Maliye

Bugün En Para Kazanmak için 27 En İyi Side İşler

Ekstra para kazanmak istediğinizde, bakmanız gereken ilk yer çevrimiçi. Online en iyi taraf işler esnek saatler, evden çalışma kolaylığını sunar ve size nakit öderler. Günde sadece 15 dakika ya da tüm bir geceniz varsa farketmez, hemen çevrimiçi para kazanmaya başlayabilirsiniz!

Çevrimiçi taraftaki hileler, çevrimiçi anketler alarak büyük şirketler için serbestleştirmeye kadar tüm gambit'i çalıştırır. Aşağıda, başlamanız için en iyi yan konulardan bazıları.

Eğer bir ebeveynseniz, erken kalkabilir ya da çocuklarınız hala yatağında sıkışıp kaldıklarında çocuklarınızdan sonra geç saatlere kadar çıkabilirsiniz. Ya da, dünyayı dijital bir göçebe olarak gezerken bile çevrimiçi çalışabilirsiniz.

Çevrimiçi yan durumların bir diğer faydası da, zamanınızı veya paranızı harcamanıza gerek olmamasıdır. Diğer taraftaki işler daha fazla ödeyebilir olsa da, işinizi yapmak için sürekli olarak gaz veya fiziksel malzeme satın almanız gerektiğinden kazançlarınızın bir kısmı kaybolur.

En İyi Yan İşler Online Bul Nerede

Çevrimiçi yan sıralamaya başlamak için aşağıdaki web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Birkaç dakika içinde, ilk dolar kazanmaya başlayabilirsiniz. Her platformun farklı ödeme seçenekleri vardır, ancak genellikle aşağıdaki şekillerde ödeme isteyebilirsiniz:

 • Doğrudan mevduat
 • PayPal
 • Hediye Kartları

Bazı yan işler, hızlı paraya ihtiyacınız varsa, haftalık olarak da ödenir.

1. Komple Mikro Görevler Çevrimiçi

“Her şeye sahip” bir site istiyorsanız, Swagbucks listesinin en üstünde olmalı. Ayrıca, ilk kayıt olduğunuzda ve aşağıdaki faaliyetler için ödeme aldığınızda 5 $ bonus kazanabilirsiniz:

 • Anketler
 • Alışveriş yapmak
 • Videoları İzleme
 • Oyun oynamak
 • Tavsiye eden arkadaşlar
 • Örnekleme Yeni Ürünler
 • İnternette sörf yapmak

Hesap bakiyeniz 25 ABD dolarına ulaştığında PayPal nakit ödeme isteyebilirsiniz. Ya da en sevdiğiniz restorana veya perakendeciye 3 $ gibi bir hediye çeki talep edebilirsiniz. Swagbucks bile bonus puan fırsatları sunuyor ve düzenli olarak hediye kartlarını koyar, böylece daha hızlı ödeme talep edebilirsiniz.

Hızlı bir şekilde para kazanmanın en iyi yollarını keşfetmek için Swagbucks incelememizi okuyun!

2. Çevrimiçi Anketleri Alın

Sadece online anket almak istiyorsanız, muhtemelen Survey Junkie'nin keyfine varacaksınız. Günde birden fazla ankete katılabilir ve PayPal veya dijital hediye kartları ile ödeme yapabilirsiniz. En iyi anketlere katılabilmek için, kişisel profilinizi tamamladığınızdan emin olun, böylece Survey Junkie en iyi anketlerle eşleştirilebilir.

Pek çok anket 15 dakika veya daha az zaman alır, bu nedenle taahhütler, öğle yemeği molası veya boş zamanlarınızda bir anketi tamamlayabilirsiniz. Anket konuları, tüketici marka görüşlerinden günlük rutininizle ilgili soruları yanıtlamaya kadar değişebilir.

3. Oyun ve Test Uygulamaları Oynat

Bananatic oyun oynamak ve uygulamaları test etmek için size ödeme yapar. Hediye kartları, ürünler ve oyun kredileri için kullandığınız "muzlar" adı verilen ödül puanları kazanırsınız. Ödül puanları kazanmak için, her oyundaki görevleri tamamlamanız ve dürüst bir inceleme yapmanız gerekir.

