Maliye

Ücretsiz çevrimiçi şeyler almak için 28 yasal yollar

İster inanın ister inanmayın, çevrimiçi şeyleri çevrimiçi olarak almanın yollarını sunan tonlarca site var. Freebies, bebek ürünleri, güzellik ürünleri, ücretsiz gaz kartları, ev temizleyicileri ve daha fazlası gibi her türlü farklı ürünü içerir.

Bu ürünler genellikle ürünlerini tanıtmak isteyen şirketler tarafından verilir. Potansiyel müşterilerini düzenli işlerini kazanma umuduyla yeni bir şey denemelerini istiyorlar.

Walmart'ta ücretsiz örneklerin nasıl alınacağına dair daha önce yazdık. Aynı zamanda, birçok türde üründen ücretsiz numune alabilmeniz için çeşitli diğer web siteleri de vardır. Bu ürünler, zaten düzenli olarak kullandığınız veya denemediğiniz şeyler olabilir. Ayrıca isteyebileceğiniz ya da ihtiyaç duyabileceğiniz şeylerin ücretsiz eşantiyonları da vardır.

Dürüst olmak gerekirse, bu yazı için araştırdığım gibi, internette bedava şeyler elde etmek için kaç tane yol olduğuna kesinlikle şaşırdım. Dışarıdaki sitelerin sayısı ve her sitenin bağlantı verdiği ücretsiz sayfa sayısı neredeyse sınırsız.

Yüzlerce ürün, hizmet ve eğlence seçeneği için ücretsiz teklifler buldum. Sadece doğum gününüzde, saçma bir miktar freebies atabilirsiniz. Ancak, neyse ki ücretsiz çevrimiçi öğeleri almak sadece doğum günü erkek ve kızlarına uygulanmaz.

Aşağıdaki sitelerin birini (veya tamamını!) Ziyaret ederek, ücretsiz çevrimiçi şeylere neredeyse sınırsız erişim bulabilirsiniz. Bu bilgi için araştırmamda birkaç freebie sitesini ziyaret ettim. Ancak, listeyi en kullanıcı dostu bulduğum ve katılım için gereken en az bilgi miktarına sahip olanlara daralttım.

İşte size, ücretsiz şeyleri nasıl alacağınızı (ve sadece ücretsiz eşantiyonlardan değil) gösteren şirketlerden bazıları:

1. Swagbucks

Swagbucks kesinlikle çevrimiçi şeyler almanın en kolay yollarından biridir. Swagbucks ile çevrimiçi arama yaparak (muhtemelen zaten zaten yaptığınız bir şey), alışveriş yaparak, anketler alarak, video izleyerek ve daha fazlasını yaparak puan kazanabilirsiniz.

Swagbucks ile kazandığınız puanlarla Amazon, Walmart, Target ve yüzlerce gibi birçok popüler mağazaya ücretsiz hediye kartı alabilirsiniz. Bonus: Paypal hesabınıza aktarılan parayı da alabilirsiniz. 13 yaş ve üzerindeki herkes Swagbucks'a katılabilir.

2. Gelen Kutusu Dolar

Gelen Kutular Dolar, Swagbucks'a benziyor ve insanları halihazırda zaten yapıyor oldukları şeyler için ödediği bir başka lider şirket. Inbox size video oyunları oynamak, video izlemek, anket yapmak, uygulama indirmek ve daha fazlasını yapmak için puan ödeyecek. Ayrıca, sadece kaydolmak için 5 $ bonus kazanırsınız!

Swagbucks'ta olduğu gibi, kazandığınız puanları favori mağazalarınıza ücretsiz hediye kartları için de aktarabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, Gelen Kutusu Dolar ile Ekstra Para Ekstra Para Kazanın 7 Yolunda bu makaleye göz atın.

3. Günlük Goodie Kutusu

Aldığınız ürünler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmanız karşılığında ücretsiz bir hediye kutusu almak için ücretsiz Günlük Goodie Box hesabına kaydolabilirsiniz. Gönderi yapmak veya kredi kartı bilgilerinizi girmek zorunda bile değilsiniz!

Kutunuzdaki ürünler sadece örnek boyutlu ürünlerden daha fazla olacaktır. Gol!

