">
Maliye

2017 yılında 60 En İyi Oyuncak

Çocuklar için satın alma aynı anda çok kolay ve zor olabilir, çünkü birçok mükemmel seçenek vardır. Çocuğunuz için ağacın altına koymak için hala mükemmel bir hediye arıyorsanız, Noel için en iyi oyuncakları bulmanıza ve alışveriş listenizdeki son isimleri geçmenize yardımcı olacağız.

Birkaç çocuk için hediye satın alırsanız, bu liste Noel için en iyi 60 oyuncağı bulmanızı kolaylaştırmak için yaşa göre ayrılır.

Yine de Noel listenizde başkaları için alışveriş yapmayı bitirmeniz gerekiyorsa, Erkekler için En İyi Yılbaşı Hediyeleri ve Kadınlar için En İyi Yılbaşı Hediyeleri için önerilerimize göz atın.

Ayrıca, yıllarca verilecek eşsiz bir hediye istiyorsanız, düşünün. bir çocuk üniversite fonu için hediye parası CollegeBacker aracılığıyla. Yapabilirsin 5 dakikadan kısa bir sürede hesap açmak ve sonra diğer arkadaşlarınızı ve ailenizi 529 Kolej Tasarruf Planına hediye etmeye davet edin!

Bebek Oyuncakları

Belki de bebeğin ilk Noel'i ve hatırlamayacak olsalar bile, yapacaksın. Bu tavsiyelerin bazıları, kendiniz küçük bir çocuk olarak keyif aldığınız için gerçekten zamansızdır.

Tüm öneriler, bu bölümün üç yaşın altındaki biri için satın alabileceğiniz oyuncaklar.

1. Parlak Bebek Işık ve Giggle Davul Başlar

Bu Bright Baby Light'ı başlatır ve Giggle Drum, en küçük çocukların bile, neşeli şarkıları ve göz kamaştırıcı ışıkları ile eğlenebilecekleri eğlenceli bir oyuncaktır. Yaşlandıklarında zevk alabilecekleri üç farklı öğrenme modu vardır ve dizileri anlamaya başlayabilirsiniz, ancak tek yapmanız gereken müziği başlatmak ve yüzlerini neşeyle görmek için bateriye basmaktır.

Parlak Bebek Işık ve Giggle Davul Fiyatı Başlattı: Şimdi Amazon'da Satın Alın

2. Fisher-Fiyat Parlak Temelleri Rock-A-Stack

Bu klasik oyuncak, yürümeye başlayan çocuğunuzun, ileri geri sallanabilen bir post üzerine beş farklı renkte yüzüklerin nasıl yığılacağını öğrenmesine yardımcı olabilecek zamansız bir armağandır. Çocuğunuz, yüzüklerin farklı renklerini ve boyutlarını öğrenirken motor becerilerini geliştirebilir. Muhtemelen bir çocuk olarak bir Rock-A-Stack'i vardı.

Fisher-Price Brilliant Basics Rock-a-Stack Fiyatı: Satın Al Amazon'da

3. Melissa ve Doug Alfabe Yerleştirme Kutuları

Melissa & Doug Nesting Boxes aynı zamanda eğlenceli ve eğitici olabilir. Bu kutular çocuğunuza alfabeyi öğretebilir, ancak diğerleri sayıları, farklı Disney karakterlerini veya başka herhangi bir şeyi öğretebilir. 10 kutunun tamamı birbirinin içine sığabileceğinden, bu oyuncak alan yoğun değildir ve çocuğunuz yıkılabilir ve hızlı bir şekilde yeniden inşa edilebilen kuleler ve duvarların tadını çıkarır.

Melissa & Doug Deluxe 10 Parça Alfabe Yerleştirme ve İstifleme Blokları Fiyatı: $ 11.99 Hemen Al Amazon'da Satın Alın

4. LeapFrog Sohbet ve Say Akıllı Telefon

Şimdi, çocuğunuz Leapfrog'dan kendi oyuncak telefonlarıyla Anne ve Baba gibi olabilir. Ailemizdeki her üç kızın da kendi LeapFrog telefonları var ve hemen hemen her yere götürüyorlar. Bu telefon 10'a sayar ve çocuğunuzun telefonla etkileşime girmesine ve eğlenceli konuşmalar yapmasına yardımcı olacak 15 farklı aktiviteye sahiptir.

LeapFrog Sohbet ve Count Akıllı Telefon, Scout, Karışık Renkler Fiyat: Hemen Al Amazon'da

5. Lego Duplo All-in-One Set

Her çocuk Legos'u sever ama küçük çocuklar için çok küçükler. Duplo All-in-One Set, büyük boy tuğlaları yutamayacakları için küçük çocuklar için mükemmel bir seçenektir. Bu set 30 adettir ve 1 ila 5 yaş arasındaki çocuklar için önerilir.