4. Test Ürünleri

Ürün testi, evden çıkmadan ödeme almanın başka eğlenceli bir yoludur. Yakındaki bir araştırma merkezine gitmek zorunda kalmadan bir ürün test cihazı olmak için birkaç farklı yol var.

Ipsos I-Say

Ipsos I-Say daha fazlasını sunuyor Her yıl 7.000 ürün test imkanı. Test edilecek ürünler olmadığında, her hafta para kazanmak için anketler yapabilirsiniz. Satıcılar size yiyecek, kozmetik, oyuncak ve aletler dahil olmak üzere fiziksel ürünler gönderir. Ürünü kullandıktan sonra, fikrinizi paylaşırsınız ve geri bildirimleriniz herhangi bir iyileştirme yapmak için kullanılır.

Vindale Araştırma

Ürünleri test ederek Vindale Research ile test başına 50 $ 'a kadar olun. Ürün testi, çevrimiçi anketleri tamamlama, video izleme ve odak gruplara katılma için para kazanacaksınız.

İki ödeme seçeneğiniz PayPal ya da posta çeki.

Mindswarms

Kameranız utangaç değilse, Mindswarms'de 10 dakikalık bir video oluşturmak için PayPal üzerinden ödeme alabilirsiniz. Test başına 50 $ kazanırsınız ve sadece başlamak için sesli kayıt özelliği olan bir akıllı telefona, tablete veya web kamerasına ihtiyacınız vardır.

5. Web Sitelerini Test Edin

Web sitesi testi, başka ilgi çekici ve hızlı bir aktivitedir. Bir dizi testi tamamlarken ve aynı zamanda kullanıcı deneyiminizi sözlü olarak iletirken, 10 veya 20 dakikalık bir test için 10 ABD doları ödeme alabilirsiniz. Canlı bir web sitesi testi için seçildiyseniz, zamanınız için daha fazla para kazanabilirsiniz!

6. Ebates ile Çevrimiçi Alışveriş Yapın

Alışveriş yapmak için para alabileceğinizi biliyor muydunuz?

Muhtemelen online olarak alışveriş yapıyorsunuz çünkü bu uygun ve paranızın karşılığını bir tuğla dükkânına gittiğinizde karşılıyorsunuz. Anlayamayacağınız şey, Ebates ile online alışveriş yaparak ekstra para kazanabilmenizdir. Ebates uygulaması, çevrimiçi web sitesi veya tarayıcı uzantısıyla alışveriş yapabilir ve her alışverişte% 40'a varan oranda geri ödeme yapabilirsiniz.

Ebates üzerinden alışveriş yapmak, perakendecilerin işletmeniz için rekabet etmesinden dolayı ürünlerin fiyatlarını yükseltmez. Kişisel nedenlerden dolayı alışveriş yaparsanız veya profesyonel bir alışverişçiyseniz, Ebates her çevrimiçi alışverişte tasarruf etmenin en iyi yollarından biridir.

10 $ nakit bonus kazanın Ebates'ten ilk 25 TL'lik alışverişinizde!

7. Kıyafet Tasarımı ve Satışı

CafePress, yaratıcı tasarımlarınızı aşağıdaki giyim ürünleri için satmanın en kolay yollarından biridir:

 • T-shirt
 • Sandalet
 • Kahve kupaları
 • Ev dekoru
 • Küçük hediyeler

Tasarımlarınızı yüklersiniz ve CafePress gerisini halleder! İstenmeyen kişisel eşyalarınızı çevrimiçi sattığınız zaman, bazen ürünün gönderilmesi veya ödemenin beklenmesi için ne kadar zor olabileceğini biliyorsunuz.

CafePress ile, sadece göz alıcı tasarımlar yaratmaya ve sürekli gelir elde etmeye odaklanabilirsiniz.

8. Dropship Öğeleri

Yepyeni ürünler oluşturmak istemiyorsanız, üreticilere ortak olabilir ve ürünlerini çevrimiçi olarak tanıtabilirsiniz.Bir müşteri Amazon, eBay veya Wish uygulamasında girişiniz üzerinden bir alışveriş yaptığında, küçük bir komisyon kazanırsınız ve üreticiler ürünü depodan alıcının ön kapısına gönderir.

