Maliye

18 En İyi Banka Promosyonları ve Bonusları

Kim bedava parayı sevmez ki? Dünyada çok az “ücretsiz öğle yemeği” varken, yeni bir hesap açmak için bedava para kazanmaya yönelik birçok banka promosyonu var.

Bankalar anlamsız hediyeler sunarken, yeni müşterilerin yeni bir şey istediğini anladılar - bedava para!

Ücretsiz para kazanmanıza yardımcı olacak en iyi banka promosyonlarını bulmak için interneti araştırdım. Yeni bir kontrol, kaydetme veya işletme hesabı açmanız gerekiyorsa, aşağıda pek çok seçenek vardır. Bu listeyi okumanızı ve teklifleri sık sık değiştirdiğinizde her bir banka tanıtım sayfasıyla doğrulamanızı öneririz.

Bu promosyonlardan birini seçerseniz, bonus paranızı almak için her bir promosyonun tüm şartlarına uyduğunuzdan emin olun! Bu tekliflerin çoğu, Haziran ya da Temmuz 2018'de sona eriyor, dolayısıyla ücretsiz bonus ve promosyonlarınız için hızlı hareket etmeyi unutmayın.

Kontrol, tasarruf ve yeni işletme hesapları için en iyi banka promosyonları ve bonusları.

Chase Banka Promosyonları ve Bonusları

Bu gönderinin tarafsız olduğundan emin olmak için Chase'i kişisel kontrol, tasarruf ve iş ihtiyaçlarım için kullandığımı söyleyeceğim. Chase'i 2009 yılında satın aldığı Washington Mutual olarak kullandım. Diğer hesaplar için Ally'i kullanırken, bazı bankacılık ihtiyaçlarım için fiziksel bir yere sahip olmaktan keyif alıyorum.

İşte Chase'in şu anda koştuğu en büyük banka promosyonlarından bazıları:

1. Chase Tasarrufu: 150 $ Bonus

Ne bilmek istiyorsun

Bir Chase Tasarruf hesabı açarak, 150 $ ücretsiz bir bonus kazanabilirsiniz! Bu banka tanıtımından çevrimiçi veya mağazaya kaydolarak yararlanabilirsiniz. İster mağazaya ister online olarak kaydolun, promosyon sayfalarından size e-postayla gönderilebilecek bir kupona ihtiyacınız olacaktır.

Hesabı en azından finanse etmelisiniz 10 iş günü içinde 10,000 dolar yeni para. Hesabı açtıktan sonra 90 gün boyunca en az 10.000 ABD Doları tutarında bir bakiye bulundurmanız ve hesabınızın en az altı ay açık kalması gerekmektedir. 150 $ 'lık bonus, ilk depozitinizden yaklaşık 10 iş günü sonra doğrudan tasarruf hesabınıza yatırılacaktır.

Aylık 5 dolar ücret alınır, ancak aşağıdakilerden herhangi birini yaparsanız önlenebilir:

 • Minimum günlük 300 $ bakiyesi
 • Chase Personal çek hesabınızdan bir veya daha fazla yinelenen otomatik transfer 25 $ 'a sahip olmak
 • Bağlantılı premium bir Chase hesabına sahip olmak (18 yaşından küçükler için ücretsizdir)

Bu Tanıtım için Nasıl Hak Kazanılır?

Bu banka teklifine hak kazanmak için değil Geçtiğimiz 90 gün içinde bir Chase hesabı kontrol edildi. Ayrıca, bir Chase hesabını negatif bakiyeyle kapattıysanız veya güvenceli bir hesabınız varsa uygun olmazsınız.

Bu Süresi Dolduğunda Ne Zaman?

Bu teklif geçer 16 Temmuz 2018.

2. Chase Toplam İş Denetimi: 200 $ Bonus

Ne bilmek istiyorsun

Bir Chase Total Business Checking hesabı açarak 200 ABD doları kazanabilirsiniz! Bu banka tanıtımından çevrimiçi veya mağazaya kaydolarak yararlanabilirsiniz. Tanıtım sayfasından size e-postayla gönderilebilecek kupona eriştiğinizden emin olun.

Hesabı 10 iş günü içinde en az 1000 dolar parayla finanse etmelisiniz. Hesabı açtıktan sonra 60 gün boyunca bakiyeyi korumanız gerekir.

