">
Maliye

Evinizin Parasını Gizlemek için 15 Gizli Yer

Bazen evin etrafında paranızı almak istersiniz, böylece kolayca erişebilirsiniz, ancak, sadece kimsenin onu bulamamasını istemezsiniz. Belki de yıllar boyunca kendi saklanma yerlerini buldunuz, ama onların olmasını istediğiniz kadar güvenli mi?

Evin etrafında para saklamak için en iyi yerlerden bazılarının listesi. Bazı saklanma noktaları ücretsizdir, diğerleri ise bu dekorları herhangi bir ev dekoruna satın alabileceğiniz ürünlerdir.

Para saklamak için ücretsiz seçenekler

Para biriktirmekle ilgili olduğum için, ücretsiz seçeneklerden bahsetmeye başlayacağımı düşündüm.

1. Bir tenis topunun içinde

En son ne zaman bir miktar para bulmak için tenis topu tenekesini aradın? Asla benim tahminim olmaz.

Faturaları içeri ve dışarı kaydırmaya yetecek büyüklükte bir dilim açın. Sonra topu normal tenis topları ile teneke kutuya yerleştirin. Elbette, başka bir spor ekipmanınız yoksa, sadece bir tenis topları koleksiyonunuz varsa garip görünebilir.

Wilson Spor Eşyaları Şampiyonası Ekstra Duty Tenis Topları Fiyatı: Şimdi Amazon'da Satın Alın

2. Bir şifoniyer çekmecesinin alt kısmında

Bunun çok açık olduğunu ve paranın kolayca bulunabileceğini düşünebilirsiniz. Parayı sadece çorap çekmecenin alt kısmına yerleştirirseniz doğru olabilir.

Bunun yerine, çekmecenin altındaki bir zarfı bantlayın. İnsanlar bütün gün boyunca çoraplarını karıştırıyor ve asla zarfını bulamayacaklar.

Beyaz Monterey 6 Çekmece Dresser Fiyatı: $ 197.18 Buy Now Amazon'da

3. bir kalem içinde

Paranın kalemini saklayabileceğini biliyor muydun? Evet, kalemin iç kısmında 100 dolarlık banknot açabilir, sonra tekrar bir araya getirebilirsiniz. Paranız sadece gizli değil, aynı zamanda mükemmel bir çalışma kalemine de sahip. Sadece kimsenin ödünç almasına izin vermediğinden emin ol, yoksa yüz dolarlık olabilirsin.

Zebra paslanmaz çelik tükenmez geri çekilebilir kalem Fiyatı: $ 12.99 Şimdi satın al Amazon

4. Yatağınızın altında

Bu para saklamak için ortak bir yerdir. Belki birisinin bakacağı ilk yer o kadar yaygındır ki. Ama paranızı açıkta bırakmaktan daha iyidir.

Tuft & Needle Yatak, Queen Yatak Fiyatı: $ 595.00 Hemen Al Amazon'da

5. senin ayakkabı içinde

Klişelerdeyken, neden başka bir tane eklemiyoruz? Çok sık kullanmadığınız ayakkabılarınız varsa, neden tabanları çıkarmayın ve altındaki sert soğuk paraları saklamayın.

Nike Erkek Flex Koşu Ayakkabı Koşu Fiyat: $ 70.09 Buy Now Amazon'da

6. Boş bir gıda kabında

Yalın Mutfağı kutunuzu boşaltın ve dondurucu içinde bir kasaya dönüştürün. Kullanmaya gittiğinizde para soğuk olacak ama güvenli olacak. Ya da, paranızı buzdolabında saklamak istemiyorsanız, aynı şeyi boş bir tahıl kutusuyla da yapabilirsiniz.

Sadece hanenizdeki bir başkasının, boş olduğunu düşünerek atmadığından emin olun.

Yalın Mutfağı Sarımsaklı Tavuk Bahar Rulo, kılıf başına 12 Fiyat: Hemen Al Amazon'da

7. bir perde çubuk içinde

Birçok perde çubuğunun ayrılması sona ermiştir. Perde çubukları için bu durumda, o zaman uçları kapalı alabilir, sıkı bir lastik bant ile para rulo, sonuna yerleştirin ve daha sonra kapağını geri koymak.

