Maliye

Çevrimiçi Gelir, bir Kitap Deal ve Daha Fazla 1689 $!

Bu yüzden online gelirimi bildirmek için 10 ayım var ve Ocak ayından bu yana işlerimin nasıl ilerlediğini görmek heyecan verici. Çünkü bu benim ikinci en yüksek ayım. Burada önceki gelir raporlarımı gör.

Sayılara girmeden önce heyecan verici haberlerim var.

Kitap Anlaşmam var!

Bir yayıncı başlıklı bir kitap yazmak için bir mali yazar arıyordu. Erken Nasıl Emekli ve yazmam için beni seçtiler! Ben ancak, erken emekli olmuş hayatım boyunca birkaç kişi toplantı ayrıcalık oldu, henüz emekli değilim söylemek kısa bir not yapmak istiyorum. Basit bir matematiksel denkleme aşağı kaynar Sonunda, sadece emekli olduğunuzda istediğiniz yaşam tarzınızı karşılamak için yeterli gelir üreten varlıklara olması gerekir. Zaten ilk bölüm var ve önümüzdeki yıl perakendecilerin raflarda ve yayınlanmak için arıyor!

Yani daha fazla gecikme olmaksızın, Ekim ayından gelen bilgi burada.

Ekim Gelir Dağılımı

 • Media.net: $ .46
 • Adsense: 163,50 YTL
 • Ebates: 70 $ (Henüz bir şey satın almayan 83'den fazla kişi var. Eğer öyleyse, bir şey aldığınızdan emin olun, böylece paranız ve 10 $ 'lık bir hediye kartı kazanın!ÜCRETSİZ Ebates'e kayıt olmak için buraya tıklayın.
 • Bluehost: 65 $ - başlarken bir web sitesine ev sahipliği yapmak için ucuz bir yol.
 • RingCentral: $ 40 - Bu 800 bir numaraya sahip olmanın ucuz bir yoludur ve ulusal bir varlığa sahip olmak isteyen girişimciler için mükemmeldir.
 • Amazon: 6.23 $
 • YouTube (İyi Korunmuş Cüzdan Kanalı): 8,88 TL
 • YouTube (SEO Kanalı): 7,71 TL
 • Kredi Susam: 12 $ - Kredi puanınızı almanın ve kredi raporunuzu kontrol etmenin ücretsiz bir yoludur.
 • Ödünç Club: 60 $ - İnsanların para kazanabilirsiniz ve Ödünç Club verir nasıl para yatırım ve geleneksel yatırım çözümleri daha yüksek faiz oranı elde etme hakkında bir yazı var.
 • Kurslarım: 21 $ - 250 $ / ay Kurtar Mini Kurs & Borç 18 Ay İçinde Ücretsiz
 • SoFi: 0 $ student - Öğrenci kredilerini ve kredi kartı borcunu yeniden finanse etmenin harika bir yolu.
 • Affiliate Marketing Duygusu Yapma: $ 78.80 - İnternetten para kazanmayı öğrenmek için harika bir kurs.
 • Freelance Writing: 375 $ - Çeşitli Kişisel Finans siteleri için yazıyorum ve makale başına ödeme yapıyorum.
 • Ally Invest: 135 $ - Çoğu şirketin yarısı olan ticaret başına 4.95 $ 'lık hisse senedi satın almak için harika bir site.
 • Anketler: 42 $ - Bu harika çünkü insanlar internetten anket doldurarak para kazanmaya başlayabilirler. İşte beğendiklerim: Opinion Outpost ve Harris Poll. Bu anket firmalarının bir üyesi olmak için size erişim sunan bir Teklif Meyve suyu üyesi olmak istiyorsanız, burayı tıklayın.
 • MyFinance: $ 447.67 - bu beklediğimden çok daha iyi sonuç verdi. Onlarla kaydolmakla ilgileniyorsanız, bana haber verin ve sizi doğrudan onlara tanıtacağım.
 • MediaVine: $ 6.69 - Bu, WKW için ilerleyen Adsense'nin yerini alacak yeni reklam ağım.
 • Fundrise: 150 $ - Bu gayrimenkul emlak crowdfunding aracılığıyla 1000 $ kadar az yatırım için başlamak için bir yoldur.

