒ Oku
GFC 082: Neden Bir Milyoneri Katlettik ki ─░ki kez Emeklenemiyorlard─▒
Maliye

GFC 082: Neden Bir Milyoneri Katlettik ki ─░ki kez Emeklenemiyorlard─▒

Http://traffic.libsyn.com/goodfinancialcents/GFC_082_1_Million_Cant_Retire_.mp3 Tebrikler! Sonunda ula┼čt─▒, milyoner durumu. 1 milyon dolar─▒n ├╝zerinde yat─▒r─▒m yapt─▒─č─▒n─▒z noktaya ula┼čan emekliler i├žin bir ba┼čar─▒d─▒r. Pek ├žok insan, onlarca y─▒l boyunca tasarruf ve kaz─▒ma yaparak ├žal─▒┼č─▒r ve bu d├Ân├╝m noktas─▒na ula┼čmaz, ancak oraya var─▒rs─▒n─▒z ve dokuzuncu bulut ├╝zerindesiniz, ├ž├╝nk├╝ g├Âky├╝z├╝n├╝n s─▒n─▒r─▒.
Devam─▒n─▒ Oku
Veteran'─▒n Grup Hayat Sigortas─▒ (VGLI) Company Review
Maliye

Veteran'─▒n Grup Hayat Sigortas─▒ (VGLI) Company Review

Gaziler Hayat Sigortas─▒ Grubu politikalar─▒ ordudakiler i├žin iyi bir se├ženek, ve bu y├╝zden Amerika Birle┼čik Devletleri'nde en iyi hayat sigortas─▒ ┼čirketleri listemiz i├žin onurlu bir s├Âz ald─▒. Hayat sigortas─▒ i├žin daha ├Ânce al─▒┼čveri┼č yapm─▒┼č olman─▒z durumunda, kapsama karar vermeden ├Ânce bilmeniz gereken bir├žok farkl─▒ de─či┼čken bulundu─čunu muhtemelen biliyorsunuzdur.
Devam─▒n─▒ Oku