">
Maliye

Kredi Susam İnceleme: İyi, Kötü ve Çirkin

Her zaman iyi ve özgür finansal araçların peşindeyim. Kredi Susamı ve kredi puanınızı ücretsiz olarak nasıl kontrol edebileceğinizi duydum, ancak bunun yasal olduğundan emin olmak istedim.

Kredi Susamı
4.5

özet

Credit Sesame, tüketicilere finansal planlamanın her yönüyle - yatırım, borçlanma ve kredi takibi gibi - yardım ederek, her türlü farklı aşamada olan çok çeşitli tüketicilere tam hizmet finansal bir paket sunabileceğine inanmaktadır. finansal planlama.

İşte benim kredi Susam benim incelemesi

En uzun süredir, Yıllık Kredi raporları, ücretsiz kredi raporlarınızı alabileceğinizi bildiğim tek yerdi, ancak bu artık geçerli değil. Kredi Susam sadece kredi raporunuzu çekmez, aynı zamanda kredi puanınızı ücretsiz olarak verir.

Buna ek olarak, daha düşük faizli ya da daha iyi bir ödül programı olan bir kredi kartı arıyorsanız, “En İyi Kartlar”, “Denge” gibi çeşitli kredi kartı kategorilerine dayanan kullanımı kolay arama araçlarına sahiptir. Transfer Kartları ”,“ Düşük Faizli Kartlar ”,“ Ödül Kartları ”,“ Nakit Para Kartları ”ve diğer çeşitli kategoriler. Kapsamlı arama aracı, müşterilerin günlerini en iyi kredi kartını arayarak İnternet'te gezinmek zorunda kalmadan kredi kartı aramasını özelleştirmelerine olanak tanır. Credit Sesame'nin kolay arama araçlarıyla, en uygun kredi kartı fırsatları en uygun kredi kartını aramanıza olanak tanıyor.

İlgili Podcast

En iyi mortgage borç veren bulma

Credit Susame, tüketicilerin mortgage kredilerinde en iyi anlaşmayı bulmalarına yardımcı olmak için benzer bir arama sayfasına da sahiptir. Satın almak istediğiniz evin satın alım fiyatını girin - peşinat tutarı ile birlikte - evinizin bulunduğu posta kodu, geliriniz ve kredi puanınız ve kapsamlı arama sistemi en iyi ilgiyi bulmaya yardımcı olur Özel ipotek ihtiyaçlarınız için fiyatlar.

Bu harika, çünkü faiz oranlarının ve kapanış maliyetlerinin ne olabileceğine dair daha doğru bir tablo elde edersiniz. Her müşterinin ipotek ihtiyaçları farklı olduğundan, en iyi mali ayağınızı öne çıkarmanıza yardımcı olacak ipotekleri seçmenize yardımcı olmak için çeşitli ipotek veren borç veren şirketleri aramak önemlidir. Kredi Susam, bunu yapmanıza yardımcı olacak deneyime, araçlara ve uzman eğitimli personele sahiptir.

30 yıllık veya 15 yıllık bir ipotek kredisi arıyorsanız, bireysel ipotek durumunuz için en uygun fiyatla ihtiyacınız olanı bulabilirsiniz.

Otomatik sigorta primleri nasıl indirilir

Yeni bir araba için pazardaysanız, Credit Sesame yardımcı olabilir. Ülkenizdeki en iyi şirketlerle otomatik sigorta teklifi karşılaştırmaları ve bölgenizdeki ulusal ve yerel borç verenlerden otomatik kredi faiz oranları arama gibi hizmetler sunan, otomatik harcamalarınızı cebinizde daha fazla para tutmanıza yardımcı olacak şekilde yönetmenize yardımcı olur. aksi takdirde borç verenlere gidebilir. Faiz ödemesi genellikle bir otomatik kredi tutmanın bir parçasıdır; Bununla birlikte, bireysel kredi durumunuza göre daha yüksek bir faiz oranı ödemek zorunda kalmazsınız.