4. Ücretsiz Sayfalar

Free Stuff Times, yerel alan mağazalarındaki yarışmalar, kuponlar ve para tasarrufu fırsatları hakkında bilgi paylaşıyor. Ancak, ana sayfa simgesinin üzerine geldiğinizde, ücretsiz sağlık ve hijyen ürünleri, gıda örnekleri, güzellik örnekleri ve daha fazlasını nasıl alacağınızı gösteren bir pencere açılır.

Ayrıca, kullanıcıların siteyi kullanarak kazandıkları freebileri paylaştıkları bir yorum bölümü vardır. Yorumlar bölümü, ücretsiz örneklerin hâlâ kullanılabilir olduğunu ve kullanıcıların kullandıkları şeyleri beğenip beğenmediklerini doğrulamak için yararlı bir araçtır.

5. Bzz Ajan

Bzz Agent, kendisini “çeşitli ürün ve hizmetler için ağızdan ağıza yönelik kampanyalara gönüllü olarak katılan uluslararası tüketiciler ağı” olarak tanımlamaktadır.

İşte nasıl çalışır:

Web sitesine gidin ve ücretsiz üyelik oluşturun.

Ardından, farklı ilgi alanlarınızı ölçmelerine ve düzenli olarak kullandığınız ürün türlerini belirlemelerine yardımcı olacak bazı anketleri doldurun.

Bundan sonra, kendiniz ve aileniz için denemek için ücretsiz ürün örnekleri alırsınız. Ardından, Facebook, Twitter ve diğer sosyal medya sitelerinde bu ürünler hakkındaki dürüst düşüncelerinizi ya da blog yazarıysanız blog'unuzu paylaşın.

Yeni ürünleri ücretsiz olarak deneyebilir ve daha sonra ürününüzün iyi bir ürün olup olmadığını okuyucularınıza, arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize anlatın. Yeni şeyler denemek ve fikirlerinizi başkalarıyla paylaşmak isterseniz harika bir site.

6. Ücretsiz Samples.org

Free Samples adı her şeyi açıklıyor. Site, her yirmi dört saati güncellediğini ve böylece ücretsiz örneklere ve diğer ücretsiz öğelere en güncel erişime sahip olabileceğinizi söylüyor. Siteyi ziyaret ettiğimizde, temizlik ürünleri, kahve örnekleri gibi gıda ürünleri, köpek maması gibi ücretsiz evcil hayvan numuneleri, bandajlar ve vitamin takviyeleri gibi ücretsiz sağlık ürünleri örnekleri ve diğer ücretsiz örneklerin bir araya getirilmesi için ücretsiz numune teklifleri vardı.

Sitede ayrıca çeşitli ulusal zincir restoranlarda ücretsiz içecekler ve diğer şeyler almak için kuponlar, marketlerde bulabileceğiniz günlük eşyalar için kuponlar ve diğer mağazalar ve şirketler için çeşitli kuponlar paylaşıldı.

7. Freeflys

Freeflys, yaygın olarak izlenen Today gösterisinde düzenli bir yer edinmiş popüler bir freebie sitesidir. Freeflys, ücretsiz örneklerini gıda örnekleri, güzellik örnekleri, sağlık örnekleri, çocuklar için örnekler ve daha fazlası ile düzenler.

Onlar da günlük öğeler ve mevcut piyango girişleri için yüzlerce kupon paylaşırlar. Freeflys ücretsiz örnekleri ve diğer fırsatlar hakkında günlük e-posta almak için kayıt olabilir bir alan var, ya da kayıt olmadan ücretsiz göz atabilirsiniz.

8. Ücretsiz Sayfalar

Freestuff.com, sınırsız sayıda özgürlüğü paylaşan kapsamlı bir sitedir.Free Stuff'le ilgili en önemli şeylerden biri, ücretsiz web sitelerine ve web sitelerine eklenmiş herhangi bir şartın bulunması halinde, ön tarafa doğru bilgi vermenizdir.

Örneğin, bir şirket ücretsiz bir ürün sunabilir, ancak ankete cevap vermenizi veya ücretsiz olarak hak kazanmak için ayrı bir satın alma işlemi yapmanızı gerektirir. Eğer durum buysa, Free Stuff size bildirecektir.

