Maliye

Para Hakkında Top 5 Youtube Videoları

Seni bilmiyorum ama daha çok örnek buluyorum. Bir videoda veya filmde oynanan bir senaryoyu gördüğümde, bana daha çok etki ediyor ve sonra bir kağıda yazıyor. İşte para hakkında en iyi 5 Youtube videolarımın bir listesi:

1. Bütçeleme üzerine Bill Cosby

Çok doğru, gençken, paranın değerini gerçekten kavramıyoruz. Bence Cosby, Theo'ya hayatı ne kadar pahalıya mal ettiğini açıklayan harika bir iş yaptı.

2. Two and Half Men - Charlie'nin Para Problemleri Var

Çoğu insanın paraya gelmesi sorunu, çok az şey yapmaları değil, çok fazla harcadıklarıdır. Kupanın bir delik mi yoksa yüz tane mi var?

3. Borç Limiti - Amerikan Federal Borçlarını Kolaylaştırmak İçin Bir Kılavuz

Bu video, federal bütçeyi mahkumun şartlarına indirmenin harika bir işini yapıyor. Bu adama para verir misin?

4. Affive edemeyeceğiniz şeyler satın almayın - SNL

Bu video sevimsiz, ancak nokta geçerli. Kişisel finans basittir ve temelleri bir sayfaya sığabilir. Eğer hepimiz yaptıklarımızdan daha az harcarsak, bir acil yardım fonu olurduk ve bir yaşam biçimi olarak borç almak zorunda kalmazdık.

5. Stanley Johnson - Gözbebeklerime kadar borç

Kendi başına borç konsolidasyonu için değilim, ama bu borcun orta sınıf adamı nasıl tasvir ettiğinden etkilendim. Yüzünde bir gülümseme var ve yüzeydeki her şey harika görünüyor. Ama eğer onun altına bakarsanız, yardım için ağlayan bir adam var.

Bu videoları beğendiyseniz Android Uygulamı indirerek daha fazla kontrol edebilirsiniz. Onlara rastladığımdan şarkı listesine daha fazla ekleyeceğim. Ayrıca, paranızı ilgilendiren bir videonuz varsa sadece yolumu gönderirseniz, kontrol etmeyi çok isterim!

Videoyu izle: ТОП ВИРУСНЫХ Видео Ютуба 2017! САМЫЕ ПОПУЛЯРНЫХ ВИДЕО на YouTube # 5

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Tasarruf Hesabınızı Büyütmenin 7 Yolu
Maliye

Tasarruf Hesabınızı Büyütmenin 7 Yolu

İyi Kept Cüzdan, bu yıl tasarruf hesabınızı büyütmenize yardımcı olacak bir görevde. Bir pelüş acil durum fonu - az borçlu ya da hiç borçsuz ile birleşti- finansal bağımsızlık ve finansal özgürlüğün yaratılmasında kilit bir faktördür. Borcunuzu boşalttığınızda ve geceleri huzur içinde uyumanızı sağlayacak bir tasarruf hesabı bakiyesi oluşturduğunuzda, mali altyapınızı sağlam kayanın üzerine inşa etmede ilk önemli adımları attınız.
Devamını Oku
ISurvey Dünyası incelemesi
Maliye

ISurvey Dünyası incelemesi

Çevrimiçi para kazanmanın yollarını aradıysanız, birkaç anket panosuna rastladınız. Bu anket web siteleri, anketleri doldurmak isteyen hedef kitlelerinde tüketicilerle müşteri görüşleri arayan işletmelerin bağlantı kurmasına yardımcı olur. Bu bir kazan-kazan durumu, işletmeler cevaplarını alıyor ve tüketiciler zamanları için ödüllendiriliyor.
Devamını Oku
Nakit için Kullanılmış Aletleri Nasıl Satılır
Maliye

Nakit için Kullanılmış Aletleri Nasıl Satılır

Cihazlarınızı yakında mı yükseltiyorsunuz? Bu eski buzdolabını, dondurucuyu, çamaşır makinesini, kurutucuyu, sobayı veya diğer büyük cihazları değiştirmeniz gerekiyor mu? Öyleyse, eski cihazınızı satabilir ve bunun için para alabilirsiniz. Yenilerini satın aldığınız eski cihazların satılabildiği birçok yer var.
Devamını Oku