Aşağıdakilerden birini yapmazsanız, 15 aylık bir aylık servis ücreti uygulanır:

 • Günlük minimum 1500 $ bakiyesini koruyun
 • Bağlı bir Chase Özel Müşteri Denetleme hesabının bakımı
 • Chase Premier Platinum Kişisel hesabı kontrol etme

Ücretsiz 200 $ bonusunu almak için bunlardan herhangi birini tamamlamanız gerekecek. 5 içindeki nitelikli işlemler 60 gün hesabın açılışı:

 • Banka kartı alımları (Insider İpucu: Hiçbir miktar çok küçük değil. Bazı havaalanı öğle yemeği, kahve ve diğer küçük işletme masrafları için ücret aldım ve bu teklife hak kazandım.)
 • Chase Hızlı Muhafaza
 • ACH (Krediler)
 • Banka Havaleleri (Krediler ve borçlar kabul edilir)

200 $ 'lık bonus, ilk para yatırma işleminizden sonra 10 iş günü içinde doğrudan hesabınıza yatırılacaktır. (feragat: Bu yılın başlarında bu banka tanıtımından yararlandım, ancak 14 gün sonra hala 200 $ bekliyorum.

Nasıl Hak Kazanılır?

Bu banka teklifine hak kazanmak için yeni bir Chase iş denetimi müşterisi olmalısınız. Ayrıca, son 90 gün içinde yeni bir Chase kontrol hesabı açmamış olmanız gerekir. Ayrıca, bir Chase hesabını negatif bakiyeyle kapattıysanız veya güvenceli bir hesabınız varsa uygun olmazsınız.

Bu Süresi Dolduğunda Ne Zaman?

Bu teklif geçer 10 Temmuz 2018.

3. Chase Toplam Kontrol: 200 $ Bonus

Ne bilmek istiyorsun

Bir Chase Total Checking hesabı açarak, 200 $ ücretsiz kazanabilirsiniz! Bu banka tanıtımından çevrimiçi veya mağazaya kaydolarak yararlanabilirsiniz. Amerika Birleşik Devletleri'ndeki konumlarla, Chase.com'u ziyaret ederek güvenli bir web sitesinden kolayca geçebilir veya hızlı bir şekilde internette gezinebilirsiniz.

Promosyon sayfasından size e-postayla gönderilebilecek bir kupona ihtiyacınız olacak ve hesabı en az 25 ABD Doları tutarında bir hesaba yatırmanız gerekiyor. Hesabı açtıktan sonra 60 gün içinde hesaba doğrudan yatırmanız gerekir. Hesap ayrıca en az altı ay açık kalmalıdır.

200 $ 'lık bonus, ilk para yatırma işleminizden sonra 10 iş günü içinde doğrudan hesabınıza yatırılacaktır. Aylık 12 dolar ücret alınır, ancak aşağıdakilerden herhangi birini yaparsanız önlenebilir:

 • Aylık 500 dolar veya daha fazla doğrudan mevduat
 • Minimum günlük 1,500 dolar bakiyesi
 • Chase Total Checking ve / veya niteleyici bağlantılı Chase banka hesaplarında ortalama 500 dolarlık ortalama tutarı koru

Nasıl Hak Kazanılır?

Bu banka teklifine hak kazanmak için son 90 gün içinde bir Chase kontrol hesabı açmamış olmanız gerekir.Ayrıca, bir Chase hesabını negatif bakiyeyle kapattıysanız veya güvenceli bir hesabınız varsa uygun olmazsınız.

Bu Süresi Dolduğunda Ne Zaman?

Bu teklif geçer 16 Temmuz 2018.

4. Chase Premier Plus Denetimi: 300 $ Bonus

Ne bilmek istiyorsun

Bir Chase Premier Plus Checking hesabı açarak 300 $ kazanabilirsiniz! Bu banka tanıtımından çevrimiçi veya mağazaya kaydolarak yararlanabilirsiniz.

Promosyon sayfasından size e-postayla gönderilebilecek bir kupona ihtiyacınız olacak ve hesabı en az 25 ABD Doları tutarında bir hesaba yatırmanız gerekiyor. Gereksinimler Chase Toplam Checking hesabıyla aynıdır. Hesabınıza 60 gün içinde doğrudan para yatırmanız gerekecek ve hesap en az altı ay boyunca açık kalmalıdır. 300 $ 'lık bonus, ilk para yatırma işleminizden sonra 10 iş günü içinde hesabınıza yatırılacaktır.

Aylık 25 ABD doları tutarında bir ücret vardır, ancak aşağıdakilerden birini yaparsanız önlenebilir:

 • Bağlı bir Chase mortgage hesabına otomatik ödeme yapın
 • Tüm bağlı mevduat ve yatırım hesaplarında ortalama günlük 15.000 dolarlık bir denge sağlayın.

Bu Teklif İçin Nasıl Hak Kazanılır?

