Maliye

Lucktastic bir aldatmaca mı yoksa yasal mı?

Anında kazanma oyunları online oynamaktan hoşlanır mısınız? Eğer öyleyse, muhtemelen ücretsiz anında kazanmak kazı kazan kartları sunan Lucktastic uygulamasında tökezlediniz! Lucktastic bir aldatmaca mı? Bu Lucktastic incelemesi, tüm sorularınızı yanıtlar, böylece bilinçli bir karar verebilirsiniz.

Çok sayıda anlık kazan oyunu dolandırıcılığı var ama Lucktastic 220.000'den fazla kazanan ile yasal bir uygulamave sürekli # 1 yaşam tarzı uygulamalarından biri olarak derecelendirilmiştir! Ancak kazanmak için, düzenli olarak oynamanız gerekecek. Lucktastic oynamak için tamamen ücretsizdir ve her zaman hediye kartları, nakit ödüller veya yarışma girişleri için kullanılabilecek ödüller kazanırsınız.

Gerçek nakit ve ödüller ile benzin istasyonunda satın aldığınız fiziksel kazı kazan kartlarının aksine garanti edilmez, Lucktastic sadece zamanınızı gerektirir. Daha fazla Lucktastic'e dalmadan önce, bir şeyleri açıklığa kavuşturalım: İyi Korunmuş Cüzdan'daki hepimiz düzenli olarak piyangoyu oynamayı onaylamıyor çünkü siz ayrılabilirsiniz. Ancak, Lucktastic size gerçek para ya da hediye kartı kazanma şansı verirken eğlence sağlayan ücretsiz şans oyunları sunuyor.

Lucktastic nedir?

Lucktastic kendisini “oyuncuların doğrudan mobil cihazlarından gerçek para ödülleri ve gerçek ödüller kazanabilecekleri eğlenceli ve ücretsiz bir uygulama” olarak tanımlıyor. Lucktastic yalnızca mobil cihazdır ve oynamaya başlamak için uygulamayı indirmeniz gerekiyor.

Akıllı telefonunuzdan para kazanmak istiyorsanız, Lucktastic nakit veya hediye kartı kazanmanın en kolay ve eğlenceli yollarından biridir. Lucktastic ile kazanmaya başlamak için, sadece aşağıda listelenen gereksinimleri karşılamanız gerekiyor:

 • ABD vatandaşı olmalı
 • Uygulama içi GPS konum hizmetleri etkinken bir Android veya iOS cihaz sahibi olmak
 • Kazı kazan kartı başına en az 30 saniye

Lucktastic uygulaması başladığından beri, 220.000'den fazla gerçek kişi gerçek para ödülü kazandı. Aslında, 15.000.000'den fazla uygulama indirildi ve verilen ödüllerde 3.000.000'den fazla kişi vardı.

Lucktastic ile Para Kazanmak

Kazı kazan kartları Lucktastic ödüllerini kazanmanın en yaygın yoludur, ancak göreceğiniz tek yol bu değildir.

Kazı Kazan

Her Lucktastic kazı kazan kartı oynamak ücretsizdir. Her gün oynamak için düzinelerce kazı kazan kartları var ve sadece birkaç saniye sürüyorlar.

Her bir kazı kazan kartının çizmesi gereken altı kutu vardır ve büyük ödülü kazanmak için üç simgeyi eşleştirmeniz gerekir. Kazanmadığınız üç simge olsa bile, Bonus Play'deki her zaman en az bir ödül jetonu kazanacaksınız. Yedi kutunun tamamı çizildikten sonra, ödüllerinizi talep edebilir ve hemen bir sonraki kazı kazan kartını oynayabilirsiniz.

Farklı ödül seçenekleriyle seçim yapabileceğiniz çok sayıda kazı kazan kartı var. Bazı oyunlar size 2 ile 1,500 dolar arasında değişen gerçek para ödülleri kazanma şansı verir. Diğer kazı kazan kartları, hediye kartları veya yarışma girişleri için kullanılabilecek bonus jetonları sunar. Her gün yeterli kazı kazan kartı oynarsanız, 10.000 $ 'lık kazı kazan ödülünün kilidini açarsınız.

