Maliye

Çocukların Ücretsiz Olduğu 58 Yer

Çocukları yemeye götürmek her zaman iyi bir fikir gibi geliyor. Bazı anıları yaparken yemek pişirmekten kaçınabilirsiniz.

Her şeyi kontrol edinceye ve büyüklüğünde bir ızgara peynirli sandviç için 9.99 dolar ödediğinize kadar harika gidiyor. Harcamalarınızı izlemeye çalışıyorsanız, o zaman ödemeyi ödemek her zaman acıyor.

Yine de bir çözüm var. Bolca restoran, çocuklarınızın ücretsiz yemek yemesine izin veren fırsatlar sunuyor. Bu size ve ailenize büyük bir fiyat etiketi olmadan bir gece geçirmek için izin verebilir.

Herkes bedava yemek sever. Aşırı paranızın üzerine yemek yapmak, hatta yemek yapmak zorunda kalmadığınız bir yemeği yediğinizde aldığınız duyguyu yenmek zor bir şeydir.

Genellikle restoranlar, çocuklara haftanın belirli günlerinde ya da elverişli bir alışverişle yemek fırsatları sunuyor. Bu anlaşmalar hakkında bilmeniz gereken her şey, çocukların ücretsiz yemek için bir anlaşma sunan 58 restoran listesinde bulunabilir.

1. Biftek n 'Shake

Steak n 'Shake, hamburgerler, sallar ve daha fazlasını sunan ulusal bir fast food zinciridir. Cumartesi günleri, çocuklar her yetişkin için 9 USD değerinde bir çocuk için bir adet sipariş verebilir. 9 dolar içecek veya shake, sadece yemek öğelerini içeremez.

2. Salı günü

Ruby Salı, Amerikan yemekleri sunan ulusal bir zincir. Uygun şekilde, çocuklar Salı günleri ücretsiz yemek yerler. Bir ücretsiz çocuk yemeğini 5PM'den bir yetişkin girişinin satın alınmasıyla talep edebilirsiniz.

3. Quaker Steak ve Lube

Quaker Steak ve Lube, burgerlerin, kanatların ve daha fazlasının servis edildiği doğu sahilinde bir zincir. Pazar günü 11: 00-15: 00 saatleri arasında, 10 yaş ve altındaki çocuklar herhangi bir çocuğun Lube Cruiser girişine yetişkinler için bir giriş yapılarak sipariş verebilir.

4. Moe's Southwest Grill

Moe, ülke çapında hızlı ve rahat bir Meksika restoranı. Salı günleri 12 yaş ve altındaki çocuklar gün boyu ücretsiz yemek yiyebilirler. Her 5 yetişkin için yapılan girişten sadece bir adet ücretsiz çocuk yemeği talep edebilirsiniz.

5. Ikea

Evet, mobilya mağazası, bazı yerlerinde yemek mahkemelerine sahiptir. 12 yaş ve altı çocuklar, her salı gün boyu ücretsiz yiyebilirler.

Her yetişkin giriş için, iki çocuk ücretsiz yemek talep edebilir. Bu teklifi talep etmek için IKEA'nızın sürüş yapmadan önce bir yemek mahkemesinin bulunduğundan emin olun.

6. Genghis Grill

Genghis Grill, Moğol barbeküsünde uzmanlaşmış ulusal bir zincirdir. Salı günleri, 11 ve altındaki çocuklar, her yetişkin yemek alımında ücretsiz çocuk yemeği talep edebilir.

7. Doğu Sahili Kanatları ve Mangal

East Coast Wings and Grill, Mississippi Nehri'nin doğu bölgelerinin çoğuna sahip büyük bir zincirdir. Ücret, kanatlar, pizzalar, mini mısır köpekleri, sürgü ve daha fazlasını içerir. Her çarşamba 12 yaş ve altı çocuklar, yetişkinler için yapılan bir giriş ile çocuk menüsünü sipariş edebilir.