Bu banka teklifine hak kazanmak için son 90 gün içinde bir Chase kontrol hesabı bulundurmamış olmanız gerekir. Ayrıca, bir Chase hesabını negatif bakiyeyle kapattıysanız veya güvenceli bir hesabınız varsa uygun olmazsınız.

Bu Süresi Dolduğunda Ne Zaman?

Bu banka promosyonları da geçer 16 Temmuz 2018.

5. Chase Koleji Denetimi: 50 $ Bonus

Ne bilmek istiyorsun

Bir Chase College Checking hesabı açarak 50 $ kazanabilirsiniz! Tanıtım sayfalarından size e-postayla gönderilebilecek bir kupona ihtiyacınız olacak ve bu gereksinimleri karşılayacaksınız:

 • İlk depozito en az 25 $
 • Kağıtsız ifadelere kayıt olun
 • Hesabı açtıktan sonraki 60 gün içinde 10 tane eleme işlemi tamamlayın

50 $ 'lık bonus, ilk para yatırma işleminizden sonra 10 iş günü içinde hesabınıza yatırılacaktır. Aylık 25 ABD doları tutarında bir ücret vardır, ancak aşağıdakilerden birini yaparsanız önlenebilir:

 • Bağlı bir Chase mortgage hesabına otomatik ödeme yapın
 • Tüm bağlı mevduat ve yatırım hesaplarında ortalama günlük 15.000 dolarlık bir denge sağlayın.

Nasıl Hak Kazanılır?

Bu banka teklifine hak kazanmak için son 90 gün içinde bir Chase kontrol hesabı bulundurmamış olmanız gerekir. Ayrıca, bir Chase hesabını negatif bakiyeyle kapattıysanız veya güvenceli bir hesabınız varsa uygun olmazsınız.

Bu Süresi Dolduğunda Ne Zaman?

Bu banka promosyonları da geçer 13 Ağustos 2018.

Wells Fargo Banka Teklifi

5. Wells Fargo Günlük Kontrol: 200 $ Bonus

Ne bilmek istiyorsun

Bir Wells Fargo Everyday Checking hesabı açarak, 200 $ 'lık bir bonus teklifi kazanabilirsiniz! Bu banka tanıtımından çevrimiçi veya mağazaya kaydolarak yararlanabilirsiniz. Amerika Birleşik Devletleri çevresindeki yerler ve müşteri hizmetlerini artırmak için yeni promosyon kampanyaları ile, bu harika bir seçenek olabilir.

Tanıtım sayfasından size e-postayla gönderilebilecek bir kupona ihtiyacınız olacak ve aşağıdaki talimatları uygulayacaktır:

 • Hesabı en az 25 dolar ile finanse edin.
 • Banka kartınızla art arda üç takvim ayı boyunca en az 1 ABD Doları tutarında 10 ödeme yapın

200 $ 'lık bonus, gereksinimlerin karşılanmasından 45 gün sonra doğrudan kontrol hesabınıza yatırılacaktır. Aylık 10 $ 'lık bir ücret vardır, ancak aşağıdakilerden herhangi birini yaparsanız önlenebilir:

 • Aylık 500 dolar veya daha fazla doğrudan mevduat
 • Minimum günlük 1,500 dolar bakiyesi
 • Aylık banka başına 10 banka kartı satın alma işlemi hesabınıza gönderilir

Nasıl Hak Kazanılır?

Bu banka teklifine hak kazanmak için ülkenin doğru bölgesinde yaşamak zorundasınız. Geçmişte Wells Fargo müşterisiyseniz hiçbir ayrıntı sağlanmaz.

Bu Süresi Dolduğunda Ne Zaman?

Bu teklif geçer 29 Haziran 2018.

Sermaye Bir Banka Promosyonları

6. Capital One 360 ​​Para Piyasası Hesabı: 600 $ 'a kadar Bonus Teklifi

Ne bilmek istiyorsun

Capital One 360 ​​hesabı açarak büyük zaman kazanabilirsiniz! Capital One, 360 Para piyasası hesabı için bu promosyonu sunmak üzere Quick ile ortaklık kurdu. İlk olarak hesabınıza ne kadar para yatırdığınıza bağlı olarak 600 $ 'a kadar kazanabilirsiniz:

 • 100.000 $ ya da daha fazla para için 600 $ bonus
 • 50.000 $ 'dan $ 99.999 $' a kadar 400 $ bonus
 • 10.000 $ 'dan 49.999 $' a kadar $ 200 bonus kazanın

Kupona gerek yok, ancak promosyon kodunu kullanmanız gerekecek: HIZLI OLAN Bu teklifin avantajından yararlanmak. 300 $ 'lık bonus, ilk para yatırma işleminizden sonra 10 iş günü içinde hesabınıza yatırılacaktır.

