Maliye

Ücretsiz Starbucks Hediye Kartları almak için 12 Legit Yolları

Kahve hayranı mısınız? Bir latte aşığı mı? Bir espresso bağımlısı mı? Starbucks sadece bu içeceklerin hepsini sunmaz; Onlar kahvaltı sandviçler ve satış için pişmiş güzeller çeşitli güzel var.

Sanatçı kızım Starbucks ve diğer kahve dükkanlarında biraz zaman harcıyor. Bir sebepten dolayı, sanatsal eserleri yaratmak için kahve dükkanı deneyimini mükemmel bulur. Ancak, bir veya iki haftada bir kez yapılan Starbucks ziyaretleri, bütçesinde ciddi bir göçme yapar.

Ücretsiz Starbucks hediye kartları nasıl alınır?

Starbucks'tan kahve ve diğer içecekleri seviyorsanız, muhtemelen alışverişin pahalı bir alışkanlık olabileceğini biliyorsunuzdur. Ama ücretsiz Starbucks hediye kartları almak için yasal yollar olduğunu biliyor muydunuz?

Starbucks'a ve diğer yerlere ücretsiz hediye kartları alabileceğiniz bu yollara göz atın. Sonuçta, kim ücretsiz yiyecek ve içecek sevmez?

Bonus: Eğer bir kahve fanı değilseniz, bu yerlerin çoğu diğer mağazalara ve restoranlara da ücretsiz hediye kartları sunmaktadır.

1. Ibotta

Ibotta uygulaması günlük alımlarınızda paranızı geri almanızı kolaylaştırır. İşte nasıl çalışıyor. Ibotta uygulamasını indirdikten sonra, alışverişlerde geri ödeme tekliflerine göz atabilirsiniz.

Ibotta, aşağıdakiler dahil olmak üzere 280'den fazla mağazadan nakit geri kazancı elde eder:

 • Hedef ve Walmart
 • Walgreens ve CVS Eczanesi
 • Sam'in Kulübü ve Costco
 • Trader Joe'nun ve Publix

Ve yüzlerce başka mağaza da var. App, alışverişe gitmeden önce teklifleri aramanızı kolaylaştırır. Bulduğunuz teklif öğelerini satın aldıktan sonra, makbuzunuzun bir fotoğrafını çekersiniz.

Ibotta, teklif öğelerini arar ve Ibotta hesabınıza kazandığınız parayı yatırır. Para çekme işlemi için 20 ABD doları tutarına ulaştıktan sonra, Starbucks'a ücretsiz hediye kartı almak için kazançlarınızı kullanın.

Ya da, paranızı PayPal yatırma şeklinde alabilir veya Walmart gibi diğer mağazalar için hediye kartları alabilirsiniz.

2. Swagbucks

Swagbucks puan kazanarak ücretsiz Starbucks hediye kartları elde etmenize yardımcı olur. Aslında, Swagbucks bu yazıdan dolayı üyelerine 287 milyon dolar ödemiştir. Her gün 7000 hediye kartı veriyorlar.

Swagbucks'a kaydolduğunuzda, aşağıdakiler gibi çeşitli etkinliklere katılmak için puan ödersiniz:

 • Online oyun oynamak
 • Anketlerin tamamlanması
 • Web’de arama yapmak
 • Videoları izleme
 • Çevrim içi Alışveris

Diğer faaliyetler için de ödeme alabilirsiniz. Bir aktiviteyi her tamamladığınızda, SB puanları kazanırsınız. Minimum SB puanını kazandıktan sonra, bir Starbucks hediye kartı için bu puanları değiştirebilirsiniz.

Swagbucks ile Starbucks'ın yanı sıra onlarca diğer mağazalara da hediye kartları alabilirsiniz. Ayrıca PayPal hesabınıza para yatırılabilir.

3. Anket Junkie

Survey Junkie, düşüncelerinizi paylaşmanız için size ödüller verecektir. Anketleri veya anketleri doldurduğunuzda puan kazanabilirsiniz. Ayrıca, diğer eylemli öğeleri kaydeden veya tamamlayan diğer kişilere atıfta bulunmak için puan kazanabilirsiniz.

Yeterli puan kazandıktan sonra ücretsiz Starbucks hediye kartınızı alabilirsiniz. Ayrıca Amazon veya Target gibi diğer mağazalara hediye kartları almayı da tercih edebilirsiniz. Ya da puanlarınızı PayPal para birimine dönüştürebilirsiniz.

4. Toluna

Toluna Influencer olmak için kaydolduğunuzda, kullandığınız ürünleri şekillendirmenize ve dönüştürmenize yardımcı olursunuz. Bir Toluna çalışmasına hak kazandıktan sonra, 15 ila 20 dakikalık kısa bir ankete katılacaksınız. Profilinizi tamamlayarak veya Toluna forumuna anket veya konu ekleyerek, puan kazanmanın başka yolları da vardır.