8. Dickey Barbekü Çukuru

Dickey'in Barbekü Çukuru, barbekü yapan ulusal bir zincirdir. Pazar günleri Dickey Barbekü Çukuru'nda, 12 yaş ve altı çocuklar için çocuk başına yemek ve / veya içecekler için 10 USD değerinde yetişkin bir ücretsiz çocuk yemeği sunulmaktadır. Bu anlaşmayı, 43 eyalette 600 noktada talep edebilirsiniz.

9. Denny's

Ülke genelinde kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği sunan bir akşam yemeği. Her salı 4 ila 10 PM arasında, 10 yaş ve altındaki çocuklar Denny's'te ücretsiz yemek yiyebilirler.

Çocukların menüsünü sipariş etmek zorunda olsalar da, kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği öğeleri vardır, böylece istedikleri gibi kolayca bulabilmeleri gerekir. Yetişkin entrée alımında, iki çocuk bir çocuğun yemek siparişi verebilir.

10. Cody'nin Orijinal Yol Evi

Cody'nin Orijinal Roadhouse'u, Florida'da burger, biftek ve balık servis eden büyük bir zincirdir. Salı günleri, 12 yaş ve altı çocuklar çocuk menülerini ücretsiz olarak sipariş edebilir. İki çocuk, her 12 USD yetişkin yemeği için sipariş verebilir.

11. Bob Evans

Ülke çapındaki zincirde, Bob Evans, klasik konfor yemekleri ve çok şey bulacaksınız. Çocuklar Salı günleri saat 16: 00'dan sonra yetişkin bir yetişkinle birlikte yemek yiyebilirler.

12. Bennigan

Bennigan, burgerler, sandviçler ve daha fazlasını sunan ulusal bir zincirdir. Çocuklar haftada bir gece bir yetişkin entrée satın alarak ücretsiz yiyebilirler.

Seçilen gece bölgeye göre değişir, bu yüzden yerel restoranınızı arayın ve haftanın hangi gecesi için teklif verildiğini onaylayın.

13. Dana 'O' Brady'nin

Beef 'O' Brady's, çocukların 4-8 PM'den Salı günleri ücretsiz yiyebilecekleri bir spor barı. Çocuk 12 yaşında veya daha küçük olmalıdır.

Çocuklar, yetişkinler için sipariş ettikleri sürece çocuk menüden herhangi bir şey sipariş edebilirler. Teklif, yer katılımına bağlıdır, ancak ülke çapında 220 lokasyonla, yakınınızdaki bir kişinin katılması muhtemeldir.

14. 4 Nehirler Smokehouse

4 Rivers Smokehouse barbekü zinciri Gürcistan ve Florida'da yer almaktadır. Çocuklar haftada üç gece burada yemek yerler.

Evet, çoğu yerde, bu fırsattan yararlanmak için pazartesi, salı veya çarşamba günü gitmeyi tercih edebilirsiniz. Bu fırsat için yetişkin bir giriş sipariş etmeniz gerekecektir.

12 yaş ve altı çocuklar, 8 farklı seçeneğe sahip Lil 'Bite menüsünü sipariş edebilir. Konumunuzun bu anlaşmayı onaylamasını sağlamak için ileride arayın.

15. Holiday Inn

Holiday Inn, otel zinciri, aslında çocukların yemek için gerçekten büyük bir anlaşma var. Katılan otellerde 11 yaş ve altı çocuklar ücretsiz olarak yiyebilir.

Yemekler tesis bünyesindeki restoranda verilmektedir, ancak bu fırsatı talep etmek için otel konuklarına ihtiyacınız yoktur. Her yemek ailesi için, dörde kadar çocuk ücretsiz olarak ya da satın alınan her yetişkin yemeği için iki çocuk yiyebilir.

16. Freebirds Dünya Burrito

Freebirds Dünya Burrito, onun için en iyi bilinen, burritos olan bir ulusal zincirdir.