LEGO DUPLO Yaratıcı Oyna 10570 Hepsi Bir Arada Hediye Seti Fiyatı: Şimdi Amazon'dan Satın Alın

6. Oyuncak Yazar Kasa

Bu oyuncak üç yaş ve üstü çocuklar için önerilir. Bir oyuncak yazarkasa bir tarayıcı, mini-konveyör bandı, alışveriş sepeti, oyun parası ve tüketim malları içerdiği için anında vurulabilir. Kayıt bile, çocuğunuz gerçek bir kasiyer olabilir ve her alışveriş gezisi için toplamı toplayabilen, çıkartan, çoğaltan ve bölen bir temel hesap makinesine sahiptir.

Elektronik Yazarkasa Oyuncak Gerçekçi Eylemler ve Sesler Oyna Pretend Fiyatı: $ 17.60 Şimdi Amazon Üzerinde Al

7. Çember Bakkal Alışveriş Sepeti Oyna

Artık çocuğunuz kendi alışveriş sepetlerini evin etrafında gezebilir ve Play Circle Market Alışveriş Sepeti ile “mağazayı” ziyaret edebilir. Bu araba, yeni yürümeye başlayan çocuklar için tasarlandı ve onlar da itebileceğiniz 29 çeşit bakkal ürün dolu bir araba ile geliyor. Kızımızın buna sahip ve kesinlikle onu seviyor.

Toddlers için Circle Bakkal Alışveriş Sepeti Oyuncak Oyna (30 adet) Fiyat: $ 24.31 Buy Now Amazon'da

8. Güç Jantları Lil 'Quad

1 ila 3 yaş arası çocuklar için tasarlanan Power Wheels Lil 'Quad, eğlenceli bir sürü olacak motorlu bir yürümeye başlayan ATV modeli. Maksimum 2 MPH hızıyla, araba veya avluda gezinirken çok hızlı gitmeleri konusunda endişelenmenize gerek yok.

Güç Jantlar Lil 'Quad, Camo Fiyat: Hemen Al Amazon'da

oyuncak bebekler

Hangi kız mükemmel bir bebekten hoşlanmaz. Birçok farklı seçenek var, ama bunlar bu Noel'in en popüler bebeklerinden bazıları.

9. Luvabella Duyarlı Bebek Bebek

Luvabella Baby Doll Noel 2017'nin sahip olması gereken bebek. Hatchimals oyuncaklarının yapımcıları tarafından üretilmiştir ve çok sayıda gerçek yüz ve vücut hareketleri vardır. Çocuğunuz bebekle etkileşime girdiği için, başlangıçta bir bebekle başlayan ve sonunda 100 farklı kelimeyi öğrenen daha fazla kelime hazinesi öğrenecek!

Spinmaster Luvabella - Blonde Saç Fiyat: Hemen Al Amazon'da

10. L.O.L. Sürpriz! Büyük sürpriz

Bir # 1 yeni sürüm, L.O.L. Sürpriz! Küçük bir bebekle birlikte gelen Büyük Sürpriz ve bebekle birlikte kullanmak için 50 parça.Açılana kadar ne alacağınızı bilmiyorsunuz, bu da bu oyuncağın heyecanına katkıda bulunuyor.

L.O.L. Sürpriz! Büyük Sürpriz Fiyatı: $ 102.21 Hemen Al Amazon'da

11. Corolle Calin Büyüleyici Pastel Bebek Bebek

Corolle Calin Charming Pastel Baby Doll, Corolle dizisindeki en popüler bebeklerden biridir. Corolle bebekleri Fransa'da tasarlanmış ve boyutu 12 inçtir. Calin bebek pembe uykucu ve eşleşen uyku başlığı, artı ve küçük bir kestirmek için aşağı koyarken açıp kapayan gözler ile birlikte geliyor!

Pembe uyuyan biriyle satın almak istemiyorsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç farklı kıyafet var. Tabii ki, her zaman bir bebek arabası, yemek seti ve bebeğin ihtiyaç duyabileceği hemen hemen her şeyi ekleyebilirsin.

Corolle Calin Charming Pastel Baby Doll Fiyat: Hemen Al Amazon'da Satın Alın

12. Amerikan Kız WellieWishers Bebek

Amerikan Kız bebek dünyasında bir ev ismidir ve onların WellieWishers Bebekleri bu Noel başka harika bir seçenek. Her birinde, aralarından seçim yapabileceğiniz beş farklı bebek vardır ve her biri 14,5 "boyunda ve sevinç dolu bir takımdır. Her bebek bir kıyafete sahiptir.

American Girl WellieWishers Ashlyn Doll Fiyatı: Satın Al Amazon'da

13. Teddy Ruxpin

Teddy Ruxpin geri döndü ve her zamankinden daha iyi! 40'tan fazla animasyon içeren LCD gözleri var. Üç ücretsiz hikaye ile geliyor ve çocuklarınızla bile şarkı söyleyecektir. Daha fazla hikaye, şarkı ve aktivitenin kilidini açmak için ücretsiz Teddy Ruxpin uygulamasını indirin.

Teddy Ruxpin - Hikayenin Resmi Dönüşü ve Büyülü Ayı Fiyatı: Şimdi Amazon'dan Satın Alın

14. Minnie Mouse Doll

Her kızın en sevdiği fare Minnie Mouse (üzgün Mickey), aynı zamanda şarkı söyleyen bir peluş bebek olarak mevcuttur. Bu bebek iki farklı boyutta mevcuttur: 18 "ve 12". Minnie'yi pembe veya kırmızı elbise ile de alabilirsiniz.