Ayrıca, bebek maması, ev ve temizlik ürünleri, yiyecek ve içecek ürünleri, kozmetik örnekleri, spor ürünleri örnekleri, parfüm örnekleri ve çok daha fazlası gibi çeşitli türlerde ücretsiz örneklere yönelik bir sekmeye de sahiptirler.

Site, Cadılar Bayramı, Noel veya Babalar Günü gibi tatillere göre sıralanmış ücretsiz şeyler de dahil olmak üzere daha fazla bilgi içerir.

9. Freebies gidin

Go Freebies, ücretsiz örnek bağlantılarını, blog sayfası formunda kendi ana sayfalarında paylaşır. Ayrıca, sayfanın solundaki bir kenar çubuğunda ücretsiz örnek bilgilerini paylaşırlar.

Bonus: Günlük bültenlerine kaydolanlar bir Amazon hediye kartı için bir çizim içine girilir.

10. 2000 Freebies

2000 Freebies sitesi tasarımında biraz basit olmasına rağmen, bu ücretsiz örnekleri hızlı ve kolay bir şekilde arama yeteneğini ortadan kaldırmadı.

Site, mevcut aya göre ücretsiz örnek teklifleri paylaşıyor. Alfabetik olarak, türüne göre veya en yeni teklifleri listeleyerek kolay kullanılan bir kenar çubuğunda "Sıcak Freebies" bölümünde bulunurlar.

11. Sadece Ücretsiz Şeyler

Just Free Stuff, aklınıza gelebilecek her şey hakkında anlaşmalar ve ücretsiz örnekler sunan kapsamlı bir sitedir. Güzellik, bebek ve evcil hayvan örnekleri gibi temel bilgiler ile birlikte, eğitim ürünleri, oyunlar, e-kitaplar, kıyafetler ve daha fazlası hakkında ücretsiz numune veya ürünlerin nasıl elde edileceğine dair ayrıntıları paylaşırlar.

Site ayrıca ücretsiz bir CD bölümü sunuyor. Bu kategoriyi tıkladığımda, kişisel finans eğitimi gibi farklı konulara odaklanan ücretsiz CD'ler için teklifler sunuldu ve bir Disney seyir planlama CD'si de vardı.

Kuponlar ve yarışma bilgilerini de paylaşıyorlar ve ayrıca “Bıkkın” başlıklı başka bir kategoriye de sahipler. Yani, bu kategoriyi bilmek istiyorsanız siteye gitmek ve ziyaret etmek zorunda kalacaksınız.

12. Bay Free Stuff

Bay Free Stuff sitesi eğlenceli bir temaya sahiptir ve ücretsiz olarak nasıl yapılacağı ve yapılacağı hakkında birçok bilgi paylaşmaktadır. Ücretsiz örnek paylaşımlarıyla birlikte, pek çok büyük metropol şehrinde yapılacak ücretsiz şeyler hakkında bir bölümleri var.

Onlar da market kuponları ve çekiliş yarışmaları ile birlikte doğum günü freebies paylaşırlar.

13. Freebies.com

Freebies.com, sadece ücretsiz örnekleri değil, aynı zamanda üye olarak katılmayı seçen kişiler için de hediye sunan bir süper davetkar siteye sahiptir.

Sitede ayrıca kuponlar, tasarruflar, çekilişler hakkında bilgiler ve günlük hediyeler de sunulmaktadır. Freebies.com'a katılırsanız, çeşitli farklı etkinlikleri tamamlayarak puan kazanma şansınız olur. Sitede aşağıdaki gibi aktiviteler için puanlar bulunur:

 • Siteye katılmak için arkadaşlar yönlendiriliyor
 • Rastgele bilmeceleri doğru cevaplama
 • Gönderdikleri bir e-postadaki bağlantıya tıklamak
 • Anketlere katılmak
 • Trivia sorularını cevaplama
 • Sponsorlu tekliflerden yararlanmak

Ve dahası. Her ayın en iyi 50 puan kazananları bir ödül (en iyi 10 için 25 dolarlık bir hediye kartı) garantilemekte ve diğer ödülleri de vermektedir.