Her pazar 10:30 ile 9:00 saatleri arasında, 11 yaş ve altı çocuklar yetişkin bir girişten alınabilecek ücretsiz bir burrito veya quesadilla alabilirler. Hem öğle hem de akşam yemeği için burrito istiyorsan, bu fırsattan bir günde iki kez para kazanabilirsin.

17. Margaritas Meksika Restoranı

Margaritas Mexican Restaurant, bir Meksika restoranının kuzeydoğu, New England ve Pennsylvania'da yer aldığı bir lokanta var. Haftalık gecelerde, bir yetişkin entrée çocuk menüsü kapalı bir şey sipariş 12 yaş ve altı iki çocuk sağlar.

Teklif, yere göre değişir, ancak katılımcı yerlerde büyük bir anlaşmadır. Oraya gitmeden önce anlaşmayı teklif edip etmediklerini teyit etmek için yerel restoranınızı arardım.

18. Arriba Mexican Grill

Arriba Mexican Grill, Phoenix merkezli bir zincirdir ve çocuklara her gün tüm pazar günleri ücretsiz yemek sunmaktadır. Restoranın pazar günleri yemek yiyen çocuklar için palyaçolar, yüz boyama ve balon figürleri bile var.

19. Gator'un Dockside

Gator's Dockside, bir burger, kanat ve 12 yaşın altındaki çocuklara ve yetişkin bir çocuğun satın alınmasıyla ücretsiz bir çocuk yemeğinin sunulduğu bir Floridian zinciridir.

20. Marie Callendar'ın

Marie Callendar's, Kaliforniya, Idaho, Utah ve Nevada'da bulunan bir batı zinciridir ve çeşitli yiyecek türleri sunmaktadır. Çocuklar, bir yetişkin entrée ile 12 yaşında ve ücretsiz bir çocuk yemeğinin altında. Teklif salı günleri açıktır.

21. Backyard Burgers

Backyard Burgers, güneydoğu ve Ortabatı bölgelerinde bulunan ulusal bir zincirdir. Yaşı 12 ve altı çocuklar, yetişkin bir çocuğun satın alınmasıyla ücretsiz bir çocuk yemeği sipariş edebilir. Bu anlaşmayı Salı günleri saat 16.00'dan kapanışa kadar talep edebilirsiniz.

22. Pizza Hut

Pizza Hut, herkes bu ulusal zinciri biliyor. Çocuklar ücretsiz yemek Salı akşamları yetişkin akşam yemeği büfesi satın alınabilir. Teklif yere göre değişiklik gösterebilir, sürüşten önce onaylamak için yerel restoranınızı arardım. Sadece bir anlaşma, bir yürütme veya teslimat anlaşması olmadığını unutmayın.

23. Jason's Deli

Jason's Deli, sağlık bilincine sahip sandviçler sunan ulusal bir zincirdir. Bazı günlerde, 12 yaş ve altı çocuklar ücretsiz yiyebilir. İki çocuk, satın alınan her yetişkin yemeği için çocuk menüsünü sipariş edebilir.

Bazı yerler çarşamba günleri bu fırsatı sunuyor, diğerleri cumartesileri sunuyor. Bu teklif yere göre değiştiğinden, anlaşmayı talep etmek için yolunuzu yapmadan önce yerel restoranınızı arardım.

24. Perkins '

Perkins ', çok çeşitli yiyecek seçeneklerine hizmet eden ulusal bir zincirdir. Her bir yetişkin entrée alımı için, bir çocuk ücretsiz bir çocuk yemek siparişi verebilir. Teklif, cumartesi, çarşamba veya salı günleri farklı yerlerde kullanılabilir. Bu teklif yere göre değiştiğinden, yolunuzu yapmadan önce yerel restoranınızı arayabilirim.

25. Culver'ın

Culver's bir fast food zinciri ücretsiz bir çocuk yemeği sunmaz, ancak her çocuğun yemek alımında Fresh Frozen Custard ücretsiz bir kepçe için bir sertifika sunuyor çünkü bahsetmeye değer. Bedava tatlı her zaman iyi bir şeydir.