Disney 18 "Pembe Elbiseli Minnie Mouse Peluş Bebek Fiyat: $ 18.99 Hemen Al Amazon'da

15. Barbie Fairytale Giydirme Doll

Uzun ömürlü bir favori, seçim için birkaç farklı Barbie bebek vardır. Barbie gibi Peri Masalı Giysi Giydirme Oyunu Barbie gibi bir prenses, deniz kızı ya da kanatlı bir peri olabilir.

Barbie Fairytale Giydirme Doll Fiyat: $ 24.40 Hemen Al Amazon'da Satın Alın

16. Barbie Dreamhouse

Bu Noel'in en büyük bebek evi Barbie Dreamhouse'dur. Bu üç seviyeli ‚Äúsmart‚Äù evinde yedi oda, 70+ aksesuar ve bir çalışma asansörü var! Bir ‚Äúsmart‚Äù dollhouse olmak için, bazı aksesuarlar hareket eden balık ve kabarcık sesleri ile akvaryum gibi ışık, ses veya hareket üretirler.

Barbie Dreamhouse Fiyat: $ 179.00 Hemen Al Amazon'da

17. Parmaklı Maymun

Çocuğunuz bir bebek maymunu istiyorsa, bir Fingerlings Monkeys harika bir seçenek olabilir. Parmağınıza sığarlar ve 40'tan fazla farklı hareketle sizinle etkileşime girer. Örneğin, seni öpebilir, uyuyabilir, kuyruklarını sallayabilir ve maymunlarla konuşabilirler.

Fingerlings - İnteraktif Bebek Maymunu - Zoe (Mor Saçlı Turkuvaz)

Herkes için bir şeyler

Ailenin içindeki herhangi bir çocuk bu oyuncakların tadını çıkarabilir. Bu bölümdeki her oyuncak grubunun bir kombinasyonunu bulacaksınız.

18. Play-Doh 36-Can Mega Pack

Oyna-Doh'un 36 farklı rengi olduğunu biliyor muydun? Şimdi yapabilirsin.

Play-Doh 36-Can Mega Pack, herhangi bir çocuğa bir zevk olacaktır çünkü yumuşak macunun herhangi bir şekle sokulması eğlenceli. Hiç Play-Doh sevmeyen bir çocukla tanıştın mı?

Doh 36-Can Mega Pack Fiyatı: Satın Al Amazon'da

19. Balçık Namlu

Balçık Namlu, Play-Doh'a yeni bir göz atıyor ve eğlenceli bir çorap malzemesi üretiyor. Günümde bu şeyi çağırdık ‚Äúgak.‚Äù Yapışkan değil ve üzerine koyduğunuz her şeyden kayıyor. Bu sümük, zehirli atıklar gibi görünen küçük bir davulda olsa bile, aslında bir Fıçı Maymunundan daha eğlenceli.

Balçık Namlulu Renkli Varil Balçık Namlulu Altı Farklı Renk Fiyatı: Amazon'da Hemen Al

20. KidKraft Vintage Mutfak

Birçok küçük çocuk mutfakta oynamaktan hoşlanır. KidKraft Vintage Kitchen, iki adet yükseltilmiş brülör, bir lavabo, buzdolabı, derin dondurucu, mikrodalga fırın, fırın ve kapıları açıp kapatarak gelir. Bu mutfak aynı zamanda birden fazla çocuk için de yeterince büyük.

KidKraft Vintage Kitchen - Beyaz Fiyatı: $ 119.99 Hemen Al Amazon'da Satın Alın

21. Kapalı Tee Pee Oyun Çadırı

Çocukken kapalı oyun çadırınız var mıydı? Eğer öyleyse, çocuğunuz altı metre boyunda olan Kapalı Tişört Çadırı'ndan hoşlanabilir! Beş duvarı vardır ve diğer Noel oyuncakları ile oynarken, film izlediklerinde ve hatta uykularında çocuklarınızı saatlerce eğlendirebilirler.

EasyGo Ürünleri Kapalı Tee Işemek Çadır Fiyat: $ 45.77 Buy Now Amazon'da

22. Swagtron T1 Elektrikli Hoverboard

Swagtron T1 hoverboard, bisiklet ya da kaykay yapmayacağınız zaman dolaşmanın eğlenceli bir yoludur. Maksimum 8 mil / s hıza sahiptir ve şarjlar arasında 11 mil kadar çalışır. Hareket etmeye başlamak için yapmanız gereken tek şey atlamak ve öne doğru eğmektir. Pili yeniden şarj etmeniz gerektiğinde, sadece bir saat sürer.

