">
Maliye

2018'de En İyi Minimalist / Ultra İnce Cüzdanlar

Başkalarına parayla ne kadar anlayışlı davrandığınızı göstermek ister misiniz? En iyi yollardan biri, çirkin temelleri cimri görünmeden taşıyabilmenizi sağlayan minimalist bir cüzdandır.

Büyük boyutlu bir akıllı telefon gibi hantal bir cüzdan kullanmaktan sıkıldıysanız, bu cüzdanlardan birine geçmek isteyeceksiniz; ve söz veriyorum, bu minimalist, ultra ince cüzdanlar babanızın para klibi gibi değil.

Külot cebinize veya takım cebinize kolayca sığmayan büyük boy bir cüzdanı tutmaktan sıkıldıysanız, minimalist bir cüzdan, işyerinde profesyonel bir görünümden veya arkadaşlarınızla takılırken, çıplak gereklilikleri taşımanıza izin vermez. haftasonu.

Aslında, Well Kept Cüzdan kurucusu Deacon Hayes tarafından tercih edilen cüzdan, ATELEIA Slim Cüzdan'tır. Deacon yıllardır her gün taşıyor!

ATELEIA Slim Cüzdan Fiyat: 55.00 Hemen Al

Sizin için en iyi minimalist cüzdanı seçmenize yardımcı olmak için, önerilerimiz ne kadar harcama yapmak istediğinize göre ayrılır. Bir sonraki cüzdanınızda harcayabileceğiniz 10 ABD doları veya 100 ABD Doları değeriniz olsun, düzenli olarak kullandığınız nakit para ve kartların üzerinde bir tane bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

15 $ Altındaki En İyi Minimalist Cüzdanlar

Atasözüne aşina olma olasılığınız yüksektir, “Ne için ödediğinizi alırsınız.” Bir cüzdan satın almak için mağazaya gidersem genellikle 15 $ 'dan daha ucuza mal olan cüzdanlara bakmazlar çünkü genellikle ayrılırlar bir yıl içerisinde.

Bana göre, bu akıllıca bir para değil. Bütçe bilincinde iseniz, bu cüzdanlar 15 dolardan daha ucuza gelir ve ilk dolarınızı koyduğunuz anın çözülmesine başlamaz.

1. Travelambo RFID Ön Cep Minimalist İnce Cüzdan

Travelambo RFID Minimalist İnce Cüzdan, çoğu kredi kartı, banka kartı ve sürücü lisansı tarafından kullanılan 13.56 MHz frekans RFID engelleme teknolojisi ile kimlik hırsızlığını önler. İnce tasarıma rağmen, bu cüzdan paranıza ve plastiğe kolayca erişmenizi sağlar:

 • Hızlı erişim kimlik penceresi
 • 10 kart yuvası
 • Nakit, makbuz ve bilet için iki uzun üst yuva

Kart ve nakit yuvaları cüzdanın her iki tarafında bulunur, böylece hiçbir boş yer kalmaz. Bazı mevcut sahipler bile Bu Travelambo cüzdanına 50 $ 1 fatura koyduartı kimlik kartları.

Ayrıca karbon fiber veya üç farklı deri tanesi arasından seçim yapabilirsiniz: Crosshatch, Bitkisel tabaklanmış veya Napa deri. Her Travelambo cüzdanı, ek kalite için 15 ustadan biri tarafından el yapımı.

Travelambo RFID Ön Cep Minimalist İnce Cüzdan Fiyat: $ 12.99 Hemen Al Amazon'da Satın Alın

2. Çizgi 2.0

Kartınızı fiziksel olarak cüzdanınızdan çıkarmadan banka kartınızla yaptığınız bir alışveriş için hiç ödeme yaptınız mı? Bu bir hile sorusu değil, Dash 2.0 ile kartınızı tüm kartınızı cüzdanınızdan çekmeden kart okuyucudan kaydırabilirsiniz. Dash 2.0, sadece 2.5 "x 3.25" x 1/8 "boyutlarını ölçtüğü veya sürücü belgenizden biraz daha büyük olduğu için mevcut olan en küçük cüzdanlardan biridir.

Dash 2.0, aşağıdaki tasarım özelliklerine sahiptir:

 • Ön tarafta deri
 • Çoklu kart yuvaları ile arka tarafta esnek elastik
 • En fazla 10 kart ve 15 dolara kadar fatura tutar
 • Kolay organizasyonlar için üç bölüm

DASH Co Minimalist Elastik Ultra İnce Kompakt Ön Cep Cüzdan Fiyat: $ 9.99 Buy Now Amazon'da

3. Bison Denim Deri İnce Cüzdan

Eğer gevşek bir değişim yaparsanız, Bison Denim Deri İnce Cüzdan, değişime devam etmemeniz halinde, ehliyetiniz gibi temel kimlik kartını tutabilecek fermuarlı bir değişim cebine sahip çok minimalist cüzdanlardan biridir. Bu cüzdan ile, aynı zamanda paranıza ek olarak sekiz kart ve birkaç dolar faturaları taşıyabilirsiniz.