Anketleri veya diğer görevleri tamamladığınızda puan kazanırsınız. Bu noktaları, Starbucks hediye kartı veya hediye kartı almak için Groupon veya Restaurant.com gibi diğer mağazalara kullanabilirsiniz.

Ayrıca, tatil kaçamaklarını ve diğer ödülleri kazanabileceğiniz Toluna'nın piyangolarına girmek için puan kullanabilirsiniz.

5. Harris Anket Çevrimiçi

Harris Poll Online, hükümet ve şirketlerdeki önemli karar alıcıları etkilemeye yardımcı olmak için çalışan bir anket şirketidir. Mağazalarda ve diğer yerlerde gördüğümüz ürünleri şekillendirmeye yardımcı olmak için sizinki gibi görüşler kullanırlar. Harris Poll Online'a katılmak ücretsizdir ve üye olmak için hiçbir şeye mal olmaz.

Harris Poll Online ile anketleri tamamladığınızda HiPoints kazanacaksınız. StarPucks'a hediye kartları almak için HiPoints'inizi kullanabilirsiniz. İsterseniz, iTunes hediye kartlarını veya Amazon hediye kartlarını HiPoints ile de alabilirsiniz.

Bonus: Harris Poll Online'da ayrıca girilebilecek hediye çekleri de vardır.

6. Ipsos i-Say

Ipsos i-Say, anket almak için ücretsiz bir Starbucks hediye kartı verecek başka bir şirket. Ipsos i-Say ile yaptığınız her ankette, i-Say puanları kazanacaksınız.

En az 500 i-Say puanı kazandıktan sonra puanlarınızı ödüller için kullanabilirsiniz. Starbucks'a veya Target veya Amazon gibi diğer mağazalara ücretsiz hediye kartı alabilirsiniz.

Visa ön ödemeli kart bile alabilir veya puanlarınızı PayPal yatırma işlemine dönüştürebilirsiniz.

7. Gelen Kutusu Dolar

Gelen Kutusu Dolar, üyelere bugüne kadar nakit ve hediye kartlarında 57 milyondan fazla para ödedi. Bu şirket Swagbucks'ın yaptığı gibi çalışıyor. Aşağıdakiler dahil olmak üzere çeşitli aktiviteleri tamamlamak için para kazanacaksınız:

 • Anket yapmak
 • Online oyun oynamak
 • Çevrim içi Alışveris
 • Web’de arama yapmak

Başka yollarla da para kazanabilirsiniz; Daha fazla bilgi için Gelen Kutusu Dolar web sitesine gidin. Kazançlarınızı paraya çevirmeye hazır olduğunuzda birkaç farklı seçeneğiniz olur.

Size gönderilecek bir çek talep edebilirsiniz. Ya da Starbucks'tan veya diğer perakendecilerin satıcı e-hediye kartlarını alabilirsiniz. Diğer perakendeciler Inbox Dolar'lardan bazıları, e-hediye kartları için Amazon, Kohl's, Walmart, Target ve Applebees ve diğer pek çok seçenek içerir.

8. Shopkick

Shopkick, belirli etkinlikleri tamamladığınızda ödül puanlarında (“tekmeler” denir) size ödeme yapacak bir uygulamadır. Bu şirket, markaları ve perakendecileri ile ortak olup, ürünlerine ve / veya mağazalarına trafik çekmelerine yardımcı olur. Aynı zamanda, uygulama kullanıcılarını bu mağazaları ziyaret ettikleri ve bu ürünleri satın aldıkları için ödüllendiriyorlar.

Hem çevrimiçi hem de mağaza içi aktiviteleri tamamlayarak tekme kazanabilirsiniz. Puan kazanabileceğiniz bazı aktiviteler şunları içerir:

 • Seçme çevrimiçi ortaklarını ziyaret etme
 • Belli öğeleri satın alma ve makbuzunuzu gönderme
 • Belli mağazalara yürümek
 • Teklifleri görüntüleme
 • Shopkick üzerinden alışveriş yapmak
 • Uygulama içi videoları izleme

Tekme puanlarınızı kazandıktan sonra, bunları ücretsiz hediye kartları için Starbucks'a veya başka bir mağazaya atayabilirsiniz. Sephora, Amazon, Walmart ve Target'dan hediye kartları alabileceğiniz diğer perakendecilerden bazıları.

9. Bırak Ödülleri

Drop ödülleri uygulaması size günlük alımlar için kazandığınız puanlar üzerinden ücretsiz hediye kartları verecektir. İşte nasıl çalışıyor.

