Maliye

Yakezie Karnaval─▒

Yakezie'ye a┼čina olmayanlar─▒n─▒z için, web'in en büyük ki┼čisel finans ve ya┼čam tarz─▒ blog a─č─▒d─▒r. Her hafta, blogcular─▒n en yeni makalelerini ba┼čka bir blogcu web sitesinde öne ç─▒karmalar─▒ için gönderdikleri bir ÔÇťKarnavalÔÇŁ olarak adland─▒r─▒lan bir f─▒rsat sunuyorlar. ─░┼čte bu hafta için Yakezie karnaval seçimleri:

Temettü Büyümesi Yat─▒r─▒mc─▒s─▒ @ Temettü Büyümesi Yat─▒r─▒mc─▒s─▒ Dividend Investing - Science'a kar┼č─▒ Sezgiler yaz─▒yor - Ba┼čar─▒l─▒ bir temettü yat─▒r─▒m─▒ belirleme süreci bilimden daha çok sanatt─▒r. Günün sonunda, yapt─▒─č─▒m yat─▒r─▒mlar─▒n büyük bir k─▒sm─▒n─▒n yat─▒r─▒m yapt─▒─č─▒m y─▒llara dayan─▒yor oldu─čunun fark─▒nday─▒m.

Emily @ Geli┼čen Ki┼čisel Finans En ─░yi Giysilerim Sat─▒n Al─▒┼čt─▒ - 10 y─▒ldan fazla süren harika bir çift ┼čortum var. En iyi k─▒yafet al─▒m─▒n─▒z neydi?

Kevin Watts @ Borçtan mezun olmak Ö─črenci Kredi Reformuna Pratik Çözümler Yaz─▒yor - Ö─črenci Kredi Reformuna Pratik Çözümlere Bir Bak─▒┼č

Michelle @ Çe┼čitlendirilmi┼č Finansman ─░nsanlar─▒n Söylediklerini Yaz─▒yor - Herkes anahtar─▒ de─či┼čtirdi─čimi biliyor. Büyük sürpriz, de─čil mi? Ancak, belirli insanlara anahtara ba┼člad─▒─č─▒m─▒ söyledi─čimde, ç─▒lg─▒n gözler elde etme e─čilimindeyim. ─░nsanlar genellikle deli oldu─čumu ve / veya bana inanmad─▒klar─▒n─▒ dü┼čünür.

─░rfan @ Yat─▒r─▒m Hakk─▒nda Her ┼×ey Finansal Piyasalar: ─░┼člevler ve Türler - Bir Finansal Piyasa, finansal varl─▒klar─▒n yarat─▒lmas─▒ ve takas─▒ için bir pazard─▒r. Finansal piyasalar, finansal i┼člemlerin yarat─▒lmas─▒, sat─▒lmas─▒ ve devredilmesi yoluyla finansal i┼člemlerin kolayla┼čt─▒r─▒lmas─▒ için bir forum olarak hareket eder. Finansal varl─▒klar─▒ al─▒r veya satarsan─▒z, finansal piyasalara bir ┼čekilde veya ba┼čka bir ┼čekilde kat─▒l─▒rs─▒n─▒z.

Michelle @ Sent Duygusu Yapmak Temmuz Ekstra Geliri yaz─▒yor - Büyüyor ama istikrarl─▒y─▒m - Temmuz ay─▒nda harcamalardan önce 12.942 dolarl─▒k ek gelir elde ettim. Sadece geçen Temmuz ay─▒nda, fazladan gelirde 1.425 dolar kazand─▒─č─▒m─▒ dü┼čünmek ç─▒lg─▒nca. Bir y─▒l ne fark eder! Bu miktar─▒n yak─▒n─▒nda bir yerde olaca─č─▒m─▒ hiç dü┼čünmemi┼čtim bile. Ben her zaman gelirlerini yay─▒nlayan di─čer serbest çal─▒┼čanlar─▒n sadece ÔÇť┼čansl─▒ÔÇŁ oldu─čunu dü┼čündüm.

Alexa @ Bekar Anneler Geliri 10 Me┼čru Mekanlar Yaz─▒yor Tek Anneler Burslar için Ba┼čvurabilir - Hiç bekar anneler için burslar için internet aramas─▒ yapt─▒n─▒z m─▒? E─čer öyleyse, o zaman muhtemelen sonunda vazgeçti spam yoluyla ay─▒klama çok hasta ve yorgun var. Bu gönderi, burslara ba┼čvurmak için 10 me┼čru yer sa─člayarak tahminde bulunacakt─▒r.

Thibault @ Doolid Instagram ile Earn Money yazd─▒: Rakiplerinizin ne bilmedi─čini - Instagram yaparkenÔÇŽ hem hemÔÇŽ milyarlarca insan, biz de sosyal medya kullan─▒c─▒lar─▒ olarak, bizim için para olmad─▒─č─▒ konusunda kand─▒r─▒ld─▒k. Bu yanl─▒┼č! Instagram seni zengin yapabilir. Instagram ile para kazanabilirsiniz.

Michael @ Ö─črenci Kredisi Sherpa yaz─▒yor Tüm bu ö─črenci kredileriyle nas─▒l emekli oluyorum? - E─čer bir grup borçlu emekli maa┼č─▒ üzerinde oturuyorsan─▒z, uzak bir rüya gibi görünüyorsan─▒z, ancak harcamalar─▒n─▒zdan ve paran─▒z─▒ nereye koydu─čunuz konusunda ak─▒ll─▒ olursan─▒z, borçlar─▒n─▒z─▒ ortadan kald─▒rabilir ve yine de rahat emeklilikte bir ┼čans─▒n─▒z olabilir.

Thomas @ Finans Inspired Kendi Patronunuz Olur - Ama Dikkat Edin - Kendi Kendine Çal─▒┼čmak ─░stermisiniz? Önce bunu oku!

