Maliye

2018 En İyi 17 Ücretsiz Müzik Uygulamaları

Eğer benden hoşlanıyorsanız, neredeyse her türlü etkinlik için müzik dinlemeyi seviyorsunuz. Çalışmak, bir DIY ev projesini tamamlamak mı yoksa sadece dinlenmek istediğinizde, müziğin hayatın vazgeçilmez bir parçası olduğunu farketmez. Neyse ki, ücretsiz müzik uygulamaları, yerel radyo istasyonlarının uzun ara vermeden en sevdiğiniz şarkıları dinlemenizi sağlar.

En sevdiğiniz şarkıları ücretsiz olarak yayınlayabilmek, aynı zamanda iTunes üzerinden albüm satın almak için gelirinizi harcamanıza gerek olmadığı anlamına da gelir. Fiziksel bir kopyasına sahip olmayı tercih ederseniz, düzenli olarak dinleyebileceğiniz başka bir CD için yer bulmanız gerekmez.

Ayrıca, müzik uygulamalarını dinlemekten keyif alıyorum, çünkü radyoda duymadığınız yeni şarkıları keşfedebiliyorum. Daha geniş bir şarkı seçimi ve kısa reklam araları ile neden ücretsiz müzik dinlemek istemezsiniz?

Denemeniz Gereken Ücretsiz Müzik Uygulamaları

Belki daha önce hiç müzik uygulaması kullanmamışsındır. Ya da yeni bir tane denemek istersiniz çünkü mevcut çalma listeniz bayat büyüyor. Bu uygulamalar ortak bir paydayı paylaşsalar da (hepsi özgür!), Her biri favori istasyonlarınız için kendi kişisel dokunuşlarını koyuyor.

1. Spotify

Spotify tartışmasız, hiç kimsenin “yaşayamayacağı” tek ücretsiz müzik uygulaması. Eğer Spotify'ı kullanmıyorsanız, arkadaşlarınızın en az biri iyi bir şanstır. Spotify için kurulum süreci basittir, favori sanatçılarınızı veya önceden hazırlanmış oynatma listelerini seçersiniz. Spotify'a hangi şarkılardan hoşlandığını ya da sevmediğinizi söyledikten sonra Spotify, çalma listenizi hassaslaştırır, böylece sadece en çok sevdiğiniz şarkıları duyarsınız.

Spotify'dan da keyif alacağınız birkaç ücretsiz özellik daha var:

 • Akış kütüphanenizi genişletmek için Facebook arkadaşlarını takip edin
 • Her hafta yeni şarkı seçimlerini keşfedin
 • Spotify uygulamasında şarkı sözlerini okuyun
 • PlayStation 4'teki Spotify'ı çal

Birçok insan şarkı çeşitliliği nedeniyle Spotify'ı tercih ediyor. Discover Weekly özelliği sayesinde, Spotify her hafta yeni bir parça seti önerir. Bir şarkıyı beğendiyseniz, oynatma listenize eklemek için olumlu bir puan verebilirsiniz.

Spotify ayrıca, radyoda çalmakta olan mevcut şarkıyı otomatik olarak adlandıran Shazam adlı harika bir “ad bu ayar” özelliğine sahiptir. Belki şu anda hatırlayamadığınız bir şarkının adını söylemek için Siri veya Alexa'yı kullanıyorsunuzdur. Spotify'ın Shazam ile, şarkıyı beğendiyseniz şarkı listesine anında ekleyebilirsiniz.

Ücretsiz Spotify uygulamasını beğendiyseniz, reklamsız dinleme ve Amazon Alexa entegrasyonu için Spotify Premium'a geçmeyi de düşünebilirsiniz!

2. Jango

Ücretsiz müzik uygulamaları reklamları oynatıyor mu? Jango ile cevap büyük olasılıkla “Hayır!” Olacak. Diğer müzik uygulamalarıyla birlikte, ticari araları atlamak için ayda 10 dolar ödemeniz gerekiyor. Jango şu anda mobil uygulamalarında ticari olarak ücretsiz müzik akışı sunuyor. Facebook hesabınızı bağlarsanız, web sitelerinden akış yaptığınızda yalnızca bir günlük reklam alırsınız.