BISON DENIM Hakiki Deri İnce Cüzdan Fiyat: Hemen Al Amazon'da Satın Alın

4. Villini Minimalist Cüzdanı

Ukraynalı Villini Minimalist Cüzdanı, vintage minimalist görünüme sahip “Crazy Horse” deriden yapılmıştır. Klasik tasarımı tercih ederseniz, bu cüzdan basit ve zamana meydan okuyan tasarımı sayesinde arkada olabilir. Bu cüzdanı 11 farklı renkte satın alabilir ve üç yıllık garanti ile gelir.

Bu cüzdan diğerlerinden biraz daha küçüktür, ancak hala dört kart ve biraz nakit tutabilirsiniz. Villini Minimalist Cüzdan, her iki tarafta iki kart bulundurur ve bu yuvalardan biri, sürücü belgenizi açıkça gösterir, böylece göstermeniz gerektiğinde onu çıkarmanıza gerek yoktur.

Villini Deri İnce Kredi Kartı Tutucu Fiyatı: $ 9.99 Hemen Al Amazon'da Satın Alın

5. SimpacX İnce Cüzdan

SimpacX Slim Cüzdan, basit ve verimli bir tasarıma sahiptir. Yaklaşık 10 $ için bir cüzdan ile olsun:

 • RFID engelleme teknolojisi
 • Buzağı-derisi
 • Dört kredi kartı yuvası
 • Bir net fotoğraflı kimlik penceresi
 • Bir fermuar para birimi cebi

Plastikin tüm kartı kapladığı diğer fotoğraflı kimlik yuvalarından farklı olarak ve kimlik kartınızı almak için bazen fumble etmeniz gerekiyorsa, SimpacX net fotoğraflı kimlik pencerenin ortasında bir açıklığa sahiptir, böylece kartı kolayca içeri ve dışarı doğru kaydırabilirsiniz başparmak kaydırın. Bu basit özellik, parmaklarınızı sadece bir kart tutmak için tasarlanmış bir cebe sokmak zorunda kalmayacağınız için plastik pencerenin çatlamasına ve gerilmeye karşı korunmasına yardımcı olur.

SimpacX Slim Cüzdan RFID Ön Cep Cüzdanı Fiyatı: Şimdi Amazon'da Satın Alın

6. Fidelo Ahşap Cüzdan

Ahşaptan yapılmış cüzdan mı? Evet, Fidelo Ahşap Cüzdan açık renkli akçaağaç veya koyu renkli cevizde gelir ve ön cebinizde rahatça oturur. Ahşabın tipini seçmenin yanı sıra, cüzdanınızı daha da kişiselleştirmek için dört farklı elastik para bandı rengiyle de geliyor.

Fidelo cüzdanı 15 kart ve kağıt para biriminizi tutar.Ayrıca EMV çipli kart dostu, diğer taraftaki açıklığı genişletmek için cüzdanın arkasına basabildiğiniz için sadece çip kartına sığacak şekilde cüzdanınızdan çip kartını yeterince kaydırmanız yeterli. Bu şekilde, kartınızı bir mağazada unutmak veya kaybetmek konusunda endişelenmenize gerek yok.

İnce Ahşap Ön Cep Erkek Cüzdanı Fiyatı: Şimdi Amazon'da Satın Alın

Minimalist Cüzdanlar 30 $ Altında

Bir konuşma başlangıç ​​arıyorsanız, hala ultra ince ama lüks olan 30 $ 'dan daha az bir yakışıklı cüzdan bulabilirsiniz. Bu cüzdanların sunduğu bazı özelliklerde şaşıracaksınız.

7. Desoto Cüzdanı

Desoto Cüzdan, gerçekten kendinize ait bir numaradır. Bu bir kişiselleştirilmiş para klibiDeri dış kısımda adınız veya monogramlı harflerle. Onun tuval kapaklı iç kartları veya nakit tutabilir dört yuvası sunuyor. Dış tarafta iki hızlı erişim cepleri ve yaylı para klipsi bulunmaktadır.

Bu cüzdanı, bu cüzdanı sevdiklerinize, düğün partinize hediye olarak ya da bir daha asla bir arkadaşınızın cüzdanı ile karıştırmak istemiyorsanız, üzerinde isminizin olması gerektiğini düşünebilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş Deri Para Klip Cüzdanı Fiyatı: $ 26.00 Hemen Al Amazon'da Satın Alın

8. Simya Malları Belltown

Bisiklet sürer misin? Geri dönüştürülmüş bisiklet tüpleriniz Alchemy Goods Belltown cüzdanını yapmak için kullanılmış olabilir. Alchemy Goods upcycles bisiklet iç tüpleri Belltown cüzdanının dışını oluşturmak için sadece çevreyi korumaya değil aynı zamanda su geçirmez bir cüzdana sahip olursunuz. Bu cüzdan en fazla sekiz kimlik kartı tutar ve ayrıca bir örgü kimlik kartı cebine sahiptir. Ayrıca cüzdanın önündeki bir kartı bile tutabilirsiniz.