Bonus olarak lezzetli yemek tarifleri de vardı! Sitede bulduğum muhteşem sondaj tariflerinden bazıları Kremalı Patates, Fırında Ziti ve Meksika Kahvaltısı Taco'yu içeriyordu. Yum!

14. bir gün örnek

Bir Güne Örnek Göndermek, her gün yeni bir ücretsiz örnek teklifi paylaşır. Siteye göre, ücretsiz örnekler sunan çok sayıda scammer sitesi var. Sadece aldatmaca içermeyen freebie tekliflerini tanıtmak için Sample a Day görevinin bir parçası.

Site, kuponları ve ödül hediyelerini de paylaşıyor. Ayrıca sitelerinde, okuyucuların bulabilecekleri herhangi bir yarışma ya da eşi benzeri dolandırıcılıktan haberdar olmaları için harika bir bölümleri var.

15. Özgür şeyleri seviyorum

I Love Free Things, ücretsiz ürünler veya ücretsiz örnekler elde etmek için yüzlerce sayfayı paylaşan kullanımı kolay bir sitedir. Arama motoru, Ücretsiz Öğeler veya Ücretsiz Örnek kategorilerini tıklamanıza olanak tanır. En popüler “ücretsiz” öğelerine de göz atabilirsiniz: bebek, güzellik, yiyecek, kıyafet veya çıkartma.

Ayrıca, bu türlerde freebies bulmak için "çamaşır deterjanı" veya "restoran" gibi belirli bir anahtar kelime yazmanıza olanak veren bir arama düğmesine sahiptir.

16. Tatlı Ücretsiz Şeyler

Sweet Free Stuff, evcil hayvan yiyecekleri, güzellik ürünleri ve bebek ürünleri gibi en popüler ücretsiz örnek sunumlarını, tıpkı diğer sitelerin çoğunda olduğu gibi paylaşmaktadır.

Doğum günlerinde hangi şirketlerin ücretsiz örnekleri veya yemekleri sunduğunu paylaşan doğum günü freebies için bir kategori var.

17. Ücretsiz Ürün Örneklerim

Ücretsiz Ürün Örneklerim sitesi, söylediği şeyi yapar: Ekli dizeleri olmayan ücretsiz örnekler sunar. Sunulan ücretsiz örneklerin türleri ücretsiz “mutlu” numunelere ücretsiz müzik örnekleri, ücretsiz kitap ve dergi örnekleri arasındaydı (“mutlu” örneklerin ne olduğunu bilmek ister misiniz? Sadece siteye göz atın).

Ayrıca sağlık, güzellik, çocuk ve tıp örnekleri gibi popüler örnek önerilerini paylaşırlar. Bonus: Mağaza hediye ve çekiliş kayıtlarını da paylaşırlar.

18. Freebies4Mom

Bu site, annelere fayda sağlayan ücretsiz örneklerin reklamlarına yöneliyor, ancak annelerin de kontrol etmemesi için değerli bir örnek sunuyor.

Freebies 4 Mom sitesine baktığımda havuz temizleme takımları, ücretsiz yemek örnekleri ve hem erkekler hem de kadınlar için ücretsiz sağlık ve güzellik ürünleri mevcuttu.

19. Walmart

Walmart ayrıca yılın farklı zamanlarında çeşitli farklı ürünler içeren numune kutuları da veriyor.

Sayfayı bu yazıyla kontrol ettiğimde, verdikleri numune kutuları bir güzellik kutusu içeriyordu (kayıt olduğunuzda, yıl içinde dört farklı zamanda farklı bir güzellik kutusu alıyorsunuz) ve bir kutu bebek örneğiniz vardı. almak için üye olabilir.

Site sayfasından, her kutuda oldukça fazla şey alabiliyor gibiydi. Bununla birlikte, her bir freebie kutusu için beş dolarlık bir nakliye ücreti alırlar.

20. Ben Freebies Crave

Icravefreebies.com hemen hemen herkes için farklı kategorilerde yüzlerce freebie teklifi paylaşıyor. Site, Bebekler ve Çocuklar, Güzellik, Giyim ve Aksesuar, Din, CD / DVD freebies, Home & Garden ve yaklaşık bir düzine farklı kategoride kategorilerdeki ücretsiz örnekleri paylaşmaktadır.

