Maliye

Gıda Örnekleri Almak için 5 Yolları

İster inanın ister inanmayın, ellerinizi ücretsiz yemek örneklerine götürmek için yapabileceğiniz birkaç şey var.

Ücretsiz yemek örnekleri ailenizi ay için beslemeyecek olsa da, yeni ürünleri denemenize yardımcı olmak ve hareket halindeyken atıştırmalıklarınız için mükemmeldir.

Gıda örneklerinin yanı sıra, sağlık ve güzellik örnekleri, temizlik örnekleri, vb. Gibi bu yerlerin birçoğunda da diğer öğelerin örneklerini alabilirsiniz. Bugün, ücretsiz yemek örnekleri alabileceğiniz en yaygın beş yeri paylaşacağız. ve bonus olarak bazı yerler de başka türde ücretsiz örneklere sahip olabilir.

1. Yerel Walmart'ınız

Walmart, bakkal kesiminde örnek standları bulundurmakla ünlüdür. Yoğurt, atıştırmalık barlar ve diğer yiyecek örnekleri, ürünlerini denemenizi sağlamak olan samimi marka elçilerinden temin edilebilir.

Benim bölgemde en azından Walmart'taki en özgür örnek olayları perşembe, cuma ve hafta sonları gerçekleşiyor. O günlerde Walmart konumunuzun yakınında veya yakınında olursanız, uğrayın ve ne sunacaklarını görün.

2. Mahalle Bakkalınız

Walmart'ta olduğu gibi, birçok mahalle bakkalının, çeşitli gıda markalarını tanıttıkları ve ücretsiz örnekleri verdikleri belirli günler vardır.

Gıdaların ücretsiz örneklerini alabileceğiniz etkinliklerin sayısı, bakkalın büyüklüğüne ve pazarlama planına bağlı olarak değişecektir, ancak genellikle bağımsız mağazalar, büyük kutu mağazaları ile rekabet edebilmek için “arkadaş canlısı” olmayı tercih ederler. Tüketicileri çekmek için ücretsiz örnek olaylar ve diğer topluluk etkinlikleri.

Yerel mahalle bakanıyla konuşarak, belirli zaman ve tarihler hakkında ayrıntıları öğrenmek için ücretsiz numune örnekleri veya marka elçilerinin bulunduğu yerler hakkında konuşun.

3. Depo Kulübü Mağazaları

Çocuklarımın ne zaman küçük olduğunu hatırlıyorum; Sam's Club'a ihtiyacımız olan eşyaları almak için hemen hemen her hafta sonu giderdik ve çocuklara ücretsiz bir öğle yemeği hazırlarız.

Genellikle hafta sonları depo kulüplerinde serbest örnek yiyeceklerin bolluğu vardır. Sam's Club'da hafta sonları örnek standlarını ziyaret ettiğimizde tam bir yemek alabiliyorduk.

Bazı sebeplerden dolayı marka büyükelçiliği kabinleri depo kulüplerinde çok iyi iş yapıyor ve yeni şeyler denemeniz için harika bir yol olabilir. Bir haftasonu Costco'da olduğum zaman, bir örnek denedim her ürünü aldım - hepsi lezzetli ve biz hala bu ürünlerin çoğunu satın alıyoruz.

Tarihler, saatler ve satıcılarla ilgili ayrıntılar için yerel depo kulübünüzü kontrol edin.

4. Freebie Örnek Siteleri

Bir promosyon etkinliği sırasında bir mağaza veya restoran ziyaret ederek ya da üreticilerin size gönderdiği ücretsiz örnekleri almak için üreticilerin yol tariflerini izleyerek, ücretsiz numune alabileceğiniz yerleri gösteren çok sayıda ücretsiz örnek sitesi vardır.

İşte daha popüler freebie sitelerinin bir listesi.

Freeflys

Freeflys birçok farklı ücretsiz freebies hakkında bilgi paylaşıyor, ama aynı zamanda en azından bu yazıdan sadece ücretsiz gıda örneklerine ayrılmış bir sayfa var.

Freeflys'e katılmak ücretsizdir ve üye olduğunuzda e-posta yoluyla mevcut freebies ilk bildirimini alırsınız.

Ücretsiz Oyunlar

Free Stuff Times ayrıca kesinlikle ücretsiz yemek örneklerine ayrılmış bir sayfaya sahiptir. Bu site ayrıca kuponlar, yarışmalar ve çekilişler ve daha fazlası hakkında bilgi paylaşmaktadır. Buraya katılmak da ücretsizdir.

Bzz Ajan

Bzz Agent, size gönderdikleri ücretsiz yiyecekler ve diğer örnekler hakkında görüş bildirmek için bir ajan olmak için kayıt olmanızı sağlayan bir sitedir.

Bir Bzz Ajan olarak, size örnek gönderdiklerinde yeni yiyecekleri ve diğer ürünleri denerken ilk dibleri elde edersiniz ve daha sonra ürünü düşündüğünüzü şirketle paylaşırsınız ve üreticiye geri bildirim verirler.

Ücretsiz gıda örnekleri almak ve üreticilerin ürünleri test etmelerine ve ürünler üretmelerine yardımcı olmak için katılmak ve ücretsiz olarak katılmak ücretsizdir.

Ücretsiz Samples.org

Free Samples.org ücretsiz yiyecek ve diğer şeyleri almanızı sağlayan bir sitedir. Araştırmam için sitemi kontrol ettiğimde, Dairy Queen, birkaç başka restoran ve Pillsbury gibi birkaç gıda üreticisi için ücretsiz örnekler hakkında bilgi buldum.

Freebies ile ilgili hızlı haber için onların posta listesi almak için kaydolun.