Her kazı kazan oyunu her gün bir kez oynayabilirsiniz. Saat, her gün 5 AM Doğu Standart Saatinde sıfırlanır ve her öğleden sonra ve akşam ek kartlar eklenir.

Lucktastic oynamak için ücretsiz olsa da, kaşıma başlamadan önce 30 saniyelik bir reklam izlemeniz gerekecek. Bu reklamlar biraz can sıkıcı ve tekrarlayıcı olabilir, ancak hiçbir zaman satın alma gerekmez.

Bonus Kartlar için Öğleden Sonra ve Akşamları Lucktastic oyna

Herhangi bir zamanda Lucktastic oynayabilirsiniz, ancak bu iki zaman diliminde bonus kartları oynayabilirsiniz:

 • 1 ve 17:00 Doğu Standart Saati
 • Doğu Standart Saati 9: 00'dan sonra

Öğleden sonra saatlerinde, doğu kıyısında yaşadığınızı varsayarak, gözlerinizi bir bonus kartı için soydurabilirsiniz. Lucktastic'in kartı ne zaman başlatacağını bilemezsiniz, bu yüzden push bildirimlerinin etkinleştirilmesi ilk grupta yer almanızı sağlar.

Her akşam 9: 00'dan sonra, Lucktastic, tüm gün mevcut olanlardan farklı bir dizi gece kazı-kazan kartı çıkarır. Yatmadan önce veya akşam yemeği yemeden önce öldürecek zamanınız varsa, potansiyel olarak daha fazla ödül kazanmak için bu ekstra kartlardan birkaçını deneyin.

Günlük Ödüller

Bir günlük ödül bonusu kazanmak için en az dört gün üst üste bir kazı oyunu oynadığınızdan emin olun. Ardı ardına beşinci günde, belirteçleri, yarışma girişlerini, nakit parayı veya başka bir ödülü içeren gizemli bir ödül almaya hak kazanırsınız.

Bir ile dört arasındaki günlerde, bir çizik oyunu oynayarak her biri 150 ila 500 bonus jeton kazanacaksınız.

Mümkün olan en fazla ödülü kazanmak için mümkün olduğunca uzun süre devam edin. Bu günlük bonuslar, jeton bakiyenizi sürekli olarak oluşturmanın en hızlı ve kolay yoludur.

Yeni Uygulamaları Deneyin

Lucktastic aracılığıyla sponsorlu uygulamaları indirerek ek jetonlar kazanabilirsiniz. Örneğin, Letgo uygulamasını ziyaret edebilir, kısa bir video izleyebilir ve anında 300 ödül jetonu kazanmak için uygulamadaki yerel tekliflere göz atabilirsiniz.

Teklifler sürekli değişiyor ve bazı uygulamalar bunları kullanarak fiili nakit ödemeleri bile sunabiliyor, böylece Lucktastic aracılığıyla bu hizmetleri kullanmak için iki kez ödeme alabilirsiniz.

Lucktastic'i Sosyal Medyada Paylaşın

Lucktastic'in sosyal medyada paylaşılması, ek jetonlar kazanmanıza ve başkalarına Lucktastic'in yasal bir uygulama olduğunu göstermenize yardımcı olur. Sosyal medya aracılığıyla başvurduğunuz her arkadaş için 1000 jeton kazanacaksınız.

Kolej Büyükelçisi Olun

Her ne kadar Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en az 13 yaşında herhangi bir kişi Lucktastic'e katılabilse de, para kazanmak isteyen üniversite öğrencileri Lucktastic'e katılma konusunda bir teşvik daha var.

Büyükelçi olarak, sınıf arkadaşlarına vermek için Lucktastic'ten ücretsiz çıkartma, kalem ve giysi gibi bir şey al. Ayrıca yeni Lucktastic üyelerini referans alarak hediye kartları kazanacaksınız.