Jango'nun ticari olarak ücretsiz müzik sunmasının bir başka nedeni de bağımsız sanatçıların büyük varlığı. Diğer ücretsiz müzik uygulamalarının aksine, favori sanatçıya benzer bir hisle bağımsız sanatçıların şarkılarını duyma olasılığınız daha yüksektir. Bağımsız sanatçılar, Jango'nun müziklerini çalmalarını ve büyük molalarını yakalamaları için para ödüyorlar. Bu iyiliğe geri dönmek için Jango, her hafta aldığınız 25 ücretsiz NeuCoins ile geri bildirim bırakmanızı ve hatta bir ipucu göndermenizi ister!

Jango'da çalma listelerini tür veya sanatçıya göre sıralayabilirsiniz. Bir Aerosmith hayranı iseniz, Jango Aerosmith ve benzer sanatçıları çalan bir istasyon yaratacaktır. Ancak daha geniş bir oynatma listesi istiyorsanız, “90'ın Rock'ı” gibi bir tür istasyonu seçebilirsiniz.

Video, radyo yıldızını öldürse de, 😉 Jango, şarkıyı dinlerken müzik videoları izlemenizi sağlar. Ayrıca Jango uygulamasında yazılı şarkılara da erişebilirsiniz.

Jango, daha önce hiç duymadığınız en iyi ücretsiz müzik uygulaması olabilir. Ve hatta bir hesap oluşturmadan akışını başlatabilirsiniz.

3. Pandora

Orijinal müzik akışı juggernaut, Pandora hala geniş bir akış kütüphanesine sahip popüler bir ücretsiz müzik uygulaması. Arkadaşlarınız Spotify'ı kullanmıyorsa, çoğu Pandora'da yayın yapmaktan hoşlanır.

İstediğiniz şarkıları çalabileceğiniz Spotify'dan farklı olarak Pandora, hangi tür, sanatçı ve beğendiğiniz şarkılara dayalı bir istasyon oluşturur. Pandora, daha sonra benzer şarkıları ve sanatçıları tercihlerinize uyacak şekilde Müzik Genom Projesi algoritmasını kullanır. Müzikseverlerin Pandora'yı tercih etmelerinin bir nedeni, çeşitli sanatçıların şarkılarını duymalarıdır. Ancak, Pandora'nın kütüphanesi diğer müzik uygulamalarından daha küçük olduğu için, oynatma listeniz çok hızlı bir şekilde tekrarlanabilir.

Ücretsiz müzik uygulamalarını kullanmanın temel avantajı, müzik dinlemek için hiçbir zaman ödeme yapmamanızdır. Pandora'ya dinlenmeniz gerektiğinde, bu listeden diğer önerilerden birini kullanın!

Diğer ücretsiz müzik uygulamaları gibi Pandora, Pandora Plus (ayda 4,99 $) ve Pandora Premium (aylık 9,99 $) olmak üzere iki ücretli aylık hizmet sunar. Her iki planla da, reklamsız dinleme ve çevrimdışı dinlemenin tadını çıkarabilirsiniz.

4. iHeartRadio

Yerel radyo istasyonunuzu dinlemekten zevk aldığınızda, iHeartRadio mükemmel bir seçenektir. Sadece özelleştirilmiş çevrimiçi istasyonları dinleyebilir veya yerel radyo istasyonunuza da aktarabilirsiniz. IHeart, ilgi alanlarınıza göre çeşitli kanallar önerecektir. Örneğin, iHeartRadio'ya Klasik Rock'ı dinlemeyi sevdiysen, bu önerilerin birkaçını alabilirsiniz:

 • Led Zeppelin Radyo (sanatçı temalı istasyonlar)
 • iHeart 80s Radyo (tür temalı istasyonlar)
 • Amerika Birleşik Devletleri genelinde yerel radyo istasyonları

Online-only istasyonları dinlemeye değer olsa da, canlı radyo istasyonları muhtemelen iHeartRadio'nun en büyük avantajıdır. Ülkenin her yerinden istasyonları bulabilirsiniz.Şehirleri veya eyaletleri hareket ettirdiyseniz, bir çocuk veya kolej öğrencisi olarak keyif aldığınız istasyonu hafıza gezisinden bir yolculuk için dinleyebilirsiniz.

