">
Maliye

Markete Bir Sonraki Ziyaretiniz İçin Kullanılacak En İyi Uygulamalar

Akıllı telefonlar çok pahalı. Aslında iPhone 6S'ime kendi dizüstü bilgisayarımda harcadım! Ancak, bu yüzden de benim smartphone'umu benim için çalışmaya koymanın yollarını bulmayı seviyorum.

Akıllı telefonumu korumak için en sevdiğim yöntemlerden biri, tarama uygulamalarıdır. Ürünü ve aldığınız alışverişlerden alınan fişleri taradığınız türden. Her hafta kullandığım dört uygulama, en sevdiğim olanı da içeriyor. Bu da hiç alışveriş yapmanıza bile gerek duymuyor.

Cool 'Tarama Uygulamaları'

Shopkick

Shopkick, Amazon, Barnes & Noble ve Fandango gibi perakendecilerdeki hediye kartlarını kullanmak için kullanabileceğiniz “vuruşlar” adı verilen puanlarla ödüllendiren harika bir uygulamadır. Çevrimiçi mağazalardan veya yakınınızdaki büyük kutu mağazalarından tekme kazanabilirsiniz.

Mağazalardan tekme kazanmanın dört yolu vardır:

    1. Mağazanın içine yürümek (ya da interneti ziyaret etmek)
    2. Ürün barkodlarını mağaza içi ürünlerden (veya çevrimiçi olarak görüntüleyerek) tarama
    3. Bir satın alma işlemi yapmak ve makbuzu taramak (veya uygulama üzerinden çevrimiçi alışveriş yapmak)
    4. Kredi kartı bağlama ve onunla satın alma

Tüm mağazalar, bu yöntemlerin her birine tekme kazanma olanağı sunmaz. Ancak uygulamayı açtığınızda, hangi mağazaların altlarındaki küçük simgelerden yararlanacaklarını kolayca görebilirsiniz.

Örneğin, yerel marketimin altında bir barkod simgesi ve bunun altında bir makbuz simgesi var. Bu da, ürünleri tarayarak ya da bir satın alma işlemi yaparak ve makbuzu taratıp tarayarak elde edebileceğim anlamına geliyor.

Shopkick uygulamasıyla ilgili en sevdiğim şey, mağazadaki ürünleri tararken aslında bir şey satın almanızın gerekmemesidir. Bir çöpçü avı gibi sadece öğeyi bulmak için mağaza etrafında avlamak gerçekten eğlenceli! Ayrıca Kicks Center, ödülünüzü kazanmaya ne kadar yakın olduğunuzu hızlı ve kolay bir şekilde gösterir. Şu an bir Barnes & Noble hediye kartına giden yolun yaklaşık çeyreğindeyim.

Profesyonel ipucu: Telefonunuzda GPS ve bildirimlerinizi etkin tutun, böylece şehir dışına çıktığınızda yakındaki ücretsiz kick'leri olan bir mağaza olduğunda bilgilendirilirsiniz.

İşte uygulamadan bazı ekran görüntüleri!

Kicks ile size sağlayabilecek ürünlerden bazı örnekler:

Bunlar yakınlardaki katılımcı mağazalardır.

Mümkün olduğu kadar çok Kicks alın ve hediye kartları kazanabilirsiniz.

Ibotta

Ibotta benim ikinci favori tarama uygulaması. Tüm fatura tarama uygulamalarının büyükbabası, çünkü geliştirilen ilk şeylerden biri ve en popüler olanı.

Sanal kupon dağıtım sistemi gibi çalışır, ancak siz denetlerken kuponları taramak yerine doğrudan uygulamadan tasarruf edin. Belirli markalardaki gıdaların alımını yaparak çeşitli miktarlarda para kazanabilirsiniz.

Ibotta hakkındaki en sevdiğim şey, her hafta birkaç jenerik ürün var. Örneğin, bazen sadece “taze şeftali”, “yoğurt” veya “süt” sunulmaktadır ve istediğiniz herhangi bir markayı seçebilirsiniz. Bunlar daha az ve daha az yaygınlaşıyor, ama yine de onları bulabilirsin, ve kilerden tasarruf etmenin harika bir yolu, özellikle de benim gibi tutumlu olursanız ve genellikle mağaza markalı ürünleri satın alırsanız.

Daha da iyisi, 25 kuruş için son zamanlarda çok fazla "herhangi bir eşya" kuponu teklif ediyorlar. Tek yapmanız gereken bir satın alma işlemi yapmaktır ve otomatik olarak biraz nakit kazanırsınız. Haftada bir kaçını kullanabildim, son dakikada bir akşam yemeği için markete gitmem gerektiğinde kullanışlıdır.

Nakit kredilerinizi 20 dolara bastıktan sonra, bunları PayPal hesabınıza aktarabilirsiniz. Bu kadar basit.

Profilim, ne kadar kazandığımı gösterir.

Ibotta ile kullanabileceğiniz ürün çeşitleri ve paranızı geri kazanın.

Çıkış 51

Bu uygulama sadece Ibotta gibi çalışır, ancak biraz daha kısıtlayıcıdır. Jenerik gıda maddeleri için kupon teklif etmiyorlar ve 25 sent “herhangi bir item” kuponu yok.