26. İtfaiye Subs

Firehouse Subs ulusal bir zincir hizmet veren kuruluştur. 12 yaş ve altı çocuklar, her çarşamba gün boyu ücretsiz yiyebilirler. Her bir çocuk için talep edilen bir yetişkin yemeği alınmalıdır.

27. TGI Cuma

TGI Fridays, çeşitli Amerikan klasikleri sunan ulusal bir zincirdir. Çocuklar yetişkinler için pazartesi ve salı günleri ücretsiz olarak yemek yiyebilirler. Yetişkin başına bir ücretsiz çocuk yemeği.

Bazı yerler bu fırsatta yer alamayabilir, bu yüzden yerel restoranınızı aramadan önce öneriyorum.

28. Chevy'nin Taze Mex

Chevy's Fresh Mex, ülke çapında farklı konumlara sahip ulusal bir zincirdir. Salı günleri, 12 yaş ve altı çocuklar çocuk menülerini ücretsiz olarak sipariş edebilir. Bir yetişkin entrée alımı başına 2 adet ücretsiz çocuk yemeği talep edebilirsiniz.

29. IHOP

Kim krep sevmez ki? Salı günleri, 12 ve altındaki çocuklar IHOP'da 4 ila 8 PM arasında ücretsiz yemek yiyebilirler. Her yetişkin entrée alımında, bir çocuk bir yemek talep edebilir. Herkes için krep!

30. Kırmızı Robin

Red Robin, esas olarak burger üreten bir ulusal zincirdir. Salı günleri çocuklar, yetişkin bir entrée satın alarak ücretsiz olarak yiyebilirler. Ayrıca, burgerlerinin çoğu Bottomless Fries ile servis edilir ve bu da çift kazanır.

31. UNO Pizzacı ve Mangal

UNO Pizzeria and Grill, her salı günü bir yetişkin entrée satın alarak çocuklara ücretsiz bir yemek sunan ülke çapında bir pizza mekanıdır. Bu teklif yer bazında değişiklik gösterebilir, bu nedenle bu fırsattan önce yerel restoranınızı arayın.

32. Skyline Chili

Skyline Chili Ohio ve Florida'da büyük biber, acılı sosisli sandviçler ve daha fazlasını sunan bir zincirdir. Çarşamba günleri 12 yaş ve altı çocuklar ücretsiz yiyebilir. Her yetişkin entrée alımında bir çocuğun yemeklerini talep edebilirsiniz.

33. Kaptan D'ler

Kaptan D's, balık konusunda uzmanlaşmış, ülke çapında bir fast food zinciridir. Perşembe günleri 12 yaş ve altı çocuklar ücretsiz olarak yemek yiyebilir. Her bir yetişkin entrée alımında iki ücretsiz çocuk yemeği talep edebilirsiniz.

34. Quiznos

Quiznos, geniş bir zincir sunma alt kuruluşudur. 12 yaş ve altı çocuklar, bir yetişkin yemeğinin satın alınmasıyla cumartesi günleri ücretsiz olarak yiyebilirler.

35. O'Charley

O'Charley, burger, biftek, yumurta, tavuk ihaleleri ve daha fazlasını sunan Nashville merkezli bir güneydoğu zinciridir. 12 yaş ve altı çocuklar burada ücretsiz yiyebilir Bütün gün her gün.

Doğru, çocuklarınızı burada istediğiniz zaman alabilir ve ücretsiz yiyebilirler. Bir yetişkin girişten her satın alarak bir ücretsiz çocuk yemeği talep edebilirsiniz.

36. Cafe Rio

Cafe Rio, Maryland ve Virginia’daki bir zincirdir. 10 yaş ve altı çocuklar, satın alınan her yetişkin giriş için bir quesadilla alacak. Bu anlaşma haftanın her günü iyidir.