Bali Panjur 5/8 "Çubuk Seti, 28-48", Saten Nikel Fiyatı: $ 18.99 Hemen Al Amazon'da

8. İç kanepe yastıkları

Bu yapmak için kolay bir şey çünkü çoğu yastığın, yastığı çabucak açabileceğin, içeride para biriktirebileceğin ve geri çekebileceğin bir fermuarı var.

Bazı bar taburesi koltukları bunu da yapıyor!

Yuvarlak Bar Taburesi Kapak Koltuk Minderi Lacivert Fiyatı: $ 13.99 Buy Now Amazon'da

Parayı saklamak için satın alabileceğiniz ürünler

Mağazanız, halihazırda sahip olduğunuz eşyaları kullanarak evinizde para kazanamaz, aynı zamanda evinize de uyum sağlayacak eşyaları da satın alabilirsiniz. İşte benim favorilerimden birkaçı.

9. Sahte Elektrik Duvar Çıkışı

Ben daha küçükken bunlardan bir tane vardı. Parayı saklamak için kaygan bir yerdi, ancak duvar prizlerinin geri kalanıyla uyuşan bir renk aldığına emin ol, aksi takdirde ağrılı bir başparmak gibi yapışabilir.

Örneğin, tüm prizleriniz beyazsa ve sahte çıkış bejse, pes edebilir.

BeWild tarafından Gizli Sahte Duvar Outlet Güvenli Fiyat: $ 10.99 Buy Now Amazon'da

10. Coca-Cola Stash Can

Bu, paranı saklamanın başka harika bir yoludur, ama sadece bir Coca-Cola içen iseniz. Ayrıca, diğer kokain kutularınızla eşleştiğinden emin olun, aksi takdirde orada olmaması ve birinin dikkatini çekmesi gereken ölü bir hediye olabilir.

Coca Cola Kok Soda Derivasyon Güvenli Stash Can Fiyat: Hemen Al Amazon'da

11. Barbasol Güvenli Olabilir

Çoğunlukla herkesin düzenli olarak tıraş olması gerektiğinden, hemen hemen herkesin bir noktada Barbasol tenekesi vardı. Bu, banyonuzdaki parayı saklamanın harika bir yolu olabilir. Umarım misafirlerden birinin tıraş olmaya çalışmadığını, teneke kutunun boş olduğunu bulmayı ve çöpe atmayı umar.

Güneybatı Özel Ürünler 30007C Barbasol Can Güvenli Fiyat: $ 16.45 Hemen Al Amazon'da Satın Alın

12. Ajax Derivasyon Güvenli Olabilir

Lavabonun altındaki parayı saklamak istiyorsanız, bu harika bir seçenektir. Bir şeyi gerçekten temizlemeniz gerektiğinde, aslında elinizde başka bir temizleyici olduğunu unutmayın.

Ajax Toz Temizleyici Güvenli Can Derivasyon Konteyner + 1/4 Rasta Wrap Ajax Ücretsiz Paketi Fiyat: Hemen Al Amazon'da

12. Pringles Çeşitlendirme Güvenli Olabilir

Bu benim için zorlu bir satış olurdu çünkü eğer benim dolapta bir Pringles konservesi vardıysa, misafirlerimize “Bu Pringles'leri yiyemediğim için üzgünüm, bunları özel bir fırsat için saklıyorum.” Çok fazla misafiriniz yok, belki bu sizin için iyi bir seçenek olabilir.

Pringles Stash Can - Derivasyon - Güvenli - Gizle Vanuables - (BI-MAR 44) Muhtelif Tatlar Paketler Fiyat: Hemen Al Amazon'da

13. Saç Fırçası Stash Güvenli

Fonksiyonel gerçek bir kasa. Saçları fırçalar ve aynı zamanda nakit depolar. Bu parayı saklamak için en sevdiğim yerlerden biri, çünkü bunu düzenli olarak kullanabiliyorsunuz. Diğer seçeneklerin çoğu, bu kasanın da bazı yararları olduğu yerde gösterilmek içindir.

