Maliye

Siyah Cuma günü para kazanmak için en iyi kesmek

Black Friday, yılın en büyük alışveriş günlerinden biri, bilmeden önce burada olacak.

Alışveriş yapanlar, Noel hediyeleri ve satın almak istedikleri diğer öğeler hakkında en iyi fırsatları bulmak için mağazalar ve çevrimiçi alışveriş portallarından geçecek.

Yılın en büyük satışlarından bazıları Cuma günü cuma günü gerçekleşir ve size bu büyük fırsatlarda nasıl daha fazla para tasarrufu yapacağınızı gösterebiliriz.

Black Friday alışveriş fırsatlarından en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak en iyi alışveriş bilgisayarlarından bazıları.

Para İadelerini Bulmak İçin Paribus'u Kullan

Paribus, son alışverişlerinize göre satış fiyatları bularak online alışveriş yaparken paradan tasarruf etmenize yardımcı olan ücretsiz bir hizmettir. Bu şekilde çalışır:

Paribus'a çevrimiçi alışveriş için kullandığınız e-posta hesabına erişim sağlıyorsunuz. Paribus bot, alışveriş makbuzları için e-posta gelen kutunuzu kontrol eder.

Fiyatı düşüren bir eşya bulduğunda Paribus mağazayla iletişime geçer ve farkın geri ödenmesini sağlar.

Paribus servisinin en iyi kısmı tamamen ücretsiz!

Örneğin, çevrimiçi olarak Hedef'ten bir şey sipariş ederseniz ve bir sonraki haftalık reklam geldiğinde 20 TL'lik satışa devam ederseniz, Paribus Hedefle iletişime geçecek ve 20 TL talep edecektir. Bu durumda, satıcı, geri ödeme için hak kazanmanız kaydıyla hesabınıza aktarılacaktır. .

Yani, temelde, hiçbir şey yapmamak için 20 dolar alacaksın. Satışla ilgili daha fazla izleme reklamı veya en düşük fiyatı ödemediğiniz konusunda endişelenmeyin. Sadece Paribus'u indirin ve işi sizin için yapacağız.

Paribus'a buradan kayıt olun.

Ebates üzerinden alışveriş yapın

Ebates, çevrimiçi Black Friday fırsatlarını alışveriş yaparken paradan tasarruf etmenin başka bir harika yoludur. Ebates üzerinden alışveriş yaptığınızda, 2.000'den fazla mağazada satın alımlarınızda% 40'a kadar geri kazanabilirsiniz.

Hatta aralarında 10 $ 'lık karşılama bonusu gibi bonuslar da vardır. Tek yapmanız gereken Ebates'a (ücretsiz) katılmak ve sonra alışverişe başlamadan önce Ebates portalına giriş yapmak.

Ebates portalı sizi 2000'den fazla ortak mağazası web sitesine yönlendirecektir. Alışverişinizi tamamladığınızda, Ebates indirimli tutar için hesabınıza kredi verir.

Ebates nakit bakiyenizin yükseldiğini gördüğünüz gibi, bu paranın PayPal hesabınıza aktarılmasını isteyebilirsiniz veya ABD posta yoluyla bir çek gönderilmesini isteyebilirsiniz.

Ebates'e katılmak için buraya üye olun.

Ibotta'ya Katılın

Ibotta, para birikimini Paribus veya Ebates'ten biraz daha farklı yapıyor. Ibotta ile satın almak istediğiniz şeylerin tekliflerini kontrol etmek için alışveriş yapmadan önce ücretsiz Ibotta uygulamasını kullanın.

Ibotta kısa bir anket yapmak veya teklife hak kazanmak için bir oyun oynamak gibi kısa, eğlenceli görevleri yerine getirmenizi isteyecektir. Eğlence görevini tamamladıktan sonra teklif hesabınıza eklenir.

Teklif hesabınıza eklendikten sonra, para biriktirme indirimlerinizi Ibotta hesabınıza yatırıp satın alabilir ve bu parayı istediğiniz zaman en az 20 dolarlık indirimler elde ettikten sonra çekebilirsiniz.

Ibotta'ya kaydolmak için buraya gidin

Yükseltme ile indirimli hediye kartları satın

Raise gibi bir hediye kartı değişim sitesi kullanmak, Black Friday alımlarında ciddi para tasarrufu yapmanın başka bir yoludur.

Raise ile nakit almak için kullanamayacağınız hediye kartlarını satabilirsiniz ya da favori Black Friday alışveriş merkezlerine indirimli olarak hediye kartı satın alabilirsiniz.

Raise, tüm hediye kartı satın alımlarında ücretsiz gönderim sunuyor ve hediye kartlarını daha kolay satın alıp satmanız için indirebileceğiniz yeni ve ücretsiz bir uygulamaya sahip.

Hediye Kartı Büyükanne İle İndirimli Hediye Kartları Satın Alın

Hediye Kartı Büyükannesi, Raise'a benzer şekilde, istenmeyen hediyeler için nasıl nakit para satabileceğinizi veya alışveriş yaparken para kazanmak için indirimli hediye kartları satın alabileceğinizi gösteren bir portaldır.

Hediye Kartı Büyükannesi ile bir bonus özelliği, istediğiniz mağaza hediye kartının dışında satılırsa, EBay gibi indirimli bir hediye kartı alabilmeniz için diğer yerleri de dolduracaktır.

İndirimli hediye kartı sitelerini kullanmak, alışveriş listelerinizdeki hediye kartlarını hediye olarak almak için harika bir yol olabilir.