Geri Dönüşümlü Bisiklet Tüpleri Yapılan Alchemy Mal Belltown Kompakt Cüzdan Fiyat: $ 20.00 Buy Now Amazon

9. Lookiss Alüminyum İnce Cüzdan

Lookiss Alüminyum İnce Cüzdan, 100 dolara yaklaşan fiyatlara daha yakın olan minimalist bir cüzdanın görünümü ve hissine sahiptir, ancak bu, kaliteden ödün vermeden 30 $ 'dan daha az bir fiyata kullanılabilir. Markette para kazanmak için isim markası yerine bir mağaza markası almak gibi.

RFID koruması için havacılık dereceli alüminyum gövdede 10 karta kadar kalabilirsiniz. Ve paranızı kasa dışında güvenceye almak için esnek bir para kayışı ile birlikte gelir.

Alüminyum İnce Cüzdan Fiyat: $ 19.99 Hemen Al Amazon'da Satın Alın

10. Calti Taktik Titanyum

Calti Tactical Titanium, MacGyver'ı, en tehlikeli senaryolardan kaçmasına yardımcı olabilecek yıkılmaz tasarımıyla kıskanacak. İnsanın bildiği en güçlü metallerden biri olan% 100 titanyumdan yapılmıştır - bu lazerle kesilmiş, çizilmeye karşı dayanıklıdır ve asla paslanmayacaktır.

Titanyum iskeletine kazınmış olan araçlar şunlardır:

 • Şişe açacağı
 • 8, 10, 13 mm anahtar
 • 6, 8, 10 mm delik
 • Paracord, kredi kartları için gerginliği koruyor ve sürdürüyor
 • Para klipsi

Bu cüzdan, para klibin altında saklanan ve aynı zamanda paracord ile yerinde tutulan 20 adete kadar kart tutar.

Calti Taktik Titanyum EDC Minimalist İnce Cüzdan Fiyatı: $ 21.95 Buy Now Amazon'da

11. Çizgi İnce Cüzdan

Dash Slim Cüzdan, altı karta kadar para biriktirmenizi sağlayan başka bir ultra ince tasarımdır. Bir kartı ön tarafa yatay kart yuvası, ortadaki dikey kart yuvasındaki kalan beş kart ve dikey kasadaki birkaç fatura ile saklayabilirsiniz.

Bu ince cüzdan aynı zamanda deri görünümlü bir görünüm veren bir eko-sentetik mikrop mevsiminde kullanıldığı için hayvan dostu.

Dash Co. Premium İnce Cüzdan Fiyat: Satın Al Amazon'da

12. Homie Karbon Fiber Cüzdan

RFID engelleyici Homie Karbon Fiber Cüzdan, havacılık sınıfı alüminyum ve 304 paslanmaz çelikten yapılmıştır, bu nedenle bu cüzdan asla paslanmayacak ve en ağır suistimallere dayanmayacaktır. Homie Cüzdan ile dış kart yuvaları yoktur, bu da karbon fiber plakalar ve elastik bant arasında 10 karta kadar “sandviç” anlamına gelir.

Bu korunan tasarım, tüm kartlarınızın RFID hırsızlarından korunduğunu gösterir. Paranız, cüzdanın arka tarafında bir dış para klipsi ile yapılır.

Karbon Fiber Cüzdan Minimalist Cüzdanı Fiyatı: Şimdi Amazon'da Satın Alın

13. Geri Dönüştürülmüş İtfaiyeci

Geri Dönüştürülmüş İtfaiyeci hizmet dışı bir naylon itfaiyeden yapılmışve ABD'de askeri sınıf özelliklerine gururla övünüyorlar. Bir naylon cüzdan için bu cüzdan çok şık ve 10 yaşındaki bir çocuğun taşıyacağı bir şey gibi görünmüyor. Deri cüzdanlardan hoşlanmıyorsanız, bu kısa listeye konulmalıdır.

Her bir cüzdan ön tarafta sekiz adete kadar kart tutar ve nakit paranız arka taraftaki bir elastik bantla depolanır. Aynı zamanda yedi farklı renk şemasına sahiptir, böylece kişiliğinize en uygun rengi seçebilirsiniz.