Nasıl Hak Kazanılır?

Bu banka teklifine hak kazanmak için son 90 gün içinde bir Chase kontrol hesabı bulundurmamış olmanız gerekir. Ayrıca, bir Chase hesabını negatif bakiyeyle kapattıysanız veya güvenceli bir hesabınız varsa uygun olmazsınız.

Bu Süresi Dolduğunda Ne Zaman?

Bu banka promosyonunun süresi doldu 5/31/2018 ama sayfa hala mevcut. Yeni bir para piyasası hesabına ihtiyacınız varsa şimdi harekete geçin!

7. Capital One 360 ​​Checking Hesabı: 25 $ Bonus Teklifi

Ne bilmek istiyorsun

Capital One 360 ​​kontrol hesabı açarak 25 dolara kadar kazanabilirsiniz. Promosyonu etkinleştirmek için aşağıdakileri yapmanız gerekir:

 • Hesabı açarken en az 250 $ yatırın
 • Hesabı açtıktan sonraki 45 gün içinde en az 3 banka kartı alımını veya Person2Person ödemesini yapın (bu ikisinin bir kombinasyonunu kullanabilirsiniz).

Gereksinimin karşılanması durumunda 25 $ 'lık bonus otomatik olarak 50. Gün'de yatırılacaktır. Bu, “Arkadaş Programına Başvur” bölümünün bir parçası olduğundan, kayıt sayfasında belirtilen bir son kullanma tarihi yoktur.

8. Capital One 360 ​​Tasarruf Hesabı: 25 $ Bonus Teklifi

Ne bilmek istiyorsun

Capital One 360 ​​tasarruf hesabı açarak 25 $ 'a kadar kazanabilirsiniz.Promosyonu etkinleştirmek için hesabı açarken sadece 250 $ yatırmanız gerekecektir. Hesap açılışından sonra 25 $ bonus otomatik olarak hesabınıza yatırılacaktır. Bu, “Arkadaş Programına Başvur” bölümünün bir parçası olduğundan, kayıt sayfasında belirtilen bir son kullanma tarihi yoktur.

Citibank Promosyonları

9. Citibank Hesap Paketi - 400 $ Bonusu

Ne bilmek istiyorsun

Bir Citibank Hesap Paketini açtığınızda 400 $ 'lık bir bonus teklifi kazanabilirsiniz! Bu tanıtım sadece çevrimiçi olarak kullanılabilir. Citibank paketinde yeni bir kontrol ve tasarruf hesabı açmalı ve aşağıdakileri yapmalısınız:

 • Yeni fonlarda en az 15.000 $ yatırın (kontrolde en az 1.500 $ ve tasarruf hesabında 100 $).
 • Bu dengeyi en az 60 gün boyunca korumalısınız.

400 ABD Doları tutarındaki bonus, yukarıda listelenen şartları tamamladıktan sonra 90 gün içinde çek hesabınıza yansıtılacaktır. Aylık 25 ABD doları tutarında bir ücret vardır, ancak uygun Citibank hesaplarında en az 10.000 ABD doları tutarında bir aylık bakiyeniz varsa, bu durumdan feragat edilir.

Bu Banka için Uygun Olma Promosyonu

Bu Citibank teklifine hak kazanmak için, son 180 takvim günü içinde bir Citibank kontrol veya tasarruf hesabınız olmamalıdır.

Bu Sona Erme Ne Zaman Teklif Edilir?

Bu Citibank promosyonları da geçer 30 Haziran 2018.

HSBC Kontrol Bonusu Teklifleri

10. HSBC Seçimi Denetimi

Ne bilmek istiyorsun

Bir HSBC Choice Checking açtığınızda, 200 $ ücretsiz bonus fırsatı kazanabilirsiniz! Yeni bir çek hesabı açmalı ve aşağıdaki adımları tamamlamanız gerekir:

 • 30 takvim günü içinde birleştirilmiş bir kontrol ve tasarruf hesabında en az 1.500 $ ya da daha fazla yeni bir kalan bakiye yatırın.
 • En az 90 gün boyunca minimum 1.500 ABD doları tutarında bir bakiye bulundurun

200 $ 'lık karşılama depozitosu, tüm eleme etkinliklerini tamamladıktan yaklaşık sekiz hafta sonra yatırılacaktır.

Bu Süresi Dolduğunda Ne Zaman?

Bu HSBC promosyonu sona eriyor 29 Haziran 2018.