37. Gezegen Alt

Planet Sub, Ortabatı'da bulunan bir zincirdir, fakat aynı zamanda hem doğu hem de batı kıyısında birkaç yere sahiptir. 12 yaş ve altı çocuklar pazartesi günleri ücretsiz yemek yiyebilirler.

Her yetişkin entrée alımı için, iki çocuğun yemeklerini talep edebilirsiniz. Anlaşma yere göre değişebilir, anlaşmayı talep etmek için arabaya binmeden önce yerel restoranınızı arayın.

38. Romano's Macaroni Grill

Macaroni Grill, çoğunlukla İtalyan yemekleri sunan ulusal bir zincirdir. Yaşı 12 ve daha küçük olan çocuklar, pazartesi ve salı günleri yetişkin bir girişten satın alarak ücretsiz olarak yiyebilirler.

39. Kireç Taze Meksika Izgara

Lime Fresh Mexican Grill Florida'da birden fazla lokasyona sahip olan Meksika hızlı ve rahat bir restorandır. Salı günü 10 yaş ve altı çocuklar, ücretsiz çocuk yemeklerini 5PM ile 9:00 arasında talep edebilir. Teklif sadece yetişkin bir girişin satın alınmasıyla geçerlidir.

40. Mavi Mesa Güneybatı Mangal

Blue Mesa Southwest Grill, Pazar günü 9: 00'dan 3: 00'a kadar çocuklar için 5 ve altında ücretsiz brunch büfesi sunan bir Dallas zinciridir.

41. Chick-fil-A

Chick-fil-A, çeşitli şekillerde tavuğu servis eden ulusal bir zincirdir. Bazı yerlerde çocuklar ücretsiz Nuggets çocuk yemeklerini talep edebilirler (4 veya 6 nuggets artı waffle kızartması).

Anlaşma sadece Salı günü saat 17:30 ile 19:30 arasındadır. Bu fırsat her yerde sunulmamaktadır. Bu nedenle, yerel restoranın bu fırsatı önceden teslim etmeden önce sunduğunu onaylamak için telefon edin.

42. Cici's Pizza

Cici's Pizza, pizza, salata ve tatlı içeren bir büfe sunan ulusal bir zincirdir. 3 yaş ve altı çocuklar gün boyu ücretsiz çocuk büfesinin tadını çıkarabilirler.

43. Yalnız Yıldız Biftek Restoranı

Lone Star Steakhouse, Midwest’de seçkin Salı günleri çocuklara ücretsiz yemek sunan bir zincirdir. Belirli tarihler konuma göre değişir, bu yüzden özel restoranlarının detaylarını kontrol etmek için yerel restoranınızı arayın.

44. Qdoba Mexican Grill

Qdoba Mexican Grill, çocuklara pazar veya çarşamba günleri ücretsiz yemek sunan ülke çapında bir zincirdir. Haftanın günü, konuma göre değişir, bu nedenle yerel restoranınız için bu anlaşmanın ayrıntılarını onaylamak için ileride aramanız gerekecektir.

45. Ruby's Diner

Ruby's Diner, klasik Amerikan konforuna hizmet eden Kaliforniya merkezli bir zincirdir. Yaşı 12 ve altı çocuklar yetişkinlere özel bir girişten ücretsiz yemek talep edebilir.

46. ​​Atlanta Ekmeği

Atlanta Bread, çorba, sandviç ve diğer hafif yiyecekler sunan Gürcistan merkezli bir zincirdir. Salıdan 4PM'nin kapanmasına kadar çocuklar, satın alınan her yetişkin giriş için ücretsiz yemek talep edebilir.

47. Bruster'ın Gerçek Dondurma

Çocuklar her gün Bruster's Real Ice Cream'de ücretsiz dondurma külahı talep edebilir. Çocuğun 40 santim boyundan daha az olması gerekir, bazen de rollercoaster'ların parasını ödemek için yeterince uzun olmaması gerekir.