Para Klibi Cüzdanı - “Devre Dışı Yangın Hortumu” Fiyatı: 29,00 $ Hemen Satın Alın Amazon

14. Serman Markaları 5.0

Serman Brands 5.0 cüzdanı, katlanmayan minimalist bir cüzdandan biraz daha fazla saklama alanı sağlayan, ancak yarım inçlik normal bir çift cüzdandan daha küçük olan bir minimalist çift katlı cüzdandır. Bu deri cüzdan, bir ABD pasaportundan biraz daha küçüktür ve üç renk seçiminize göre gelir:

 • California Çölü
 • Kanyon Kırmızı
 • Texas Brown

Seçtiğiniz renkten bağımsız olarak, Serman Brands 5.0, RFID-bloklarıdır, 10 karta kadar parayı ve nakit tutarı ve bir kart veya dolarlık banknotlarınızı tutmak için bir dış yuvaya sahiptir. Cüzdanın içinde dört cep, bir para yuvası ve bir fotoğraflı kimlik yuvası bulacaksınız.

Seyahat Cüzdanı RFID Engelleme Bifold İnce Hakiki Deri Fiyatı: $ 29.99 Hemen Al Amazon'da Satın Alın

15. Chelsea İnce Kart Kol Cüzdanı

Chelsea Slim Card Sleeve Cüzdanı İngiltere’de tasarlandı ve üst düzey İtalyan deriden üretildi. Ön cebinde iki kart, arka cebinde üç ve RFID korumalı orta cebinde beş kart ile 10 kart tutar. Bu cüzdan, diğer minimalist cüzdanlardan biraz daha büyüktür ve kredi kartlarından daha büyük olabilecek kartvizitler taşımanıza izin verir.

Orta cebinde saklanan kartlara kolayca erişmek için, ihtiyacınız olan kartını birkaç saniye içinde almak için dahili akıllı bandı tutmanız gerekir ve kullanılmayan kartlar otomatik olarak geri çekilir.

Chelsea Slim Card Sleeve Cüzdan Fiyat: $ 29.99 Hemen Al Amazon'da Satın Alın

16. Trayvax Orijinal Cüzdanı

Trayvax Orijinal Cüzdanı, dahili bir şişe açacağı, uçak sınıfı alüminyum ve RFID koruması ve beş fatura ile içeride 14 karta kadar güvenli bir şekilde tutulabilen ayarlanabilir bir paracord askısına sahip orta fiyatlı bir taktik cüzdandır.

Orijinal Cüzdan ABD'de elle üretilmiştir ve ömür boyu garanti ile birlikte gelir. Minimalist bir cüzdan için bu, saklama cebinin çoğundan daha fazla kart tutar.

Trayvax Orijinal Cüzdan (Kömür Gri) Fiyatı: $ 33.89 Hemen Al Amazon'da

17. HuMn Mini Cüzdan

HuMn Mini Cüzdan, RFID sinyallerini engelleyen ve rahatça sekiz karta kadar tutulan, havacılık dereceli alüminyumdan üretilmiştir, ancak metal plakaların içinde üç veya daha az taşınırsanız bu cüzdan daha iyi bir seçenektir. Elastik kayışı kullanarak dışarıda nakit ve ek kartlar saklayabilirsiniz.

Fiyatına göre, HuMn Mini Cüzdan maksimum koruma sunar, ancak birkaç maddeden daha fazlasını taşımanız gerektiğinde farklı bir cüzdana geçmek isteyeceksiniz.

HUMN Mini - Minimalist RFID Cüzdan / Para Klip / Kart Tutucu Fiyatı: $ 59.00 Hemen Al Amazon'da

Minimalist Cüzdanlar 50 $ Altında

Bu cüzdanlar 50 $ 'dan daha ucuzdur ve yukarıda belirtilen daha ucuz fiyatlı cüzdanlardan daha işlevsel ya da daha iyi bir yapıya sahip olabilir.

18. Cuoieria Fiorentina İnce Cüzdan

Cuioieria Fiorentina Slim Cüzdan, İtalya'da dana derisi ile İtalya'da el yapımıdır. Bu deri cüzdanlar için en tanınmış markalardan biridir. Sekiz karta kadar kart tutabilir ve kartların, nakitlerin ve fişlerin saklanabileceği her iki tarafta dört kart yuvası ve ortada üç ek yuva ile para çekebilirsiniz.

Üst sınıf İtalyan deri ile el yapımı işçiliği takdir ederseniz, bu ince cüzdandan daha iyi olmaz.

Cuoieria Fiorentina Slim Sleeve Koyu Kahverengi Cüzdan Fiyat: $ 49.99 Buy Now Amazon'da

19. Ranger Cüzdanı

Çok amaçlı bir araç olarak ikiye katlanan metal bir cüzdan istiyorsanız, Ranger Cüzdan 30 $ 'ın biraz üstünde gelir ve 12 dahili araç dahil olmak üzere:

 • Şişe açacağı
 • 1/4 "Hex sürücüsü
 • düz tornavida
 • Metrik anahtarları
 • SAE anahtarları

Çelik gövde, kişisel bilgilerinizin daha fazla güvenliği için bir RFID-engelleyici olarak ikiye katlanır ve çelik de korozyona ve çizilmelere karşı koymak için Cerakote Seramik ile kaplanır. Takım kartı dahil, sekiz bant ve elastik bant ile sabitlenmiş sekiz faturaya sığdırabilirsiniz. Ranger Cüzdan da ABD'de yapıldı.