John @ Maliye Hakk─▒nda Vah┼či Uni'ya ne zaman gidece─čini dü┼čünmek için Kötü Kredi yaz─▒yor? - Uni'ye giden çocuklar─▒n─▒z var m─▒, ama kötü bir kredi notuyla sorun mu ya┼č─▒yorsunuz? Oku bunuÔÇŽ

John @ Hamur Öksürük Süpermarketlerde Para Tasarrufu Yollar─▒ yaz─▒yor - ─░ngiltere süpermarketlerindeki paradan tasarruf etmenin baz─▒ mükemmel yollar─▒

Thomas @ Bay Moneyvator ─░ngiltere'de Payday Kredileri yaz─▒yor - ─░ngiltere'deki avans kredilerinin hala büyüyen e─čilimi hakk─▒nda her ┼čeyi okuyunÔÇŽ

Simon @ Maliye ile ┼×ans Gayrimenkul Yat─▒r─▒m Faydalar─▒ yaz─▒yor - Emlak yat─▒r─▒m yat─▒r─▒m m─▒ dü┼čünüyorsunuz? ─░┼čte önce harika bir okuma

Thomas @ JourneyScout Dünyan─▒n Yedi Harikas─▒ yaz─▒yor - Yedi Harikas─▒'n─▒ görmek için bir gezi için bütçeleme yap─▒yor musunuz? ─░┼čte gerçekte bunlarÔÇŽ

John @ Engelli Seyahat Phuket Gezilecek Yerler yaz─▒yor - Phuket'e bir gezi planl─▒yor musunuz? Paran─▒z─▒n ço─čunu yap─▒n ve bu manzaralar─▒ kaç─▒rmay─▒n

Simon @ Kamp seyahat macera Dumaguete'de Gezilecek Yerler - Dumaguete'de paran─▒z─▒n ço─čunu kazanmak ister misiniz? Bunu kaç─▒rmay─▒nÔÇŽ

CAPI @ Pasif Bir Gelir Yaratmak Deneyim Problemini Yaz─▒yor: Deneyimsiz ─░┼č Ba┼čvurular─▒ - Bu ekonomide i┼č bulmak zor. Özgeçmi┼činizde herhangi bir i┼č tecrübeniz yoksa daha da zorla┼č─▒r. Bunu nas─▒l yapaca─č─▒n─▒za dair ipuçlar─▒ için buradan okuyun!

Cat Alford @ Bütçe Sar─▒┼č─▒n ─░lk Kredi Kart─▒n─▒z─▒ Almak ─░çin ─░puçlar─▒ yaz─▒yor - Daha önce hiç kredi kart─▒n─▒z olmad─▒ysa, ilk kredi kart─▒n─▒z─▒ alman─▒n ipuçlar─▒n─▒ burada bulabilirsiniz. Ak─▒ll─▒ca kullan─▒ld─▒─č─▒nda gerçekten büyük bir finansal araç olabilirler!

JC @ Pasif-Gelir-Pursuit 2013 Hedefleri yaz─▒yor - 1. Yar─▒ Güncelleme - Hedeflerin belirlenmesi bir ┼čeydir. Onlara odaklanmak, bir di─čeridir. ─░┼čte bu yüzden, nerede durdu─čunuzu görmenin yolunu bulabilece─činiz ölçülebilir hedefler koyman─▒z gerekti─čine inan─▒yorum. ┼×imdiye kadar bu y─▒lki hedeflerimi nas─▒l yapt─▒─č─▒m─▒ kontrol edin.

Suba @ Broke Profesyonelleri Çocuk Bak─▒m─▒n─▒n Yükselen Fiyat─▒n─▒ Yaz─▒yor - Okul harçlar─▒ndan t─▒bbi faturalara ve aradaki her ┼čeyden, çocuklarla ilgili masraflar─▒ ödemek, çocuklar─▒m─▒n kendileri kadar h─▒zl─▒ büyüyor!

Alice @ Daha ─░yi ┼×artlarda Ö─čle Yeme─činde Para Tasarrufu ─░çin ─░puçlar─▒ Yaz─▒yor - Ö─čle yeme─činizi paketlemek, para tasarrufu yapman─▒n en iyi yollar─▒ndan biridir. Her gün ö─čle yeme─činde ortalama 8 dolar harc─▒yorsan─▒z, her y─▒l 2,000 dolar harc─▒yorsunuz! Evden bir ö─čle yeme─či getirmek sadece paradan tasarruf etmekle kalmaz, daha sa─čl─▒kl─▒ ve daha lezzetli bir tad─▒ vard─▒r.─░┼čte ö─čle yeme─činizi daha heyecanl─▒ hale getirmek için birkaç fikir.

Amanda L Grossman @ Uyu┼čmazl─▒k ─░tiraflar─▒ Kendini ─░stihdama Atlama Yap─▒yor - Bu yaz─▒ serbest yazar ve blogcu Mike Collins taraf─▒ndan yaz─▒lm─▒┼čt─▒r. Mike'─▒n yeni bir gelir ak─▒┼č─▒ olu┼čturma aray─▒┼č─▒n─▒ okuyabilir, böylece i┼čini b─▒rakabilir ve EludeTheCube.c'de tam zamanl─▒ evden çal─▒┼čabilir.

Brent @ PersonalFinance-─░puçlar─▒ Kolay Ta┼č─▒nma için Organizasyon ve Paketleme ─░puçlar─▒ yazar - Bir ev hareketi kar─▒┼č─▒k duygular bir demet ile birlikte gelir. Bir yandan yeni ev, yeni yer vb. Hakk─▒nda çok heyecanl─▒s─▒n─▒z ama öte yandan sizi korkutan hareketin canavar─▒ var.

mikrofon @ Y─▒ll─▒k Oranlar HQ yaz─▒yor musunuz kurbanlar─▒ scam? 6 Okumak Gerekmeyen Felaketler Hakk─▒nda - Okurlar doland─▒r─▒c─▒l─▒─č─▒ m─▒? Bence kurbanlar paranoyak olmaya gerek yok, onlar bir aldatmaca de─čil. Fakat y─▒ll─▒k ücretler kesinlikle u─čra┼čacak çok karma┼č─▒k bir üründür. Ancak, bu, y─▒ll─▒klar─▒n kusurlar─▒ olmad─▒─č─▒ anlam─▒na gelmez.

Matthew @ Be┼č Günlük Yat─▒r─▒m Yapmak Eviniz Bir Varl─▒kt─▒r - Evinizin networth hesaplaman─▒z üzerindeki etkisini ve likit olmayan bir varl─▒ktan de─čer elde etmenin yollar─▒n─▒ ara┼čt─▒rmak için bir tart─▒┼čma.

Ted Jenkin @ Ak─▒ll─▒ Paran─▒z Yaz Günleri ─░çin 4 Para ─░puçlar─▒ Yaz─▒yor - Bu, Georgia eyaletine ta┼č─▒nd─▒─č─▒mdan beri ya┼čad─▒─č─▒m en ya─č─▒┼čl─▒ yaz mevsimidir.