11. HSBC Avans Kontrolü: 350 $ Bonus

Ne bilmek istiyorsun

Bir HSBC Advance Checking açtığınızda 350 $ ücretsiz bonus promosyonu kazanabilirsiniz! Yeni bir çek hesabı açmalı ve aşağıdaki adımları tamamlamanız gerekir:

 • 30 takvim günü içinde birleştirilmiş bir kontrol ve tasarruf hesabında yeni paranın en az 10.000 $ veya daha yüksek bir nitelikteki bakiyesini yatırın
 • En az 90 gün boyunca minimum 10.000 ABD doları tutarında bakiye tutarı koruyun

Tüm 350 $ 'lık karşılama depozitosu, tüm eleme etkinliklerini tamamladıktan sekiz hafta sonra kredilendirilecektir.

Bu Süresi Dolduğunda Ne Zaman?

Bu HSBC promosyonu sona eriyor 29 Haziran 2018.

12. HSBC Premier Checking: 750 $ Bonus

Ne bilmek istiyorsun

Bir HSBC Premier Checking açtığınızda 750 $ ücretsiz bonus kazanabilirsiniz! Yeni bir çek hesabı açmalı ve aşağıdaki adımları tamamlamanız gerekir:

 • 30 takvim günü içinde, birleştirilmiş bir kontrol ve tasarruf hesabında 100.000 $ veya daha fazla bir tutar olan yeni bir bakiye yatırın.
 • En az 90 gün boyunca minimum 100,000 dolarlık bir bakiye bulundurun.

750 $ 'lık karşılama teminatı tüm eleme etkinliklerini tamamladıktan sekiz hafta sonra kredilendirilecektir.

Bu Süresi Dolduğunda Ne Zaman?

Bu HSBC promosyonu da sona eriyor 29 Haziran 2018.

PNC Bank Promosyonları

13. PNC Sanal Cüzdan: 50 $ - 300 $

Ne bilmek istiyorsun

Chase veya Bank of America gibi popüler olmasa da, PNC Bank, Sanal Cüzdan hesaplarında 300 $ 'a kadar bonus kazanmanıza izin verecek harika bir yere sahiptir. Bonus tutarınız, açtığınız sanal cüzdan hesabına bağlı olup yalnızca çevrimiçi olarak çalışır.

Üç katman, sanal cüzdan (50 $ bonus), performans harcaması olan sanal cüzdan (200 $ bonus) ve performans seçimli sanal cüzdan (300 $ bonus).

 • Hesabı en az 500 ABD Doları, 2.000 ABD Doları veya 5.000 ABD Doları (hangisini seçtiğinize bağlı olarak) yatırın.
 • PNC Bank Visa Bankamatik Kartı ile en az 10 ödeme yapın

Bonus, gereksinimlerin karşılanması için 60 gün içinde doğrudan hesabınıza yatırılacaktır. Tüm seçenekler için aylık 7 ABD doları ücret alınır, ancak aşağıdakilerden herhangi birini yaparsanız önlenebilir:

 • Aylık 500 dolar veya daha fazla doğrudan mevduat
 • Minimum günlük 500 $ bakiyesi
 • Hesap sahibi 62 yaşında veya daha büyük
 • Kayıtlı sanal bir cüzdan öğrencisi var

Nasıl Hak Kazanılır?

Bu PNC teklifine hak kazanmak için 90 gün içinde bir PNC hesabına sahip olmanız veya geçen yıl içinde başka bir PNC promosyonu kullanmamış olmanız gerekir.

Bu Süresi Dolduğunda Ne Zaman?

Bu teklif geçer 30 Haziran 2018. Şimdi bu PNC teklifleri için kayıt olun!

Daha Küçük Banka Promosyon Teklifleri

14. Santander Checking Hesabı: 150 $ Teklif

Ne bilmek istiyorsun

Santander banka şu anda sadece bir çek hesabı gerekiyorsa harika bir teklif var. Mevcut teklifleri 150 $ bonus veriyor. Bu teklifi çevrimiçi olarak Temel Kontrol hesap sayfasına göz atarak kayıt olabilirsiniz. Tek gereklilik, hesabınıza en az 25 $ 'lık para yatırmanız gerektiğidir.

Temel kontrol hesaplarında aylık 10 dolar ücret alınır, ancak takvim ayı boyunca ücretten kaçınmak için bir işlem (ödeme, transfer, ödeme veya para çekme) yapılarak önlenebilir. Artı, minimum denge yok! Ayrıca bir Santander Premier Plus Checking, Simply Right, tasarruf ve para piyasası hesabı var.