5. TuneIn

Çok çeşitli ses içeriği için, aşağıdaki programları TuneIn'da aktarabilirsiniz:

 • Müzik
 • Spor Dalları
 • Haber
 • konuşma
 • Podcast

Sadece her şeyi yapan bir uygulama istiyorsanız, TuneIn müzik ve müzik dışı teklifleri arasında iyi bir denge kurar. Bu ücretsiz müzik uygulamasıyla canlı müzik ve tür tabanlı istasyonlar için 120.000'den fazla radyo istasyonu yayınlayabilirsiniz.

Müzik oturumları ve favori sanatçılarınızla röportajlar da dahil olmak üzere özel TuneIn özelliklerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Canlı sporları dinlemek için, yerel telsiz bağlı kuruluşun oyunu çevrimiçi ortamda yayınlama izni olmadıkça premium sürüme geçmeniz gerekecektir.

6. Deezer

Deezer geniş bir şarkı kataloğu sunan başka bir ücretsiz müzik uygulaması. Dinlemek için 53 milyondan fazla şarkıya sahip olan Deezer, diğer müzik uygulamalarından daha büyük bir teklife sahip. Dinlediğiniz gibi, her şarkıyı derecelendirdiğinizden emin olun, böylece Deezer çalma listenizi kişiselleştirebilir. Deezer'i kişiselleştirmek için MP3'lerinizi ve mevcut çalma listelerinizi de yükleyebilirsiniz.

Diğer müzik uygulamalarına benzer şekilde, Deezer, yakında gelen sanatçılarla ilgili şarkı sözü ve özel röportajlar sunuyor.

Ücretsiz Deezer planı sadece mobil cihazlarda kullanılabilir. Bilgisayarınızda veya video oyun platformunda akış yapabilmenizi istiyorsanız, farklı bir uygulama seçmeniz gerekir.

Bazı Deezer incelemeleri de bu uygulamanın Google Home kullanıcıları ve Premium Hi-Fi seçenekleriyle Sonos sahipleri için ideal olduğunu belirtiyor.

7. Slacker

Slacker'da 100'den fazla seçilmiş müzik kanalını yayınlayabilirsiniz. Beğendiğiniz bir istasyonu bulduğunuzda, şarkı tercihleriniz için özelleştirilebilir. Beğendiğiniz şarkıları bir Upvote'a verebilir ve sevmediğiniz şarkıları yasaklayabilirsiniz. Ayrıca haber istasyonlarını yayınlamak ve hatta Slacker uygulamasında hava durumu güncellemelerini almak da mümkündür.

Bir şarkıyı ya da istasyonu beğendiyseniz, benzerlerini arkadaşlarınızla da sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Her müzik uygulamasının sunduğu düzenli küratörlüğünü yaptığı müzik kanallarına ek olarak, Slacker bu benzersiz seçenekleri iki sunuyor:

 • Haftalık müzik geri sayımları
 • Haftanın albümü
 • Beş yıl önce en çok otuz şarkı

Slacker ayrıca sanatçı röportajlarını ve başka hiçbir yerde duymadığınız sahne arkası hikayelerini içeren çeşitli temalı serilere de ev sahipliği yapıyor.

8. SoundCloud

Belki SoundCloud'u tanımlamanın en iyi yolu kitlesel kaynaklı müzik kataloğu. Ücretsiz akış sunan birçok hit şarkı ve bağımsız sanatçı bulacaksınız. Çoğu şarkıyı ücretsiz dinleyebilmenize rağmen, 30 milyon premium parça için ücretli Go + planına (9,99 $ / ay) katılmanız gerekebilir.

Diğer müzik uygulamaları, müzik çalmak için küratörlü kanalları kullanır, ancak SoundCloud herkes için gerçek bir ücretsizdir. SoundCloud'da, dinlemek istediğiniz şeyi bulmak için bireysel şarkı, sanatçı veya albüme göre arama yapabilirsiniz.

Sanatçı veya içerik yükleyici bir oynatma listesi oluşturduysa, art arda birkaç şarkı dinleyebilirsiniz. Aksi takdirde, her şarkıyı tek tek seçmeniz veya SoundCloud tam olarak otomatik oynatma özelliği sunmadığı için albümün tamamını seçmeniz gerekir.