Luke @ Tahvilleri Ö─črenin Kurumsal Tahvil Piyasas─▒n─▒ Yaz─▒yor: Genellikle Yanl─▒┼č Anla┼č─▒l─▒yor ve Anla┼č─▒lm─▒yor - ┼×irket tahvil piyasas─▒nda çok parçal─▒ bir dizinin ilk bölümü. Bugün kurumsal tahvillere yat─▒r─▒m yapmaya ba┼člamak için bilmeniz gerekenler.

atmak @ Kaplumba─ča Bankac─▒ Bir Bütçeyi Kurmak: Yeni Çiftler ─░çin - Bir bütçe olu┼čturman─▒n en büyük yarar─▒, sizin ve e┼činizin gelir ve giderlerinizi iyi anlayabilmenizdir. Ekip olarak, gelecekteki finansal hedefleri belirleyebilir ve bu hedeflere ula┼čmak için bir plan olu┼čturabilirsiniz. Bu hedefler borç ödemek, bir ev için tasarruf etmek veya acil durum veya k─▒zarma fonu olu┼čturmak olabilir. Bu yaz─▒ size bir ba┼člang─▒ç ÔÇőÔÇőnoktas─▒ verecektir.

Çile @ Para Q & A Finansal Dersler yaz─▒yor Herkes oynayarak ö─črenebilir Candy Crush Saga - E─čer durup dü┼čünürseniz Candy Crush Saga oynamaktan ö─črenilebilecek pek çok finansal ders vard─▒r. Bizim mallar─▒m─▒zla ili┼čkilendiren bulabilece─činiz anahtar teslimatlar var.

Harry Campbell @ PF Pro'nuz Yazd─▒─č─▒n En Kolay ─░┼č Nedir? - Genç ya┼člardan bile, en çok ödeyecek en kolay i┼čleri bulmaya çal─▒┼č─▒yorum. Ben çocukken kom┼čum ve kö┼čemde bir limonata stand─▒ kurmak için ba┼čka bir kom┼čunun a─čac─▒ndan ve ailesinden limonlar─▒ çal─▒yordum. Dürüst olaca─č─▒m, para çok iyi de─čildi, ama ailem bana bir izin vermedi─činden, para kazanabilece─čimiz tek yol buydu, böylece içki dükkan─▒nda ┼čeker alabilirdik

Ryan @ Nakit Para Ömrü Gerçekten Ev Malzemeden Çal─▒┼č─▒yor mu? - Evden çal─▒┼čmak için gerekenlere sahip misiniz? Birçok insan evden çal─▒┼čma fikrini seviyor, ama hayal etti─činden daha zor oldu─čunu görüyoruz.

Harry Campbell @ Benim Mali Yolum Benim Tasarruf Sorunum yaz─▒yor - Son zamanlarda, David Bach taraf─▒ndan ÔÇťOtomatik MilyonerÔÇŁ okudum ve bana kendimi ödüyor olmama ra─čmen ben kendimi FIRST ödemezdim, bana kar┼č─▒ geldi. Sadece i┼če gitme, faturalar─▒m─▒ ödeme ve ay─▒n sonunda kalan her ┼čeyi kaydetme hareketlerinden geçiyordum. Bu bana çok fazla tasarruf etmeme sebep oldu, çünkü biraz daha fazla bakkala harcayaca─č─▒m ya da bir film ya da bir ┼čey görmeye gittim ve çok fazla bir ┼čey kalmad─▒.

Tushar @ Daha Fazla Kazan─▒n ve Tasarruf Edin Koleje gidiyor mu? Ö─črenci Kredi Borcu önlemek için 5 Yollar─▒ - Post Koleje gidiyor? Ö─črenci Kredi Borcundan Kaç─▒nmak için 5 Yol Daha önce kazan─▒n ve daha fazla kazan─▒n. Kolej için bir dereceye ç─▒kt─▒ ve bir dereceye sahip olmak art─▒k Amerikan Rüyas─▒ de─čil - bu norm. Günümüzün i┼č piyasas─▒nda çok fazla rekabet ile bir üniversite derecesi neredeyse gerekli. Ancak, birçok ki┼či, ö─črenimlerini finanse etmek için kredi alma konusunda tereddütlü olur.

Minimalist @ Minimalist Finans Gençli─činde Finansal Sorumluluk Yarar─▒n─▒ Yaz─▒yor - Gençli─činizde Finansal Sorumlulu─čun Sa─članmas─▒ Minimalist Finansman üzerine yay─▒nland─▒. Ö─črenciler zor olabilir. Ço─ču gençler para ve para yönetimi hakk─▒nda ö─črenmekten ziyade arkada┼člar─▒yla ya da en sevdikleri sporu oynamaktan ho┼član─▒rlard─▒.

Tushar Mathur @ Her┼čey Finans yaz─▒yor Oyun bütçenizi nas─▒l daha da ileriye ta┼č─▒yacaks─▒n─▒z - Bugünlerde bütçenizi uzatmak çok zordur ve bir s─▒n─▒r belirledi─činizde bile a┼čmad─▒─č─▒n─▒zdan ve borcunuzu ödemedi─činizden emin olmak genellikle zordur.

─▒┼č─▒n @ Squirrelers Toplant─▒larda veya S─▒n─▒fta Konu┼čma Yapmak Önemlidir! - Bazen, zenginlik söz konusu oldu─čunda, ne kadar çal─▒┼čmam─▒z ya da ne bildi─čimiz de─čil. Alg─▒ gerçek olabilece─činden, di─čerlerine de─čerimizi ikna ediyor. Bu yaz─▒da, finansman─▒ etkileyebilecek konu┼čman─▒n önemi anlat─▒lmaktad─▒r!

IMB @ Para yat─▒rmak Alt─▒n-The Long View yaz─▒yor - 2002'deki en dü┼čük seviyesinden bu yana alt─▒n, dünya çap─▒nda yat─▒r─▒mc─▒lar─▒n hayal gücünü yakalad─▒. Alt─▒n─▒n uzun görünümü hakk─▒nda bilgi için buradan okuyun.

Jon Haver @ Ö─črenci Kredilerimi Öde Okul Kredileri ve Hibeler Nas─▒l Bulunur yazar - Bireysel devletler ve hatta bazen ┼čirketler taraf─▒ndan sunulmas─▒na ek olarak, bireysel devlet düzeyinde de krediler ve hibeler de mevcuttur.

Maria @ Para Prensibi emeklilikten ya┼čama tasar─▒m─▒na kadar - ─░stihdam üzerine odaklanmak, emekli maa┼člar─▒ ve emeklilik, üzerinde durulmas─▒ gereken ┼čeyler olmayabilir. Burada i┼č, gelir ve ya┼čam tarz─▒ tasar─▒m─▒na yeniden odaklanmam─▒z gerekti─čini öneriyorum.

Eva Baker @ TeensGotCents Bir Part Time ─░┼č Nas─▒l Gidilir - REI - REI Ken Bevill ile bir röportaj yaz─▒yor. Ken ve ben gençler için REI'de yar─▒ zamanl─▒ bir i┼č alma konusundaki detaylar─▒ tart─▒┼čaca─č─▒z - ne yapmal─▒ ve ne kaç─▒nmal─▒y─▒z.

