">
Maliye

CIT Bank İncelemesi: Tasarruflarınızda Daha Fazla Faiz Kazanın

Eğer online bankaya geçmediysen, oyuna geç kaldın! CNBC'ye göre, çevrimiçi bankalar bir ortalama 20 kat daha fazla Büyük bir bankada bir tasarruf hesabından daha. Ayrıca, tasarruf hesapları genellikle ücretsizdir ve aylık ücret ödemezsiniz.

Bunun nedeni basit: havai.

İnternet bankalarının fiziksel bir şube için ödeme yapmaları gerekmiyor ve bu nedenle bu tasarrufların bir kısmı müşteriye daha yüksek faiz oranları şeklinde geçiyor. CIT Bank'ın Premier High-Yield Tasarruf Hesabı'nın yazılı olduğu dönemde% 1,55 faiz oranı var.

Öyleyse, tasarruf stratejinizi değerlendirmenin ve ilginizi daha da artıran diğer seçenekleri keşfetmenin zamanı geldi mi? Büyük bir banka tasarruf hesabından 20 kat daha fazla kazanç elde ederseniz, bir online tasarruf hesabı seçerken CIT Bank'ı düşünün.

CIT Bankası
4.5

özet

CIT Bank, çeşitli tasarruf ürünleri, ipotek kredileri ve ticari krediler sunan çevrimiçi bir bankadır. Bir Google aramasında “CIT Bank” yazdığınızda bazen ortaya çıkan Citibank ile karıştırılmamalıdırlar.

CIT Bank bu yıl tasarruflarınızı artırmak için tasarruf hesaplarından birini açmayı düşünüyorsanız katı bir seçenektir. Banka, iyi bir faiz oranı sunuyor ve Ally Bank ve Capital One 360 ​​gibi diğer çevrimiçi bankalarla rekabet ediyor.

 • CIT Bank'a kaydol
 • Neden CIT Bankası?

  Sahip olmanın yanı sıra % 1.55 ile yüksek verim tasarrufu hesap oranı, CIT Bank bankacılık ücretleri konusunda hafiftir. Hesabınızı korumak için herhangi bir ücret yok. (Ancak, çoğu bankada olduğu gibi, paranızı bir CD'den erken çıkarmaya karar verirseniz ceza ücreti alırsınız.)

  CIT Bank, paranız için mükemmel bir seçenektir çünkü müşterilerin istediği şeyleri karşılarlar, ki bu da bir bankada görmek için oldukça canlandırıcıdır.

  Örneğin, tasarruf stratejiniz için beş çeşit CD sunarlar. Onların No Penalty CD'si, bir ücrete çarpmadan paranızı çekmenize izin verir.

  Onlar bile büyük bir peşinat ödeyemeyen insanlar için gerçekten yararlı bir ev kredisi sunuyoruz.

  CIT Bank Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  CIT Bank bir tam hizmet bankası değildir ve kontrol hesapları, kredi kartları, banka kartları, araç kredileri veya IRA gibi emeklilik hesapları sunmaz.

  Bahşiş: Bir çek hesabı sunan çevrimiçi bir bankadan yararlanmak isterseniz, Radius Bank'ın Hibrid Kontrol Hesabını kontrol etmelisiniz. Bu, bankacılık dünyasında oldukça nadir görülen yüksek verim kontrol hesabıdır.

  Diğer bir dezavantajı, bankada olmanızı gerektiren bir işlemi tamamlamanız gerektiğinde, girebileceğiniz bir şubeye sahip olmamasıdır.

  CIT Bankası App

  Birçok online banka gibi CIT Bank da iTunes veya Google Play'den indirebileceğiniz ücretsiz bir uygulamaya sahiptir.

  400'den fazla müşterinin yorumları, iTunes için yüksek (5 yıldızdan 4,6) ama Android için oldukça düşük (90 üzerinden iki yıldız).

  Kullanıcılar, harici hesaplar ile CIT Bank hesapları arasında para aktarmanın beceriksizliğinden şikayet ettiler.

  Faiz Hesaplaması Nasıl Yapılır?