Ek şarkı önerileri almak için yeni şarkıları ve sanatçıları keşfetmek için “En İyi 50” veya “Yeni ve Sıcak” listelerine göz atabilirsiniz. Bu listeleri türe göre de keşfedebilir veya SoundCloud kataloğu için en popüler şarkıları görebilirsiniz. Jango haricinde, SoundCloud en iyi gelecek sanatçıları bulmak için en iyi seçenek olabilir.

Tam albümleri dinlemek istediğinizde, SoundCloud en iyi seçeneğiniz olabilir, çünkü sadece ses sürümlerini dinleyebilirsiniz. Şu anda kablosuz ağa bağlı değil ve cep telefonu veri planınızı kullanmıyorsanız, SoundCloud akışı, videoyu da oynatan YouTube'u kullanmaktan daha az veri tüketir.

SoundCloud'un yanı sıra, aşağıdaki içeriğe müzik ek olarak da aktarabilirsiniz:

 • Sesli
 • Podcast

Herhangi bir dijital ses ücretsiz olarak yayınlanabilirse, muhtemelen SoundCloud'da olabilir.

9. AccuRadio

Bir başka büyük ve uzun süredir devam eden müzik uygulaması AccuRadio. Reklamları dinleyecekseniz de, sınırsız atlamalarınız var ve AccuRadio% 100 ücretsizdir. Ek avantajlardan yararlanmak için premium bir plan satın almanıza gerek yoktur.

AccuRadio, aklınıza gelebilecek hemen her müzik türüne yönelik kanallar sunar. Öne çıkan istasyonların dönüşümlü bir koleksiyonu da sınırlı bir süre için ticari olarak ücretsiz olacaktır. Country müzik özellikli tür ise, her ülke müzik istasyonu gün boyunca ticari ücretsiz olacak! En sevdiğiniz türün reklamsız olacağını görmek için programı kontrol ettiğinizden emin olun.

Tarza göre bir akış seçmenin yanı sıra, hangi kanalların şarkılarını çaldığını görmek için sanatçıya göre de arama yapabilirsiniz. Örneğin Elvis Presley'den hoşlanıyorsanız, müziğini çalan 80 kanalı bulacaksınız. Diğer uygulamalar sizin için sadece bir Elvis kanalı oluşturacak, ancak AccuRadio biraz daha esneklik sunuyor.

10. Google Play Müzik

Android kullanıcıları zaten Google Play'e aşina. Çalma listenize zaten sahip olduğunuz 50.000 şarkıya ek olarak, daha fazla müzik akışı için seçilmiş kanalları da dinleyebilirsiniz. Seçim yapabileceğiniz 40 milyondan fazla şarkı var, bu yüzden muhtemelen müzik çalmak için asla tükenmez.

Ne dinlemek istediğinizden emin değilseniz, rastgele bir şarkıyı dinlemek için “Kendimi Şanslı Hissediyorum” düğmesine tıklayın. Tıpkı radyoda tarama yaptığınız gibi, beğendiğiniz bir şarkı bulana kadar Şans düğmesini tıklamaya devam edin!

Ayrıca Google Play Store'daki ücretsiz müzik parçalarını da indirebilirsiniz. Her ay, Google Play, indirebileceğiniz yeni bir ücretsiz şarkı ve tam albüm seçeneği sunar.

Ücretli bir Google Pay Müzik aboneliğine yükselttiğinizde, reklamsız dinleme ve sınırsız canlı radyodan yararlanabilirsiniz.

Müzik ve diğer ödülleri satın almak için kullanabileceğiniz ücretsiz Google Play kredilerini nasıl edineceğinizi keşfedin!

11. YouTube

Ses ve video akışı yapacak verileriniz olduğunda, YouTube kullanmak için başka bir eğlenceli uygulama. Ürün kutularını veya DIY onarım videolarını izlemek için YouTube'u kullanabilirsiniz, ancak YouTube aynı zamanda müzik videoları için bir çeşmedir.