John @ Ourinsurancecanada.com Ö─črenciler için En Ucuz Otomatik Sigorta Oranlar─▒ yaz─▒yor - Arac─▒n─▒z─▒ daha az s─▒kl─▒kta sürdü─čünüzde baz─▒ ┼čirketler indirim sa─čl─▒yor. Seçti─činiz ┼čirket bu indirimi sunuyorsa, ba┼čka seçenekleri kullanman─▒z durumunda arac─▒n─▒z─▒ sürmekten kaç─▒n─▒n. Toplu ta┼č─▒ma araçlar─▒n─▒ kullanmak ve mümkün oldu─čunda yürümek, ödedi─činiz primde büyük bir fark yaratabilir.

Corey @ 20'li Mali Kariyer Nas─▒l Ba┼čar─▒l─▒ Bir ┼×ekilde De─či┼čtirilir? - Kariyerleri nas─▒l de─či┼čtirece─činizi ve geriye do─čru gitmek yerine nas─▒l gidece─činizi ö─črenin. Ho┼čland─▒─č─▒n─▒z bir ┼čey yapmak, ödeme kesintisi almak anlam─▒na gelmez.

ETZ25 @ E─člence Timez AIG'nin Teslim Edildi─čini Yaz─▒yor, Ama Herkes Nerede? - AIG teslim edildi, ancak hala en az─▒ndan kurumsal olmayan yat─▒r─▒mc─▒lar─▒n (bizim ev yat─▒r─▒mc─▒lar─▒) stokta pek çok yat─▒r─▒mc─▒ var. Bu gerçekler göz önüne al─▒nd─▒─č─▒nda bir hata m─▒?

krantcents @ KrantCents emlak yat─▒r─▒m─▒nda ba┼čar─▒l─▒ olmak için yapman─▒z gerekenleri yaz─▒yor - Gayrimenkul yat─▒r─▒m─▒nda ba┼čar─▒l─▒ olmak için yapman─▒z gerekenler

Bay Frenzy @ Frenzied Finansmanlar─▒ Tüketici ─░puçlar─▒ yaz─▒yor: Nas─▒l Al─▒┼čveri┼č yaparken Deals To Puan - Siz al─▒┼čveri┼č yaparken baz─▒ güzel f─▒rsatlar m─▒ ar─▒yorsunuz? Her zaman harika seçenekler mevcut - sadece göz atmak için. ─░┼čte baz─▒ tüketici ipuçlar─▒!

Küçük ev @ Valley küçük ev Yeni Y─▒l Kararlar─▒n─▒ Yeniden Ziyaret Ediyor - ─░┼čte 2013'e 8 ay kald─▒ ve Yeni Y─▒l Kararlar─▒mla hedef oldu─čumdan emin de─čilim.

Roger Amatör Financier @ Amatör Financier Net Worth Güncellemesi'ni yaz─▒yor: A─čustos 2013 - A─čustos 2013'ün ba┼č─▒ndan itibaren net de─čerimi payla┼čan bir güncelleme, teknik zorluklar─▒m─▒n geçen ay bu kadar karma┼č─▒k ┼čeyleri nas─▒l çözdü─čünü tart─▒┼č─▒yor.

Tushar @ Finansman TUBE ÔÇťYeniÔÇŁ Yerlerinizi Satmak için ─░ki Yeni Yer yaz─▒yor - Demek ki bir sürü ┼čey bar─▒nd─▒r─▒yorsunuz ve fazladan para kazanabiliyorsunuz. Muhtemelen ka─č─▒t ve di─čer alanlardaki e┼čyalar─▒n─▒z─▒ satman─▒n geleneksel yollar─▒ndan, garaj sat─▒┼č─▒ndan, Craig listesinden veya ebay'dan haberdar olman─▒z─▒n fark─▒ndas─▒n─▒zd─▒r.

Pazarl─▒k bebe─čim @ BargainBabe.com Okula Geri Yaz─▒yor - 2013 okul sezonu için Okul anla┼čmalar─▒na geri dönüyor! Okulda çocu─čunuz olmasa bile, bu sizin ev ofisinizi veya zanaat─▒n─▒z─▒ haz─▒rlamak için y─▒l─▒n en iyi zaman─▒d─▒rÔÇŽ

Kathleen O'Malley @ Frugal Portland Wantable yaz─▒yor: Buna de─čer mi? - Wantable'─▒n çok e─členceli bir öncülü var. Bir anketi doldurursunuz ve bu sonuçlara dayanarak istedi─činizi dü┼čündükleri ö─čeleri size gönderirler.

Kristal @ E─členceli Malzemelerde Bütçeleme Thrift Store Challenge Güncellemesi - TÜM TÜM ALI┼×VER─░┼×LER─░ BA┼×LADIÔÇŽ - May─▒s ay─▒nda geri ad─▒m atmaya ba┼člad─▒m. Haziran 2014'e kadar sadece iyi niyet ve yeniden sat─▒┼č ma─čazalar─▒ gibi ikinci el ma─čazalardan k─▒yafet alaca─č─▒m─▒ kararla┼čt─▒rd─▒m.

Kristal @ Evli (Borçlu) Yazan MikeS - Borçla Evli - Lütfen yeni görevli yazar─▒m─▒z MikeS ile tan─▒┼čt─▒ ve borçlar─▒yla da evlendi.

Bayan Hesap Verebilirlik @ Borçtan Tekrar Yazmaya 4 ─░pucu Yaz─▒yor - Yaz organizasyonu, herkes? Organize bir ya┼čam alan─▒na sahip olman─▒n zamandan tasarruf etmesine, hayat─▒mdaki önemli ┼čeylere odaklanmam─▒ sa─člad─▒─č─▒na ┼ča┼č─▒yorum.

FI Pilgrim @ FI Yolculu─ču Daha ─░yi Bir Bütçe Olu┼čturma Bölüm 1 - The Mindset (─░novasyon) Olu┼čturur - Ba┼člamadan önce bütçe olu┼čturma sürecini dü┼čünmek için temettü ödemesi yapar. Amaç nedir? Ne içeriyor?

