Maliye

Kıyafet için Online Online Giyim 24 En İyi Yerler

Evinizde ekstra para bulmak için dolabınızdaki ilk yer olduğunu biliyor muydunuz?

Para kazanmak için çevrimiçi giysi satabilirsiniz. Süreçte, evini kırıyorsun. Saygısız kıyafetler de büyük bir iştir. Moda trendlerinden hoşlanıyorsanız, artık yeni bir hobiniz var.

Satılacak giysileri bulmak için şunları yapabilirsiniz:

 • Dolabınızı Temizleyin
 • Yerel İndirimlerinizi Keşfedin
 • Bahçe Satışını Ziyaret Edin
 • Kendi Giysilerinizi Yapın

Satmak için kıyafet bulduğun her yerde, onları satmak için çevrimiçi bir yer bulabilirsin. Tasarımcılar için de birkaç eğlence seçeneği var!

Fiziksel bir öğe gönderdiğiniz için nakliye ücretlerini satış fiyatınıza dahil etmelisiniz. Bu yeni satıcılar için yaygın bir hatadır. Bazı siteler ücretsiz gönderim sunuyor, bu yüzden önce bunları deneyebilirsiniz.

Nakit için Online Giyim Satış Noktaları

1. ThredUP

En büyük çevrimiçi konsinye mağazasını deneyebilirsiniz. ThredUP, kadın ve çocuk giyim, ayakkabı ve el çantaları kabul eder.

Giysilerinizi ücretsiz olarak göndermek için bir “Temiz” çanta alacaksınız. ThredUP, çantanızı aldıktan sonra, öğe başına yeniden satış değerinin% 80'ine kadar ödeme alırsınız. Tüm seçilmemiş ürünler bir hayır iş ortağı için bağışlanacak.

Eşyalarınızı göndermeden önce, gelir potansiyelinizi tahmin etmek için çevrimiçi hesap makinesini kullanabilirsiniz. ThredUP'un reddettiği herhangi bir öğeyi tutmak istiyorsanız, 10.99 $ 'lık bir iade ücreti ödemeniz gerekecektir. Sadece ThredUP bir şeyi reddettiği için bunu kar için satamayacağınız anlamına gelmez.

ThredUP, satmayı kolaylaştırır, ancak en çok ödeme yapamazlar. Maddeyi hala kar etmek zorundalar. Daha fazla kazanmak için başka bir seçenek deneyebilirsiniz. Ama, daha fazla koşmanız gerekecek.

2. Esnaf

Tradesy, aşağıdaki öğeler için başka bir popüler marka giyim pazarıdır:

 • Çanta
 • Aksesuarlar
 • Ayakkabı
 • Giyim
 • Düğün

Liste süreci çok basit. Ürününüzün markasına göre bir liste oluşturursunuz. Ardından, kalite durumunu derecelendirin. Ardından, her bir makalenin fotoğraflarını yüklersiniz. Tradesy, öğenizin "göz itirazını" artırmak için görüntüyü optimize eder. Listelediğiniz tüm öğeler ücretsiz olarak gönderilir.

Bir ürün satıldığında, Tradesy aşağıdaki ödeme seçeneklerini sunar:

 • Kredi yükleme
 • PayPal Nakit
 • Ön Ödemeli Banka Kartı
 • Banka Doğrudan Para Yatırma

Tradesy mağaza kredisi en yüksek ödeme seçeneği. Gardırop değiştirmeniz gerekiyorsa bu iyi bir seçenek. Paraya ihtiyacınız varsa, başka bir yöntem seçin.

İlk kez bir Tradesy müşterisi misiniz? Bu bağlantı ile ilk siparişinizden 20 TL alın.

3. Poshmark

Poshmark, erkek kıyafetlerini satmanıza izin veren birkaç çevrimiçi giyim sitesinden biridir. Ayrıca kadın ve çocuk kıyafetlerini, ayakkabılarını ve çantalarını da satabilirsiniz. Poshmark dolabınızı başlatmak sadece saniye sürer. Kullanıcılar sizi takip edebilir ve dolabınıza kolaylıkla göz atabilir.

