Maliye

Hedefte Satın Almanız Gereken 5 Şey

Satın alma ve tasarruf sağlama söz konusu olduğunda, genellikle yürürlüğe girmesi gereken ince bir çizgi vardır ve tüketiciler genellikle satın almalarını yapmadan önce seçeneklerini tartmak zorunda kalmaktadır. Para tasarrufu yapmak iyidir, ancak bu şekilde sürecek kaliteli ürünler satın almak da mümkündür.

Hedef, ihtiyaç duyduğumuz / istediğimiz eşyaları satın almak için bizi daha fazla geri gelmeye devam eden bir mağaza. Uzman para kazandırıcılar olarak, en düşük fiyatların nerede olduğunu biliyoruz. Ancak, kalite söz konusu olduğunda, belirli ürünlerde en düşük fiyata sahip olmasa bile, Hedef'te satın almayı düşünmeniz gereken belirli şeyler vardır.

Fiyat için Hedef En İyi 5 Kalite Öğesi

Akıllı tüketicilerin fiyat ve kalite arasında bu büyük dengeyi bulmak için Hedefte satın almayı düşünmesi gereken birkaç öğe türü vardır. Hedefte satılan “iyi anlaşma” ve “kaliteli ürün” arasında büyük bir denge kurduğumuzu düşündüğümüz 5 ürün var.

1. Giyim

Hedef giyim alımları için bizim go-to-mağaza olma eğilimindedir. Hem çocuklar hem de yetişkin kıyafetleri için, Target'in en küçük giyim bütçesine bile uygun bir fiyata çeşitli stillerde kaliteli giysiler sunduğunu görüyoruz.

Geçen sene, çocuklarımızın dört kalite kış ceketini her biri 39.99 USD karşılığında satın aldık. Ceketler harika görünüyor, iyi tutuluyor ve sert Ortabatı kışlarımızda bile çocukları sıcak ve sıcak tutuyordu. Dahası, ceketler, önümüzdeki kış da kullanmak için hala mükemmel durumda.

Sezon ne olursa olsun, kaliteli kıyafetler konusunda her zaman çok şey bulabiliriz, bu yüzden bir giyim ihtiyacımız olduğunda ilk durağımız olur.

2. Bakkallar

Hedef mağazaların çoğunun günümüzde oldukça geniş bir yelpazede bakkal seçimleri vardır ve Target'daki çoğu bakkal ürününün diğer yerel marketler ile oldukça rekabetçi fiyatları vardır. Mağaza fiyatları alçaktan orta sona kadar değişir ve kalite her zaman iyidir.

Hedefe bakkal alışverişi yaparken, ailemiz için lezzetli ve kolay yemekler yapmak için ihtiyaç duyduğumuz eşyaları her zaman bulabiliriz. Hedef, alışveriş yapanların, satın almayı sevdikleri tüm marka ürünlerinin önyükleme için uygun fiyatlarla sunulmasını sağlar.

Her hafta market ürünlerinde büyük satışlar yaptıklarını ve yerel Hedef mağazanızdaki marketlerde ekstra tasarruf sağladığınızdan emin olabilirsiniz.

3. Havlular ve Nevresimler

Hedef aynı zamanda havlu ve yatak takımları için bizim go-to deposudur. Yine, Target'ın kaliteli ürünler ve uygun fiyatlı fiyatlar arasındaki büyük dengesi bizi tekrar geri getiriyor.

Hedefe havlu ve nevresimler aldığımızda, sadece modaya uygun olmayacaklarını, ancak kaliteli yapı sayesinde son kalacağını biliyoruz. Kupon kullanmadan Hedefe ekstra para kazandırmak için, ceplerimizde daha da fazla para bulundurmak ve hala ailemiz için kaliteli çarşaflar temin etmek için gümrükleme yatakları için boşluk koridorlarını düzenli olarak kontrol ediyoruz.

4. Filmler ve Müzik

Hedef mağazaların her zaman uygun fiyatlarda film ve müzik seçimleri bolluğu vardır, bu yüzden bir film veya CD ararken, önce Hedefi kontrol ederiz.