Fiyatı: Şimdi Amazon'da Satın Alın

23. Star Wars Droid Mucit Takımı

Star Wars Droid Inventor Kit, çocuğunuzun yeteneklerini öğrenebilen ve 16'dan fazla Yıldız Savaşları görevini tamamlayabilen kendi etkileşimli R2D2 droidini oluşturmasına izin veriyor. Çocuğunuz droidleri kendileri toplayabilir (hiçbir yetişkin meclisi gerekmez!) Ve Inventor Kit uygulamasıyla droid yeni becerilerini öğretmeye başlayabilir. Elinizdeki bir dalga ile çocuğunuz droidin gitmesini istediği yere gitmesini sağlayabilir.

Star Wars Droid Inventor Kit Fiyatı: Şimdi Amazon'da Satın Alın

24. Star Wars Lego Setleri

Millennium Falcon, Episode V’den gelen karbon donma odası ve Star Wars Episode VIII’den yepyeni bir BB-8 bina setine kadar birçok farklı Star Wars Lego seti var. Bir koleksiyon oluşturmaya veya buna eklemenize bağlı olarak, seçim yapabileceğiniz pek çok seçenek vardır.

LEGO Star Wars Millennium Falcon 75105 Star Wars Oyuncak Fiyatı: $ 230.97 Buy Now Amazon'da

25. Star Wars Black Serisi Birinci Dereceden Fırtına Trooper

Bu 6 "Star Wars First Fırtına Fırtına Trooper hepsi var. Sadece Fırtına Trooper aksiyon figürü almak değil, aynı zamanda başka bir Fırtına Trooper seti ile bulmak mümkün olmayacak sekiz özel aksesuar olsun. Trooper ve tüm aksesuarlar orijinal Star Wars film sahnesine doğrudur.

Yıldız Savaşları Siyah Serisi İlk Sipariş Stormtrooper Dişli ile Fiyatı: Hemen Al Amazon'da

26. Fisher-Price Imaginext DC Süper Arkadaşlar Batbot Xtreme

Süper kahraman savaşları, iki metre boyundaki Imaginext DC Süper Dostları Batbot Xtreme ile bir üst seviyeye çıkıyor! Uzatılabilir kanatlara ve yumruklara, omuza monte edilmiş roketatarlara ve savaş modundayken çocuğunuzun sesini kahramanca kılan bir ses değiştiricisine sahiptir.

Fisher-Price Imaginext DC Süper Arkadaşlar Batbot Xtreme Fiyat: Hemen Al Amazon'da

27. Yumurtalıklar CollEGGtibles

Hatchimal fenomenin devamı olarak, 70'den fazla farklı Hatchimals CollEGGtibles vardır. Her CollEGGtible paketi, ambarlamaya hazır beş yumurta ile birlikte gelir. Tabii ki, hangi Hatchimals'ı alacağınızı bilmeyeceksiniz, ta ki, o zamanlar.

Colleggtibles Hatchimals Fiyat: Hemen Al Amazon'da

28. Hatchimals Pırıltılı Bahçe

Noel için bir başka, çok popüler oyuncak Hatchimals Pırıltılı Bahçe seti. Bu tam boyutlu Hatchimals, CollEGGtible karakterlerinden ayrıdır ve orijinal Hatchimals'a benzer. Pırıltılı Bahçe serisiyle çocuğunuz üç farklı aşamada bir Owling'i yükseltir: bebek, yürümeye başlayan çocuk ve çocuk. Her Hatchimal ayrıca, kendi sesleriyle nasıl yürüdüğünü, dans edebileceğini, oyun oynayacağını ve konuşabileceğini öğrenebilir!

Hatchimals Pırıltılı Bahçe Fiyat: Hemen Al Amazon'da

29. Hot Wheels Süper Ultimate Garaj Playset

Hot Wheels Süper Ultimate Garage Playset, tüm Hot Wheels otomobilleriniz için 140'tan fazla araba ve dört aracı aynı anda 23 araçlık motorlu asansörle dört park yerine sahiptir. Garaj ayrıca çeşitli rampalarla geliyor ve King Kong'a dikkat etmeyi unutmayın!

Sıcak Tekerlekler Süper Ultimate Garaj Fiyatı: $ 193.99 Hemen Al Amazon'da Satın Alın

30. Nerf N-Strike Elite Strongarm Blaster

Nerf N-Strike Blaster, 90 metreye kadar gidebilen altı ok atar. Bazı arka bahçesinde eğlenirken ya da fırtınalı bir günde monotonluğu kırmak için bir şey arıyorsanız, her yaştan çocuklar bu oyuncağın tadını çıkarabilir.

Nerf N-Strike Elite Strongarm Blaster Fiyatı: $ 12.99 Hemen Al Amazon'da Satın Alın

31. Nerf N-Strike Mega Mega Mastodon

Hızlı ateşleme yeteneği ile, Nerf Mega Mega Mastodon, bir defada 100 feet'e kadar ateşlenebilen 24 taneye kadar dayanabiliyor. Bu da Nerf'in ilk motorlu Mega Blaster! Bu oyuncak ile Nerf savaşları tamamen yeni bir seviyeye ulaştı. Tek gereken altı D pil.