Yerel olarak satın aldığınız flipping fiziksel öğelerin dijital eşdeğerini dropshipping ve bir kar için çevrimiçi satmayı düşünebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken satışı kolaylaştırmaktır ve asla ürüne dokunmak zorunda kalmazsınız. SaleHoo aracılığıyla satıcılarla ortaklık yapabilirsiniz.

Bazı girişimciler satış pazarlamasına daha fazla zaman ayırıyor çünkü daha büyük bir acil durum var. Bir şirketle iş ortaklığı yaptığınız anda, bir ürün satışı yapmak ve kendi site trafiğinizi veya alan yetkilinizi oluşturmak zorunda kalmamak için ürünlerini dijital pazarlarda listelemeye başlayabilirsiniz. Ancak, kişisel satış sitenizi Shopify ile oluşturmak kötü bir fikirdir, böylece gelirinizi çeşitlendirebilirsiniz.

9. Bir blog başlatın

Kendi blogunuzu başlatmak, gelecekteki yan işler için çevrimiçi bir kapı açmanın harika bir yoludur. Bu önerilerin bazıları önümüzdeki önerilerde belirtilecektir. Yapmanız gereken ilk şey, dünyaya nasıl para kazanmak istediğinizi de gösteren çevrimiçi bir varlık oluşturmak için bir web sitesi oluşturmak.

Bir blog oluşturuyorsanız, aşağıdaki gibi belirli bir niş seçmeniz gerekir:

 • Ebeveyn
 • Seyahat
 • Yemek pişirme
 • Fitness
 • Kişisel finans

Uzmanlık alanınızı seçtikten sonra, kullanıcıların okumak isteyecekleri yararlı içerikler yazmaya başlayın. Web sitenizin trafiği büyüdükçe, bağlı kuruluş bağlantılarıyla para kazanabilir ve her bir tıklamayla küçük bir komisyon ödeyebilecek reklamlar yayınlayabilirsiniz.

Web siteniz, gelecekteki müşteriler ve müşterilerle bağlantı kurmanıza da yardımcı olabilir. İşinizin ve kişisel tarzınızın kalitesini denetlemek için web sitenizi ziyaret edebilirler. Gördüklerini beğenirseniz, ücretsiz olup olmadığınızı soran bir e-posta alırsanız şaşırmayın.

Blog'unuzdan nasıl para kazanacağınızı öğrenmek için, kendi blog'undan ayda 100.000 dolardan fazla para kazanmak için kullandığı yöntemlerin aynısını kullanmak üzere Michelle's Affiliate Marketing dersini inceleyin.

10. Serbest Online

İnternette para kazanmanın en esnek yollarından biri serbesttir. En büyük serbest web sitelerinden ikisi Fiverr ve Upwork. Her iki platform da katılmak için ücretsizdir ve aşağıdaki etkinlikleri tamamlamak için ödeme almanızı sağlar:

 • Grafik dizayn
 • Video Ürünü
 • Programlama
 • Ses biter
 • Müzik
 • Müşteri servisi
 • Sanal asistan
 • Pazarlama

Uzmanlık alanınızı seçin ve müşterilerle bağlantı kurmaya başlayın. İstediğiniz kadar çalışabilmeniz için tek seferlik müşteriler ve devam eden projelerden oluşan bir karışımınız olacaktır. Kendi müşterilerinizi kurmak için çevrimiçi bir varlık inşa edinceye kadar, bunlar deneyim kazanmak için iyi platformlardır.

Belki de web siteleri oluşturmak, e-kitap kapakları tasarlamak, blog yazıları yazmak veya bir uygulama oluşturmak için ödeme alabilirsiniz. İnternette çalışırken her şey mümkündür.

11. Ebooks yaz

Herkesin içinde bir kitap olduğunu iddia eden eski bir atasözü var. Ama ya birden fazla kitabınız varsa. İnternet sayesinde, kendi başlıklarınızı kendinizin yayınlaması her zamankinden daha kolay. En iyi yol, Amazon veya Smashwords'de satılabilecek bir e-kitap yazmaktır.