Bu Teklif İçin Nasıl Hak Kazanılır?

Bu Santander Bank teklifine hak kazanmak için son 12 ayda bir hesap açmamış olmanız ve diğer tekliflerle birleştirilememeniz gerekir. Bonusu alabilmek için, kontrol hesabı açık ve iyi durumda kalmalıdır.

Bu Süresi Dolduğunda Ne Zaman?

Bu teklif, sürenin dolduğunu, ancak çevrimiçi adımlardan geçtikten sonra hala kullanılabilir olduğunu söylüyor.Bunun ne kadar süreceğinden emin değilim ve bu sizin için uygunsa, hızlı bir şekilde harekete geçmenizi tavsiye ederim.

15. SunTrust Bank Checking: 250 $ veya 500 $ Bonus Teklifi

Ne bilmek istiyorsun

SunTrust Bank'ın şu anda Select Checking ve Signature Advantage çek hesaplarında iki teklifi bulunmaktadır. Select Checking ile Signature Advantage'a kaydolursanız ve aşağıdaki gereksinimleri karşılamanız durumunda 250 $ bonus veya 500 $ bonus kazanacaksınız:

Yeni bir çek hesabı açmalı ve aşağıdaki adımları tamamlamanız gerekir:

 • Hesap açıldıktan sonraki 14 gün içinde en az 100 $ yatırın.
 • Hesabınızı açtıktan sonraki 60 gün içinde bir Select Checking hesabı için 1.000 $ veya Signature Advantage için Direct Deposits için $ 2,000 doldurun.
 • Hesap açılışlarından itibaren 60 gün içinde en az 10 banka kartı satın alma işlemi gerçekleştirin

Bu teklif için online olarak teklif sayfasına göz atabilir veya promosyon kodu Q218CHECKINGOL girebilirsiniz. Tüm yeterlilikler yerine getirildikten sonra, bonusunuz yeni kontrol hesabınıza 8 haftaya kadar kredilendirilecektir.

Açtığınız hesaba bağlı olarak 15 ABD Doları veya 25 ABD Doları aylık bir ücret alınır. 25 $ 'lık aylık ücreti önlemek için toplam depozito bakiyesi 25.000 $ tutmaktadır. Select Checking'in 15 $ ücretinden kaçınmak için aşağıdakilerden birini yapmanız gerekir:

 • Minimum 2,000 günlük bakiye tutun
 • Tam nitelikli doğrudan para yatırma işleminde 2.000 ABD doları veya daha fazlasını yapın
 • SurePay ile bir SunTrust Mortgage tutun
 • Mevduat, yatırım, ipotek ve krediler arasında bağlantılı toplam 10.000 ABD Doları toplam kombine ilişki bakiyesi bulundurun
 • Bağlı Bir Küçük İşletme Tutun Hesabı kontrol etmek

Bu Teklif İçin Nasıl Hak Kazanılır?

Bu Suntrust Bank teklifine hak kazanmak için yeni bir SunTrust kişisel kontrol müşterisi olmalısınız. 2 Kasım 2017’nin tanıtım başlangıç ​​tarihinden itibaren 180 gün içinde kişisel çek hesabı kapatmamış olmanız gerekir.

Bu teklif yalnızca çevrimiçi olarak açılmışsa ve şu eyaletlerde yaşıyorsanız iyi olur: Alabama, Arkansas, Georgia, Florida, Maryland, Mississippi, Kuzey Carolina, Güney Carolina, Tennessee, Virginia, Batı Virginia ve Columbia Bölgesi.

Bu Süresi Dolduğunda Ne Zaman?

Bu teklifin süresi doldu 31 Temmuz 2018. Ödül büyük olsa da, ABD'deki konumunuza göre uygun olduğunuzdan emin olmak için birçok adım var.

16. Beşinci Banka Temel Kontrol: 250 $ Bonus

Ne bilmek istiyorsun

Beşinci Üçüncü Banka, şu anda temel kontrol hesapları için bir teklif var. Şahsen kayıt olduğunuzda kayıt olduğunuzda 250 $ bonus kazanacaksınız. 250 $ 'lık kuponun size e-posta ile gönderilmesi için tanıtım sayfalarına göz atın. 250 $ 'lık bonusa hak kazanmak için, yeni bir Beşinci Üçüncü Temel Kontrol hesabını açmanız ve aşağıdaki adımları tamamlamanız gerekir:

 • Hesabı açtıktan sonraki 45 gün içinde en az 500 dolar yatırın.
 • Denge şartına ulaşıldığı tarihten itibaren en az 60 gün boyunca bakiye sağlayın

