Maliye

İnanılmaz Fırsatlar ile 17 Çevrimiçi Dolar Mağazaları

Çoğumuz büyük bilet alımlarında para biriktirmek için internette dolaşıyoruz, ancak sadece bir dolara veya daha azına satılan eşyalara ne dersiniz? Bu küçük alımlarda da para tasarrufu yapmanıza yardımcı olacak online dolar mağazaları var.

Yerel alışveriş merkezinize gitmek ve aradığınız şeyi elde etmeyi umuyor olmak yerine, bu sitelere önce bir deneme yapmalısınız. Ve doğrudan ön kapınıza teslim edilecekler!

1. Doları Ağacı

Dolar Ağaç, başarılı tuğla ve harç işlerinden dolayı en popüler dolar mağazalarından biridir. Kişisel veya online alışveriş yaptığınızda her şey sadece bir dolar. Çevrimiçi sipariş vermek istediğinizde depolamak için ücretsiz gemiye sahipler ve listenizdeki ürünler için koridorları taramaksızın zaman kazanmak istiyorlar. Yapabilirsin özel avantajlar elde etmek Değer Arayanlar Kulübüne katılırsan.

Dolar Ağacı da evinize gönderilecek, ancak gemiye ödeme yapmanız gerekecektir.

2. RoseGal

En ucuz mücevher ve moda aksesuarlarının 2 $ 'dan başlamasıyla 1 $' lık ürünler bulmakta zorlanacaksınız. Ancak, kadınlar 8 ila 30 dolar arasında değişen birçok parça ile kıyafetler üzerinde iyi anlaşmalar bulabilirler. RoseGal ayrıca bazı erkek kıyafetleri, ev ve bahçe aksesuarları satıyor. Ancak, bu site kadın modasına en geniş seçim ve fırsatlar sunmaktadır.

Dünyanın hemen her ülkesine yapılan tüm siparişler için kargo ücretsizdir. Yeni alışveriş yapan kullanıcılar ilk siparişlerinden% 10 indirim kazanabilir ve RoseGal ödül programında puan toplayabilirler.

3. Dolar 1

Dolar 1, 1 $ gibi düşük bir fiyata çeşitli ürünler satın almanızı sağlar. Güzellik ürünleri, kıyafet, ev eşyaları, oyuncaklar veya mücevher satın almak isteyip istemediğiniz önemli değil, bazı tatlı fırsatlar bulabilirsiniz. Siparişiniz en az 25 ABD doları harcadığınızda ücretsiz gönderim için uygundur.

Birkaç İyi Korunmuş Cüzdan okuyucusu, Dolar 1 için yüksek övgü aldı, bu yüzden bu mağazanın yasal olduğunu biliyorsunuz.

4. H & J Kapanışları

H & J Closeouts, 25 yıldan fazla bir dolar mağaza tedarikçisi olmuştur. Şimdi, dolar mağazalarının fiyat başına 1 dolara kadar fiyatı işaretlemeden önce aynı toptan satış fiyatını alabilirsiniz. Bu tasarruflardan yararlanmak için, eşyalarınızı kasaya göre sipariş etmeniz gerekecektir. Bir iş toplantısında veya halka açık bir etkinlikte bekletmek istiyorsanız, H & J Closeouts en uygun fiyatlı çevrimiçi mağaza olabilir.

Çoğu ürün bir dolardan daha azını satar. Hatta 25 kuruş ve 15-sent ya da daha az satılan ürünler için iki bölümleri var. Örneğin, bir klip eksik veya yanlış yazılan şirket adı gibi kalemler için öğe başına üç kuruş kadar düşük bir fiyata satın alabilirsiniz.

Continental Amerika Birleşik Devletleri'nde tüm satın almalarda ücretsiz kargo. Ayrıca uluslararası bir şekilde ve ek bir ücret karşılığında Hawaii, Alaska ve Porto Riko'ya da gönderiyorlar.

5. Dolar Mağazası

1996 yılında kurulan Dollar Store, ilk gerçek çevrimiçi dolar mağazası olmaktan gurur duymaktadır. Ürünler, ürün başına 50 cent ila 2 $ arasında değişir. Dolar Deposu için minimum sipariş 50 $ ve tüm siparişler Güney Kaliforniya'dan geliyor.