Bu Lucktastic Ödüllerini Kazanın

Her bir kazı kazan kartı size iki şans kazandırır. Kazanan üç sembolü eşleştirerek, o oyun için büyük ödülü kazanacaksınız. Her kart bir şans oyunu olduğundan, büyük ödülü kazanmak garanti edilmez. Bu nedenle ödül jetonlarını kazanmak için bonus ödül kutusunu her zaman çizmeniz gerekir.

Lucktastic uygulamasında, bir nakit ödül dengesi ve jeton dengesi olduğunu göreceksiniz. Her bakiye, farklı ödüller için kullanılabilir.

Ayrıca gerçek Lucktastic üyelerinin resimlerini ve 5 milyardan fazla Amazon hediye kartından 10.000 $ nakit paraya çeviren kazanan ödüllerini görmek için “Kazananlar” sekmesine tıklayarak potansiyel ödüller hakkında fikir edinebilirsiniz.

Nakit ödüller

Bir kazandığınız kartın üzerindeki üç kazanan sembolü bir nakit para ödülü ile eşleştirdiğinizde, Lucktastic ne kadar para kazandığınızı belirten bir mesaj gösterecektir. Bu ödüller, diğer iki ödül kullanma seçeneğinden daha değerli olacak, ancak bir nakit ödül kazanmak da daha zor olacak.

Bir Dwolla hesabınız varsa, 1 $ nakit bakiyesi ile ödeme talep edebilirsiniz. Açıkçası, bu en iyi ödüller seçeneğidir çünkü her para ödülü kazandığınızda ödeme talep edebilirsiniz.

Hediye kartları en kolay ödeme seçeneğidir, çünkü minimum bakiyeniz sadece bir hediye kartı almak için 2 $ olmalıdır. Nakit bakiyeniz 10 dolara ulaştığında, Lucktastic tüm tutar için bir çek gönderebilir

Nakit bakiyeniz 100 $ 'a ulaştığında ön ödemeli bir Visa hediye kartı talep edebilirsiniz, ancak kazanan ivme kazanmaya devam etmek için 2 $' lık anlık hediye kartlarını veya 10 $ 'lık posta çekini tercih edebilirsiniz.

Hediye Kartları ve Dergiler için Jetonları Kullanın

Bakiyeniz 10.000 jetona ulaştığında, hediye kartlarınızı ve dergi abonelikleri için jetonlarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Hediye kartı kullanım seçeneklerinden bazıları şunlardır:

 • Amazon hediye kartları
 • Restoran hediye kartları
 • Perakende hediye kartları

En uygun ödülleri kazanmak için 10.000 jeton aldığından, jeton bakiyenizi oluşturmak için yalnızca kazı kazan kartlarına güvenmemelisiniz. Ayrıca, Lucktastic'i sosyal medyada da paylaşmalı, yeni uygulamaları denemeli ve bonus jetonları kazanmak için arkadaşlarına bakmalısın. Ve, günlük ödül bonusunu kazanmak için her takvim günü en az bir oyun oyna!

Yarışmalara Gir

Yarışma girişleri için jetonlarınızı da kullanabilirsiniz. Kazanan garanti edilmez, ancak her bir giriş sadece birkaç jeton gerektirir. Bazı aktif yarışmalar kazanmanıza yardımcı olabilir:

 • Market için 500 $
 • iPad'ler
 • Hediye Kartları
 • Nakit çekilişler
 • Jeton

Bazı yarışmalar tokenlerin bir giriş yapmasını bile gerektirmez, sadece birden fazla kazı oyunu oynayarak ve arkadaşlarınızla Lucktastic'i paylaşarak bir giriş kazanırsınız.

“Yarışmalara Gir” sekmesini tıklayarak Lucktastic uygulamasında tüm yarışmalarını görüntüleyebilirsiniz.

Artıları

 • İndirmek ve oynamak için tamamen ücretsiz
 • Her kazı oyunu sadece birkaç saniye sürecek
 • 1 $ Dwolla nakit ödeme
 • Her çizik oyunundan ödül jetonu kazanın
 • Hediye kartları, dergi abonelikleri veya yarışma girişleri için jetonları kullanabilir
 • Bonus kazı kazan kartları 1 ile 5 pm arasında Doğu ve 9: 00'dan sonra mevcuttur.