Liste süreci, öğe başına bir dakikadan az sürer. Sadece birkaç resim yüklemeniz ve ürün açıklamasını tamamlamanız yeterlidir. Poshmark, 7 adete kadar fotoğraf yüklemenizi sağlar. Poshmark uygulamasından tüm liste süreci mümkündür!

Ürününüz satıldığında, Poshmark size önceden ödenmiş bir gönderim etiketini gönderir. Öğe posta kutunuza sığmıyorsa, ev alımını zamanlayabilirsiniz. Bir teslim almayı planlamak için ABD Posta Servisi web sitesine gidin. Programlamakta serbest. Ve postaneye gitmekten daha hızlı.

Satış oranlarınızı artırmak için bir Posh Partisi'nde bir öğeyi paylaşın. İşte hızlı bir örnek. "En İyi Çantalar" Posh Partisi'nde dolabınızda bir çanta paylaşabilirsiniz. Umarım, liste başka bir Posher'in dikkatini çeker.

Poshmark'ta satış konusunda uzman ipuçlarını okuyun.

4. Dropship'e Shopify Store oluşturun

Kar için kıyafetleri çevirmek de eğlenceli bir fikir. Buna perakende arbitraj denir. Çevrimiçi olarak satmak için kullanılmış kıyafetleri yerel olarak satın alabilirsiniz. Ya da yeni ürünlere dropship için bir marka ile ortaklık yapabilirsiniz.

Damla nakliye için, ürünlerinizi sosyal medyada da listeleyen bir web sitesi oluşturmanız gerekir. Shopify mağazanızı kuracak ve ödemeleri ele alacaktır. Gönderi gönderim ortağınız, satılan ürünleri depolarından gönderir. Sadece satışı koordine etmeniz ve çabalarınız için bir komisyon almanız gerekiyor.

Kendi web sitenizi oluşturmak çeşitli avantajlara sahip olabilir:

 • Yüksek Kazanç Potansiyeli
 • Markanızı Tanıtmak için Fırsat
 • Drop Shipping ortaklıkları nedeniyle “Hands-Off” Perakende Stratejisi.

Bu düşünceyle, sahip olmadığınız kıyafetleri satmanız için birkaç seçeneğiniz var. Envanterinizi yeniden inşa etmek için zamanınızı veya paranızı harcamak zorunda değilsiniz. Bunun yerine, trafiği yönlendirmek için bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Gönderiyi bırakmak, para kazanmaya çalışmak için daha az zaman harcayacağınız anlamına gelir.

WKW Podcast'in 109. Bölümünde Steve Chou'dan gönderim ipuçlarını öğrenin.

5. CafePress

Kendi kıyafetlerinizi tasarlarsanız CafePress mükemmel bir seçenektir. Öğeleri kendiniz yazdırmak veya dikmek zorunda değilsiniz. CafePress'i bu kadar heyecanlı yapan şey budur.

Tek ihtiyacınız olan tasarımlarınızı CafePress'e yüklemek için bazı grafik tasarım yazılımı. Birisi tasarımınızı satın aldığında, CafePress öğeyi alıcıya gönderir. Ürün gönderildiğinde ödeme alırsınız.

Özel tişört, kazak, pijama, şapka ve moda aksesuarları satmak mümkün.

6. RedBubble

Ayrıca özel tişört tasarımlarınızı RedBubble'da da satabilirsiniz. İşlem, CafePress'e benzer. Bir kez daha, birden fazla mağazada satarak ekstra pozlama elde edersiniz. Tişörtlerin yanı sıra tüm aile için kıyafet satabilirsiniz. Ayrıca telefon kılıfları ve duvar sanatı da satılabilir. Eğer yaratıcıysanız, kendinizi sadece kıyafetlerle sınırlamayın.

RedBubble'da satmanın bir başka nedeni, müşteri hizmetleri şikayetlerini ele alıyor. Satış ve yaratmaya odaklanarak daha çok zaman geçirebilirsiniz. Sonunda, isterseniz tam zamanlı bir satıcı olabilirsiniz!

7. Bonanza

Giysilerini Bonanza'ya satmayı da düşünebilirsiniz.Amazon'a benzer, ancak daha düşük satıcı ücretleri ile.