Bir benzersiz özellik, siparişlerin dolar veya bitcoin ile ödeyebilmenizdir.

6. Bayan A

Sadece güzellik ve kozmetik ürünleri için alışveriş yapmak istiyorsanız, Miss A sadece 1 $ için birçok kozmetik ve moda aksesuarları sunmaktadır. Ayrıca bir ürün grubu olan küratörlü kitleri de satın alabilirsiniz ve bazı ürünler 1 $ 'dan fazla bir maliyete mal olur. Satın alabileceğiniz kitlerden biri, dokuz parçadan oluşan ve 20 dolara mal olan “Barely Basic Kit” dir.

Bayan A, ABD’ye 35 doların üzerindeki tüm siparişlerde ücretsiz gönderim yapıyor. ABD Posta Servisi tarafından teslim edilir.

7. Dolar Fanatik

Toplu olarak alışveriş yapmak isterseniz, Dollar Fanatic denemeye değer. Her şey demetler halinde satıyor. Filmler, aynı başlıktaki 12 kopyaya veya 48 mezuniyet boncuğu kesicisi olan bir kutuya sahip olacak şekilde 12 paket halinde satılabilir.

Bir mağazaya, bit pazarı standına sahipseniz veya sadece çok çeşitli bir paket istiyorsanız, çeşitli ürün kategorilerinden (aktivite kitapları, giyim eşyası, kıyafet, film vb.) Çeşitli ürünlerden oluşan 200 toptan paket satın alabilirsiniz. Bu ürün başına 1 $ ila 5 $ arasında bir perakende. Bu toptan paketler 99.99 dolar ve çok uygun.

Tüm siparişler 99 $ 'ın üzerinde, ücretsiz olarak gönderilir.

8. Axcesso Spot

Axcesso Spot, bir parti veya etkinlik planladığınız bir sonraki zamanda, indirimli parti eşyaları ve ev eşyaları için bir yerdir. Doğum günü ve bebek duşu aksesuarları, düz ve baskılı balonlar ve sofra takımlarını bulabileceksiniz.

Evinize “bebeğinizi geçirmez” yapmanız gerekiyorsa, elektrik prizleri gibi güvenlik ürünlerini satın alabilirsiniz ve hatta yeni kapı kilitleri de alabilirsiniz.

9. Hollar

Bir başka popüler çevrimiçi dolar mağazası da Hollar. Bebek aksesuarlarından, ofis ve parti malzemelerinden ya da sadece bir dolar karşılığında oyuncak alabileceğiniz 1 $ dükkan var. Hollar'ın eşyalarının çoğu 2 $ 'dan başlar ve 10 $' a kadar çıkabilir. Örneğin, 8 $ için bir erkek kapüşonlu sweatshirt veya $ 4.75 için bir dizüstü bilgisayar çantası satın alabilirsiniz.

25 ABD dolarından büyük tüm siparişlerde kargo ücretsizdir. Ayrıca Android veya Apples mobil uygulamalarını kullanarak da alışveriş yapabilirsiniz.

10. Pazarlık Bunch

Pazarlık Bunch, öncelikli olarak parti malzemeleri, paketlenmiş gıda ve çocuk oyuncakları satan tipik çevrimiçi dolar mağazanız değildir. Seramik süs eşyaları, kuş evleri, rüzgar çanı, battaniyeler, bahçe süsleri ve hatta ejderha, tek boynuzlu at ve perilerle fantezi objeleri bulabileceksiniz.

Envanterlerinin çoğu tam olarak "dolar mağaza fiyatları" değildir. Sitelerinin bir bölümü, üç dolardan on dolara kadar değişen anlaşmalara ayrılmıştır.

Pazarlık Bunch da sunuyor En az $ 39 toplam sipariş için ücretsiz gönderim.

11. Dolar Genel

Dolar Genel online alışveriş yanında ulusal bir fiziksel varlığı olan başka bir dolar deposudur.Ayrıca, Ebates ile alışveriş yaparken bile ekstra bir nakit geri indirim alabilirsiniz. Envanterinin çoğu, ürün başına 6 ABD dolarının altında fiyatlandırılırken Dolar Genel, 1 $ 'lık birkaç ürüne sahip. Sen de bir ön ödemeli cep telefonu planı da Dolar General ile aktive edebilirsiniz.