Nerf N-Strike Mega Mega Mastodon Fiyatı: $ 79.99 Buy Now Amazon'da

32. furReal Proto Köpek

Robot köpekleri yeni değil ama furReal Proto Dog en iyilerden biri. Çocuklar köpeği (sekiz parça) toplar ve kişisel bir bağlantı kurmaları için onlara yardımcı olan furReal uygulaması ile kodlar. Proto Köpek çocuğunuz tarafından özelleştirilen 400'den fazla ses ve 100 göz animasyonu yapabilir.

Çocuğunuz bir şeyler inşa etmeyi ve oyuncaklarını kişisel bir yetenekle kişiselleştirmeyi seviyorsa, bu eğlenceli bir oyuncak olabilir. Ev hayvanı sahibi değilseniz, bu oyuncak en sonunda ilk evcil hayvanınız olabilir.

furReal Makers Proto Max Fiyat: Hemen Al Amazon'da

33. furReal Roarin 'Tyler, Oynak Kaplan

“Aslanlar, kaplanlar ve ayılar, oh benim!” Proto Dog'a ek olarak, çocuğunuz furReal Roarin 'Tyler Tiger'ı da beğenebilir. Tyler, 100'den fazla kaplan sesini ve hareketini yaratır. Ayrıca dahil olan gıcırtılı oyuncağı ile etkileşime girecek.

Roarin 'Tyler ile hiçbir meclis gerekmemektedir.

furReal Roarin 'Tyler, Oynak Kaplan Fiyat: Hemen Al Amazon'da

34. 20. Yıl Tamagotchi Dijital Pet

Belki bir çocukken Tamagotchi ya da Giga Pet'in vardı. Eh, 2017 Tamagotchi Digital Pets'ın 20. yıldönümünü kutlar. Bu oyuncak en az sekiz yıl veya daha büyük bir çocuk için tavsiye edilir ve kendi yaşlarında yaptıkları gibi kendi dijital evcil hayvanlarını da yetiştirebilirler.

Pembe ile Mavi 20th Yıldönümü Tamagotchi Cihazı, Mavi Fiyat: Şimdi satın al Amazon

Masa oyunları

Aile oyun geceniz için yeni bir oyun istiyorsanız, bu öneriler hile yapabilir.

35. Googly Eyes

Resim çizmek ve başkalarının ne olduğunu tahmin etmek istiyorsanız, Googly Eyes mükemmel bir öneridir. Çekmece koyarken, düz bir şekilde çizmelerini zorlaştıran bir çift vizyon değiştirici gözlük takıyor. Takım arkadaşlarınız, puan kazanmak için zaman tükenmeden önce çizdiğiniz şeyi tahmin edebilmelidir.

Googly Eyes Oyun Fiyatı: $ 17.75 Hemen Al Amazon'da Satın Alın

36. Ya Mouth'u İzleyin

Ya Mouth'un, kişinin söylemeye çalıştığı şeyi tahmin etmen gereken başka bir ödüllü oyun olduğunu görün, çünkü kulağa çok kolay gelmiyor. Bunun nedeni, kişinin diş hekimine gittiğinizde ağzınızı açık tutmak için ağız tıkacı kullanması gibi konuşmalarınızı saran bir ağızlık takması gerektiğidir. Konuşmayı deneyebileceğiniz 143'ten fazla aile dostu cümle var.

Ya 'Mouth Aile Sürümü Fiyatı: $ 14.99 Hemen Al Amazon'da Satın Alın

37. Uno Emoji

Uno Emoji'nin hedefi, klasik kart oyununa yeni bir göz atmak, mümkün olan en az sayıdaki puanı almaktır. Emoji sürümü, oyunu farklı kılan yeni bir kural ve dört ekstra kart içerir. Uno!

Uno Emoji Kart Oyunu Fiyat: $ 7.57 Hemen Al Amazon'da

38. Tekel Anlaşması

Tam bir Tekel oyununu tamamlamak için zamanınız olmadığında, Tekel Deal'ı deneyin. Bu kart oyunu 15 dakikada ciddi bir şekilde tamamlanabilir! Hala kazanmak için biraz strateji kullanmanız gerekiyor, ancak hızlı tempo bu oyunu tekelden hoşlanmayanlar için bile eğlenceli hale getiriyor çünkü bu çok zaman alıcı.

Hasbro Oyun Tekel Deal Kart Oyunu Fiyat: $ 5.94 Buy Now Amazon'da

39. Açgözlü Büyükanne

Çocuklar açgözlü Granny keyfine varacaksınız. Terapi çarkını döndürerek, sırtındaki Granny naplarını çalarken hangi tedaviyi çalacağını kararlaştırırlar. Eğer uyanırsa ve dişlerini tükürürse oyunu kaybedersiniz.

Açgözlü Granny - Toys R Us Exclusive version Fiyat: Hemen Al Amazon'da

40. Bağlan 4

Bu klasik oyun biraz değişmedi. Connect 4 ile, bir ortakla ve tokens kazançlarının dördünü bağlayan ilk kişiye karşı oynuyorsunuz. Daha fazla zorluk istiyorsanız, bunun yerine beş veya altı jeton bağlamayı deneyin!