YouTube, müzik videoları için en iyi seçenek olabilir. Çünkü şirket içi Vevo programı eski ve yeni şarkılar için HD kalitesinde videolar sunar. SoundCloud gibi, favori sanatçılarınız için çok sayıda kullanıcı tarafından yüklenen video ve şarkı da var.

Kullanıcı tarafından yüklenen videolar ile, tam bir albüm dinleyebilir veya sevdiğiniz şarkıların müzik videolarını izleyebilirsiniz. Akış yapabildiğiniz özel oynatma listeleri de vardır.

Çalışırken klasik müzik dinlemekten hoşlanıyorsanız, “Ever En Rahatlatıcı Klasik Müzik ile 3 Saat” başlıklı bir video seçebilirsiniz. Keyfini çıkardığınız belirli bir kanal bulursanız, şarkı listelerini kolayca bulmak için bunu takip edebilirsiniz.

YouTube düzenli olarak canlı konserler ve festivaller düzenliyor. Diğer kanallar da 7/24 yayınlar, böylece sürekli dinleyebilir ve birkaç dakikada veya saatte bir seçim yapmak zorunda kalmazsınız.

YouTube'da ücretsiz olarak ihtiyacınız olan her şeyi bulabileceğiniz halde, ücretli bir YouTube Müzik akışı hizmeti de sunar. 9,99 ABD dolarıdır ve diğer ücretli müzik uygulamalarına benzer küratörlü kanallar ve özelleştirilmiş oynatma listeleri sunar.

12. Shazam

Spotify'ı kullanırsanız Shazam'a zaten erişebilirsiniz, ancak bağımsız uygulamayı da indirebilirsiniz. Birkaç saniye içinde, Shazam radyoda, televizyonda veya PA sisteminde bir mağazada veya restoranda çalan şarkıları tanımlayabilir. Shazam şarkıyı tanımladığında, hangi müzik uygulamasının kataloğunda olduğunu görebilirsiniz.

Shazam'ın beğenebileceği bir başka sebep de onların kapsamlı grafikler. En çok "Shazamed" şarkılarını ülke veya türe ve şarkının sorgu sayısına göre hızlı bir şekilde görebilirsiniz. Örneğin, tüm zamanların en Shazamed şarkısı 23.7 milyon kez tespit edildi!

En popüler şarkıları dün veya yarının bir sonraki gelecekteki hitinden bulmak isteyip istemediğinizi, Shazam eğlenceli bir uygulama. Sadece 30 saniyelik şarkı kliplerini dinleyebilmenize rağmen, Shazam müzik videoları izlemenizi ve şarkı sözlerini okumamı sağlar.

13. 8tracks

Özel oynatma listeleri için, 8tracks uygulamasını inceleyin. Birçok farklı tür için çok sayıda kullanıcı tarafından oluşturulan ve sponsorlu oynatma listesi bulacaksınız. Müzik türlerinden bazıları şunlardır:

 • Mutlu şarkılar
 • Hüzünlü şarkılar
 • Uyku Şarkıları
 • Çalışma Şarkıları
 • Chill Essentials
 • Egzersiz Temelleri

8tracks kesinlikle diğer uygulamalar ile aynı ol 'olmasından bıkmışsanız, temiz hava soluğu sunan eşsiz bir uygulamadır.

Bu oynatma listelerinin reklamsız olarak keyfini çıkarmak isterseniz, aylık olarak yalnızca 4,99 ABD doları ödemeniz gerekir. Diğer ücretli müzik uygulamalarının çoğunun fiyatı.

14. Amazon Prime Müzik

Amazon Prime üyeliğinize, Prime Music kataloğuna erişim dahildir. Öncelikle diğer avantajları için bir Prime üyeliğiniz kalırsa, bu dürtü neredeyse ücretsiz bir eklenti olabilir. Prime Music özelliği ile iki milyon şarkı aktarabilirsiniz. Seçebileceğiniz çok şey değil, ancak reklamsız ve isteğe bağlı dinleme deneyimi için yeterli olabilir.

Aynı zamanda küratörlü istasyonlar yayınlamak ve Prime Music ile kişiselleştirilmiş çalma listeleri oluşturmak da mümkündür! Ayrıca herhangi bir Amazon Echo cihazında da yayın yapabilirsiniz.