Dolar General'in dijital kuponlarına kaydolmak, çevrimiçi alışveriş yaparken size ek para kazandırabilir. Kargo ücretsiz değil, yerel Dolar Genel mağazasına ücretsiz olarak gönderebilir ya da indirimli kargo kodundan faydalanabiliyorsanız bir mola verebilirsiniz. Örneğin, 40 TL harcadıktan sonra evinize ücretsiz gönderim yapmak için bir kod girmeniz gerekebilir.

Ayrıca Amazon’un “Abone Ol ve Kaydet” e benzer bir AutoDeliver seçeneği de sunuyor. Düzenli aralıklarla gönderilecek programınızda ürünlerde% 5 indirim.

12. DHgate

Doğrudan Çin'den satın almaktan memnunsanız, DHgate, bir parçadan 10 sentten (0,10 $) başlayan ürünleri satın almanıza izin verebilir. DHgate, fidget iplikçilerinden tahmin edebileceğiniz neredeyse her şeyi satıyor. Öğeler, 33 milyondan fazla ürün listesiyle tek tek satıcılar tarafından satılmaktadır.

Nakliye ücretleri değişecektir ürünlerin nereden geldiğini ve satıcı politikasına bağlı olarak.

13. Bir Dolar Mağazası

One Dollar Store'un oldukça sade bir arayüzü var ve eBay aracılığıyla satışlarını tamamlıyor. Antika, bozuk para, elektronik ve video oyunlarından her alışveriş kategorisine ait listelerine göz atabilirsiniz.

Tüm listeler 0.99 $ 'dan başlıyor ve bir teklif savaşı sadece eBay'de mümkün olduğu için başladığında fiyat yükselebilir. Bazı ürün listelemeleri, ürünü satın alabileceğinizden emin olmak için açık artırmanın bitmesini istemiyorsanız, “Hemen Satın Al” fiyatını sunar. Bu, diğer alışveriş yapanların göz ardı ettiği eBay'deki indirimleri kolayca tespit etmek için iyi bir yöntem olabilir.

Bir Dolar Mağazasına göre, Birçok ürün listesi, ilk 99 sent listelerinden daha fazla değildir.Gerçekten bir dolardan daha az bir şey satın almanıza izin veriyor.

14. Altında

Beşi, her ürünün 5 dolardan daha az olduğu bir başka eğlenceli dolar deposudur. Şahsen mağaza ziyaret edebilir veya online alışveriş yapabilirsiniz. Oyuncak, elektronik, gıda, giyim, spor malzemeleri ve parti malzemeleri online satın almak mümkündür. Çoğu ürün rengi seçmenize izin verirken (birden fazla renk mevcut olduğunda), Beş Altınız, püskürtme tabancaları gibi belirli öğeler için size rastgele bir renk gönderecektir.

Altında Beş, şu anda sadece kıta ABD'ye gönderilir.

15. 5 dolarlar

4,88 $ 'dan başlayan kıyafetleri arayan bayanlar 5dollarfashions'ın keyfine varacak. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı moda stili var ve ayrıca güneş gözlüğü, cüzdan ve mücevher gibi moda aksesuarları satıyorlar. PayPal hesabınız varsa 5dollarfashions uluslararası olarak gönderilir.

Ücretsiz gönderimden yararlanabilmek için siparişinizin en az 200 ABD doları olması gerekir.

16. DollarItem.com

DollarItem.com, dünya çapında dolar mağazaları, marketler ve diğer indirimli perakende satış mağazalarına toptan bir tedarikçidir. Her bir öğeyi kutudan satın almanız gerekir. Web sitesindeki fiyatlar, ürün başına fiyatını yansıtır, ancak her kutuda kaç adet adet olduğunu gösteren bir açılır menü vardır. Daha da iyi bir anlaşma elde etmek için seçtiğiniz ürünlerin paletlerini bile satın alabilirsiniz.