Bonanza, alışveriş yapanların takip edebileceği kendi standınızı sunar. Yeni öğeleri başlatırken, Bonanza takipçilerinize bildirir.

EBay gibi, eşyalarınız sabit bir fiyattan satılır. Ancak, alıcılar karşı fiyat teklif edebilir. Pazarlık yapmak için bu seçenek satışlarınızı artırabilir. Sonuçta, bazı kar hiçbir satıştan daha iyidir!

Bonanza'da satışa başlamak çok kolay. Mevcut ürün listelemelerinizi eBay, Shopify ve Etsy'den içe aktarabilirsiniz. Bonanza, her bir girişi Google Alışveriş ile entegre eder, böylece ürünleriniz Google aramalarında görünür.

Son olarak, Bonanza girişimciler için en iyi e-ticaret sitelerinden biri olarak kabul edilir. Bu ödül sitenin kullanım kolaylığı ve düşük komisyonları içindir.

8. eBay

eBay, DIY satıcıları için en büyük çevrimiçi pazar yeri. Kıyafetlerini eBay'de satmayı kesinlikle düşünmelisiniz. Markaya bağlı olarak, eBay ve Poshmark en iyi seçenekleriniz olabilir.

Bireysel satıcı olarak ilk 100 girişiniz her ay ücretsizdir. Daha fazla satmak istiyorsanız, bir mağaza açmanız gerekir. Mağaza ücretleri hala makul.

Her bir parçayı sabit bir fiyattan ya da açık artırmada satabilirsiniz. Bir teklif savaşı yapmak istiyorsanız, önce açık artırmayı seçin.

Diğer birçok satıcı, nispeten düşük komisyonlarından dolayı eBay'de satış yapmayı tercih ediyor. Satış fiyatının yaklaşık% 90'ını, anında satın alınan web sitelerinden daha iyi tutarsınız. Tabii ki, PayPal satış fiyatının% 3'ünü elinde tutuyor. Ve nakliye bedelini de ödemelisin. Öğelerinizi listelediğinizde bu farklı ücretleri aklınızda bulundurun.

Bahşiş: Daha fazla tıklama elde etmek için ücretsiz gönderim teklif edin. “Hemen Al” fiyatında nakliye ücretlerini dahil edin, böylece para kaybetmezsiniz.

9. SnobSwap

Bayan giyim ve aksesuarları için SnobSwap ile para kazanmanın üç farklı yolu vardır:

 • Kıyafetlerini kendin sat
 • Kıyafetlerini SnobSwap'a gönder.
 • Diğer satıcılarla ticaret giyim

Daha değerli öğeler için, öğelerinizi şahsen teslim etmeniz gerekebilir. Bunları yerel SnobSwap butik ortağına bırakabilirsiniz. Bazı alışveriş yapanlar, satın almadan önce lüks ürünleri hala incelemek istemektedir. Gönderdiğinizde, öğeleriniz çevrimiçi ve mağaza içi satın alınabilir.

SnobSwap tüm kıyafetler için mükemmel bir seçenektir. Satmak için bir el çantası varsa, en düşük liste 40 $ veya 3,000 $ gibi yüksek olabilir! Eşyalarınız Saks 5th Avenue'dan gelmediği için burada satamayacağınızı düşünmeyin.

10. Kavşak

Crossroads başka bir çevrimiçi konsinye mağazası. Eşyalarınızı bir işleme merkezine göndererek markalı giyim satma seçeneğiniz vardır. Crossroads giyiminizi notlandırdığında ödeme yapılır.

Ayrıca yerel tuğla-harç Crossroads konumunuzu da ziyaret edebilirsiniz. Anında fiyat teklifi almak için eşyalarınızı kapatabilirsiniz. Kabul etmedikleri eşyaları saklamak için yerel bırakma işlemleri daha iyi olabilir.

Erkek ve kadın kıyafetlerini Crossroads üzerinden satmak mümkündür. Giysilerinizi postalamadan önce, satış kılavuzlarına dikkat edin. Sadece şu anda talep edilen ürünleri kabul ediyorlar. İhtiyacı olanlara reddedilen kıyafetler bağışlanabilir.