Credit Susam ile, farklı otomobil sigorta şirketlerini karşılaştırarak en iyi anlaşmayı elde edebilirsiniz.

Kişisel bankacılık ihtiyaçlarınız için en iyi fırsatları mı arıyorsunuz? Kişisel kredi oranları, CD oranları, tasarruf hesabı oranları ve Para Piyasası oranları için mevcut olan en iyi bankalara ve kredi birliklerine erişim sayesinde Credit Susame, faiz giderlerinizi en aza indirirken kazançlarınızı en üst düzeye çıkaracak banka hesaplarını ve kişisel kredileri ayarlamanıza yardımcı olabilir. Yüksek eğitimli personeli, kişisel bankacılık seçimlerinde en iyiler için mevcut olan çok çeşitli seçeneklere aşinadır - müşterilere nasıl davranmaları gerektiği konusunda davranacakları şirketlerden ve onlara kendi pazarları için günümüz pazarında mevcut olan en yüksek faiz getirilerini öderler. finansal durumlar.

Kredi Puanınızı ve Kimliğinizi Güvenli Tutun

Kredi puanınızın ve kredi raporunuzun bilgilerinin tutarlı bir şekilde takip edilmesi, sadece kredi raporlama hatalarından kaynaklanan uzun vadeli zararları önlemekle kalmaz, aynı zamanda kredi kartı hırsızlarının kredi ve kimliğinize ciddi zarar vermesini engellemeye yardımcı olur. Hırsız kredi raporlama bilgilerinize erişebilmelidir.

Resim kredisi: CreditSesame.com

Yakın zamanda yapılan araştırmalar, her 20 kişiden en az birinin kimlik hırsızlığı ve kredi sahtekarlığı mağduru olduğunu ve her yıl çeşitli kimlik hırsızlığı yöntemleriyle 25 ila 50 milyar dolar çaldığını göstermektedir. Bu, kredi kartı şirketleri, bankalar ve evet, tüketiciler gibi ceplerin ceplerini bırakarak soğuk paradır.

Müşterilerin kredi puanlarında ve kredi raporlarında sekmeler tutmasına yardımcı olarak, Kredi Susamı, kredi raporlama hatalarından ve olası kimlik hırsızlığından ön koruma sağlar - çalınan kredi kartı, tıbbi hırsızlık durumu veya yanlış faturaları kredi raporları.

Kimlik hırsızlığı uzmanları kimlik hırsızlığı geri kazanımının tüm yönlerini kapsayan bir kimlik hırsızlığı programı hazırladılar. Premium Kimlik Hırsızlığı programı, kimlik hırsızlığı sigortası kapsamı, indirilebilir aylık kredi raporları ve kredi raporunuzla ilgili olası sorunlarınız için düzenli olarak kredi izleme ve analizde 50.000 ila 1.000.000 dolar arasındadır.

Premium ID hırsızlığı programı şunları sunar:

  • Kimlik Restorasyon Hizmetleri
  • Kredi Uyuşmazlık Çözümü Hizmetleri günde 24 saat, haftada 7 gün
  • Çalınan / Kaybolan Cüzdan Çözünürlük Hizmetleri, günde 24 saat, haftada 7 gün
  • Kamu Kayıtları İzleme
  • Sosyal Güvenlik Numarası İzleme

Evet, doğru, teklif ettiler sosyal güvenlik numarası izleme de.Hırsızlar, size ait olan faydaları kazanmak için, çalıntı bir sosyal güvenlik numarasını çeşitli şekillerde kullanır. Kimlik hırsızları sadece çalınan numaraları kredi hesaplarını açmak ve ücretsiz tıbbi bakım almak için kullanmakla kalmaz, aynı zamanda daha da önemlisi, şüpheli olmayan tüketicilere ait olan devlet yardımlarına erişim sağlamak için çalıntı numaraları kullanırlar.