Parça başına 1 dolardan daha az olan birçok ürünü kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca 150 $ üzerindeki tüm siparişlerde ücretsiz gönderim alabilirsiniz.

17. Doları Tıraş Kulübü

Düzenli olarak tıraş olursanız, sürekli olarak jilet satın almak için ne kadar pahalı bilirsiniz. Dollar Shave Club ile bir kutu kazanabilirsiniz. ayda 3, 6 ya da 9 dolarlık yedek traş makineleri.

Ayrıca size tıraş kremi ve diğer banyo malzemeleri de gönderirler. Ne kadar sıklıkla tıraş yaptığınıza bağlı olarak teslimat planını değiştirebilir ve istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

özet

Bu günlerde yollarda dolanan birçok dolar mağazasını göremeyebilirsiniz, ancak bu pazarlıklarını online olarak bulmak hala mümkündür.

Çevrimiçi dolar deposu Dolar Ağacı, toptan satış sağlayıcı veya indirimli giyim veya moda sitesi gibi büyük ölçekli tuğla ve harç perakendecilerinden biri olsun, diğer çevrimiçi web sitelerinde daha fazla para için benzer ürünleri satın almanız için bir sebep yoktur.

Videoyu izle: PS STORE YAZ İNDİRİMLERİ SON GÜNLER

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

" width="370" height="280" alt="Akıllı Telefonunuz için 4 En İyi Kişisel Finans Uygulamaları"/>
Maliye

Akıllı Telefonunuz için 4 En İyi Kişisel Finans Uygulamaları

Çek defteri bakiyesi. Bir bütçe oluşturun. Mali durumunuzu daha iyi kontrol etmek için hesaplar oluşturun. Emeklilik tasarruf hesabı açın. Bunlar, mali olanları kontrol etmek söz konusu olduğunda almak isteyecek tüm adımlar. Hepimizin paramızı kontrol altında tutma arzumuz var ve hepimiz harcamalarımız ve tasarruflarımız söz konusu olduğunda yapabileceğimiz kadar sorumlu olmak istiyoruz.
Devamını Oku
2018 yılında 23 En İyi Kişisel Kredi Şirketleri
Maliye

2018 yılında 23 En İyi Kişisel Kredi Şirketleri

Para ödünç almanız gerekiyorsa, bulduğunuz ilk borç verenle gitmeyin. Kredi, kredinizi önemli ölçüde daha pahalı hale getirebilecek yüksek faiz oranları ve katı geri ödeme koşulları ile gelebilir. Tuzuna değecek herhangi bir kişisel kredi şirketi size ücretlerle baş etmeyecek ve rekabetçi bir faiz oranı sunacak.
Devamını Oku
Milyoner Olmak (20 bin dolar borçtan başarılı girişimciye)
Maliye

Milyoner Olmak (20 bin dolar borçtan başarılı girişimciye)

Nasıl milyoner olabilirsin? İşte milyon dolarlık borca ​​sahip olmaktan 20.000 dolar borçlanmaya nasıl devam ettiğimin öyküsü, ayrıca yol boyunca öğrendiğim bazı dersler: Bir milyoner olmak için gerekenlere sahip misiniz? Burada gerçekten dürüst olacağım. Yıllar boyunca, bir gün milyoner olacağımı hiç düşünmemiştim.
Devamını Oku
Choke yapma! Hayalinizdeki İşi İnşa Etmenize Yardımcı Olacak 10 Mülakat Soruları (Yanıtlarla)
Maliye

Choke yapma! Hayalinizdeki İşi İnşa Etmenize Yardımcı Olacak 10 Mülakat Soruları (Yanıtlarla)

Kravatımı 17. kez ayarlayarak, şube müdürünün büyüklükteki ofisine endişeyle girdim. Gördüğüm en büyük meşe masalarından birine sahip bir profesyonel tarafından dekore edilmiş, bana daha da fazla ligi dışında hissettirdi. Şube müdürü çok para kazandı ve göstermekten korkmuyordu. İş piyasası, ekonomi üzerindeki etkisini hala devam ettiren Dot-com balonu ile sınırlıydı ve üniversite sınıf arkadaşlarımın çoğu iş bulmakta zorlanıyordu.
Devamını Oku