Hasbro Connect 4 Oyun Fiyatı: $ 8.77 Hemen Al Amazon'da Satın Alın

41. Tuvalet Sorunu

Su tesisatı sorunlarını kim bilir ki çok keyifli olabilirdi? Toilet Trouble ile, tuvalet kağıdı rulosunu döndürüp, suyla püskürtülemeyeceğinizi umarak tuvaleti yıkayın. Bu oyunla skor tutmak zorunda değilsiniz, çünkü her yaştan çocuğun oynayabilmesi kolay bir şans oyunu.

Hasbro Oyunları Tuvalet Trouble Fiyatı: $ 13.99 Hemen Al Amazon'da Satın Alın

42. Soggy Doggy

Soggy Doggy ile köpeğe banyo yaparken, etrafta dolaşmaya çalışıyorsunuz. Eğer kuyruğunu sallamaya karar verirse, başa dönüp tekrar baştan başlarsınız.

Soggy Doggy Board Game Fiyat: $ 14.79 Hemen Al Amazon'da Satın Alın

43. Yumurtalı

Egged On, Russian Roulette'in aile dostu versiyonudur. Temel olarak, bir yumurta al ve ıslanmamanı umarım. Oyun 10 plastik yumurta ile geliyor ve en az birini suyla doldurun, kazanmak için kuru kalın.

Game On Egged Fiyat: $ 11.99 Buy Now Amazon'da

44. Catan

Catan, aynı zamanda Catan Settlers denir, gençler ile oynamak için eğlenceli bir oyun olabilir. Her oyuncu Catan adasında yerleşimler inşa eder ve amaç, puan toplamak için en çok kaynak ve yerleşimi toplamaktır. İlk önce belli sayıdaki puanı kazanan kişi kazanır. Her oyun yaklaşık 60 dakika içinde oynanabilir ve basit ama ilgi çekici bir oyun için birçok olumlu yorum aldı.

Catan 5. Baskı Fiyatı: Şimdi Amazon'dan Satın Alın

45. Ride Bilet

Biraz strateji gerektiren gençler ile oynamak için başka bir eğlenceli oyun Ride Bilet olduğunu. 19. yüzyılda Amerika Birleşik Devletleri'nde demiryolu yolları inşa etmek için gereken birkaç kart çizin. Rota ne kadar uzunsa, kazandığınız puanlar da oyunu kazanmanıza yardımcı olur. Bir sonraki kıtalararası demiryolu hattını inşa edecek misin? Öğrenmek için oynamalısın!

Sürüş Fiyatı Bilet: Şimdi Amazon'dan Satın Alın

Elektronik ve becerikli alet

Teknolojiyi nasıl unutabiliriz? En yeni oyun sistemini veya başka bir gadget'ı vermek isterseniz, bu en iyi seçenekleri de seçmenize yardımcı oluruz.

46. ​​Fisher-Price Düşün ve Öğren Akıllı Döngü

Düşün ve Öğren Akıllı Döngü, çocuğunuzun öğrenirken egzersiz yapmasına yardımcı olur. Döngü bir tablet veya TV ile senkronize olur ve üç farklı öğrenme aktivitesine sahiptir (sürüş, oyun ve yarış). Üç ila altı yaş arasındaki her çocuk bu oyuncaktan yararlanabilir. Çocuğunuz büyü yapma, okuma, matematik yapma ve diğer STEM aktivitelerini nasıl tamamlayacağını öğrenebilir. Ne kadar havalı!

Fisher-Price Düşün ve Öğren Akıllı Döngü Fiyatı: Şimdi Amazon'dan Satın Alın

47. Drocon Scouter Drone

Drocon Scouter Drone, yeni başlayanlar için çocuk dostu ve kullanımı kolaydır. Yükseklik tutuşu, bir anahtar kalkış ve iniş var ve hatta 3D döndürmeler gerçekleştirebilir. Pil ömrü, uçan oturumun ne kadar aktif olduğuna bağlı olarak yedi dakika ile yirmi dakika arasındadır. Pili şarj etme zamanı geldiğinde, USB veya denetleyici şarj istasyonu aracılığıyla şarj edebilirsiniz.

DROCON Scouter Katlanabilir Mini RC Fiyat: $ 29.99 Hemen Al Amazon'da Satın Alın

48. Nintendo Anahtarı

En iyi el oyun konsolu Nintendo Switch'dir. Bu üç parçalı konsol, iki kontrol cihazı ve bir tablet konsolu ile birlikte gelir. Hareket halindeyken oynamak için tabletin her iki tarafına da bir denetleyici bağlayabilirsiniz veya kontrolörler aynı zamanda tek oyuncu veya başa baş rekabet için kablosuz denetleyici olarak iki katına çıkar.

Nintendo Anahtarı - Neon Mavi ve Kırmızı Joy-Con Fiyatı: Şimdi Amazon'dan Satın Alın

49. Sega Genesis Klasik Oyun Konsolu

Çocuğunuzun çocukluk video oyun anılarınızı Sega Genesis Klasik Oyun Konsolu ile yeniden yaşatmasına izin verin. Sonic 2 ve Sonic Pinball dahil olmak üzere 81 oyun ile geliyor. Oynamaya başlamak için, tek yapmanız gereken takmak ve TV'nizde oynamak.