11. ASOS Pazaryeri

ASOS Marketplace, kendi butikinizi açarak yeni ve klasik erkek ve kadın kıyafetlerini satmanıza izin veriyor. Tipik ASOS alışverişcisi onların yirmili yaşlarında. Farkında olmak; butik açmak için birden fazla stile ihtiyacınız var. Vintage bir butik olmak için, her zaman en az 20 farklı stil tutmalısınız.

ASOS'ta satış yapmak için aylık bir abonelik ücreti de bulunmaktadır. Son olarak, bir ürün satıldığında, gelirin% 80'ini tutuyorsunuz. Profesyonel bir satıcı iseniz ASOS iyi bir seçenektir.

12. RealReal

RealReal bir lüks gönderici erkek ve kadın giyim, ayakkabı, takı ve aksesuarların. Öğelerinizi ön ödemeli zarflarını kullanarak postalayabilirsiniz. Ya da, satmak için büyük bir koleksiyonunuz varsa, evde ücretsiz teslim almayı planlayın.

Tüm ürünler 30 gün içinde satılacak şekilde tasarlanmıştır ve en sıcak ürünler listelenen üç gün içinde satılır. 30 gün sonra RealReal, bir alıcıyı çekmek için fiyatı otomatik olarak ayarlar. Ürününüz satış yaparken, satış fiyatının% 70'ini tutarsınız.

13. Swap.com

Swap.com, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok çeşitli kıyafet ve aksesuarları kabul eden bir başka çevrimiçi sevkiyat sitesidir:

 • Erkeklerin
 • Bayanlar
 • analık
 • Çocuk
 • Bebek
 • Oyuncak
 • Video oyunları

Swap.com her ay en fazla üç ön ödemeli kutu gönderir.

Bir dezavantajı, kutunuzu alana kadar ne kadar kazandığını bilmemeniz. Takas, öğeleriniz işlendikten sonra fiyatı gösterir. Öğelerinizin işlenmesi ve listelenmesi 30 ila 60 gün sürebilir. Bundan sonra, ödeme almadan önce ürün satmanız gerekir.

Belirli ürünlerde, Swap.com, SureSell seçenekleriyle anında ödeme sunuyor. Bu seçenek sadece en çok talep gören öğeler içindir.

14. Malzeme Dünyası

Anında ödeme için, Materyal Dünyasına göz atmanız gerekiyor.

Tasarımcı modalarını postalarsınız ve Material World bir teklif sunar. Satmayı kabul ettiğiniz kıyafetler için anında ödeyecekler. Ayrıca, reddedilen eşyaları hayır kurumuna bağışlama seçeneğiniz de vardır. Materyal Dünya ayrıca öğelerinizi ücretsiz olarak iade eder. Ücretsiz iade nakliye, kıyafetleri online satarken bir yeniliktir.

Material World üç farklı ödeme seçeneği sunuyor:

 • Mağaza içi kredi
 • Bir tasarımcının mağazasında veya web sitesinde alışveriş kredisi
 • PayPal nakit

Materyal Dünyası komisyon oranı, PayPal ödemeleri için makul bir% 15'tir. Ayrıca, ücretsiz iade gönderilerini geçemezsiniz!

15. Etsy

Etsy, çocuklar ve yetişkinler için el yapımı ve klasik kıyafetler satmanıza izin verir.

Etsy'de satış yapmak, tasarımcı etiketlerini aramamak için farklı bir kitle çekmenizi sağlar. Etsy'de kullanılmış, önceden yapılmış ve sipariş üzerine yapılmış giysileri satmak mümkün.

Mağaza kitlenizi artırmak için küçük bir ipucu: Diğer Etsy mağazaları ile ağ.Ağ, Etsy algoritmasında üst sıralarda yer almak için bir sırdır. Daha yüksek bir sıralama, arama sonuçlarının en üstünde görünmeniz anlamına gelir!

16. Instagram

Instagram çevrimiçi kıyafet satışı için başka bir hotspot. Sosyal medya tüketicilerin giyim için alışveriş yapma şeklini değiştiriyor. Gençler ve gençler genellikle Instagram'da yeni kıyafetler bulurlar. Kendi markanızı da inşa etmenin kolay bir yolu.