12. Tasarım Grafikleri

Birçok işletme ve tomurcuklanan girişimci, serbest grafik tasarımcıları ile birlikte, tam teşekküllü bir tasarım stüdyosundan daha uygun oldukları için giderler. 99 tasarım ile, aşağıdaki proje türleri için grafikler tasarlayabilirsiniz:

 • logolar
 • Ebook kapakları
 • Web siteleri
 • Ürün etiketleri
 • Giyim
 • paketleme

Hizmetlerinizi sunabileceğiniz 90'dan fazla farklı tasarım kategorisi var. Öyleyse, düşünme kapağını giy ve hazır ol!

13. Fotoğraf Çevrimiçi Satış

SmugMug ile fotoğraflarınızı Flickr'da satabilirsiniz. Yeni içerik almak için seyahat etmek zorunda kalabilirsiniz, ancak belki fotoğraflarınızı daha önceki tatillere satabilirsiniz ya da çok sayıda fotoğraf fırsatı sunan güzel bir arka bahçeye sahip olabilirsiniz. Artık akıllı telefon kamera teknolojisi büyük ölçüde iyileştirildiğinden, bazı web siteleri, yüksek kalitede profesyonel kamera ekipmanlarını karşılayamıyorsanız, fotoğraflarınızı ve mobil cihazınızdan çekilen videoları satmanıza bile izin veriyor.

14. Sanal Asistan Olun

Çeşitli görevleri yerine getirmeyi seviyorsanız, iyi organize olmuş ve tekerlekleri çevrimiçi web siteleri için çevirmeyi seviyorsanız, sanal asistan olmayı düşünmelisiniz.

Her web sitesinin farklı ihtiyaçları vardır, ancak sorumluluklarınız aşağıdaki görevleri içerebilir:

 • Blog yayınlarını ve sosyal medya gönderilerini zamanlama
 • Blog yayınları ve sosyal medya gönderileri yazma
 • Müşteri servisi
 • E-posta yönetimi
 • Sosyal medya hesaplarını yönetme
 • Potansiyel müşterileri eğlendirme
 • defter tutma
 • Veri girişi

Bir veya daha fazla web sitesi için yarı zamanlı veya tam zamanlı olarak çalışabilirsiniz. Sanal asistan olmak, başkalarına yardım ederken çok ödüllendirici olabilir. Ayrıca, müşterilerinizle ve web sitesi ziyaretçileriyle etkileşimde bulunarak vitesleri tutmanın ana sürücüsü sizsiniz.

Fiverr ve Upwork'e ek olarak, ayrıca Outsourcely'de sanal asistan açılışlarını da bulabilirsiniz.

Kayla $ 10k VA kursu ile evden sanal asistan olmak hakkında daha fazla bilgi edinin.

15. Sosyal Medya Mesajlarını Yönetme

Sosyal medya platformlarından herhangi birinde aktif iseniz, doğal bir adım web siteleri veya yerel işletmeler için bir sosyal medya yöneticisi olarak çalışabilir. Sosyal medya, bir marka oluşturmanın ve yeni ziyaretçiler çekmenin önemli bir parçasıdır. Mevcut takipçilerle etkileşime geçerek, yeni takipçileri cezbetmek ve yeni medyayı sosyal medyada düzenli olarak yayınlayarak, sosyal medya zamanınızı verimli bir amaca dönüştürebilirsiniz.

Facebook'ta Instagram, Pinterest'te para kazanabilirsiniz, hatta Twitter'da Izea'nın sponsorlu tweetlerini paylaşabilirsiniz. Kişisel takipçilerinizin büyüklüğüne bağlı olarak, sosyal medya asistanı olarak çalışmadan da ürünleri tanıtmak için ödeme alabilirsiniz.

16. Serbest Yazar

Çevrimiçi gelir elde etmenin bir diğer popüler yolu, serbest yazar olmaktır. Kısa bir 500 kelimelik blog yazısı yazabilir, Amazon Kindle'da bir e-kitap yayınlayabilir veya aralarında bir şey yazabilirsiniz. Web siteleri ve bloglar neredeyse her konu için var. Kendi kişisel blogunuza yazmanın yanı sıra, diğer bloglar için de aktif bir gelir yazısı hazırlayın.

Bilginizi başkalarıyla paylaşmanın ödüllendirici bir yolu. Ve başkalarıyla etkileşimde ve yeni konuları araştırırken yeni bir şeyler öğreneceksiniz.