Walmart Tasarruf Catcher katılın

Walmart'taki Black Friday alışverişinizin birçoğunu yaparsanız, Walmart Savings Catcher programı kayıt olmak için harika bir alışveriş hackidir.

Tasarruf Catcher ile, sadece Walmart makbuz numaranızı ve satın alma tarihinizi Tasarruf Catcher hesabınıza girersiniz.

Tasarruf Catcher, Walmart'ta satın aldığınız ürünlerde daha düşük fiyatlar arayan yerel reklamları arar ve daha iyi bir teklif sunan başka bir mağaza bulursanız farkı size iade eder.

Bakiyeniz eklendiğinde, bir Walmart e-hediye kartına aktarabilir ve bir sonraki Walmart alışveriş gezinizde kullanabilirsiniz.

Yaklaşık üç yıldır Walmart Tasarruf Catcher üyesi olduk ve sadece Walmart'ta alışveriş yaptıktan sonra makbuz numaralarımızı girerek 115 $ 'dan fazla para kazandık.

* Not: Tüm Walmart yerleri Tasarruf Yakalayıcı programına katılmaz. Makbuzların uygun olup olmadığını öğrenmek için yerel Walmart'ınızı kontrol edin.

Mağazaya Özel Bağlılık Programlarına Katıl

Bu günlerde çoğu mağazanın yalnızca üyelere özel indirimlere hak kazanabilmeniz için kaydolabileceğiniz bir tür sadakat programı var.

Ailemizde sıklıkla kullandığımız iki mağaza sadakati programı Kohl ve Girls for Justice'dir. Mağazaların sadakat programlarına üye olarak rutin olarak% 15 ile% 40 arasında tasarruf kuponu teklifleri sunuyoruz.

Black Friday'da hangi mağazalarda alışveriş yapacağınızı biliyorsanız, şimdi web sitelerini kontrol edin ve indirimler ve yaklaşan satışlar hakkında gelişmiş bildirim almaya başlamak için kendi özel sadakat programlarına üye olun.

Şükran Günü'nde alışveriş

Geceleri Şükran Günü'nde daha fazla sayıda mağaza açılıyor ve alışveriş yapanların Black Friday acele etmelerine yardımcı olmak için Şükran Günü'nde çevrimiçi alışveriş fırsatları sunuyor.

Nereden satın almak istediğinizi biliyorsanız ve Şükran Günü kutlamalarından biraz uzaklaşıp gizlenebileceğinizi düşünüyorsanız, Şükran Günü'nde alışveriş yapmak sizi belirli mağazalardan ekstra indirimlerle ödüllendirebilir.

Thanksgiving Day alışveriş fırsatları için belirli mağaza web sitelerine bakın.

Hepimiz biliyoruz ki, Black Friday'da alışveriş yaparak büyük pazarlıklar vardır, ancak yukarıdaki alışveriş hacklerinden yararlanarak, iyi bir anlaşmayı daha da büyük bir anlaşmaya dönüştürebilirsiniz.

Bu alışverişlerden hangilerini kullandınız?

Paribus, verdiğimiz bağlantıları kullanarak Paribus'a kaydolduğunuzda bizi telafi eder.

Videoyu izle: Knight Online En İyi Çiftlik Slotu (Para Akıyor)

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Donanma Karşılıklı Hayat Sigortası İncelemesi
Maliye

Donanma Karşılıklı Hayat Sigortası İncelemesi

Hayat sigortası çoğu finansal planın önemli bir parçasıdır. Bu, kişinin mesleğinden bağımsız olarak durumdur. Hayat sigortası temin edilirken, ihtiyaç duydukları tüm faydaları elde etmek için daha fazla zaman ayırabilecek bazı meslekler vardır - örneğin ordu mensubu olanlar gibi -.
Devamını Oku
Para Yönetimi Stres Ücretsiz Nasıl Yapılır
Maliye

Para Yönetimi Stres Ücretsiz Nasıl Yapılır

Çoğumuz için, stres ve finansal konular el ele gidiyor gibi görünüyor. Konuştuğum insanların büyük çoğunluğu için, banka bakiyeleri ve faiz oranları, sınırlı gelirler ve zorunlu kesintiler düşüncesi onları soğuk bir terlemeye sokmak için yeterli. Ve içine düştüğümüz şu anki ekonomik durumu göz önüne aldığımızda hiç de şaşırtıcı değil!
Devamını Oku
Milyoner Olmak (20 bin dolar borçtan başarılı girişimciye)
Maliye

Milyoner Olmak (20 bin dolar borçtan başarılı girişimciye)

Nasıl milyoner olabilirsin? İşte milyon dolarlık borca ​​sahip olmaktan 20.000 dolar borçlanmaya nasıl devam ettiğimin öyküsü, ayrıca yol boyunca öğrendiğim bazı dersler: Bir milyoner olmak için gerekenlere sahip misiniz? Burada gerçekten dürüst olacağım. Yıllar boyunca, bir gün milyoner olacağımı hiç düşünmemiştim.
Devamını Oku
Benim Lezzetli ve Besleyici Sağlık Shake Tanıtımı
Maliye

Benim Lezzetli ve Besleyici Sağlık Shake Tanıtımı

Kilo vermek, daha iyi hissetmek, sağlığınızı geliştirmek ve 7 dakikadan az bir sürede bunu yapmak isteyen var mı? Eğer öyleyse, bu makaleyi okumak isteyebilirsiniz. Muhtemelen bu bir infomercial olup olmadığını kendinize soruyorsunuz ve size temin ederim. Bu, birkaç yıl önce yaptığım, olağanüstü sağlık ve esenliğime atfettiğim bir keşif.
Devamını Oku