“Premium ID Theft” programı, kredi raporunuzu ve sosyal güvenlik numaranızı çok çeşitli “yeni dalga” kimlik hırsızlığı suçlarının artan bir şekilde ortaya çıkmasına karşı korumaya yardımcı olur. Bu suçlar, sosyal güvenlik emeklilik hırsızlığı, sosyal güvenlik engellilik hırsızlığı ve çalınan sosyal güvenlik numarası ve devlet yardımlarının kullanımını içeren diğer hırsızlıklardan kaynaklanmaktadır.

Uzman personelin sunduğu kapsamlı hizmetlerle, bu kadar çok çalıştığınız kredi itibarına karşı sahtecilik ve hırsızlık yapmak amacıyla kredi itibarınıza erişmek isteyen kredi hırsızlarına karşı korumanızı garanti ettiniz. kazanmak için. Suçluların kredi ve itibarınızı yok etmesine izin verme şansını kaçırmayın. Bunun yerine, kredi raporunuzu, kimliğinizi ve servetinizi korumaya odaklanırken hem aileniz hem de kendiniz için finansal bir huzur yaratmak için Kredi Susam'daki personele bakın.

Sonuç

Credit Sesame, tüketicilere finansal planlamanın her yönüyle - yatırım, borçlanma ve kredi takibi gibi - yardım ederek, her türlü farklı aşamada olan çok çeşitli tüketicilere tam hizmet finansal bir paket sunabileceğine inanmaktadır. finansal planlama.

Ücretsiz kredi raporunuzu ve kredi puanınızı dakikalar içinde almak için Credit Susam'a göz atın!

Videoyu izle: Selena Gomez, Marshmello - Kurtlar

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Erken mi Emekli? Yaklaşık 72 (t) Unutma!
Maliye

Erken mi Emekli? Yaklaşık 72 (t) Unutma!

72 Çok iyi bir sayıdır 72t ile ilgili herhangi bir finansal danışmana danışacağım ve bahse girerim ki onlara zarar verirsiniz. Popüler bir planlama yöntemi değildir, çoğunlukla ihlal edildiğinde ciddi cezalara yol açabilecek uzun kısıtlamalar söz konusudur. Müşteriler ceza ödemek istemiyorlar. Danışmanlar müşterileri ceza öderken sevmez.
Devamını Oku
" width="370" height="280" alt="6 Kolay Adımda Nasıl Kontrol Yazılır"/>
Maliye

6 Kolay Adımda Nasıl Kontrol Yazılır

Çek yazmanızın gerekmesinin birkaç nedeni vardır. Örneğin, bazı işletmeler size bir kart swiping yerine bir çek yazmak için indirim verecektir. Bunun nedeni, işlem ücreti ödemek zorunda kalmadan paradan tasarruf etmeleridir. Eğer bir çek doldurursanız, bir zorluğun olmasını istemiyorsanız, bunu doğru şekilde yaptığınızdan emin olun.
Devamını Oku
Öngörülen Hayat Sigorta Şirketi İnceleme
Maliye

Öngörülen Hayat Sigorta Şirketi İnceleme

Hayat sigortasının satın alınması, beklenmedik olaylarda sevdiklerinin maddi olarak ele alınmasını sağlamada önemli bir adımdır. Bir hayat sigortası poliçesi alırken, bir baĢvuranın akılda tutması gereken bazı temel kriterler vardır. Bunlar, uygun türde ve kapsam miktarına sahip olduklarından emin olmayı içerir.
Devamını Oku
GFC TV Ep 010: Yardım! Ben bir Serbest Çalışan ve Yatırım Yapmaya İhtiyacım Var
Maliye

GFC TV Ep 010: Yardım! Ben bir Serbest Çalışan ve Yatırım Yapmaya İhtiyacım Var

Muhtemelen bildiğiniz gibi, okuyucu sorularını cevaplamayı kesinlikle çok seviyorum. Eh, bugünün okuyucu soru New York City Noreen geliyor. Noreen'in sorularının ve yorumlarının bir özeti şöyledir: “Çeşitli gelirlere sahip serbest çalışanlar ve bireyler için ne gibi tavsiyeleriniz var? Bir model olarak, gelirim haftaya bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir.
Devamını Oku