Freebies'e git

Go Freebies, restoran gıdalarından ve imal edilmiş gıda ürünlerinden ücretsiz numune alabileceğiniz yerlerle ilgili bilgileri paylaşan bir başka freebie sitesidir. Ayrıca Sağlık ve Güzellik, evcil hayvan malzemeleri, ücretsiz çıkartmalar ve daha fazlası gibi diğer kategorilerde de ücretsiz olarak nasıl yararlanabileceğinizi paylaşıyorlar.

Tatlı Ücretsiz Şeyler

Sweet Free Stuff sitesi basit bir şekilde hazırlandı ve mevcut ücretsiz örnekleri farklı kategoriler halinde düzenleyerek ziyaretçilere yardımcı oluyor. Ve evet, “ücretsiz yiyecek” kategorisine sahipler. Kullanımı kolay bir site ve ücretsiz yiyecek ve diğer örneklerin nasıl elde edileceğine dair birçok bilgi paylaşıyor.

Ücretsiz Ürün Örneklerim

Ücretsiz Ürün Örneklerim, güzel bir şekilde tasarlanmış ve ziyaretçilerin ücretsiz yemek örneklerini ve diğer numune türlerini kolayca bulmasına yardımcı olan başka bir sitedir. Bu site aynı zamanda çeşitli mağaza ve web sitelerinden çekilişler ve eşantiyon bilgileri sunmaktadır.

5. Üreticileri Doğrudan

Gıda üreticileri genellikle sadece sormak için veya belirli promosyonlar sırasında ücretsiz yemek örnekleri verirler.

Temas için biraz daha rahatsız edici olsa da, sadece bir freebie web sitesinden sadece ücretsiz yiyecek örnekleri bulmaktan ziyade, numuneler için doğrudan üretmektedir, bazı üreticilerin alabilecekleri ücretsiz numunelerin hızlı bir şekilde bildirilmesini sağlayacak tüketiciler için e-posta listeleri bulunmaktadır. posta ile.

Bir gıda üreticisinin posta listesine girmek için kaydolduğunuzda, muhtemelen ürünlerinde de indirim kuponları alabileceksiniz. Daha fazla bilgi için en sevdiğiniz yiyecek üreticilerinin web sitesini kontrol edin. Coupons.com'da ücretsiz yiyecek kuponları da bulabilirsiniz.

özet

Ücretsiz yemek örnekleri almak için yukarıdaki yöntemlerden faydalanmak, yeni şeyler denemek ve aperatifler ile küçük öğünlerin stoklanmasını sağlamak için harika bir yol olabilir.

Kaç adet ücretsiz yemek örneğinin alabileceğini görmek için yukarıdaki seçenekleri kullanın.

Hiç ücretsiz yemek örnekleri almak için yukarıdaki yöntemlerden herhangi birini kullandınız mı? Eğer öyleyse deneyiminiz ne oldu? Aşağıdaki yorumlar bölümünde paylaş.

Videoyu izle: Fast Food Restoranlarında Uygulayabileceğiniz 5 İPUCU!

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Kredi Birliği nedir?
Maliye

Kredi Birliği nedir?

Bir çok insan bankaların ve kredi birliklerinin aynı şey olduğunu düşünüyor. Çoğunlukla, çok benzerler. Ancak, kredi sendikalarını bankalardan ayıran bazı önemli farklılıklar var. İki tip arasındaki farkı ve bir kredi birliğinin avantajlarından bazılarına bakacağız. Ayrıca, hangisinin sizin için en uygun olduğuna karar vermeniz için gereken bazı bilgileri de alacaksınız.
Devamını Oku
Emeklilikte Bir İş Nasıl Bulunur?
Maliye

Emeklilikte Bir İş Nasıl Bulunur?

Gün geçtikçe daha fazla emekli maaşı, emeklilik dönemlerinde en azından işte yarı zamanlı olarak kalmaya çalışıyor. Ek olarak, artan sayıda emekliler işgücüne tam zamanlı olarak bir sebepten ötürü yeniden giriyor. Günümüzün ekonomik ikliminde, birçok emekliler emeklilik döneminde en azından yarı zamanlı çalışmadan önceki yaşam tarzlarını sürdürmeyi zor buluyorlar.
Devamını Oku
Düşmüş Askerin Hatırlanması- SSG Joshua Melton
Maliye

Düşmüş Askerin Hatırlanması- SSG Joshua Melton

Bu gönderi 23 Haziran 2009 tarihinde yayınlanmıştır. Pek çok kahraman Anma Günü'nde tanınmayı hak ediyor. Bu benim kahramanım. SSG Joshua Melton'u hatırlamak Pazartesi günü başlamak için en kolay yol değildi. Bu yazıyı yazmak daha da zor. Bu sabah “Afganistan'da Öldürülen İki İllinois Ulusal Muhafızları” yazan bir haber bülteni aldım.
Devamını Oku
Online bir çek bozabilir miyim? Heck Evet!
Maliye

Online bir çek bozabilir miyim? Heck Evet!

Hiç bir çek aldınız ve kendinize “online çeke para çekebilir miyim?” Diye düşündünüz mü? Çekler geçmişin ödeme şekli haline geliyor ve nedenini görmek kolay. Aslında paranızı almak söz konusu olduğunda son derece sakıncalı. Açık iş saatlerinde (üzgün hafta sonları) bankaya gitmeniz, hatta beklemeniz ve daha sonra para yatırma ya da nakit para çekmeniz gerekiyor. Bugünün dijital dünyasında neyse ki çekleri online olarak kolayca yapabilirsiniz ve çok sayıda harika seçenek mevcut. .
Devamını Oku