Yazılıma zaten sahipseniz, ancak stilinizi geliştirmek veya müşterileri nasıl bilgilendireceğinizi öğrenmek istiyorsanız, Daha Fazla Yazma kursuna kaydolmayı kesinlikle düşünmelisiniz. Şu anda sadece çevrimiçi yazarak altı rakam kazanan Holly Johnson tarafından yaratıldı!

17. Yazılı Kitaplar ve Blog Yazıları

Bir kitap veya restoran menüsünü okuduğunuzda dilbilgisi hatalarını kolayca tespit edebilir misiniz? Çevrimiçi bir prova okuyucu olmanın tadını çıkarabilirsiniz. Proofread Anywhere, telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan genel transkriptleri ve yasal dökümleri nasıl prova edeceğinizi öğrenebileceğiniz için iyi bir başlangıç ​​noktasıdır.

Yayınlanmadan önce blog gönderilerini veya tam uzunlukta kitapları prova etmek de mümkündür. Hiçbir yazar mükemmel değildir ve içeriğe çok aşina oldukları için, yeni bir dizi gözünüzün (sizinki!) Belirleyeceği anahtar dilbilgisi hatalarını ve içerik sorunlarını özleyebilirler.

18. Ses Kayıtlarını Yazmak

Belki de orijinal içerik yazmayı sevmiyorsunuz, ancak başka bir kişinin sözlerini kağıda dökebilirsiniz. Transcribe Anywhere size transkripsiyonist olmak ve ilk müşterilerinizi nasıl alacağınızı öğretir. Örneğin bir iş toplantısını yazmanız gerekiyorsa kısa bir veya iki dakikalık kayıtları veya daha uzun kayıtları yazabilirsiniz. Tıbbi veya yasal deneyime sahipseniz, bu iki alanın arka plan uzmanlığı gerektirmesi nedeniyle daha fazla kazanma şansına sahip olursunuz.

19. Çevrimiçi Sohbet Temsilcisi

Daha önce müşteri hizmetleri deneyiminiz varsa ve işinizi eve getirmeye hazırsanız, çevrimiçi sohbet işi alabilirsiniz. Bu fırsatı beğenebilirsiniz çünkü evde çalışabilir ve her zaman telefon tabanlı müşteri destek pozisyonları gibi sessiz bir çalışma ortamına sahip olmanız gerekmez.

20. Crowdfunded Gayrimenkul Yatırım

Çoğu yan iş çevrimiçi aktif katılım gerektirirken, pasif gelirle de fazladan para kazanabilirsiniz. Bir popüler yan bina gayrimenkul yatırım yapmaktır. Belki bir ev sahibi ya da ev sahibi olmak için zamanınız, paranız ya da becerileriniz yok. Bunun yerine, Fundrise ile gayrimenkul projelerine yatırım yapmayı düşünebilirsiniz.

Bir finansal yatırımcı olarak, her yıl% 8 ila% 12 arasında bir faiz elde edebilirsiniz. Başlamak için sadece 500 $ 'a ihtiyacınız var ve Fundrise paranızı Amerika Birleşik Devletleri genelinde birden fazla gayrimenkul projesine yatırıyor.

Bahşiş:Yakın zamanda kullanmayı planladığınız Para Fonuna yalnızca para yatırmalısınız. Fundrise'nin bu kadar yüksek getiriler sunmasının nedeni, paranızın uzun vadeli bir taahhüt gerektiren projelere yatırım yapmasıdır. Yatırımınızı geri almak birkaç ay sürebilir. Özel gayrimenkul yatırımları hakkında daha fazla bilgi edinmek için Fundrise gözden geçirmemizi okuyun.

21. Akran Kredilerine Akranlara Yatırım Yapmak

Boş paranızın daha fazla kazanabilmesinin bir başka yolu da Lending Club ile akran kredilerine yatırım yapmaktır. Kredi Kulübü ile üç yıllık ve beş yıllık kişisel kredilere yatırım yaparsınız. Yeniden yatırılabilen veya paraya çevrilebilecek aylık bir faiz ödemesi kazanırsınız. Bileşik faiz elde etmek için aylık kazançlarınızı yeniden yatırmanız gerekir. Para piyasası oranları artana kadar, akran kredileri pasif gelirinizi çeşitlendirmek için etkili bir yoldur.