48. Gatti Şehri

Gatti Town, Çarşamba günleri çocuklara ücretsiz yemek sunan Louisiana tabanlı bir zincirdir. Yaşı 10 ve daha küçük olan çocuklar yetişkinler için açık büfe yemek satın alarak ücretsiz açık büfe yemek alacaklar.

49. Piccadilly

Piccadilly, bazı harika yemek seçenekleriyle kafeterya tarzı bir restorandır. Cuma günü, 6 yaş ve altı çocuklar gün boyu ücretsiz yiyebilirler.

50. Ponderosa Biftek Restoranı

Ponderosa Steakhouse, çocuklar için 4: 00'den itibaren Salı günü ücretsiz yemek sunan ulusal bir zincirdir. Her yetişkin entrée alımıyla, iki ücretsiz çocuk yemeği talep edebilirsiniz.

51. Shoney's

Shoney's, Amerikan yemekleri sunan bir güneydoğu aile tarzı zinciridir. Cuma günleri 4 yaş ve altı çocuklar ücretli bir yetişkin ile ücretsiz yemek talep edebilir.

Oldukça Ücretsiz Çocuk Yemekleri Değil

Bu son birkaç restoran tamamen ücretsiz bir çocuk yemeği sunmaz, ancak yine de gerçekten harika fırsatlar sundukları için bahsetmeye değerdirler. Çocukların yemeği bedava olmasa da, neredeyse bedavadır çünkü bu kadar büyük bir indirimden yararlanarak çocukların burada bir kol ve bir bacağına mal olmayacağı söylenebilir.

52. Fazoli's

Fazoli, diğer şeylerin yanı sıra özel makarna sunan ulusal bir zincirdir. Çocuk yemekleri Salı gecesi çocuk başına 0,99 USD gibi düşük bir fiyata sunulabilir.

Teklif, bölgeye göre değişiyor olsa da, o lokasyondaki indirimi onaylamak için yerel restoranınıza öneride bulunmanızı tavsiye ederim.

53. Applebee'nin

Applebee's, çoğunlukla Amerikan mutfağına hizmet eden ulusal bir zincirdir. Her ayrı bayilik, çocuklarla ilgili indirimlerinin ayrıntılarını belirler.

Bazı yerler çocuklar için ücretsiz bir yemek sunmaktadır, diğerleri ise 1,99 $ 'lık düşük bir fiyata çocuklar için yemekler sunmaktadır. Teklifin günü de bölgeye göre değişebilir. Yerel Applebee'leri, akşam yemeği için sürücünüze gitmeden önce çocukların indirimlerinin ayrıntılarını onaylamak için telefon etmenizi tavsiye ederim.

54. Fuddruckers

Fuddruckers, hamburgerler ve diğer Amerikan yemekleri sunan ulusal bir zincirdir. 12 yaş ve altı çocuklar, ücretsiz olarak veya pazartesileri 5-9:00 arasında derin bir indirimle yiyebilirler.

Bu anlaşmanın kuralları lokasyona özeldir, bu yüzden arabaya binmeden önce kesinlikle yerel restoranınıza öneride bulunacağım.

55. Buffalo Wild Wings

Buffalo Wild Wings, 12 yaşındaki çocuklara çarşamba akşamları bir anlaşma sunan ulusal bir spor bar zinciridir. Çocuklar, çocuk menüsü için 4 ile 10 PM arasında 1,99 USD karşılığında sipariş verebilirler.

56. McAlister's Deli

McAlister's Deli, sandviçler, çorbalar ve salatalar sunan ülke çapında bir zincirdir. Çocukların yemekleri her gün sadece 0,99 dolar. Bu fırsatta katılım değişebilir, bu nedenle yerel restoranın bu fırsatı sunduğunu onaylamak için telefon edin.

57. Hangi Mükemmel Sandviçler

ABD ve uluslararası çapta hangi Wich bulunabilir. Onlar çocuklar için 12 $ ve altında bir 7 "küçük Wich satın alarak 0,99 $ için Kidswich yemekler sunuyoruz. Bu teklif pazartesi ve cumartesi günleri mevcuttur.