Instagram'ın, alışveriş yapanların doğrudan giysi satın almasına izin vermemesine rağmen, aşağıdakileri yapabilirler:

 • Resimleri ve Tasarımları Görüntüleyin
 • Profilinizi Ziyaret Edin
 • Exchange İletişim Bilgileri.

Bu platform kullanımı ücretsizdir. Markanızın erişimini genişletmek için büyüyen bir fırsat. Giysilerinizi tasarlayın ya da kullanılmış kıyafetleri çevirin, Instagram'ı deneyin.

17. Facebook

Göz önünde bulundurulması gereken başka bir sosyal medya platformu da Facebook. Dünyanın en büyük sosyal medya platformu olarak, potansiyel kitlenizin erişimini düşünün. Hedef kitlenize ulaşmak için Facebook Reklamlarını kullanın. Facebook, kullanıcıların reklamınızla etkileşimde bulunmalarına olanak tanır. Sonunda, çevrimiçi mağazanızı ziyaret edebilirler.

Facebook'ta ikinci bir satış seçeneği yerel Satın Alma ve Satış gruplarıdır. Kıyafetleri tek veya toplu olarak satabilirsiniz. Ve satış komisyonları ödemek zorunda değilsiniz. Çevrimiçi girişlerle yerel olarak satış yapmak% 100 ücretsizdir. Her zaman olduğu gibi, kaliteli fotoğraflar ve sattığınız öğelerin açık açıklamalarını ekleyin. Reklamlarınız kafa karıştırıyorsa, hiçbir şey satmazsınız.

Flourish ile göz kamaştırıcı Facebook reklamları yapın.

18. Craigslist

Craigslist başka bir zamansız klasik. Listelemek ve satmak ücretsizdir. Takas işlemini yapmak için sadece alıcıyla görüşmeniz gerekiyor. Her yerel yönetim kurulu, istediğiniz herhangi bir öğeyi göndermenizi sağlayan bir giysi ve aksesuar bölümüne sahiptir.

Başka bir sitenin kabul etmediği, tasarımcı olmayan kıyafetler kullanıyorsanız, bu seçeneği göz önünde bulundurun. Ücret veya nakliye ücreti ödemediğinden, kar potansiyeliniz de daha yüksek!

Daha fazla alışveriş yapanlara ulaşmak için bu Craigslist alternatiflerini de düşünebilirsiniz. Ancak, Craigslist ve Facebook'u denediğinizden emin olun. Her iki site de ücretsizdir ve sadece listelenecek zamana mal olur.

19. Mercari

Mercari, eBay'e benzeyen bir uygulamadır. Sadece giysilerinizin bir fotoğrafını çekin ve bir açıklama yazın. Daha sonra fiyatınızı adlandırın ve gönderim bedelini kimin ödeyeceğine karar verin. Açık artırma tarzı girişleriniz olmadığından, bu sitenin eBay'e benzer bir görünümü ve hissi vardır.

İki farklı gönderim seçeneğiniz var. Bir seçenek, sabit bir ücret ödeyerek ve yazdırılabilir bir etiket almaktır. İkinci seçenek, gerçek ağırlığa göre oranı ödüyor. Ağır eşyalar için, sabit ücreti ödeyerek paradan tasarruf edebilirsiniz.

Siz ve potansiyel alıcı arasındaki tüm iletişim uygulaması yer alır. Ürününüz satıldığında, öğenizi postalarsınız. Mercari, her pazartesi doğrudan depozito ile ödeme yapar.

20. Rebagg

Rebagg sadece kullanılmış çantalar içindir. Çoğu çanta markaları kabul edilir. Başlamak için sadece çantalarınızın birkaç fotoğrafını çekmeniz gerekiyor. Rebagg'dan anında bir satın alma teklifi alacaksınız.

Rebagg, kabul edilen teklifler için ücretsiz gönderim sağlar. New York sakinleri ücretsiz ev alımını tercih edebilirler. Rebagg çantanızı aldıktan sonra, üç iş günü içinde ödeme alırsınız.