  CIT Bank size günlük olarak faiz getiriyor ve bunu aylık olarak hesabınıza aktarıyor.

  CD açmaya karar verirseniz, faiz ödemelerinizi almak için üç seçeneğiniz vardır.

  • CD'de bırakabilirsiniz
  • Bir CIT Bank tasarruf hesabına yatırın
  • Başka bir çek veya birikim hesabına yatırmak için elektronik para transferini ayarlayın

  Parayı geri çekmeye karar verirseniz, talep etmek için CIT Bank'ı aramanız gerekir. Telefon numarası 855-462-2652'dir.

  CIT Bank'a nasıl üye olunur?

  CIT Bank web sitesinde bir hesap açmak basit bir süreçtir. Yaklaşık 10 dakika veya daha kısa sürmelidir.

  İşte yapılacaklar:

  1. Ne tür bir hesap açmak istediğinizi seçin.
  2. Başvurunuzu çevrimiçi olarak tamamlayın.
  3. Bir giriş, şifre ve güvenlik soruları ayarlayın.
  4. Yeni hesabınıza para yatırın.

  Sosyal Güvenlik numaranızı, mevcut banka yönlendirme ve hesap numaralarınızı ve kimlik bilgilerinizi sağlamanız gerekecektir.

  Hesabınızı şu şekilde finanse edebilirsiniz:

  • ACH olarak da bilinen bir elektronik fon transferi
  • CIT Bank'a bir çek posta
  • Elektronik transfer

  Elektronik yöntemi kullanırsanız, paranız beş iş günü içinde kullanılabilir. Bir çekle postayla postalanırsanız, kullanılabilir hale gelmesi yaklaşık 10 gün sürer.

  CIT Bank'ın Bol Tasarruf Hesabı Seçenekleri

  Tasarruf hesabınızı seçerken çeşitli opsiyonlar istiyorsanız, CIT Bank'ın etkileyici bir portföyü (mevduat belgesi), para piyasası hesabı (tasarruf hesabına benzer ama yüksek bir dengeye ihtiyacınız var) ve tasarruf hesabı.

  Premier Yüksek Verimli Tasarruf Hesabı

  Bilmen gereken:

  • Faiz oranı:% 1,55
  • Ücretsiz alt hesaplar oluşturarak hedefe yönelik tasarruflar için harika
  • 0 $ aylık ücret

  Bu muhtemelen en basit bir tasarruf hesabı türüdür ve Premier Yüksek Verimli Tasarruf Hesabı açmak ücretsizdir.

  Çevrimiçi bir tasarruf hesabı, acil bir fonu kurtarmak için harika bir yoldur. CD'den daha esnektir, çünkü her zaman paranıza erişebilirsiniz.

  CIT Bank'ın Tasarruf Hesaplayıcısı'nı kullanın

  CIT Bank, belirli bir zaman diliminden sonra ne kadar sonuç alabileceğinizin ayrıntılı bir dökümünü veren sağlam bir tasarruf hesaplayıcısına sahiptir.

  Örneğin, 2.000 $ 'lık bir ilk para yatırma ile bir hesap açtığımı varsayalım. Her ay 50 dolar tasarruf edersem 10 yıl boyunca% 1,55 faiz oranı ile 8,823 dolar olurum.

  Bunu büyük bir banka ile karşılaştırırsanız, faiz oranının% 0.25 olduğunu söyleyeyim, yaklaşık 8,127 dolar.

  Bu neredeyse 700 dolarlık bir fark.

  Bu, sonuçların CIT Bank'ın hesap makinesinden neye benzediğini gösteren bir ekran kâğıdı.Kazandığınız ilgi miktarını ve 10 yıl sonra birikimlerinizin nasıl göründüğünü gösterir.

  Tasarruf Hedeflerine Dayalı Alt Hesaplar Yaratın

  Çevrimiçi tasarruf hesapları da uygundur, çünkü belirli bir amaç için tasarruf etmenize yardımcı olacak alt hesaplar açmanızı sağlar. Uzun ya da kısa vadeli hedefler olabilirler.