Checkout 51'in parıldadığı yerlerde sağlıklı yiyen kuponlar seçilmektedir. Tabii ki, Teddy Grahams ve Fig Newtons gibi aperatif yiyecekler için kuponlar var, ama aynı zamanda organik ve diyete özgü yiyecekler de harika bir seçim var. Sadece bu hafta, Back to Nature fıstığı, Hummustir organik humus, Udi'nin glutensiz ekmeği için kuponlar sunuyorlar.

Nakit kredilerde 20 dolara ulaştığınızda bunları kullanmak için uygunsunuz. Bu durumda, PayPal hesabınıza değil, parayı bir çek şeklinde gönderirler.

Checkout 51 ile para kazanmanıza yardımcı olacak bazı ürünler.

Makbuz Odaklı Tarama Uygulaması

Makbuz Hog

Kısa bir süre önce bu uygulama hakkında bir şeyler öğrendim ve şimdiye kadar bunu seviyorum, hatta domuz merkezli olması biraz garip gelse bile. Makbuz Hog, belirli öğeleri tek başına taramanızı gerektirmez, bunun yerine makbuzları ve bunların çoğunu saklamak ve taramak için hatırlayabileceğiniz gibi.

Eğer bir makbuz tarama mağazanın türüne bağlı olarak, makbuz başına 5-20 jeton arasında kazanmaya uygun olacak, (harcamış ne kadar dayanarak) bir madalyonun aylık jeton piyangolar girmesinin veya serbest döndürme kumar makinesi. Ayrıca anketleri tamamlamadan ve Amazon, Facebook ve e-posta hesaplarınızı bağlayarak para kazanabilirsiniz.

1.000 jeton kazandıktan sonra, bunları 5 ABD doları Amazon hediye kartı veya Paypal depozitosu için takas edebilirsin. Bu, benzin istasyonundan, içki dükkanından veya restoranlardan alınan tüm para ve kasa fişlerinden para kazanmak için harika bir seçenektir.

İlk başladığınızda Receipt Hog'un ana sayfası.

Alt çizgi

Tüm bu uygulamaları sevdiğim ve onları düzenli olarak kullanırken, favori şarkımın Ibotta tarafından yakından takip edilen Shopkick olduğunu söylemek zorundayım.Tamamen ücretsiz taramak için farklı ürünleri bulmak için bir mağazaya yürüyerek ve dolaşarak ödüller kazanabileceğimi seviyorum. Ayrıca, gün için 10.000 adım hedefimle tanışmama yardım etmenin harika bir yolu.

Ancak, en iyi tarama uygulaması aslında kullandığınız. Hangisini en çok beğendiğinizi görmek için bu uygulamaların her birini test edin. Sonuçta, bu uygulamalardan para kazanmanın en iyi yolu, mümkün olduğunca tutarlı bir şekilde kullanmaktır. Diğer insanlar için market alışverişi yapmak için para kazanmanın bir yolunu bulursanız, bonus puanları!

Şimdi, bu ekstra parayla ne yaparsın?

Videoyu izle: Hacca Gidene Ne Hediye Alınır? Kayıp Dualar

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Ücretsiz Google Play Kredilerini Kazanmak için 14 Yasal Yol
Maliye

Ücretsiz Google Play Kredilerini Kazanmak için 14 Yasal Yol

Google Play mağazasının sık kullanıcısıysanız, ücretsiz Google Play kredileri size çok uygun olabilir. Google Play mağazasından ücretsiz olarak alabileceğiniz pek çok şey olsa da, en iyi uygulamalar, oyunlar, filmler, müzik ve kitapların çoğu ücretsiz değildir. Ancak, bu şeylere erişmek için gerçek para harcamak yerine, Google Play kredilerini kullanabilirsiniz.
Devamını Oku
Northwestern Mutual Life Sigorta Şirketi İncelemesi
Maliye

Northwestern Mutual Life Sigorta Şirketi İncelemesi

Hayat sigortası kapsamının nihai hedefi, onu satın alan kişiler kadar çeşitli olabilir. Bazıları için, bir politikanın amacı, sevilmeyenlerin düşünülemez olması durumunda günlük yaşam harcamalarına devam edebilmelerini sağlamak olabilir. Başkaları için, bir politikaya sahip olmak, uzun süreli eşlere ve diğer aile üyelerine huzur sağlayarak nihai masrafların ödeneceği anlamına gelebilir.
Devamını Oku
Çok Fazla Kredi Kartı Borcu mu? İşte Yapılacaklar
Maliye

Çok Fazla Kredi Kartı Borcu mu? İşte Yapılacaklar

Çok fazla kredi kartı borcuyla boğuşan veya mücadele eden birçoğumuz uyandırma çağrısı yapacak: o gün uyanıp başlarının üzerinde olduklarını fark ettikleri gün. O gün korku, pişmanlık, panik ve stres gibi pek çok duyguyu canlandırabilir, ama asla korkmayın: karmaşalarınızı temizlemek ve borçtan kurtulmak için bir plan yapabilirsiniz.
Devamını Oku