Mat Siyah Sağlam Malzeme tarafından Ranger Minimalist RFID Engelleme Cüzdan & Multitool Fiyatı: $ 36.00 Buy Now Amazon

20. Saddleback Deri Ön Cep KIMLIK Cüzdan

Saddleback Leather, ürünlerinin arkasında 100 yıllık bir garanti sunuyor ve şirket sloganı, “Öldüğünüzde bunun üzerine savaşacaklar.” Müşteri memnuniyeti garantisi için bu nasıl?

Bu Saddleback cüzdanı, ehliyetinizi hızlı bir şekilde görüntülemek için bir ön kimlik cebine sahiptir ve cüzdan 12 karta kadar tutar! Tam tahıl inek derisinden yapılmış ve ayrıca En iyi minimalist cüzdan olmak için birden fazla ödül kazandı. Yüksek kaliteli deriden başka, cüzdan UV ve tuzlu suya dayanıklı paraşüt dereceli polyester ile birlikte dikilir.

Saddleback Deri Ön Pocket ID Cüzdan Fiyat: $ 49.00 Hemen Al Amazon'da

21. ACM Cüzdanı

ACM Cüzdanı, Sony PlayStation 1 ve 2 video oyun sistemlerinde kullandığınız çıkarılabilir hafıza kartlarına benzemektedir. Sadece 15 blok belleğe sahip olmak yerine, bu cüzdan içinde altı taneye kadar kart bulundurur ve ayrıca yirmi fatura ve beş iş kartını tutan bir dış para klipsine sahiptir.

M-cüzdanın ön tarafında altı düğme vardır. Bir kart kullanmak istediğinizde, düğmeye basarsınız ve cüzdan sadece talep ettiğiniz kartı çıkarır. Bu cüzdan, metal kasasıyla kartlarınız için en iyi korumayı sağlar ve aynı zamanda arkadaşlarınızın bu gibi bir minimalist cüzdanı hiç görmemiş olma olasılığı da yüksektir.

Kredi Kartı Tutucu Para Klip - Minimalist Ön Cep Cüzdan Fiyat: $ 39.95 Buy Now Amazon'da

22. Makine Dönemi Ti5 Slim Cüzdan

Belki de titanyum golf kulüpleriniz var. Eğer öyleyse, Makine Era Ti5 Slim Cüzdan hayattaki daha ince şeyler için tadı tamamlayabilir. Alüminyum gibi pek çok insan, ama titanyum daha dayanıklı bir metaldir ve genellikle üstün kalitesi nedeniyle daha pahalı cüzdanlarda ve ürünlerde bulunur.

Şimdi, içinde yedi kart tutan RFID koruması sunan uçak dereceli bir titanyum cüzdan alabilirsiniz. Esnek para kayışı, paranızı dışarıda da tutar. Giysilerinizi veya cildinizi kesebileceğiniz keskin köşelere sahip diğer metal cüzdanların aksine, Ti5 Slim Cüzdan'ın kenarları pürüzsüzdür ve aşınmaları endişe etmenize gerek yoktur.

Kimlik kartlarınız ve ödeme kartlarınız için maksimum korumaya ek olarak, cüzdanda ayrıca hızlı erişim için cüzdandan tek bir kartı kaydırmayı kolaylaştıran bir başparmak yuvası vardır. Başparmak yuvası, bir şişe açacağı olarak da iki katına çıkar.Son olarak, bu cüzdan Amerika Birleşik Devletleri'nde tasarlanmış ve üretilmiştir.

Ti5 İnce Cüzdan | Titanyum (Standart) Fiyatı: 48,00 $ Hemen Satın Alın Amazon

23. Hitch ve Timber Düz Ceket

ABD yapımı Hitch ve Timber Flat Jacket deri, ön cebinde bir kart ve orta cebinde yedi adede kadar kart bulunan sekiz adede kadar karta sahip. Cüzdanı cebin arka tarafındaki cebinde de saklayabilirsiniz. Her bir cüzdan sipariş vermek ve tamamen el ile hazırlanır.

Düz Ceket Cüzdan ~ Deri Ön Cep EDC Kart Cüzdan Fiyat: $ 52.00 Hemen Al Amazon'da

24. Ezra Arthur No. 1 Cüzdan

Ezra Arthur 1 numaralı Cüzdan muhtemelen büyükbabanızın kullanmış olabileceği eski moda para çantasına en yakın tavsiyedir. Tüm kartlarınızı saklamak için tek bir orta cebiniz ve dış cepleri olmayan paranız var.

Deri Chicago'da tabaklanmış ve herhangi bir astar, kauçuk veya tutkal içermez. Boş olduğunda, yalnızca onda bir inç kalınlığında, minimalist cüzdanlar için bile son derece küçük.