21. Depop

Bir başka büyüyen uygulama Depop. Erkekler ve kadınlar için modern ve klasik kıyafetler satabilirsiniz. Tüm ürünler sabit fiyatlar var. Ayrıca, uygulamadaki alıcılarla etkileşime geçersiniz.

Bir ürün sattığı zaman, nakliye için ödeme yaparsınız. Depoptan en iyi şekilde yararlanmak için iOS veya Android uygulamasını indirmeniz gerekecek.

22. Storenvy

Indie tasarımcıları Storenvy'de satış yapmayı çok sevecekler.

Storenvy'de 55.000'den fazla marka satıyor. Bu platform bir çevrimiçi mağaza ve sosyal medya sitesidir. Storenvy çok fazla kamu övgü aldı. Ailenizin her üyesi için kıyafet ve aksesuar satabilirsiniz. Ve kendi markanızı da oluşturabilirsiniz.

Storenvy pazarında mağazanızın oluşturulması ücretsizdir. Bir ürün Storenvy pazarında satıldığında karın% 90'ını tutuyorsunuz. Pazardaki listeler Pinterest panosuna benziyor. Ve satışınız müşteri mağazanızda gerçekleştiğinde satış fiyatının% 100'ünü tutuyorsunuz. Ödeme seçenekleri Şerit ve PayPal içerir.

23. Zazzle

Bir başka özel tişört pazarı Zazzle. Özel tasarımlar ve markalı tişörtler satabilirsiniz. Zazzle Designer Programına katılarak başlayın. Zazzle'de bebek kıyafetleri de satabilirsiniz.

CafePress gibi, Zazzle baskı ve nakliye işlemlerini gerçekleştirir. Zazzle size PayPal ya da çek ödeyecek.

24. Pinterest

Pinterest online kıyafet satışı için dikkate alınması gereken bir yer değil. Kullanıcılar giysilerinizin resmini görebilir ve web sitenizi ziyaret edebilir. Uzun ve sıska renkli resimler kullandığınızdan emin olun. Bu tür resimlerin tıklama alması daha olasıdır.

Shopify gibi bazı e-ticaret siteleri otomatik olarak Pinterest ile entegre olur. Tek bir tıklamayla, girişiniz birkaç çevrimiçi mağazada yayınlanır.

Birkaç dijital caddede satış yapmak satış şansınızı artırır. Sosyal medya yeni müşterilere ulaşmak için etkili bir yoldur. Bazı yönlerden Pinterest, ikinci en büyük arama motorudur. Bununla yüzleşelim, sosyal medyayı görmezden gelemezsiniz.

Ürününüzün maruz kalma oranını arttırmak için, iğnenizi bile güçlendirebilirsiniz. Büyük kar marjınız varsa bu maliyete değer olabilir. Artırılmış mesajlar sadece birkaç satışla maliyeti ödeyebileceğiniz zaman buna değer.

Talepte Yüksek Olması Gereken 5 Giyim Markası

Giysilerinizi çevrimiçi satmaya koymadan önce, ne kadarının gideceğini görmek için eBay ve Poshmark'ı arayın. Bir markanın talebini de görebilirsiniz.
Poshmark, sosyal güdümlü bir sitedir. Her fotoğrafın altındaki yorumları ve soruları görüntüleyerek öğenin ne kadar ilgi gösterdiğini görebilirsiniz.
EBay'de, bir öğenin kaç teklif olduğunu kontrol edin. “Hemen Al” seçeneği ile benzer öğeleri arayın, bu fiyatları karşılaştırın. Diğer satıcılar çoğunlukla açık artırma için öğeyi listelerse olmadan “Şimdi Satın Al” seçeneği, büyük olasılıkla yüksek talep!
Burada, satış eğilimi gösteren ve genellikle talep gören yüksek giyim markaları bulunmaktadır:

1. Madewell

J.Crew tarafından sahip olunan büyük zincir giyim mağazası Madewell, moda ancak basit parçalar satıyor. Marka bir mücevher, iç giyim, ayakkabı ve çanta dizisine sahiptir. Madewell giysileri için fiyat, 50 $ ile 100 $ arasında değişir.