  Örneğin, CIT Bank'ın Yüksek Verimli Tasarruf Hesabı'nı açarsanız, bunu ana “acil durum fonu” olarak belirleyebilir ve daha sonra ne kaydetmek istediğinize göre başka birkaç hesap oluşturabilirsiniz.

  Şahsen, online tasarruf hesabımı bu şekilde kullanıyorum ve araba tamirleri, yaklaşan snowboard gezileri ve bir ev için peşinat ödemeleri için alt hesaplar oluşturdum.

  Paranızı istediğiniz zaman çekebiliyor olsanız da, ayda altı kez yaptığınız takdirde ücret alacağınızı unutmayın.

  Bu kural banka tarafından dayatılamaz, federal bir kuraldır. Tasarruf hesabının amacı tasarruf etmektir, bu yüzden sürekli olarak para çekmemeniz gerekir.

  CIT Para Piyasası Hesabı

  Bilmen gereken:

  • Faiz oranı:% 1,85
  • Açılacak minimum bakiye: 100 $

  Bir para piyasası hesabı, normal tasarruf hesabından genellikle daha yüksek bir minimum denge gerektiren bir tür tasarruf hesabıdır.

  Ancak, CIT Bank'daki para piyasası hesabının hesabı açmak için 100 $ 'lık minimum bir bakiyesi vardır. Faiz oranı oldukça yüksek,% 1.85.

  Aynı örneği 2.000 $ 'lık ilk depozito ile ve 10 yıl için ayda 50 $' lık tasarruf ederek, 8993 $ 'a sahip olurdum. Kazanacağım toplam faiz 992 $.

  Seçebileceğiniz 5 CD Türü

  CIT Bank'ın çeşitli CD'leri etkileyici.

  Bir CD depozito belgesi anlamına gelir ve belirli bir vadeye veya vadeye sahip bir tür tasarruf hesabıdır. Paranız belli bir süre “kilitlendiğinden” daha yüksek bir faiz oranı alırsınız.

  Bu, paranızın hesaba, o paranın ne kadar uzun süre büyümesine bağlı olduğuna bağlı olarak, bu süre boyunca oturması gerektiği anlamına gelir. Bu süre birkaç aydan yıllar arasında değişebilir.

  CD olgunlaştıktan sonra

  CIT Bank, CD'nizin döneminizin uzunluğuna ulaşmasından 30 gün önce size bir bildirim gönderecektir. CD olgunlaşmadan 10 gün önce banka ile iletişim kurmazsanız, otomatik olarak yenilenir. Bu tüm CIT Bank CD'leri için geçerlidir.

  CD'niz olgunlaşınca paranızı almaya hazırsanız, banka ile iletişime geçin.

  1. Dönem CD'leri

  Şu anda, CIT Bank vadeli CD'ler sunuyor % 2,5'e kadar faiz. İşte şartlar ve APY.

  • 6 Aylık:% 0,72
  • 1 Yıllık:% 2,5
  • 13 Aylık:% 2,25
  • 18 Aylık:% 2,5
  • 2 Yıl:% 1,40
  • 3 Yıl:% 1,30
  • 4 Yıl:% 1,50
  • 5 Yıllık:% 1,70

  2. CIT Bankası No Penaltı CD'leri

  Bilmen gereken:

  • Faiz oranı:% 1,85
  • Dönem: 11 ay
  • Minimum depozito: 1.000 $

  Bu CD tam olarak ismin ima ettiği gibidir. Terim tamamlanmadan önce paranızı çekmek istiyorsanız, para cezasına çarptırmadan paranıza erişebilirsiniz.

  CD'niz için para alındıktan sonra en az yedi gün beklemeniz gerekir. Para alındıktan sonra ilk altı gün içinde para çekmenize izin verilmez.

  Fonları çekmek için 855-462-2652 numaralı telefondan CIT Bank'ın iletişim merkezini aramanız gerekmektedir.