Ezra Arthur No. 1 Cüzdan - Viski Fiyatı: 50,00 $ Hemen Al Amazon'da

25. SlimFold Su Geçirmez Cüzdan

SlimProof Su Geçirmez Cüzdan 20'ye kadar kart tutar. İnce Kabuk su geçirmez ve aşınmaya dayanıklı kumaştan yapıldığı için deriden üç kat daha incedir. Malzeme daha az yer kapladığından, iki kat daha fazla depolama kapasitesine sahip olmanız dışında, deri minimalist cüzdan kadar kalın bir cüzdan için daha fazla depolama alanınız olur.

Su geçirmez bir dış cepheye sahip olmak bu cüzdan için büyük bir başparmak. Ve ayrıca 5 yıllık bir garanti ile geliyor.

SlimFold Minimalist Cüzdan Fiyat: $ 50.00 Hemen Al Amazon'da

26. Baurdi Amiral

Baurdi Admiral, minimalist olma yolunda ilk adımı atmanızı sağlayan bir başka iki katlı cüzdandır. Dört dahili kart yuvası ve faturalarınızı yarıya sığdırmanızı gerektirmeyen bir nakit cebi vardır.

Amiral ayrıca, kahverengi İtalyan derisinden ve resmi veya rahat bir ortam ile uyumlu klasik bir tasarım sunan yakışıklı beyaz dikişlerden oluşuyor.

Baurdi Admiral Erkek Tam Tahıl Hakiki İtalyan Deri Bifold Cüzdan Billfold (Mocha) Fiyatı: 49,99 TL Hemen Al Amazon'da

27. Cüzdanın Cüzdanı

Gitaristler ve sokak müzisyenleri bir gitar çalmaya başlamak için gitarı çıkarmanın zamanı bilemezler. Gitarını Cüzdanın Cüzdanı ile tekrar almayı asla unutmayacaksın. Bir seçim için bir cep boyutu var ve ayrıca dört kart ve biraz nakit için bir yuva bulabileceksiniz. Sonuçta, ipuçlarını tutmak için bir yere ihtiyacın var!

Cüzdanın Cüzdanı - Tan Fiyat: $ 35.00 Hemen Al

Minimalist Cüzdan 100 $ Altında

Cüzdanın Cadillac'ını istediğinizde, sınıfının en iyisi olan bu cüzdanlar 100 $ 'dan daha ucuzdur ve kendiniz için satın aldığınız son cüzdan olabilir.

28. Mimarın Cüzdanı

Orada hiçSeinfeldMimarın Cüzdan hayranları burada mı? George Costanza'nın aşırı doldurulmuş yerine taşımak zorunda olduğu cüzdan. İster gerçek bir mimar olun, ister ithalat-ihracatta uzman olun, isterse bir şeyler yapın, bu deri cüzdan minyatür boşluk kalemi, not defteri ile birlikte gelir ve aynı zamanda altı karta kadar tutar.

Bir sonraki büyük yan hustle fikrini peçetenin arkasına çekmek yerine, not defterine not düşürebilir ve sürücü belgeniz, nakit para ve ödeme kartlarınız gibi diğer önemli eşyalarınızla birlikte alabilirsiniz.

Form İşlevi Formu Erkek Mimarlar Cüzdanı Dublin Ale / Gümüş Kalem Fiyatı: Şimdi Amazon'da Satın Alın

29. Bellroy Gizle ve Arayın

Tam minimalist olmaya hazır olmadığınızda, Bellroy Hide and Seek mükemmel bir uzlaşma sağlar ve minimalist bifold cüzdanıdır. Cüzdanın içinde 12 kart, nakit ve bozuk para tutar.

Bellroy Hide and Seek ayrıca maksimum koruma için RFID korumalıdır. Her cüzdan çevre sertifikalı üst tahıl deriden yapılır ve üç yıllık bir garanti taşır.

Bellroy Deri Saklambaçlı Cüzdan Siyah - RFID Fiyatı: Hemen Al Amazon'da

30. Ridge

Ridge, minimalist cüzdanların “altın standardı” ve sahip olabileceğiniz en saygın markalardan biridir. Her bir cüzdan, alüminyum RFID korumalı kılıf içinde 12 karta kadar tutabilir. Ridge cüzdanınızı satın aldığınızda, paranızı ya para ya da metal para klipsiyle tutmayı tercih edebilirsiniz.

Eloksallı bir alüminyum cüzdan istiyorsanız, The Ridge, son derece dayanıklı bir seçenektir ve aşağıdakileri içeren birden fazla renkte mevcuttur:

 • Siyah
 • tunç
 • Yeşil
 • Altın gül

Sırt Cüzdanı: Alüminyum - Siyah Fiyat: 65.00 Hemen Al

31. Dango Dapper EDC Cüzdanı

Dango Dapper EDC Cüzdanı, orta cebinde depolanan altı kart için RFID koruması sunar. Ayrıca, Dapper EDC'nin ön ve arka taraflarına ek bir altı kart da yerleştirebilirsiniz. Uçak sınıfı alüminyum, iki renkten biriyle deri kaplı iskeletin cüzdanını oluşturuyor: Altın Viski Brown veya Jet Siyah.