Borç Guru @ Borç Ücretsiz Blog Telemarketing ve Borç Toplama Ça─čr─▒lar─▒n─▒ Durdurmak ─░çin Nas─▒l Yaz─▒l─▒r? - Bilmiyorum, bu rahats─▒z edici borç toplama ve / veya telemarketing ak┼čam yeme─činin ortas─▒nda aramalardan daha kötü bir ┼čey yoktur. Telemarketers satmak için ürün ve hizmet var ama onlar günde birkaç kez ve tüm yanl─▒┼č zamanlarda arama yaparken bir ha┼čere olma e─čilimindedir. Bu rahats─▒zl─▒klardan s─▒k─▒ld─▒ysan─▒z, bu makale telemarketer ça─čr─▒lar─▒n─▒ durdurman─▒n yollar─▒ konusunda size yol gösterecektir.

Barbara Friedberg @ Barbara Friedberg Ki┼čisel Finans Egzotik Yolculuk ─░çin Nas─▒l Tasarlan─▒r - Zenginlik in┼ča edin, ak─▒ll─▒ca harcay─▒n, agresif bir ┼čekilde tasarruf edin ve hayat─▒ sevin. Machu Picchu, ömür boyu bir tatil.

Holly Johnson @ Kulüp Thrifty Operasyon Frugality yaz─▒yor: Eski G─▒da yiyerek Para Tasarrufu - Zaten sahip oldu─čunuz yiyecekleri yiyerek para kazanmak ister misiniz? E─čer öyleyse, lütfen ÇALI┼×MA FRUGALITY: OLDUK GIDA YEMEK PARA KAYBET─░NE kat─▒l─▒n. Harika olacak!

SBB @ Basit Bütçe Blogu Kolej Ö─črencileri ─░çin Yaz─▒yor: Günlük Giderlerinizi Bütçelendirme - Okula Ba┼čl─▒yor musunuz? Harika! Bütçelerin ne kadar önemli oldu─čunu unutmay─▒n. Üniversite ö─črencilerinin günlük harcamalar─▒n─▒ bütçelendirmeleri için gereken ipuçlar─▒n─▒ okuyun.

Monica Iannacone @ Paray─▒ Monica 25 A─čustos Giveaway ve Gol yaz─▒yor! - ┼×imdi A─čustos ay─▒nda, bu ay için mali hedeflerimi dü┼čünmenin zaman─▒ geldi. ─░┼čte A─čustos için en iyi 3 golüm.

Lindy @ Minting Nickels ─░┼čini B─▒rakmay─▒ Dü┼čünmek Yaz─▒yor? Geride b─▒rakaca─č─▒n─▒z Perileri Dikkate Almay─▒n - Mezun oldu─čum okulu bitirdikten sonra, görev süresi boyunca bir ö─čretim pozisyonu için ┼čansl─▒yd─▒m.

Nathan @ AsknWhy Yazma ─░┼č Tuzaklar─▒ndan Nas─▒l Kaç─▒laca─č─▒n─▒ Yaz─▒yor - Genellikle, hem çevrimiçi hem de gerçek dünyada amatör i┼č giri┼čimcileri bunu binlerce kez özlüyor.

Buck Inspire @ Buck Inspire Ellen Degeneres, Oscar'lar─▒ Ev Sahipli─či için ─░ade Ediyor - E─čer Ellen hayran─▒ysan─▒z, ┼čansl─▒s─▒n─▒z. Gelecek y─▒l Oscar'lar─▒ a─č─▒rlamaya dönüyor!

Tommy Douglas @ 50 Ya┼č Üstü Bebek Boomer Olarak Fit Olmak Paleo Diyeti - Bilmeniz Gerektiren Gerçekleri Yaz─▒yor - Her y─▒l gelen ve giden birçok diyetle, hangisinin tüm cevaplara sahip oldu─čunu bulmak zor. Son birkaç y─▒ldaki en popüler diyetlerden biri Paleo Diyet.

Evan @ Milyonlara Yolculu─čum Yerel Ki┼čisel Finansman Nas─▒l Olabilir ─░nan─▒lmaz Yaz─▒yor - Birçok ki┼či mutlak anlamda ki┼čisel finans kurallar─▒n─▒ tart─▒┼č─▒yor. Nefret ettim! Gerçekten hemen hemen hiç SET K─░┼×─░SEL F─░NANS KURALLARI oldu─čuna inan─▒yorum.

Jacob @ AllPersonalFinance yazar K─▒sa süreli, uzun süreli mi yoksa sonsuza kadar m─▒ kalacaks─▒n─▒z? - Konut piyasas─▒ ┼ču anda oldu─ču kadar zorlu oldu─ču için, bir çok insan ilk evdeki bir depozito için yeterli para biriktirmek için u─čra┼č─▒yor ve bir çok insan─▒n geçmi┼čte sahip olabilece─činden çok daha uzun bir süre boyunca kiralad─▒klar─▒n─▒ görüyoruz. . Barclays'in son zamanlarda gördü─čü baz─▒ ara┼čt─▒rmalar, insanlar─▒nÔÇŽ

Don @ MoneySmartGuides Yeni Bebe─činize Para Kazan─▒n ─░çin 5 Yol Yaz─▒yor - Kraliyet bebe─činin do─čumu, Duke ve Dü┼česin ilk çocu─ču ve ─░ngiliz taht─▒na göre üçüncü olan, sevincini ve mutlulu─čunu hissetmenin muhte┼čem bir yoludur. küçük kraliyet

MMD @ Param Tasar─▒m Niche Web Sitesi Güncelleme 8 - NS2'yi ─░lk Sayfa Arama Sonuçlar─▒nda zaten yaz─▒yor! - Müthi┼č haberlerim var: Yeni ni┼č internet sitem (NS2) ┼ču an ana hedef anahtar kelimem için Google'─▒n ilk sayfas─▒nda 4. s─▒rada yer al─▒yor! ─░┼čte tam oraya nas─▒l ko┼čtu─čumu anlataca─č─▒m.

MMD @ IRA vs 401k Central 401k Yat─▒r─▒m Seçenek ve Seçimlerim Nedir? - Bu paketi seçti─činiz tüm farkl─▒ 401k yat─▒r─▒m seçenekleriyle ald─▒─č─▒n─▒zda, bunun anlam─▒ nedir? Bu gönderi, tüm bunlar─▒ anlaman─▒za yard─▒mc─▒ olacak.

DW @ Büyük Pasif Gelir Fikirleri ─░nterneti Kullanarak Büyük Ekstra Gelir F─▒rsatlar─▒ Yaz─▒yor - ─░kinci bir i┼če ihtiyac─▒n─▒z yok. Bir bilgisayar─▒n dokunu┼čundan ba┼čka hiçbir ┼čeyle kolayca yap─▒labilecek pek çok ekstra gelir f─▒rsat─▒ vard─▒r. Denemek için birkaç tane var.