  3. CIT Bank RampUp ™ CD'si

  Bilmen gereken:

  • Faiz oranı:% 1,38'ye kadar
  • Terim: 3- ve 4-Yıl şartları
  • Minimum depozito: 25.000 $

  Faiz oranlarının artmasından endişe ediyorsanız bu CD sizin için hazırlanmıştır. Genellikle, bir CD seçtiğinizde, terimin uzunluğu tamamlanıncaya kadar bu orana kilitlenirsiniz.

  Gelecek, son dönemde yükselen faiz oranlarının göstergesi ise, en iyi oranları almakla ilgili endişeleriniz olabilir. Bu durumda bir RampUp ™ CD'si sizin için iyi olabilir çünkü oranınızı bir kez ayarlayabilirsiniz (Eğer oranlar yükseldi).

  Bu CD 3- ve 4 yıllık dönemler için kullanılabilir.

  4. CIT Bank RampUp ™ Artı CD

  Bilmen gereken:

  • Faiz oranları yükselirse, oranınızı bir kez artırabilirsiniz
  • Minimum depozito: 25.000 $
  • Faiz oranları:% 1,27'ye kadar

  CIT Bank RampUp ™Artı CD RampUp ™ CD'ye benzer, ancak oranınızı ayarlayabilirsiniz ve CD süresi boyunca hesaba daha fazla fon ekleyin.

  Bu iki CD, kaydettikçe oranınızı arttırmak için size daha fazla esneklik sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

  Bu CD 1- ve 2 yıllık dönemler için kullanılabilir.

  Not: Faiz oranları yükselirse, CIT Bank size bildirmek için sizinle iletişime geçmez. Hem RampUp ™ hem de RampUp ™ içinArtı CD'ler, faiz oranlarını izlemek sizin sorumluluğunuzdur, böylece CD'nizin hızını artırma kararını verebilirsiniz.

  5. CIT Bankası Jumbo CD'si

  Bilmen gereken:

  • Büyük mevduatlar için oluşturuldu
  • Minimum depozit: 100.000 $
  • Faiz oranları:% 1,75'e kadar

  Eğer 100.000 dolar harcamış olursanız, CIT Bank kendi Jumbo CD hesabına sahiptir. Büyük mevduatlar için yapılmış ve bakım ücreti yok.

  Kazançlarınızı en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olabilecek günlük ilgi alanları. CIT Bank'ın sunduğu diğer hesaplarda olduğu gibi FDIC de sigortalıdır.

  Daha Fazla Tasarruf Seçenekleri ve Ev Kredileri

  Emanet Hesapları (UTMA)

  Bilmen gereken:

  • Çocuğunuzun adına bir tasarruf hesabı açın
  • Bazı kazançlar federal vergiden muaf olabilir
  • Maksimum yıllık katkı limiti yok
  • Faiz oranı:% 1,95'e kadar

  Çocuğunuzun kolej eğitimi veya geleceği için tasarruf mu düşünüyorsunuz? Belki de zaten bir 529 Planınız var, ancak çocuğunuzun adına kaydetmeye devam etmek için başka bir seçenek daha istiyor. Küçükler Yasasına Tekdüzen Transferler altında bir CIT Banka Emanet Hesapları kurun.

  Sorumlu olarak hareket edeceksiniz, bu da minörün 18'ine erişene kadar hesabın tam kontrolüne sahip olduğunuz anlamına gelir. Ayrıca, yaşını 18 yerine 25 olarak belirleyebilirsiniz.

  Ev Kredileri

  Bilmen gereken:

  • Satınalma kredileri ve refinansı mevcut
  • HomeReady® Programı (büyük bir peşinat ödemesi yapamayanlar için)

  CIT Bank'ın kredi ürünleri diğer bankalarla birlikte standart görünmektedir, ancak büyük bir peşinat ödemeyen ev sahipleri için özel bir programa sahiptir. Fannie Mae'nin HomeReady® Programı, büyük bir peşin ödemeyi karşılayamayan orta gelirli ailelere yardımcı olan geleneksel bir kredidir.