Lucktastic'i eğlenceli bir uygulama yapan şey, her gün farklı ödül seçenekleriyle neredeyse sınırsız sayıda kazı kazan kartı oynayabilmenizdir. Anında ödül kazanmasanız bile, gerçek ürünler için kullanılabilecek her oyunla ödüller kazanırsınız.

Lucktastic sadece oynamak için bir internet bağlantısı gerektirdiği ve tek bir kazı kazan oyunu oynamak için sadece yaklaşık 35 saniye sürdüğü için, evde ya da asgari çaba veya zaman taahhüdü ile oynayabilirsiniz. Sadece sadeliği için, Lucktastic denemeye değer olabilir.

Eksileri

 • Ödül kazanmak için uzun zaman alabilir
 • Her bir çizik oyunundan önce 15 veya 30 saniyelik bir reklam izlemelisiniz
 • Hediye kartlarını değiştirmek için gereken yüksek sayıda jeton

10.000 jeton kazanmak için sabrınız yoksa veya büyük ödülü kazanmak için düzenli olarak üç kazanan sembolleri eşleştirmezseniz, Lucktastic hızlı bir şekilde zaman kaybı gibi hissedecektir.

Lucktastic uygulayıcıları tarafından yapılan en yaygın şikayetlerden bazıları, önemli bir nakit ödül kazanma ihtimalinin çok zayıf olması ve ödül hediye kartlarını kazanmak için aldığı çok sayıda jeton olmasıdır.

İkramiyeyi kazanan gerçek kazananlar var, ama çoğu insan bir kazık oyunu kazandığında sadece birkaç dolar değerinde ödül kazanacak. Eğer düzenli olarak Lucktastic oynamıyorsanız, bir ödül kazanmak için çok uzun zaman alacak.

Ücretsiz bir şans oyunu oynadığınızı bilerek, Lucktastic'e gittiğiniz sürece, bir ödül kazanmanın biraz zaman alacağını bilirsiniz. Ancak, iki Lucktastic üyesi aynı kazanan deneyimlere sahip olmayacaktır. Başvurduğunuz en yakın arkadaş (veya siz), kayıt olduktan hemen sonra büyük bir ödül kazanabilir.

Lucktastic bir aldatmaca mı?

Lucktastic bir aldatmaca değil, çünkü oynamak ücretsizdir ve gerçek ödüller kazanırsınız. App yapımcıları da Lucktastic'in “zengin bir şekilde hızlı” uygulaması olmadığını ve X şanslı ziyaretçiniz olduğunu ve özel bir ödül kazandığını gösteren pop-up'ları görmeyeceğinizi çok açık bir şekilde görüyor.

Evet, Lucktastic en verimli yan koşum olmayabilir, çünkü kazanmak için beceri gerektirmez ve sadece oynamak için çok az çaba gerektirir. Gerçek para kazanacaksınız, ancak nakit ve hediye kartlarını daha kısa sürede kazanmak için daha iyi yollar var. Örneğin, Lucktastic çevrimiçi anketler için iyi bir tamamlayıcı olabilir veya Swagbucks'ta çeşitli aktiviteleri tamamlayabilir.

Birçok insan gerçek dünyada piyangoyu oynamıyor çünkü para kazanmak yerine uzun vadede para kaybetme olasılığınız daha yüksektir. Her ne kadar şanslı olursanız ve ilk veya ikinci biletinizde önemli bir ödül kazanmış olsanız da, bu neredeyse her zaman geçerli değildir.Aynı ilke, Lucktastic ile doğrudur, bir "kazı kazan" kartındaki "büyük ödülü" kazanma olasılığı nispeten düşüktür ve boş zamanınızı iş veya sınıf dışında kullanmanın eğlenceli bir yoludur.

Piyangoyu oynamaya karşı olsanız bile, tamamen ücretsizdir, çünkü Lucktastic'in tadını çıkarabilirsiniz. Tek oynamak için gereken zamanın.