Bay FD @ Finansal Debauchery Kötü Mü┼čteri Hizmet Becerileri yaz─▒yor = Blockbuster'dan nefret ediyorum - E─čer kötü mü┼čteri hizmetleri becerilerinin bir ma─čazaya ve sahip oldu─ču her yere kesinlikle zarar vermek için bir hamileyi kullanma olas─▒l─▒─č─▒n─▒n yüksek olmad─▒─č─▒n─▒ dü┼čünüyorsan─▒z, tekrar dü┼čünün.

Abu @ sigorta banglade┼č Sigorta Banglade┼č - Sigorta Banglade┼č ┼čirket temsilcisi (IBCA) Banglade┼čli sigorta ┼čirketlerinden sigorta poliçesi almak için Banglade┼čli insanlara yard─▒m eden bir acenta ┼čirketidir. Herhangi bir Banglade┼čli sigorta ┼čirketinin poliçe sahibi olman─▒za yard─▒mc─▒ oluyoruz. 12353852-ev-sigorta-ve-ev-sahibi-koruma-ipotek-faiz oranlar─▒-refinancing-a-ödeme-of-l Banglade┼č'te iki tür Sigorta ┼×irketleri vard─▒r - Hayat Sigorta ┼×irketi ve Genel Sigorta ┼×irketi . E─čer sen

Christopher @ Bu Bu ve MBA Davalar ve Dünya'n─▒n Geri Kalan─▒ - Dava finansman─▒ ya da üçüncü taraf finansman─▒ da bilindi─či üzere, yakla┼čan bir mahkeme davas─▒ için mali destek elde etmenin en popüler ve etkili yöntemidir.

Matt Becker @ Anne ve baba para Efsanevi $ 12,000 Bebek yaz─▒yor - Raporda, bir çocu─čun yeti┼čtirilmesinin ilk y─▒l─▒nda 12.000 dolar oldu─ču söyleniyor. Kendi kararlar─▒n─▒z─▒ verirken, bu say─▒n─▒n sadece bir ortalama oldu─čunu hat─▒rlamak önemlidir. Ki┼čisel durumunuzu veya farkl─▒ seçimler yapma yetene─činizi yans─▒tmaz. Farkl─▒ olabilece─činiz baz─▒ yollara bakal─▒m.

Lauren @ L Ar─▒ ve Para A─čac─▒ Blow Money para cezas─▒ vermez bir yaz─▒yor - Borç getirisi ba┼čar─▒s─▒ için az miktarda para harcanmas─▒n─▒n gerekli oldu─čunu dü┼čünüyorum.

Tushar @ Para Yat─▒rmaya Ba┼člay─▒n Finansal Tavsiye Online Al─▒rsan─▒z Dikkat Edilmesi Gereken 3 Sebep - Bu Yaz─▒ Ba┼člang─▒çta Para Yat─▒rmaya Ba┼člarken ─░nternette Finansal Dan─▒┼čmanl─▒k Al─▒n─▒rsa Dikkat Edilmesi Gereken 3 Nedende Yay─▒nland─▒ Internet, hayat─▒m─▒z─▒ birçok farkl─▒ ┼čekilde de─či┼čtirdi. Bir sorunuz varsa, bir cevaba ihtiyac─▒m─▒z var, internette dola┼čmak ve istedi─čimiz bilgiyi bulmak kolayd─▒r. Elbette, en iyi bilgiyi ald─▒─č─▒m─▒zdan her zaman emin olamay─▒z.

Papatya @ Banliyö Maliye Kredi Puan─▒n─▒z─▒ Nas─▒l Art─▒r─▒r Yaz─▒yor - Yani ilk evinizi sat─▒n almak ya da belki yeni bir araba finanse etmek istiyorsunuz ve krediniz için endi┼čeleniyorsunuz. Kredi puan─▒n─▒z─▒ yükseltmek h─▒zl─▒ ve kolay bir i┼č olmamas─▒na ra─čmen, kredinizi yükseltmeye yönelik süreci ba┼člatmak için bugün uygulayabilece─činiz çe┼čitli acil eylemler varÔÇŽ

BAY @ Para Sebepleri Çok Para Ne Kadar Para Yaz─▒yor? - Ya┼čland─▒kça para anlam─▒n─▒ de─či┼čtirdi. Komik geçmi┼čimden baz─▒lar─▒n─▒ paray─▒ nas─▒l görüntüledi─čimi ve bugün bana ne kadar para verdi─čini okuyun.

Bayan T. @ Prairie Eco Thrifter Be Selfish yaz─▒yor - VER! - Motivasyonel finans defterleri vermenin önemini vurgulamaktad─▒r. Verirseniz, binlerce kat daha geri alaca─č─▒n─▒z─▒ iddia ederler. Bu nas─▒l? Sana kar┼č─▒ sezgisel görünmüyor mu? Her zaman bana sahip. Ama, bu, neden de─čil, benim dü┼čüncem.

Wayne @ Genç Aile Finansman─▒ Powering Down (Güç Tasarrufu) yaz─▒yor: Utilities'deki Para Tasarrufu Yollar─▒ - Elektrik ve su kullan─▒m─▒n─▒zdaki basit de─či┼čiklikler paradan tasarruf etmenizi sa─člar. Zor de─čil! Yard─▒mc─▒ programlar arac─▒l─▒─č─▒yla para tasarrufu konusunda ipuçlar─▒ için buradan okuyun.

Temettü Büyümesi Yat─▒r─▒mc─▒s─▒ @ Temettü Büyümesi Yat─▒r─▒mc─▒s─▒ yaz─▒yor Temettü ödemeli stoklarda nas─▒l risk tan─▒mlan─▒r? - Bugün birçok hissedar yat─▒r─▒mc─▒s─▒ için risk genellikle hisse senedi fiyatlar─▒nda elveri┼čsiz bir dalgalanma olarak tan─▒mlanmaktad─▒r. Bu, Coca-Cola'y─▒ (KO) 40 $ / pay kar┼č─▒l─▒─č─▒nda sat─▒n alan ve fiyat dü┼čü┼čünü 30 $ / pay seviyesine kadar gözlemleyen bir yat─▒r─▒mc─▒ya kar┼č─▒ 10 $ olumsuz bir hamleye sahip oldu─ču anlam─▒na geliyor. Risk konusundaki bu görü┼č, yat─▒r─▒m süreleri günler veya aylar olan yat─▒r─▒mc─▒lar için yeterli olabilir.

richardp @ LifeQuotes123 Tüm Hayat Sigortas─▒ Politikalar─▒n─▒ Kar┼č─▒la┼čt─▒r - Hayat sigortas─▒ nedir? Nakit de─čeri nedir? Bu sizin için do─čru mu Bütün hayat iyi bir yat─▒r─▒m m─▒? E─čer öyleyse, ölüm ödene─či miktar─▒n─▒, hayat sigortas─▒ ┼čirketini ve teminat seçeneklerinizi nas─▒l seçersiniz? Bunlar, bir hayat sigortas─▒ poliçesi seçmeden önce kendinize sorman─▒z gereken sorulard─▒r, ister terim ister kal─▒c─▒ olsun, ve bunlar cevaplaman─▒za yard─▒mc─▒ oldu─čumuz tüm sorulard─▒r.