Drop uygulamasını yükledikten sonra, uygulamanızın harcamalarınızı takip edebilmesi için bankamatik veya kredi kartı numaralarınızı girersiniz. Endişelenmeyin: Şirket, bilgilerinizi güvende tutmak için banka düzeyinde güvenlik kullanır.

Drop uygulaması, Drop puanları ile sizi ödüllendirmek için harcama bilgilerinizi kullanır. Ücretsiz Starbucks hediye kartlarınızı almak için puanlarınızı kullanın. Ayrıca, Bırakma noktaları ile Amazon, iTunes ve diğer birçok sağlayıcıya hediye kartları almayı da seçebilirsiniz.

10. Puanlarım

Puanlarım Swagbucks'ın çalışmasına benzer şekilde çalışır. Ücretsiz bir hesap için kaydolduğunuzda, aşağıdaki gibi etkinlikleri tamamlayarak puan kazanabilirsiniz:

 • Çevrim içi Alışveris
 • Groupon aracılığıyla olduğu gibi yerel anlaşmalardan yararlanma
 • Videoları izleme
 • Anket yapmak
 • Oyun oynamak
 • Web’de arama yapmak

Puan kazanmanın başka yolları da var. Puanlarınızı Starbucks'a hediye kartlarınız için kullanabilirsiniz. Ya da Kohl's, iTunes ve Best Buy gibi 70'ten fazla perakendeci arasından seçim yapabilirsiniz.

11. MySurvey

MySurvey, üyelerin gelecekteki ürün geliştirmeyi etkilediği çevrimiçi ücretli bir anket topluluğudur. MySurvey'e katıldığınızda (katılmanız ücretsizdir), anketi her tamamladığınızda puan kazanırsınız.

Şirket, sadece 2014 yılında 32 milyon doları ödüle layık buldu. Anketleri tamamlamak için puanlarınızı kazandıktan sonra, ücretsiz bir Starbucks hediye kartı almak için puanları kullanabilirsiniz.

PayPal, Amazon, Macy's ve diğer perakendecilere hediye kartları almak için puanlarınızı da kullanabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi, serbest Starbucks hediye kartlarını yasal olarak alabileceğiniz birçok yol var. Eğer büyük bir kahve ya da latte içicisiyseniz, Starbucks alımlarınızda para biriktirmeniz harika bir yol olabilir.

12. Makbuz Pal

Makbuz Pal size makbuzlarınızın fotoğraflarını çekmek için puan verecektir. Receipt Pal uygulamasını indirdikten sonra, yalnızca yaptığınız alışverişlerin makbuzlarının fotoğraflarını çekersiniz.

Bir makbuz her gönderdiğinizde, Starbucks hediye kartları gibi ödüller için kullanabileceğiniz puan kazanırsınız. Bonus: Makbuz Pal, nakit bonuslar verebileceğiniz haftalık çekilişlere sahiptir.

Ücretsiz Starbucks kahve ve yiyecek almak için diğer yollar

Starbucks kahvelerini ve yemeklerini bedavaya getirmenin diğer yolları.

Starbucks ödül programına katılın

Starbucks ödül programına katıldığınızda, Starbucks'ta yaptığınız alışverişlerle puan kazanabilirsiniz. Daha sonra Starbucks'tan ücretsiz kahve, içecek ve yiyecek almak için bu noktaları kullanabilirsiniz.

Sadece bu değil, ücretsiz bir doğum günü ödülü, ücretsiz mağaza içi doldurmaları ve özel üye etkinliklerine ve tekliflerine davet edileceksiniz.

Altın üye olursanız, ek avantajlar elde edersiniz.

Starbucks'ta çalışın

Starbucks'ın çalışanlarına, 20 saat veya daha fazla çalışanlar için sağlık sigortası da dahil olmak üzere bazı büyük avantajları vardır. Perks ayrıca her hafta bir pound ücretsiz kahve ve kahve alımlarında% 30 indirim gibi daha küçük takdir avantajları içerir.

Bonus: Starbucks çalışanı olarak iş vardiyasında, ücretsiz içecek almaya hak kazanabilirsiniz. Starbucks'taki kariyer hakkında bilgi için yerel Starbucks mağazasını ziyaret edin.

Starbucks hediye kartları için hediye isteyin

Siz ve aileniz doğum günleri, Noel ve diğer tatiller için hediyeler alışverişinde bulunursanız, her zaman hediyeleriniz için Starbucks hediye kartlarını isteyebilirsiniz.

Ailenizin hediyeler için ne kadar verdiğine bağlı olarak, her yıl iyi bir miktar ücretsiz kahve alabilirsiniz.

özet

Büyük bir Starbucks hayranı iseniz, ücretsiz Starbucks hediye kartları kazanmanın birçok yolu vardır. Neyse ki, kendinizi bu hediye kartı kazanç seçeneklerinden birine sınırlamak zorunda değilsiniz.