Yeterli aktivite gereksinimlerini tamamladıktan sonraki 10 iş günü içinde bonusunuz yeni çek hesabınıza yansıtılacaktır. Aylık olarak $ 11 (veya aylık $ 500 veya daha fazla toplam doğrudan mevduat varsa 8 $) aylık bir ücret vardır ve aşağıdaki gereksinimlerden birini yaparak önlenebilir:

 • Mevduat ve yatırım hesaplarınızda aylık ortalama 1,500 dolarlık bir denge.
 • Beşinci Üçüncü kredi kartında ayda en az 500 dolar harcayın.
 • Beşinci Üçüncü şahsi ipoteğe, otomatik krediye veya kredi limitine sahip olun. denge.

Nasıl Hak Kazanılır?

Bu teklife hak kazanmak için yeni bir Beşinci Üçüncü Temel kontrol hesabı müşterisi olmanız gerekir. Eğer bir Express bankacılık müşterisiyseniz, son 12 ay içinde bir hesabı kapatamazsınız.

Bu Süresi Dolduğunda Ne Zaman?

Bu teklifin süresi doldu 30 Haziran 2018.

17. TD Banka Kontrol Hesabı: 150 $ veya 300 $ Bonus Teklifi

Ne bilmek istiyorsun

Yeni bir çek hesabı açtığınız için TD Bank'ın son kullanma tarihi olan bir teklifi yok! İki seçenek var; Kolaylık veya Premier kontrol hesabı. Kolaylık planı için kayıt olduğunuzda ve Premier çek hesabı için 300 dolarlık bir bonus alırsınız.

Her bir kontrol hesabının tüm ayrıntıları için promosyon sayfasına göz atın. İşte bu tekliflere nasıl hak kazanılacağı:

TD Kolaylık Kontrol Hesabı

 • Hesabı açtıktan sonraki 60 gün içinde en az 500 ABD Doları tutarında doğrudan ödeme alın.

TD Premier Hesap Kontrolü

 • Hesabı açtıktan sonraki 60 gün içinde en az 2.500 USD tutarında doğrudan ödeme alın.

Bonusu, hesabı açtıktan sonra en geç 95 gün içinde alacaksınız. Diğer kontrol hesaplarında olduğu gibi aylık ücret de vardır ancak kaçınılması oldukça kolaydır. TD Kolaylığı için $ 15 ücretini kontrol etmek günlük 100 $ bakiyesi ile feragat edilir. TD Premier için 25 $ 'lık ücreti kontrol etmek için minimum 2,500 $' lık günlük bir bakiye ödenir.

Bu Teklif İçin Nasıl Hak Kazanılır?

Bu teklife hak kazanmak için çevrimiçi başvuruda bulunun ve yeni bir müşteri olun. Ayrıca Connecticut, Delaware, Florida, Maine, Maryland, Massachusetts, New Hampshire, New Jersey, New York, Kuzey Karolina, Pennsylvania, Rhode Island, Güney Carolina, Vermont, Virginia veya Washington, D.C.

18. Huntington Bankası 5 Hesabı Kontrol Etme: $ 200 Bonus

Ne bilmek istiyorsun

Huntington Bank'ın şu anda Huntington 5 çek hesapları için bir teklifi var. İnternet'e veya şubeye kaydolduğunuzda 200 $ bonus alacaksınız. ama şahsen kayıt yaptırmak zorunda. Kayıt için tanıtım sayfalarına göz atın.

Başlamak kolaydır, hesabı açtıktan sonraki 60 gün içinde en az 1.000 ABD doları yatırın. Bu 90 günlük bakiyeyi 90 gün daha uzatın ve 200 $ teklifini alacaksınız.

Kazancınız, eleme etkinliği gereksinimlerini tamamladıktan sonraki 14 iş günü içinde yeni çek hesabınıza yansıtılacaktır.Tüm Huntington banka hesaplarınızda en az 5,000 dolar varsa, aylık olarak 5 dolarlık düşük bir ücret alınır.

Bu Teklif İçin Nasıl Hak Kazanılır?

Bu teklife hak kazanmak için, yeni bir Huntington Bank müşterisi olmanız ve son 60 gün içinde geçmiş bir hesabı kapatmamış olmanız gerekir.

Bu Süresi Dolduğunda Ne Zaman?

Bu teklifin süresi doldu 30 Haziran 2018.

Banka Promosyonları ve Bonusları Hakkında Bilmeniz Gereken 4 Şey

1. Ücretleri ve Şartları Dikkatlice Kontrol Edin

Ücretsiz veya “bonus” para sunan herhangi bir banka promosyonu ile bir ton ince baskı var. Ücretsiz paranızı almak için tam olarak ne yapmanız gerektiğini anladığınızdan emin olun.