Hedef ayrıca, çok çeşitli film seçenekleri, televizyon dizisi DVD'leri ve en yeni müzik türlerinin yanı sıra 5.00 $, 7.50 $ ve 10.00 $ fiyat noktalarında güzel katmanlı film seçenekleri sunuyor. Geniş seçim ve uygun fiyatlandırma ile neden başka bir yerde alışveriş yapmalısınız?

5. Elektronik

Geçen yıl ilk düz ekran TV'mizi çektiğimizde (evet, biliyorum: zamanın biraz gerisindeyiz), televizyonlarda markaları ve fiyatları üç farklı popüler mağazada karşılaştırdık. Hedef fiyatlara baktığımız tüm markalarda / boyutlarda, insanların genellikle en düşük fiyatlara sahip olduklarını düşündükleri başka bir büyük kutu mağazasının neredeyse aynı olduğunu gördük.

Ayrıca, geniş elektronik aksesuarları yelpazesi için Hedef'i de seviyoruz. Kablosuz fareler, elektronik şarj cihazları ya da başka herhangi bir şey olsun, Hedef, elektronik aksesuarlara geldiğinde neye ihtiyacımız olursa olsun, bu fiyatlarda da ödemeye hazırız.

Frugal her zaman istediğiniz şeylere geldiğinde ve kendiniz ve aileniz için ihtiyacınız olduğunda “düşük kalite” anlamına gelmez. Target'da alışveriş yaparak, kaliteli inşaatı uygun bir fiyata ev ve aile için satın alabilirsiniz. Evet, eğer Hedef RedCard'a kaydolursanız, her alışverişte% 5 tasarruf edeceksiniz!

Videoyu izle: Oha Dedirten 7 İlginç Ürünü Test Ettik

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

GF ¢ 025: Emekliliğinizi Kıracak En İyi 6 Hata
Maliye

GF ¢ 025: Emekliliğinizi Kıracak En İyi 6 Hata

Http://traffic.libsyn.com/goodfinancialcents/GFC_25_new.mp3 Kimse berbat olmayı sevmez. Bu eğlenceli bir duygu değil ve kişisel olarak benden zarar veriyor. Ama kendini becerdiğinde ne olur? Bu kesinlikle hoş değil! 12 yıldan fazla bir süredir finansal danışmanım ve başarılı bir emeklilikten kendilerini bolca insanın vidalarını gördüm.
Devamını Oku
Ücretsiz Ayakkabı Verecek 9 Yasal Şirketler
Maliye

Ücretsiz Ayakkabı Verecek 9 Yasal Şirketler

Söylemeliyim ki, bu konuda bir makale yazmam istendiğinde biraz şaşırdım. Bedava ayakkabılar? Şirketler gerçekten bedava ayakkabı veriyorlar mı? Birçok durumda evet, yaparlar. Bulduğum şey, ayakkabı şirketlerinin - öncelikle spor ayakkabı şirketlerinin - bazen ürün testçileri olmak için kayıt yaptıranlara ücretsiz ayakkabılar vereceğidir.
Devamını Oku
Bu Kadın 3.5 yılda 55.000 $ 'lık Borcunu Nasıl Ödeniyor?
Maliye

Bu Kadın 3.5 yılda 55.000 $ 'lık Borcunu Nasıl Ödeniyor?

55.000 dolar borcunu nasıl aldın? Tüm kredi kartı / teminatsız borç olan borcumu yarattım, çok sessizce, tek seferde bir satın alma. Yirmili yaşlarımın başında kredi kullanmaya başladım ve sağlıksız para alışkanlığımla başa çıkmadan on yıl önce borç biriktirdim. Üniversitedeyken kredi kartlarını kullanmaya başladım ve aylık bakiyeye eklemeye devam ettim.
Devamını Oku
Milyoner Oldu ve 37 Yaşında Emekli Oldu
Maliye

Milyoner Oldu ve 37 Yaşında Emekli Oldu

On yıldan kısa bir süre sonra, 38 yaşındaki Chris Reining, finansal hayatını değiştirdi ve erken emekli olabilmesi için yeterli para biriktirdi. Hedefler belirleyerek ve harcama alışkanlıklarını iyileştirerek, Chris 35 yaşında bir milyoner oldu ve 37 yaşındayken işinden ayrıldı. Artık boş zamanını yapmak istediği şeyi yapıyor.
Devamını Oku