Sega Genesis Klasik Oyun Konsolu 2017 Sürüm Fiyatı: Şimdi Amazon'da Satın Alın

50. Süper NES Klasik

2017 için sürpriz video oyunu Super NES Classic. Onları birlikte çalarken çocuğunuzu hafıza şeridinde tutmanıza yardımcı olabilecek 21 oyunla birlikte gelir. Süper Mario Dünyası, Street Fighter II, Süper Mario Kart ve Donkey Kong Country gibi oyunların tadını çıkarabilirler.

SNES Nintendo Classic Mini: Süper Nintendo Eğlence Sistemi Fiyatı: Şimdi Amazon'dan Satın Alın

51. PlayStation 4

En yeni video oyun konsollarından biri, PlayStation 4 Pro 1TB konsoludur. Oyun oynamak veya film izlemek istiyorsanız PlayStation 4'ün muhteşem 4k grafikleri ve üstün ses kalitesi vardır.Temalı bir paket vermek istiyorsanız, olasılıklardan bazıları Star Wars Battlefront II ve Destiny 2'yi içerir.

PlayStation 4 Pro 1TB Konsol Fiyatı: Şimdi Amazon'dan Satın Alın

52. Xbox One X

XBox One X, mevcut en gelişmiş Xbox One oyun sistemidir. 1 TB hafıza ile geliyor ve 4k Blu-Ray diskleri de oynayabilir. Çocuğunuz oyunlarının videosunu kaydetmekten ve izlemesi için diğerlerine anında yüklemekten hoşlanıyorsa, bir düğmeye basılarak yapılabilir.

Bu Noel'in en popüler Xbox One oyunlarından bazıları, Call of Duty: WWII, Forza Motorsport 7 ve Assassin's Creed Origins.

Xbox One X 1TB Konsol Fiyatı: Şimdi Amazon'dan Satın Alın

53. Oculus Rift + Touch Sanal Gerçeklik Sistemi

Eğer 4D hediye arıyorsanız Oculus Rift + Touch Sanal Gerçeklik Sistemi mükemmel bir sistemdir. Sistem altı ücretsiz oyunla birlikte gelir ve sadece Windows 7 işletim sistemi veya daha yeni bir Windows PC gerektirir. Bazı oyunlar bir Xbox denetleyicisi ile bile oynatılabilir.

Oculus Rift + Touch Sanal Gerçeklik Sistemi Fiyatı: Şimdi Amazon'da Satın Alın

Eğitici oyuncaklar

Çocuklarınızın eğlenirken öğrenmelerine yardımcı olan oyuncaklar mı istiyorsunuz? Evet, bu oyuncakların çoğu çocuğunuzun hayal gücünü teşvik edecek, ancak bazıları eleştirel düşünme becerilerini diğerlerinden daha fazla geliştirecek şekilde tasarlandı. Bu oyuncak seçimlerinden bazıları STEM dostu.

54. Fischer Technik Elektronik Set

Çocuğunuz (dokuz yıl veya daha büyük) basit elektrik devreleri ile bir şeyler inşa etmekten hoşlanıyorsa, Fischer Technick Elektronik Seti heyecan verici olabilir. 260 parça ve 16 model ile çocuğunuz, elektroniklerin temel prensiplerini öğrendikçe sonraki Noel'e kadar meşgul kalmalıdır. Bu oyuncağın kalitesi için konuşmak için, tüm Fischertechnick oyuncaklar Almanya'da yapılır.

Fischertechnik Elektronik Set Fiyatı: Şimdi Amazon'dan Satın Alın

55. LEGO Zincir Reaksiyonları Zanaat Kiti

Gördüğünüz LEGO setlerinin çoğu, kale veya araç gibi özel bir yapı inşa etmek için temalı setler. Bu Klutz LEGO Zinciri Reaksiyonları Kiti, çocuğunuzun mevcut Lego koleksiyonunu kullanmasına yardımcı olur. on farklı hareketli makine inşa etmek. Kit ayrıca, makinelerin tamamlanmasına yardımcı olmak için 33 temel parça, rampa, dizgi, plastik top ve kağıt parçaları ile birlikte gelir.

Klutz LEGO Zincir Reaksiyonları Craft Kit Fiyatı: $ 18.02 Buy Now Amazon'da

56. Grow 'n Glow Teraryum

Grow 'n Glow Teraryum, çocuğunuzun organik chia ve buğday çimi tohumu içeren plastik bir Mason kavanoza kendi masaüstü bahçesini büyütmesini sağlar. Ayrıca bahçenizde parıldayan geceler için de karanlıkta parlayan çıkartmaları ekleyebilirsiniz.