Stash-it tarafından Koku Geçirmez Çanta ile Saç Fırçası Derivasyon Güvenli Stash Fiyatı: $ 15.95 Buy Now Amazon'da

14. Sözlük Derivasyon Kitabı Güvenli

Andy gibi kitaplarınızdaki paranızı saklamak istiyor esaretin Bedeli? İşte senin şansın. Andy filmde bir İncil kullanırken, bu sözlük benzer bir etkiye sahip olacak.

Anahtar Kilit ile Champs Sözlük Derivasyon Rehberi Güvenli Fiyat: $ 9.99 Buy Now Amazon'da

15. Duvar Saati Güvenli

Çok sık sakladığınız paraya erişmek istemiyorsanız bu iyi bir seçenek olabilir. Bu saati kapatırsanız, paranızı almak için bir adım merdiveni almanız gerekebilir, ancak keşfedilecek bir saklanma yeri olmayacaktır. Saç fırçası gibi, bunu da seviyorum çünkü güvenli olduğu kadar fonksiyonel de.

Duvar Saati Gizli Güvenli Fiyat: $ 11.99 Şimdi Amazon'da Satın Alın

Evin etrafında duyduğun parayı saklamanın başka yolları neler?

Videoyu izle: Hırsızların Aklına Gelmeyecek 8 Para Saklama Yeri

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Milyoner Olmak (20 bin dolar borçtan başarılı girişimciye)
Maliye

Milyoner Olmak (20 bin dolar borçtan başarılı girişimciye)

Nasıl milyoner olabilirsin? İşte milyon dolarlık borca ​​sahip olmaktan 20.000 dolar borçlanmaya nasıl devam ettiğimin öyküsü, ayrıca yol boyunca öğrendiğim bazı dersler: Bir milyoner olmak için gerekenlere sahip misiniz? Burada gerçekten dürüst olacağım. Yıllar boyunca, bir gün milyoner olacağımı hiç düşünmemiştim.
Devamını Oku
8 En İyi Seyahat Sağlık Sigortası Şirketleri
Maliye

8 En İyi Seyahat Sağlık Sigortası Şirketleri

Geçen sene her ay uluslararası ve yurt içinde seyahat ettim. Seyahatlerimin sıklığı nedeniyle seyahat sigortası yapmayı ve benim için mantıklı olup olmadığını düşünmeye başladım. Temelleri dışında seyahat sigortası hakkında fazla bir şey bilmiyordum. Bunlar uçuş iptalini ve kayıp bagaj geri ödemelerini içerebilir.
Devamını Oku
Emekliliğinizde ne kadar harcamalısınız?
Maliye

Emekliliğinizde ne kadar harcamalısınız?

Hepimizin karşı karşıya olduğu en büyük finansal zorluklardan biri, emeklilik sırasında ihtiyacımız olduğu sürece, yeterli para biriktirmek. Tetikleyiciyi çekip çalışma dünyasına veda ettikten sonra, bu, yarın olmadığı gibi harcama yapmaya başlayabileceğimiz anlamına gelmez. Bir emeklilik aşamasından bir emeklilik planının harcama aşamasına geçilmesi gerçekten eğlenceli gibi gözüküyor, ancak dikkatli bir şekilde yönetilmeli, böylece yuva yemenizi kaybetmeyin.
Devamını Oku
Amerikan Ulusal Hayat Sigortası Şirketi İncelemesi
Maliye

Amerikan Ulusal Hayat Sigortası Şirketi İncelemesi

Hayat sigortası, neredeyse herkesin genel mali planının önemli bir parçasıdır. Bunun nedeni, beklenmedik bir durumun ortaya çıkması durumunda, bir kişinin diğer finansal varlıklarının aslen amaçlanan amaçları için yerinde kalmasını sağlamaya yardımcı olabilecek önemli bir araçtır. Bir hayat sigortası poliçesi için başvururken, aklınızın ön planda tutulması gereken birkaç temel kriter vardır.
Devamını Oku