Sitede ayrıca doğum günü ücretsiz kuponları, kuponlar ve özel tekliflere bağlantılar alabileceğiniz yerler gösterilmektedir. Ek olarak, çok çeşitli şeyler üzerinde başka büyük fırsatlar nerede bulacağını söylüyorlar. Verdikleri ücretsiz şeylerden yararlanmak için katılmak zorunda değilsiniz. Ancak, yayınladıkları ücretsiz tekliflerin derhal bildirilmesi için e-posta listelerine katılabilirsiniz.

Bu sayede çok geç kaldıktan sonra bir bedavaya varacaksınız ve tüm örnekler ya da ürünler veriliyor. Özgür şeyleri alan erken kuştur.

21. Freebies.org

Freebies.org, tonlarca ücretsiz numune hakkında bilgi veren harika bir site. Gıda, kozmetik, kadın hijyeni, sağlık ürünleri, kitap ve dergiler, evcil hayvan ürünleri ve daha fazlası gibi kategoriler için bilgi paylaşımında bulunurlar.

Ücretsiz örnek tekliflerinden yararlanmak için katılmak zorunda değilsiniz. Ancak, diğer siteler gibi, Freebies.org, e-posta listelerine kaydolursanız daha fazla ücretsiz içeriğe erişebileceğiniz anlamına gelir. Ücretsiz teklifler için ilk sırada olacaksınız, böylece bir “süre son” sınırlaması olan freebies'leri kaçırmayacaksınız.

Bu yazıda sitede bulduğum serin freebieslerin bir kısmı ücretsiz dondurma (woohoo!), Hem erkekler hem de kadınlar için ücretsiz şampuan ve parfüm örnekleri ve hem kedi hem de köpek mamasının ücretsiz örneklerini içeriyordu.

Bu sitede ayrıca, buldukları daha büyük, daha cazip, ücretsiz içerikler hakkında bilgi paylaşan bir blog da var.

22. Freebie Deposu

Freebie Depot henüz hiçbir şey için bir şey sunmayan başka bir site - kim bunu kapatabilir ki? Bununla birlikte, ücretsiz örnekler üzerinde bilgi paylaşımı ile birlikte, aynı zamanda gülünç derecede büyük para tasarrufları ile ürün tekliflerini paylaşıyorlar.

Bu bonus teklifleri ücretsiz olmayabilir, ancak size nakit para kazandırabilir.

Örneğin, Amazon’un günlük Sıcak Fırsatlar’ındaki özellikleri paylaşıyorlar. Onlar da ucuz K bardak almak için 10 Ways bir blog yazısı vardı.

Sitenin en üstte yer alan açık ve belirli kategorilerle kullanımı kolaydır. Örneğin, "örnekler" sekmesi, kullanılabilir ücretsiz örnekler ve "kutular" sekmesi hakkında mevcut örnek kutularla ilgili paylaşımları paylaşır.

Bu site, çekici, kullanımı kolay ve ücretsiz şeyler almak için süper kolaylaştırır.

23. Free Stuff Bulucu

Free Stuff Finder, iyi tasarlanmış ve çok kullanıcı dostu bir site. Sitedeki ilk sekme kategorisi “ücretsiz şeyler” sekmesidir. Ücretsiz malzeme tekliflerini bulmak gerçekten çok kolay.

Site, okula dönüş fırsatlarında belirli teklifleri paylaşıyor, kupon veritabanına ve kuponla ilgili videolara sahip. Ayrıca, en son reklamları Hedef, CVS ve Walgreens gibi en büyük mağaza adlarından paylaşan bir site kategorisine sahiptir.

Bu siteyi sevdiğim bir şey, çalışkan bir karı ve annenin beynidir. Onun tutkusu, başkalarının paradan tasarruf etmesine ve daha iyi bir yaşam sürmesine yardım etmektir. “Hakkında” sayfası, “freebie” stoğunun resimleriyle birlikte çok güzel hikayesini paylaşıyor. Bu kadın, özgür şeyler elde etmek için ne yaptığını biliyor.