Eşler arası kredilendirme hakkında daha fazla bilgi edinin ve LendingClub'un% 7 ila% 10 faiz elde etmenize nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin!

22. Ticaret Stokları ve ETF'leri

Aktif bir hisse senedi satıcısıysanız veya satın alma ve tutma yaklaşımını tercih ederseniz, TD Ameritrade, DIY yatırımcıları için en çok beklenen yatırım platformlarından biridir. Onlar 300'den fazla ETF, geniş araştırma araçları ve yeni başlayanlar ve deneyimli yatırımcılar için sağlam bir eğitim kütüphanesi için komisyonsuz esnaflar sunuyoruz. Her yatırımda para kazanmanız garanti edilmese de, piyasaya uzun vadede yatırım yapmayı sürdürürseniz kar elde edersiniz.

TD Ameritrade'i değerlendirmenin bir başka nedeni de 0 $ ile bir hesap açabilmeniz. Belki de yan etki payınızın bir kısmını yatırmak istersiniz, böylece büyümeye devam edebilir.

Bir daha asla yatırım ücreti ödememeyi mümkün kılan ücretsiz yatırım uygulamalarını kontrol etmeyi unutmayın!

23. İngilizce Çevrimiçi Öğretin

Uluslararası öğrenciler, gelecekteki gelir potansiyellerini geliştirmek için İngilizce öğrenmek istiyorlar. QKids ile sabah veya akşam saatlerinde görüntülü sohbet yoluyla İngilizce'yi Çin'den bir veya daha fazla öğrenciye öğretebilirsiniz.

Çin, Amerika Birleşik Devletleri'nden yaklaşık 12 saat önce olduğu için, ders saatleri, normal çalışma saatlerinden önce veya sonra yarı zamanlı bir iş olarak uygun olabilir.

QKids'in yanı sıra, online İngilizce öğretmek için kullanabileceğiniz başka online öğrenme sınıfları da vardır.

24. Eğitmen Çevrimiçi

Ayrıca, her yaştan öğrencinin çevrimiçi bir öğretmen olarak yeni bir şeyler öğrenmesine yardımcı olabilirsiniz. Tutor.com, aşağıdaki alanlardan bazılarına öğretmenlik yapmanızı sağlar:

 • ingilizce
 • Tarihçe
 • Matematik
 • Bilim
 • teknoloji
 • Test Hazırlığı (ACT ve SAT)

Eğer iki dilli iseniz, diğer dilinizde de konuşabilirsiniz. Örneğin, Tutor.com İspanyolca ve Vietnamca akıcı eğitmenler arıyor.

25. Çevrimiçi Kurma Yaratın

Öğretmekten hoşlanıyorsanız, ancak düzenli olarak çevrimiçi derslere devam edemiyorsanız, bir video dersi hazırlayabilir ve aşağıdaki platformlardan bazılarına sunabilirsiniz:

 • öğretilebilir
 • Skillshare

İçeriği taze tutmak için düzenli video güncellemeleri eklemeli ve öğrenci sorularını yanıtlamalısınız. Böylece "her zaman yeşil" gelir elde etmeye devam edersiniz.İlk kursunuzu yayınladıktan sonra, öğrencileri tekrar tekrar toplamak için yeterince farklı olan benzer materyaller üzerinde ek dersler yapmayı düşünün.

Yemek yapmayı seviyorsanız, ilk dersiniz makarna yemeklerini pişirmek olabilir. Bir takip dersi, öğrencilere deniz ürünlerinin nasıl pişirileceğini, resmi bir akşam yemeği partisine nasıl ev sahipliği yapılacağını veya başka gurme yemeklerin nasıl hazırlanacağını öğretiyor olabilir. Gelecek video kursları hakkında fikir edinmek için öğrenci geri bildirimlerinizi kullanın.

26. Hediye Kartlarını Online Satmak

Bu, sporadik bir gelir göstergesi olabilir, ancak kullanılmayan hediye kartlarınızı Gift Card Granny kullanarak çevrimiçi olarak satabilirsiniz. Anında satın alma teklifleri ve hatta kullanacağınız gelecekteki hediye kartları için kullanılabilecek ödül puanları alabilirsiniz.

Belki istenmeyen hediye kartları için arkadaşlarınızla takas yapabilir ve kar için onları çevirebilirsiniz. Bu, minimum çaba ile çevrimiçi para kazanmanın kolay bir yoludur.