Paranızı cüzdanın dışına, tüm cüzdanın etrafında yatay olarak saran plastik bant ile saklayabilirsiniz.

Dango Dapper EDC Cüzdan Fiyat: $ 69.00 Hemen Al Amazon'da

32. Dango Taktik EDC Cüzdanı

Düzenli Dapper EDC Cüzdanı sizin için yeterli olmadığında, Dango Tactical EDC Cüzdan yerleşik bir çok amaçlı alet sunar. Paslanmaz çelik çok amaçlı alet, tüm dış mekan meraklılarını memnun edecek aşağıdaki işlevleri yerine getirir:

 • Testere
 • Bıçak
 • Paracord gergisi
 • 10 ve 15 mm altıgen
 • Akıllı telefon standı
 • Tırnak kurutucu
 • cetvel

Tahmin edebileceğiniz gibi, bu taktik cüzdan çok amaçlı takılı havaalanı ile dostça değil.Aleti çıkarmak için sadece bir dakikanızı alır, böylece kontrol edilen bagajınıza dahil edilebilir, böylece cüzdanı evde bırakmak zorunda kalmazsınız. Büyüyen en sevdiğiniz Noel hediyelerinden biri Leatherman multitool'ün İsviçre ordusu bıçağıysa, bu taktik cüzdanı seveceksiniz.

Bu cüzdan, taktik multitool ek olarak, aynı zamanda 12 kredi kartı kadar tutar. Uçak sınıfı alüminyum kabuk tarafından sağlanan RFID korumasından yararlanmak için altı karta kadar saklanabilir.

Dango Taktik EDC Cüzdan Fiyat: $ 89.00 Hemen Al Amazon'da Satın Alın

33. Decadent Minimalist DM1 Alüminyum Cüzdan

The Decadent Minimalist DM1 muhtemelen cüzdanların en minimalistliği ödülünü alır, çünkü sadece kimlik kartlarınız, ödeme kartlarınız, mağaza sadakat kartlarınız ve toplu taşıma kartlarınız gibi kredi kartı büyüklüğünde kartlar tutar. Bu seçenek sadece diğer kartlarınızla nakit para taşımıyorsanız iyi olur; Nakitsiz bir topluma geçerken, bu minimalist tasarım daha yaygın hale gelecektir.

DM1 cüzdanının dört farklı, sekiz veya on iki kartı tutan üç farklı boyutu vardır. Ayrıca dokuz farklı renkte mevcuttur ve vida veya eklenti aksesuarları yoktur. Bu bir parça metaldir; en iyi şekilde minimalizm.

Çöken Minimalist Erkekler DM1 Alüminyum Cüzdan Fiyat: Hemen Al Amazon'da

34. Ekster Parlamentosu Cüzdanı

Tüm kartlarınız ve paranız, dokuz karta kadar olan Ekster Parlamentosu Cüzdanı ile dikey olarak depolanır. Kartlarınıza hızlı erişim için, cüzdanın altındaki bir düğmeyi tıklayabilir ve kartlarınızın altından yukarıya doğru kaydırabilirsiniz. Bu kartlar orta cebinde depolandığından, aynı zamanda RFID veri süzgeçlerinden de korunurlar.

Bu cüzdanda ayrıca, ek kartlar, makbuzlar veya nakit paraları tutabilen üç uzun yuvaya sahip bir çift cep vardır. Bu cüzdan, işiniz için kullandığınız veya akıllı telefonunuzu korumak için kullandığınız cep boyutunda bir günlük planlayıcıya benzeyebilir.

Ekster Parlemento Cüzdan - İnce Deri Cüzdan Fiyat: $ 79.00 Hemen Al Amazon'da

35. Hitch ve Timber Card Caddy

Son olarak, kartlara ve nakit paraya ek olarak bir şey taşımanızı sağlayan minimalist bir cüzdan. Hitch ve Timber Card Caddy, aşağıdaki öğeleri tutan bir deri cüzdandır:

 • En fazla altı kart
 • Bir küçük kalem
 • Bir küçük bıçak

Her cüzdan aynı zamanda Baltimore, Maryland'de el yapımıdır, bu sayede yerel esnafı alışverişinizle destekleyebilirsiniz.

İngilizce Tan EDC Kart Caddy - Günlük Taşıma için Horween Deri Cüzdan Fiyatı: $ 64.00 Hemen Al Amazon'da

36. Pioneer Molecule Kart Cüzdanı

Pioneer Molecule Card Wallet, çelikten 10 kat daha güçlü olan yırtılmaz kumaştan üretilir ve altıya kadar kart ve katlanmış fatura tutar. Cüzdanınız kirlenirse veya temizlenmesi gerekiyorsa, makinede yıkanabilir.