Tüm Amazon Müzik kataloğuna erişim için ayda 3,99 dolardan başlayan Amazon Müzik Sınırsız hizmetine katılmalısınız.

15. Spinrilla

Mixtapes'ı dinle? Spinrilla, ücretsiz hip-hop müziği için bağımsız sanatçılardan mixtapes ve single'lara sahiptir. Spinrilla uygulaması, ücretsiz bir müzik uygulaması için çok eşsiz olan müzik dinlemenizi sağlar. Ayrıca çalma listeleri oluşturabilir ve sevdiğiniz mikropları arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz.

Ayrıca, sanatçılarla ve geleceğin dinleyicileriyle geri bildirimde bulunmak için her bir single veya mixtape için bir yorum da bırakabilirsiniz.

16. Musi

Musi, ücretsiz olarak YouTube oynatma listeleri oluşturmanıza yardımcı olan bir iOS uygulamasıdır. YouTube'daki şarkıların çoğunu zaten yayınlayabildiğinizden, bu uygulama düşündüğünüzden daha kullanışlı. Ayrıca, sürekli akış değil, bir kerelik video izlemeye yönelik gerçek YouTube uygulamasından daha kolay kullanılabilir.

YouTube oynatma listelerinizi düzenlemenin yanı sıra, oynatma listelerinizi ve favori parçalarınızı arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz. Ayrıca Musi'yi AirPlay özellikli herhangi bir cihazla entegre edebilirsiniz. AirPlay özelliği ile, gittiğiniz her yerde Musi'yi kullanabilirsiniz! Araba, evde veya öğle yemeği molası sırasında dinlenmek önemli değil.

17. Slicethepie

Bu uygulama şu ana kadar diğer önerilerden farklı bir yaklaşım gerektirir. Slicethepie ile müziği gözden geçirmek için para alırsınız. Şarkıların çoğu yukarı ve gelecek sanatçılardan oluşurken, yeni şarkıları keşfetmenin eğlenceli bir yolu. Başka bir uygulamada aynı parçaları dinlemek yerine, Slicethepie'de dinlemek için ödeme alın.

Ayrıca giyim ve diğer tüketici markaları hakkında geri bildirim sağlamak için de ödeme alabilirsiniz. Ödeme almaya hazır olduğunuzda, Slicethepie size bir PayPal nakit ödeme gönderir. Bir arkadaşa tavsiye etmeyi unutmayın, böylece ikiniz de bonus para kazanabilirsiniz!

Ücretsiz Müzik Uygulamaları Nasıl Çalışır?

Herhangi bir ücretsiz uygulama ile, birkaç tradeoffs vardır. Genellikle ücretsiz bir müzik uygulamasından aşağıdaki sınırlamaları bekleyebilirsiniz:

 • Çevrimdışı müzik çalamıyor (ör. Uçak modu)
 • Bazı uygulamalar web tarayıcı erişimini desteklemez (örn. Bilgisayar veya dizüstü bilgisayar)
 • Saat veya gün başına sınırlı sayıda atlama
 • Ara sıra reklamları izlemeli veya dinlemeli

Premium bir plana geçiş yapabilmenizin temel nedeni, reklamsız dinleme ve sınırsız atlamaların keyfini çıkarmaktır. İnternete bağlı değilken müzik dinlemek için bir çalma listesi veya şarkı indirmek de mümkündür.Bu, veri kullanımınızı izliyor ve yalnızca kablosuz bağlantıdayken uygulamaya bağlanıyorsanız iyi bir fikirdir.

Bir müzik uygulamasından sürekli müzik dinliyorsanız, premium plana geçmek, maliyete değer olabilir. Çoğu ücretli müzik uygulaması ücretsiz deneme süresi sunar, ancak uygulama kullanılabilirliğini ve şarkı seçimini beğenip beğenmediğinizi görmek için önce ücretsiz uygulamayı test edebilirsiniz.