Topladığı ücretsiz eşyaların raflarının resimleri, özgür şeyler alma alanındaki bilgisine tanıklık ediyor.

24. Tamamen Ücretsiz Şeyler

Tamamen Free Stuff, bulduğum en uzun süredir çalışan freebie sitelerinden biridir - 1998'den bu yana olmuştur. Bu kullanımı kolay site basitçe tasarlanmıştır, yani sitede ücretsiz örnekleri bulmak çok kolaydır.

Ana sayfaya gittiğinizde, en yeni freebieslerin basit bir listesini bulacaksınız. Bu listeden göz atabilir veya belirli ücretsiz içerik kategorilerinden birine gitmek için tıklayın. Örneğin, evcil hayvanlar, gıda, elektronik, ev ve bahçe, sağlık ve güzellik ve daha fazlası için kategoriler vardır.

Site ayrıca üyelerin ve üye olmayanların aynı şekilde taklit ettikleri freebies hakkında konuştukları bir foruma da sahiptir. Ayrıca tarifleri paylaşırlar ya da sadece genel sohbet sohbetine katılırlar. Yeni bir ürün denemeyi düşünüyorsanız, forum sayfasında da bazı değerlendirmeleri buldum.

Bahsettiğim gibi, forumları okumak için siteye üye olmanız gerekmez. Bununla birlikte, bir yorum bırakmak veya forumlar sayfasında bir tartışma başlatmak istiyorsanız Facebook ile giriş yapmanız gerekir.

Oh, bonus ipucu: Totally Free Stuff sitesindeki kenar çubuğunu kontrol ederseniz, daha fazla freebie örneği bulacaksınız. Ayrıca kuponlar ve ara sıra bir çekiliş fırsatı bulacaksınız.

25. All You

All You, bir freebie hediye sitesi ve bir arada bir dergi. Tagline, En İyi Freebies'e Yönelik Kılavuzunuzu okur. Siteyi kullanması kolay ve çekici bir şekilde tasarladım.

Ana sayfaya ulaştığınızda (sadece yukarıdaki bağlantıya tıklayın), “en iyi freebies” rehberinize ulaşabilirsiniz. Site sizi doğrudan en son freebie fırsatlarına götürecektir.

Freebies sayfasındaki banner'ın altında, bir kategori görev çubuğuyla arama yapabilir veya blog gönderilerinde gezinerek arama yapabilirsiniz.Kaydettiğim en sevdiğim blog başlıklarımdan biri “Aile Eğlencesi” yazısıydı.

Yazıda, aileler için ücretsiz eğlence seçenekleri bulabileceğiniz sekiz farklı yer paylaştılar. Örneğin, doğum günü çocuğunuz için Toys R Us'de ücretsiz bir taç ve doğumgünü balonu ya da katılımcı sinema salonlarında ücretsiz filmler alabilirsiniz.

Sitede ayrıca, dergi kategorileri aracılığıyla ziyaretçiler için çok çeşitli başka avantajlar da vardı:

 • Gıda
 • aile
 • sağlık
 • yaşam tarzı
 • akıllı alışveriş
 • kuponlar ve fırsatlar

Ayrıca All You online dergisine doğrudan bir bağlantıya sahiptir. Güncel makalelerin yanı sıra derginin arka konularına ait popüler makaleleri de içermektedir.

Ve tabii ki, dergiye nereden basılacağı hakkında bilgi bulabileceğiniz bir link vardı. Ya da, bu makaleyi doğrudan elinizde tutmayı tercih ederseniz (okumak için en sevdiğim yol), baskı dergisine abone olabilirsiniz.

26. Hey Ücretsiz

Hey It's Ücretsiz web sitesi, burada belirtilen diğer siteler gibi, çekici tasarlanmış ve kullanımı kolay oldu. Sitenin ana sayfasında her bir freebie listelenecek bir blog ve ayrı olarak nasıl edinileceğine dair bilgiler bulunur.

Ancak, belirli bir freebie arıyorsanız, blog gönderilerini gözden geçirmeniz gerekmez. Bunun yerine, sayfanın sağ üst kısmında bulunan arama çubuğunu kullanabilir veya doğrudan "En İyi Freebies" sekmesine gidebilirsiniz.