Birden fazla ödül programı için kayıt olabilir ve birkaç farklı şirketten hediye kartları kazanabilirsiniz. Sadece özel durumunuz için en iyi çalışacağını düşündüğünüz şirketleri seçin.

Örneğin, günde sadece birkaç dakika içinde Swagbucks ile puan kazanabilirsiniz. TV izlerken, okulda sınıflar arasında veya randevu beklerken videoları izleyin, alışveriş yapın veya ankete katılın.

Ibotta ile, alışverişinizi ve makbuzunuzu taramak için para kazanabilirsiniz. Her ödül programının ayrıntılarına göz atın ve yaşam tarzınız ve ilgi alanlarınız için hangisinin daha iyi çalıştığını görün.

Ve bu programların her biri diğer mağazalara hediye kartları almanızı sağladığından başka yollardan da tasarruf edebilirsiniz. Giyim mağazalarına hediye kartları alırsanız ve daha fazlası için ücretsiz yiyecekler, ücretsiz restoran yemekleri ve ücretsiz kıyafetler alabilirsiniz.

Ya da, popüler mağazalara hediye kartları kazanabilir ve Noel veya diğer hediyeler için ödeme yapmak için bu kartları kullanabilirsiniz. Bazı insanlar ücretsiz PayPal hediye kartlarını seçer ve ödül programları ile yıllık tatiller için ödeme yaparlar.

Pek çok şirket, küçük görevleri tamamlamak isteyen üyeler için ücretsiz hediye kartları verir. Bu ücretsiz fırsatlardan yararlanmamak için hiçbir sebep yok.

Ücretsiz Starbucks veya diğer hediye kartları almak için bu programlardan herhangi birini kullandınız mı? Bazı ödül programlarını diğerlerinden daha kazançlı buldunuz mu? Deneyimlerinizi duymayı çok isteriz. Aşağıdaki yorumlar bölümünde paylaşmaktan çekinmeyin.

Videoyu izle: Starbucks Mobil Uygulama İnceleme Ve Nasıl Ödeme yapılır?

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

" width="370" height="280" alt="Anketler Online Dolum yaparak Para Kazanmak için 3 Yolları"/>
Maliye

Anketler Online Dolum yaparak Para Kazanmak için 3 Yolları

Düzenli okuyucular, hem Deacon'la hem de ben yan havalarda ekstra para kazanmanın büyük savunucuları olduğunu biliyorlar. Bu parayı kendi evinizin rahatlığında yapabilirseniz - daha da iyi! Deacon, aylık çevrimiçi gelir raporlarıyla her ay getirdiği çevrimiçi gelirini paylaşıyor. Şimdiye dek en iyi ayı 6.000 $ 'ın üzerindeydi!
Devamını Oku
2018 için bir SEP IRA açmak için Kurallar ve Limitler
Maliye

2018 için bir SEP IRA açmak için Kurallar ve Limitler

Vergilerinizi düşürmek ve emeklilikten tasarruf etmenize yardımcı olmak için uygun maliyetli bir iş arayan serbest çalışan bir işletme sahibi misiniz? Bu profilinize uyuyorsa, bir SEP (Basitleştirilmiş Emekli Emekli Maaşı) açılması IRA, işinize başlamak için iyi bir emeklilik hesabı olabilir. İlk kez serbest meslek sahibi olduğumda kendim için kuracak en iyi emeklilik planı olacağını araştırırken, SEP IRA ve Solo 401k arasında daraltdım.
Devamını Oku
Ipsos iSay İnceleme
Maliye

Ipsos iSay İnceleme

Netflix'i izlerken kanepede otururken boş zamanlarında para kazanabileceğinizi söylesem ne olur? İnternet sayesinde, kendi evinizin konforunda otururken para kazanabileceğiniz yüzlerce farklı yol var. Boş zamanlarınızda ekstra para kazanmak için kullanabileceğiniz düzinelerce farklı çevrimiçi yol var ve en popüler yollardan biri (ve en kolay olanlardan biri) bir anket sitesine katılmak.
Devamını Oku
Emekli Gelir Yaratmak İçin 10 Temel Gerek
Maliye

Emekli Gelir Yaratmak İçin 10 Temel Gerek

Emeklilik planlaması söz konusu olduğunda, vurgunun çoğu mümkün olan en büyük emeklilik portföyünü biriktirme üzerine yerleştirilir. Bu kesinlikle önemlidir - aslında muhtemelen tüm iyi emeklilik planlamasının temelidir. Ancak emeklilik planlamasında daha çok yer var. Her biri emeklilikte hayatınızda büyük bir etkisi olacak on bireysel alt planı içeren bir ana emeklilik planı hazırladım.
Devamını Oku