Kyle @ Penny Hoarder yaz─▒yor bir ak─▒ll─▒ telefon göze alamaz? - Ak─▒ll─▒ telefonlar her yerdedir. Arkada┼č─▒n─▒n ak─▒ll─▒ telefonlar─▒na k─▒skançl─▒kla bakabilirsin ve senin de bir tane alman─▒ isterdin. Ak─▒ll─▒ telefonun finansal eri┼čiminizin d─▒┼č─▒nda oldu─čunu dü┼čünebilirsiniz, ancak ┼ča┼č─▒rabilirsiniz.

mikrofon @ Ki┼čisel Finans Yolculu─ču Arkada┼člar 5 Para Ödünç üzerine 5 ─░puçlar─▒ yaz─▒yor - Arkada┼člardan Para Ödünç 5 nispeten kolay yollar─▒ ve hala arkada┼čl─▒─č─▒ sa─člam tutmak ve tüm dram kaç─▒nmak.

Pauline @ Yolunuzu Para Kazan─▒n yazarlar Bahçenizle para kazan─▒n - Bahçenizle para kazanman─▒n birkaç yolu vard─▒r, bitkilerinizi satarak ya da konserve ürünlerinizle.

Pauline @ Finansal Ba─č─▒ms─▒zl─▒k ula┼čmak Kas Yaparken Bina Servetini Yaz─▒yor - Bu yaz─▒, daha iyi bir ┼čekilde ilerlemek ve sa─čl─▒k ve finansal hedeflerinize ula┼čmak için servet ve kas yap─▒s─▒n─▒ kar┼č─▒la┼čt─▒r─▒yor.

Bryan @ Gajizmo.com Ünlü ─░nsanlarla 150 Ünlü Al─▒nt─▒lar yaz─▒yor - Ya┼čam─▒m─▒z─▒ bizzat veya profesyonel olarak geli┼čtirmeye çal─▒┼čsak da, hepimizin hayattaki güçlükle ba┼č etmemize yard─▒mc─▒ olacak ilham verici sözlere ihtiyac─▒m─▒z var. Ya┼čam, ölüm, ba┼čar─▒, ba┼čar─▒s─▒zl─▒k ya da para olsun, ünlü insanlar─▒n ünlü al─▒nt─▒lar─▒ hayatlar─▒m─▒z─▒n nas─▒l daha iyi hale getirilece─čine dair bir fikir verebilir. ─░┼čte size ula┼čmak için ilham verecek ve motive edecek 150 en iyi ünlü al─▒nt─▒lar─▒n bir listesi.

Laurie @ Uyu┼čmazl─▒k Kurallar─▒ Broke Ne Zaman Bütçeye Girilir - Geliriniz ya da borcunuzla ilgileniyorsan─▒z, bir bütçe ile ya┼čamak zor olabilir. Ancak, bu imkans─▒z de─čil - sadece ak─▒ll─▒ca ya┼čamak için biraz yarat─▒c─▒l─▒k ve isteklilik gerektirir.

PK @ Günün ─░┼čini B─▒rakmaÔÇŽ Hay─▒r, Yava┼č ─░yile┼čme Bebek Boomer'lar─▒n─▒n Emeklili─činden Kaynaklanm─▒yor - Hangi sebepten ötürü tekrar tekrar ortaya ç─▒kan bir anlat─▒, Baby Boomers'─▒n emekli oldu─ču ve i┼čgücüne kat─▒l─▒m rakamlar─▒n─▒ dü┼čürdü─čü fikridir. Do─črusu? Tam tersi.

Brian Fourman @ Luke1428 ÔÇťNeden Mesaj─▒m─▒ Tweetlendirmiyorsun?ÔÇŁ diye yaz─▒yor - Hiç kimse neden insanlar─▒n sitenizde okuduklar─▒ mesajlar─▒ tweet atmad─▒─č─▒n─▒ merak ettiniz mi? ─░lk blog yaz─▒m─▒n ba┼člar─▒nda bu çok fazla kar─▒┼č─▒kl─▒─ča ve hayal k─▒r─▒kl─▒─č─▒na neden oldu. Ki┼čilerin yay─▒nlar─▒n─▒z─▒ tweetlememesinin 10 nedeni var.

Mr.CBB @ Kanada Bütçe Ba─člay─▒c─▒s─▒ Dü┼čük Gelir Aileleri için Bütçeleme ─░puçlar─▒ yaz─▒yor - Bir bütçe ayr─▒mc─▒l─▒k yapmaz, bu yüzden geliriniz ne olursa olsun ki┼čisel bütçenizi hesaplamak için bir bütçe kullanabilirsiniz.

Bay Ütopya @ Ki┼čisel Finans Ütopyas─▒ yaz─▒yor Güvenle An─▒nda Bu S─▒rr─▒ Kullan─▒n - Bir güven art─▒r─▒m─▒na ihtiyac─▒n─▒z var m─▒? Herhangi bir durumda bu gizli tekni─či kullanarak, birkaç dakika içinde güveninizi art─▒rabilirsiniz. Bu s─▒rr─▒ nas─▒l yönetece─činizi ö─črenin.

Jon @ Yenilikçi Yat─▒r─▒mc─▒ Yat─▒r─▒m Fonlar─▒n─▒n Farkl─▒ Türlerine Yönelik K─▒lavuz Yaz─▒yor - Farkl─▒ yat─▒r─▒m fonlar─▒n─▒ anl─▒yorsan─▒z, bir fonun paran─▒z─▒, söz konusu riskleri nas─▒l kar┼č─▒lad─▒─č─▒n─▒ ve portföyünüze nas─▒l uydu─čunu bileceksiniz.

Jefferson @ Borç Çal─▒┼čt─▒r Bütçe Olu┼čturma Zorluklar─▒: De─či┼čken Kategoriler - Bütçeleme, özellikle de─či┼čken harcamalar─▒ (g─▒da, benzin, e─člence) tahmin etmeye çal─▒┼č─▒rken zor bir i┼č olabilir. Bu makalede, bir bütçe olu┼čturmaya nas─▒l yakla┼č─▒laca─č─▒ anlat─▒lmaktad─▒r.