2. Kuzey Yüzü

Dış giyim şirketi Kuzey Yüzü, yüksek kaliteli bir markadır. Yüksek kaliteli ceketler, sırt çantaları ve dışarıdaki sportif yaşam tarzlarıyla ilgili her şeyi yaparlar. Kaz tüyü ceketleri mağazalarda 230 dolara veya daha fazlasına kolayca satılır ve bu nedenle, bu ikinci el ürünler yüksek talep görmektedir.

3. Patagonya

Kuzey yüzüne benzer şekilde Patagonia, açık havadaki kalabalığa hitap ediyor. Patagonya öğeleri de dayanıklıdır ve sonsuza kadar sürecek. Bu nedenle, fiyat noktası 250 $ veya daha fazla başlayan kaz aşağı yelek ile yüksektir.

4. Lululemon

Son moda perakende mağazası Lululemon sayesinde yoga kıyafetleri artık spor salonu ve yoga stüdyolarının dışında giyilir. Şirket, erkekler ve kadınlar için yenilikçi, yüksek kaliteli egzersiz giyimi yapmaktadır. Fiyat noktası, 95 $ 'dan başlayan yoga pantolonu perakende.

5. Vince

Marka adı Vince basit, yumuşak ve rahat gömlekler, pantolonlar ve kazaklar yapmakla ünlüdür. Ayrıca ayakkabı ve aksesuar yaparlar. Markanın fiyatları yüksek olsa da, yeniden satış değeri de öyle. Sonuç olarak, pamuklu bir Vince gömlek 95 $ için kolayca perakende olabilir ama 50 $ için ikinci el (hafifçe kullanılan) satabilir.

özet

Sonuç olarak, online kıyafet satıyorsanız para kazanmak mümkündür. Dolabınızı temizleyebilir veya yan acele alabilirsiniz.

Çoğu site, ürününüzün satışını yaptığınızda gönderim bedelini ödediği için satışı kolaylaştırır. Bu nedenle, yıllık avlu satışı için sadece birkaç dolar kazanmaya karar vermeyin. Bu web sitelerini ilk önce deneyin. Her satışta pennies yerine dolar kazanabilirsiniz.

Videoyu izle: En Ucuz Online Alışveriş ♡ 15-35 TL

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Milyoner Oldu ve 37 Yaşında Emekli Oldu
Maliye

Milyoner Oldu ve 37 Yaşında Emekli Oldu

On yıldan kısa bir süre sonra, 38 yaşındaki Chris Reining, finansal hayatını değiştirdi ve erken emekli olabilmesi için yeterli para biriktirdi. Hedefler belirleyerek ve harcama alışkanlıklarını iyileştirerek, Chris 35 yaşında bir milyoner oldu ve 37 yaşındayken işinden ayrıldı. Artık boş zamanını yapmak istediği şeyi yapıyor.
Devamını Oku
Yetişkin Çocukların Desteklenmesi Emekliliğinizi Nasıl Kasıtabilir?
Maliye

Yetişkin Çocukların Desteklenmesi Emekliliğinizi Nasıl Kasıtabilir?

İlk kez emeklilik hakkında konuşmak için Jack ve Peggy ile oturduğumda, hemen bir çaresizlik hissi fark ettim. Umutlu emeklilik tarihinden sadece iki yıl uzakta, Jack sonsuza dek çalışmak zorunda kalabileceğinden endişe ediyordu. Peggy gözlerinde dikkatli bir bakışla koltuğunun etrafında karıştırdı. Sanki konuyu halihazırda değiştireceğimi ümit ediyordu - sanki o kadar çaresizce ihtiyaç duyduğu yardımı istemiyormuş gibi.
Devamını Oku
Ibotta gibi 18 En İyi Uygulamalar
Maliye

Ibotta gibi 18 En İyi Uygulamalar

Herkes parayı sever! Temel ihtiyaçlar için alışveriş yaparken, daha fazla para biriktirmek istiyoruz ve aşağıdaki uygulamalar, doların biraz daha uzağa gitmesine yardımcı olacak. Bu makaledeki tüm uygulamalar, her cüzdan bilinçli alışverişçinin bildiği ve sevdiği inanılmaz bir uygulama olan Ibotta'ya çok benziyor. Ibotta nedir?
Devamını Oku