27. İstenmeyen Ürünleri Evden Satmak

Ayrıca artık ihtiyacınız olmayan ev eşyaları da satabilirsiniz. Veya, satın aldığınız ürünleri garaja ve satış mağazalarına çevirebilirsiniz. Birçok farklı olasılık var, ancak aşağıdaki ürünlerden başlayabilirsiniz:

 • Antika
 • Kitaplar
 • CD'ler ve DVD'ler
 • Giyim
 • Elektronik
 • El Sanatları
 • Ayakkabı

Şimdi paraya ihtiyacınız varsa, kitaplarınız, CD'leriniz, DVD'leriniz ve elektronikleriniz için Decluttr'u düşünmelisiniz. Ön ödemeli bir gönderim etiketini indirebilir ve öğeleriniz için ertesi gün ödeme alabilirsiniz.

özet

Online yan işler için birçok olasılık var. Mevcut tam zamanlı gelirinizi değiştirme emriniz olsun ya da borçtan kurtulmak için biraz fazladan para kazanmanız gerekiyorsa, gelirinizi artırmak için boş zamanınızı kullanabilirsiniz. Çevrimiçi yan hileler, birçok kişi için mükemmel bir seçimdir çünkü evde çalışabilirsiniz ve minimum başlangıç ​​maliyetleri vardır.

İnternetten para kazanmayı nasıl planlıyorsunuz? Şimdiye kadarki en başarılı yan işleriniz nedir?

Videoyu izle: Dünyanın En Zengin 10 İnsanı. Saniyede 230 Dolar Kazanıyor!

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Harris Anket Çevrimiçi İnceleme
Maliye

Harris Anket Çevrimiçi İnceleme

Yıllar boyunca, muhtemelen farklı mağazalar, restoranlar ve web siteleri tarafından yüzlerce ve yüzlerce anketi doldurmanız istendi. Şirketler her zaman tüketicilerin düşüncelerini ve tepkilerini almak istiyor. Aslında, müşterilerinin görüşlerini almak için çok odaklanmışlardır, ki bu yanıtlar için bile ödeme yapmaya isteklidirler.
Devamını Oku
İnsan Gine Domuz olarak Para Kazanmak için 4 Yasal Yolları
Maliye

İnsan Gine Domuz olarak Para Kazanmak için 4 Yasal Yolları

Büyüdüğünüzde ne yapmak istediğinizi düşündüğünüzde, insani bir kobay hiç aklınızdan geçmedi mi? Muhtemelen değil. “Gine domuzu” terimi bazı olumsuz çağrışımlar taşıyabilir. Ancak, borçları ödemek, tasarruf hesabınızı artırmak ya da sadece maaşlı maaş ödemelerini durdurmak için para kazanmak için harika bir yoldur.
Devamını Oku
Blogundan 100.000 ABD Dolarını Nasıl Kullanıyor?
Maliye

Blogundan 100.000 ABD Dolarını Nasıl Kullanıyor?

İyi arkadaşım J. Money, bugün burada, Girişimci Başarı Hikayesini paylaşıyor ve hobi blogcumdan altı rakamlı bir gelir blogcuya nasıl gittiğini anlatıyor. Keyfini çıkarın! Bize biraz kendinizden bahsedin: Merhaba merhaba, bu, J. Money, BudgetsAreSexy'deki blogger ekstraorduru, sizi uyumayacağınız kişisel finans blogu ve RockstarFinance, en iyi finansal makaleleri çevrimiçi paylaşan bir yer.
Devamını Oku
'Her Zaman Kalite Satın Almayı Öneren 3 Problem
Maliye

'Her Zaman Kalite Satın Almayı Öneren 3 Problem

Ucuza alın ve size mal olacak. Şüphesiz bu tavsiyenin bir versiyonunu daha önce duymuştunuz. Teorik olarak mantıklı. Ucuz hurda satın almak yerine, zaman ve zamanı tekrar değiştirmeniz gerekir; bu pahalı ve savurgandır, kalıcı olacak kaliteli ürünler alırsınız. Uzun vadede tasarruf edersiniz. Bu tavsiye teoride mantıklı olsa da, uygulamada bu kadar basit değildir.
Devamını Oku