Eğer telefonunuzda veya tabletinizde oyun oynamayı seviyorsanız Lucktastic indirilmeye değer çünkü gerçek ödüller kazanabilirsiniz arkadaş çevrenizdeki yeni yüksek puanı elde etmek için sadece uygulama içi ödüller sunan diğer oyunlarla palavra koymak yerine. Denemek için ücretsiz, kaybetmen gereken tek şey senin zamanın.

özet

Lucktastic, gençler, üniversite öğrencileri ve ücretsiz hobi isteyen yetişkinler için eğlenceli bir hobi olabilir. Gerçek para ve hediye kartlarını düzenli olarak oynayarak kazanabilirsiniz. Her bir kazı kazan kartı bir şans oyunu olduğu için, muhtemelen kazanacağınızdan daha sık "kaybedersiniz". Bu uygulama düzenli gelirinizi değiştirmeyecek ve sadece boş zamanlarınızda Lucktastic oynamalısınız.

Eğer tutarlı bir gelir elde eden bir yan koşuşturma istiyorsanız, Lucktastic sizin en iyi seçeneğiniz değildir, çünkü bu bir şans oyunu.

Bugün Lucktastic uygulamasını indirin:

 • Android uygulaması
 • iOS Uygulaması

Lucktastic'i daha önce denedin mi? Kazandığın en büyük ödül nedir?

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

5 Şaşırtıcı olmayan öğrenci kredisi
Maliye

5 Şaşırtıcı olmayan öğrenci kredisi

Muhtemelen bildiğiniz gibi, ABD'deki öğrenci kredisi sorunu artmaya devam ediyor. Her borçta olduğu gibi, koleje katılmak için insanların borç para alması her zaman norm değildi. Harvard'a katılan öğrenciler için ilk öğrenci kredilerinin 1840'a kadar olmadığı anlaşıldı. Dahası, 1958 yılına kadar, federal olarak desteklenen öğrenci kredilerinin herhangi bir okula giden üniversite öğrencilerine sunulması değildi.
Devamını Oku
Bu yıl bir bahçe dikmek için 5 neden
Maliye

Bu yıl bir bahçe dikmek için 5 neden

Bahçemi seviyorum. Kocam ve ben ciddi bahçıvanlar değiliz, fakat domatesleri, salatalıklarını, çeşitli biberleri, otları ve meyveleri yetiştiriyoruz. Arka bahçede dört meyve ağacımız var, ancak sadece gala elma ağacı bize şu ana kadar önemli bir şey sağladı. Biz de yalnız değiliz. Ulusal Bahçe Derneği, yaklaşık 43 milyon Amerikalı'nın kendi yiyeceklerinden bazılarını yetiştirdiğini bildiriyor.
Devamını Oku
Öğrenci Kredi Borçlarından Kaçınmanın 7 Yolu
Maliye

Öğrenci Kredi Borçlarından Kaçınmanın 7 Yolu

Siz ya da çocuğunuz yakında üniversiteye giriyorsanız, muhtemelen köşede takılan potansiyel olarak ezici eğitim faturalarını düşünebilirsiniz. Son kırk yıla ait yükselen kolej masrafları ile ilgili bu makale, üniversite eğitim maliyetlerinin ancak gelecekte artabileceğini ve bu nedenle de öğrenci kredisi borçlarının artacağını tahmin edebileceğimizi gösteriyor.
Devamını Oku
Emeklilik
Maliye

Emeklilik

Bunu sen yaptın. Sonunda yaptın! Bitiş çizgisini muzaffer bir şekilde ya da büyük bir rahatlama dalgasıyla geçirdiyseniz, bunu yaptınız. Günleriniz ofise gitmeyecekken, geçmiş sorumluluklarınızdan tamamen vazgeçemezsiniz. Özellikle, yuva yumurtalarınızı yönetmeniz gerekiyor - işe geri dönmek istemediğiniz sürece, gelir elde etmeniz gereken her şey.
Devamını Oku