Bu cüzdan ile Süpermen-orijinal Çelik Adamı gibi hissedebilirsiniz. Molecule Cüzdanı, minimalist ruhunuz kadar sürecek zamansız bir görünüm sağlamak için modern ve klasik tasarım öğeleri arasında iyi bir denge sağlar.

Pioneer Molecule Card Wallet (Onyx) Fiyatı: $ 65.00 Hemen Al Amazon'da

37. Trayvax Elemanı Cüzdanı

Trayvax Elemanı Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir ve üst tahıl deriyle kaplanmış sağlam bir paslanmaz çelik cüzdandır ve değerli içeriğiniz askeri kuvvetli bir paracord ile korunmaktadır. Cüzdanın içinde RFID korumalı on taneye kadar kart tutabiliyorsunuz ve ayrıca beş faturaya kadar tuttulu bir para klipsi var.

Bu cüzdan havalimanı dostu ve paslanmaz çelik çerçevenin üst kısmı bir şişe açacağı ve cüzdanınızı başka bir giyim eşyası veya bir parça eşyaya bağlamak istediğinizde bir kordon gözü olarak ikiye katlanıyor. Travax Elemanı için de üç renk seçeneğiniz var:

 • Kanyon Kırmızı
 • Tütün Kahvesi
 • Gizli Siyah

Trayvax Eleman Cüzdanı (Tütün Brown Black Edition) Fiyatı: $ 79.09 Hemen Al Amazon'da

38. Tumi Alpha İnce Cüzdan

Sık uçan el ilanları Tumi seyahat bagaj markasının ününe layık görülmüştür. Ürünler için bir prim ödersiniz, ancak neredeyse imkansızdır ve Tumi üstün kalitesi nedeniyle çok sadık bir takipçiye sahiptir. Şimdi aynı kaliteyi Tumi Mens Alpha Slim Cüzdan ile minimalist bir cüzdanda alabilirsiniz.

Yani, bu cüzdan başka bir minimalist bifold, ama yine de normalden daha küçük olma kriterlerimizi karşılıyor. Tumi Alpha Cüzdan, balistik rip stop naylondan yapılmıştır ve RFID korumasına sahiptir. Altı karta kadar tutar ve ayrıca dolar faturaları ve makbuzları için iki fişe sahiptir. Bu cüzdanın yapısını kesinlikle seveceksiniz.

Tumi Alpha Slim Tekli Billfold Cüzdan, Gri Fiyatı: $ 80.00 Hemen Al Amazon'da

RFID Koruması Hakkında Bir Kelime

Bu önerilerden de görebileceğiniz gibi, minimalist cüzdanların çoğu RFID koruması sunmaktadır. “Akıllı kartlarımız” ın iki farklı frekansta olduğunu not etmek önemlidir: 13.56 MHz ve 125 kHz. RFID cüzdanları 13.56 MHz veri skimmers karşı korur.

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

401 (k) 'ınızda ne kadar var?
Maliye

401 (k) 'ınızda ne kadar var?

Herkes 401 (k) planlarına ne kadar katkıda bulunduğunu ya da 401 (k) planlarına ne kadar katkıda bulunmaları gerektiğini anlatıyor. Bu önemli, şüphesiz. Ama daha büyük soru son oyun olmalı. 401 (k) 'da ne kadar sahip olmalısınız. Ana parça olarak 401'i (k) içeren herhangi bir emeklilik planının başarısı veya başarısızlığı gerçek ölçüsüdür.
Devamını Oku
Öğrenci Kredilerinizi Nasıl Artırırsınız ve Binlerce Kurtarınız
Maliye

Öğrenci Kredilerinizi Nasıl Artırırsınız ve Binlerce Kurtarınız

Öğrenci kredisi toplamları her yıl artmaya devam ettikçe, binlerce yıl boyunca su üstünde kalmak zorlaşıyor. Öğrenci kredilerini ele alırken faturalarını nasıl ödeyebilir, evden tasarruf edebilir ve emekliliğe yatırım yapabilirler? Sorun, çoğu kişinin anlaması zor görünüyor. İnsanlar daha fazla borçla mezun olmaya devam ettikçe ücretler durgun kalır.
Devamını Oku
Neden Finansal Eğitiminizin Ücretini Almalısınız?
Maliye

Neden Finansal Eğitiminizin Ücretini Almalısınız?

Çok fazla zaman, insanlar finansal eğitimini olayların, koşulların, hayat derslerinin veya sınırlı eğitim kaynaklarının elinde bırakıyorlar. Kişisel deneyimlerimden öğrendiğim gibi (aklımı, aldığım en kötü mali tavsiyeden yeniden eğitmek zorunda kaldım), diğerlerinin kim olduğunu bilmediğiniz sürece, finansal eğitiminizin ayrıntılarını tamamen başkalarının ellerine bırakmanız tehlikeli bir hamledir. ve inandıkları şey.
Devamını Oku