Ücretsiz Müzik Uygulamaları Kullanmanın Yararları

Ücretsiz müzik uygulamalarını kullanmanın ve asla prim hizmeti için ödeme yapmanın pek çok nedeni vardır:

 • Daha az reklam, canlı radyo istasyonlarından daha az
 • Canlı radyo istasyonlarından daha büyük şarkı seçimi
 • Özelleştirilebilir çalma listeleri
 • Aynı anda şarkı sözleri ve müzik videolarına erişin

Bazı müzik uygulamaları artık yeni otomobillerle önceden yüklenmiş olarak geliyor. Bu özellik, sürüş sırasında özel çalma listelerinizi dinlemek için cep telefonunuzun pilini boşaltmanız gerekmediği anlamına gelir.

Ücretsiz Müzik Uygulamaları Yasal mısınız?

Yukarıda belirtilen tüm uygulamalar yasaldır. Çünkü şarkıları sadece radyo dinlemeyi sevdiğiniz gibi aktarabilirsiniz. Google Play gibi bazı uygulamalar ücretsiz indirmeler sunabilir, ancak içerik hala lisanslıdır ve mevcut telif hakkı yasalarına uygundur. Bu uygulamalar, orijinal Napster veya başka bir kişinin kişisel koleksiyonundan bir şarkı indirdiğiniz en son BitTorrent programı gibi olmayacak.

Android ve Elma Cihazlarında Ücretsiz Müzik Uygulamaları Çalışıyor musunuz?

Musi hariç, burada belirtilen tüm uygulamalar Android ve Apple cihazlarıyla uyumludur. Oynatma listeleriniz ve hesap bilgileriniz bulutta depolandığından, favori kanallarınıza istediğiniz cihazdan sorunsuz bir şekilde erişebilirsiniz. Yeni bir cep telefonu alsanız veya bilgisayarınızda akış yapmaya karar verseniz bile çalma listesi bilgileriniz kaybolmaz.

Herhangi bir akıllı ev cihazına sahipseniz, bu uygulamalar aşağıdaki cihazlarla da entegre edilebilir:

 • Amazon Alexa
 • Google evi
 • Sonos
 • Xbox veya Playstation oyun platformları
 • Akıllı televizyon

Bazı müzik uygulamaları, akıllı bir ev cihazı kullanmak için ücretli servise yükseltmenizi gerektirebilir. Çoğunlukla, ücretsiz olarak herhangi bir cihazda müzik akışı yapabilirsiniz. Sadece reklamları dinlediniz ve sınırlı sayıda atlamanın olabileceğini unutmayın.

özet

Bunlar, yazılan neredeyse tüm şarkıları dinlemenize izin veren en iyi ücretsiz müzik uygulamaları! Daha az ticari mola ve dünyanın hemen her yerinde onları dinleme yeteneği ile müzik dinlemek çok daha kolay ya da ekonomik değil.

En çok hangi uygulamayı beğeniyorsunuz? Whay bunu diğerlerinden daha mı seviyorsun?

Videoyu izle: EN ÇOK İNDİRİLEN ŞARKILAR TOP 20 (iTunes). 17 Ağustos 2018

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

GFC TV Ep 005: Finansal Malpraktis tarafından Yandı Get Don't
Maliye

GFC TV Ep 005: Finansal Malpraktis tarafından Yandı Get Don't

Sahaya göz gezdirdiğim sırada, tam olarak ne yapacağımı biliyordum: Benim kısır Barry Sanders benzeri döndürme hareketlerinden birini kırmaya gidecektim. Sadece küçük bir problem vardı: Barry Sanders benzeri yeteneklere sahip değilim. Oh, evet, terbiyeli atletim. Fakat açık alanda böyle bir hamle yapmak benim için değil.
Devamını Oku
Yeni Başlayanlar İçin Kuponlama: Başlamanız Gereken Her Şey
Maliye

Yeni Başlayanlar İçin Kuponlama: Başlamanız Gereken Her Şey

Kuponla nasıl başlayacağınızı hiç merak ettiniz mi? Kuponlama size büyük para kazandırabilir. Öğrenme Kanalının Aşırı Kuponunun bir bölümünü izlediyseniz, ne hakkında konuştuğumu biliyorsunuz. Şovda yer alan çocuklar ve baylar, genellikle bir marketten, bakkalla dolu bir marketle ve hemen hemen ücretsiz olarak yürürler.
Devamını Oku