Kids Grow 'n Glow Teraryum için Yaratıcılık Fiyat: $ 12.99 Hemen Al Amazon'da

57. Piper Bilgisayar Kodlama Kiti

Çocuğunuzun bilgisayar kodlamasını öğrenmesini istiyorsanız, Piper Bilgisayar Seti en yüksek puan alan kitlerden biridir. Raspberry Pi Minecraft programı ile çalışır. Wi-Fi özelliklidir ve çocuğunuzun hayal gücünün canlanmasını sağlamak için LED ışıkları, hareket sensörleri, düğmeler ve anahtarlarla birlikte gelir. Piper Computer Kit ayrıca tüm sıraları saklamak ve oyun ilerleyişini kaydetmek için 8GB SD hafıza kartı ile birlikte gelir.

Piper Bilgisayar Seti Fiyatı: $ 250.78 Hemen Al Amazon'da

58. Hasta Bilim Slick Hileler

Sick Science bilim seti, dokuz farklı fen deneyi gerçekleştirmek için gerekli olan malzemelerle birlikte gelir. Örneklerden bazıları, bir genie bir kök biberonun içine koyulması, bir indeks kartından çıkması ve bir soda şişesi çuvalının yapılmasıdır.

Hasta Bilim Slick Tricks Fiyat: $ 17.90 Hemen Al Amazon'da Satın Al

59. OWI 14-in-1 Güneş Robotu

OWI 14'ü 1 arada Solar Robot ile pil gerektirmez. Adından da anlaşılacağı gibi, değişik derecelerde zorluklarla inşa edebileceğiniz 14 farklı robot tasarımı var.

OWI 14-in-1 Güneş Robot Fiyat: $ 23.65 Hemen Al Amazon'da

60. Marbleocity Dragon Coaster

Marbleocity Dragon Coaster, mermer işlerinde yepyeni bir anlam ifade ediyor. Rye, NY'de gerçek bir rollercoaster'a dayanan bu oyuncak tamamen ahşaptan yapılmış ve düzenli, beyaz yapıştırıcı ile birleştirmek için üç ila beş saat sürüyor. 3D bulmacayı doğru bir şekilde bir araya getirmek için bir ödül olarak, mermerlerinizin daha fazla bükülme ve dönüşler almasını izleyebilirsiniz.

Eğlenceye eklemek için Dragon Coaster, Marbleocity Mini Skate Park'a da bağlanmaktadır.

Marbleocity Dragon Coaster Fiyatı: $ 41.07 Hemen Al Amazon'da

özet

Çocuğunuz için ağacın altına koymak için mükemmel oyuncağı bulmakta sorun yaşamamalısınız. En son yenilikler ve belki de bir çocuk olarak yetenekli olan zamansız klasikleri arasında, bu sizin için unutulmaz bir Noel olabilir.

Çocuğunuz için bu yıl “olması gereken” oyuncak nedir?

Videoyu izle: En Büyük RC 2017'nin En İyileri

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Online alışveriş yapmak için ödeme en iyi 6 Cashback siteleri
Maliye

Online alışveriş yapmak için ödeme en iyi 6 Cashback siteleri

İnsanların alışveriş yaparken paradan tasarruf etmelerine yardımcı olan büyük trendlerden biri de para kazanma sitelerini kullanmaktır. Çevrimiçi alışveriş yapmak için size para ödeyecek birkaç büyük para kazanma sitesi vardır. Demek istediğim, yine de alışveriş yapacaksın, değil mi? Bunu yaparken neden ekstra para kazanmıyorsunuz? İnternetten alışveriş yaparak kazandığınız para birkaç farklı şey için kullanılabilir.
Devamını Oku
ISurvey Dünyası incelemesi
Maliye

ISurvey Dünyası incelemesi

Çevrimiçi para kazanmanın yollarını aradıysanız, birkaç anket panosuna rastladınız. Bu anket web siteleri, anketleri doldurmak isteyen hedef kitlelerinde tüketicilerle müşteri görüşleri arayan işletmelerin bağlantı kurmasına yardımcı olur. Bu bir kazan-kazan durumu, işletmeler cevaplarını alıyor ve tüketiciler zamanları için ödüllendiriliyor.
Devamını Oku
Transamerica Hayat Sigortası İncelemesi
Maliye

Transamerica Hayat Sigortası İncelemesi

Transamerica, dünyanın önde gelen sigorta ve finans hizmetleri şirketlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Firma dünya çapında 19 milyondan fazla müşteriye sigorta ve yatırım sunmaktadır. Transamerica'nın sloganının da belirttiği gibi, şirket - ve müşterileri - “Yarın Yapıcılar” dır. Bunun nedeni, şirketin müşterilerinin yarınlarını planladıkları her şeyi yapmaya çalıştığıdır.
Devamını Oku
Üniversite Öğrencileri için 7 Büyük İşler
Maliye

Üniversite Öğrencileri için 7 Büyük İşler

Kolej maliyetleri hem öğrenciler hem de ebeveynler için giderek artan bir yük getiriyor. Bu yükü hafifletmenin bir yolu üniversite öğrencilerine iş bulmaktır, ancak bir işi tam zamanlı bir üniversite yüküyle dengelemek zor olabilir. Bugün üniversite öğrencileri için 7 harika işin bir listesini, üniversite öğrencilerinin yoğun programında çalışabilecek, ancak yine de iyi bir maaş kazanmayı başarabilecek işleri paylaşacağız.
Devamını Oku