Ayrıca onların sağ kenar çubuğunda bulunan diğer popüler freebies sitelerine bağlantılar olduğunu sevdim.

27. Hedef

Walmart gibi, Target'ın da ara sıra örnek kutularını verdikleri bir program var. Bu yazı yazıldığı sırada internette arama yaptığımda, yalnızca bir örnek kutu buldum. Bununla birlikte, başkalarını da bulabilirsin.

Yukarıda verilen bağlantı, şu anda mevcut olan tüm güzellik örnek kutularını listeleyen bir sayfaya yönlendirdi. Walmart’ın aksine, Hedef’deki kutular tamamen ücretsiz değil, ama gerçekten iyi bir anlaşma. En son örnek kutuda, sadece 5 dolar için 28 dolar değerinde güzellik ürünü alırsınız.

Ancak, güzellik kutumu alışveriş sepetime eklediğimde ücretsiz gönderim yaptım. Bu yüzden, Walmart'ın ücretsiz kutu sağladıkları teklifle aynı anlaşmaya eşit olmasını sağladı, ancak beş dolarlık bir nakliye ücreti.

Her iki durumda da, Hedef numune kutularını veya Walmart örnek kutularını (veya her ikisini de!) Seçerseniz, fiyat için çok fazla değer elde edersiniz.

28. Mağaza Gala

Shop Gala, mevsimsel örnekleri posta yoluyla almak için birkaç dakika içinde ücretsiz olarak kaydolabileceğiniz bir web sitesidir.

Şimdilik bu kadar. Ücretsiz içeriklerden hoşlanıyorsanız, yukarıda listelediğim 24 farklı web sitesini ziyaret etmeyi çok seveceksiniz. Bununla birlikte, tüm ücretsiz şeylerin eşantiyon alanlarının eşit yaratılmadığını bilin.

Ücretsiz Şeyler Siteleri Hakkında Hızlı Başlar

Farkında olmanız gereken bazı şeylerin bulunduğu çeşitli ücretsiz site sitelerini de kontrol ettim.

Örneğin, ücretsiz örnekleri veya diğer ücretsiz eşyaları dağıtmayı talep eden tüm sitelerin yasal olmadığını belirtmek önemlidir. Araştırmamda, kalifiye olmanız halinde yalnızca örnek veya ürünü dağıtan "bu ücretsiz" başlıklara sahip birkaç site buldum veya bir ankete katılmak veya bir ürünü satın almak için ayrı bir ürün satın almak zorunda kaldınız.

Ayrıca ücretsiz numune alabilmenizi gerçekten paylaşmayan freebie siteleri de buldum. Bunun yerine, yasal olan veya olmayan diğer sitelere bağlantılar paylaşıyorlar.

Bu nedenle, ücretsiz örnekleri ve diğer ücretsiz içerikleri sunan sitelere göz atarken iyi bir baskı yaptığınızdan emin olun. Bir site çok hantal veya taslak görünüyorsa, bunu önlemek isteyebilirsiniz.

Ücretsiz şeyler nereden alacağınızı bilmek çok para kazanmak için harika bir yol olabilir. Aşırı kuponların web sitelerini ya da profesyonel düzeyde ücretsiz numune alma sanatını öğrenmiş olan kişileri ziyaret ettiyseniz, muhtemelen diş macunu gibi günlük ihtiyaçların tüm yıl boyunca ücretsiz olarak alınabileceğini biliyorsunuzdur.

Şimdi, bu kupon ve ücretsiz hediye malzemelerinden bazıları çok zaman alabilir. Çeşitli freebie sitelerini ziyaret etmek ve hangisinin sizin için en iyi şekilde çalıştığını öğrenmek ve zamanınızı çok fazla tüketmeden olabildiğince çok ücretsiz şeyler elde etmenize yardımcı olmak size kalmıştır.

Ücretsiz şeyler almak zamanınızı çok fazla alıyorsa, tasarruf ettiğiniz paraya değmeyebilir.