Toplam: 1689.94 ABD doları

İlgili: Diğer Çevrimiçi Gelir Raporlarımı Kontrol Et

Yukarıda belirttiğim gibi, bu benim ikinci en iyi ayım. Affiliate Marketing'in Pazarlama Yapma dersi, çevrimiçi gelirim üzerinde büyük bir etki yaratmaya devam ediyor. Bu arkadaşım Michelle tarafından oluşturulan bir ders oldu ayda 100.000 $ üzerinde çevrimiçi yapma. Deli değil mi? Kursu hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz buraya tıklayın.

Çok Para Kazanabilirsiniz

Eğer online para kazanmak istiyorsanız, bir yere başlamalısınız. İlk adım kendi blogunuzu oluşturmaktır. Harika bir şey, bir blog başlatmak için süper uygun olmasıdır. Bu özel teklifi tıklayarak, bugün ayda 3,95 $ gibi bir fiyat alabilirsiniz.

Sürecin daha da kolaylaşmasına yardımcı olmak için, blogunuzu hazır hale getirmek için yapmanız gereken her şeyi size gösterecek olan, on dakikadan daha kısa bir sürede bir bloga nasıl başlayacağınız konusunda bir eğitim hazırladım.

Sadece üç yıl önce, günüm işimi bırakabildim çünkü yanımda bir blog vardı. Çok az başlangıç ​​maliyetiyle biraz fazladan para kazanmakla ilgileniyorsanız, neden bugün bir blog kullanmaya başlamıyorsunuz ve topu yuvarlamıyorsunuz?

Hiç para kazanmış mısın? Eğer öyleyse, bu senin için nasıl çalıştı?

Videoyu izle: FELSEFE - David Hume

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Nakit Zarf Sisteminin Kullanımı
Maliye

Nakit Zarf Sisteminin Kullanımı

Harcamalarınızı beklemede sorun yaşıyorsanız, nakit zarf sistemini öğrenmek ve kullanmaktan büyük olasılıkla faydalanacaksınız. Nakit zarf sistemi, finansmanı yönetmek için harika bir yoldur. Paranızı kontrol etmenizi sağlar ve paranıza nereye gideceğinizi söyleyebilmenizi sağlar. Birçok kişi bu sistemi kullanarak binlerce dolar borcunu ödedi.
Devamını Oku
Öğrenci Kredilerinizi Nasıl Artırırsınız ve Binlerce Kurtarınız
Maliye

Öğrenci Kredilerinizi Nasıl Artırırsınız ve Binlerce Kurtarınız

Öğrenci kredisi toplamları her yıl artmaya devam ettikçe, binlerce yıl boyunca su üstünde kalmak zorlaşıyor. Öğrenci kredilerini ele alırken faturalarını nasıl ödeyebilir, evden tasarruf edebilir ve emekliliğe yatırım yapabilirler? Sorun, çoğu kişinin anlaması zor görünüyor. İnsanlar daha fazla borçla mezun olmaya devam ettikçe ücretler durgun kalır.
Devamını Oku
İhtiyaçlarınız İçin En İyi Sağlık Sigortasını Bulmak
Maliye

İhtiyaçlarınız İçin En İyi Sağlık Sigortasını Bulmak

Sağlığımız söz konusu olduğunda, mümkün olan en kaliteli bakımı elde etmek esastır. Bazıları için, işveren sponsorluğunda sağlık sigortası kapsamı bunun için bir seçenek. Ancak diğerleri için, pazara çıkmak ve bir birey ya da aile sağlık sigortası planı için alışveriş yapmak gereklidir. Seçim yapabileceğiniz birçok seçenek olduğundan, zor olabilir.
Devamını Oku