2. Kredinizin Çekileceğini Anlayın

Yeni bir hesap açtığınızda çoğu banka yumuşak bir kredi çekecektir. Doğrudan banka ile bağlantı kurduğunuzdan emin olmak için zorlu bir kredi çekinmesinden endişe ediyorsanız. Sabit çekmeler kredi puanınızı geçici olarak düşürebilir ve kredi raporunuzda kalabilir.

3. Tüm Makbuzlarınızı Kaydedin

Bankaya şahsen giderseniz tüm e-postalarınızı, sohbetlerinizi ve işlemlerinizi kaydedin. Gerekli tüm adımları tamamladıysanız ve hala paranız elinize ulaşmadıysa hemen bankanıza başvurun. Bunu gerçekleştirdim ve teklifimi uygun bir şekilde "kaybettiler". Neyse ki ikram teklifim olarak 200 $ 'a borcum olduğunu göstermek için makbuz vardı.

4. Gerekirse Takip Et

Yine, bu promosyonlar sık ​​sık değişmektedir ve son kullanma tarihinden önce bu banka promosyonlarını sona erdirme kabiliyetine sahiptir. Her zaman bankayla, teklifinizi ve bonusunuzu kayıt işleminden önce geçerli olduğunu doğrulayın.

Bugün Bir Teklif İçin Kaydolun

Banka promosyonunuz veya bonusunuz için kaydolmak ve yeni bir hesap için ücretsiz para almak için harika seçenekler var. Bonusunuzu alabilmeniz için tüm şartları yerine getirdiğinizden emin olun!

Bir kontrol veya tasarruf hesabı açmak için bu bonus tekliflerini kullandınız mı? Ben hiç özledim mi? Eğer öyleyse, lütfen yorumlarda bana bildirin, böylece okuyucularımız en iyi banka promosyonları ve bonusları ile günceldir.

Videoyu izle: diyanet e soralım bankaların üstünde promoısyonlar helaslmidir

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Bir araba kiralamak veya satın almak daha mı iyi?
Maliye

Bir araba kiralamak veya satın almak daha mı iyi?

Bir araba kiralama ya da satın alma kararı finansal sonuçlar doğursa da, bir anlaşma üzerinde tetiği çekmeden önce dikkate almanız gereken tek faktör değildir. Kişisel tadı ve yaşam tarzınız da bir araç almaya veya kiralamaya karar vermenizde önemli bir rol oynamalıdır. Arabalar söz konusu olduğunda, bir kişi diğeri için tamamen yanlış olabilir.
Devamını Oku
GFC 090: IRA ve 401k için Gerekli Minimum Dağıtım Kuralları
Maliye

GFC 090: IRA ve 401k için Gerekli Minimum Dağıtım Kuralları

Http://traffic.libsyn.com/goodfinancialcents/GFC_90_RMD.mp3 Emeklilik hesabınıza ilk para yatırdığınız günü hatırlıyor musunuz? Emeklilik hesabınızın yıllar içinde büyüdüğünü gördünüz ve şükranla karşılaştınız çünkü hiçbir zaman ona dokunmak zorunda kalmadınız. Şimdi büyük çocuklar yeni odak noktanızdır ve asla ona ihtiyaç duymayacağınız için bunları üstlenmeye karar verdiniz.
Devamını Oku
37 Ev İşlerinden Çalışma (Haftalık Öde)
Maliye

37 Ev İşlerinden Çalışma (Haftalık Öde)

Evden para kazanmanın çeşitli yolları vardır ve hepsi farklı aralıklarla ödeme yapabilir. Hiçbirimiz işten zevk almıyoruz ve bunun için ne zaman para alacağımızı bilmiyoruz. Sonuçta, bu bir aldatmaca klasik işareti olabilir, ve bazen ekstra iş alabilir çünkü hemen ekstra paraya ihtiyacımız var.
Devamını Oku
Banka Hesabı Alamıyorsanız Seçenekleriniz Nelerdir?
Maliye

Banka Hesabı Alamıyorsanız Seçenekleriniz Nelerdir?

Tüketicilerin kendilerini buldukları daha sinir bozucu durumlardan biri, bir çek hesabı almak için zorlanıyor. Giderek, bankalar bir hesap açmanıza izin vermeden önce davranışlarınız üzerinde kontroller yapıyor. Sonuç olarak, bazı müşteriler toplanmadan geçmez ve kendilerini bir hesap açamazlar.
Devamını Oku