Ücretsiz Şeyler ile Tutma için püf noktaları ve Stratejiler

Ücretsiz şeyler bulmak ve kaydolmak için kendi sisteminizi oluşturmayı öğrenin. Projeye ayırmak istediğiniz saatlerin sayısı etrafında çalışan bir sistem tasarlayın. Ardından, o zaman aralığında ücretsiz olarak aldığınız şeyleri en üst düzeye çıkarmayı öğrenin.

Ardından, tüm ücretsiz eşyalarınızı saklamak için evinizde bir yer açın. Marketlerin ürünlerini nasıl stokladıklarına benzer raflarda saklamayı öneriyorum. Bunu yapmak, sahip olduklarınızı ve neye ihtiyacınız olduğunu değerlendirmenizi kolaylaştıracaktır. Ve, freebie depolama alanınızı kullanımı kolaylaştıracak.

Kendi ailenizde kullandığınız freebileri, hediye olarak ya da ihtiyaç sahibi olanlara verebileceğiniz freebilerden ayrı olarak saklayabilirsiniz. Hediye veren fırsatlar ya da hayırsever fırsatlar ortaya çıktığında, kolay erişime sahip bir stoğa sahip olmanın harika bir yoludur.

Kendiniz için ve diğerleri için bir freebie stoğu oluşturarak, kendinizi para kazanmak için ücretsiz şeyler kullanabilirsiniz. Ve ücretsiz eşyalarınızı bağışlayarak, dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeye yardımcı olabilirsiniz.

İnternetten hiç bedava şey aldın mı? Öyleyse, lütfen deneyimlerinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşın.

Videoyu izle: HAVALI KIZLARIN 28 YAZ TÜYOSU

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Peer-to-Peer Lending Yazılım Hizmetleri
Maliye

Peer-to-Peer Lending Yazılım Hizmetleri

Eşler arası kredilendirme arttıkça, eşler arası yatırımlar da artmaktadır. Ancak, peer-to-peer yatırımlarıyla ilgili komplikasyonlardan biri, yüzlerce bireysel kredi notunu içerebilen bir portföyü yönetmektir. Eşler arası yatırım yazılım hizmetleri resmin içine giriyor. P2P ile nasıl kredi alabileceğinizi merak ederek P2P İncelememizde anlamanıza yardımcı olabiliriz.
Devamını Oku
Eşyalarınızı Yerel Olarak Satmak için En İyi 27 Uygulama
Maliye

Eşyalarınızı Yerel Olarak Satmak için En İyi 27 Uygulama

Yerel olarak bir şey satmak istiyor musunuz, bu nedenle tüm karınız nakliye masrafları için kaybolmuyor mu? Artık yerel olarak sahip olduğunuz neredeyse her şeyi satmak için bir uygulamayı kullanabilirsiniz. Daha küçük ürünleri çevrimiçi olarak satmak için kolay ve ağrısız hale getiren uygulamalar da vardır. Satmak için eski bir ait olduğunuz bir sonraki seferde bu uygulamaları deneyin.
Devamını Oku
Kitap Okuma Ödeyeceğiniz 20 Site
Maliye

Kitap Okuma Ödeyeceğiniz 20 Site

Okumayı severmisin? Para kazanmak istermisin? Eğer öyleyse, sevdiğin şeyi yapman için sana para veren yan sesler bulabilirsin: kitap oku. Dışarıda kitap okumak için insanlara ödeme yapan birkaç şirket var. En sevdiğin etkinliklerden birinden keyif aldığınızı düşünün - okuma - ve bunu yapmak için ödeme alın.
Devamını Oku
Kolej Öğrencileri Para Tasarrufu için 20 Kolay (ve Olağandışı) Yol
Maliye

Kolej Öğrencileri Para Tasarrufu için 20 Kolay (ve Olağandışı) Yol

Çoğu üniversite öğrencisi sıkı bir bütçeye sahiptir. Uşak kiralamak bile yetmez! Çoğu zaman, üniversite öğrencileri, ücretsiz bir çek hesabı almak, kullanılmış ders kitaplarını satın almak, kredi kartlarını kullanmaktan kaçınmak, kupon kullanmak, uzak mesafe telefon görüşmeleri yapmak için Skype kullanmak gibi temel para tasarrufu ipuçlarının farkındadır.
Devamını Oku