  Homebuyer'ların yalnızca% 3'lük düşüşle hak kazanmalarını sağlar. Ayrıca, yeni ev sahiplerinin alması gereken zorunlu bir çevrimiçi kurs olan Framework® Homebuyer Eğitim Programı da var.

  Sadece% 3'ü indirebilen ev sahipleri, özel mortgage sigortası (PMI) satın almalıdır. Bu, büyük bir seçenek olan, ana sermayenin% 20'sine ulaşıldığında iptal edilebilir. Devlet tarafından verilen krediler size bu seçeneği sunmaz.

  CIT Bank, hem yeni bir ev hem de refinansman için iki tür ev kredisi sunmaktadır.

  Artıları ve Eksileri Hızlı Recap

  CIT Bank'ın Artıları

  • Seçebileceğiniz birçok tasarruf ürünü
  • Rekabetçi faiz oranları
  • Günlük bileşik faiz oranları
  • Hesap bakımı için ücret yok
  • % 3 peşinat için ev kredisi programı

  CIT Bank Eksileri

  • Faiz parası alma işlemi, bankayı aramanızı gerektirir
  • Çek hesabı yok
  • Fiziksel dal yok

  Alt çizgi

  Gördüğünüz gibi, CIT Bank, tasarruf hesabı veya CD'de olsun, para tasarrufu için sağlam bir seçenektir. Mevcut tasarruf stratejinizi değerlendirin ve borcunuzu kurtarmak ve ödemek için bir planınız olduğundan emin olun.

  Para kazanmak için online banka kullanıyor musunuz?

  Videoyu izle: 3D Soru Bankası - Tek - Çift Sayılar ve İşaret İncelemesi Soru Çözümleri

  Popüler Mesajlar

  Kategori Maliye, Sonraki Makale

  24 Fun At-Home Tarih Gecesi Fikirleri
  Maliye

  24 Fun At-Home Tarih Gecesi Fikirleri

  Kalıcı bir ilişkinin sırrı tutarlı bir iletişim olduğunu söylüyorlar. Ya da geceler miydi? Özellikle diğer işinizle, çocuklarla, işlerle ve yaşamla uğraşmakla meşguldünüz. Ancak ilişkinin sonlanmasını istiyorsanız, eşinizle bağlantı kurmak ve bağlantı kurmak için zaman ayırmak bir zorunluluktur.
  Devamını Oku
  Peer to Peer Yatırım Yazılım - LendingRobot İnceleme
  Maliye

  Peer to Peer Yatırım Yazılım - LendingRobot İnceleme

  LendingRobot, peer-to-peer (P2P) kredi platformu yatırımlarını tamamen otomatikleştiren bir hizmettir. Hizmet, bireysel yatırımcılar için kullanılabilir ve hem uygun maliyetli hem de kullanımı kolaydır. LendingRobot, bulut teknolojilerini makine öğrenimi algoritmalarıyla birleştirerek düşük riskte üstün getiriler sağlamaya çalışır.
  Devamını Oku
  Ally Invest İncelemesi
  Maliye

  Ally Invest İncelemesi

  Paranıza yatırım yapmak ve bileşik faizin faydalarını görmek, servet inşa etmenin güçlü bir yolu olabilir. Örnek olarak, 10.000 $ 'lık bir yatırım fonu koyduktan ve 20 yıl boyunca orada bıraktıktan sonra, yıllık yüzde 9'luk bir getiri oranı kazanırsanız, hesabınıza başka bir kuruş eklememiş olsanız bile hesabınızda 56.000 $' dan fazla kazanırsınız. .
  Devamını Oku
  Kullanılmış DVD'ler (ve CD'ler)
  Maliye

  Kullanılmış DVD'ler (ve CD'ler)

  Kullanılmış DVD'lerinizi ve CD'lerinizi satmak, evinizdeki dağınıklığı en aza indirirken kolay para kazanmanın harika bir yoludur. Koleksiyonunuz yeni sürümler veya zamansız klasikler olsun, zamanınızı çok fazla kullanmadan para kazanmak mümkündür. DVD'lerinizi ve CD'lerinizi satabileceğiniz bazı harika yerler.
  Devamını Oku