58. Ryan'ın

Ryan's ülke çapında bulunabilecek bir büfe tarzı bir restorandır. Perşembe günleri, 11 yaşında ve daha küçük 2 çocuk, yetişkin açık büfe yemeklerin satın alınmasıyla sadece 1,99 USD karşılığında yemek yiyebilir.

Yukarıdaki tüm fırsatlar ucuz bir aile yemeği bulmak için harika bir rehber, ancak her zaman onlar anlaşma katılıyoruz yerel restoran ile onaylamak için hızlı bir çağrı yapma öneriyoruz. Özel konumunuz bir anlaşmayı onurlandırmıyorsa, evden çıkmadan önce başka bir yeri kolayca yiyebilirsiniz.

Kaydetmek için bir başka harika ve kolay yolu, seçtiğiniz bir restoran olarak kullanmak için Gift Card Granny'de indirimli hediye kartları satın almaktır.

Umarım çocuklarınızla bir sonraki geziniz daha keyifli olur. En iyi yanı, yemeklerinin tamamen ücretsiz olması (ya da en azından) çok ucuz)!

Videoyu izle: Türklerin Hep Yapmış 57 Şey

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Online alışveriş yapmak için ödeme en iyi 6 Cashback siteleri
Maliye

Online alışveriş yapmak için ödeme en iyi 6 Cashback siteleri

İnsanların alışveriş yaparken paradan tasarruf etmelerine yardımcı olan büyük trendlerden biri de para kazanma sitelerini kullanmaktır. Çevrimiçi alışveriş yapmak için size para ödeyecek birkaç büyük para kazanma sitesi vardır. Demek istediğim, yine de alışveriş yapacaksın, değil mi? Bunu yaparken neden ekstra para kazanmıyorsunuz? İnternetten alışveriş yaparak kazandığınız para birkaç farklı şey için kullanılabilir.
Devamını Oku
2018 yılında bir ev satın almak için en iyi 11 ipotek borç verenler
Maliye

2018 yılında bir ev satın almak için en iyi 11 ipotek borç verenler

Ev almak büyük bir karardır. Hayatınızda sahip olabileceğiniz en büyük finansal taahhüt ve kafa karıştırıcı süreç çok hızlı bir şekilde gerçekleşebilir. Benim durumumda, çok hızlı. Evimi öğle yemeğinde bir emlakçıyla gördüm, öğleden sonra kalifiye oldum ve saat 17: 00'de bir teklifte bulundum. Ve sonra 7 de kabul edilen bir karşı teklif.
Devamını Oku
Ücretsiz Giysiler Online almak için 4 Legit Yolları
Maliye

Ücretsiz Giysiler Online almak için 4 Legit Yolları

Giyim, kaçınılmaz olan harcamalardan biridir, değil mi? Demek istediğim, tasarımcı kıyafetlerine sahip olmak zorunda değilsin, ama kıyafetlere ihtiyacın var. Ben tutumlu bir insan olduğum için, her zaman özgür bir şey elde etmek için bir yol olduğuna inanıyorum - neredeyse her zaman. Neyse ki, giyim ücretsiz alabileceğiniz bu bütçe öğelerinden biridir.
Devamını Oku
5 Şaşırtıcı olmayan öğrenci kredisi
Maliye

5 Şaşırtıcı olmayan öğrenci kredisi

Muhtemelen bildiğiniz gibi, ABD'deki öğrenci kredisi sorunu artmaya devam ediyor. Her borçta olduğu gibi, koleje katılmak için insanların borç para alması her zaman norm değildi. Harvard'a katılan öğrenciler için ilk öğrenci kredilerinin 1840'a kadar olmadığı anlaşıldı. Dahası, 1958 yılına kadar, federal olarak desteklenen öğrenci kredilerinin herhangi bir okula giden üniversite öğrencilerine sunulması değildi.
Devamını Oku