Maliye

Para Hakkında Top 5 Youtube Videoları

Seni bilmiyorum ama daha çok örnek buluyorum. Bir videoda veya filmde oynanan bir senaryoyu gördüğümde, bana daha çok etki ediyor ve sonra bir kağıda yazıyor. İşte para hakkında en iyi 5 Youtube videolarımın bir listesi:

1. Bütçeleme üzerine Bill Cosby

Çok doğru, gençken, paranın değerini gerçekten kavramıyoruz. Bence Cosby, Theo'ya hayatı ne kadar pahalıya mal ettiğini açıklayan harika bir iş yaptı.

2. Two and Half Men - Charlie'nin Para Problemleri Var

Çoğu insanın paraya gelmesi sorunu, çok az şey yapmaları değil, çok fazla harcadıklarıdır. Kupanın bir delik mi yoksa yüz tane mi var?

3. Borç Limiti - Amerikan Federal Borçlarını Kolaylaştırmak İçin Bir Kılavuz

Bu video, federal bütçeyi mahkumun şartlarına indirmenin harika bir işini yapıyor. Bu adama para verir misin?

4. Affive edemeyeceğiniz şeyler satın almayın - SNL

Bu video sevimsiz, ancak nokta geçerli. Kişisel finans basittir ve temelleri bir sayfaya sığabilir. Eğer hepimiz yaptıklarımızdan daha az harcarsak, bir acil yardım fonu olurduk ve bir yaşam biçimi olarak borç almak zorunda kalmazdık.

5. Stanley Johnson - Gözbebeklerime kadar borç

Kendi başına borç konsolidasyonu için değilim, ama bu borcun orta sınıf adamı nasıl tasvir ettiğinden etkilendim. Yüzünde bir gülümseme var ve yüzeydeki her şey harika görünüyor. Ama eğer onun altına bakarsanız, yardım için ağlayan bir adam var.

Bu videoları beğendiyseniz Android Uygulamı indirerek daha fazla kontrol edebilirsiniz. Onlara rastladığımdan şarkı listesine daha fazla ekleyeceğim. Ayrıca, paranızı ilgilendiren bir videonuz varsa sadece yolumu gönderirseniz, kontrol etmeyi çok isterim!

Videoyu izle: ТОП ВИРУСНЫХ Видео Ютуба 2017! САМЫЕ ПОПУЛЯРНЫХ ВИДЕО на YouTube # 5

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

" width="370" height="280" alt="Ocak ayında Online Gelir, Yeni Bebek ve Daha Fazlası'nda $ 6,089,48!"/>
Maliye

Ocak ayında Online Gelir, Yeni Bebek ve Daha Fazlası'nda $ 6,089,48!

Eh, bu yeni bir yıl başlamak için harika bir yoldur. Sadece çevrimiçi bir gelir rekoru daha geçirdik, ama bir kız çocuğu vardı! Tanıtımı Avery Rae Hayes Avery 14 Ocak 2017'de doğdu. 9 lbs 1oz oldu ve 22 inç uzunluğundaydı. Söylemeye gerek yok, muhtemelen uzun boylu olacak son Oğlumuz Finn'i ona tanıttık ve ona bazı akvaryum balığı krakerleri teklif etti, bu yüzden bu bir ila iki çocuk arasında iyi bir geçişe yardımcı oldu.
Devamını Oku
P2P Yatırım Yazılım - BlueVestment Review
Maliye

P2P Yatırım Yazılım - BlueVestment Review

Eşler arası (P2P) kredilendirmede yatırımcı ilgisinin artmasıyla birlikte, yatırımcıların not portföylerini yönetmelerine yardımcı olmak için P2P yatırımcılarına robo-danışman gibi bir dizi otomatik yatırım hizmeti sunulmaktadır. Bunlardan biri BlueVestment. Bu giderek daha önemli hale geliyor. Bir P2P ödünç verme platformunda çeşitlendirme, yüzlerce hatta binlerce bireysel not içerebilir, çünkü bu banknotlar 25 dolar gibi küçük banknotlarda satın alınabilir.
Devamını Oku
Ucuz (Veya Serbest) Grip Vuruşları Almanın 13 Yolu
Maliye

Ucuz (Veya Serbest) Grip Vuruşları Almanın 13 Yolu

Bu hikayeyi, neredeyse hiç hasta olmadığım gerçeğiyle baş başa bırakayım. Muhtemelen burada bir böcek yakaladım, ama grip hastalığına yakalanmam için son derece nadir. Grip mevsimleri geldi ve gitti, ama her zaman iyi oldum. Birkaç kış öncesine kadar, Vancouver'a bir yolculuk yaptığımda ve daha sonra griple geri döndüğümde.
Devamını Oku
Baltimore Hayat Sigortası İncelemesi
Maliye

Baltimore Hayat Sigortası İncelemesi

Eğer birisine maddi olarak güveniyorsanız - ya da hayatınızda borçlarınızdan ve beklenmedik durumlarda son masraflarınızı ödemeniz gerekebilecek bir kişi varsa bile, muhtemelen hayat sigortanıza sahip olmanız gerekir. Bir ev ipoteği ve kredi kartı borcunun ödenmesi ve kayıp gelirlerin değiştirilmesi gibi herhangi bir sayıdaki hayat sigortası gelirlerini kullanabilirsiniz.
Devamını Oku