Anton Ivanov @ Dü┼čler Nakit Do─čru En ─░yi Online Broker'lar─▒ yaz─▒yor - En iyi online broker'lar listemiz online brokerlerimizi kar┼č─▒la┼čt─▒r─▒rken ve sizin için uygun olan─▒ ara┼čt─▒rmay─▒ daralt─▒rken ba┼člamak için harika bir yerdir.

Bryce @ Kaydet ve Fethet eski arabay─▒ ne zaman de─či┼čtirmelisin? - Son iki arac─▒m─▒z─▒ neden ve nas─▒l de─či┼čtirdi─čimize aptalca bir bak─▒┼č.

Jacob @ Ki┼čisel Finans Yolculu─čum @ Ki┼čisel Finans Yolculu─čum Evlili─činizin Finansman─▒ndan Nas─▒l Ödün Verilece─čini Yaz─▒yor - Bu yaz─▒ para ve evlili─če geldi─činde bir yazar─▒n nas─▒l taviz verdi─čini gösterir ve sizi ayn─▒ ┼čeyi yapmaya te┼čvik eder.

Michael @ Finansal Ramblings Varl─▒k Tahsis E-Tablosunu yazar - Portföyünüzü ne zaman yeniden dengelemenize karar vermenize yard─▒mc─▒ olacak bir araç m─▒ ar─▒yorsunuz? Daha fazla bakmay─▒nÔÇŽ Varl─▒k tahsis e-tablonuzun genel bir sürümünü, nas─▒l kullan─▒laca─č─▒na dair kapsaml─▒ bir yolla tamamlad─▒m.

Joshua @ Mütevazi para Nas─▒l tokatlamak için daha fazla Bang almak için yaz─▒yor - Bu kredi kart─▒ ödülleri onlar olu┼čturuldu─ču gün popüler olmu┼čtur ve her geçen gün popülerlik kazanmaya devam gibi görünüyor! Ancak, tokatlamak için en fazla patlamay─▒ almak için, kart─▒n─▒z─▒ kulland─▒─č─▒n─▒zda incelemek zorunda kalacaks─▒n─▒z.

Simon @ Havayolu Miles Uzmanlar─▒ Kredi Kart─▒ ┼×irketi Seçerken Hat─▒rlanmas─▒ Gereken ┼×eyler yaz─▒yor - Kredi kart─▒ borcuna h─▒zl─▒ bir ┼čekilde girmesi kolay. Günlük kar┼č─▒la┼čt─▒─č─▒m─▒z tüm teklifler ve f─▒rsatlar ile neler? posta, reklam panolar─▒, reklamlar, televizyonda. Kredi kart─▒ ┼čirketlerini incelemenize ve finansal durumunuza uygun bir kart edinmenize yard─▒mc─▒ olacak baz─▒ ipuçlar─▒n─▒ burada bulabilirsiniz.

Yakezie Karnaval─▒, Yakezie'nin ki┼čisel finans blogcular─▒ a─č─▒ taraf─▒ndan size getirildi. Blogger Carnivals'ta makale gönderebilirsiniz.

Videoyu izle: Yaln─▒z Mar┼č─▒ - Nightcore

Pop├╝ler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Emekli Gelir Yaratmak ─░├žin 10 Temel Gerek
Maliye

Emekli Gelir Yaratmak ─░├žin 10 Temel Gerek

Emeklilik planlamas─▒ s├Âz konusu oldu─čunda, vurgunun ├žo─ču m├╝mk├╝n olan en b├╝y├╝k emeklilik portf├Ây├╝n├╝ biriktirme ├╝zerine yerle┼čtirilir. Bu kesinlikle ├Ânemlidir - asl─▒nda muhtemelen t├╝m iyi emeklilik planlamas─▒n─▒n temelidir. Ancak emeklilik planlamas─▒nda daha ├žok yer var. Her biri emeklilikte hayat─▒n─▒zda b├╝y├╝k bir etkisi olacak on bireysel alt plan─▒ i├žeren bir ana emeklilik plan─▒ haz─▒rlad─▒m.
Devam─▒n─▒ Oku
Erken Emeklilik i├žin 7 Basit Basit Stratejiler
Maliye

Erken Emeklilik i├žin 7 Basit Basit Stratejiler

ÔÇťAsla emekli olamayaca─č─▒m.ÔÇŁ Bunu hi├ž kendine m─▒r─▒ldatt─▒n m─▒? E─čer varsa, yaln─▒z de─čilsin. B├╝t├╝n Amerikal─▒lar─▒n 1 / 3'├╝nden fazlas─▒, i├žinde ya┼čamaya yetecek kadar paraya sahip olaca─č─▒na inanm─▒yor. T├╝m k├Ât├╝mser bak─▒┼č a├ž─▒s─▒yla, mavi alevlerde, e─čilimi k─▒rabilen ve 30'lar─▒nda emekli olan ayk─▒r─▒ ┼čeyler var m─▒d─▒r?
Devam─▒n─▒ Oku
Beni 4,1 Milyon Dolardan Fazla Kurtaran 5 Para Hack
Maliye

Beni 4,1 Milyon Dolardan Fazla Kurtaran 5 Para Hack

Finansal olarak ilerlemek s├Âz konusu oldu─čunda, gelirinizi art─▒rmak i├žin bir yol bulmak ├Âzellikle g├╝├žl├╝ olabilir. Emrinizde daha fazla nakit ile daha fazla tasarruf edebilir, daha fazla yat─▒r─▒m yapabilir ve daha b├╝y├╝k bir ├Âl├žekte zenginliklerini art─▒rabilirsiniz. Kula─ča harika geliyor, de─čil mi? Ama para biriktirmeye ne dersin? Bir├žok insan i├žin para biriktirme d├╝┼č├╝ncesi onlar─▒ a─člamak istemektedir.
Devam─▒n─▒ Oku
75 $ 'l─▒k bir park bileti neredeyse hayat─▒m─▒ nas─▒l berbat etti
Maliye

75 $ 'l─▒k bir park bileti neredeyse hayat─▒m─▒ nas─▒l berbat etti

Bu hikaye yeni kitab─▒m Maliye Askerli─či'nde yer al─▒yor, ┼čimdi t├╝m b├╝y├╝k kitap perakendecilerinde mevcut Sevgili otopark bileti: Seni sevmiyorum! Aptal bir park cezas─▒ y├╝z├╝nden, bir kaybeden olma yolunda h─▒zla ilerliyordum. O park cezas─▒ beni ba┼člang─▒├žta umudumu yitirdi ve kendimden vazge├žti. Hayat─▒mda, y├╝ksek sesle s├Âyleyebildi─čim birka├ž kez var, ÔÇťF *** o.
Devam─▒n─▒ Oku